Új privát üzeneted érkezett!

Wera: gratula!!! :D :D :D
Milyért ne csináltak képet? nem alkalmas rá a gép, vagy csak a papír fogyott el.
Én káposztástésztát csinálok és parilevest. Majd gondolatban küldök neked is parilevest. :D
A New Yorker nekem eddig nem jött be, de most én is benézek hátha most találok valamit. Köszi a tippet.

Kike: nagyon édes a kislányod. Van aki vigyáz rátok! :D Nagyon figyelmes.

Szly: minden oké lesz.

Nekem sajna még sokat kell várnom a következő uh-ig de csak kibirom valahogy. :? :roll:

Na megyek tovább főzni.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Wera!

Gratula neked is,sajnálom,hogy nem kaptatok semmit róla,de azért így is nagyon örülök nektek!
Nekem 8:30-ra volt időpontom,előbb odaértem,3/4 8-kor már be is hívtak,8:20-kor már az utcán voltam!
Szuper volt,nagyon rendi volt a nő is!
Adott címet is ahol ő csinál 4d-s uh-t,de úgy beszéltük vele is,hogy majd január vége felé megyünk!
Mi is csomót vásároltunk,ill. inkább nézelődtünk.
Hazafalé a főzelékfalóból vittünk sárgaborsófőzeléket haza! Isteni volt!

Kép


Kép
ibm
 
 


gartula a mai uh-soknak :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

 
 

Wera,Ibm:gratula mindkettőtöknek :D
Édi a babuci,meg a ruhák is szuperek :D

Én meg szenvedek,most küldtem be Apát hogy hozzon B6 vitamint,meg espumisant,mert elegem van hogy bármit eszek,utána nagyon rosszul vagyok,semmi nem esik jól,és csak büfögök,még ha tejet iszok az is kikészíti a gyomrom,és ráadásul fáj is ilyenkor :( Remélem használnak majd.Bezzeg annakidején,még a Vercsivel a Mecis kaját is,meg a colát is meg tudtam enni,inni,most meg csak éhezek,mert ma még atejfölös tészta után is rosszul voltam-már úgy unom,tisztára el vagyok keseredve. :cry: Nemsokára karácsony,és semmit nem fogok tudni megenni :( Pedig a nővérem fog sütni,főzni,meg ott lessz a torta is. :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratukat!

Kike! Sajnálom,hogy ilyen rosszul vagy,én sem vagyok valami fényesen!
A hányinger tombol reggel óta,viszont és most bármit képes vagyok megenni!
Sőt! Le se lehet lőni!
A b6 segít?
Én hiáb aszedem 3X2-be a Magne B6-ot,nem használ!
Bár azt nemtudom mi lenne nélküle! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Magne B6-ot én is szedtem, de szerintem semmit nem csinált. Szedtem sima B6-ot is, de azt sem igazán vettem észre. Egyik nap csak azt vettem észre, hogy nem vagyok rosszul. Aztán néha még előjött, de szerencsére mára elmúlt teljesen.

Kép
szly27
 
 


Ibm - Hát, hiszed vagy sem, én is sárgaborsófőzit ettem ma délben egy főzelékfalóban, a Lehel térnél!! :D De az nem volt finom mert nagyon elsózták :x . Pedig egyik kedvenc kajám! Viszont ha az Árkádban jársz, mindenképp kóstold meg azt(ha eddig még nem tetted volna meg), amit a legszélső főzelékesnél csinálnak! Az valami zseniális! :lol:

Tita - nem tudom miért nem tudtak képet adni. Csak rákérdeztem hogy lenne-e rá lehetőség, de azt mondták: sajnos nem. Nem firtattam a dolgot. Inkább koncentráltam hogy az emlékezetemben raktározzam! :)

Kike - Ne izgulj, karácsonyra már jobban leszel! Tudod, én is folyton szenvedtem, de a múlt héttől sokkal jobban vagyok! Az még 3 hét, addig simán elmúlhat, meglátod! Addigis próbálj meg ropit vagy sósmogyit rágcsálni ha épp nem tudsz mást enni. Én is azt csináltam, jobbhíján...látszik is a bőrömön... de nem érdekel. :)
Vendég
 


jó reggelt :D
ma megyek uh-ra, remélem nem felejtettétek el :?
drukkoljatok!

henka: neked külön szorítok :wink:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Szilvi - nem felejtettük el, drukkolunk!!! :D És persze Henkának is! Megy ma még valaki??
Vendég
 


Sziasztok!
Megy mindenkinek a drukk aki ma megy UH-ra :D :wink:
Tegnap írtam egy védőnőnek,aki azt írta vissza hogy a tüneteim sok gyomorsavra utalnak,és rennie rágótablettát szedhetek,ami segíteni fog.Most még szedem az espumisant,aztán holnap veszek rennie-t,meg persze szedem a B6 vitamint is,remélem jobban leszek.És köszi mindenkinek az együttérzést,és hogy tartjátok bennem a lelket :) Egyik gyerkőccel se kelett ennyi gyógyszert szednem,de most ez van :? Csak azt nem tudom hogy a rennie-t folyamatosan kell-e szedni,vagy csak akkor ha sok a gyomorsavam,bár ez minden evés után így van. :? Na jó,többet nem panaszkodok :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szia Kike!

Én úgy tudom hogy elég csak akkor elszopogatni egy rennie-t amikor ég a gyomrod. Én is vettem régebben, de nálam nem aratott osztatlan sikert, olyan mintha homokot ennék. :x

Hm... úgy látom mindenkinek van ma jobb dolga mint a gép előtt ülni. Apa mától újra melóba állt, úh én nagyon uncsizok egyedül itthon. Azon gondolkodom hogy fel kéne most már kutatnom a védőnőmet, sőt a körmeimet is rendbe kéne rakni... micsoda problémák! :lol: De az a helyzet hogy nagyon lusti vagyok.

Tegnap egész délután fájdogált a hasam :roll: . Tudom, sokan írtatok már szúrkáló fájdalmakról, de nekem eddig ilyen nem volt. Tényleg elég ijesztő! De próbálok nyugi maradni, hisz tegnap láttuk hogy jól van a picurkánk. :D

Belőttem a vonalzómat a változásokhoz! :D Láttátok hogy június 13 péntekre esik :?: :!: Te jó ég! :shock: Én tuti akkor szülök! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Henka, Szilvi!

Megy a drukk ezerrel!
Minden rendben lesz!
Én is megyek ma,igaz tegnap minden oké volt,de azért szorítsatok nekünk is!
Szerintem mostmár kicsit fellélegeztem,annyira jót aludtam tegnap este,még a filmemet sem tudtam megnézni! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Remélem azért nem olyan szörnyű a rennie,mert nincs más megoldás a pocigondomra :? Próba,szerencse-remélem.

Ibm:neked is megy a drukk :wink:

A Lánykám ,meg én is este rosszat álmodtunk,érdekes hogy egyszerre :roll:

Az oviban .én délelőtt lessz a mikulásünnepély,eddig mindig délután volt,azért úgy jobb volt :? De ez van-csak nem tudom hogy akkor,az ünnepély után még otthagyjuk a gyereket az oviban,vagy nem,mert fél 11-kor lessz-nagyon hülyén oldották most meg :?
Máskor délután fél ötkor volt,aztán hazajöttünk és itthon is megkapta a mikuláscsomagot-hangulatosabb volt este,nem délelőtt :? :? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Wera! Ne izgulj a péntek 13-tól,nekem szerencsés nap, akor jöttünk össze a párommal! :lol:
Nekem tegnap este a küldükümmel egy vonalban végig szúrt,meg égett belülről! Már csinálta máskor is,de ez most elég durva volt!
Olyan mint mikor izomlázad van! Remélem csak azért mert minden változik odabenn!
Azért ma megkérdezem a dokit!
Képzeljétek azt álmodtam,hogy mondta egy terhes ismerősőm,hogy ő juni 14-ére van kiírva és az még pont jó,mert a dokink 22-én elutazik! Én 21-re vagyok kiírva és teljessen kétségbeestem,hogy akkor 21-én mindenképp meg kell szülnöm!

A nővéremnél egyébként tényleg az volt,hogy pár nap múlva utazott volna síelni és a kiírt idő előtt 1 nappal azt mondta neki a doki,hogy ha ma nem lesz semmi,holnap menjen újra és befekteti!
Nővérem végig bőgte az éjszakát,annyira nem akart befeküdni,azt mondta ennek a gyereknek ma meg kell születnie! Beszélt is hozzá,hogy mostmár jöjjön ki!
Hajnal 4-kor elfolyt a magzatvíz,mentünk a kórházba,és 8:06 perckor megszületett imádott pótfiam!
Nagyon megszenvedett és végül mégis császár lett,de mondtam,hogy én szeretném ha így sikerülne!
Olyan gyorsan pörögtek az események,hogy még én sem tudtam felfogni,hogy mi történik,nemhogy ő!!!!!!
Mostmár ő is úgy gondolja,hogy lehetett volna rosszabb is!

Kép


Kép
ibm
 
 


Hát ez a Mikulás dolog! Én tegnap úgy kiakadtam!
Drága pótfiam (8 éves),mostmár okosítják ugye egymást a suliban,egyik nap közölte,hogy nincs jézuska,mi vesszük meg az ajándékokat! De MIKULÁS,NYUSZI meg Angyalok léteznek!
Hát már ennek sem örültem!
Erre tegnap hazajön a suliból,mondom neki,hogy holnap siess haza,mert már lehet,hogy jön addigra a mikulás!
Meggyújtom majd a fényeket,hogy idetaláljon és mire hazajössz lehet,hogy lesz valami az ablakban!
Erre tudjátok mit mondott?:Na jól van ne fárassz már,úgyis tudom,hogy mire hazajövök te odateszed az ablakba az ajándékot!
Hát én olyan szomorú lettem! :cry:
Mostmár olyan nagy és semmit sem hisz el!
Pedig olyan jó volt amíg nagy izgalommal várta,idén már a karácsony sem lesz olyan!
Bezzeg jövőre! Kis pirinnyóval!!!!!!!!! :lol:
Újra lesz egy picike aki még mindent elhisz!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Már mi is nagyon várjuk a karácsonyt, főleg Roli miatt. Tavaly még csak 6 hónapos volt. A karácsonyfa nagyon tetszett neki, mindig cibálta a kompból. De most azért sokkal másabb lesz. Mostmár megérti a dolgokat. Tuti nagyon fog örülni az ajándékoknak. De hogy a karácsonyfánk és a szaloncukrok hogy fogják megúszni, azt nem tudom. Már most mindig követeli a szaloncukrot.

Kép
szly27
 
 


Merre jár mindenki?Uh-osok merre vagytok?És többiek?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szia mindenki!!
megjöttünk az uh-ról. azt mondta a doki minden rrendben, a papírra írta hogy egy élő embrió, hallottuk a szivdobogást is, a crl:13 mm. 7-8 hetes kornap megfelelő. holnap kell menni hozzá hogy megbeszéljük mi legyen a továbbiakban :) szóval eza jó hír, bár még van miért aggódni.

csak hogy ne legyen jó ez a nap, főleg a vége, párommal összevesztünk, nagyon, most úgy érzem nem akarom folytatni ezt a dolgot tovább vele, úgy néz ki csak egyedül maradunk :cry: , hát ennyi mára mindenből.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudom mi van velem, de tegnap reggel óta folyamatosan ennék :lol: Épp most fejeztem be az ebédet, de még most is olyan jó volna valamit bekapni, de márcsak egy almám van mára :? Mármint addig, amíg dolgozom :)

Szilvi! Örülök,h.jó lett az UH! Viszont nagyon sajnálom,h.összevesztél a pároddal :cry: Biztos vagy benne, h. már nem orvosolható a probléma? Én magamon azt vettem észre, h. mindenre sokkal érzékenyebben reagálok, ezért mostanában nálunk is több a veszekedés :oops:
sipiné
 
 


Szilvi:Örülök hogy minden rendben van a babóval :D

Csak nem olyan komoly a dolog a pároddal?Majd megbékél ő is,meg te is.Hogy lehet összeveszni,amikor láttátok a picit? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


sziasztok :D

Heni

MI volt az uh-on :?: :?:
Percenként frissitem az oldalt :D

Kép

Kép
edinka
 
 


szia sipi!! :)
én is örülök az uh-nak már nagyon aggódtam.

és sajna nem orvosolható :cry: , én is érzékenyebb vagyok, de senkit nem érdekel és nincs is rá tekintettel senki se, az se érdekel senkit se ha egy órát állok kinn a hidegben :cry: , na mindegy, a lényeg, hogy nem az érzékenység miatt van :cry:
nekem a mikulás és a karácsony szent, legalábbis a lányom irányába, ha nem is álltunk jól akkor is megkapta még ha csúsztatnom kellett a számlákat is, most se állunk jól, de lilinek vettem ajándékot, ma lesz miku :lol: , erre lelettem b...., hogy miért ilyen miért olyan, minősíthetetlen hangnemben, miért kettő, miért nem egy, miért nem csomag?? (én nem csomagot szoktam lilinek adni, hanem ajándékot mikulásra, már tiz éve), na mindegy, sajna ez nem az első eset!! durva dolgok hangzottak el, nem szeretném már folytatni vele, és kétségbe is estem, nem tudom mi legyen :cry: , azt mondta hogy a félrerakott pénzt nem a kocsi műszakijára költjük hanem abortuszra, mondtam hogy jó :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Mi is szoktunk úgy összeveszni,hogy úgy érzem ennyi volt,nem folytatom tovább,de mindig elmúlik,és megint minden ok.Kettőnk közül én vagyok a haragtartóbb. :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


egyedül voltam kike uh-n kike, egyedül :cry:
de én láttam :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Ó,bocsi,azt hittm a Pároddal :oops: Kaptál képet,ha igen mutas meg neki. :wink: Egyébként tudod milyenek a férfiak,legalábbis az enyém:amíg benn van a babó nem tudja hova rakni,bár harmadiknál már kicsit azért jobban átérzi.De azt nem hogy ilyenkor érzékenyebbek vagyunk-férfiak.Pár napja mi is összevesztünk,de aztán bocsánatot kért-pedig nem szokása :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sajnálom hogy igy alakult,hidd el nem gondolta komojan.Mi ha összeveszünk,akkor mindig z hangzik el hogy elvállik,meg minek kelett a harmadik gyerek,szóval nagyából egy hajóban evezünk,mi se állunk túl fényesen anyagilag,és most ilyen lemenő ágban vagyunk,minden összejön,de kitartás,majd jobb lessz.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


én már nem vagyok biztos abba hogy szeretem őt és akarom hallgatni egész életemben, hogy minek veszel 60 dkg húst, pocsékolsz, elég lett volna csak 40 dkg :cry: :cry:
írta hogy megbeszéljük, de én nem akarom már :cry: , kivagyok, félek is, és még csak bosszúságnak van ő is :cry: nem hogy erősítene csak le húz :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


tönkre tette a mikulá
st is, pedig úgy szoktam várni, hogy lili mit szól mikor az ágyában megtalálja(este szoktam bele tenni), most meg csak nyűgnek érzem..... :cry: elrontotta ezt is :cry: az kell még hogy a karácsonyt is tönkretegye :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sajnálom :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


én is, én is kike :cry:
bocs hogy benneteket fáérasztottalak a bajommal :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi, hidd el jobb az ilyet kibeszélni,vagy kiírni... Nem fárasztatsz különben sem!
Sajnálom,h.ennyire komoly a baj :cry:
Velem hétfőn volt a párom UH-n és ő annyira örült a babának, hogy ott mozog.... El sem tudom képzelni, h. van olyan férfi, akit ez nem érdekel :cry:
Azért ne hagyd, hogy Lillin csattanjon a dolog, ő igazán nem tehet róla! Igenis jó,h.vettél ajándékot, mi már mekkora "lovak" vagyunk, és még mindig kapunk ajándékot :lol: :wink:
Azért az abortuszt ugye nem gondolta egyikőtök sem komolyan.. :?: :!:
sipiné
 
 


Sziasztok!

Én is megjöttem a dokitól,ma nem volt uh mivel tegnap voltam a genetikain.
2 hét múlva találkozunk újra,addig marad ilyen ütemben a Duphaston,azt mondta kabalából,aztán majd lecsökkentjük,de eddig nagyon jók vagyunk! :lol:
Megjött a többi laborom is ,minden negatív,de a toxoplasmara havonta vesznek majd vért! Azt mondta lehetőleg kerüljem most a kutyákat,macskákat,ha eddig nem sikerült összeszedni,mostmár hagyjam ki!
Igyekszem!
Kérdeztem,van-e valami tiltás?
Házasélet?-Azt mondta: HÁZASÉLET KÖTELEZŐ! :lol:
Jó fej volt,párom is örült! :lol:

Azt is megkérdeztem mitől lehetett tegnap az az iszonyú nyilaló fájdalom,azt mondta emésztési probléma! Szerintem igaza volt mert reggel olyan hasmenésem volt,és azóta semmi bajom!


Szilvi! Nagyon örülök az uh eredményeteknek! Gratula!
A párodhoz sajnos nemtudok gratulálni,mindenki veszekszik néha,de azért ez a beszólás nagyon -nagyon durva volt!
Elhiszem,hogy eleged lett!
Persze nem ismerem sem őt,sem téged,azért bízom benne,hogy rendeződik a viszonyotok!
Én sem tűrném hogy egy idegen mondja meg,hogy mit vegyek a gyerekemnek!
Én nagyon érzékeny lelkű vagyok,lehet hogy más ezt jobban tolerálná,de ez nagyon kemény volt!
Ez a beszólás még nekem is fájt!
Hogy mondhat ilyet a saját gyerekére,akinek a készülésekor ő is ott volt és gondolom nagyon jól érezte magát!
Bocsi,de ez most kijött! :cry:
Szorítok nektek továbbra is nagyon!

Többiek?

Kép


Kép
ibm
 
 


fárasztó minden héten leülni "beszéljük meg" címen :cry: , hülyeségeket......csak mert náluk nem szokás ajándék csak csomag, lehet én vagyok a bunkó, de mivel ő jött hozzánk, talán egy család életéhez neki kéne alkalmazkodni nem nekem meg lilinek ő hozzá :cry:
de ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ibm lili nem tőle van, feltételezem azért tudott ilyet mondani :cry: , jobb is mert most semmije nem lenne lilinek, mert jani szerint minden fölös egy gyereknek, meg luxus :cry:
nekem van szobakutyám!!!! abból lehet baj??? :shock: mert akkor gyorsan eladom vagy odaadom valakinek :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ja bocsi, félreértettem az abortuszra gondoltál :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


és ezt már 2.jára mondta ki, pedig elhihetitek ő jobban akarta mint én a babát :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Ibm, örülök,h. a tegnapi genetikán minden ok volt :D

Szilvi, hát sajnos van ilyen,két kollegám is van, aki úgy gondolkodik a gyerekekről, h. "a gyerek az egy katasztrófa", "sokba kerül és csak viszi a pénzt", és még sorolhatnám. Nos, az egyikük épp most lesz (jövő májusban) apuka :shock:

Egyébként hogy jön ki a párod Lilivel? Gondolom a babát így is úgy is megtartod már... ugye :?:

Szerintem a kutyustól nem lehet baj, bár lehet, h. neked is megérné csináltatni egy toxoplazmás vizsgálatot. Csak a biztonság kedvéért.
sipiné
 
 


Szilvi!

Szerintem azért ne ajándékozd el a kutyudat!
Csak légy óvatos!
Azt szokták mondani,hogy ne dögönyözzük most őket,lehetőleg az ürülékét más takarítsa!
De a nyers hús utáni alapos kézmosást is a toxoplasma miatt mondják!
Nektek nem vettek erre vért?
Engem egyből az elején elküldött mindenfélére!

Szilvi! Nagyon sajnálom,hogy ilyen a párod!
Remélem jobb belátásra tér!
Hát igen,én is úgy gondolom,hogy neki KELL alkalmazkodni leginkább a ti eddigi életetekhez!

Köszi Sipiné! Te mikor mész dokihoz?

Kép


Kép
ibm
 
 


Ja, az anyagiakró annyit,hogy nemkaptam táppénzt,mivel 27-én adtam le (az egyik okos főnököm mondta,hogy akkor vigyem!)
és mivel már nem a cég fizeti,hanem a tb,így még legalább 2-3 hét mire kapok egy kis lóvét! Így is 50000-el kevesebb lett mint a fizetésem és most még azt sem utalják!
Tök szupi,főleg így kari előtt! :cry:

Szegény párom mindig olyan pozitív,meg próbál engem nyugtatni,de most nagyon mérges lett!
A lehető legrosszabbkor jött!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm, én is voltam toxoplazmán(meg 100 másikon!), majd 2 hét múlva lesz eredmény. Én most hétfőn voltam dokinál, minden ok volt, ott dobogott a pici szivecske, sajnos nem hallottam, csak láttam :lol: Legközelebb két hét múlva megyek, dec.17-én, akkor beszéljük meg a 12. heti kötelező UH-t,h.mikor menjek :)
Ha minden igaz, estére megoldja az Uram,h.tudjak feltenni képeket
:lol:
sipiné
 
 


IBM, én meg az OEP-pel szívok, mert az ő nyilvátartásuk szerint nem vagyok biztosítva. Pedig fizették utánam a tb-t. Eddig nem is nagyon érdekelt, mondván, ugysem járok orvoshoz, de mi lesz, ha nem értesítenek ki dec. 31-ig? akkor utána minden vérvételért, UH-ért fizetnem kell majd???
Ez azért pofátlanáság, mert nem keveset fizetett utánam a cég. Nem hiszem,h.ők szúrták el, mert akkor a többi kollegámnak miért nincs ilyen gondja..? Na mind1... Csak nagyon mérges vagyok rájuk (oepre) :twisted:
sipiné
 
 


Sziasztok!

Szerintem ilyenkor a veszekedések teljesen normálisak még a legjobb családokban is!!
Az anya változik,néha sírós,néha ingerült.Apa sokat dolgozik,hogy a babának mindene meglegyen.Anya kicsit több segítséget várna otthon,hiszen véletlenül sem szeretne ártani a babának,pláne ha még tesó (k) is van(nak),még több a feladat.
Nem egyszerű!
De a múltkor a férjem könnyezett UH után.15 éve vagyunk együtt,de én még SOHA nem láttam könnycseppet az arcán!
És ez a negyedik gyerekünk!!Na igen,ez benne a szép!!


Íme egy ma reggeli pocakfotó:

Kép

Kép
orsitigris
 
 


Orstigris:meg se látszik hogy a negyedik gyerkőc lessz,szép a pocid :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Avatárt nem raksz be?Ha már a fejedet lehagytad :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Hogy ne unatkozzatok!

http://www.babazo.hu/9honap/20070514szu ... zites.html

Jó szórakozást! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


persze mindenki érzékenyebb, csak ez már azon túl megy, nem akarom ezt a kapcsolatot már, és inkább most derüljön ki, mint egy év múlva, és ne számoltasson el senki engem a pénzemmel, főleg azért ne, mert veszek a gyerekemnek mikura ajándékot :evil:
köszönöm, hogy meghallgattatok, nagyon jól esett, köszönöm mindenkinek :roll:

henka nem jelentkezett még??

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!Sajnos nincs jó hírem,Ma a belgyógyos doki mondta hogy még mindíg magas a vérnyomás,mondtam neki hogy mi miatt idegeskedek,azt mondta be kell feküdnöm a nőgyógyra hogy beállítsák a vérnyomásom.És majd ha lenyugszom akkor rendben lesz minden./most aranyos volt /

Viszont az ultrahang sem mutatott semmi biztatót,nincs szívműködés,nem is nőtt 4mm-ert mért.Azt mondta várunk egy pár napot,nézegetni fognak és ha nincs változás befejezzük abortusszal!!! :cry: Mert már lenni kellett volna szívdobogásnak.Éreztem én hogy nincs rendben valami.pedig fáj a mellem,hányingerem van,de ez már csak a hormonok miatt.Sőt az abortusz után is még pár hétig pozitív lenne a terhességi teszt.Ezt olvastam.

Nagyon félek a műtéttől.Járt már így valamelyikőtök?Nagyon fáj???Teljesen kétségbe vagyok esve.Szerintem el sem altathatnak a vérnyomás miatt.

Most egy pár napig nem találkozunk.Majd még benézek hozzátok elbúcsúzni!!Vigyázzatok magatokra és a babátokra!

Mondtam is a férjemnek:nekünk igazi angyalkánk lesz Karácsonykor!! :cry:

KépKép
henka76
 
 


nagyon sajnálom henka :cry: , de nem lehjet hogy még van remény?? :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Henka! Nagyon-nagyon sajnálom! :lol:
De azért még ne add fel! Bízni kell amíg csak lehet!
Most nem olvastam vissza,de a múltkor mennyit mért?
Ha mégis műtétre kerülne a sor,ne izgulj,fizikailag nem fog fájni!
Nem hiszem,hogy ne altatnának el,gondolom annyira nem magas a vérnyomid!
Én is nagyon féltem akkor és azt mondták kb. 7 percig fogok aludni és aznap haza is engedtek!
Mikor kell befeküdnöd?
Most hány hetes terhes vagy?

Kép


Kép
ibm
 
 


Henka: Annyira sajnálom! :cry: Sokat gondoltam ma rád.
Azért várjuk meg mi lesz a kórházban és utánna még szomorkodhatunk, ha tényleg rossza vége.

Ma megint visszatért a hányingerem. :? :x :(

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?