Új privát üzeneted érkezett!

Nincs itt senki? Milyen sokáig lustiztok.
Na megyek, én is visszabújok még egy kicsit.
Majd jövök később.
Még ma sem dolgozom. :D

Kép
p__lilla
 
 


Húha!
LAPTETŐ!
Tegnap is volt egy. :D

Kép
p__lilla
 
 


jó reggelt!

Lilla! laptető, tuti hogy jókor kekszeltetek, péd volt este. Szép a görbéd.

Nati!
hogy vagy? jobban?

Amúgy én sem merek még babakocsit nézegetni, csak ha elmúltam 3 hónapos és a vizsgálatnál minden rendben, ilyen babonás vagyok.
Az ugye nem baj, hogy van otthon pár rugdalózom, egyszer kaptam csomagot ajándékba hogy továbbadjam unokatesómnak, és megtartottam egy párat ami nagyon tetszett, fiúnak valókat, nem tom mért.
Ugye ezzel nicns baj?

majd még jövök
nekem ma rettenetes hányingerem van. remélem a pém miatt.
amúgy este remélem + leszek. majd megírom.
valakinek volt tünete pékor?
vagy csak valami nyavaja kapott el a suliban.

Kép
andyfekete
 
 

 
 

már megint egy órával korábbit ír ki? mért, már fél 9 van. hülye ez a gép?

Kép
andyfekete
 
 


Jó reggelt!

Már egy kicsit jobban vagyok, de még mindig fáj a torkom.

Muffin
Nem én, hanem Jenny írt a kocsikról. Hol lehet árat látni? Én néztem az elefáni oldalon, de ott nem találtam árakat.

Nem tudom már kinek volt ma reggel fenn görbéke, talán Lilla? Egyértelmű pé-d volt tegnap. Ma reggelre 0,2 fokkal felment.

Kép
Kép
nati80
 
 


jó reggelt mindenkinek. Ma megyünk dokinénihez és előtte 2 órával meg a barátnőmet kísérem el az ő szülészéhez, remélem uh-zák is mert akkor bemegyek vele :lol:

Lilla, ez jó, hogy 2 erős csík van a teszten! Remélem tegnap elkaptad apát és ma is!!!

Nati, örülök, hogy jobban vagy egy picurkát :wink:
magdolnam
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!! :)

Én is felteszem a gőrbémet, mit szóltok hozzá??? Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati:
jobbulást kivánok neked!

Andy:
szoktak lenni tünetek a pé-kor.
Nekem például mensis tüneteim vannak, görcsöl a pocim, meg szúrogat a petefészek tájékon

Magdolnám:
Jujj de jó neked!!!!
Végre láthatod a kis pindurkád :lol: :lol: :lol:
Párod is veled megy?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lányok :
én ma nem álltam meg és csináltam egy lh tesztet, ami ugynéz ki +
lett. Vagyis a teszt csik vastagabb mint a controll csik , de HALVÁNYABB :roll:
Ettől felbuzdulva csináltam egy terhestesztet is, ami tök negativ lett :cry: :cry:
Na ki érti ezt :?:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Szerintem a terhesteszt még nem mutatja ki ilyen hamar. Majd ha a mensi elmarad. De ezek után biztos + lesz. Az ovu teszt előbb mutatja ki, és már másodszor nem tévedhet. :D
A görbéd is nagyon bíztató.

Igen, ma 0,2-t felment a hőm. Volt hancúr is, meg ma is lesz. Kíváncsi leszek, ma mit mutat a teszt. Majd megírom.

Andy
Remélem neked is + lesz ma, és akkor csak 1 nap lesz köztünk. Nem tudom, hogy a pé-től lehet-e hányinger. De ki tudja, lehet, hogy nálad így van.

Kép
p__lilla
 
 


Hajrá Lilla, és a többiek!!!akiknek pé.-jük lesz, vagy van...!!!
Apára fel! :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Tegnap elzavartak szabadságra, mert túl sok van még. Igy a hét hátralevő részében itthon leszek. Bár nem szeretek egyedül itthon lenni, azért az jó, hogy ti itt vagytok velem. :)

Márti, az ovuteszt hamarabb kimutatja, hogy babát vársz! A terhességihez még korai a 26.nap. Ha a tervezett mensi másnapján tesztelsz, az is tuti pozitiv lesz, mert nagyon szép a görbéd!!!!

Andy, nekem ebben a hónapban kész kinszenvedés volt a pé, meg az akörüli napok. A derekem annyira fájt, hogy felegyenesedni alig birtam, a hasam is görcsölt rendesen. Valamelyik nap már nem birtam, és bevettem egy Algoflex M-et, pedig nem nagyon akartam már gyógyszert beszedni.

Nati, én az árat egy olyan oldalon lőttem be, ahol hirdetésekben akarnak ilyen babakocsit eladni. Volt egy teljesen bontatlan kocsi, még zacsiban volt, és oda 140-et irtak. Gondolom az az eredeti ára, mivel még nem volt használva egyáltalán. Ez egy kék-zöld kocsi volt, gondolom előre megvették, és lány lett, vagy ikrek. :shock: :D

Magdolnam, drukk az orvos miatt, és kérünk majd egy sztárfotót a pici babszemről!!!

:)

Kép
jenny29
Mór
 
 


na, mi megyünk Mikulásbácsihoz az oviba :lol:
Majd csinálok képeket és felteszek, persze, ha akarjátok... :wink:
Puszika!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, ez az ovus tesztes dolog egyértelműen babára utal (bár nem teljesen megbízható az lh teszt). Majd akkor tesztelj, ha a mikinek kéne megjönni. Mondjuk -szerintem- az sem mindegy milyen érzékenységű teszttel tesztelsz
magdolnam
 
 


Jenny, "kényszersazabadság"? :lol: az jóóóóó, én is szeretném, ha elküldenének :lol: , mondjuk egyedül eltölteni, az már egy másik kérdés.
Olyan jók ezek a babakocsik, csak annyira drágák. Én is a családomban bízom. Szerintetek mi van benne, hogy 140.000ftba kerül???? Arany? :roll:

Eldöntöttük, hogy az én szüleimnek a nagymamám születésnapján fogjuk bejelenteni, ami január közepén lesz, hogy egy tortát rendelek neki tüzijátékkal, adunk neki egy nagy csokor virágot és átadjuk neki a legfrissebb uh képet. Remélem nem fog szívrohamot kapni örömében :shock:

Anyós olyan jó fej, állandóan egy rakás zöldséget vesz :) tegnap csinált lecsót és átszólt telefonon. Én akkor kezdtem bele a gombapaprikásba, de annyira rákattantam a lecsóra, hogy képes voltam lezárni a gázt és a szó szoros értelmében rohantam lecsóért. Ma felkeltem és első gondolatom az volt, hogy LECSÓÓÓÓ. Hű ilyen még nem volt velem, és azok az ízek.... :roll: mennei :P csak ne lenne ez az émelygéses dolog...
magdolnam
 
 


teljesen zizi vagyok, nem zöldséget, hanem gyümölcsöt vesz!
magdolnam
 
 


MAgdolnam, sztem a babakocsiban a márkát fizetjük meg. Sajna én annyira belezúgtam... :D
Na de majd meglátjuk. Még baba sincs. :)
Nagyon rendes anyósod van! Én múlthéten ettem lecsót, hétfőn meg majdnem el....em a sóskától, amit ettem. Egy akkora tányérral pusztitottam el! Apa csak lesett. :D
Lassan el kéne vánszorognom boltba. Nincs kedvem. Hiszen ez az első pihis napom! Micsoda dolog, hogy ki kell mennem a hidegbe?? :roll: :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


:lol: nem kell kimenni, lstzz!!! Majd később :lol:
magdolnam
 
 


Márti!

a görbédről hiányzik a kekszelés, vagy csak annyira fáj a szemem hogy nem látom?
de nagyon szép, maradjon is fent.
szerintem hétvéégn csinálj 2 terhestezstet, remélem pozitív elsz, drukkolok.

hajrá pések
amúgy más tünetem nincs, elmúlt a hányingerem ettem egy banánt meg egy szaloncukkert.

persze hogy kíváncsiak vagyunk a mikulásra.
fáj a szememe, de azért csak leülöka gép elé.
annyira nem fáj mint tegnap, bár ma nem is kapcsoltam neont.

Kép
andyfekete
 
 


már megint egy órával kevesebbet ír, lehet hogy nem írták át az időszámítást, mikor 1 órával hátrébb kellett állítani az órát, aztán azóta mutat 1 órával kevesebbet, mert most fél 11 van.
vagy csak engem idegesít?

Kép
andyfekete
 
 


Lilla!


remélem a mi görbénk is ilyen lesz.
neked szerintem elindul felfelé, átléptél a 14.napon.

a lényeg hogy még 2-3 napig kéne kekszelnünk, hátha....

látom mindenki pihen

Kép
andyfekete
 
 


sziasztok!

azért az enyim kinek tetszik?

szerintetek 9én átmegy a 17.napra? vagy millessszszzszs

Kép

Kép
andyfekete
 
 


sztem lassan el kezd majd emelkedni. Most kéne apázni :oops:
magdolnam
 
 


Elég hullámos, a holnapira kiváncsi leszek, meg a péntekire is.
lassan kell hogy legyen pém, meg tojcsim, nagyon várom.

a fejem egyfolytáűban fáj, de az már 1 hete szerintem a szemem miatt

valakinek van ötlete, hogy a visine mellett meg a kamillás borogatás mellett mi használ a fáradt szemre, tudom hogy a nyugalom

de számtech tanár vagyok, heti 25 számtechhel......
otthon már kevesebbet netezek, de hiányzotok, mindig belépek ha unatkozom

már főzni sincs kedvem, inkább titeket olvasgatlak
ez már függőség

valakinek tetszik a görbém?
nekem 25-26-27 napos ciklusaim vannak, akkor reális hogy most van valamikor pém, igaz?

Kép
andyfekete
 
 


magdolnam, szerinted akkor mikor volt pém, tojcsit nem érzek
amúgy ma is jön meg holnap is haza apjuk, remélem bírja a heti 5 kekszet

Kép
andyfekete
 
 


na megyek, most másik teremben lesz matekom, akkor nem tok gépezni, de remélem mire visszajövök hozzá tudtok szólni a görbémhez, meg a szemfáradtsághoz

Kép
andyfekete
 
 


Nati, a profilban az időzónád GMT+2 órára van állitva? Mert nekem arra van állitva, és nincs gond az órával.

Andy, nehéz még bármit is mondani a görbédre. Majd ha megvolt a pé és tartósan fent marad a hőd, akkor lesz érdekes. Kapcsoljatok rá, mert a napokban lesz ovud!!!!!!!

Na elvánszorgok bótba...... :cry:

Addig irjatok ám!!!!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Hazaértem, de ti hol vagytok? :(

Kép
jenny29
Mór
 
 


én itt vagyok, lassan készülődök a dokihoz
magdolnam
 
 


Akkor nagyon jó szórakozást az Uh-hoz, és sok szerencsét is, biztos, hogy minden rendben lesz!!!!!
Ha hazaértél, ird ám meg, hogy mi volt! :) Szióka!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


:) jó sokára fogok hazaérni :cry: csak egy óramúlva indulok. Nagy bevásárlást tartottál?
magdolnam
 
 


Nem, csak a napi dolgokat vettem meg. Majd hétvégén megyünk hugomékkal nagybevásárolni karácsonyra. Bár még nem nagyon tudom, miket kellene venni ajándéknak. Fényfüzért, diszeket mindenképpen veszünk.
Te biztos kismamis-babás cuccokat fogsz kapni. :) Bár ha anyudéknak csak januárban szóltok...Aztán lehet, hogy lebuktat egy kisebb hányinger, nem? :wink:
Lassan megyek ebédelni, már nagyon éhes vagyok. Ha addig elindulnál, akkor mégegyszer sok szerencsét!!!

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny

Andynak vannak gondjai az órával. Nekem jót mutat. Gondolom a vonalzónk zavart meg.

Magdolnam

Sok sikert a dokihoz.

Márti

Hihetetlen a görbéd! Szerintem nem volt elég érzékeny a terhesteszted, vegyél egy érzékenyebbet és csináld meg holnap reggel. Szerintem babás vagy.

Andy

Neked is biztató a görbéd, bár még látni kéne 2-3 napot, hogy lássuk tényleg pé volt e, vagy sem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Hát én is ezen aggódom, de anyuék nem akarják a fától az erdőt meglátni.Pl amikor otthon laktam egy csomó cigi hevert az asztalomo, és azt sem kérdezték, hogy ez meg hogy a manóba került oda. Tán 1szer kérdezték hogy dohányzom? Amire azt mondtam, hogy nem. :shock: :shock: :shock: Szóval ennyire nem akarták tudomásulvenni.

Tegnap gombaparikást csináltam, az az egyik kedvencem, de annyira nem ízlik, hogy tök rosszul vagyok tőle, a férjem ennek örül mert ő eheti meg az egészet :shock:
magdolnam
 
 


Magdolnam

Akkor biztos nem fognak rákérdezni anyudék, hogy csak nem kismami vagy? Örülnének neki? Vagy csak tudomásul vennék és kész?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nem hiszem, hogy rákérdeznének. Valamilyen szinten tuti hogy örülnének nek. Igen, szerintem csak tudomásul vennék, bár nem tudom, hogy mit hoz ki belőlük
magdolnam
 
 


ugye csajok nem dohányoztok, nem tudtam kibogozni.

amúgy semmi újság.
fáradt vagyok, aludni tudnék, pedig szépen süt a nap.

majd még este benézek

megyek rossmannba

Kép
andyfekete
 
 


megint 12,02 t mutat, már 1 óra van

na megyek

Kép
andyfekete
 
 


Bocs Nati, tényleg a vonalzótok kavart meg.
Magdolnam, minden nagyszülő örül egy unokának! Csak eltérőképpen mutatják ki.
Ne izgulj, biztos nagy lesz az öröm, mikor megtudják!
Nálunk nagy felfordulás van. Kár volt elmondani, hogy decembertől élesben megy, mert anyum, tesóm állandóan erről kérdezgetnek. Tök ciki lesz, ha megjön. Nagyon várja már az egész család, hogy végre legyen egy pici baba a családunkban. Drukkolnak, jótanácsokkal bombáznak. Imádom őket! Csak igy nagy a nyomás. Mi lesz, ha nem sikerül...

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jeny ne is törődj velük, nem nekik gyártjátok a bébit :lol: de viszont ez tök jó, hogy ennyire várják!
Nem dohányzom már!!!!!!!!! Nem szeretnék ártani a picinek.
magdolnam
 
 


Magdolnam, annyira hasonlitasz a Csillag születikben a Janicsák Veronikára. Nem tudom, szoktad-e nézni, a TV2-n van szombat esténként, egy tehetségkutató műsor. Ha meglátom azt a csajszit, te jutsz az eszembe. :)

Én sem dohányzom, bár nem is dohányoztam soha. Csak néha bulikban egyet-egyet. De mivel már nem járok bulizni, ez a kisértés sincs. :D
Arra nagyon tudok haragudni, ha egy terhes nő füstöl.
Az a csaj, aki a melóban babát vár, attól fél, hogy nehogy a nőgyógyászati vizsgálattól elmenjen a baba( 3 hónapos terhes már biztos van, de még orvos nem igazolta neki a babát, csak a teszt)de a cigit le nem tenné. AZ a teóriája, hogy nem szabad azonnal abbahagyni, mert nikotinhiánya lesz a babának. Érdekes...

Kép
jenny29
Mór
 
 


Én sem dohányzom. Csak nagy ritkán fordult elő.

Andy
Csak te látod rosszul az időt. Nálam minden rendben és a te írásodhoz is jó idő van írva. Ne foglalkozz vele.

Jenny
3 hónaposan még nem volt dokinál? Normális az a lány? Azt viszont én is hallottam, hogy aki sokat dohányzott, annak nem szabad rögtön letenni, mert az ő elvonási tünetei kihatnak a babára. Bár azt is mondják, hogy nem szabad akkor sem napi 2-3 szálnál többet szívni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Még nem volt. Én úgy tudom, ha egy x ideig nem jelentkezel orvosnál, védőnőnél, hogy terhes vagy, akkor nem tarthatsz igényt gyedre, gyesre. Nem tudom, mennyi a határidő, de van ilyen megkötés.
Amúgy én még olyat nem hallottam, hogy a hüvelyi uh-től elment volna a gyerek. Akkor ennyi erővel szexelni sem szabadna...

Kép
jenny29
Mór
 
 


sziasztok!

köszi az órát, hát akkor ezek után nem érdekel.
msot éreztem nyilalást odalent, remélem folytatódik még egy napig.

örülök hogy nem dohányzunk!!!!

amúgy ha nem megy el asszem 11.hét előtt valaki nődokihoz meg tanácsadásra, kkor nem jár neki semmiféle anyasági támogatás

ezt olvastam vaalhol

Kép
andyfekete
 
 


szóval beállítottam g+2 re az órát
talán most jó lesz.

de mért nyári időszámítás van, mikor tél van a g+1 nek kéne lennie

ez leygen a legkevesebb bajom, igaz?
hülye vagyok

Kép
andyfekete
 
 


f.marti!


drukkolok hogy fent m,aradjon a hőd még pár napig, vegyél tesztet

Kép
andyfekete
 
 


Jenny!

jól tudod az igényeket nem lehet benyújtani ha nem jelensz meg tanácsadáson egy bizonyos hétig.
én is így olvastam

Kép
andyfekete
 
 


senki?
majd akkor este

Kép
andyfekete
 
 


sziasztok lányok!!!

Márti te biztos mama vagy mert szerintem a hőd is jo meg az lh teszt sem csal olyan sokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Mmagdolnám nagyon várom már mi volt a dokinál.

nekem nem hüvelyi uh-t csináltak és ott is látták,sima hasi volt.meg is lepődtem mert mind a két srácnál hüvelyi volt az első.....hmm nem is értettem bár ez kellemesebb volt.

hát a babakocsik nagyon drágák,de nagyon meg kell nézni milyet vesz az ember.mi lassan 9 éve vettük a Beninek és akkor volt 80000ft.de mind a két fiut kiszolgálta nem sok olyan kocsi jött velem szembe,és ha igy nézzük már nem is volt drága :wink: .most én még semmi ilyet nem nézegetek,majd ha kiderül hogy kislány akkor aztán belevetem magam a fodrokba :lol:

Jenny:ne izgulj biztos hamar sikerül,és örülj neki hogy igy izgulnak érted,értetek.mi mikuláskor fogjuk elmondani,anyuéknak kicsit izgulok mert amikor feljött a harmadik gyerek téma ő mindig ellenezte mert hát nagy felelőség meg a mai világba stb.....és nem akarom hogy ugy kapjon el hogy nem vagyok a helyzet magaslatán mert akkor nagyon rosszul fog esni.na mindegy tul kell lenni rajta,mert jövö héten megyek védőnőhöz és nem akarom hogy mástól tudják meg.

megyek olvasni mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Kösz a drukkokat!
nem nagyon élem bele magam mert a mensis tüneteim megvannak és azt is tudjuk, hogy a tesztek is csalhatnak...
A legbiztosabb a mensi elmaradása...Vagy inkább a szülés :lol: :lol: , csak vicceltem...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?