Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt!

gondlom még mindenki alszik. korán keltem, urm ment dokihoz qa háta miatt.

Magdolnam! szerintem ha módodban áll akkor keress mőásik dokit, röhej amit ezek néha megengednek maguknak,.

amúgy reggel 36,5 voltam, remélem megyek felfelé. este voltak szúrkálásaim, biztosan pém volt. + volt a teszt is.
az estire is kiváncsi vagyok.
ma még lesz kesz, de holnap már nem tom bírja e a párom. ha ma félig lesz látható mint Lillának akkor holnap is ekll még kekszelni?

kipurcanunk:)

látom mindenki még alszik. pihizzetek kismamik
JA ÉS BOLDOG MIKULÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép

Kép
andyfekete
 
 


laptető

szóval bocs ha valaki erre pályázott, én is ebben a hónapban másodszor
ez jel, és ma van ovum, ez tuti jó jel, szeretnék boldog karácsonyt!!!!

Kép
andyfekete
 
 


lemaradt a másik kép, nagyon akartam
Kép

Kép
andyfekete
 
 

 
 

Boldog Télapót Lányok! Remélem hozott valamit a télapó éjjel? ha mást nem egy virgácsot :)

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt. Mindjárt indulunk uh-ra és laborra. Annnyira csalódott vagyok :( a .dokival fogok próbálkoznil. Aszem ma fogom felhívni egyik barátnőm dokiját. Ő nála szült
magdolnam
 
 


Magdolnám: Felháborító ahogy ezt a dokid intézte!! Az oké, hogy várandós de ezt neki meg kellet volna mondania. Illetve ha már ennyire flegma akkor a pénzt sem szabadott volna a semmiért elfogadnia. Miért nem osztottad ki, hogy akkor most te potyára jöttél? Némelyikük úgy elvan szállva, hogy vérlázító már. Nem tudom mit szólt volna ha vele csinálják ezt meg. na meg holnap menj vissza Uh-ra? Hisz az embernek nem mindig abból áll a napja, hogy ugrásra készen áll melyik nap megy uh-ra. Persze ez örömteli pillanat de akkor is. Hát Magdolnám az ilyen orvosokat fel kéne menteni a praktizálás alól. Nem hiszem, hogy erre esküdött fel. Irj majd mi volt az uh-on. Remélem találsz egy szimpatikus dokitis egyben.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, én is pont így gondoltam. NEm szeretném túlspirázni a dolgokat, de kb most olyan érzésem van: mintha nagyon szerelmes lettem volna és a hapsi a képembe mondta volna, hogy bocs de egy másik nőt feleségül veszek :evil: érted.... valami mintha eltört volna... (a dokinál a bizalmam)

Olyan hányingerem van hogy na és szomjas vagyok és nem ehetek, ihatok semmit :(
magdolnam
 
 


Sziasztok! Kép

Jaj Magdolnam! Hogy lehet ilyen szemét az a dokinő? Meg kellett volna kérdezd, hogy neki hogy esne, ha igy bánnának vele, hiszen ő is babát vár????
Nyugodj meg, hátha találsz egy jó dokit helyette!!!

Kösz a dicséreteket a fiaimról... :oops:
De a többi anyuka is tegyen fel képeket!!!! Ne csak mindig én :cry:

Csucsu, Kisvirág, Mágnes, Manócska,Györesz... TI IS TEGYETEK FEL KÉPET !!!!

Magdolnam, szoritok neked, találj egy normális dokit!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jaj a képek, el is felejtette :oops: aranyosak együtt! És a mamás kép is jó. Ő az anyukád? A miki meg no comment kategória......
magdolnam
 
 


Köszi Magdolnam!
Nem ö a férjem nagymamája. A gyerekek dédimamája :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hányra kell emnj dokihoz?
Ás, ha ma is kell annyit várj mint tegnap, ogy fogod kibirni étlen-szomjan?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ma 10:30ra megyek vérvételre, utána 11:15 uh, 13:50 háziorvos, meg még nagybevásárlás, thát olyan 6 körül érek vissza kb.
magdolnam
 
 


Hu, akkor jó zsúfolt programod van!
Evést be tudsz szoritani még?
Az muszály, mert ha nem még összeesel ...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!

