Új privát üzeneted érkezett!

Réka őszintén sajnálom! :cry: remeélm tényleg nem tünsz el végleg, és ha már az inszemek nem jöttek be a lombik lesz Neked a befutó :lol:
Vendég
 


Réka!

Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: A februári lombikhoz nagyon szorítok!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Réka: Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. :( Hajrá lombik! Azért ne tűnj el végleg!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 

 
 

Réka! nagyon sajnálom én is :(

Szerintem sorstársak leszünk, nekünk is februárban lombikkal folytatódik a projekt! De én azért jövök a topicra :evil: Remélem a csajok nem utálnak ki. :roll:
nellike
 
 


És most hovatűnt a vonalzóm?? :shock:
nellike
 
 


Nellike!

Szerintem nem másoltad be az aláíráshoz.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nellike irgum burgum :twisted:
Vendég
 


Lányok, köszönöm mindenkinek!

Azért még jövök ám!

Réka
réka66
 
 


Réka gyere csak! Én is maradok. Hiába az irgum-burgum Boni, nem félek! :wink:

Vonalzó próba kettő, három...

nellike
 
 


Télleg! Köszi Évi, nem tudtam , hogy hova kell másolni, hogy ott is maradjon :oops:

nellike
 
 


NElllike az irgumburgum az akkor lesz ha eltünsz!
Réka ez rád is vonatkozik! :wink:
Vendég
 


Ok-ok, értettem! De akkor a kismamák se tűnjenek el! :twisted:

Tök jó lesz, pár hónap múlva, már senki nem készül az inszeminációjára, (mint a topic cím szerint) hanem remélhetőleg mindenki a babaszoba berendezéssel lesz elfoglalva, és majd abban adunk ötleteket egymásnak. De jó lenne... 8)

Újabb vonalzó (dobpergés, miegymás) ta-ta-ta-taaam!
Íme:

nellike
 
 


Sikerült! :)

Na jól van, mostmár befejeztem. Egyébként is holnaptól dolgozom, úgyhogy majd alig "láttok".

Pussz mindenkinek, majd jelentkezem!

Amúgy meg elmúlt a gyomorfájásom, lehet, azért vagyok így feldobódva. Bocsika :oops:

nellike
 
 


TAtataataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!
Vendég
 


Sziasztok!

Boni!

Gratu a HCG-hez!!! Mikor mész UH-ra?

Évi!
Én minden inszemnél mást éreztem, de komolyan!!!!

Réka!
Sajnálom,hogy nem sikerült, de írj nekünk ám! ne tűnj el!

Nellike!
Nem negázunk előre! Amíg nincs piri, nincs para!!!!!

Nemone!
Ügyi vagy! Mikor mész Uh-ra? Gondolom jövő héten meg is csinálják, és ha nem karira, de szilveszterre kiderül a sikeresség! Hajrá hajrá!

CzinkeB!

Nekem a 12. napon volt átjárhatósági, igaz lapar formájában.
Puregont én mindig este szúrtam.
20150601134430
 
 


dec 19 :lol:
Vendég
 


Hú Boni! Új vonalzó?? Ez a fajta nekem is tetszik. :) :) :)

És ezen a fajtán hogyan lehet ábrázolni, ha ketten vannak? :wink:

nellike
 
 


Boni!
Fantörpi karácsonyi ajándékotok lesz!!!! Mi is akkor szeretnénk a szülpknek elmondani. :oops:
20150601134430
 
 


Nellike :lol:

Viki ugye hogy ugye?
Vendég
 


Réka!

:( :( :( hajrá lombik :lol:

Boniko!

gratula a hcg-hez is!!!!! :wink:
pihizz sokat 8)
Vendég
 


Jó reggelt!

pihizni délutánonként tudok, délelőtt dolgozom de csak 14 ig 15 után aktívan pihenek ahogy tudok.... :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Viki!

Hétfőn lesz UH, és szerintem szerdán vagy csütörtökön meg is csinálják. Jó lenne egy szép karácsonyi vagy szilveszteri ajándék! :lol:

Réka!

Tényleg ne tűnj el! :wink:
Kár, hogy az első kismamink így eltűnt, olyan jó lenne tudni, hogy van(nak), izgulni vele, drukkolni neki a vizsgálatokhoz... Neked is szeretnék majd drukkolni a lombikhoz, és ha eltűnsz nem tudok épp akkor Rád gondolni, küldeni a pozitív energiákat... Szóval, maradj velünk! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,

Nemone: te hányadik napon vagy?? Te 1-2 nappal vagy előrébb mint én, nem?
én ma a 3. cn vagyok
mert én is hétfőn megyek uh-ra, kedden hsg-re és a jövőhéten kell akcióznunk nagyokat- mi otthon spontánkodunk még!

köszi mindenkinek. hát most már reggel szúrom a puregont, ma kezdtem és 6 napig (vasig) lövöm. de hogy izgultam, h meg tudjam venni, hú :roll:

szép napot mindenkinek! süt a nap!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb, én a 4. cn vagyok. Hát, akkor kb. egyszerre fogunk haladni...sok sikert majd az otthoni akcióhoz! :wink:

Tudjátok mit olvastam a BMC-s fórumon. Az egyik lány azt írta, hogy nekik sem volt semmi bajuk "csak" nem jött össze a baba. Végigcsináltak 6 inszemet, aztán az első lombik rögtön sikerült, ahol kiderült, hogy túl vastag volt a pete fala és valószínűleg azért nem termékenyült meg eddig. Hogy mik vannak... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone: akkor izgulhatunk majd együtt! :wink:

A Kaáliban állítólag májusra adnak időpontot lombikra.

őrület,h ennyien várnak inszemre, lombikra , bármilyen segítségre, h jöjjön a baba!!!! :shock:
vmi tényleg nincs rendben ebben a világban!!!!!

emlékeztek, ezer éve volt egy film, nem tudom mi volt a címe, mert már nagyon régen volt. mintha a jövőben játszódott volna. csak nők voltak a földön és lombikkal születtek az utódok és persze csak lányok. aztán kiderült, h vannak más emberek is elzárva vhol , ffiak és nők is. kiszabadult 2 ffi és a közbenső részre már nem emlékszem, csak a végére.
a vége az lett , h születtek kisfiúk is vmi hülye vígjáték volt.
lehet, h tényleg ez a jövő??? és tényleg már csak lombikban fogunk szaporodni??? elég elkeserítő!!!
és a szexre is ki fogják találni azt, h felveszünk a fejünkre vmi bukósisakot és gondolatban szexelünk. hiszen lombikban szaporodunk és különben is sok a fertőzés , betegség, jobb ha már nem érintkezünk. ez is volt már vmilyen filmben :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


a másik topikon tudták a film címét: szexmisszió. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szilva pihen, illetve nincs otthon internet, ezért nem tud jelentkezni, de legutolsó hír szerint jól vannak! :lol:
Vendég
 


Boniko: Szilva az a lány, akiknek 3 pocaklakójuk van?? hányadik hétben vannak???

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb!

hajrá puregon!!! :lol: asszem januárban én is azzal folytatom a 3.inszemet 8)

küldök a topic még nem babás lakóinak gólyát !legyen ez a Mikulás ill.Jézuska ajándékunk!! :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan szép lett az erkélyem, szépen feldíszítettem karácsonyra. Mivel tiszta üveg az erkély fala előbb azt is le kellett csutakolni, na de akkor már az erkélyajtó se maradhat gyerek-kéznyomos :wink: Az meg hogy néz ki, ha az ablak csilli-villi, de a függöny nincs kimosva. Szóval nagy munkában vagyok :) Azért persze csak szépen lassan csináltam, nem purcantom ki magam :wink:

Czinkeb!

Hajrá, a hsg-s hónap nagyon esélyes! Állítólag, mert én nem tapasztaltam :wink:
Ti voltatok már bármilyen vizsgálaton a Kaáliban? Ne haragudj, de nem emlékszem... :oops: :oops: :oops: Ott írták fel a Puregont?

Nemone!

Én is hallottam már ilyen kemény burkú petékről. Nem könnyítik meg a kisfickók dolgát, az tuti :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szilva 11 hetes babás, most kerestem vissza a vonalzóját. Megy az idő, nem?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Az Istenhegyi útra járok, de nem a Kaáliba, hanem a Géndiagnosztikába.
volt 2 clostis (év elején) és 1 puregonos (múlt hónap) hónapom közte nagy kb 4 hó szünet. a helyzetemet nehezíti a PCOS. még csak hormonvizsgaim voltak, meg uh-im, párom volt kiskatonavizsg-on.
most viszont kértem a hsg-t és szerencsére meg tudják csinálni ripsz-ropsz jövő kedden a szent istvánban.
nagyon izgulok!!! de legalább kiderül , ha vmi baj van és orvosolják!
és ma kezdtem a 2. puregonos kúrát és még mindig csak otthon spontánkodunk!

Szilvának: gratulálok!!! szép kismamaságot kívánok nekik!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb!

Nekem is az istvánban volt mindkét átjárhatóságim. Neked ki csinálja?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Géndiagnosztikába magánba járok Gasztonyi dokihoz és ő van az Istvánban is!
magánban csak uh-ost csinálnak 25ért, istvánban röntgenest 15ért! de állítólag a röntgenes a tuti, így arra megyek, meg hát olcsóbb is :oops: !

mit kell magammal vinni majd??? hálóing, papucs, betét meg ilyesmi????? mi kellhet???

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi terhes tünet :wink:
Vendég
 


Czinke!

Nekem mindkettő ingyé' volt, pedig az elsőt a Gasztonyi doki csinálta

Bonikám!

Mi a terhes tünet? :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hello Csajok! Bocsi, hogy így ismeretlenül, de segítségre van szükségem és benneteket olvaslak már egy ideje, Évi csábított ide. Már elpanaszoltam magam a Kaális fórumon is, enyhén aggódom... :oops:

Első inszemünk lesz holnap, endo miatt nehézkesebb a babagyártás nálunk. A Kaáliba járunk, Kovács dokihoz.
Mi is Clostyt kaptunk, tegnap pedig szurtam egy Ovitrellet este 8-kor. Most az lenne a kérdésem, hogy stimutól és/vagy repesztő szuritól fájt-e valakinek a dereka és normális-e ha fel vagyok fújódva, mint egy léggömb? Nem a petefészkemnél fáj, hanem az egész alhasam. :roll: Csak azért izgulok, hogy ugye nem ez a hülye endom jött vissza, "csak" a petém műveli ezt velem???!!! :oops:

Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Évi drága a takarítás! :lol:

Bartika én valahol olvastam, hogy valaki ugyanígy felfúvódott . Nekem az első injekciónál(amikor spontánoztunk) fájt a hasam atüszők miatt.

Remélem nem az endo miatt van... drukkolok nagyon hogy holnapi első inszemed a Doktorbácsinknál sikeres legyen!
Vendég
 


Boni!

Egy kismamának elhiszem, hogy terhestünet takarítás :) Bár rajtam mensi előtt szokott kitörni a takaríthatnék... Mondjuk nem egy héttel előtte, de mensi előtt sajna...

Barti!

Hellóbelló sorstárs :) Nekem csak szurkáltak a petefészkeim a szuritól, más nem volt. Kaptál már máskor is Ovitrelle-t, nem? Akkor voltak ilyen tüneteid? Egyébként szerintem a rakoncátlan petegyerekeid szórakoznak csak :wink:
Holnapra: Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Na jó estét!

Képzeljétek, ma reggelre ismét bedurrantak a melleim, pedig vasárnap reggelre elmúlt a mellfeszülés. :? Remélem jó jel :)

Desviki! Neked a palástfű okozott valami plusz tünetet? Mert még arra gondolok, hogy esetleg attól.

Majd meglátjuk.

Barti!

Én is fel szoktam puffadni az Ovitrelle után, de én azt hittem idáig, hogy ezzel mindenki így van :oops: Az inszem napján már alig tudok leülni, annyira nyom. Én tudomásom szerint nem vagyok endós. :roll: Szerintem a szokásosnál több petét érzed, ahogy feszítenek. Drukkolok holnapra, biztos minden rendben lesz ! :wink:

nellike
 
 


Ja igen! Nem értem, hogy a röntgenes hsg-ért miért kell bárhol is fizetni, mert úgy tudom, azt támogatja a tb. Az ultrahangos változat már más tészta, mivel az nem támogatott , ezért meg kell venni a kontrasztanyagot, meg asszem a katétert is. A Jánosban a röntgenest csinálják és persze ingyen.

Desviki! Hogy bírjátok ki karácsonyig????? :lol: :roll:

nellike
 
 


Jó reggelt!

Évi apróbetüst is elolvastam akkor is Énnekem lesz igazam :wink:

Bartika óriási drukkhegyek mára!Jó kezekben lesztek :wink:

Én ma is csináltam egy tesztet, mert ellensúlyozni akartam a barnázgatást(bár csökkent) és olyan messze avn 19.-e

Kép
Vendég
 


Hello Lányok!

