Új privát üzeneted érkezett!

Én is remélem,hogy kiderül Henkánál,hogy csak tévedtek!
Ne haragud de ezt nem értem!
Tegnap uh-on voltál,de ott nem lehet másról beszélni vele?
Ma mennyit kell fizetned a magánrendelésen?
tegnap sztk-ban voltál,vagy kórházban?
Nekem ez nagyon furi!
Én pl. tegnap 1/2 12-re értem oda, a kartonozóba közölték,hogy már nem írhatnakl be a dr. kérte! Felmentem és beüzentem,hogy itt vagyok,de ez van,leszólt telefonon és beírtak!
Kb. 10X voltam már nála és 1X kapott borítékot,úgy tervezem,hogy ha 2 hét múlva mennem kell ,kari előtt akkor kapja a következőt!
Ha én oda egyszer bejutok akkor tök mindeggy,hogy uh-ra megyek vagy nem,bármit megkérdezhetek,hiszen azért megyek oda!
És mindent elmagyaráz,mindenhová elküld magától!
Biztos jó dokihoz jársz?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Segítsetek nekem, mert aggódom!

Lehet attól a babámnak baja, hogy idehaza olyan rettenetes lakk szag van, hogy csak na!!!???

Most értem haza, és a festő lefestette az összes ajtónkat vmilyen páccal, de iszonyatos bűz van. még a szemem is csípi... :roll:
Vendég
 


Szia Szilvi!

Szerintem nem korai a vérvétel, nekem már meg is jött az eredménye! Sajnos a folyásra nem tudok mit mondani, kérdezd meg a dokit. Olvastam mondjuk,h.hormonális változások miatt lehet ilyen, de ha mégsem attól van, akkor esetleg kezelni kell.. szóval nemtom :) Én meg kérdezném...
sipiné
 
 

 
 

az az igazság, hogy ez itt valahogy más...lehet hogy felkereshetném a kórházban is, de valahogy mindegy mert mire beutazok ugyanannyiba kerül, mivel ő az ügyeletes az uh-ba, így gondolom nem akarja az időt húzni, mivel 50 kismama ül odakinnt arra várva hogy végre bejusson :? a múltkor nem kért pénzt, nem is vizsgált, az uh sem igen van rá mód, ugyhogy még egyszer sem adtam neki, viszont ha meglátja hogy ott vagyok én vagyok az első....nem tudom érted e :?
a pénzt szerintem ugyanúgy elvárná a kórházi szobájában is, mint a rendelőjében, csak ez nekem 25 km-rel közelebb van :?
pár ezret úgyis adni kell neki, mert aztán csak "leszarják" az embert, felénk szerintem...... nem akarok itt se példát mondani, de volt 1-2 eset itt is amikor minősíthetetlen hangnemben beszéltek vele, mégis visszament oda, inkább adok 2 ezer ft-ot, de legalább odafigyel :? de lehet rosszul gondolom :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Kép

Sehol senki?
Vendég
 


T.maria, szerintem nem lehet baja, de azért alaposan szellőztess ki!!!
sipiné
 
 


Szia Maria!

Hogy konkrétan lehet-e baja azt nemtudom sajnos,de az tény,hogy ilyenkor nem ajánlják az erős vegyszerek belélegzését!
Még a hajfesték,műköröm ragasztó stb. sem!
Persze van aki végig dolgozza a terhességét mint fodrász (ismerek ilyet) és senkinek semmi baja,de azért én amit csak lehet elkerülök!
Miért most lett festve?
Szegény! Még állandóan szellőztetni sem tudsz!
Sajnálom! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


ez jó kérdés, mert én két hétig úgy ültem a szobámban órákat hogy szivárgott a gáz :shock:
úgyhogy reménykedem ne legyen ebből baj..... a festékre se tudok mit mondani, de gondolom nem túl jó az senkinek se :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi! Jól gondolod,sajnos igaz,hogy a pénz beszél!
Azért van kivétel,akihez én járok tényleg mindenkit lelkiismeretesen ellát,még panaszt nem halottam rá!
Illetve 1X nem megfelelő hangnemben beszélt valakivel,mert rossz napja volt,de később felhívta és bocsánatot kért!
Tényleg másképp van ott felétek!
De persze menj el akkor ma,márcsak azért is,hogy megnyugodj!
Én azthiszem a 6. héten megkaptam a beutalókat!
És minden eredményx megvan már!
Lassan itt lenne az ideje szerintem,meg a kiskönyvnek is,bár lehet,hogy nálatok ez is másképp van.
12 hét............

Kép


Kép
ibm
 
 


Igen, ma festette a festő.

Merthogy nálunk lakásfelújítás is van...

Sajnos Ti is csak abban erősítettetek meg, amit amúgy is tudok...
Egyszerűen, el sem tudom képzelni, mit tegyek!
Az ablakok nyitva, fázom, és büdös van...

Asszem elköltözöm...

Köszönöm, hogy írtatok! Kép
Vendég
 


Nincs mit!
És kitartás!
Előbb utóbb csak kimegy a bűz! :D

Kép


Kép
ibm
 
 


szeretnék túl lenni a vizsgálatokon is, meg félek, habár tudom, hogy teljesen mindegy mert később is lehet baj, barátnőmnek a 16 héten megakart születni, szóval....meg ami henkával történt, bár én elmentem volna máshova is, de ez magán dolog persze, nyugodt lennék ha látom legalább pár hétig hogy nő. védőnöhöz nem is akarok még menni, mert...na értitwek, eljön majd annak is az ideje :roll:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Nyitva az ablak,jöhetnek a hamik :lol: :wink:
Reggel megyek nyolc körül,aztán csak remélni tudom,hogy odaérünk a mikulásünnepélyre,fél 11-re.Azért nem mentem előbb,mert mikor mentem volna,akkor derült ki hogy sokat kér a magánrendelőében,a kórhában meg havonta csak egy hetet rendel,így alakult,de legalább ha mégis lessz UH,akkor jobban látom :D

Szerintem se szerencsés a lakkszag ilyenkor,szellőztess amikor csak tudsz!
Én már megőrjítem az Uramat,mert állandóan szellőztetek,ő meg csak vacog :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike akkor te még nem voltál uh-n? bocsi ha írtad már, de olyan sok itt néha az info hogy belezavarodom.... :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi! Csak ++++++++++++++-an! :lol:
Tegnap minden rendben volt,nem lesz ez ma sem másképp!
Persze vannak előttünk rossz példák,de van nagyon sok jó is!
Azokból kell kiindulnunk nem abból,hogy mi lesz ha ekkor meg akkor az lesz,hisz így rettegés az életünk!
Én már sokkal nyugisabb vagyok,hogy megvolt ez az uh is!
Bízom benne,hogy pirinnyóbabánk meg akar születni! :lol:
Annyira várja már mindenki! Kedden apósom majdnem sírva fakadt mikor mondtuk,hogy mi volt az uh-on,megölelgetett,mondta,hogy milyen szobát csinál neki ott náluk,hogy majd ha ott alszik meg majd mi is legyen igazi szobája!
Olyan aranyos volt!
Én megpróbálok úgy hozzáállni,hogy úgyis az fog történni aminek történnie kell!
Persze nekünk meg kell adni a legjobb feltételeket a kis boldog életükhez!
Úgyhogy nyugi!
Pároddal mi a helyzet?
Sikerült megbeszélni?

Kép


Kép
ibm
 
 


Helló Csajszik!

Én is kész vagyok a kajával, végülis tejszínes-fokhagymás csirkecomb lett belőle pennével.

Lányok! Túl sok a para! Most már aztán befejezni ezt a sok aggódást mert odamegyek és rendet teszek!! :lol: :wink: Mindenki vigyázzon magára, amennyire tud, - tetszik vagy nem tetszik - a többi már nem rajtunk múlik!! Na! 8)

Marcsi - sajnálom hogy büdi van nálatok! Szellőztetéshez meg hideg :? Azért öltözz fel jól, ha nyitogatod az ablakot és szerintem amennyire tudsz, próbálj meg nem otthon lenni... szülők, barátok, ilyesmi. Én azt tenném, jobbhíján. :roll:

Szilvi - laborba mindenképp kérj beutalót, ilyenkor már meg kell csinálni a vércsoport vizsgálatot és az ellenanyag-szűrést is! A folyást mutasd meg a dokinak, úgyis csak ő látja hogy normális-e vagy sem. Én sok ismerőstől hallottam hogy sokkal több lett neki mint előtte, de azért meg kell nézetni, nehogy bacis legyen. Akkor sincs baj, kapsz kúpot, krémet, ilyesmit. Én is használtam a 8. héten. És kérlek szépen ne idegeskedj, mert azzal csak ártasz magadnak és a babucinak is!! :wink:

IBM - tanulva a tapasztalatokból, én 7 és fél hetesen voltam először dokinál! :) Pedig már a 4. héten tudtam hogy van. Nagyon nehéz volt kivárni, de úgy voltam vele, hogy biztire tudom mennyi idős és ha mégse lesz szívhang, hát akkor már senki se győzött vna meg hogy 5 hetes meg ilyenek.
Vendég
 


Igazad van Wera!

Ennél többet nem tehetünk!
De ez elég is a babáknak! :lol:
Te is fincsit főztél,az enyém is nagyon jó lett szerencsére!
De ma valahogy annyira hényingerem van,enni sem tudok úgy mint eddig!
Eddig "zabáltam"-nem ettem!
De ma úgy kell letuszkolni!
Na sebaj,holnap biztos jobb lesz!
Mindjárt hazaér APA,úgyhogy most egy kis időre eltűnök,de este jövök,ha még ideenged!
Pussz mindenkinek!
És további szép napot! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


tudja valaki mi lesz januártól? mert azt hallottam hogy fizetni kell a kismamáknak is ha nem biztosított, márpedig a kismamák átlagosan nem biztosítottak, mert a legtöbben felmondanak. tud erről valaki valamit?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Én nem tudok semmi konkrétumot, de akkor is biztosított vagy, ha munkanélkülin vagy, a lényeg, hogy bármilyen juttatást is kapsz, bárhonnan, be legyen fizetve a TB-d. Még ha valaki egyébként is háztarásbeli, akkor is be tudja magának fizetni a járulékot és ugyanaz az ellátás illeti mint azt aki dolgozik.
Vendég
 


na jöttem az orvostól....itt 4 ezer a vizsgálat, bár uh-ért nem kért még, vagy én léptem le gyorsan mindig :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


megvizsgált azt mondta minden rendben, 12-13. hétenb menjek csak, azt mondta elég akkor vérvétel is, mert nincs jelentősége hogy most vagy később
azért kikönyörögtem egy uh-t 19.-ére :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Végre itthon vagyok, a vendégek is elmentek. Van egy kis időm.

Ma voltam UH-on. 38mm, 11+2 NT normál. Kicsit korán hívott, mint ahogy azt én is gondoltam, de azt mondta mindent meg tudott nézni amit kell és minden rendben van. A legjobb, hogy hála Istennek a méhem is af-ben van, vagyis kiemelkedett. Nem kell többet hason aludnom. Már kényelmetlen volt. És végre meg is nyugodhattam, hogy nem szorul be.

Olyan ari volt, izgett mozgott, még integetett is. Keresztbe rakta a pici lábacskáit. Nagyon jól látszott. Képet sajna nem tudott adni, mert nem volt jó a nyomtató.

Na megyek eszek valamit, aztán pihi. Ma egész nap rohangáltam.

Kép
szly27
 
 


Ja ma fogtam egy egy hetes két napos kisfiút. Olyan picike volt.

Kép
szly27
 
 


Szly! Gratula nektek! Örülök,hogy minden rendben volt!
Dehát ez nem volt kérdés! :lol:

Szilvi! Akkor ha jól értettem ma nem volt uh csak vizsgálat ugye?
Mit mondott a folyásra?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Bocs hogy nem jelentkeztem.


Ma voltunka dokinál, most értünk haza. Csúszás volt, mert szülni volt.

Hát ami azt illeti nagyon megijedtem, mert semmi nem látszódott először, csak néztem az arcát, kérdezgetett, még mindig sehol semmi, én már elkönyveltem hogy tuti méhen kívüli, mikor megszólalt ott van, az a picike fekete folt. Hát annyira picuri még a drágám hogy alig lehet látni. Kb 4-5 hetes lehet.
2 hét mulva mennem kell újra. ÉS tekintettel az előzményekre hogy ennyire nehezen jött össze, és hogy ennyit késett a peteérés írt a dokim fel ultrogestán kúpot is a 12. hétig kell ezt használni, meg folsavat elevitet és magne b6-ot kell szedni, na ezeket mind szedtem, csaka magne b6-ot nem.


Most nem tudok vissza olvasni, eléggé elfáradtam, majd holnap.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


ibm: a folyásra meg azt mondta hogy normális :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!
Szilvi:egyszer voltam UH-on,mikor véreztem-akkor volt 6-7 hetes,és lehetett látni,hallani a szívcső pulzálását.

Ma megyek,kicsit izgulok :? szorítsatok,léci :wink:
Majd dél körül jövök,beszámolok,mi volt :wink: Remélem odaérünk a mikulásünnepélyre is az oviba :roll:

Hát csajok,tök jó volt tegnap a vacsi :D Nem is tudtam hogy ennyit tudok enni :shock: Én hasábrkrumplit ettem,rántott csirkemellel,meg tartármártást,meg kukoricát,Apa magyaros spagettit,képzeljétek fura dolog történt:Veronika megette,amit rendeltünk neki:a két gyerkőcnek rizibizit,meg pörköltet rendeltünk,meg savanyúkáposztát.És mind a ketten nagyon szépen ettek.Anyóst is meghívtuk vacsizni,nem árt ápolni a családi kapcsolatot :lol: Meghát ugye üdülési csekkből mentünk,mivel üdülni ugyse fogunk menni ha meglessz a pici,és július 8-ig lehet beváltani.Július 3-án lessz a házassági évfordulónk,és júli 6-ra vagyok kiírva a picurral.Addig még 25 ezer forintnyi üdülési csekket lekéne enni :wink: Majd megoldjuk,és ugye nem adnak vissza belőle,úgyhogy számolgatni kell hogy inkább túllépjük,mint ne.

Persze ettünk desszertet is:én somlóit,a Párom totyogós,túrós palacsintát,a két gyerkőc vaniliakrémet habbal,Anyós meg gyümölcskelyhet.
Hatalmas adag ennivalót adnak,és ahhoz képest olcsó.Ott volt az esküvőnk is :)
Bocsi,kicsit hosszú lett,lehet hogy untattalak kicsit titeket :oops:
Nagyon örültem hogy a Vercsi szépen evett,mert legutóbb mikor voltunk,csak csipegetett.Mostmár csak itthon kell ennie rendesen,és örülni fog a szívem-nagyon :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én is úgy tudom,hogy a folyás normális,amíg szintelen és nincs rossz szaga :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Gutten Morgen!

Örülök hogy mindenki jól van!
Kike - hmm... mennyi fini dolgot ettetek! Örülök hogy a kis druszám is szépen fogyasztott! Látod, mondtam én hogy a szomszédba kell hordani enni! :lol: :wink: Azt írtad hogy olcsó volt, de megkérdezhetem hogy mennyi? Tudod, nem hagy a vendéglátós vénám... :P Egyébként mi is szoktunk járni hetente, kéthetente kajcsizni, hol olcsóbb, hol drágább helyre. De olyankor annyira jó hogy nem nekem kell megcsinálni a kaját, hanem csak elém teszik! Ennyi belefér még most. Ki kell használni, aztán ki tudja később mi lesz :?.
A vizsgálat miatt meg ne izgulj, minden rendben lesz! :) Várjuk a beszámolódat!

IBM - Ízlett apának a fincsi-kajcsi? Az enyém odavolt érte. Viszont nekem előbújt tőle a rég nem látott hányingerem :evil: . Pedig csak egy picit ettem, aztán indultunk át anyósékhoz, de ott olyan szarul voltam, hogy alig éltem. Asszem kicsit bevállalós voltam a fokhagymával... de hát annyira megkívántam. Úgy látszik még korai volt! :roll:

Ma megyek a védőnénihez! Már úgy várom, nemtom miért! :lol: Előtte még hajat kell mosnom. Nem tudom ki hogy van vele, de egyre jobban utálok hajat mosni, pedig egyre gyakrabban kell :?: Régebben 5 napig is kibírta, most már csak 3! És ráadásul jó hosszú is... hahh... minimum 1 óra! :x Pedig megfogadtam hogy nem vágatom le, de nem könnyű betartani.

Gabi - örülök hogy előrébb mászott a babalak!! :D Most már Te is megnyugodhatsz! 2 hét múlva meg dobizik majd a szivecskéje ezerrel! Tökjó lesz, meglátod! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek!
Kép
Kike!
A doki mindent rendben fog találni!
Úgy irígykedem azokra, akik mostanában voltak dokinál...

Én csak január 7-én megyek...!!!!!

Addíg pedig ropit rágcsálok, mert már a B6 sem segít... :?

A szag már szűnik. Tegnap alaposan kiszellőztettem, meg most is nyitva vannak az ablakaink.
Most indulok főzni, mert hetek óta rakott káposztát szeretnék enni... Kicsit macerás, de megéri...
Vendég
 


Jó reggelt Kismamik!

Gabi! Gratula a babóhoz, a 6. héten engem is beparáztatott a doki!
5.-en már látta,elmentem egy hét múlva is és csak forgatta a hasamon az uh fejet és csóválta a fejét!
Akkor már kész voltam,erre megszólal,hogy "ne haragudjon de nem látok itt senkit"!Teljesen kész voltam,hogy hogy nem lát senkit,egy hete még ott volt nem tűnhetett el! Aztán megnézte hüvelyivel is és ott gyönyörűen látszott!
A frászt hozta rám!

Kike! Jó sokat ettetek és nagyon fincsiket! :lol:
Örülök,hogy a gyerkőcök is szépen ettek!
Uh miatt megy a drukk! Várjuk a beszámolót!
Minden rendben lesz nálatok is! :lol:

Wera! Apa nagyon meg volt elégedve,ízlett neki!
Nekem tegnap annyira hányingerem volt egész nap,nem is tudtam úgy enni mint eddig!
Aztán este rákattantam a sült szalonnára,úgyhogy még bebüdösítettem éjszakára a lakást!
De hagyma nélkül ettem,imádom,de most valahogy nem bírtam volna lenyelni!
Akkor ma már lesz kiskönyved ! :lol: Szuper!
A hajmosással én is úgy vagyok mint te,már csak kb. 3 napig bírja és utálok hajatmosni!
Egybeszoktam kötni az esti zuhannyal,de akkor is mire megszárítom meg átvasalom,mert ha nem úgy nézek kimint egy oroszlán! :lol: Legalább egy óra!
A lábaimnak kéne már egy kis kényeztetés,de valahogy erre sose jut idő!
Pedig mindennap úgy kelek,hogy ma megcsinálom!
Na majd ma!
Jövő hétre havazást mondtak,ma megkéne csinálnom a kinti díszítést is! Meglátjuk mi lesz belőle!

Maria! Örülök,hogy kicsit kiment már a bűz! Januárban akkor már a 12. hetesre mész?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!Megjöttünk,UH volt csak hüvelyi:3cm-es a drágám,olyan édesen mocorgott,keze,lába van,jó a szívműködés,hasfala zárt :D :D Pont 10 hetes a márt adatok alapján,nagyon jó volt látni,két hét múlva megyek megint UH-re,a 12 hetesre,aztán megbeszéljük hogy hova menjek majd vizsgálatokra,meg megcsinálja a rákszűrést.Kértem kéet,de elfelejtette,méregetett,mondta majd két hét múlva ad.Nagyon örülök,minden rendben van vele-csak így is maradjon.Már most imádom :lol: :D
Mindjárt megyünk a mikulásünnepélyre,aztán vásárolni,szegény Apa éjszakás volt,ma nem alszik,remélem bírni fogja.
Az UH-on találkoztam két osztálytársammal:az egyik 9-10 hetes,a másik 12.Mindkettőjüknek első babó. :lol:

Én meg pont 10 hetes vagyok,ezek szerint módosítani kéne a vonalzómat :roll:

Wera:Nos amit én ettem:kettő nagy szelet hús,meg hozzá elegendő krunpli volt 800 ft.A páromé 900 ft volt,szerintem olcsó,vagy nem? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Karácsony előtt meg lessz még a 12 hetes UH. :D :D :D :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Most nézem,nem kell módosítani a vonalzót,az a két nap nem számít :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szaisztok!

Igen, én akkor megyek a 12 hetesre.
Már nagyon várom...
Egyetlen vígaszom addíg, hogy közben lesz karácsony!

Már majdnem mindent megvettem, a lányok kapnak nem tudom ismeritek e a Magnólia ékszerboltokat, szóval onnan nyakláncot, fülbevalót, gyűrűt. Meg még kap a kicsi legót, a nagy pedig ruhákat kért...

Vannak még kereszt gyerekeim, még nekik nem vettem, ill. apukának sem, még semmit...
Az a baj, hogy ötletem sincs...

Kike!
Örülülök, hogy minden rendben van!!!

Megyek vissza főzni!
Vendég
 


Kike!

Nagyon örülök nektek!
Ez szuper!
Akkor jó mikulásozást és vásárlást nektek! :lol:
Ez a kaja tényleg nem volt drága!

Kép


Kép
ibm
 
 


Lányok!
Én szoktam irogatni az "élet a vetélés után" című topikba és mivel már vagyunk páran akik újra babát várnak,megbeszéltük és az egyik lány indított egy új topikot "élet a vetélés után babásai",asszem ez lett a pontos címe!
Akinek van kedve és vonatkozik rá a cím nézzen be!

Wera?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Jól eltűnt mindenki!
Bezzeg én most ráérnék.... Kép
Vendég
 


sziasztok! :)
ronix
 
 


Sziasztok! Hazaértünk a kiskönyvvel, minden rendben volt. Nagyon ari a védőnéni, megnyugodtam. Azt mondta június 15-én fogunk megszületni. Ja! És felhívta a figyelmem rá, hogy a kismamiknak minőségi kajákat kell ennie!! Halljátok Mc Donald's rajongók :?: :?: :twisted: :lol:

IBM - ok, megnézem az új topikot. Remélem hamar elmúlik a hányingered, lassan már itt lenne az ideje hogy alább hagyjon! Mondjuk azért elég jól bírod, hogy főzöl, sült szalonnát eszel, meg minden! Lehet hogy én nyápic vagyok, de amikor sz...ul voltam, a konyha közelébe se bírtam menni és csak olyanokat bírtam enni, aminek se íze, se szaga nem nagyon volt. :x :)

Kike - Nagggyon olcsó volt a vacsi! Itt a környékünkön is lehetnének hasonló árak... de nincsenek! :(
Gondolom leesett az osztálytársak álla, hogy nálatok már a 3. gyerkőc jön! :D De szerintem ez tökjó! Nekem is van egy volt szakközepes oszt.társam, akinek már 3 bébije van! Érdekes egyébként, hogy az általános sulis oszályomban pedig még csak 2 baba van összesen (pedig 26-an voltunk)! De most lassan beindul a babaeső, mert tudtommal most 3 is úton van! :lol:

Ronix - neked is Szia! Mi járatban errefelé? Írsz magadról kicsit bővebben? Vagy csak beköszöntél? :)
Vendég
 


Sziasztok!

Wera! Gratula a könyvecskéhez!
A hányingerről annyit,hogy mindennapra jut valami amit bírok és amit nem!
Egyik nap öklendeztem ahogy megcsapott a szalonna szaga,tegnap meg ennem kellett!
Mindig azt főzök amiről úgy érzem azt most ennék és megtudom csinálni!
Párom szokta is kérdezni,hogy mi lesz a kaja holnap-mindig mondom-nemtudom,attól függ milyen napom lesz!
Egyébként ma eddig egész jó!
remélem minden oké odabenn! :D

92 nap van hátra az esküvőig?????????????

Tessék csak írni erről bővebben!

Szia Ronix!???????????????????????????

Képzeljétek feldíszítettem kívül is amit kellett! Olyan mérges voltam az egyik ablakból leesett egy harang és egyszerűen nyomaveszett!
Persze pont az utcára néző ablakból,ahol direkt egyformára csináltam a kettőt!
Kezdhettem előről,de megoldottam! Még elmentem venni is ahol tavaly vettem őket,de persze csak csillag volt!
Még a mi szobánk hátravan,de azt már nem merem egyedül,mert egy bárszéken ágaskodtam az előbb is,onnan leléptem egy puffra ami majdnem felborult velünk együtt!
Úgyhogy úgy döntöttem befejeztem a díszítést,majd párom segít,mert aztán kapok,meghát vigyázni kell pirinnyóra!

Többiek?

Ma végre megint 1/2 3-kor jön haza Apa,megpróbálom megfűzni,hogy menjünk el körbenézni!
Nem biztos,hogy örülni fog neki! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak ritkán.
T.Maria, nem igazán érzem jól magam, nagyon sokat, és gyakran fáj a hasam. A dokim szerint ez az első harmadba belefér, azt mondta, hogy amig nincs újabb vérzés, ne aggüdjak. Én jövőhéten megyek megint UH-ra, pénteken, akkor megnézzük minden rendben-e, és utána majd csak az újévben kell majd mennem. Addigra túl is leszek a 12 héten.

Wera, kérdezted, hogy kezelem-e magam.
Hát persze, naponta többször! Igaz, meditálni nem igazán meditálok, de mindent használok, amit lehet. És van egy barátnőm, aki már kétszer járt Nepálban, Ő már láma, és Ő is küldözget nekem..... Úgyhogy nagy bajom nem lehet, csak úgy látszik, a babucim azt szeretné, ha anyukája sokat pihizne...
Szerencsére Apácska is azt mondja, hogy inkább pihizzek. Semmi sem ér annyit, hogy valami zűr legyen. De nem is lesz.

Üdv

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!


ide is beköszönök :)

Én Békés megyében lakom, de Pesten tanulok és itt szeretnék szülni is.

Ha esetleg akartok menni 4d-re még idén, van akciója a Genesis-nek a 2.kerben.

Dvd-vel, 1 képpel 9000 Ft! 061/392-7050, kb. 40 perc

Bemehet bárki és a hölgy akinél bejelentkeztem nagyon kedves volt.

mi 3 hét mulva megyünk és már látni szeretném a kukiját!

Túl vagyok a mai vizsgámon asszem majd görbül

Kép
kritta
 
 


Nem tudtuk ajánlani Pesten helyet ahol lehet venni olcsón esetleg használt kismama ruhákat?

Kép
kritta
 
 


Szia Kritta!

A Sárkány Centerben van kord nadrág 5000.- Gumis derekú hosszú van zöld és fekete és van barna csizmanadrág is! Nagyon kényelmes Én is olyat vettem! Abban az épületben van ami előtt a pénzváltó található! A jobb hátsó sarokban!

Üdv a többieknek is

Én tegnap voltam Genetikai UH-n és a Babucim 62mm és 12hetes!

Puszi Mindenkinek
Vendég
 


szia mindenki :lol:
gratula kike :lol:
nem értem ezt a folyásos dolgot, nekem szintelen néha fehér, de ezt a nincs szagát nem értem kitudnád bővebben fejteni ha nem gond? :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok Csajok!

Örülök, h. mindenkinek minden rendben!

Vajon mi lehet Henkával? :cry: Úgy várom már, h. jelentkezzen!

Ma megyünk haza Anyósékhoz, még nem tudják a hírt, ma este fogják megtudni a babót. Ők tutira ki fognak ugrani a bőrükből, annyira szerettek volna már unokát :lol:
sipiné
 
 


IBM - hehe! CSakhogy észrevette már valaki! Egyébként sejtettem hogy Te leszel az!! :lol: :wink: Igen, március 8. Az amúgyis nagy ünnep a családban, mert mindenki vagy Zoli (Öcsi, Apu, Nagyapó) vagy nő, és apósom szülinapja is! :lol: Már megkérdeztem az éttermet, nekik jó az időpont, a többit meg valahogy majdcsak elintézzük valahogy. Az tuti hogy bele kell húzni, mert már csak 3 hónap van addig és még konkrétan semmit sem intéztünk. Hahhh, még jó hogy táppénzen vagyok!! :lol:

Kritta - teszvesz.hu, ki lehet fogni jókat

Szilvi - nincs szag=OK kellemetlen, szúrós szag=nem OK

Kislány - Ok, kezelgesd is, amennyit csak tudod! Én is azt csinálom! :D És engem is küldenek sógoromék. Ők 7-est végeztek. Szóval be vagyunk biztosítva, nem kétség, ebből gyerekek lesznek, méghozzá nem is akármilyenek!! :lol: :lol:

Végre bírok enni! Még mindig nem hiszem el! Ma már ez lesz a 4. kajám!! Jó, csak kis adagokban fogyasztok, de tökjó, mert eddig iszonyú keveset ettem! :)
Vendég
 


Lányok!! Mi ez a csend? Még nincs is hétvége?? :lol:

Henka - nagyon izgulunk érted és gondolunk rád!!! Várjuk a jelentkezésedet!!! Cuppa
Vendég
 


Sziasztok!

Wera! Gratula az esküvőhöz,nekünk valószínű előbb lesz,de csak kicsi amilyet meséltem!
Mi most értünk haza a vásárlásból,nemsok midnent vettünk,konkrétan 4 dolgot,de jó volt kicsit Apával császkálni! :wink:
És persze éhes is voltam úgyhogy hazafelé betoltam 2 sajtbubut a [b]Mc. Donaldsban![/b] :oops:
Elfáradtam!
Asszem ma már nem jövök,holnap talizunk!
Pussz mindenkinek és Jó éjt!
[b]
Szép álmokat kismamik![/b]

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?