Új privát üzeneted érkezett!

bocsi csajok, de úgy látszik, TÉNYLEG nem tudok másra gondolni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Arikon, szép új frizkót és szép estét :wink:

Nóri, emmándöfi, minden elismerésem Neked :D Köszönjük a nép nevében :wink:

Zsuzska, sztem Te benyelted Apa bogyóját, egyre biztosabb vagyok benne :)))

Kép
bienvenue
 
 


Hát Bien úgy legyen :wink:
Csak azt nem tudom, hogy a vágyfokozót törte porrá apa és csempészte bele a gyümilevembe, vagy a kiskatonákat adta át megőrzésre :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Mindkettőt? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


:wink: Holnap lesz nagy hancúr nálatok is remélem :?: :?: És még egy pár napig....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek, Angliából hoznak nekem 15 ovu és 10 terhes tesztet 1000 Ft-ért :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu:ha van közte kétcsíkos, átveszem 2000ért! :wink:
Vendég
 


naaaaaa....azt azért megtartanám magamnak..... na jóóóóóóó..... egyet áatdok majd :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


olyan emilt kaptam, hogy csak na....... van egy rakat méhecske és rájuk kell klikkelni, hogy meglássuk,milyen pozícióban szexelnek és pároztatni kell őket...... hát majd lehidaltam tőle :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nem tudom, hogy vagytok vele, de kedvem támad kipróbálni az összeset :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mi van akkor, ha reggelhez képest igen leesett a testhő?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Reggel 36.7 volt, most meg 36.2?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

Vagy ma van a PÉ-d, vagy meg fog jönni... Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?

Kép
bienvenue
 
 


Megnéztem a kirakót :oops:

Kép
bienvenue
 
 


Sajna most kell megjönnie :( :( :(

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ciklusok meg kiszámíthatatlanok.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Viszont kezd fájni a pocim :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

Sajnálom, de még ne add fel, jó? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Oksika, mert már nem fáj pockóm :wink:

Barátnőm azt mondja, hogy ő már az én helyemben rég csinált volna tesztet, de én meg akarom várni a hétvégét.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ÉS olyan, mintha a hasamban dobogna a szívem....ez mért van?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Babszika, merre vagyol?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jelentem, teszt egyenlőre negatív lett.... de sosem lehet tudni, igaz csajszik? Na most megyek zuhizni és hancurkázni :oops:

szép álmokat mindenkinek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de ma vásárolni voltunk..... :roll:
Kaptam a karácsonyi partira szoknyát, felsőt :lol:
Bálint kapott cipőt, az uncsitesómnak vettünk ezt-azt (vagyis a családjának)

És, hát be kell vallanom, h képet nem csináltam, de kész a nappali és a konyha :lol: 8) :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Sziasztok!

Velem fexetek és velem keltek 8) :lol:

Ébresztőőőőőőőőőőőőő :roll:

babszika
 
 


Babszika:ez nagyon nagyon klassz hír!!!!Örülök nektek!És nagyon gyorsan szedd össze magad fotózás ügyben... :wink: :lol: :lol: :lol: Én kíváncsian várom!Na akkor nektek ez a télapó ajesz!
Vendég
 


Nóri!
Ma betettem a gépet a táskámba. itt van nálam, úgyhogy hazafele beugrom és csinálok képet. :wink:

A télapótól én egy pé-t kérek, a Jézuskától meg egy babát..... szerinted teljesíthetőek ezek? remélem, h igen :wink: :roll:

lábad???

babszika
 
 


Jóóóó reggelt Csajszik!!!!

Babszika, nagyon-nagyon várjuk a képeket, örülök, hogy haladtok :lol: Ami a kérésedet illeti, sztem semmi nem nagy kérés, csak jókor kell kérni (szerintem ilyenkor biztos engedékenyebb a Jézuska is :wink: )
Nóri, tegnap úgy eltűntél a fotó prezentálása után, mi történt? 8)

Kép
bienvenue
 
 


Babszi:remélem, hogy teljesíti neked!!!Én csak egy kétcsíkosat kértem tőle, na majd látjuk tud e hozni! :lol:
A lábam javulgat, de ronda és hurkás, de sebaj, nincs varrat, így már jobb azért.
Vendég
 


Nóri!

esetleg nem ronda és finom :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol:

Bien!
Ha minden igaz, jövő hét végén konyhám is lesz :) :)

babszika
 
 


Bien:szia!!!!

Besérültem, hogy nem tetszett.... :oops: Neeem, amúgy mentem 5kor haza, addig vagyok az irodába.Siettünk egy másik városba, a drága húgának szülinapja volt és vacsira mentünk a szülői házba.De hogy jártam...vettem egy nagyon szép órát neki...becsomagoltam, kidiszítettem...kibontja...és el van törve az üvege felül....ááááááááááááááááááááááááá :cry: Utána jutott eszembe, hogy reggel leesett, de a fene gondolta, hogy dupla csomagolásban is képes eltörni... :cry:
Vendég
 


Babszika, ez tényleg nagyon király, gépeitek is megvannak a konyhához? :wink: 8)

Nóri, BECSSZÓ nem akartunk megbántani, nem Tlged kritizáltunk, hanem a mikifiú csomiját... :cry: Az órát ki tudjátok cseréltetni?

Kép
bienvenue
 
 


Bien!
A gépeket hamarabb megvettük, minthogy a konyhabútor elkészült :wink:
Úgy voltunk vele, h gyorsan megvesszük, mert azzal már nem lesz gond.
Egy vmi hiánycikk: mosogatógép (pedig én nagggyon szeretnék)
Nem lesz vmi nagyon ócccsó nálatok? :wink:

Nóri!
Nekem akkor tetszett volna, ha leveszika miki sapit :lol: :lol:

babszika
 
 


Bien:ma viszem meló után egy óráshoz...remélem
Vendég
 


Babszi:én eladom az enyimet, ha gondolod! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajszikák! :)

Elfogultság nélkül állíthatom, h. Anyukám a világ legjobb fodrásza! :D Olyan tuti-dögös frizut vágot a hajamból, h. csak na! Eddig itt mindenkinek naon tetszett :D
Mivel Anyunál aludtam (szoktam ilyet 2hetente) ezért Férjecske csak este fogja megkuksizni! Remélem nem így reagál: :shock:
Hanem valahogy így: :wink: "heló bébi" :lol:

Na jó asszem leállítom magam... :oops:

Babszi,
ez nagyon szupi hír! Nagyon várom a képeket!

Nóri,
ezek a pasik...húúúú :oops: :D
Szegénykém ez télleg kellemetlen lehetett, de próbáld meg kicseréltetni...

Bien,
már akartam kérdezni, h. mit jelent a "neved"?
Vendég
 


Helló dögös csaj! :lol:

És a te neved mit jelent?
Vendég
 


Nóri előlem vetted el a szót :lol:

Te ócccsóér megszámítod? :wink: :lol:

babszika
 
 


Arikon!
és mi mikor látunk képet a frizkódról????????

babszika
 
 


Babszi:jópízér megkapod, én amikor a lakásomat vettem (pont egy éve), akkor alkudtam hozzá a lakáshoz.Sehogy nem akartak engedni az árból én meg mondtam nekik, hogy akkor ide azt a mosogatógépet! :wink:
Ha valakit tudsz itthon, akkor eladó a lakásom!!!Ez most komoly.
Vendég
 


Írjál nekem a mailemre és ha gondolod, meghírdetem akár az iwiwes ismijeim között is! :wink:

babszika
 
 


Babszikám, amíg itt dolgozom, occsó lesz a gép, garantálom... :roll:

Nóri, szerintem biztosan meg fogják tudni csinálni, a férjemnek a fém csat tört el, azt is meg tudták pl. javítani :wink:

Arikon, franciálul van, ez egy köszöntés, azt jelenti, Isten hozott. Most Te jössz 8)

Kép
bienvenue
 
 


Majd írok neked Bien, és megdumáljuk :roll:
Bár, lehet, h most nem marad rá pénzünk, de .... úgyis kiharcolom, mert tök csúnya lesz a konyhában a helye.... egy luk lesz :roll:

Viszont most mennem kell.... :cry:

Puszákok!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Az eredeti nevemből (Réka) jött az ötlet. Egy kis magyarázat hozzá:

"A honfoglaláskori Ríka hun-magyar női név megújult, mai változata. Voltaképpen a Kreka és Rekan névformák magyarosított alakja. A név eredeti török -– a török nyelv a 8. században alakult ki, elötte beszélt nyelvet inkább ó-török, vagy türknek nevezik –- kiejtése Arikon volt. Más elmélet szerint hun-magyar eredetű név, jelentése: patak, folyó. Egy harmadik elmélet szerint a Ré Ka "összeolvasott", egybeírt változata. Jelentése: A Nap lelke. " Nekem a 3. verzió tetszik a legjobban... :)
Vendég
 


Szia Babszika, szép napot :D

Arikon, ez jó :D

Na, mi lesz a dögös csajci fotóval??? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien,
Ígérem, lefotóztatom magam és felteszem! :wink:

Ja és szép jelentése van a "neved"-nek! :)

Nóri,
hogy-hogy elakarod adni a lakásod?
Vendég
 


Arikon, ari vagy, köszi :) Mikorra várhatjuk a fotót? Nem a véredet akarom szívni, csak annyira beharangoztad a dolgot, hogy alig bírok magammal - sztem vannak ezzel így páran ;-)

Kép
bienvenue
 
 


Biiiiieeeeennnnn! :D
Próbáltam lefotózni magam mobillal, de ölég béna lett. Úgyh. folyamatban a dolog! Szerintem ma mindenképp alkotok valamit! :D
Csajok, kitaláltam, h. holnap tényleg beöltözök mikilánynak! Csak rendhagyó módon piros fehérnemű lesz rajtam és egy mikisityak, no meg egy virgács a kezemben! :oops: :lol: :lol: Kíváncsi vagyok Férjecske mit fog hozzá szólni... :D
Ja és vasárnap (9-én) leszünk féléves házasok! :wink: :oops: Izginapok következnek... :D
Vendég
 


Dögös csaj:hosszú...a lényeg, hogy van egy kertes ház is, így két ingatlant nehéz fentartani...priviben megírom ha érdekel :wink:
Vendég
 


Dögös csaaaj... :lol: irulok-pirulok! :oops: :lol:
Érdekel-érdekel!! 8)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?