szeretnék már én is uhra menni, és attól hányingert kapni hogy terhes vagyok.
megint szarul vagyok, sajnos most már tuti hogy valamit összeszedtem a gyerekektől. reggel csak futkoztam a wcre, bocsika. még jó hogy enm hánytam, de bármelyik pillanatban.
ma röidített órák vannak a mikulásfutás miatt, de fél 2kor esek haza, és még jön hozzám egy tanítvány, boltba is kéne mennem.
pedig otthon kéne aludjak.
lehet hogy azért nem jön ki rajtam annyira, mert szedem a gravidát és valamennyire erős a szervezetem.
majd szombaton délig alszom.
bocsi a siránkozásért, de elég szar a hangulatom, pedig tegnap pozitív volt az lh-m.

majd még írok
remélem ti jobban vagytok.
köhögés megvan még

Kép
andyfekete
 
 


Jó reggelt!

Egyre nehezebben kelek fel. Most is annyira szarul vagyok. Andy, sejtem mit érezhetsz. Nem jó betegnek lenni. nekem még a páromhoz sincs kedvem ilyenkor. Nem lehet percenként megállni, hogy bocsi csak kifújom az orrom.

Csucsu! szia rég voltál. Teljesen egyetértek veled a dokival kapcsolatban. Jó bunkó volt.

Magdolnam
Neked jó sűrű napod lesz. Vérvétel után szerintem nyugodtan ihatsz, ehetsz. Bár pesten a doki azt mondta, hogy tök hülyeség, hogy a kismamáknak éhgyomorra kell vérvételre menniük. Ugyanis nem szükséges. Csak a dokik nem nyitottak az újításra.

Andy
Én görcsöltem tegnap a laptetőért, mert már rég volt az enyém. De nem baj, majd január elején minden nap kérek legalább 1 laptetőt. Addigra ti mind kismamik lesztek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
Nem csináltál ma reggel tesztet? Hogy áll a hőd?

Kép
Kép
nati80
 
 


magdolnám:
Hol akarsz majd szülni? Melyik kórházban?

mi voltunk gyógytornásznál, kötött a jobb lábán és a bal válla alatt az izom, valószínűleg a méhemben rosszul helyezkedett el.
Jól megmasszírozta, megtornáztatta, szegénykém végigsírta az egy órát. :cry: itthon kell folytatni a gyakorlatokat, és kedden megint megyünk. Lehet, hogy elég lesz ez a két alkalom.

Képet teszek majd fel, most Apa munkahelyén vagyok.

Holnap vérvétel!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Andy: Gyógyulj akkor meg. Jót tenne valóban ha szombaton ha csak akkor van időd de legalább akkor kicsit pihenj. Igyál sok folyadékot.

Magdolnám: Vigyáz magatokra és egyél a vérvétel után. Este pedig írj ha megjöttél mi volt a dokinál.

Én nem tudok feltenni képet. A lekicsinyités megy de a kép formátumát nem fogadja el a babanet. Átváltoztatni a formátumot meg nem tudom. :( Én már annyit próbálkoztam de nem jön össze:(

Kép
csucsu05
 
 


Mágnes

akkor azért nem mászik Anna? Ez azért megnyugtató. Ha elegendő lesz, hogy maszírozzátok, az jó. Biztos minden rendben lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


http://bababolt.echt.hu/babakocsi/pegperego?cid=30254

Felteszek néhány babakocsit, amik tetszenek.

Kép
Kép
nati80
 
 



Kép
Kép
nati80
 
 



Kép


Boldog Mikulást mindenkinek!!!

Magdolnam, nagyon sajnálom! Sajnos a dokik kihasználják, hogy muszáj igénybe vennünk a szolgáltatásaikat. És a nők, ha lehet, még rosszabbak. Nekem is volt nődokim, mindig begörcsöltem a rákszűrés után. Most már egyszer voltam egy 40-es pasinál, aki tök kiméletes, meg aranyos volt. Kivánom, hogy te is találj egy hasonlót!
És ne keseredj el!!!! Annyi ilyen szemétláda van a világban. Én tuti annyira berágtam volna, hogy elmegyek sztk-s rendelésre. Ennek a ribinek nem adnék mégegyszer ennyi lóvét.
Azért remélem minden rendben lesz a mai nappal, és kicsit jobb kedved lesz!Hiszen láthatod a babszemed! :D

Nekem a hőm ma 37,0 volt. De még mindig görcsöl a hasam....
Tegnap hancúr után gyertyában voltam 20 percig, de nagyon nem esett jól, pedig birtam az előzőeket. Aztán mikor zuhanyozni mentem, úgy begörcsölt a jobb petefészkem! Szúrkált, nem tudom, ez jó-e vagy nem.
Remélem csak jó.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Ezeket még midnenképpen fel akartam tenni!!!

Kép

Kép

Kép
andyfekete
 
 


remélem mindenkinek jobb kedve lett.

nagyon éhes vagyok, csak rágcsálok
ki megy ma dokihoz?


írjátok ám meg mi volt.

Kép
andyfekete
 
 


Jenny

Az szerintem jó jel, ha szurkált a hasad. Lehet akkor volt tüszőrepedésed. Ugye a hancúr is kiválthat ilyet. Sőt ha jól tudom, tüszőrepi nem a hő leesésekor van ill mikor a teszt +, hanem utána. Szóval jók a kilátások.

Andy

nagyon cukik a képek. A nagyobbikon a kisfiú nagyon édi.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ma eléggé pangunk. Vagy csak ilyen az én formám? Ha itthon vagyok, senki nem ir? :(
Nati, tök jók a babakocsik, úgy látom, te a 3 kerekűekre hajtasz. :D
A magánklinika nagyon jó ötlet, nekem is eszembe jutott. 650ezer ft, de ebben benne van minden. A doki, a szülésznő, az ellátás egész hétre, plusz a párod veled lehet egy hétig, ott is alhat, ehet, a baba veletek van, és még 10 kontroll vizsgálatig is jók vagytok. Ha ezt mind összeadjuk, valamelyest reális ez az ár. Nem kell idegeskedni, apa is veled van, olyan, mint egy szálloda. A Németh Kristóf felesége is egy ilyenben szült. A Storyban voltak a szobáról meg a vajúdó szobáról képek.
Hát, nekünk sajna nincs ennyi pénzünk. De ha lenne, tuti ott szülnék.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Ja igen, Nati, az Lh teszt vasárnap volt pozitiv, tehát a repi hétfőn volt. Ma meg már csütörtök van, és még fájdogál.
Beágyazódáshoz még nagyon korán van. Az kb.8-10 nap az ovu után.

Én azt vettem észre, hogy nekem nem sok kisbaba tetszik....Ezt már a barátnőmmel is beszéltük, hogy én minden gyereket lefi....zok.
Nem tehetek róla, nekem a kis dundus pofijú, kerek szájú, fürtös babák tetszenek. Amik úgy néznek ki, mint egy öregember kicsiben, azok nem.
Remélem a sajátom tetszeni fog. :D
Újságokban is szoktam nézegetni, pl. a Marsi Anikó kisfia nagyon nem tetszik. A Szandi gyerekeiről meg ne is beszéljünk....
A Csisztu meg a Varga Izabella gyerekei tetszenek, főleg a Csisztu kisfia. Az egy tündér. Nekem is olyan kell. Nagyon gáz vagyok? :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


sziasztok!

én mindig szőke kisfiút szerettem volna, most már tuti nem jön össze, bár anyukám 20 éves koráig szőke volt, a nővérem szőke, és az ő leányai is.
De az uram barna meg én is.
hát nem tom

amúgy egy fél kiflit meg tudtam enni.
lemondtam a délutáni tanítványaimat, megyek haza az ágyban üvegfestek, meg felteszem a husilevest, az biztsoan meggyógyít.
nem akarok beteg lenni
aludni akarok

Kép
andyfekete
 
 


Andy, jobbulást! Sok folyadék, C vitamin! Ja és mézecske.

Kép


Ezt neked küldöm! :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!!!
Na végre itthon... Nagyon fáradt vagyok és fáj mindenem, meg a morálom a padló alatt.... :cry:
Nagy reményeket nem fűzök ehhez a ciklushoz már,mert már jött ma egy kevés rózsaszines hűvelyváladék Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad .
A hőm az fent van még 37,2 de ugye a multhonapi gőrbém szerint is fennt maradt szépen egész a mensi napjáig 13 napot .
Azthiszem nincs szükség tesztelésre.... Crying or Very sad
De attól, ma reggel megcsináltam az utolsó megmaradt LH tesztemet és az is + lett...
Mérgembe megfogtam az összes teszt "gyűjteményt" és kidobtam....
Na, szerintem ebből 100% mensi lesz, ugy is érzem magam.... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na, most látom, hogy a jelet sem tette be, helyette angolul kiirta,
na a mai nap sem az enyém....
Megyek mosogatni :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jenny

Nekem sem tetszik minden kisbaba. Sokan azt mondják, hogy nincs gyúnya baba. lehet még nem láttak. A dédim nagyon kedves asszony volt. Imádtam. Ő mondta egyszer, mikor az egyik unokája született, hogy ezért a csúnya gyerekért kár volt adni 20 Ft-ot a nővérkének este, hogy megmutassam. Aranyos volt.

Márti

Rózsaszínes váladék jelezheti a beágyazódást is. Még az is aktuális lehet nálad. Főleg, hogy + volt az LH teszted. Ne add még fel. Ha jól emlékszem talán Magdolnam volt ilyen. vagy Manocska??? Na már nem is emlékszem.

Ja igen Jenny, páromnak a 3 kerekű tetszik, nekem mindegy csak legyen bele gyerek is. Tegnap mutattam neki egy ikerkocsit és megkérdezte, hogy örülnék neki? Szeretnék 2-t? Mondtam, hogy nem is tudom, biztos jó lenne, de nehéz is egy kicsit az elején.

Most megyek sógornőmhöz és anyósomhoz, mert tönkrement a mosógépünk és ki kell vinni a mosást. Nem vagyok oda ezért az ötletért, de nincs más.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti, tényleg ne keseredj el, ha pozitiv az ovuteszt, akkor kell ott lennie valakinek! A rózsaszines folyás meg akármit jelenthet!

Nati, hát én nem szeretnék 2-t. Beleőrűlnék sztem. Azt sem tudnám, hova kapjak...És hogy mennék el velük egyedül sétálni? Vagy boltba? Mire mindkettőt megszoptatnám, kezdhetném előlről. Kösz, de inkább nem.
:D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Mágnes, akkor megnyugodtál, gondolom. Nagyon nagy megkönnyebbülés lehetett, hogy,,csak' ez a picikének a baja. Drukkolok, hogy ez a 2 masszir elég legyen, és ne kinozzák szegénykét tovább. Amúgy gyönyörű baba! Nem is értem, miért nem teszel fel róla több képet nekünk. Szivesen elnézegetnénk! :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Marti!

ne add fel, szerintem is beágyazódás, remélem azóta sincs mikulás, miklós napon nem lehet!

Jenny!

Köszi a jobbulást. nem tudtam húsilevest főzni, olyan hosszú volt a sor, ha kivárom tuti elájulok. hazaértem 1 pár virsli bennem maradt, meg vettem kolát, az is fog.
Csináltam egy zöldséglevest, nagyon jólesett. mostmeg mikulás alkalmából meglepi vacsi az uramnak.
azt tudja hogy a tegnapi krumplifőzi van csak. de közben sül a finom husika.

Amúgy unalmamban üvegfestek. majd a legszebbeket lefotózom felteszem, persze csak ha érdekel.
meg színezgetek. nem tudtam elaludni du, nem tudok, nem teheteke róla
nagyon készülök a karira.
amúgy már írtam 5 lány van a közeli családban, kész anyagi csőd lesz a karácsony, de szívesen adok. imádom őket

igen, kérünk a gyerekekről több képet!

lassan megyek lh-tesztezni

ki van itt,?

Kép
andyfekete
 
 


remélem tetszik

Kép

Kép
andyfekete
 
 


Kép

Bendor

Kép
Kép
bendor
 
 


amúgy én is szeretem a gyerekeket, sőt én 3szoros nagynéni vagyok: ebből kettő az én ágyamban nyáron:

Kép

Kép
andyfekete
 
 


Jaj, bocs lányok nem ide akartam ezt berakni, hanem ezt a jópofi képet Tőletek akartam "elcsaklizni"

Bocsi, bocsi, bocsi

Kép
Kép
bendor
 
 


üdv bendor

honnan vagy?
látom 2 babád is van
3?

Kép
andyfekete
 
 


Szia Andyfekete!

Tényleg csak véletlenül jártam erre, klikkelgettem, hátha találok jó kis Mikulásos képet. Találtam de béna módon nem ide akartam bemásolni, mégis ide sikerült. :(
Igen, két babánk van, és harmadikat nem tervezünk. Debrecenben lakunk egyébként és jelenleg Dorkával vagyok gyeden.
Látom nagyon babásak akartok lenni, sok sikert és kitartást hozzá. Lehet már a Mikulás vagy a Jézuska teljesiti is a kivánságotokat????
Én mindenesetre azt kivánom, hogy igy legyen, hisz annyira édesek a kicsik, mindennél fontosabbak számomra is.

üdv:
Bendor

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Hazaértem.
Mágnes, még nem tudom, hogy hol fogok szülni, sajnos egyenlőre még azt sem, hogy kinél :shock: de erősen dolgozunk rajta :roll: Annyira örülök, hogy "csak" Annának ennyi a baj, nem is olyan sokára, majd rohangászhatsz utána.

Nati, nekem volt olyan hogy ovukor rózsaszínes nyák volt látható és ez jó hír :D, bár én nem vettem észre beágyazódáskor

Andi, húúúúsi leves nyammmm! Nagyon ügyes vagy :D szép lett. Én is szeretek üvegfesteni :) jó dolog szerintem. Gyógyulj meg. Szerintem vírusos valamilyen nyavalyád lehet, jobb ha doki is lát... :roll:

Jaj Jeny, izgulok ám érted, hogy +at tesztelj! én isi nagyon szívesen mennék magánklinikára, csak rohadt sokba kerül és mivel sajnos még nem szakadt ránk a bank, így nem adatik meg a lehetőség rá, bár ha össeszámoljuk a költségeket, akkor lehet ott tartanánk...

Szóval a labor holnapra lesz kész. Az uh nagyon jó, szuper géppel csinálták és kinagyították nekem. Lehetett látni a méhlepényszerűséget és a babát!!!! Meg azt, hogy vert a szíve, és milyen gyorsan, jó kis hangerőt adott a doki rá. Olyan édes volt a kis gyönyörűm. Azt mondták 7 hetes vagyok.
magdolnam
 
 


Na helló csajok. Gondoltam először írok, majd válaszolok. :)
Szóval tegnap nem tudtam jönni mert vendégek voltak nálunk de nagyon jól éreztük magunkat. Két unokatesóm volt nálunk, mindkettő a feleségével. Mexikóit csináltam, jól sikerült. Ma is megenném... :)
Amúgy ma végre befejeződött a fogorvos történet. VÉGRE! :) Gyönyörű munkát végzett a doki, egyáltalán nem látszik a fogamon hogy bármi baja lett volna. nagyon örülök neki. :)
Ezen kívül meg nem sokminden történt. Majd írok amikor visszaolvastam, addigra úgyis eszembe jut egy csomó minden. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

Végre van új mosógépünk. Éppen most mosom az első adagot. Azért persze kinn voltunk anyósnál. kaptunk Mikulás cuccot (mandarin, sós mogyoró, csoki, banán). csokit és mogyorót ki lehetett volna hagyni. A többi tök jó.

Jenny

Melyik klinikán van ez az ár? Ez egy kicsit sok. Talán ennyiért nem mennék oda, de 300 körül még elgondolkoznék a dolgon. Azt már tudom, hogy itthon nem szeretnék szülni, inkább mennék pestre és "véletlen " pont ott jönne rám a szülés.

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy

Ügyi vagy a festéssel.

Magdolnam

Én tuti elsírtam volna magam a boldogságtól, ha meghallom a 7 hetes pincúr szívhangját. Van képed? Tedd fel!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


van 2 is! már le is fényképeztük, de apa nem nagyon hajlik rá, hogy feltegye, azt mondja, majd holnap. Én mért nem értek, hozzá?? Pontosabban mért nem tudok angolul??????
magdolnam
 
 


Szia Muffin!

Jó hogy végre túl vagy a fogdokin. Nincs is annál jobb.

Kinek mit hozott a Mikulás???
Nekem semmit. Biztos rossz voltam. Vagy még nem ért ide. Bár nem is szoktunk egymásnak ajándékozni. legutóbb kapott tőlem egy kis csomagot, volt benne csoki, gyümölcs és egy vibra gyűrű. Na az nagyon tuti szerkezet. Jót nevettünk rajta. Ajánlom, próbáljátok ki. Csak egy kicsit drága.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam

Kérd meg, hogy tegye fel nekünk!!! Nem fogunk tudni aludni, ha nem láthatjuk a kis Pötyikétek.

Digi kép van róla? Vagy papírképet kaptatok?

Kép
Kép
nati80
 
 


ja nagyon jól rezeg :lol:
Nekem miki sapit, finim mikiket, azt a dobozos túrórudit, plüssmackót, bögrét, gyümit:) Én jó kislány voltam :!: :roll:
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?