Új privát üzeneted érkezett!

Lyndee!

GRATU!!!! EZ SZUPER!!!!

Látod, mondtam, h az "energikus-ugró-nyúl" meghozza a sikert! :lol:

Nagyon örülök Nektek!

Kép
zmimi
 
 


Luca: Igen utólag láttam, hogy nagyon halványit de idpsebb vagy. Én viszont most öregebbnek érzem magam. :( Biztos a tél teszi ezt velem .

Lyndee: Ez valami fantasztikus :) De jó :) Gratula !!!

Kép
csucsu05
 
 


Grönland: Igen valóban mosolygósnak gondoltalak el. aképen nem vagy az de azt hozzá adom :) puszi :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Köszike Mindenkinek a drukkokat!
Nagyon örülök is neki.Ma is teszteltem és erősebb lett a csík,már rendesen kivehető.

Mimi:én is a nyuszira gondoltam hogy az segített,és persze a Mikulás :wink:

Csucsu:Ne beszélj hülyeségeket hogy öreg vagy!!!Vagy már bottal jársz? :D

Remélem utánnam még többen jönnek a csíkos tesztek!!
Hajrá Mindenki!!!!

Kép
lyndee
 
 


lyndee!!

Gratulálok én is így ismeretlenül!! Nem igaz, hogy mindenki csak a saját kétcsíkosának örül. Annyira jó olvasni az ilyen jó híreket!!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Szia Lyndee!
NAGYON GRATULÁLOK!
Vigyázz magatokra!


Nekem még egy hét mensziig. De ebben a hónapban vettem ovu tesztet, és az szerint próbálkoztunk. Remélem nekem is babával köszönt be a karácsony!
De már úgy fogom fel, hogy majd jön a baba, ha itt lesz az ideje, mindegy mikor, mert még elöttem van egy csodálatos kilenc hónap. Bár én sem vágyom semmire úgy, mint egy babára!
mónika23
 
 


Már csináltam is új vonalzót :D
Szerintetek mikor kell menni dokihoz?
8-9.hét környékén? Vagy előbb?

Én is nagyon örülnék ha minnél többen lennénk babásak :wink:

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Valaki tud nekem segíteni, hogy hogyan lehet vonalzót feltenni?
Hátha nekem is segítene a nyuszis vonalzó!


Lyndee mégegyszer szívből gratulálok!
Nem ismerlek ugyan, de én is nagyon örülök, hogy neked sikerült.

Remélem minél többen csatlakoznak hozzád!
mónika23
 
 


[imKépg][/img]
mónika23
 
 


Nem tudom így kell-e de így sikerült feltenni a vonalzómat.
Remélem nekem is segít a nyuszi!

Mindenkinek további szép napot!És mielőbbi babásodást!
mónika23
 
 


Lyndee: Dokihoz jó elmenni hamarabb. Én a lányommal 5hetesen voltam elöször. akkor még nem volt szivhang de akkor állapította meg, hogy a petezsákban van is valami és ,hgy jó helyen van e a baba. (méhen belül vagy kívül) Na nem megijedni az esetek szinte 100%ban méhen belüli a terhesség. csak azért írtam, hogy mit néz ilyen korán a doki. Aztán majd vissza rendel úgy a 7hét környékén akkor már hallani is a szivhangot. Szóval ne várj a 8-9hétig. Hiszen a doki megerősit a terhességben és megbeszélitek milyen vitamint kell szedned vagyis mi ajánlott. A szervek az első 12hétben rengeteget fejlődnek akkor van a legjobban szükség a vitaminra. Szóval isten ments, hogy olyan későnmenj el. Hivd fel és ő tudni fogja mikorra rendel be.
Mégegyszer gratulálok szivemből!!! :)
Hogy mondtad el a párodnak ??Mit szólt hozzá??

Kép
csucsu05
 
 


Mónika: Jól gondolkozol. Hisz a baba sajna akkorjön mikor ő akar. De meglátod karácsonykor mr zebrás teszted lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok így ismeretlenül!

Lyndee nagyon örülök a pozitív tesztednek, én Pénteken a 11.dpon anyai ösztöneim által vezérelve teszteltem egy pozitívat. 27 hónap sikertelensáég után orvosi segítséggel, az első inszeminációm siekrült.Most csendben imádkozom, hogy velünk is maradjon/anak :lol:

abszolut semmi tünetem nem volt ellenben az eddigi sikertelen hónapokkal szemben. :oops:


Nekem dec 19 én kell mennem Uh ra, szerintem kb te is kérhetsz arra időt, hiszen egyszerre haladunk :wink:

MIelőbbi babásodást kívánok mindenkinek!
Vendég
 


Boniko: Halkan gartulálok akkor. Ez a 27hónap nagyon hosszú idő. De a te esetedben igaz az a mondás, hogy türelem rózsát azaz babát teremt :) Gondolom milyen boldog lehetsz most :) Én fél év után is iszonyú hosszúnak érzem ezt az időt nemhogy 27hónap után. Párod mit szól hozzá??

Kép
csucsu05
 
 


Az az igazság hogy elég rosszul jött most ez az ünnep mert a doki is biztos szabin lesz.
Én olyat is hallottam már hogy azért nem jó túl korán elmenni mert
ha megpiszkálja el is mehet a baba.
Vagy ez baromság?
Ki ez ki azt mondja...ugye ez az első terhességem,és tanácstalan vagyok. :roll:

A páromnak egyből elmondtam amint csíkos lett a teszt,mert már
annyira vártam hogy így legyen...nem bírtam volna ki még1-2napig. :D

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Lyndee, én a 6.hét előtt nem mennék dokihoz, érdemben úgysem lát semmit, csak max, h méhen belül van e.

Nekem még az sem látszott, h baba van a petezsákban és csak halákra idegesítettem magam... pedig a 6.héten mentem először...

Pedig ott volt a kis aranyos! Most már 5,3mm az ülőmagassága!


Kép

Kép
zmimi
 
 


bocsánat, 5,3cm... nem mm...

Kép
zmimi
 
 


Boniko: 1000 Gratula neked is!!!!!Megkűzdöttél érte,biztosan meg is marad! :wink:

zmimi:nagyon szép a babócád! :) Ugy eltüntél pár napra-hétre hogy nem is tudtunk rólad semmit. :?
Hál istannek a tesztek is szerencsét hoztak és még maradt 3 LH-m is.Azt most a sógornőmnek fogom adni,hátha neki is babásodást hoz :D

Kép
lyndee
 
 


Lyndee: A legjobb ha felhivod a dokid ő mit mond mikor menjél. A legjobb 5-6hetesen menni. Én 5hetesen mentem elöszőr ogaz már elmúltam 5hetesen. És azt állapitotta meg, hogy valóban ott van a baba és jó helyen. Én ettől megnyugodtam. De valóban valaki megvárja amig van szivhang is. Igy sporol egy uh-t. De semmiképpen ne a 8.-9. héten menj. Most mennyi idős lehetsz a mensitől számítva?

Kép
csucsu05
 
 


4 hetes lehet,vagyis a héten lépek az 5. hétbe.
Igazából tegnap kellett volna megjönnie.Tegnap volt a 28. nap.
Szerintem jöbőhéten felhívon és beszélek a dokival.
Az a biztos.


Kép
lyndee
 
 


Lánykák köszi!

Igazából majd csak Uh után merünk örülni, bár a vérvétel is nyugtatólag hatott Ránk :lol:
Vendég
 


Boniko: Voltál vérvételen? na akkor ott az a kicsi babó :)
Ha most lépsz az 5-hétbe az jó mert akkor ha jövő héten hivod a dokid már a 6.hétben leszel. Ő úgyis tudja mikor akar majd látni. nagyon szép karácsonyotok lesz az biztos :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Én tudom hogy nektek is hamar el fog jönni a kis boldogság.És ha nem Karácsonyra,de az új év biztosan ugy köszönt majd benneteket :wink:


Kép[/url]
lyndee
 
 


voltam a 14.dpon, 360, 8 volt a hcg /100 felett jó

progi 177,4 ez 70 felett jó :lol:
Vendég
 


Boniko: Köszönöm a biztatást :) remélem igazad lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu én is bíztatlka, de a nagy biztatás az előbb lyndeetől jött :wink:
Vendég
 


sziasztok Lányok!

Ebben a topicban még nem jártam ,mert eddig nem nagyon volt terhességi tünetem.
Viszont mostanában sokat olvasgattalak benneteket:)

Én ma vagyok a 33.napon, tegnap este voltam Uh-vizsgálaton, a doki igazából nem is bíztatott, de nem is tört le.
Az endometrium 16mm volt tegnap este, a clostilos topicban azt írják a lányok, hogy ez bíztató.
A dokim annyit mondott,hogy a szervezete nagyon felkészült valamire...elég sejtelmes.
ami még tünet lehet ,hacsak nem beképzelem, hogy nagyon feszülnkek a melleim és éjjelente kétszer megyek pisilni...
lehet ,hogy csak felfáztam:)

ja még rólam annyit, hogy 26 éves vagyok , és clostilbegyt és choragon injekcióval segítve van a tüszőérésem.
k.vanda
 
 


Lyndee!

Csucsuval értek egyet! A legjobb ha időben mész. Max kicsit izgulsz, ahogy Mimi is írta, de legalább tudod, hogy jó helyen van-e a baba! Nekem kerek 5 hetesen már 10 mm-es volt a petezsákom, szívműködést még nem láttak, de tudtam, hogy nem méhenkívűli és ez megnyugtatott! Viszont az 5. hét előtt tényleg nem érdemes!

Vanda!

Nem kéne tesztelned? Már mutatnia kéne valamit, gondolom.... :roll:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


grönland:Mindenképp elmegyek még karácsony előtt,én is
így döntöttem,nem veszíthetek vele semmit.


Ma reggel egy elég nagy hasfájásra ébredtem.Normális ez szerintetek?Meg napközben is szokott lenni menszis hasfájás.
Vagy ez csak azért van mert pont most lenne meg?
Megijedjek vagy ne? :?

Kép
lyndee
 
 


Lyndee vegyél Magne B6ot 3*2 kel szedni. egyébként ez teljesen normális tünet állítólag! NYugi :wink:
Vendég
 


De szedem az Elevitet ,abban is van B-vit.
Vagy az kevés?

Kép
lyndee
 
 


lyndee Én is szedem a Gravidát, de mellé szedem a mAgne B6ot, mert az nagyon jó a fájogatásra, görcsre!
Vendég
 


Köszike a tanácsot,meg is fogadom :wink:


Kép
lyndee
 
 


lyndee helyes :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog mikulást mindenkinek!



Lyndee hogy vagy? Remélem jól vagytok! Vannak tüneteid? Olyan furcsa, hogy ha nem babás az ember, akkor tud mindenféle tünetet produkálni, ha pedig áldott állapotban van, lehet, hogy elkerülik a tünetek.

Nekem még négy nap, hogy kiderüljön, hogy lesz-e karácsonyi ajándék, vagy sem. Folyton attól félek, valami baj van, hogy eddig nem sikerült a várva várt baba. Gondolok itt pl. petevezeték elzáródásra, vagy ilyesmi.
Én már elkezdtem félni emiatt. Vagy nem lehet gyerekem? Abba én belehalok! De rendszeresen járok nőgyógyászhoz. Szólt volna,ha baj lenne nem?
Már nagyon türelmetlen vagyok!



Kép
mónika23
 
 


Móni23
ne izgulj. biztos sikerül a baba. :wink: (én is folyton abban a kényszerképzetben voltam, hogy valamiért nem jön össze majd a baba. petevezeték elzáródás nálam is rémálom volt. de sajnos, hiába jársz rendszeresen nőgyógyászhoz, egy sima vizsgálat során ez nem derül ki.) Amúgy Mátéra mi 9 hónapot vártunk, már én is azon voltam, hogy most már kivizsgáltatjuk magunkat. Ti mióta próbálkoztok?

Kép

Kép
syrynx
 
 


mónika23: Képzeld amikor nem voltam babás én is több tünetet észleltem,de most szinte semmi.
Voltak hasfájásaim,de már az is elmúlt a magne b6-tól :D
Néha egy pici émelygés de semmi több.
Ja és a folyadékokat kívánom :wink:
Nekem 1 nappal menszi előtt már kimutatta a teszt.
Nyugi az a lényeg :wink:

Kép
lyndee
 
 


lyndee :lol:
Vendég
 


Mónika23: Ne gondolj arra , hogy nem lehet valamiért gyereked. Miért ne lenne?? csak a jóra szabad gondolni. Meglátod hamarosan össze jön az a babó. :) :) :)

Lyndee: Jót nevettem magamon mert úgy olvastam az írásod, hogy neked már a teszt egy hónappal elöbb kimutatta a babát. Nem pedig 1nappal hamarabb. Már kezdtem örülni, hogy van ilyen teszt:) :) (szőke vagyok :)

Kép
csucsu05
 
 


Persze még akkor sem lehet nyugodt az ember ha pozitív a tesztje.
Mert én például azon görcsölök hogy ne történjen semmi.

boniko:tényleg nem fáj a hasam azóta. :D

tegnap este egy picit barnáztam,de elmult,lehet hogy azért mert
fáradt voltam?Vagy mert most lenne meg a menszi?

Kép
lyndee
 
 


lyndee megértelek Én benenm is avn egy ksi izgulás, hoyg minden rendben lesz e? messze avn még a 19.e
Vendég
 


Csajok ne izguljatok nem lesz semmi baj. Ne gondoljatok semmi negatívumra. csak pozitivan és nem leszbaj. Szép egészséges nyári babátok lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu értettem!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


csucsu:köszi a bitzatást!

nálatok mi a helyzet?Hol tartotok?Mikor lesz pé-d?

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok lányok! Én is szeretnék így ismeretlenül gratulálni bonikonak és lyndeenek nem kell izgulni tutira minden rendben lessz.boniko te küzdöttél elég kitartóan innentől már biztos nem lehet baj megérdemled a picit és lyndee neked is sok boldolgságot kívánok az elkövetkezendő hónapokhoz és mindenkinek akinél jön a baba meg persze azoknak is akiknél még nincsen de "ami késik az nem múlik"Ugyhogy szánik kitartást boniko az élő példa.
keti25
 
 


keti édes vagy! köszönöm a bíztatást! :lol:
Vendég
 


boniko!Nekem is épp most vár babát a barátnőm ő is nagyon félt hogy minden rendben lessz e de neki is mondtam nem szabad fölöslegesen izgulni és tényleg csak a pozitív dolgokra kell gondolni és lám már a 22.dik hétben lessz hétfön. olyan gyorsan elmegy ez a 9-hónap.Nemsokára már itt fogjuk a babótokat látni a topikban.És hozzáteszem,hogy őneki 10-év után jött a "gólya". PHPBB:
Kép
keti25
 
 


Sziasztok!

Lyndee es Boniko!
Nagy nagy gratula!!! :D :D :D

Mi is vegre hazaertunk, de nem birom utolerni magam, szornyen faradt vagyok :shock: Ezert nem is kerultem eddig netkozelbe, egyszeruen pihenek ha tudok.

Groni!
Koszi, megkaptam, most mar el is tudlak kepzelni, ha irok neked. :wink: Hogy vagy mostanaban?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Keti :lol:

én nagyon pozitív vagyok!

:lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: