Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi!

nekem kb 4 hónaposan volt az izzadás csúcs! olyan szinten izzadtam, hogy zuhanyzás után mire megtörölköztem már leizzadtam és büdi voltam :lol: mostmár kimerek emberek közé menni...

Ma beszéltem a gyógytornásszal, nem kell vinni Gaját, majd Januárban rájuk néz :)

katyerina
 
 


Zsuzsi!
Nagyon irigy vagyok ám!
Ágolyo délelött aludt 25 percet du.kemény 20 percet!
Ez arra nem volt elég hogy levegöt vegyek! :evil:

Emma!
Nekem nagyon tetszettek a képek amiket a srác csinált!
Elötte voltam fodrásznál utána a lány kisminkelt és normális ruhába voltam!Ugy gondoltam hogy egyszer az életbe készüljenek rolam rendes képek is mivel egyébként vagy pislogok vagy hunyorgok esetleg ugy állok mint egy pupos szoval katasztrofális a hajamrol nem is beszélve(mert hullámos ha nincs kihuzva)!Ezek meg szépek lettek 8-at nagyméretbe kértem,bekereteztettem és ez volt a férjem 33-ik szülinapjára az ajándék!Nagyon meghatodott! :D A többiböl meg csinált egy kis albumot a srác!Nekem több nem is kellett! Ha majd megint "karcsu" leszek akkor megyek a két gyerekkel is! :wink: Ezt az állapotom nem szivesen örökitem meg ami most van! :?

Orsi!
Komoly kis kiflikéd van! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Zsuzsi,Katyus!
Én periodusokban izzadok.
Most megint kezdödik! :?
De a terhesség utolso szakaszánál brutál volt!
Háloing csere minden éjjel! :evil:

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Én éjjel vagyok hajlamos, hogy leizzadjak, eléggé utálom.

Lili kétszer "kitaccsolt" nemtom mi volt, mert szó szerint sugárban jött vissza amit szopott.
Bízom benne, hogy kialussza akármi is okozta ezt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi: Sajnálom a "taccsot"! Petra is csinál ilyen, olyan szinten görbül, hogy abból szokott hasra fordulni. Néha. Én azt hittem hogy ez a kifli tartás jó dolog! Tévedek?, mármint a mi esetünkről beszélek. És úgy egyébként miért is rossz? Értelmes mondat. :oops:

Anikó: Annyira szépek vagytok képen! :D Köszönöm a paradicsomos ötletet. Igen, igazad van Petra az újdonságra mindig jobban harap. Igaz az evésére nem panaszkodom. Reggel pép, délben főzelék, de abból elég sokat eszik (ha üvegbe mérem, 1 teljes üveggel vagy talán még többet is enne), uzsonna és este pép. Igaz én mindenhez tápszerport is teszek. A sinlacot a gyümihez szoktam. Tehát az ízek kellenek neki. A tejpépet sem eszi, ha nem érez rajta karakteres ízt. (be szoktam csapni, gyümit keverek hozzá!)

Kata: Örülök, hogy nincs hányás.

Betegségek: Nálunk városba van bőven járvány: himlő, hasmenés-hányás, rokon gyermek (7 hós) rubeola.

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Kifli tartás nem jó, mert azt jelenti, hogy féloldalas a gyerek. Az egyik oldalon erősebbek az izmai mint a másikon, vagy az egyik oldalon merevebbek mint a másikon.
Ha egyforma lenne, akkor szimmetrikusan mozogna.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Bandika :P ,
Ezt találtam neked:
http://www.manofoto.hu/babaportre.html
Ezeket a képeket meg egy ismerősöm férje készítette (ő van a képeken a családjával ), nekem nagyon tetszenek. Ha esetleg mellette döntenél, nekem írj, és majd megbeszélem velük. A képek:
http://www.wiw.hu/pages/user/userdata.j ... erID=77181

Anikó :P ,
Örülök, hogy akkor úgy néz ki nem kell aggódni Ágolyóért… :D Meg ha már lapátol, az jó jel! :lol: Ti melyik babakocsit használjátok mostanában? :?: Nagyon jól néztek ki a képeken, és tényleg jók a fotók!

Zsuzsi :P ,
Milyen alvós gyereked lett! :D Chicco 3in1 kocsink van. :D Én csak szülés után a kórházi 80 fokban izzadtam egy nagyon kicsit. Szar lehet ez a nagyfokú izzadás. :(

Orsi :P ,
Lili jobban van már? Ha mind a két oldalra kifliz a gyerek, az mit jelent?

Katyerina :P ,
Hurrá! :D

Pézsé :P ,
Himlőjárvány??? :shock: Az komoly!

Kata :P ,
mi van a képekkel? :D

Pompi :P ,
olyan ritkán írsz mostanában... :(
20140901102739
 
 


ha mindkét irányba akkor semmit, akkor szimmetrikus.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


éljen-éljen!!! :lol: (Tudtam, hogy rád számíthatok az éjszakázásban... :lol: )
20140901102739
 
 


simán
krimihétfő van

krimifüggő vagyok... nem kicsit

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


én meg győzike, vészhelyzet meg house függő... (meg discoveryn dr.G, meg forensic detectives függő de nagyon! :lol: )
20140901102739
 
 


vészhelyzetet én is nézem, houset is, már a legújabb részeket :wink:
győzikét nem veszi be a gyomrom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


én nagyon szoktam röhögni :lol:
20140901102739
 
 


Anikó, Hajni,
Köszi a linkeket!!! :D :D

Anikó,
Nagyon jól sikerültek a képek!

Hajni,
Üzentem az iwiwen.

A.

Kép
bandika
 
 


hajni,
köszi a hiányolást, csak erre vártam! 8) Kicsit elkeseredtem múltkor (na má megin panaszkodom... :oops: ), mert annyit írtam, feltettem vagy 3 kérdést, oszt egyikre se jött válasz. De azé' olvaslak titeket mindig, hogy képben maradjak.

Én már szinte semmit nem nézek, mivel 9-kor van fürdetés, utána meg igénylik a gyerkőcök, hogy bent hancúrozzunk egy kicsit a nagy ágyon. Az egykor imádott Vészhelyzetből az utsó kettőt is csak felvenni tudtam, de még nem volt időm visszanézni. House-ról már régebben lemondtam, nekem már kicsit egyformák a történetek. De különben azt veszem észre, hogy amit szeretek, azt is csak bekapcsolom, aztán oda se figyelek.

orsi,
győzikét senki se nézi, csak mindenki látja! :lol:
"Kifli" nálunk is van. Sőt, Norina egy időben még akkor is csinálta, mikor felvették. Arra kentem, hogy ő amúgy is néha borsószem-kijálylány és eltartja magát az idegenektől. De amúgy szépen fordul. Szerintem én nem viszem sehova. Most is kaptunk valami szemvizsgálatos papírt... de jó, hogy ez is már egy üzletág lett, hogy vizsgáltasd ki evvel-avval a gyereked... :roll:

anikó,
megnéztem, nagyon szépek vagytok a képen. Nekem is forog a fejemben valami fényképezkedés, de nekem az egész családomról kéne. Karácsonyra meg naptárakat tervezek csináltatni a gyerekekről.

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :D
a szemvizsgálatot én komolyan venném. Ha bármi gond van, ilyenkor még műtét nélkül helyre lehet hozni, később nem biztos.
Nem is kell tágítás sem ilyenkor, csak megnézik és kész.

A kérdéseidet én nem is láttam :oops:

Én a megelőzés híve vagyok, annak meg elengedhetetlen része a vizsgálat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi :D
nem elszontyolodni, inkább kérjük szépen a kérdéseket újra feltenni!!!!!!!!!!!!

gyorsan válaszolok Hajninak is, mert kérdezte, Zalán hogy bírja a shoppingot: szóval itthon etetés, kocsiban fél óra alvás, aztán 45 percet feküdt és nézelődött a kocsiban, de utána kézbe kellett venni... ezt meg mi nem bírtuk sokáig :)

TV
dr House az egyetlen, amit férjem és én is szeretünk (sőt anyukám, tesóm is :D ), mivel Zalán 3/4 8 körül alszik Jóbarátokat meg szoktuk nézni 8tól a viasaton. Bár már általában mindegyiket láttuk, de pont erre a fél órára van szükség, aztán mi olvasunk inkább

Tegnap ismét történelmi pillanat volt :D kerek 7 kg a gyermek :D
Kép a hurkákról :D
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Pompi
én inkább ilyen mindenhova-vivős vagyok :D
szemészhez is akarok menni, mert amint látjátok, egy csomószor becsúszik a kis szeme... életben is látszik egy pici szemtengely-ferdülés, de képeken látom néha, hogy erősebb is tud lenni :roll:

Kép
Kép
emma1976
 
 


emma1976 írta:Péletben is látszik egy pici szemtengely-ferdülés,

ilyenkor még lehet ez élettani, 1 év körül kell nagyon odafigyelni már

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompika!!!!!!

Rám nem figyel senki szindróma??? :lol: :lol: :lol: ilyen nekem is szokott lenni... a múltkor említettem apának, hogy senki nem válaszolt a kérdésemre, ő meg kedvesen odamorogta nekem, hogy biztos utálnak.... :twisted: kicsit sem sértődtem megrá... :twisted:

Krimihétfő az nekem is be jön, ma született feleségek, holnap hous... egyébként meg egésznap nem megy a tv...

katyerina
 
 


Voltunk dokinéninél, szimpla kis nátha szerencsére.
Zorka kereken 7kg és 64 cm.

TV: nálunk is szinte egész nap megy, illetve asszem csak ment, mert Zorka tök sokat nézi....illetve nézné ha hagynám. Ha eltakarom előle hisztizik :)

Én sem kaptam választ... :) de túlélem :)

tiko
 
 


már megint mi vagyunk a sereghajtók....
Lili 6850 gr kb. asszem, max. 6900

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi: na igen, csak Zorka ehhez 3 és fél hónapos....

Te meggyógyultál már? Lilivel nem volt semmi a tegnapi hányás után?

tiko
 
 


Köszi, én már jól. Picit folyik az orrom még.
Lilinek szerencsére azóta semmi baja, ma evett rendesen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na akkor jó :) (ez mindkettőtökre vonatkozik :lol: )

tiko
 
 


Orsi
De csak azért vagytok sereghajtók, mert ez az óriásbabák topikja :D
Tesóm 4 hónapos gyereke 5200 g, szóval Lili hozzá képest.... Gondolhatjátok, mikor beraktuk egy járókába az ő lányát meg Zalánt... elég muris volt :)

Szerintem fogasodunk :) vettem dentinox-ot meg chamomillát. Gyógyszerész rokonom azt mondta, hogy pár csepp anyatejbe tegyek 5 bogyeszt... Itt meg forróvizet olvastam... Szerintetek???

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi! :lol: :lol:

már megint mi vagyunk a sereghajtók....
Lili 6850 gr kb. asszem, max. 6900


ha a sereghajtóval arra célzol, hogy a legkisebb súlyú, akkor ezt a címet el kell hogy vegyem tőled! :) Maja még nem volt 6kg a 6 hós mérésen, Gaja meg 6300g-körül mozgott. Ahogy ismerem őket, szerintem nem köröztek le ők senkit! :) Lili és köztük van egy hónap is :)

Ma nem tudom mi van, front, vagy mi de mindkét csajom dili dolli...
meg sem próbálkoztam az etetéssel, csak szopival, mert tuti, hogy a fejem landolna a tányér... a répa meg nem is nagy kedvenc...
most várok egy alkalmas időpontra és megpróbálkozom....
paradicsomot már lehet adni nekik?

pézsé!
ilyenkor meg tudom irigyelni, hogy nálatok szépen megy a kanalazás! mindennek meg van az előnye...

ja, ha nem hátradönthetős az etetőszék, akkor azt lehet használni, szűkítővel, ha még nem ülnek biztosan?
nem sikerül jobban fogalmazni...

katyerina
 
 


ja még valami! Bolti mirelit gyümölcsöt érdemes v enni?

katyerina
 
 


Katyerina :D
de ők ikrek :lol: :lol:
Levi 8 kg volt 1 évesen :)

ha nem ülnek és nem dönthető, akkor sehogy, mert terheled a gerincüket, pont ahogy ültetni - kitámasztani - sem szabad nem ülő babát, mert a gerincének az nagyon rossz.

a paradicsom nálam tiltólistás 2 szempontból is (savassága + allergén), enyémek 1 évesen kapták.
Hivatalosan nem tudom, hol van a táblában.

Emma :)
chamomillát szerintem vízbe, nem anyatejbe.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, bolti mirelittel szerintem semmi gond.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Aniko

hol lehet a képeket megnézni?

