Új privát üzeneted érkezett!

lilla nagyon cuki a kis baba a neved alatt. :P :P Ügyes vagy. Amúgy találtá cuki képeket a neten???

Márti: itt ragyogóan süt a nap, 8 fok van, tök jó idő van, mintha tavasz jönne!!! :lol: Hogy érzed magad??? Hogy van Huni????
Apával beszéltél???

Magdolna: tudom hogy egyfolytába értetlenkedek::......... :oops: :oops: :oops: :oops: Nekem ilyen a görbém.. de vagy 2 napja úgy ahogy mondtad esténként, de főleg az este, olyanokat nyílalt vagy 2szer a jobb petefészkembe hogy még fel is ugrottam! :x És napközbe ha nagyon nyújtozkodtam hogy fel tegyek valami díszt vagy egyből lehajoltam valamiért akkor is éreztem egy fajta szúrást! És ezért kérdem hogy nem tudod hogy ez miért lehet. Peteérésem már 5 -6 napja volt. :?: :?:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 26400_.png

Szerintem nem látszik enyire, legalábbis én még egy ismerőstől se hallottam hogy enyire látszana a baba. Kivételek biztos vannak!!!
Vendég
 


jujjjjjjj, laptető!!!!!

Ez jelentene valamit??!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :) :) :)
Vendég
 


hú, most nézem, hogy már csak 10 nap van hátra a ciklusomból. Már alig várom a pirit (ilyet még sose mondtam), hogy elkezdődjön az első babás hónapunk. Lehet már írtam, de jan 3-4 körül van pé-m. Akkor összehozzuk a kis utódunkat. Sajna pont vizsgaidőszak lesz, de legalább hamarabb eltelik az utolsó két hét a + tesztig.
Már nagyon várom.

Na tényleg lefekszem, mert készülök kipurcanni. Annnnnyira fáj a torkom. Tuti csak megfázott.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Hát nem vészes, sőt nagyon jó érzés :lol: :lol: amikor mozgolódik a pociban...
Jó, van amikor eltalál egy idegszálat és benyillallik, de ki lehet birni :wink: :lol: :lol: :lol:
ne ijedjetek meg Egy ennyi "fájdalmat" :lol: :lol: megér

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manó, azt írtad,hogy neked az utolsó mikid 10.21-én volt, nekem 10.19én. Így én vagyok 6 hét és 4 napos, ha minden igaz. Nekem 11.01-én volt ovum
magdolnam
 
 


Márti
Én is így gondolom, hogy ez megéri. Sőt már alig várom.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam:
Anna a fenekét tolta úgy ki, hogy meg tudtuk fogni, mint egy kis teniszlabdát :)
Egyébként pedig nem fájdalmas, inkább nyom ,meg tapos a bordáidba,de ilyenkor én mindig jót nevettem. Legalább tudom, hogy jól van :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Pintyus! Az jóóóóó, én is így éreztem pe után. Sőt azt hiszem hogy a beágyazódást is megéreztem, mert iszonyat háyningerem volt és olyan fura ízű volt a nyálam, inkább semilyen ízű.

Szóval azért ki lehet bírni. Akkor jó :) Azt vettem észre, hogy a Pötyim nem szereti ha hason alszok, én pedig "csak" úgy tudok aludni :(
magdolnam
 
 


Magdolnám:
Le fogsz szokni róla. Én is hason alvós voltam, és azótasem tudok hason aludni, pedig már nem is szoptatok :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


én is egyetértek veletek ebben... szerintem is tök jó érzés lehet mikor mocorog a pici odabent. :lol: én is már alig várom, bár csak ott tartanánk már hogy ilyenekről kérdezgessünk.

Nati: nekem is csak 9 9 nap van hátra. De én azt várom hogy NE jöjjön meg... Soha így nem vártam még valamit... jujj nagyon nehéz ez a 9 nap....legszivesebben már most tesztelnék. :oops: tudom hogy hülyeség, nincs is miért csak úgy szeretném már itt lenne az a nap. :roll: :roll:

nati phizzél, nehogy még rosszabbul legyél!!
Vendég
 


Magdolnám:nekem rövidebbek a ciklusaim 26 naposak.most néztem a babaszoba.hu-n és azt irta hogy a terhesség 7.hetében járok.neked mit ir???????

Natasám!!!!!jobbulást neked pihikézzél sokat :lol: .

mano
manocska2008
 
 


magdolnam: köszike a kicsi bíztatást, jól jött most...

Te hogy bírtad ki a tesztelésig???? Mikor teszteltél, hány nap a mensi kimaradása után???

Én is hason alvó vagyok, nem is érzem jól magam ha háton vagy oldalt fekszem. De a barátnőm is az volt és úgy oldotta meg hogy picit oldalt feküdt és a pocija alá tett több kispárnát és azzal pockolta ki magát. Igy félig hason félig oldalt aludt. Neki ez jött be.
Vendég
 


Uram!!! Most látom hogy csak 20 nap van hátra karácsonyig!!!

Nagyon eltelt az idő!!! Jujjjj. csajok, anyira reménykedem hogy mindenkinek (natin kívűl, sajnos,) ++ tesztecske lesz a kari fa alatt... és a kismamik azok tegyenek egy masnit a pocijuk köré és csücsüjenek be a fa alá. Szerintem ez a legszebb ajándék amit az apucik kaphatnak4 :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


ez jo ötlet,nagy masnival a fa alatt :lol: :lol: :lol: jot mosolyogtam!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Pintyus!Hogy te milyen vicces vagy :lol: :lol: :lol:
Nem tudjátok hol lehet zebrás tesztet kapni??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Már meg ettem fél befőttesüveg ecetesuborkát, nagyon kivánom :shock: :roll: :roll: Nem tudom mi ütött belém :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kösz a bókot!!!!

márti mikor tesztelsz???
mano: cuki a kis manókád.

Nem tudjátok jenny fel tette a kiegészitett táblázatot, azt irt a tegnap délbe hogy estére felteszi de én nem láttam. Lehet hogy én vagyok vak. 8) 8)

csubiiiiiiiiiiii???????? rég jártál itt!!!!!!! remélem jól vagy.
Vendég
 


márti:::::::: a baba kivánta!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na, még azt leszerettem volna irni, hogy a tegnap jól elbeszélgettünk párommal...Beismerte, hogy igazam van és ünnepek után megint elmegy pszichologushoz valószinüleg...
De akkor is bennem mintha valami megszakadt volna ...Már nem tudok ugy felnézni rá mint eddig... Nem tudom értitek, amit irni akarok... :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Tényleg mi lehet Csubival? Már rég nem jelentkezett...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manó, akkor EGYIDŐSEK VAGYUNK :d :lol:
magdolnam
 
 


márti.. hogy ne értenénk, egy ilyen dolog megpecsételi az amber kapcsolatát, nem lesz könnyü kiheverni és sosem fogod elfelejteni, megbocsájtasz neki mert szereted de a szög akkor is ott marad benned. sajnos. És a legszarabb hogy ha egyszer megint összevesztek azon fogsz gondolkodni hogy valjon megint meg fog pofozni?,! :cry: :cry:

Reménykedjünk hogy az ünnepek alatt higgadt lesz, és a pszihologus sikerrel jár majd. Az is egy nagy dolog hogy felfogta hogy nem volt helyes amit tett. :?
Vendég
 


Pintyus, én először miki előtt 1 héttel csináltam kiváncsiságból - lett, pont miki hajnalán éjjel 3kor is csináltam egy erőteljes +t. Annyira örültem neki, hogy felment a vérnyomásom 150/90re és 3 napig nem tudtam aludni. Hogy hogy bírtam ki? Annyira nem volt vészes. Inkább az, hogy tudatosan mentem be a wcbe és szinte a kezem remegett és amikor megláttam a +t a torkomban dobogott a szívem és remegetem az örömtől
magdolnam
 
 


Masni! Ez nagyon jó ötlet, azt hiszem én megcsinálom!!!! Annyira fog apa neki örülni :) :lol:
magdolnam
 
 


Találtam valami szépet. :lol: :lol:

"Szeress hát minket is, koldusokat!
Lelkünkben gyujts pici gyertyát sokat.
Csengess éjünkön át, s csillantsd elénk
törékeny játékunkat, a reményt."
Vendég
 


Csajok!
Reggel ahogy felkelek az ágyból, olyan hényingerem van, hogy csak, éhes vagyok de semmi nem menne le a torkomon, meg olyan érzésem van mintha nagyon gyenge lennék...
Délután meg olyan görcseim vannak, hogy ugy érzem mindjárt megjön piri..Negyedoránként futok a fűrdőbe, hogy, na most bizti megjött...
Mi lehet ez??? Viccelődik velem a szervezetem????????????????
Most az utóbbi napkban nem nagyon ettem, nem volt étvágyam, gombóc van a torkomban... Fogytam is 4 kg-ot :shock: Vasárnap óta... :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Örvendek hogy tetszett a masnis ötlet, én tuti ezt csinálnám ha a Jézuska meg adná a várva várt kis aprómacit a pocimba :D
Vendég
 


Jaj, bocsika :oops:
páran kérdeztétek, hogyvan Huni:
hát köszönjük szépen, jól van, mintha nem is lenne semmi baja ugy viselkedik :shock: :shock:
A szeme már nem piros, elmult, de attél még csepepktetek meg szedi az antibiotikumot....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, baba gynús vagy. Én is ugyanezt éreztem, alig ment le egy falat a torkomon, meg az állandó miki riadalom
magdolnam
 
 


-- Férfi: Mit szólnál egy gyors menethez?
Nő: Miben különbözne a szokásostól?


Férfi: Nem értem, miért hordasz melltartót. Nincs is mit beleraknod .
Nő: Te meg alsónadrágot viselsz, nem?



Férfi: Azért szeretsz, mert az apám egy vagyont hagyott rám?
Nő: Semmi esetre sem, drágám... Akkor is szeretnélek, ha más hagyta volna rád.



Férfi: Öt centivel hosszabbal király lehetnék...
Nő: Öt centivel rövidebbel pedig királynő.



Pap: Nem hiszem, hogy talál még egy olyan férfit, mint a megboldogult férje.
Özvegy: Hülye lennék keresni!



Férfi: Lapos a melled és borotválnod kell a lábadat. Nem néznek néha férfinak?
Nő: Nem... hát téged?



Férfi: Miért van az, hogy ti nők mindig a külsőtökkel, nem pedig az értelmetekkel próbáltok hatni ránk?
Nő: Mert nagyobb az esélye annak, hogy egy férfi hülye, mint annak, hogy vak.



Férfi: Menjünk szórakozni ma este.
Nő: Nagyon jó, de ha korábban érsz haza, mint én, hagyd égve a villanyt a verandán.



Férfi: Miért nem szólsz nekem soha, ha orgazmusod van?
Nő: Szólnék, de sosem vagy itt.
magdolnam
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


magdolnam:
jol megmosolyogtattál :lol: :lol: :lol: :lol:
Te is igy voltál???
Most is álandóan a fűrdőbe rohanok mert ugy érzem, hogy jön valami, aztán semmi :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ez tegnap készült, nagy harc volt a versenypályán :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nem tudom miért rossz a dátum,tegnap 12.hó 3.-a volt, nem??? :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jaja, de cukik a kölykök!!!

De Huni, a hosszú göndör fürtjeivel, különösen!!!!!!!!!
:lol:
Vendég
 


Köszi Pintyus! :lol:
Nem akarom levágni, bár eléggé szidnak egyesek, hogy lányt nevelek belőle :cry: , de hát olyan jól áll neki :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


egy kis jókedv mindenkinek kijárt :)
Szerintem is nagyon helyes ilyen göndör fürtökkel :wink: le ne vágd neki! Láááányt? Ki volt ilyen rosszmájú?
magdolnam
 
 


Magdolnam:
Egy kedves barátnőm volt :shock: :?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na sziasztok. Kivételesen napközben is tudok jönni, mert lemondták az órámat. És mivel ma megyünk moziba (pedig úgy volt, hogy tegnap...) nincs értelme hazamenni úgyhogy benn maradtam a suliban és inkább gyorsan visszaolvastalak titeket.
Manócska most nehogy te ijedj meg amiatt amit én írtam. Nekem se mondta a doki hogy túl kicsi, ha neked se hogy túl nagy, akkor minden rendben. De nekem hat hetesen a petezsákom volt akkora, nem a bébi. De igazából szerintem teljesen mindegy, mert amíg a doki nem szól hogy gáz van, addig nem kell semmivel foglalkozni. Én is két hét múlva megyek vissza, akkor lesz nyakiredő is... Már nagyon várom. Meg addigra azért már elég kis méretes lesz (vagy 6 cm :) De legjobban a karácsony utáni 4D-t várom!
Na most azt hiszem nem is nagyon van több mondanivalóm, nem tudom hogy este leszek-e még mert nem tudom mikor érünk vissza. De mindenkinek szép napot! Ja és pintyus, nekem is nagyon tetszett az ötlet a masnival. Nagyon cuki. :)
Na mégegyszer legyen midnenki jó. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

Aludtam egy órát, nagyon jól esett. Most teázok és pihenek. Nincs kedvem csinálni semmit.

Most ment el a tetőfedő. Hétfőn kezdik a munkát és karácsonyig kész lesz.

Magdolnam
Jó viccek voltak. Felderültem egy kicsit.

Márti
Huni így jó, ahogy van. Nehogy levágd a haját, annyira jól néz ki. És szerintem nem lehet lánynak nézni.
Tudod, hogy a terhesség egyik jele a súlyvesztés??? Már szinte teljesen biztos vagyok abban, hogy kismama vagy. Mikor fogsz tesztet csinálni?
Végre tudtatok beszélni pároddal. Nagyon jó, hogy elmegy dokihoz, de amit tett sosem fogod elfelejteni. Értem miről írtál.

Kép
Kép
nati80
 
 


Most telefonált a kedvenc barátnőm, aki terhességben 1 hónappal és néhány nappal jár előttem, hogy holnap találkozhatnánk, mert megy dokihoz, vizsgálatokra. Mondtam neki hogy én is akkor megyek és kiderült, hogy 1 utcába is járunk csak máshoz, :) micsoda véletlenek.... mondjuk ő 4re én meg fél 7re.

Nati, ez tök jó hír, hogy lassan nekilátnak az emeletnek, vagy tetőtérnek :) örülök neki. Úgy látszik ez a betegséges dolog lassan mindenkit elkap :( gyógyulj meg mielőbb.
magdolnam
 
 


Járt valamelyik "korábbi" kismama kismamatornára? Én szeretnék menni, csak nem igazán tudom, hogy mikortól érdemes elkezdeni és hogy milyen nehézségű gyakorlatokat tartalmaz...
magdolnam
 
 


Nagyon jók voltak a viccek. :D :D :D

Márti
Szerintem biztos kismami vagy. A tüneteid és a görbéd is igazolja. 3 nap múlva + lesz a teszt eredménye. :D

Magdolnam
Egyik barátnőm járt tavaly kismamatornára. De inkább csak légzőgyakorlatokat csináltak, kevés mozgás. Igen kímélő.

Kép
p__lilla
 
 


Magdolnam
Nekem most azt mondta a doki, hogy bármilyen mozgást lehet csinálni, ha azt előtte is csináltad. Persze én a futást kihagynám. Szóval a símaizmoknak nincs közük a méhed izomzatához, ezért nem árt a babának. Lehet súlyzóval is tornázni, de szerintem csak módjával. A legjobb ha keresel kismamatornát, vagy kismamajógát. Egy barátnőm jár heti 1x jógára és nagyon szereti. Azt mondta nagyon megható, mikor kapcsolatba lépnek a babával. Erősítő gyakorlatokat is csinálnak. Nem csak légzőgyakorlatok vanna.

Szia Lilla!!! Most vab péd? hajrá!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Nem tudom, hogy van-e pém. Eddig negatív volt a tesztem. Majd azért csinálok este is, de nincs tünetem. Kicsit talán a derekam fáj, meg az alhasam. De az is lehet, hogy bebeszélem magamnak. A hőm meg olyan, mintha vonalzót nyelt volna. De azért este lesz hancúr.

Kép
p__lilla
 
 


Nati
Az előző oldalon van fent görbém. Megnéznéd? Kíváncsi lennék, mi a véleményed.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok.

Nati örvendek hogy jobban vagy!!! Vigyázzál magadra, hogy teljes erővel nekiláthass majd a köv. hónapnak. Te babával kezded az évet majd. :wink:

Én nem tudom milyen a kismam torna de én elmennék majd szivesen. :D
Vendég
 


Lilla

Szerintem ma lesz vagy volt pé-d. ne foglalkozz a teszttel, mert már írtam, hogy csak 60%-ban hoz jó eredményt. Lehet tényleg csak rossz időpontban csináltad és az egyiknél még nem volt +, másiknál meg már nem.

Ma reggel lenn volt a hőd, tehát ha a következő napokban felfelé veszi az irányt, akkor most volt. Ha érzed is, hogy fáj itt-ott a hasad, akkor biztos azt érezted, érzed.

Pintyus

Kezdem egy kicsit összeszedni magad, de még most is nyomott vagyok. Iszom a meleg teát, de csak addig jó, míg iszok. Utána megint fáj. Jól kinézek! :twisted: Pedig most nagyon kivánós voltam a napokban, de hát így....
Nincs kedvem semmihez.

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi Nati, hogy megnézted. Remélem igazad lesz. Azért ma is tesztelek, aztán meglátom mit mutat.
Lassan neked is új ciklus indul, aztán már tényleg jöhet a bébi.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Most valahogy el sem tudom hinni, hogy belevágunk. Ha emlékszel még, hogy mikor elkezdtünk itt írogatni, még azt kérdezgettem, hogyan hozzam fel a témát neki...
Most már azt is megbeszéltük, hogy mindketten fiút szeretnénk és Ő már a babaszobát is elgondolta, hogyan alakítsuk ki. Nézegettünk babakocsit is. Vetetett velem elevitet és felajánlotta, hogy vegyek kismamakönyvet.
Már csak a szerencsés időzítés hiányzik, hogy összehozzuk a babánkat.
Furcsa, hogy eddig mindent megtettünk, hogy nehogy terhes legyek, most meg mindent meg fogunkk tenni, hogy az legyek. Valahogy az egész felfoghatatlan számomra és most egy kicsit meg is vagyok rémülve tőle.
Jó anya leszek? Lesz elég türelmem egy babához? Jól fogom tanítani?

Na mindegy, csak egy kicsit elméláztam a dolgon. Bennetek is volt már ilyen gondolat?

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?