Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

LAFI:DRUKKOLOK NAGYON NEKTEK!!!!

Anyukák:
Levi már kb 1 hete hurutosan köhög!Pénteken volt hőemelkedése este.Szombaton csak este volt egy kis láza (38,5),vasárnap déli alvás után(38,7).De azóta semmi!Miután lement a magasabb hő,utánna nem is ment vissza újra.
Tegnap elvittem a dokinénihez.A dokinéni szerint nem piros a torka,a tüdeje tiszta.Nem tudja mitől lehetett lázas!
A köhögés nappal nincs,alvásnál jelentkezik!De nem tud tőle aludni!

Szerintetek mi lehet?Én már arra is gondoltam,hogy esetleg még ezután jön elő az igazi betegség,vagy allergiás vagy NEM TUDOM!!!
Van valamelyikőtöknek hideg párásítója???Milyen???
Kap lándzsás utifű szirupot+cebiont,mást nem adok neki.
HA VAN ÖTLETETEK OSSZÁTOK MEG VELEM LÉTSZI!!!!
ELŐRE IS KÖSZI!

Holnap megyünk UH-ra!Megírom majd mi a helyzet odabent! :D

Sziasztok!

Kép

Kép
lecso
 
 


lecso, remélem midnen rendben lesz nagyfiaddal!!! jobbulást!
holnap kiderül fiú-e vagy lány????

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


mindjárt jön a doktornéni, ma lesz oltás.....juj :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 

 
 

Igen Dimet talán kiderül! A Bajcsyba megyek!Ha terpeszt a kis pocaklakó talán megtudjuk fiú vagy lány! :lol:

Kép

Kép
lecso
 
 


bajcsyba legyél erőszakos:) húzzad jó sokáig, különben gyorsan elintéznek. ja, és vigyetek videokazit. utólag is be lehet fizetni 1500 Ft-ot....(ciki, de múltkor találtam meg az egyik csekket...elfelejtettem befizetni :oops: :oops: :oops: )

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lecso!

Nem lehet, hogy Levinek kruppja van? Ott a köhögés tipikusan éjszaka jelentkezik.
A párásító jó ötlet.

Kép
babancs
 
 


A krupp nappal is fullaszt, köhögtet.................

A fiam kruppos volt! Már reggel tudtam, hogy gond lesz éjjel, lehet hallani a hangján, "húz"! Nem tudom jobban megfogalmazni.......... Az tény, hogy a legrosszabb rohamok éjjel jöttek!
Vendég
 


A kruppos gyereke nem úgy köhög mint ha ugatna? :wink:

Levi hurutosan köhög,olyan görcsösen.Nem tudja abbahagyni!Nem maga a köhögés olyan szörnyű,csak hogy este alvásnál jelentjezik,így nem tud aludni,és persze minket sem hagy! :roll:

Kép

Kép
lecso
 
 


Na meg az idegesít,hogy nem tudom mitől köhög!
Amikor piros a torka vagy a mandulája:OKÉ :?
De amikor a dokinéni szerint semmi baja! :roll:

Kép

Kép
lecso
 
 


Lecso: Én is kruppra gondoltam, csak nem akartam "hülyeséget" írni, hiszen a dokid azt mondta, hogy semmi baja.
Tényleg érdemes a párásítót kipróbálni, illetve a jó kis szellőztetés (nem gyerekfagyasztás ;) ) is jót tehet...

Kép

Kép
bettica
 
 


Lecso!
Nekem volt régebben hörgőgyulladásom. sEmmim nem fájt, torkom, mendulám stb, de állandóan köhögtem, főleg ha lefeküdtem, vagy felkeltem, vagy oldalról fordultam........

Vidd el a tüdőgondozóba szerintem!



Vagy Rambókának talán majd lesz ötlete....................
Vendég
 


sziasztok


Megjöttem a dokitól,,ha kiváncsi rá vki :oops: ,,eléggé kihalt a topik.
tsh: 0,05 mU/l
FT4: 72,5 pmol/l
FT3: nagyobb 56-nál

P120/min
ritmusos lachyard szivhang,halk systoles zörej,mkét pm lebenye kissé nagyobb ,felette surranás hallható.

Propycil 4*2,Betaloc 10 mg 3*1--ha már nem szoptatok Metothyrin

Múltkor azt irtam,már fel sem veszem...még is...elegem van :cry: :cry:


Bocs h nem irok senkinek..igazából csak leirtam,tudom mit kell csinálnom,,e van :cry:
Vendég
 


Ella!

Ez nem túl jó hír. De legalább kiderült, mi a baj.
Nekem ilyen értékeim voltak tavaly, mielőtt terhes lettem:
(TSH 0,02
0,8
FT4 57,7
FT3: 40,0)
Erre szedtem napi 2*2 Propycilt. Béta-blokkolóból nekem elég a napi fél szem.
Pajzsmirigyedet mivel nézték? UH-val vagy sintigraphiával?

Kép
babancs
 
 


Babancs

Köszike. :)
Basszus ez enyémek magassabbak :shock: ,,nem tudom honnan jött ez nekem :? ,régebben is nézték semmi baj nem volt vele...azt mondták valószinű a terhesség alatt megváltoztak a hormonok,annak a következménye.A napokban volt egy másik lány az is nem rég szült,neki is magas volt a pajszmirigye.
Izotóp laborba küldték,h ott mivel nézik nem tudom :oops:

Nagyon sokalom ezt agyógyszer mennyiséget,napi 11 szem :shock:

Neked meddig kell szedned,áll.másfél eg yévig biztos kell szednem?

Köszi

pusz
Vendég
 


Ella!

Nekem pár hónap alatt rendeződtek a hormonértékek. Terhesség alatt meg szépen lassan beállt a normálérték. Szülést követő 5. hónapban jött elő ismét, de ekkor már tudtam mik a tünetek, gyorsan elmentem gyógyszerért.
Esetleg olvass vissza a pajzsmirigy és pco-s topicban.
Az utóbbi időben gondolkoztam műtéten vagy izotópos kezelésen, de félek a következményeitől (elhízás, pm. alulműködés stb.)
Igen, tényleg sok ez a gyógyszermennyiség amit szedned kell. A pajzsmirigy-gyógyszert biztos jól belőtték - nagyjából tudják gondolom milyen értékre mennyi Propycil/Methotirin hatásos.
Én csak a Betaloc-ot sokallom, én ennyi mellett szédelegnék mivel a vérnyomást is eléggé csökkenti a béta-blokkoló, nemcsak a pulzust. Majd kitapasztalod, neked nem sok-e.
Mindenesetre kövesd az orvos utasításait, ennek a pajzsmirigynek rndeződnie kell és ahhoz bizony szép szorgalmasan szedned kell a Propycilt.
Azt nem tudom, hogy mi hozta elő neked. Nálam a stressz és a gyors fogyás hozta eddig elő, de lehet tényleg a szülés utáni hormonváltozás is az oka.
Jobbulást!

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Ella!

Sajnálom! :(
Anti TPO-t nem néztek?
Van egy úgynevezet postpartum thyreoiditis (szülés utáni pajzsmirigy gyulladás). Sajnos idővel alulműködésbe mehet át, úgyhogy járj el a kontrollokra rendszeresen!

Lecsó!

1.tipp: hörgőgyulladás
Napközben, ha futkos, nem szörcsög a légcsöve? Reggel nem köhög felkelés után?
Gergő most lábalt ki belőle. Mi nagyon időben elkaptuk.
2x1/2 ACC100-as adtam neki, gyümölcslében feloldva. Ez nyákoldó hatású, segít felköhögni a váladékot. Utána egy kicsit jobban köhög, de pont ezért)
És Calcimuscot kapott ebédhez, gyümölcslében.
1-1,5 hét alatt rendbetette.

2. tipp: arcüreggyulladás
A hátracsorgó váladék okozhat köhögést. Dokik nem szoktak rá gondolni!
Kérdezz rá a dokinéninél! Nem tudom, h. gyerekeknél milyen tüneteket okozhat még, dokid biztos tudja!
De nem írtad, h. taknyos lett volna, meg ilyen picinél nem tudom, h. van-e már annyira kialakult arcüreg, szóval ez a kevésbé valószínű!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


lecso ne aggódj, valami ilyen vírus vagy baci van. én két hete köhögök, nem alszik senki tőlem, nagyon szar. gyerekekekn nálunk szerencsére 3 nap alatt átment!

valami makacs de elmúlik lassan.

rami pénteken megyünk pÉcsre.

Kép

Kép
rejo
 
 


ja és nekem sem fáj, torkom, nem folyik orrom, nem vagyok lázas, köhögésen kívül semmilyen tünetem nincs!!

Kép

Kép
rejo
 
 


No, végre én is eljutottam idáig!

Lecso!
Rambóka elmondta.

Fekvéskor azért gyakoribb a köhögés, mert fekvés idején a keringés megváltozik(durván: pang a vér, míg álló ülő helyzetben a keringésben a gravitáció is segít), könnyebben duzzad a hörgő nyálkahártya és ha az gyulladt (márpedig tutti gyulladt a fiad esetében) akkor nehezebben kap levegőt, köhögési reflex müködik.
Ha a dokinő nem hallott a tüdeje felett semmit, akkor nem hallott! Az jó! :)
Ha adsz neki ACCt, akkor itasd is! Legyen megfelelő a folyadékpótlás! :)

Rejoka!
Most hallottam a hírekben, hogy kb két hét és Mo-t eléri az influenza járvány. :shock:

Gabika! :)
+++++++++++

25 hét! Kép
Vendég
 


Monácska! :D
Gratula a 24-ik héthez!! :lol:
Vendég
 


Kavits!

Te meg már 25???? Aztaaaaaa! :D

Lecsó!

Anyum is ezzel küzd már jó ideje és nem tud kikeveredni! A gyerek jóval hamarabb meggyógyult!


Én nem lettem beoltva influenza ellen! :shock:
Teljesen kiment a fejemből! :evil:
Holnap felhívom a körzetit, de lehet, h. mostmár nem is érdemes beadatni? De hülye vagyok! :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Lecso!
Levinek jobbulást!

Lafi!
Gondolok rátok!!

Remélem minket elkerül ez a járvány!! :shock:
Ma voltunk NST-n, minden O.K. a fehérje is eltűnt!! :D

Kép
lara26
 
 


Rambóka!
Még nem késtél le az oltásról! De ezen a héten üsd nyélbe! :D
Telik az idő! A párom azt mondta, hogy már csak 15 hét.... A kuckóépítő ösztön magasabbra tör nála, mint nálam... :lol: Ma mindenképpen függönnyel akart hazajönni. :lol: :lol:
De csak januárban vesszük meg! :)

Lara!
Gratulálok! :) Lassan te is mindennapos leszel... :D

Éjszaka Lafival álmodtam. Mondtam is ma neki. Nagyon jó álom volt. Gyönyörű szép baba volt Hunor baba. Csak azt nem értettem, hogy mit keresek én nála a kórházban? :shock: De valószínüleg meglátogattam. :lol:
Mikulás ajándéknak megkapják! :)
Vendég
 


Lara!

37 hét? Te már finisben vagy!


Jajj, de hülye vagyok! Meg szenilis! :evil:
Beszéltem délelőtt Lafival.
Éppen egy másik kórház diabetológiáján ücsörgött étlen-szomjan 2,5 órája! :evil:
Eléggé ki van bukva, h. még mindig a cukrával b...tatják! :(
Magzatvize nagyon kevés, de a flowja és a CTG-i jók. Most, h. hamburgereket eszik, egy kicsit többet mocorog Hunor, de így sem túl ficánkolós. Az UH-os dokija szerint a babával minden rendben csak éppen nem nőtt semmit két hete.
Lafi eléggé el van bizonytalanodva, h. ha nincs a babának baja, akkor nem kéne inkább benn hagyni.
De mondtam neki, h. ha egyre kevesebb a magzatvíz, akkor ne törje ilyeneken a fejét!
Már csak két nap!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


csajok, help meeeeeeeeeee.....
pakoltam össze a kölcsönbe kapott mellszívót, avent elektromos. és olyan hévvel húztam ki a konnektorból,hogy "beletört" az adapter. totál kár. basszus, és holnap viszem vissza. nem gáz, mert megveszem az alkatrészt (ha esetleg Gabi ezt olvasod, és még nem mondtam neked,hogy eltörtem...... :? 8) ...)
de vajon hol lehet kapni??????

allergiás lettem a gyantámra.....amit eddig mindig is hazsnáltam. már bennem van egy calcium sandoz....baszsus. ciki.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet!
A vezeték szakadt ki belőle? Ez esetben egy műszerész meg tudja javítani. De lehet, h kapsz hozzá adaptert egy elekrtonikai alkatrész boltban.

Kép
lara26
 
 


nem a vezeték, hanem eltört. jam, adapter kell, 6V-os, 2A-es... :)
majd körülnézek vmerre.....de ciki. pont most.....

lara, iszod a málnalevélteát? juj, 37. hét. tök izgi!!!! jó neked! hogy érzed magad? (testileg és lelkileg is)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet!
Sok sikert!
Napi 6dl (6dl víz, +2 kk tea) natur málnalevélteát iszok (pici citrommal cukorral).
Izgi hát!! :D :D :D Mindkét téren jól érzem magam. :D

Most már megyek aludni. Szép álmokat! :D

Kép
lara26
 
 


szép jó reggelt mindenkinek!!

(nem szép annyira, tegnap vettem egy bébiőrt, egy csajtól, és szar...megyek visszaviszem neki. új,meg minden, vmi német gyártmány, de valszeg olyan jól fogja a jeleket, hogy az összes ilyen rádiójelet befogja a környéken...még gyereksírás is volt tegnap....-miénké gyerek aludt- vagy egy halott gyerek bébiőrje, és visszajár kísérteni...na, ettől meg feláll a szőr a vállamon......)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


ezt ismeritek??? van pár jó dolog, elég olcsón!

http://babaholmiolcson.hu/shop.php?kat=egyeb

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Lara: De jó! Akkor minden rendben. Ennek örülök. Most már tényleg bármikor kibújhat KisLara :)

Lafi: Drukkok mennek továbbra is!

Aranykavics: 25. hét :shock: Azta, tényleg hogy szalad az idő!

Monácska: Neked is gratula a 24. héthez. Ha ilyen tempóban múlik az idő, akkor lassan már értetek lehet izgulni :lol:

Rejo, Lecso: Jobbulást a betegeknek!

Dimet: Oltás? Nagyon sírt Kiszsé? Szegény, úgy sajnálom ilyenkor a pici gyerekeket...

Akit kihagytam ezer bocs és millió puszi ;)

Mennem kell ma a nődokihoz soronkívül :( Az a nyavajás antibiotikum jól kibabrált velem (túl ok baci volt a vizeletemben, azért kellett kb 3 hete szednem), most lehet kikezelni a gombásfertőzést :cry: A héten még nem volt olyan nap, hogy ne kellett volna elkérnem magam egy doki miatt a munkahelyemről... Kicsit kellemetlen, de ez van. Ha már megyek hozzá, akkor kikérem tőle a beutalókat AFP-re és a 18. heti UHra is... Meg valami igazolás kell a könyvelőnek, hogy betöltöttük a 90.napot, hogy a járó adókedvezményt megkapjuk. Juhéj :( Csak el ne felejtsem ezeket...

További szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja, Dimet: Nálunk itt a cégnél elég sok gazdátlan AC adapter van, majd jól körbenézek, hátha akad olyan, ami neked kell...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Nem is értem, hogy lehet ilyen sokáig aludni..., de annyira jólesik! :lol: :lol:

[quote="rambóka"] írta:rambóka
Beszéltem délelőtt Lafival.
Éppen egy másik kórház diabetológiáján ücsörgött étlen-szomjan 2,5 órája! :evil:
Eléggé ki van bukva, h. még mindig a cukrával b...tatják! :(
Magzatvize nagyon kevés, de a flowja és a CTG-i jók. Most, h. hamburgereket eszik, egy kicsit többet mocorog Hunor, de így sem túl ficánkolós. Az UH-os dokija szerint a babával minden rendben csak éppen nem nőtt semmit két hete.
Lafi eléggé el van bizonytalanodva, h. ha nincs a babának baja, akkor nem kéne inkább benn hagyni.
De mondtam neki, h. ha egyre kevesebb a magzatvíz, akkor ne törje ilyeneken a fejét!
Már csak két nap!


Rambóka!
Végül NÉGY órát várakoztatták, hogy 2 percben közöljék vele, a cukra rendben van és Tűű doki szülés után továbbra is ellenőrizze!
Annyira ideges volt az egésztől, hogy az ezt követő CTG már nem lett jó!
Erre azt reagálták a szülészeten, hogy nem csodálkoznak, mert nem normális, hogy négy órán keresztül váratták....

Estére már nyugodt volt. Megint migrén kínozza. Holnap kettős front lesz! :? (az én pocakom még nem jelez :roll: )

Most azért aggódik, mert a kórház szülészete költözik 10-én. De nem tudni pontosan hova, mert ahova menni kellene, ott csak január 1-től fogadóképesek. Azt mondták neki, hogyha szükség van arra hogy a babát tovább benttartsák, akkor 10-én átviszik egy másik kórházba, de egyelőre fogalmuk sincs hogy hova! :shock: Most azért aggódik Lafi, hogy legyen meg a 2,5kg és legyen minden rendben, mert akkor elvileg 10-én hazaengednék őket!

Ma tudja meg, hogy holnap kb mikor-hánytól látja meg kisfiát! :)


Lara!
Te tényleg finisben vagy! :lol: :lol:
Rambóka éles szemű és meglátta, hogy betöltötted a 37et! :lol:
Örülök, hogy jól vagy! :) Kislara is jól van! :)

Dimet!
Mindig a másé törik el! Ez örök igazság! :?
Betartottad a szörtelenítéssel kapcsolatos higiéniás előírásokat? Milyen gyanta? Olyan lejár a szavatossági ideje tipusú, vagy mint az enyém, kókorszaki és ezerszer is lehet használni? :roll:
Nem a szőrtűszőid lobbantak be??? Ami hosszú gyanta hiány esetén előfordulhat... Szülést követően a bőröd is másabb. Az biztos.
Én terhességi bőrömet látom... nem is ismerek rá... :roll: hormonok.


Alice merre van???

Azt írta, hogy táppénzre ment, aztán mostmár írogatni fog. És semmi :(

Verona? Ő is szül nemsokára :lol: :lol:

25+1
Vendég
 


[quote="bettica"]
írta:
bettica Az a nyavajás antibiotikum jól kibabrált velem (túl ok baci volt a vizeletemben, azért kellett kb 3 hete szednem), most lehet kikezelni a gombásfertőzést :cry:


Mi a mancinak 3 hét antibiotikum??? :shock: Vagy három hete hagytad abba??? :roll:

Sok sikert! A kollegákkal ne foglalkozz!
Egyszercsak felajánlják, hogy menj el táppénzre! :lol: :lol:
Vendég
 


Bettica!

Gratulálok a 13-ik héthez! :)

Hirtelen mindenki hétváltó! :lol: :lol:

Dimet!
Ismerem ezt a boltot. Majd ide is elnézünk, vásárláskor! Ami úgy néz ki, hogy januárra napolódik! :D
De sosem késő! :lol:
Vendég
 


Igen Kavicska, 3 hete szedtem 1 hétig Augmentin Duo-t. Aztán tessék... Táppénz? Hát a főnök kérdezte, hogy meddig akarok dolgozni. Áprilist mondtam neki hirtelen, de sztem elhamarkodtam a döntést. Ha bizonyos dolgok nem változnak meg itt januártól, akkor lehet jóval hamarabb kiiratom magam, mert nem fogja megérni a sok idegesség... Csak otthon hogy fogom bírni Apóssal... Emiatt még hezitálok az időponton, bár úgyis Kicsibe fog dönteni szerintem ;)

Hihetetlen: 4 órát várattak egy cukros kismamát????? Basszus ez jellemző. Én is Szabolcs utcába jártam, csak én a Hemofília központba. Ők már átköltöztek a Honvéd kórházba. Talán emlékeztek ott várattak reggel 1/2 8-tól 1/2 1-ig éhgyomri vérvételre... Nem is tudom, mi lett volna, ha tényleg olyan cukorbeteg vagyok, aki inzulint is kap... Akkor mi a menet? :evil:

Kép

Kép
bettica
 
 


bettica, köszike!!!!!!!!
most ennyi. készülünk gyuszira.
oltás nem volt, nem jött meg az aoltóanyag. így csak jöv. hét csüt-ön

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Basszus! :evil:
Erre már nem is tudok mit mondani, mert nem tűrné a billentyűzet! :evil: :evil: :evil:
Szegény Lafi! :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Lecso!
Türelmetlenül várlak az élménybeszámolóval! :)
Képekkel illusztrálva... Igaz képekkel én is tartozom.... :roll:


pussz
Vendég
 


sziasztok!

Na megjöttünk az UH-ról!
NINCS KÉPEM SAJNOS!

Kisfiú,ha minden igaz,kukija van!
BPD:66mm
AC:219mm
FL:50mm
RI:0,89
Súlya:976g(ez nekem nem tűnik kevésnek )

És a doki szerint kb 1 héttel fiatabb!
Hogy ezt miből gondolja?

Dimet:csináltattunk videót!Hazajöttünk,megnézzük a kis bogárkát!SEMMI NINCS A KAZIN! :evil: :evil: :evil: BRRR!MÉRGES VAGYOK A DOKIRA

Kép

Kép
lecso
 
 


Kavics!

csinálni akartam a videófelvételről képet,de mivel NO VIDEOFELVÉTEL A KAZIN,így a kép is lemarad! :cry:
Külön meg pont ezért nem kértem. :?

Egyébként eddig számomra egy szimpi doki volt az UH-s,de most nem igen volt jó passzban,vagy fáradt volt,de egy mosoly el nem hagyta volna a száját!
Nem beszélt "feleslegesen"!Gyorsan elrizsázta a fontos adatokat!

Levi élvezte!Tettszet neki megint a picúr!Csak a neme nem!Mondtuk neki igen csak kisfiú lesz!Ő mondta:nem Eszti!De mondom van kukija!Ő erre:akkor kukis Eszti lesz!
:lol: :lol: :lol:

De csak beletörődik majd! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Végre levegőhöz jutottam....

Valóban:
Lecso, Kavics: Sztárfotók?? Ne "sunnyogjátok" el! ;) Gondolom van ezernyi más dolgotok is... Azért remélem hamarosan megkapjuk őket :)

Voltam dokinál, felírt egy gyógyszertári kúpot. Holnap délutánra lesz kész :shock:
Asszem nem felejtettem el semmit, kaptam igazolást is (a könyvelőnek) meg eligazítást is AFP-t illetően. Azt hittem, hogy ezt bárhol le tudják venni :roll: Mindegy végülis a 2 ünnep között lesz 2 szabadnapom, akkorra esik pont a 16. betöltött hét, úgy hogy simán eljutok a város másik végébe ;) Ja és birtokomban van végre a 18. UH beutalója is...

Kép

Kép
bettica
 
 


Lassú voltam... :roll:

Sajnálom, hogy így jártatok! Telefonálj majd be, mert biztosan megvan még nekik, hátha intézhetnek egy másolatot...

Kép

Kép
bettica
 
 


lecso, sajnálom!!!basszus, de mérges lehettél!!!
de gratula akisfiúhoz! tök jó! eszti, a kisfiú :lol:
melyik doki volt?

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lecso! :(
Ez nagyon szomorú, hogy nem lett semmi a kazin. De nem DVD???
Nem is értem :(
Gratulálok a kisfiadhoz. A másodikhoz! Te már egy fiús anya leszel. :) Majd a harmadik :wink: Vagy lehet, hogy Ő is fiú lesz! :D
Kukis Eszti :lol: :lol: :lol:

Bettica!
Gratulálok a 13-ik héthez! :)
Vendég
 


Lecso
Fogadd egy lányos anya gratuját a fiúcskához!
Egyébként a köhögős baci most ilyen.Én 3.hete majd meg fulladok tőle. :x

Finiselőknnek megy drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én el vagyok havazva.A két gyerkőccel nem könnyű,apa alig van itthon,folyton dolgozik.(a fizuján mondjuk nem vevődik észre :roll: )Lehet tényleg a TESCO-ba jár "gyógyítani",mint Ada állítja :shock: :shock:
Elkezdődtek a vizsgák is.Megyek a gyerekekkel.Szépen mutatunk. :wink: Majdnem félévet kellett ismételni,mert egy gyakorlaton nem voltam(ami azért 12 évnyi melo után tiszta nevetséges)


Boldog Mikulás Napot Kívánok minden babának,és mamának!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok!

Ediig is gatyauralom volt nálunk,de ezek után! :shock: :? :lol:
3 gatyás egy lakásban! :lol:

Dimet:a Mosonyi volt az!De valamit nagyon elszúrt amikor beállította a gépet! :cry:

Na mindegy!Lesz még rá lehetőség! :)

Kép

Kép
lecso
 
 


ja és köszi a gratulációkat! :oops: :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Lecso
Ha unod a fiúkat talizzunk,Itt 3 nő jut egy kukisra Kép
Ha összejövünk pont egyenlő lesz az arány. :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Egyébként a szívem mélyen kicsit jobban örülök a fiúcskának!
:roll: :D Fiús anyuka vagyok én!

Kép

Kép

Kép
lecso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?