Nekem ma 1 cn. És ez azt jelenti, hogy márcsak 1 ciklus (max 2) választ el a következő inszemtől :lol:

Boni: bele kell nyugodnod, ez most már pozitív lesz egy darabig :lol:

Évi: keddig már nincs sok hátra, addig takarítással el tudod ütni az időt :lol:

Nemone: a mell az jó jel :lol:

Barti: eddig 4-szer kaptam tüszőrepesztőt életemben. Ebből 2-szer a tüszőrepedés napján szabályos mensis görcseim voltak és rózsaszíneztem.

Többieknek csók! (majd valamikor megpróbálok visszaolvasni, mert le vagyok maradva.. :oops:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nellikém!
Nekem a bébitől durrant be, és nem a palástfűtől!!!!!!!!!

A szívdobiig mindenképpen hallgatunk, és csak jövő csütörötökön megyünk dokihoz. Talán azért is könnyebb nem elmondani, mert mi külön élünk a szülőktől, nem is egy városban, így a tüneteimet se látják. :lol: :lol:

Bartika!
Nekem akkor fújódott fel, amikor volt egy kis túl stimum.

Boni!
Nyomjál biztonság kedvéért egy kis palástot Te is! Pihenj sokat!!!
20150601134430
 
 


Boni: Látom, nem hiszed el, hogy sikerült. :wink: Szerintem a én is gyártanám a teszteket, hogy ellensúlyozzam azt a sok negát. :oops:

Bartika: Nekem nem volt semmi komoly tünetem a tüszőrepi szuritól. Picit szúrkált az oldalam, de ha nem figyelek oda, észre sem veszem.

Szezso: :(

Nellike: :wink: Drukkolok nagyon! Jó jel, hogy visszatért a cicifájás.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Szezsó :lol:

Dviki ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Szezsó bacca meg most olvastam végig! :cry: sajnálom az 1 cn-t
de hajrá Újévi zebraeső :lol:
Vendég
 


Viki szedem az Utrot .pihenek munka mellett amennyit tudok.. bár a héten kétszer is 12 órázom, nem tudom hogy kéretőzzek el drága főnökömtől.....de barnázás már kezd elhagyni meg nem volt erős (lekopogtam) Minden rendben lesz! de még avn 3 + tesztem! :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok,

én a puregontól éreztem felfújódva magam és mintha égtek volna a pfészkeim. mondtam is a dokinak, h úgy érzem magam, mint a mesében a farkas, akinek köveket vartak a hasába. :roll: csak nevetett.

hsg: hát nekem most fizetnem kell az istvánban a röntgenesért. nem kérdezhetem meg, h miért nem ingyenes, tb-t miért fizetem! :oops: :roll: ez van

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Narancsos almalekvár
Megpucolunk nagyjából két és fél kiló almát, folyamatosan locsolgatjuk közben néhány citrom kinyomkodott levével, hogy ne barnuljon. Folyamatosan, pucolás közben akár három egész citromot használhatunk fel erre. Ezután lereszeljük a meghámozott almát, és még egy citrom levével összekeverjük. Belereszeljük négy nagy narancs héját és belenyomkodjuk a narancsok levét is. Megszórjuk egy púpozott kávéskanálnyi fahéjjal, egy fél kanálnyi őrölt gyömbérrel és ugyanennyi szerecsendióval. Három kanál mézet csorgatunk rá, és egyelőre úgy harmincdekányi kristálycukrot. Feltesszük a tűzre, és lassú tűzön főzögetjük. Amikor már elég forró, hogy összeérjenek az ízek, megkóstoljuk, és kiegészítjük annyi cukorral, amennyit ízlésünknek megfelelően felvesz - attól függ, mennyire volt édes az alma és a méz.
Van, aki pürésíti ezt a masszát, miután jó alaposan átforralta - én szeretem benne hagyni az almareszeléket, mert gyönyörűen úszkálnak a fehér almaszeletkék a narancshéjtól megfestett aranyszínű lében. Nagyon szép lekvár egyébként.
Amikor jó alaposan átforrt, négy zacskó zseléfixet keverünk hozzá, üvegekbe töltjük (öt-hat üveget szokott megtölteni), és nem dunsztoljuk, csak még forrón megfordítjuk az üvegeket, "rácuppantjuk" a lekvárt a fedőre, és mehetnek is a kamrába. Karácsonyi süteményekhez isteni!


Ezek olyan félliteres-hét decis üvegek, szóval bébiételesnek legalább a duplája.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: