Új privát üzeneted érkezett!

Dögös csajéknál lehet, hogy apa is beöltözik...na akkor vázolom a mai estét:

Kép
Vendég
 


Arikon, szerintem tuti bejössz így majd Apácskának, a pasik szeretik az ilyesmit 8)

Nóri, próbáltál már ingatlanossal beszélni erről? Vgy pl. kiadhatnátok - az ingatlan mindig jó befektetés :idea:

Kép
bienvenue
 
 


Nóóóóriiiiii! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Nóóóri, ez naon király :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Bien:ja, nekem is tetszett...én vagyok a képfelelős! :wink:
Tudod nagyon sok jó kép van a neten, de nem merem mindig feldobni, mert nem tudom kinek mennyi fér bele az ízlésébe vagy humorába...nehéz így.Lehet, hogy nekem poén, más meg besérül...ezt nem akarom!
:roll:
Vendég
 


Ugyan Nóri, szerintem itt csak jó fejek vannak :wink:

Amúgy meg a határokat és a korlátokat Te szabod, ne feledd :!: Próbálgatni lehet, szerintem minden fotó előtt dobj egy hozzászólást, hogy kik ne nézzenek ide, és kész. Nekem speciel az állatkínzós, illetve a gusztustalan képek (hányás, stb.) nem jönnek be, amúgy ami a csövön kifér :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Diló, ilyeneket nem is raknék... :shock: :?
Vendég
 


Tudom én, csak azért írtam le, hogy nálam no limit 8)

Kép
bienvenue
 
 


Helló Lányok!

Azt hiszem egy kicsit le vagyok maradva most! :oops:
A hétvégén ünnepeltünk, most meg próbáltam feloszlatni a káoszt az átrendezés után!

Látom mindenki szinte akciós napokban van! Lányok reméljük úgy lesz, ahogy Babszi szeretné, Mikulásra pé, karácsonyra Kétcsíkos!!!!

Babszi! Egyébként nem nagy kérés, teljesíthető. Csak el ne fogyjon, mert én is azt szeretnék, meg egy csomóan itt!!!! :wink:
DE a Mikulás gyárában biztos van sok és nem fogyhat el!


Pusszancs Mindenkinek!
Vendég
 


Csajok, ajánlhatok nektek egy oldalt? Semmi érdekem nincs hozzá, de ha akartok szépet látni...

http://egyetlenem.freeblog.hu

Puszi!!!
Vendég
 


Pötty:ez tényleg nagyon nagyon szép, köszönöm!
Vendég
 


Ne nekem... Nagy Hajni, a fotós egy mester... :))
Vendég
 


Jajj Pötty, itt is elmondom, hogy nagyon örülök a tegnapi hírnek.És a görbéid akár a nagykönyvben...szíp! :wink:
Vendég
 


Szia Pöttye :D :D :D

Ez nagyon szép, köszi nagyon!Llégyszi máskor is gondolj majd ránk, ha ilyen szép oldalakat találsz, jó? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


OKÉ Bien... :)))Örülök, ha nektek is tetszenek a képek:)))
Viccesen azt mondta már a Hajni, a fotós, hoyg VIP-tag leszek, annyi embert csábítottam már oda... de esküszöm nem ezért... csak valami hihetetlen érzékenységgel lát meg a kismamákban, gyerekekben ez a nő...

GYÖNYÖRŰ KÉPEK!

És köszi Nóri, tegnap viccesen megkérdeztem Kincsemet, hoyg mivel időpontról nem ebszéltünk, ugye nem hónapokat jelent ez...:))) És csak annyit mdonott, egy kicsit hadd nyugodjon le minden benne... Kivárom az időmet...

Igen, a görbék hála Istennek szépségesek...remélem ezzel könnyebb lesz majd valamivel a dolgom....

Majd összpontosítunk a zöld napokra:)))
Vendég
 


Pötty:inkább egymásra összpontosítsatok és nem lesz ott semmi baj meglátod! :wink: Hamarosan ott lesz majd a "pöttykincs-mix".Neked ezt szülinapodra remélem már kívánhatom!!!
Vendég
 


Pöttye, nagyon-nagyon drukkolunk Neked :D

Kép
bienvenue
 
 


Édesek vagytok:)))))
Vendég
 


Nóri,
Kíváncsian várom a privit! :wink:
Szerintem mindig "alkalomhoz" illő képeket szoktál feltenni és tök jókat szoktam rajtuk röhögni. :lol:


Pöttye,
ez egyszerűen gyönyörű! Melegséggel töltötte el a szívem...
Vendég
 


jaaa és megvettem a mikisapit... :oops: :lol:
Vendég
 


Arikon, Te kis huncut, Apa biztos fog örülni :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Arikon:kérünk fotót arról is, mármint a sapiról...ööööö....az estéről nem. :oops: :oops: :oops:
Privinek most kezdek neki
Vendég
 


No, ígerem Csajok, h. még ma lefotóztatom magamat! De most már izgulok, h. mit fogtok szólni a "dögös"hajamhoz. :lol:

Bien,
remélem is! Mondjuk még át kell szabnom a sapit, mert kb. kétszer belefér a fejem. :D
Szegény Férjecske még nem is sejti mi vár rá...kondizás után! :oops: :lol:
Vendég
 


Arikon!!! Hol van már az a kép????

Pöttye! Nagyon jó az a fotós blog!
Vendég
 


Arikon, akkor ma forró estétek lesz, varrogass csak szorgalmasan ;-)

Nálunk Apa ma bowlingozik a kollégáival, de azt ígérte, 9-10 körül itthon lesz. Jut eszembe, nekünk is van Miki sapink, sőt, nekem van piros tollboám is..! 8) :oops:

Kép
bienvenue
 
 


Na akkor ma este mindenki szexel??? Remélem mi is!!!

Szép kis estét mindenkinek!!!!
Vendég
 


Krisztinka,

Ami engem illet, ma van a PÉ-m, totál leesett a hőm is, szóval nem hagyjuk ki a ma estét ;-) Bár már tegnap is rádolgoztunk, de így a biztos, igaz? ;-)

Látom, Te is közeledsz a dolgos napok felé :D

Kép
bienvenue
 
 


Szép estét mindenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska :D

Na, mizu???

Kép
bienvenue
 
 


Hát semmi különös.....egy óra múlva lejár a műszakom és mehetek haza :D apácskához

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, de akkor megjött, vagy - remélem nem??? Hőd???? :shock:

Kép
bienvenue
 
 


Nemmmmm legalábbis még nem :lol: És nagyon reménykedem benne, hogy nemis akaródzik nekie :wink:
Köszönöm, hőm tegnap reggel 36.7 volt, tegnap estére 36.9-re változott, és reggel is csak 36.8-ig ment le..... szóval reménykedem :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De akkor mi volt az a 36,2, amit írtál, vagy rosszul emlékszem..? :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Valamikor délután egyszer csak lezuhanat, aztán meg felment.... kissé talányos előttem is, hogy ezt meg mért csinálta?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien: Este aztán mindent bele :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tegnap csináltam tesztet, de negatív lett.... de sebaj.... majd a következő :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ki szexel ma este :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek, Milka csoki vissza akat köszönni és olyan sírhatnékom van, hogy csak na!!!!! Haza akarok menni :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megyek is :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok,d e egy gyors reakció:
Zsuszka!
Nap közben semmi de semmi értelme mérni. Ugyanis a hőnk az aktivitástól függően változik!!!!! A nap közbeni semmit nem jelent.

babszika
 
 


jujj, elrontottam a neved :oops: :oops: bocsánat :oops: :oops:

babszika
 
 


Kép

Háááát ennyire sikerült "dögös"-re... Azért a valóságban szerintem jobb :D
Vendég
 


Arikon!
Te még itt????? Hát nektek nem dolgotok lenne?? :lol: :oops:

A hajad sztem tök jó! Nekem is kéne vmi jó frizura, de én most növesztem az esküvő miatt :roll:

babszika
 
 


Jaaaajj Csajok a miki-meglepit holnapra tervezem!!! De tök cukik vagytok, h. így "aggódtok"... :lol: :lol:

Babszika,
én is az esküvőmre növesztettem meg a hajam, de most már untam egy kicsit. Kb. 4-5 cm-t vágtunk belőle.
Vendég
 


Jó reggelt!

Arikon:de kis szép a hajad, tényleg jóóó!Kb az enyém is ilyen már, csak kicsit hosszabb, ja és feketébb! :wink: Én is azt hittem, hogy tegnap este lesz a mikulás ruhás elcsábítás... :oops: 8)
Vendég
 


Sziasztok!!

BOLDOG MIKIT!!!!!

(sajnos a képet nem engedi feltöltenem.... itt a cégnél semmit nem lehet)

babszika
 
 


Babszikám, nyomatok egyet a nevedben! :wink:
Ez jó lesz?(mert én már nyomtam babásat meg pasisat.)

Kép
Vendég
 


Ez nagggyon édes!!!!!!!!
imádom a süniket!!!!!!!!!!!

köszi Nóri!

babszika
 
 


ma már ez a 2. laptetőm :wink: :D

babszika
 
 


Ez a laptető jelent valamit?Mert mindneki úgy örül neki... :shock:
Én nem tudom miért, de a mellékleteket nem kapom meg tőled a privi mail-emen. :cry:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?