Új privát üzeneted érkezett!

Orsi

azt gondoltam, hogy nem vagy mínuszban, sőt arra tippeltem, hogy haszonnal adod el őket :D

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi73 írta:Orsi

azt gondoltam, hogy nem vagy mínuszban, sőt arra tippeltem, hogy haszonnal adod el őket :D

nem a nullszaldóval gyorsabban elmennek :)
de ha most meglesz az a megfordítató babakocsi, akkor szerintem utána nem váltunk már amíg kocsi kell.
Tényleg olyan spécik Lili igényei... Mátéval pl. ilyen gondom nem lett volna, alszik háton, szeretett nézelődni, az első loola vele bevált volna.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni
Bocsánat, akkor félreértettem egy hozzászólásodat.............

Orsi
hihetetlen, amit a babakocsikkal művelsz :lol:

Nekünk nagyon sűrű programunk volt: barátnőzés délelőtt, papa-mama és dédi jött délután. Dédi és Zalán nagyon egy húron pendültek :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 

 
 

Zsuzsi: Orsi már válaszolt is:) Azóta megint rátettük Zorkát, eléggé tetszik neki, szépen nézelődik. :)

Orsi: tényleg nem semmi, amit a babakocsikkal művelsz :lol: Viszont az tök jó, hogy mindig jól jössz ki belőle.

Az normális, hogy Zorkának eléggé folyik a nyála? Amúgy is, de pl. ezen a hengeren nagyon...tiszta nyál a parketta tőle. :)

tiko
 
 


Tiko

Olivérnek is nagyon folyik a nyála.
Óránként kellene átöltöztetnem, ha nem tennék be egy párnácskát a ruha alá a nyakához. de így is 2-szer át kell öltöztetni egy nap.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi: köszi. Úgy látszik akkor ez normális. :) Olivér csinál olyat, hogy ha háton fekszik, felhúzza a lábát és jobbra-balra dobálja?

Emlészel, hogy terhességünk során 10 nap volt közöttünk? A gyerkőceink között is pont annyi van....ha jól számoltam. :)

tiko
 
 


Tiko! :)
Normális! :) Én a legrosszabb időszakban előkét raktam elé, és azt cserélgettem kb. óránként, hogy nem kelljen állandóan öltöztetni. :)
Ja, és hason még jobban jött (jön még most is) a nyál. :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Kismókus: köszi, most már tényleg megnyugodtam! :) Azt írod, hogy a legrosszabb időszakban....ez az erős nyálzás mostanra nálatok lecsökkent?

tiko
 
 


Tiko! :)
Igen csökkent, bár volt olyan időszak is (kb. 1 hét), amikor a nyálát köpködte egész nap, de irtózatos erővel, és a végén már kb. fél méterre is sikerült elköpnie. (Tök jó volt, egész nap a szemüvegemet törölgettem. :? )

Kép Kép
kismokus
 
 


Kismókus: ezen most nagyon jót nevettem, ahogy olvastam :) Bár nem biztos, hogy olyan mókás.... Zorka eddig csak egyszer köpött, a saját hasára sikerült. :)

tiko
 
 


Tiko

persze, hogy emlékszem.
én pontosan 38 hétre szültem. Te is?
Olivér olyat nem csinál, hogy felhúzza a lábát és dobálja.
most az a legújabb, hogy kinyújtja mindkét kezét előre, olyan, mintha a "motorozna".
meg a fejét teljesen hátrahajlítja amikor fekszik, mintha keresne valamit maga mögött fent.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi!

Én 38+1, de pontosan betöltött 38.héten folyt el a magzatvíz :)
Olyat Zorka is csinál, meg már tömködi az öklét a szájába, van hogy annyira, hogy öklendezik. :)
Oldalt fekszik Olivér? Nekem az a bajom, hogy Zorka csak háton...olyan rossz lehet szinte egész nap....Ezért szeretném már annyira, hogy hason is ellegyen.

tiko
 
 


Sziasztok Lányok!

Már nem is igérem hogy visszaolvasok! :oops:
Ágoston rekordokat dönt alvásba 20-25 perc! :evil:
Igy nem nagyon tudok jönni! :(

Nagyon édesek voltak a fiuk tegnap reggel amikor megtalálták az ajándékokat!!!Marcikám extázisban volt mert azt kapta amit kért pontosan!! :D Ágoston meg annyira vigyorgott Marci "megörülését" látván!!Szoval zabálni valo volt mind a kettö!!!
Teszek képet hogy lássátok! :D
Már annyira nagyon ül hogy majdnem bedölt a játékokba annyira lazázik! :lol:
Kép
Marcikám a Karib tengeres "örülettel" és a ben10-es micsodával! :D
Kép

Kismoki!
Nagyon édi-bédi Mikitek van!!! :lol:

Petyaanya!
Gyönyörü a kis leányzo!!!

Hajni!
Nagyon édes Olivér!!!
És persze csinos is!
Most a bugaboot használom!Bent van a csomiba és azt viszem mindenhova!Abba jol betudja vackolni magát mert jo vastag az ernyörésze és ott aztán nem fujkál a szél ki-be,vettem bele egy irha bundazsákot és abba nem fázik! :D Sajnos a megfázás a chiccoba történt :( átfujta nagyon a szél! :(
A chicco most itthon van és abban tologatjuk a lakásba! :shock: :lol:

Kata!
Gyönyörü nagyfiacskád van!!
Ádám végül mit kapott?

Bandika!
Már akartam a koszmot kérdezni,megoldodott?

Emma!
Örülök,hogy forog Zalán gratulálok hozzá!
A dévényes véleményem egyszer leirtam de örülök,hogy nektek bejött!!!

Zsuzsi!
Nekem üveg alma reszelöm van! :wink:

Pompi!
Szerintem sem kell már több szemészet!
Tuti csak egy reklám papir!
Remélem a lelked rendezödött! :wink:

Katyuska!
Nagyon édik a csajocák!!! :D

Orsi!
Zöld füszerböl is biot használsz a gyereknek?

Wish!
Egy területre egy csippanásig kell használni és utána másik oldal!Tegye rá a fülére nem kell távol tartani!!!Mert akkor jol bevilágit!

Bocsánat ha valaki kimaradt :oops: :oops: igyekszem felvenni a fonalat!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Orsi :P ,
Nem tudod máshogy lecsekkoni, hogy mennyire döntős? Emiatt újra kimész? :D

Bandika :P ,
köszi! :D Írtam iwiwre.

Emma :P ,
nálunk inkább a papa kapja a több nevetést! :D A déditől kicsit fél még! Milyen boldog lehet a déditek! :D

Holnap kiruccanás anyósékhoz, ajjaj! :? Lépek, muszáj kipihenni magam!
20140901102739
 
 


Anikó,
milyen örülős, ajándékbontogatós képet vágnak mindketten! :D Ugyanilyen rucija van Olivérnek is! Meggyógyult már teljesen? :D Hogy fújt be a szél a babakocsiba? Nekem van hozzá egy téli vízálló kupolám.
20140901102739
 
 


Emma,
A Dédi nálunk is nagy kedvenc! :D
Én is megcsináltam az emelést és először Balu is csak az egyik oldalon támasztott, aztán másodszorra már mindkettőnél.

Aanda,
Mi is így jártunk a bébiőrrel. Kétsávos: az egyiken a szomszéd gyerkőcöt halljuk, a másik meg kattog, vmi zavarja, így most inkább csak fülelünk.

Anikó,
Nagyon telibe kaptátok Ágoston mosolyát! Nagyon aranyosak mindketten az ajándékhalmazban! És milyen rendi a Télapó, hogy pont azt hozta Marcinak, amit szeretett volna! :lol:
A koszmó nagyjából eltűnt. Használjuk a Babe sampont, de így is felbukkan néha egy kicsi, mindig ugyanott, valahogy onnan nem tudjuk teljesen eltűntetni.
A 20-25 perc alvás egész napra vonatkozik, mármint a nappalra? Szegény.
A lakásban is babakocsival közlekedtek? :D

Orsi,
Te akár a doktoridat is megírhatnád már babakocsitudományból! Vagy esetleg vmelyik gyártó fizethetne a tesztelésért, nem? :D Az tök jó, hogy ilyen jó áron tudod beszerezni a kocsikat külföldről, hogy nullszaldóra kihozod.

Hajni,
Hipp hipp hurrá! Gratula az átforduláshoz! Balázs se viszi túlzásba, naponta 1x bemutatja, hogy megy Neki a dolog, de még nem igazán kapott rá a forgolódásra.

Tiko,
Nekünk most csökkent egy kicsit a nyálmennyiség, hogy kibújt Balu foga, egyébként már vagy két hónapja ő is nagyon nyáladzott.

Kismókus,
Nagyon édi-bédi a mikuláskislányotok!

Melcsi,
Merre vagytok? Nem írsz mostanában.

:?:KÉRDÉS: Balu kidörzsöli alvás közben a száját, meg a nyálzástól is ki van száradva szegénynek, szerintetek mit kenhetek rá? :?: :?:

Kép
bandika
 
 


Bandika! már ki is bújt Balu foga? Hát nem húzza vele az időt az tuti :lol:
Zorkának csak 1-2 helyen koszmós a feje, én egyszerűen lekapargatom finoman a körmömmel, aztán el is tűnik.

Anikó: nagyon bőkezű volt a mikulás :) Nagyon édesek a gyerkőcök, hogy örülnek.

tiko
 
 


Bandika!
Vártam hogy valaki hiányoljon :lol:
Elég kevés az időm mostanában, Luku egyre több figyelmet igényel. A háztartásom vezérlését teljes gőzzel átvállaltam, lemondtam az ebédet, tehát főzök, mindennap, levest is meg 2.-at is, mivel itthon esznek a férfiaim is.
Na mehetek is ... Igyekszem jönni

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Tiko,

megvettem ma én is azt a játékot :D
tetszik Olivérnek nagyon, de teljesen keményre nem tudom felfújni, vagyis próbáltam, de úgy magas neki nagyon.
Olivér is a szájába veszi az öklét, egyszerre mindkettőt és olykor fuldoklik is.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi: de jóóóóó, örülök nagyon!!!! :D Meglátod hipp-hopp jobban fogja tartani magát, Zorka is ügyesebb már, pedig nem csináltuk annyira sokszor. :)
Zorka is szokott fuldokolni :) Olivér az oldalán szokott feküdni? Én nem tudom oldalra fektetni, mindig visszagördül hátra.

tiko
 
 


Ja, nem baj, ha nem teljesen kemény, szerintem lényegtelen!

tiko
 
 


Tiko

ja, erre nem válaszoltam. nem szokott az oldalára fordulni, ő is visszagördül azonnal a hátára. de hát majd csak alakul.
ez a játék biztosan segíteni fog. Olivér kb. 10 percig el volt rajta, és csak mosolygott.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi: tényleg nagyon örülök!!! Persze annak is, hogy Zorkának is bejött. :) Elmondanád hogy kell képet feltenni? Már nem emlékszem és a múltkor kérdeztem, csak nem kaptam választ....köszi. :)

tiko
 
 



Zsuzsi: húúúúúúúú, télleg. Gtatula nektek!!! :)

tiko
 
 


Bandika!

kidörzsolt szájhoz... én ilyenekre bimbóvédőkrémet szoktam használni, azt nem baj, hogy lenyalogatja. Majának a szétszívott ujját is rendbetette.

Anikó!

Édes a két lurkó! Nagyon jó gyerekek lehettek! :)

Hajni!

Miért nem viszed dévényeshez? Én is úgy emlékeztem, hogy viszed!

A mi tornászunkról csak áradozni tudok, igaz én ismertem is, mert 2 x is ő kezelte a szétcseszett térdeimet...

Köpködésről... Nálunk Maja volt az aki konkrétan köpködött, Gajhának egyszerűen csk kifolyik egy liter nyál a szááján. :)

Zsuzsi!
boldog hófordulót!

katyerina
 
 


Tikó!

Bocs, de megnéztem Zorka oldalát! :oops: :oops: Nagyon jó!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

katyerina
 
 


Katyerina!

Ez miiért bocs???? :lol: Azért van... :) Köszi :)

tiko
 
 


tiko,
melyik részét nem tudod a képfeltevésnek? Fényképezőről sz.gépre vagy gépről hozzászóláshoz? Ha utóbbi, akkor a hozzászólás alatt van a "melléklet feltöltése", akkor kijön egy tallózás ablak és ott ki tudod keresni a gépről a képeidet. Kiválasztod, rákatt és már bent is van.

Nekem-férjem most levette a kicsinyítőprogramot, azé' nemtom a Mikiseket felrakni, pedig nagyon jók! Volt ordítás! :lol:

anikó,
olyan madaras-zongink nekünk is van, a fél éves szülinapra kapták. :)

Nagyon szép KláriMikulás! :P

KépKép
pompomlány
 
 


Kép

tiko
 
 


Pompi: köszi! :) Én spec. kíváncsi vagyok a mikis képekre, tessék szólni férjecskének! :)

tiko
 
 


Kép Kép
van ilyen is meg olyan is

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi: nagyon édesek a gyerkőcök :) Gondolom az első kép készült korábban....

tiko
 
 


Mi is mikulásoztunk :)
Kép

Képzeljétek, Balázs elkezdett előre kúszni és minden megpróbál felkapaszkodni állásba, néha sikerül is neki :)

wish
 
 


Ezek a Mikulásos képek szuperek!!! :lol:

én szontyoli vagyok: babám náthás, éjszaka szar volt, anyósapós itt és reggeltől estig rtl klubot néznek.......5x elmondtam, mennyire nem szeretem, ha megy, felnőttnek se jó, de gyereknek pláne nem, erre nevetnek, Zalán nem szabad nézni, a helyett, hogy kikapcsolnák :x idegesít ez a sok baromság, ami ömlik a tvből

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :)
Nagyon megértelek, nálunk sincs soha bekapcsolva a tv, ha Balázs is a szobában van. Szerintem egyáltalán nem nekik való. Majd kb egy év múlva keveset nézheti, de addig én egyáltalán nem ültetem le elé. Szerencsére nálunk a nagyszülők partnerek ebben.

Nekünk is van ilyen hengerünk, Balázs szereti kergetni, meg csörgetni. Illetve megtanítottam neki (egy hétbe került :D), hogy hol van rajta a kiskacsa és már megmutataja, ha kérem.
Ezen felbuzdulva, nyomtattam egy oldalt, amin rajta van öt állatnak a képe, beletettem egy műanyag bugyiba, és próbáltam volna neki tanítgatni, hogy kutya, cica, ló stb, de ő csak megrágni akarja a lapot :lol:

wish
 
 


Wish: Zorka még csak hasal rajta, ha ráteszem, de szerencsére élvezi...
Milyen ügyes Balu! :) Nem biztos ám, hogy nem jegyzi meg a többi állatot, csak egyenlőre érdekesebb rágni gondolom :)

Szerintetek a brokkoli felfújós kaja? Arra gondolok, hogy ha én eszek, Zorkának fájhat tőle a pocija?

tiko
 
 


TIko :)
a brokkoli puffaszt, de hogy tejen kersztül is puffaszt-e, nem tudom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, mikulásos képek nagyon jóóóóók :)

Lili legújabb tudománya. Leteszi a fejét, akkor négykézlábazik ill. kinyújtott lábbal feltolja a seggét.
A feje még nehéz :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Bandika :D ,
Hány foga van már Balázsnak? Olivérnek még mindig 0! :roll: Én Neogranormont használok mindenfajta hámsérülésre.

Katyerina :D ,
Azért nem viszem Dévényeshez, mert nem akarom, hogy megkínozza. Remélhetőleg nem olyan nagy a baj, hogy humánusabb módszerekkel ne lehetne megoldani. Még ha tovább is tart esetleg.

Tiko :D ,
Milyen sok haja van Zorkának! :D Ez már a maradandó, ugye? Én nem ennék brokkolit.

Pompi :D ,
Nagyon jó fejek ezek a gyerekek! :D Az első képen meg tök jót nevettem, olyan édesen sírnak! :lol: A buborékot nem tudtam elolvasni…milyen mikulás?

Wish :D ,
Milyen kis vagány Balázs, hogy nem sír a Mikulástól! Ő is nagyon ügyes mozgásilag! :D

Orsi :D ,
Végül melyik kocsi mellett döntöttél, teszel fel képet?

Emma :D ,
Részvétem a nátha meg anyósék miatt is! :twisted: A hétvége nekem is kicsit kiborulós volt. Anyós rögtön tejszelettel kínálta az én szopós kiskomim! :shock: Meg is kérdeztem tőle gyorsan, hogy nem olvasta a Kismamákat? (Küldtem le neki néhányat, hogy ne beszéljen nekem ennyi hülyeséget! ) De azt mondta, hogy nem ért egyet a mostani nevelési módszerekkel, az enyémmel se. Jól kiröhögtem, mintha érdekelne….! :lol: :twisted: Ostoba! :twisted: Meg hogy apa 3 hónaposan már sztrapacskát evett, meg mindig kitámasztotta párnákkal, hogy üljön, mikor még nem tudott magától…! (Amúgy apa min. 3x fosik egy nap – szó szerint, és bocs a naturalizmusért, és egy kérdőjel a háta. ) Mikor ezeket elmondtam, nem tudott mit mondani! Csak rosszul vagyok az ostobaságától! :twisted: – Bár ezeket lehet, hogy Pompinak kellett volna írnom..! :lol: Pompi, nálatok javult a helyzet anyós fronton? :D
20140901102739
 
 


Orsi:köszi! Nem tudom akkor merjek-e enni..... és a gesztenye???

Aranyos lehet Lili új mutatványa :)

tiko
 
 


hajni777 írta: Olivérnek még mindig 0! :roll:

Orsi :D ,
Végül melyik kocsi mellett döntöttél, teszel fel képet?

anyóssal ne foglalkozz, enyém már rutinosan kérdezi, hogy "és Lili még mindig nem kap semmit a szopi mellé?" mondom, nem, mert nem eszi meg... de hát mert ők már 2 hósan mivel etették... OK, én meg nem fogom :)
de ezeket a köröket már a fiúkkal is lefutottuk, Levi meg ugye 10.5 hónapig csak szopott, ahogy elnézem Lilivel is kb. hasonló lesz a helyzet.

fogakkkal ne foglalkoz a fiúknek 10 ill. 12.5 hósan jött ki az első :)

bbc streety lesz (fekete és majd varrok bele színes betétet, amilyen a bugaboonak is van, télre polárost, nyárra vásznast, a huzat levehető így a tépőzárat nem túl bonyolult rávarrni), majd ha meglesz, akkor felteszem. Azért ezt, mert ez illik a mostani rendszerünkbe, rá tudom tenni akár a mózest akár a hordit is... vagyis én most épp nem, mert majd ha máshol esetleg kell, akkor ők igen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


tiko írta:Orsi:köszi! Nem tudom akkor merjek-e enni..... és a gesztenye???

próbáld meg :) lehet semmi baja nem lesz tőle.
én Lili mellett simán eszem mindent.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Tiko: brokkolinak a szára puffaszt. Szerintem icipicit kóstolj, és várd meg a hatást. Én sokáig nem ettem, de már mindent eszek, babot is, pedig 5x szopik Bálint. Persze Te még legyél óvatos. Mivel a gesztenye elsőkörös kaja, szerintem nyugodtan eheted.

Orsi! Cuki lehet Lili! Én is kérek képet a kocsiról. Akkor melyik lesz?

Én totál ki vagyok ütve, magam, illetve a migrénem által. Tegnap fel se bírtam kelni, csak a gyereket etetni + pelusozni. És péntektől akkora káosz keletkezett a lakásban hogy egész nap nem bírom elhárítani!!! :cry: :cry: :cry:
De ma megrendeltem az utólsó adag játékot, Bálintnak + a keresztfiamnak. De Ádámnak még nincs semmi!!! Melcsi vagy Bárki, nincs valami ötleted egy kamasznak? (Milyen gáz, hogy megvan mindene, nem?!)

dkata
 
 


Engem is mindenki kérdez, miért nem adok már "normális" kaját Zorkának. Mindig azt szoktam felelni, hogy azt adok, neki a tejcsi a normális! :)
Amikor meg azzal jönnek, hogy régen ő már adott ezt-azt....meg ilyenek, arra meg azt, hogy régen meg fakarddal harcoltak....na erre nem tudnak mit mondani :)

Kata: gesztenyével kapcsolatban én is így gondoltam...brokkolit akkor majd még meglátom. Max. tényleg egy keveset eszem csak.
Jobbulást! Szörnyű lehet a migrén.... :(

tiko
 
 


Hello Lányok!

Pompi!
Nagyon édesek!!!!
A sztereo sirásosos kép szuper!!
Én kimazsoláztam vagy KIRÁLY vagy MIHÁLY esetleg SIRÁLY.....! :lol:

Hajni!
Brutál anyosod van! :evil:
Mi is tegnap voltunk anyos látogatáson és szoltam egy párszor Marcira hogy ne csuszkáljon nekifutásbol a szönyegen :? erre anyosom válasza:-légyszives itt ne szolj többet a gyerekre azt csinál amit akar! :evil: Jaaaa!!!
2 perc sem telt el olyat perecelt hogy majdnem eltört a könyöke! :shock: :evil:
Na ezért szoltam rá (mert már tudtam mi lesz belöle)!
És akkor ne legyek ideges!
Na jo azért anyosomnak sokminden meg van bocsájtva mert 8 honapig ő fözött ránk és ez nekem nagy segitség volt a fekvés alatt!Ugy hogy ilyenkor csak nyelek egyet és kész!A gyerek nevelésben nem ö a példaképen gondolhatjátok!
Igy nem járok hozzá tul sürün!

Orsi!
Nagyon édes lehet Lili ahogy lent hagyja a kis kokuszát!!!

Tiko!
Tényleg milyen hajas baba Zorka!
Nagyon édes!

Wish!
Annyira aranyos Balázs ahogy nézi a mikulást!
Nagyon édi a kis harisnyájában!

Emma!
Sajnálom a megfázást! :(
Én még mindig néha porszivozom Ágoston orrát!
Annyira szar ez az egész! :(
Anyosék meg menjenek a p.....-ba! :evil:

Bolodog 4 hos fordulot a babáknak! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Áááááá, elszállt ami írtam :evil:

Hajni, Anikó: tényleg sok haja van, már születéskor sok volt és nem igazán hullott ki neki :)

Látom anyós témában mindenkinek vannak jó kis történetei... :evil:

Kérdeznék (megint) egyet, de lehet, hogy hülyének fogtok nézni :lol:
Zorka 24 órából 22-t háton fekve tölt...ez engem nagyon idegesít. Nem lesz baja tőle? Ő nem igazán szeret kézben lenni, hason többször van, de csak rövid ideig egyenlőre...Őt nem zavarja szerintem, nem látom, hogy rosszul érezné magát ettől....

tiko
 
 


Hajni,

hát ezen most hangosan felnevettem.
gondolod, hogy attól fosik a férjed, mert anyósod 3 hónapos korában sztrapacskával etette?
mondjuk nekem is van egy ismerősöm, akinek elég súlyos gyomorpanaszai vannak, állítólag az anyja 2 hónaposan már rendes rántással (liszt+olaj) készített főzelékeket adott neki.
Anyós ügyben nagyon szerencsés vagyok: egyáltalán semmi kapcsolat. úgyhogy nálunk senki nem dumál bele semmibe. anyukám meg már rég leszokott a tanácsosztogatásról.

Tiko

miért lenne baj, hogy háton fekszik egész nap? szerintem a legtöbb baba ezt teszi szinte egész nap.
Olivér szokott még a hintában is ücsörögni, meg mostmár az etetőszékben is.
a hasonfekvést nálunk napi szinten egyelőre még percekben lehet mérni.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi: nem tudom, csak magamból indulok ki...én utálok háton feküdni... Nálunk is percekben mérhető a hason fekvés, de alakul...
Láttalak titeket az iwiw-en, nagyon szépen fekszik hason Olivér. :)

tiko
 
 


Pont 1 éve találkoztam először Zorkával...... :lol:

tiko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: