Új privát üzeneted érkezett!

Szép a görbéd :lol:
Mindjárt következik a beágyazódás :wink: aztán le sem jön többet a hőd :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1197022711.0761.jpg[/img] Playmate. :)

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1197022793.9205.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1197022851.4183.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!!!

Vissza olvastam mindent, most nem tudok válaszolni mert megyünk Kolozsvárra, és csak vasárnap leszek!!!

Nem maradtam le semmiről mert mindent tudok rólatok, meg fog őlni a kváncsiság vasárnapig hogy mi újság veletek!!!

Velem saemmi különös nem történt, vendégeink voltak egyfolytába!!! Itt volt tegnap a férjem uncsija aki 7 és fél hónapos terhes, és naaagy hasa van!!! Olyan szép, huzigáltam a kezemet a haán, és válaszolt, ott mozgott ahol épp a kezem volt. Máté lesz. Nagyom kis ari volt, anyira szeretném ha az idén karikor már 3an lennénk!!!

A hő még mindig fent, felteszem nektek.

magdolnam: csodálatos a kis pöttyöd, biztos nagyon nagyon jó volt hallani a kis szív dobogását. én is biztos elsirtam volna magam. Párod mért nem volt bent??

márti: kérlek ne add fel, ne gondolkozz igy, biztos ott van a pici, nem fog elmenni!! Hallgasson apára mert nagyon édesen beszélt a pocidhoz.

Puszi csajok, mennem kell!!!
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 85600_.png
Vendég
 

 
 

Jajj MAGNES!!!!!!!!!!!
ZABÁLNIVALÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ a kis csajszid!!!!!!!!!
Hogy lehet ilyen aranyos???? :lol: :lol: :lol:
Én is akarok egy ilyent!!!!!!!!!!!! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Pintyus:
Jó szórakozást ideát :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hát Márti mindig azt mondjuk, hogy inszem előtt jól centrifugálták :wink: Emlegettük is, hogy majd űrhajós lesz :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hi-hi
De nagyon édi :lol: :lol:
Gondolom te is azt mondod, hogy megért minden rázódást, nem???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hát igen.. Pedig éppen azt az inszemet nem akartam, amikor ő fogant. :) Mélyponton voltam, és fel akartam adni, Anyu szedett össze, hogy nem szoktam én ilyet csinálni, és használjam ki az utolsó lehetőséget is. É igaza volt! :)
Tényleg minden tőlem telhetőt meg kell tenni, különben később hogy számolok el magammal??? :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na látod :wink:
A legváratlanab időben történt a csoda :wink: :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mágnes én nem tudom, hogy hogy hívják a védőnőt, Dömsödre megyek, mert ott lakom pillanatnyilag. (jobb mint otthon) Nem akarom részletezni, hogy miért :cry: Gyönyörű a kiscsajod!

Pintyus, nem tudom, olyan fura az a hüvelyi uh és nekem túl intim, tudom baromságot beszélek, de amig nem lesz hasi, addig apa sem jön be. Pedig nem vagyok gátlásos előtte, de most mégis :oops: :cry:
magdolnam
 
 


Magdonam:
Az első uh-ra Apa minden képpen be akart jönni, hát mondom ok, ő tudja. Persze hüvelyi volt, én tudtam, de Apa nem! (azt hittem tisztában van vele). Szegénykém mikor belépett és meglátta, hogy hol is matatnak, teljesen leblokkolt, és nem is jött közelebb. :) Aztán amikor végeztünk, akkor mondta, hogy kereste a hasamon az uh-s készüléket, és csak aztán vette észre, hogy lent turkálnak. :D Mondta, hogy meglepődött , hirtelen nem tudott mit kezdeni a helyzettel, mert mégsem olyan, mint otthon látni levetkőzve..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


:lol: hehe ez jó nagyon :lol: Az oepet akarom felhívni 1-2 kérdéssel... Pl mi van akkor ha valakinek pl van egy 2 éves gyereke és terhes lesz. Akkor mit kap? És mit vesznek alapul majd a gyás gyes gyednél
magdolnam
 
 


Magdolnam:
én is érdeklődtem ez után, azt mondták, ha 2 évesen születik tesó, akkor nem a gyest kapom, hanem ismát a gyást, majd a gyedet.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


engem az is érdekelne konkrétan, hogy ha valakinek az alapbérén felül jutalékkal illetik a fizuját, akkor az után számolják a gyást gyest gyedet?
magdolnam
 
 


Magdolnam:
Sztem csak az alapbért számolják. Nekem is volt vezetői pótlékom, meg hellyettesítésért pénz, túlóra, de ezeket nem vették figyelembe.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


:shock: olyan spur ez az állam, másországban egy halom pénzt kap az ember. Nem büntetik, hogy szült, hanem jutalmazzák. Ennek az államnak is ezt kéne tenni, hiszen, mo népességének növekedési üteme erőteljes - -t mutat!
magdolnam
 
 


Hát tény, hogy nem kapunk sok pénzt.. Azzal érvelnek, hogy máshol nem maradhatsz itthon 3 évig.. naja.. Lassan nálunk sem megy majd ez, mert annyira kevés a pénz, hogy el kell menni dolgozni.
És aki azt mondja, hogy ne szüljön gyereket, aki a pénzért sír, hát az menjen a jó fenébe! :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na megyek, lánykám felébredt, hamizunk, aztán megnézzük a lakást, hogy (nem) halad.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


:wink:
magdolnam
 
 


Márti, nem azért mondtam ám! :D Nem vagy ideláncolva, néha én is mászkálok erre-arra, de én csak olvasok, meg a régi szeptemberes topicba néha irok.
Hát én is remélem, hogy ágyazódik nemsoká a Minimanóm.

Mágnes, nagyon édes Annusod! Érdemes volt anyukádra hallgatni! Biztos a torna után minden rendben lesz! Ennél nagyobb baja sose legyen.


Én is végeztem a takaritással, még mosok egy picit. Apa mindjárt jön haza a dolgozóból. :) Holnap utazunk anyuékhoz, azért majd onnan is bekukkantok, még jó, hogy hugimnak van net. :wink:
Vasárnap meg bevásárlás, megyünk Fehérvárra Auchan-be, Metróba, Tescóba...

Tegnap meg tegnapelőtt bolognai spagettit ettem vacsira, de annyira nem esett jól. Pedig imádom. Tudom, hogy csak beképzelem, mert ilyen korán nem érezhetném még,ha lenne is valami, csak furcsa. Magdolnam, én is nagyon kivántam egy hete a chipset, vett nekem apa családi csomagokat, mindet kibontogattam, és félig meghagyva most ott lapulnak a szekrényben. Már nem kell. :roll:

Kép
jenny29
Mór
 
 


hihi ez jó jel. Jenny légyszi rakd fel a görbét,hagy "olvassak"
magdolnam
 
 


Magdolnam, az előző oldalon fent van már. :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok. Majd vissza is olvasok, ha győzöm.

Magdolnam, nagyon cuki a Pötyitek. Tényleg jó kép.

Most voltam dokinál, mert egyre szarabbul vagyok. Csak vírus, de brutál. legalább nincs tüdőgyuszim. Bár sípol mindkét oldal, de megmaradok. Vehetek még tartóstejet. :D

Kiváncsi vagyok Mártira, hogy mi van vele. Tudtok valamit? csinált tesztet?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, jobbulást neked!


Ezt neked küldöm:

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!
Na ma megkaptuk a "kegyelemdöfést".... Kép
A főnöke a páromnak csak közőlte, semmi bejelentés nélkül, hogy KI VAGY RÚGVA!!!!! :roll: :roll: :roll: Igy ahogy irom...
De, hogy miért??? Semmit sem mondott...
Jó kis karácsonyi meglepi...

Nati:
nem teszteltem, majd, hétfőn, ha addig nem jön meg rendesen, de ezek után,már nem is várhatok másra, csak, hogy megjöjjön :cry: :cry: :cry:

MI JÖHET MÉG??????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy kedvesen fogadtatok!

Mágnes :)
Ez a kislány egy angyal!! Olyan szép!

Nati :)
Jobbulást kívánok!

Márti :)
TESZT!!!!!!

Na megyek, összepakolok, végre 2-kor letelik a munkaidőm, otthon nekifogok a főzésnek, mert vacsoravendégek jönnek, holnap meg végre hazajönnek a fél éve nem látott hugomék Skóciából!!

Üdv, Edit

Kép

Kép
ditta76
 
 


Mágnes!

Anna gyönyörű kislány. Büszke lehetsz rá nagyon. Milyen szép szemei vannak.

Pintyus
Jó hétvégét! Várunk hétfőn. Szépen alakul a görbéd is.

Magdolnam
Nekem is az a véleményem, hogy hüvelyi uh-ra ne jöjjön be a párom. Szülésre sem. Túl intim, és egyéb iránt szégyenlős is vagyok.

Én is úgy tudom, hogy csak az alapfizut nézik. Svédországban ha szülsz az apának is kötelező veled elmenni néhány hónap szülési szabira és akkor kaptok csak egy zsák pénzt. Ilyen persze itthon nincs.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jaj Márti, MIÉRT??????????

De szemét főnökök vannak!!!!!!! :twisted:

Kép

Kép
ditta76
 
 


Nati neked jobbulást!!!!
Vigyázz magadra nagyon :wink: !!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti

Ilyet nem tehet a főnök. Téged nem rughatnak ki, vagy a férjedet akarja? nem is emlékszem, te dolgozol? Vagy háztartásbeli vagy? Tök hülye vagyok. Már az agyam is kijött az orromon. :oops:
Amúgy sincs hozzá köze, ha gyereket akartok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nem tudom Edit, a párom sem tudja,csak egyszerűen munkaidő után felhivta telefonon és közölte :roll:
Valamit mondott a párom, hogy bajban van mert felvállalt valami munkálatokat és nem fizettek neki...
Most meg karácsonyi rumliba keresheti a melót...
Azt hiszem én is azt fogom tenni, nem tudok itthon maradni a gyerekekkel többet, mert ez igy nem megoldás...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Ditta!!!

Még csak ezt az oldalt sikerült elolvasnom, de vissza is kéne mennem egy oldalt, mert nem tudom hol csatlakoztál. Üdv közöttünk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jenny
Köszi a narancsot, eszek is egyet. Nincs étvágyam!!!! Nem mintha baj lenne, mert van 10kg plusszom.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti

Most olvasom, hogy már nem is görcsöl a hasad. A hőd fenn. Nem gondolod, hogy csinálhatnál egy érzékeny teszet??? :lol: Na!!!! Csak a mi kedvünkért!!!

Ditta!

2 hó még nem a világ. Majd most sikerül. Csinálsz valamit? Hő? Ovuteszt? Vagy csak csináljátok??

Kép
Kép
nati80
 
 


Megyek, mert valamit főznöm kell, attól még hogy én nem kivánom a kaját.
lehet, hogy már írtam, de vettünk új mosógépet (anyuék vettek) és nagyon király! Az új időmeghatározós, energiatakarékos. nagyon halkan működik. Az előző már olyan hangos volt, hogy azt hittük egyszer felszáll centrifuga közben. De végül csak a vizet eresztette a szőnyegre.

Nem tom mit kellene főznöm. Nincs valami jó ötletetek? Lehet paradicsomleves lesz, meg francia rakott burgonya. Az nagyon fincsi. Már annyira várom, hogy karácsonyi sütiket süthessek. De még ki sem választottam, hogy miket készítsek majd.

Ja, még valami. Tele van a t..öm, hogy sógoromék megint elkérték az autónkat, mert az övékkel megint van valami. Mindig ezt csinálják.
Egyszer elhívtak bennünket nyaralni, de a kocsinkat is elkérték. Kérdem én, akkor mi a jó istennel menmünk? Hát kérjük kölcsön a szüleimét. Jó fejek nagyon. És ezt többször is eljátszották. Hangos az autójuk, nem akarják abban vinni a picit. A nagy lóf..... Autószerelő a sógorom, csak sosincs ideje megcsinálni az autójukat.

Mi is mentünk volna ma vásárolni, de kocsi nélkül most maradunk ahol vagyunk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nincs itt senki???

Jót beszélgetek magamban.
Megfőztem, de nem azt csináltam amit terveztem, mert semmi nem volt itthon. Wokban csináltam hagymás pirított rízst szójaszósszal. Nagyon fincsi volt.

Meghozták a faanyagot a tetőnkhöz. Drukkoljatok, hogy 3-4 hétig ne essen az eső, hó. Legyen jó idő. A hideg nem baj, csak a csapadék. Ha kész, utána lehet benn kezdeni a munkákat!!!!

Ez boldoggá tesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


de én itt vagyok :) biztos kedvez nektek a szerencse!
magdolnam
 
 


Na, azt kérdeztem mi jöhet még??
Hát például, hogy kilövődik a villanyhálózat és gyalog kell elmennem vásárolni...Mondjuk a 7 emelet lefele nem is olyan nehéz, de már felfele.....Ezt ajánlják a terhesség utolsó szakaszában, lépcsőzés, segit a méhszájtágulásnak...
Nos mire felértem, fogadott egy-két csepp piros vér...Lássuk mi lesz tovább...
Lányok én már lemondtam :cry: :cry: :cry:
El is vonulok, ne zavarjam a hangulatot....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti

ne ess kétségbe!!! Fel a fejjel!!! Pár csepp vér még nem jelnti azt hogy nem vagy kismama és azt sem, hogy esetleg az voltál, de már nem. Csinálj tesztet holnap reggel és akkor biztos lehetsz benne.
Most látom nagyon balszerencsés napotok van. DE!!! Legalább párod egy kicsit változott és amit írtál, hogy beszélt a hasadhoz, kislányhoz.... Hát nagyon megható. Ezt már én is várom.
Biztos fog ő is játszani a gyerekével hason keresztül. Még szinte ő is gyerek.

Most tönkrement az ágyunk és azt szereli. Jó egy ilyen ember a háznál. Mondtam is neki. :lol: :lol: :lol:

Magdolnam

Úgy látszik pont elékerüljük egymást.

Most jönnek a gyerekek megkeresni a Mikulás ajándékát. Még be se tettem az ablakba. Rohanok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti

Annyira szépen fenn van a hőd, hogy nem is tudok másra gondolni, mint hogy kismama vagy. Nálam mensi előtt, aznap reggel leesik a hőm. Nálad meg 37m felett volt ma is. Ugye?

Kép
Kép
nati80
 
 


anyóséknál volltam teletömött minden földi jóval. 3 kocka sütit ettem meg jénaiban sült csülköt, de abból annyira keveset ettem, mégis telivagyok alig bírok moccanni.
magdolnam
 
 


Magdolnam

Ez pedig nem fog változni, egyre kevesebbet fogsz tudni enni egyszerre. De ez így is van jól. Legalább nem hízik az ember 20 kilót.

Na elmentek a gyerekek. nagyon édesek voltak. Látták a csomagokat mikor bejöttek, mert a padlásfeljáróba volt téve, de nem mertek odanézni, csak mikor mondtuk, hogy keressük meg őket. Nálam is volt csomag, de azt nehezebben találták meg, pedig csak az ablakban volt. Kb 40 centire a földtől.

Rögtön osztották a csomagokat. Egyet anyának, egyet apának. Mondom nekik, hogy szerintem azok már az unokstesóéké lenne. Ja tényleg!!!! Mondja a keresztfiam. Cuki volt.

Annyira szeretem az ilyen pillanatokat. Jó látni az arcukat, mikor ennyire örülnek valaminek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Teszek fel görbét. Mi a véleményetek? A ciklus.hun máshova tette a függőleges vonalat. Szerintetek jókor volt hancúr?
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 85600_.png Kép

Kép
p__lilla
 
 


Mágnes

Anna baba nagyon édi. Én is ilyen aranyos kislányt szeretnék.


Márti

Szerintem is babás vagy. Csinálj tesztet még hétfő előtt. A hőd nem akar lejjebb menni és nem is fog. :!:

Kép
p__lilla
 
 


Magdolnam

Nagyon jó a kép, a kis pöttyödről. Biztos, hogy egyedül van? Nem értek ám hozzá nagyon. De mintha 2 lenne. Vagy az egyik a fejecskéje lesz, a másik meg a teste? Nagyon jó lehetett hallani a szivecskéjét.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Szerintem jókor voltatok együtt. Kedden volt pé, és ti aznap és utána is hancúroztatok. Most lehet várni két hetet. Most akkor teérted fogunk izgulni. Minden nap hőjelentést kérek!!!!

Na most megint nagyon szarul vagyok. Ég a szemem és nem kapok levegőt!!!! Azonnal felrobban a fejem. És akkor is érzem a libazsír és máj illatát (szerintem büdös, nagyon utálom, nem is eszem meg).

Kép
Kép
nati80
 
 


A fertility azt írta, hogy a 14. napon volt ovum. De előtte nem volt hancúr, csak utána. Úgyhogy asszem most megint nem lesz nálunk babuka. :cry:
Nektek mi a véleményetek? De úgy tudtam, hogy a + tesztkor és az az utáni napon kell hancúrozni. Lehet, hogy már késő volt? :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Szerintem az egyik a méhlepény kezdeménye és a másik a Pötyike. Legalábbis én így gondolom. Ikreket másként látni. Meg talán a doki is elárulta volna, hogy ketten vannak. És a szívhang is. Nem? Én sem értek hozzá annyira.
:roll:

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla

Nem volt későn, mert két nappal előtte is együtt voltatok, márpedig a kisfickók életképesek 48-72 óráig. valamint az aznapi is odaérhetett. Ne aggódj!!! Jók a kilátások.

talán te leszel a következő???? :wink:

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati

Lehet, hogy igazad van. Én nem értek hozzá, csak 2 valamit láttam. Mondjuk a doki biztos mondta volna. Mert azért jól látszik.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?