Új privát üzeneted érkezett!

okr, már hiányoltalak. megy a drukk a vizsgákhoz!

beee? mi van veletek?

csajok,lehetséges,hogy több a tejem??? :shock: 3 hete nem emeltem a tápadagot, és a csajszim egyre ritkábban éhes, és ma már egyszer 120 helyett 80at adtam neki. hm. nem értem. egy dolgot csinálok másképpen: több metformin..... (ja, és leszarom, nem fejek, nem gondolkozok ezen, örülök,hogy ennyit kicsikartam magamból :) ...)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet
Emlékszel,hogy írtam a múltkor,hogy átmenetileg csökkenni szokott atej,majd visszaáll?!Sztem tápit nem kell lassan adjál,elég lesz a szopi. :lol:
Na meg sztem jót tesz,hogy nem stresszeled magad a tej mennyisége miatt.
Én bevallom azt sem tudom soha,mikor evett utoljára Dorottya. :oops: Lényeg,hogy 3700 gr-al született,és már 4500 gr. :D

Lecso
:D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Ne kérdezzétek, hogy mit keresek a számítógép mellett!! :evil:

A fene vigye el.

Tegnap este kilenckor fekvés volt, de én még éjfélkor forgolódtam. Egyszerűen nem bírtam elaludni. Olyan éber voltam, hogy már szinte idegesítő volt. Pisilés vagy háromszor...
Aztán valamikor 12után elalhattam, de forgolódós voltam. Aztán arra ébredtem, hogy hülyeséget álmodok (egy három ajtós kocsi hátsó ülésére akartak nagypocakkal beültetni, mondtam, hogy én nem bírom azt a bezártságot és kiszáltam :shock: ) Na erre felébredtem, még mindig csak negyed öt volt. Megint forgolódás, pisilés vagy kétszer. Közben éreztem, hogy éhes vagyok. Nagyon éhes! Dehát nem illik felkelni kb fél öt magasságában, hogy egyek. De erre a rengeteg hánykolódásra már a gyerek is felébredt.
Akkor már az volt az érzésem, hogy a pocakom is keményedik. Lecsekkoltam, de nem keményedett! :roll: Mondtam magamban, hogy ez már a nemalvás okozta meghibbanás első jele. :lol:
Aztán csengett a párom órája. 5 óra.
Hallottam ahogy készül. Aztán egyszercsak csend lett. Mondom biztosan elaludtam és ő már rég elment. De nem. Még a fürdőben volt.
Na akkor már irány a konyha, reggeli! Fél hatkor. Reggeli készítés neki is! Hamár ilyen aranyosan felkeltem.
És most sem vagyok álmos....
De erőt veszek magamon és visszadobom hányattatott testemet az ágyba :lol: :lol: Addig alszom, amíg jólesik! :lol: :lol:

Kriszta!
Örülök, hogy vagy! :) Jelentkezz gyakran. Két gyerek és vizsgák! :shock: Brrr. Az elég borzasztó.
Embernek azt üzenem, ne dolgozzon annyit!

Puszika Mindenkinek!

Remélem Ti még az igazak álmát alusszátok.

Lafinak ma lesz a nagy nap! :shock: Vajon mennyit aludt??? :roll:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Most kaptam sms-t Lafitól! Már előkészítették, kapja az infúziót, egy óra múlva császározzák! Ő lesz az első.

Lafika, nagyon-nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lafi!

Hatalmas nagy drukk Nektek! Izgatottan várom a híreket! :)

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Lafi: Drukk!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


LAFI DRULLOKUNK!!!!!!!!!!!!!!!!
LÉLEKBEN VELED VAGYUNK!

Kép

Kép
lecso
 
 


SZIASZTOK!

Kép


Kép Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


LAfim
Letelt az egy óra,lehet már meg is született a kicsi fiad: :wink: Mennek a drukkok.
Vendég
 


jaj lányok akinek meg van a telefonszámom,,,megszüntettem....közel jövöben nem lesz új ,,,most a férjemét használom,,akinek kell privibe elküldöm,,,de mélbe mindig megtaláltok.


Más:

Tegnap este fájt a fejem,reggel felkeltem iszonyat remegés,ettem pár falatott,még mindig remegek,rá 10 percre elkezdett verni a szivem ,feszitett a mellkasom,,,,azt hittem ott maradok,,,,több mint egy óráig tartott.utána lementem feltöltőkártyát venni,,,felhivtam az orvosom,,emeljek az adagon,,Propycil 4*3,betaloc 5*1 :shock: :shock: ,,,azt hittem ez az adag sok.
(bocsi de vkinek muszáj panaszkodnom.
Vendég
 


Ella!

A remegés a pajzsmirigy-túlműködés miatt van. Minimum egy hét, mire megszűnnek ezek a tünetek..
A béta-blokkolót én késő este szoktam bevenni, így jól vagyok reggel, azóta nem magas a pulzusom.
Fel a fejjel, jobbulást!

Lafika!

Nagyon izgulok miattatok, remélem minden simán ment és várom a híreket Rólatok.

puszi

Kép
babancs
 
 


Lafi!!!


Mikulás bácsi hozza gyönyörű Hunor babát közénk! Nagyon várjuk, és drukkolunk!!!!
Vendég
 


Lecsó!!!

Hupszi, hát megint kinőtt annak picinek a pöcörője????? Hihihihihihihihi Gratulálok! Nem baj, a sok pasi majd jól elkényeztet! :)

Lara!

Reggel a pocim úgy állt, mint a tied anno. Emlékszel??? Még Nóra hátának az ívét is ki lehetet tapintani, alig egy tenyérnyi volt az egész!!!! Majdnem elsírtam magam. Aztán szépen visszaigazodott a helyére..................... Szép érzés!
Hogy vagytok??? Neked innentől mindennap kötelező bejelentkezni okés????

Okr!!!

Nagyond rukkolok a vizsgákhoz! Nem lehet kösnnyű neked............. Gyógyulj meg hamar, mert ez aztán végképp nem hiányzik!
Vendég
 


lafi, már nagyon várom a híreket!!!!

okr, azért a tápi marad :) elég nagy mennyiségben lecsúszik, csak kevesebb kell. egy a lényeg: eszik vmennyi tejcsit, oszt jóvan :)
másodiknál okosabb leszek, vagy sem. tegnap éppen az új aushordozó bekötésénél mérgelődtem, hogy ehhez még két diploma és doktori sem elég :twisted:

vmi volt a levegőben. zsuzsi felkelt hajnalban, de visszalaudt, kaja nélkül, gondoltam,hogy nem éhes...én meg akkora baromságokat álmodrtam. (egy részlet belőle: skizofrén vagyok, és nem is ygerekem van, csak azt hiszem, hanem egy kutyám...a többit el sem mondom)
:lol:

kavics, remélem most alszol.

nikivel mi lehet?? niki???

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Mi is rettentő szarul aludtunk. Gergő mostanában sokszor felsír és néha alig lehet megvígasztalni. Lehet, h. most kezdett el rosszat álmodni? :shock:
Vagy az a baj, h. egyszerre növeszti a szemfogait? Mind a 4-et! :shock:


Lafi!

Nagyon drukkolok, h. minden rendben legyen mindkettőtökkel!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Monácska: És képet nem is csináltál róla? Nagyon aranyos lehetett :)

Lafi: Remélem az egészséges Hunor baba már a kezetekben! Várom én is nagyon a híreket...

Mindenkinek sok csokit hozó Mikulást!

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!
Nincsen sajna gépünk, az anyósomékét szoktam elkérni, mikor pocifotót készítek........Így ez lemaradt! :oops: :cry:
De Lara egyből eszembe jutott, ő lefotózta anno, és alig is hittem akkor a szememnek.
A legszebb az a gombóc háta volt, teljesen kivehető volt az összekucrodott állapota végig odabent! :lol: :lol:

Rambóka!
Egyszerre mind a 4 szemfog? Atyaég........... Szegény gyerkőc. ÉS szegény szülei!
Vendég
 


Semmi hír Lafiról és Hunorról?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Lafi!
Remélem mindketten jól vagytok!!!

Rambóka!
Négy fog egyszerre nem semmi megpróbáltatás!


Monácska!
Okés benézek minden nap! :D
Lara tegnap is úgy feküdt délután. :D
Este néztük elmélyülten a TV.t, apa rátette kezét a hasamra és Lara akkorát rúgott, hogy apuka megijedt. Nem számított rá. :lol: :lol: :lol:

Érdekes volt a mai alvásom: arra ébredtem hajnali 3 körül, hogy unatkozom és alig tudtam vissza aludni ( Lara is felébredt). :shock:

Kép
lara26
 
 


10 perce írtam neki, még semmi válasz... Remélem, nincsen semmi baj!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Egy fél órája írtam én is, de még nekem sem válszolt! Szerintem örülnek egymásnak, vagy fekszik szegény egyedül.................

Csak már túl van rajta........ Remélem jól vannak!
Vendég
 


Lara!

Kíváncsi lennék, ki ijedt meg jobban, apu vagy Lara!!!! :)

Örülök, hogy jól vagytok!
Vendég
 


Végre írt!

10 52 kor 2480 gral 49 cm-rel Hunorbaba egészségesen megszületett. Anya kissé remeg de jól van!!!


Végre!!!

Szívből gratulálok!!!
Vendég
 


Apa jobban megijedt, mert én már megszoktam ezeket a "laza" mozdulatokat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


Hurrrrrrrrrrráááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lafi gratulálok!!!!!! sok- sok minden jót a családnak!!!!

Kép
lara26
 
 


Megelőztél Kavicska!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jajjjjjj, Istenem! Végre végre!!!

Nagyon boldog vagyok. Örülök, hogy Lafi is jól van, és Hunor is!

Csodaszép súlya van a kislegénynek! Juppppppííííííííííííííííííííííííííí
Vendég
 



Lafi és Apuka
Gratulálok pici fiatok születéshez!
jó egészséget és boldogságot Hunor babának!


2480g :wink:
Vendég
 


Lafi: Tiszta szívemből gratulálok a nagylegényhez! Hunor baba: Sok-sok finom tejcit és szép életet!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


Lafi!

Szívből gratulálok! Sok boldogságot kívánok Nektek!

Kép
babancs
 
 


Lafi!

Bár ezt majd csak később olvasod, itt is gratulálok Hunor babához!
Sok boldogságot és jó egészséget mindkettőtöknek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lafi, gratula nagyszerű mikulás ajándékhoz..........

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


LAFI!

SOK BOLDOGSÁGOT A NAGYFIÚHOZ!
LEGYEN NAGYON SOK ÖRÖMETEK BENNE!


Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

LAFI:HATALMAS NAGY SZÍVBŐL JÖVŐ GRATULA HUNORHOZ!jÓ EGYÉSZSÉGET MINDKETTŐTÖKNEK!

Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


sziasztok!

Lafika!

GRATULÁLOK AZ ÚJ CSALÁDTAGHOZ!!!!!!!!!!!!
sOK-SOK TEJCIT ÉS JÓ EGÉZSÉGET!!!!!!!!!
ezoterike
 
 


Lafi!
Gratulálok az egészséges kisbabához! Ügyes vagy! Hunor babának kívánok sok tejecskét, egészséget, boldogságot!
:)

Kép
Gina
Vendég
 


Lafi: Gratulálok és jó egészséget az egész családnak!

Kép

Hunornak persze kék járna, de csak rózsaszínt találtam.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Gondoltam ide is bemásolom
Lafi: Most beszéltem vele. Még az őrzöben van nagyon fáj a hasa de ügyes mert nem hagyja el magát. Sajnos Hunort még nem látta azóta mert inkubátorban van ő meg még gyenge hogy felmenjen hozzá de a párja lefényképezte most azt tudja nézni. Amúgy édes hajas baba :lol: maga a műtét nem volt rossz élmény spinális érzéstelenítést kapott. Azt mondta hogy mire felvitték a szülőszobára már voltak fájásai is szóval a szülés megindult volna mivel nem szedte a gyogyikat pár napja (húú jan. 1-től én se szedem :shock: ) Szülésznője és a dokija rendes volt.
Vendég
 


Kedves Lafi!

Szívből gratulálok Hunor születéséhez, és nagyon örülök, hogy ilyen jól végződött minden! nagyon szép súlya lett a babádnak!

Kép

Kép
rejo
 
 


Lafi
Hatalmas gratula Hunor babához!Kívnom,hogy sok örömetek legyen egymásban!!!!

Kép

Dimet
A másodiknál lehet,hogy okosabb leszel,de időd,az tuti kevesebb lesz rá,mint most Zsuzsira. :D :D (Persze én most bénább vagyok,mint Adánál voltam :oops: :oops: )



Ez a december nagyon sza.r!Tiszta depi vagyok. :cry: Jó lenne már,ha január lenne.

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr, ne légy depi!!!!! süt a nap, este szép fények vannak mindenütt!!!! mingyá itt a meleg, jóillatú karácsony, sok színnel, fénnyle!!

szopisztrájk van megint. most bal cicin. ez van. cselezek, amíg birok. de megunta. vagy nemtom. (megjegyzem kevesebbet eszem, és nem ittam 2 napig kecskerutát, kibaszottul meguntam. 4 hónapja, napi 1,5-2 l....unom.)

lafi már tuti látta hunort, de jó, de jó!! nekem is írta, hogy hajas baba :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!
Kb. egy órája keltem fel. Azóta a gép előtt ülök. Leveleim intézem, priviket stb. És jóízüen kávézom. Valahogy be kellene rugnom magam. De még nem megy! :)

Nincs sok tennivalóm mára, de jó lenne ebédig lerendezni, hogy egész délután folytassam a lustálkodást! Kép


Krisztácska!
Depi: egyértelmű, hogy avizsgák teszik. Főleg ha az ember lány 100 más dolgot tudna csinálni, vagy csinálna szívesebben.
Hihetetlen erős nő vagy!
Depiűzőnek puszit küldök: Kép

Puszika Mindenkinek

25+3
Vendég
 


Lara!
Ti még egyben vagytok UGYE? :D

Remélem van olyan személy a topikban, akinek azonnal meg tudod írni smsben, ha történések lennének... :lol: :lol:
Vendég
 


Látom még senki! :roll:

No sebaj. Vagyok én... Kép

Asszem nem kellett volna a kávét meginni (koffeinmentes), de annyira kívántam.. a finom regglimet teljesen elrontotta. Most nem érzi jól magát a gyomrom...

Elővettem a karácsonyi díszeket. Én nem értem... minden évben veszek és mégis nagyon kevés van... :? Asszem ma elmegyek boltba és pótolom.
És nem találok egy kék boát... :roll: pedig nem nagy ez a lakás... micsoda gondok. Ne röhögjetek rajtam. De tökre élvezem...

Én már nem is tudom mikor volt ilyen nyugodt és gondtalan az életem... :)
Annyira jólesik. :oops:
Vendég
 


Kavics!
Még egyben vagyunk és jól érezzük magunkat!!! :D :D
-Ha történések lesznek, adok füstjeleket magunkról!!

Kép
lara26
 
 


Lara!

Örül, hogy rendben vagytok! :) És jól is érzed magad! :)

Lehetek olyan pofátlan, hogy (mostmár gondolom) teljesen kész babaszobáról fényképeket kérjek?
Tudod ez a pofátlanság a sok együtt eltöltöltött átkínlódott babaprojektes hóünapok eredményéből fakad! :lol:

Már csak 18 nap! Kép
Vendég
 


kavics, ne aggódj,ha lustizol. most lustizzál!!!!!!!!!!! jó sokat!!!
rakok fel jöv. héten képet a gyerekszobáról? vagy tettem már? (karikák a falon, ilyenek...)

anyukám úgy visszaaltatta a gyereket,amíg elmentem itthonról,hogy azóta alszik. másfél órája. :)
ha ezt tudom elmegyek kozmetikába barátnőmhöz....

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet!

Várom a képeket! :wink:
Vendég
 


Kavicska!

Ez tetszik: Nyugodt és gondtalan élet :lol:
Használd ki, mert nem sokáig lesz ez így :lol: (Persze ezt én sem gondoltam volna előtte:))
(Én a helyedben most egyfolytában aludnék, amikor csak rám jönne. :lol: )
ezoterike
 
 


sziasztok!

Ez jött ma az informed hírlevélben:
http://www.informed.hu/betegsegek/beteg ... hid=103971

Kép

Kép
lecso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?