Új privát üzeneted érkezett!

Boniko!
Te igazi kis házitündér vagy :lol:
Vendég
 


upsz!!!!

pedig nem is inszemezek most :oops:
nem engem illetett volna :lol:
Vendég
 


Vicuska :lol: inszem nélkül lehet ám babaát gyártani! :wink:
Vendég
 

 
 

Vicuska: én 2 topikot olvasok - 2 helyre irogatok és mind2-nél kakukktojás vagyok!
itt azért mert igaz , h puregonnal stimuzok , de nincs inszemem és ,,spontánkodunk,, , a pcos topikon meg azért, mert ott egyedül én stimuzok :roll:
szóval azt hiszem Vicuska nyertem!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Nellike!

A cici mindenképpen jó jel! Nekem pont olyanok, mint voltak :roll: Mondjuk az is igaz, hogy a 14 hónapos szoptatás megviselte őket, így talán nem is baj, hogy nem érzek velük kapcsolatban semmit, nem tudom...

Boni!

A mai teszted is csodaszép! Énisnekemisilyet...
Jó lehet ez a lekvár, nyami :)

Szezso!

Fenébe, sajnálom :( Viszont örömmel látom, hogy ne törtél le, ügyes vagy!

Viki!

A túlstimu milyen érzés?

Denika!

Hogy vagy? Sejtesz valamit?

Czinke!

Nem lehet, hogy azért kell fizetned a hsg-ért, mert a dokid csak bejáró orvos, vagy mi a pihe? Másra nem tudok gondolni.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinke!
:D

Szezso!
:( de akkor ti is mindjárt inszemeztek!!!!!!! :lol:

én is már alig várom a januárt,így spontán úgy érzem nem történik semmi :shock: az a baj,hogy már az inszemben se annyira bízok,lehet túl vastag a petesejtem burka és csak lombikos icsi-vel tud behatolni a katonácska. :evil: ezt most találtam ám ki! :roll:

Mindenkinek megadrukk,.csak az a baj,hogy nem tom ki hol tart,vissza kéne néznem a táblit :roll:
Vendég
 


évi hajrá hajrá pozitív teszt! :wink:
Vendég
 


Vicuska: Ne bészélj butaságokat! Már egyszer majdnem sikerült, szóval nem lehet gond a "behatolással". Csak nyugi és sok szex. :wink:

Évi: Nem érzek semmit. Most megfogadtam, hogy nem tesztelek itthon, láttam már elég nega tesztet, majd pénteken kiderül.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Vicuska!

Biztos nincs baj a petikéid burkával. Vagy gondolod, hogy előző alkalmakkor, mikor sikerült, akkor faltörő kossal mentek a fickók? :twisted:

Denika!

Akkor drukk péntekre. Szólj, ha meggondoltad magad a táblával kapcsolatban :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: úgy érzem, semmi értelme, ha mindig kiborulok…(azért bánkódtam egy kicsit pár napja..)

Vicuska: a spontánban én sem nagyon bízom már, de az inszemben igen. Most per pillanat nincs is más, amiben bízhatok. A lombik gondolatával még meg kellene barátkoznom, mert hát ki tudja...

Denika, akkor drukk péntekre! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Évi: nem tudom, h miért kell fizetnem. azt mondta, h a kórházban 15e-ért csinálja a röntgenest.
klassz lett a tábla!!!!
faltörő kos fickók ???:lol: :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi!
A túlstimu ritka sz@r érzés, mintha a tüszőid rockiznának a petefészekben. Nagyon feszítő érzés, fájdalmas, és fel voltam puffadva.
Én akkor nem is ovitrelle-t kaptam, hanem decapeptylt, hogy ne legyen gond.
20150601134430
 
 


Évi!

nagyon klassz a táblicsek!ügyi vagy és köszönjük!!!most legalább képben vagyok :wink:

mindjárt lesz 3 új kismamink :P

faltötő kos!!!!ez nagyon jó!!!
:D
Vendég
 


Nektek is küldök Mikulást!!!

ki a csízmákat az ablakba este :lol:
Kép
Vendég
 


Viki!

Köszi a leírást, akkor nekem nem ilyenem volt :)

Örülök csajok, hogy tetszik a tábla :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép
Vendég
 


Boni!

Hát ez nagyon jó!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ugye?

Szép az új táblázat
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bekukk!

Drukk akinek kell, és babaragacsok és peteérlelők! :wink:

Évi, nagyon szuper az új tábla! :lol: esetleg a babásoknál aki tudja a szülés várható idejét is bele lehet írni a teszt időpontja rovatba... :wink:

Mindenkinek ma estére!

Kép


Kép
Pussz!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


ÓÓÓÓ! Úgy látom megjött a Mikulás!

Mármint nem úgy :oops: mert mér korai lenne :oops:

Évike! tényleg szuper lett a tábla és könnyen átlátható! Nekem az eleje tetszik a legjobban! :wink: Neked nem is fájnak? Én néha már azt hiszem, hogy azért fájnak, mert összevissza nyomkodom, hogy fájnak-e még... :roll: Tök hülye vagyok mááá. :oops:

Bonikó! Lásd be végre, hogy az bizony két csík. Tisztán látszik. :) És ne aggódj, majd elmúlik a barnázás is. Más tüneteid vannak?

Denika! Nagyon drukkolok, hogy a péntek lesz a te napod!

Szép estét, pussz mindenkinek!

Nellike

nellike
 
 


nellike barna kopkopkop elmúlt, émelygés ma volt kicsit meg mellbimbóextraérzékeny :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szép reggelt!
Kép
Vendég
 


csjok minő vidám képek! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Anyo!

Oké, átszerkesztettem a táblát :) Ha van még jó ötleted (vagy bárkinek) , hogy mit látnál a táblában szívesen, akkor szólj! :)

Szóval akkor kismamák! Ha szeretnétek beírom a táblába a szülés várható időpontját. Írjátok majd meg, ha megtudjátok :)

Nellike!

Hát, nekem nem fájnak :( Néha talán picit bizseregnek, de ennyi :( Ezen kívül csak a mensis hasfájás van :( Na de ne akarok picsogni...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


De jó hangulatom lett a képek láttán..... :) :) :)

Sziasztok!

Évi! Ne is picsogj nekem! :evil: Optimistán!
Nekem idáig is mindig fájtak, oszt mégse sikerült. Amúgy te is kapsz progeszteron pótlást?

A vonalzóm szerint már csak 6. nap van hátra! :shock: Pár nap is kiderül minden. (hivatalosan csak jövő pénteken) :(

És még valami! Én több zebrát látnék a táblában szívesen. 8)

Nemone! Inszem?????? Tegnap volt, vagy holnap lesz?

Jó éjt mindenkinek , pussz!

nellike
 
 


Jó regeglt!

Caajok most nézem, hogy jövő héten milyen zsúfot pozitív tesztsorozatunk lesz :lol: HAjrá hará!

SZép NApot!
Vendég
 


Jó reggelt!

Nellike, még szúrom magam... Hétfőn megyek UH-ra, akkor derül ki, hogy mikor lesz az inszem, de szerintem szerdán vagy csütörtökön. :lol: A Húgom amúgy pont szerdára van kiírva, lehet hogy ő megszüli a 2. gyerekét, én meg babás leszek aznap! :wink:
Igazad van, én is szeretnék már egy zebracsordát látni a táblázatban... :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nellike!

Én nem kapok progit.
Táblával kapcsolatban már vártam, hogy ki üti le a magas labdát :twisted: :twisted: :twisted: Én is szívesen látnék benne több zebrát :twisted: Alig várom, hogy mindenkinek adhassak!

Boni!

Hát igen, izgi hetünk lesz :)

Nemone!

Hú, akkor drukkolok a húgodnak is! Majd mindenképp írd meg, ha megvan a baba! Persze neked is nagyon-nagyon drukkolok! Akkor hétfőn kiderül, hogy mikor lesz a nagy nap :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


HAJRÁ HÉTFŐ!!!! :lol: én is hétfőn megyek uh-ra! :lol:

lenne egy kérdésem: a hsg előtt borotválnak odalent?? mert akkor inkább én otthon magam megcsinálnám. :roll: légyszi akinek volt, mi a gyakorlat, a tapasztalat???

VÉGRE PÉNTEK VAN!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb, én direkt szőrtelenítettem előtte, amit meg meghagytam azt rövidebbre vágtam, hogy nem zavarjon, de amúgy nem mondta senki.
Akkor Neked is drukk hétfőre! :lol:

Jó hétvégét mindenkinek!

Nemsokára megyek a keresztfiamhoz, hogy odaadjam a mi Kép ajándékát.
Képzeljétek a Húgom mesélte, hogy ma szólt Ricsinek, hogy megyek hozzájuk erre elkezdett visítani, úgy örült, és mondta, hogy nagyon szeret engem. Ráadásul úgy szeret, hogy szétcincál... Hát, nem zabálnivaló egy gyerek! Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Hello Lányok!

Czinkeb. nem borotválnak :wink: drukk a hétfőhöz!

Nemone: neked is drukk hétfőre! :-)

Megfigyeltétek, hogy az "akikért szorítunk szakaszban" márcsak a 30-as korosztály képviselteti magát? :D

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hát, igen! Ezek szerint tényleg nehezebb 30 felett... :(

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi!
a bizsergés az jó! :wink:

Nemone!
drukk az uh-hoz hétfőre! :D

Czinkeb!
neked is! :lol:

Szezso!
hát ez az... :shock: megöregedtünk :roll: :D
Vendég
 


Ú Szezsó miket nem veszel észre!

Évi én sem kaptam, de most máér adott drága K.P... de barna elmúlt már! :lol: kopkopkop

Mennek a drukkok mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok

Jó a tábla! Én is drukkolok mindenkinek, remélem hamarosan zebracsorda jön 8)
kokusz
 
 


Jé tényleg csak 30-asok vannak az akikért szorítunk mezőben ... erősítjük a statisztikát .... :roll:
kokusz
 
 


Jaj, csajok, én arra gondoltam, hogy most már tényleg mi jövünk!!!!
Különben meg tök jó a topik statisztikája, mert pár hónap alatt 5 inszemes bébit tudunk felmutatni! :-D És ez a szám decemberben nagyon meg fog ugrani. Meg januárban is. :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Így van! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szezso a próféta szóljon belőled :) én rajta vagyok a témán :) de még nem tudom mikor tesztelek, viszont írtó kíváncsi vagyok most sikerült-e.
kokusz
 
 


köszi, azért egy kicsit megszépítkezem odalent! :roll:

én is ápr-ban leszek 30 :roll:
és nem csak 30 fölött nehéz! most mindenkinek nehéz a stressz, a sz@r levegő - kaja - ital - víz - fogigátló miatt! sógornőmék 1 évig próbálkoztak, mire összejött nekik!! sajnos ők még szerencsésnek mondhatják magukat!
SZÓVAL NEM VAGYUNK ÖREGEK!!!! :lol: :lol: :lol:
ÉS VALÓBAN JÖJJÖN A ,,ZEBRAESŐ,,!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb

Hát tényéeg szerencsések sógornődék. Én emlékszem, amikor az egy év eltelt akkor kezdtem tényleg parázni .... azért sokan vannak akiknek hamar sikerül. Nekem van 38 éves ismerősöm, pár hónap alatt terhes lett. Na de már nem keresem az okokat, a lényeg hogy mindannyiunknak lesz babája :)
kokusz
 
 


Kókusz: úgy legyen!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kép

ilyen kisbabája lesz mindannyiunknak jövőre :lol:
Vendég
 


Jóreggelt!

Na tesztelt ma valaki sutyiban? Én erősen gondolkoztam rajta reggel, de nem mertem .... :lol:
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: