Új privát üzeneted érkezett!

másik fórumon úgy tartják, h laptető "annak jár", aki babás lesz.... szóval, mindenki a laptetőre hajt :lol:

nem tudom, h te miért nem kapod meg.... most ha izé lennék, azt kérdezném, h tudod te egyáltalán, h hova teszi a mellékletet? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


De izéééé vagy Babszikám! :evil:
( :lol: :lol: :lol: )
Mondjuk voltam én szőke is évekig... :D
Vendég
 


tudtam én :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(de a Bien megkapta........ ezért furcsálltam)

babszika
 
 

 
 

Szisztok,

Babszi küldtem neked privit

Kép
Kép
mirci74
 
 


Ha ezt tudom, mindig írok, hogy laptetős legyek:)))
Boldog mikit emberek:))))
Kép
Vendég
 


KÖszi mirci!!!!!!!!!
én már válaszoltam is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( a cégesre)

Pötty!
ilyen görbék mellett nem hiszem, h erre lesz szükségetek :wink:

babszika
 
 


Jóóó reggelt, Csajszik :D

Mindenekelőtt boldog Mikit mindenkinek:

Kép

Kép
bienvenue
 
 


Arikon, nagyon király lett a hajad 8)

Pöttye, nagyon helyes a Mikid, Nóri, a Tiéd is nagyon édimédi, köszönjük :D

Babszika, Te mikor küldöd a képeket a kuckóról? :wink:

Szia Mirci :D

Kép
bienvenue
 
 


Bien:Babszi nem is tud képet küldeni, mert izééé... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Köszike Csajok! :oops: :D
Szegény Férjecske csinált vagy 10 fotót a mobiljával, és még ez volt a legelfogadhatóbb...

Nem tudom, miért hittétek azt, h. szerdán válok mikilánnyá...hisz ma van a MIKULÁÁÁÁS! :D

Én is mindannyiunknak boldog Mikit kívánok! Cípőcskék már tiszták? :wink:
Vendég
 


Babszi: már továbbítottam is az illetékesnek

Sajna én nem tudok felpakolni mikis képet, de mindenkinek boldog mikulást

Szia Bien: látom nálatok is akciódús napok vannak. Tegnap én este olyan hulla voltam, de azért még beiktattunk egy gyors menetet a biztonság kedvéért.

Arikon szerintem is tök jó a hajad. Nekem évekig hosszú hajam volt, aztán én is úgy éreztem valamit változtatnom kell, és egy éve levágattam, megy csináltattam frufrut, de most megint növesztem.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Arikon, én tegnap voltam Mikilány :oops: :oops: :oops:

Nóri, jaja, csak ígérgeti Babszi a képeket, nem is építkeznek sztem :twisted: :lol:

Mirci, sztem adj a párodnak Ginsenget, és Te is szedj belőle - tapasztalatból mondom, csodákra képes :oops: :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Lányok Boldog Mikit Mindannyiótoknak!

Kép
csucsu05
 
 


Bien: hát a párommal nincsenek problémák ilyen téren :oops: csak én vagyok néha fáradtka a dologhoz, meg úgy általában mindenhez, nem tudom mi van velem az utóbbi időben. És hol vszed a ginsenget gyógynövényboltban? Tabletta vayg tea formájában?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci,

Ez ismerős sajnos, ezért is olvastam utána, mit tehetnénk az "ügy" érdekében. Nos, a ginsenget megveheted pl. egy multivitamintabletta formájában (a férjemnek Pharmaton Vital néven vettem egy készítményt). Mivel én Elevitet szedek, nem akartam túlnyomni magam vitaminokkal, ezért a Rossmannban (vagy DM-ben?) vettem Ginseng kapszulákat. Még régebben, mikor egyetemre jártam, de most is hatásosak :wink: A ginseng afrozodiákum, tudod? Egyrészt immunerősítő, tehát nem vagy annyira fáradt, másrészt pedig gyakrabban vágysz a szerelemre - és ezt a férjem is meg tudja erősíteni, noha sosem hisz az ilyesmikben- Most elismerte, hogy ez tényleg jó :D

Kép
bienvenue
 
 


Bien:és olyan szer van, amitől kevésbé vágyik rá...én néha már nem merek lehajolni otthon... :oops: :lol:
Vendég
 


Csajok,

Még egy Miki, a kollégáimtól kaptam :)

Kép

Kép
bienvenue
 
 


Nóri,

Fokhagyma? :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Bien:ááá, nem hat, már rpóbáltam....én nem tudom, de kifogtam egy szexőrült adoniszt! :oops: :lol:
Vendég
 


Nóri: ismerős :) nálunk apa legszívesebben egy napot sem hagyna ki.......sőt :oops: szóval ha van valami jó szer én is vevő lennék rá :lol: Így nincs más választásom veszek magamnak ginsenget, hátha belőlem is szexőrült válik :oops:

Kép
Kép
mirci74
 
 


Csajok,

Azért sztem ez a jobbik eset :wink: A barátnőmék szeretnének 2. babát, de közben a férje csak 2-3 hetente akar szerelmeskedni, mert szerinte az elég :shock: Szegény csajosom teljesen ki van borulva, könyörög a férjének, h legalább heti 1-2 alkalom jó lenne, már minden praktikát bevetett (fehérnemű, stb.), de semmi... A barátnőm örül, h az első baba összejött, szerinte az is véletlen volt, az időzítés, meg a férje ősspermái miatt is... :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Hát ez nekem fura Bien, mert a férfiakra általában az ellenkezője a jellemző. Két három hetente :shock: ? Nem lehet, hogy szeretője van a pasinak?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Vagy nem lehet, hogy inább kettő szeretője? :oops:
Vendég
 


Hát lányok....
Tartozom egy vallomással... :oops: Nálunk is nekem van nagyobb étvágyam... :oops: De mondjuk a Kincs reggel 5-kor kel midnig, és irány Pest, és este 10-re ér mindig haza... Dög fáradt..de mondtam neki, hoyg babaproject idején nem leszek ennyire lenéző....
8) Azért minden nap se kellene... :) Imádok alukálni... De az arany középút nagyon hiányzik.... :?

Babszi: Köszi a görbe dícséretet... remélem ilyen marad a próbálkozásig... :wink:
Vendég
 


Még az is lehet. :oops: De az biztos, hogy abban a házasságban nagy bajok vannak.

Jaj képzeljétek nálunk már megvan az esküvő időpontja, sőt már a vacsora helyszínt is lefoglaltuk. Már csak ruha kéne nekem, de azt még nem akarom kiválasztani, mert ugye ki tudja milyen fazon kell majd.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Pötty én is úgy gondolom, hogy az arany középút a legjobb. Azon meg nem csodálkozom, hogy a kedvesed hulla egy-egy ilyen nap után.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sokáig féltékenykedtem, meg egyszer majdnem okom is lett rá..de aztán rájöttem, hogy a bizalmatlanságom nagyobb feszültséget szít...
Látom mennyire dög fáradt...
....csak néha nagyon kíííívánnám.... mindegy...lesz ez még így se!!!:)))
Vendég
 


Pöttye, adj Neki ginsenget, az én férjem is dögfáradt, de ez használ Neki, tényleg :wink:

Hát, bizti nincs szerető, egyrészt mert nagyon mélyen vallásosak, másrészt meg mert már 10 éve együtt vannak, és a kapcsi elején is ez volt, csak a barátnőm olyan szerelmes volt, mint egy ágyú... Most is imádja a férjét, de már nem bírja... Sajnálom szegényt, mert amúgy egy elég vérmes nőci lenne :evil:

Kép
bienvenue
 
 


Ginseg?? azt hol lehet beszerzni, És milyen formában?
:lol: :lol:
Vendég
 


Pötty:tessék vissza is olvasni, hékás!!! :wink: :lol: (ma már volt róla szó)
Vendég
 


Bien: akkor a barátnőd is vegyen a férjének ginsenget :lol: , vagy a Zsu férje féle "vitamonból" kéne szednie.

Pöttye: a túlzott féltékenység tényleg minden kapcsolat megrontója. Bár az sem jó ha egyáltalán nincs. De nem csodálom, hogy félted Kincsedet, mert nagyon jóvágású pasi.

Kép
Kép
mirci74
 
 


sziasztok Lányok!

Bár már nem írogatok ide gyakran, de sokat gondolok Rátok, és bevallom kíváncsian olvasom soraitokat, hol bukkan fel először a zebrás teszt......

Hajrá, hajrá!!! Tessék követni!!!

Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Jaj, imádom az ilyen csajos témákat! :lol:

Nálunk alapon én vagyok a "vérmesebb", de meg van az arany középút. De szerintem ez vérmérséklet kérdése is! Ki ilyen ki olyan, ezért nem szabad féltékenykedni, mert az is frusztrálhatja a másikat! Amúgy nálunk Férjecske nagyon stresszes m.helyen dolgozik és ezért is hulla szegénykém, de az is igaz, h.ha "szóbakerül" a dolog nem kell 2* mondani, rögtön kapható a szerelmeskedésre. :lol:
De amúgy tényleg összefüggésbe hozható a melóhellyel, mert amikor szabin van...hááááát abszolúte nem panaszkodhatom!
Ezen a héten is otthon van, úgyhogy... :oops: :lol:
Vendég
 


Bien,
és miben vetted észre a hatását? Gyakrabban kívánja a szexet, v. nem olyan fáradékony?
Vendég
 


Háát, az én drágámnak is stresszes a melója, de őt ez nem nagyon fogja vissza...sőt, smikor nagyon kivan, akkor egy kis huncutkodás és máris jól van!De ő a domináns, ő reggel-este, bármikor kapható.Én annyira nem, de azért egy héten 3-4 kekszelés minimum van. :D (és szerencsére nem csak a baba miatt, hanem mert nagyon imádjuk egymást)
Vendég
 


Nálunk sem érződik a stressz, pedig az én párom melóhelyén is van rendesen. Szerintem nőknél sokszor a hormonok alakulása is befolyásolja a dolgot, nemhiába pé-kor mindenki kívánósabb. De úgy gondolom alapból is érzékenyebbek vagyunk mindenféle dologra, és ez erősen befolyásolja a szexuális életet is.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Na, ez a legfontosabb!! :wink: Anélkül nem is megy a dolog...mármint a lányoknál! :lol:
Akkor Ti is javítjátok a statisztikát! :D Mert állítólag az átlag 2-3/hetente.
Amúgy olvastam másik fórumon, h. szinte már csak baba miatt volt szex és a pasi el kezdett "sztájkolni". Ezt is megértem, hisz bármily fura a férfiak sem gépek, azért titkon ők is vágynak a romantikára. Ráadásul a kötelező teljesítés szerintem le is blokkolhat...
Vendég
 


Arikon:csak a baba miatt? :shock: Ez elég szánalmas szerintem.
Vendég
 


Na, ezért is írtam, h. vérmérséklet kérdése is.
De a statisztikát mi sem rontjuk... :lol: :oops:
Vendég
 


Sziasztok! Boldog Mikulást!!!!

Kép

Mi is nagy szexelősek vagyunk! :oops:

Arikon! Szupi lett a hajad!!! Nekem is hosszú volt az esküvőn aztán levágattam tök rövidre.
Vendég
 


Ja-ja! Hát én is ledöbbentem! Mivel már több mint 2 éve próbálkoztak, a végén átcsapott a "programozott" szexre. De ez szerintem butaság, mert most vagy együtt vagyunk, minden szempontból (testileg-lelkileg) vagy csak mint a gépek... Ez meg a legvadabb pasiból is kiöli a vágyat, szerintem. 8)
Vendég
 


Krisztinka,
Köszi! :oops:
Na nem mondod?? Szoktuk látni a görbédről! :oops: :D
Vendég
 


Arikon, abban nyilvánul meg, hogy máskor kell Neki 2-3-4 nap, hogy regenerálódjon. Most meg... OK, nálunk nem megy reggel este, de azért most minden nap, vagy max 1 nap kihagyással együtt vagyunk - naon király ám :oops: :wink:

A férjemnél abszolút a szexben nyilvánul meg, ha lefárad a munkahelyén, vagy idegesíti valami megoldásra váró sz.rság a melóban. Bezzeg most, a ginseng óta..! 8)

Ja, ezek szerint mi is javítjuk a statisztikát :D

Kép
bienvenue
 
 


Krisztinka,

Nektek is boldog Mikit :)

Gyerkőcnek volt nagy meglepi?

Kép
bienvenue
 
 


Sajnos nálunk nagyon ritkán de előfordul, hogy csak a baba miatt pl. tegnap is, mert én hulla voltam és amúgy nem lett volna kedvem az egészhez.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Nekem ez már régi problémám..ez a téma... :oops:
:(
Sokkal többre lenne igényem,d e egyszerűen hulla fáradt midnig a Zuram...
És nincs szívem zaklatni őt...
De megígérte, hogy jobban odafigyel rám..
Próbálok türelmes lenni, ebben is...
Nekem az IDŐ a mumusom....
:shock: :?
Vendég
 


áááá, ginseg, valaki másolja már be ide... nics időm visszanézni :lol: :lol:
Vendég
 


Mirci: Ugye hogy jóképű a lelkem?? :lol: néha olyan furcsa, mert ő nem igazán féltékeny..
Ilyenkor meg kezdek agyalni... meg úgy általában...
De a keksz az jóóóó, már nagyon várom, hogy túl legyek a mensis napokon, akkor biztos előkapom az úrfit!!! :)
Vendég
 


Éljen-éljen-éljen... :)))) Első lettem:):)
Vendég
 


Pöttyöm, neked az a legnagyobb bajod, hogy mindig és mindenhol csak a másikat nézed és úgy létezel, hogy a másik az első, bármennyire is ez nem (mindig) jó neked.Ezért a sok "lemondásért" járni fog a jutalom, mert te nagyon jó emberlánya vagy! :roll:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?