Hajni,

megjött az etetőszék , majd rakok fel róla képet, ha a párom összeszereli, szerintem jó nagyon.
Olivér alvásával kapcsolatban nem szerencsém van. én próbálom irányítani, vagyis mostmár nem is kell, mert beállt.
szerintem annyira szar egyikőtöknél se volt a helyzet, mint nálunk az első 10 hétben, nem aludt se éjjel, se nappal. akkor még én magam sem hittem, hogyez változni fog, annyira kilátástalannak tűnt az egész.

Orsi,

mi is mögöttetek vagyunk, Olivér 6500 gr, igaz fiatalabb, mint Lili :D

Emma

nagyon kis hurkás Zalán. Tényleg, Ti a hurkákat kenitek valamivel?
Na, ha én így beletenném Olivért a kádba, lenne ám ordítás.

Kép
zsuzsi73
 
 


Hajni! Képek:

Kép
Kép
Kép
Kép

Alsón látszik, milyen sovánka... Csak azt nem értem, hogy lehet ekkora különbség: a Te gyereked 78 centi 10 kiló, enyém 80 centi, 9,8. Oszt az enyém tök sovány... :roll: No nem baj.

Most ki vagyok akadva. A gyerekem tegnap a Tescot, ma az egész várost ordította végig, nem tudtam Ádámnak ajándékot venni. Annyira ordított mindkét alkalommal, mint még soha, hiába vettem ki, hiába tettem cicire (Bazilika előtti téren :shock: ), semmi nem hatott. :cry: Hazajöttünk, benyomattam a járókába: semmi baja nem volt, játszott. :shock: Holnap mehetek megint vásárolni, mert semmit nem intéztem. :twisted: :twisted: :twisted: Gyanítom az is benne van, hogy nem lát engem a babakocsiból. Tudtam, h ez lesz, vehetek másikat (de nincs esernyőre csukódó, felém néző :twisted: Orsi, segíts!!!), vagy hordom a régit, amit ugye úgy fordítok, ahogy akarok, csak egy monstrum...

dkata
 
 


Emma, nagyon szép baba Zalán!

Tikó! Szuper az avatar! Vagyis a gyerkőcöd. :wink:

Én most tényleg úgy ki vagyok akadva... és az emberek csak néztek, hogy na a béna, ordít a gyereke, oszt nem csinál vele semmit... De nem tudtam semmit csinálni. Olyan rossz a tehetetlenség. (Meg majd' sírógörcsöt kaptam, mikor itthon rájöttem, hogy télapó zacsit se vettem, holnap mibe rakom Ádámnak a csoki, cuccolhatok megint be az ordító gyerekkel, mert itt séta-közelben gyalog egy bolt sincs. :cry: Meg most is bőgök. Szerintetek ez depi?! Nem is kell válaszolni, úgyse szoktunk Pompinak se. :cry: )

dkata
 
 


icsilya írta:de ők ikrek :lol: :lol:


Orsi! :)
Erre nem is reagáltam volna, de éppen ma futottunk össze séta közben egy csajjal és az ikerivel. Beszélgettünk, kiderült, hogy az ikerek (1 fiú, 1 lány) kb. 2 héttel idősebbek Kláribabánál. 28 hétre születtek, egyik sem volt 1500 gramm. Mikor megkérdezte, hogy mennyi most Kláribaba, alig mertem mondani, hogy 7400g (és 64 cm). Erre ő azt válaszolta, hogy az egyik babája most 8kg, a másik 6,5. :shock: Szóval ennyit az ikerkről.... :lol: :lol: :lol:

Dkata! :)
Nekem nem tűnik soványnak, nagyon édes. :lol:
Ja, és szerintem nem depi! (Csak, hogy válaszoljak! ) :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Kata:igazi nagyfiú már Bálint, nagyon aranyos. :)

Köszi, átadtam Zorkának a dícséretet :lol:

Én sem tudok sehová menni Zorkával...detto ugyan ez van.Mondjuk én soha nem is tudtam....

(nekem se szoktatok :) )

tiko
 
 


Kismókus

én is reagálok akkor, mert nekem is eszembe jutott erről valami.
a kórházban egy ikres anyukával feküdtem, ő 2 héttel utánam szült. az egyik baba 1700 grammal született. múlt héten 7000 gr. volt.
3 hónapos korára nem megduplázta, hanem megnégyszerezte a súlyát.

Kata,

nagyon cuki Bálint, az első kép tetszik a legjobban :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Katyerina: tényleg szépen kanalazik. Örülök is neki, nagyon. :D

MI: 6740g és 66 cm. :lol:

Micsoda óriásbébik vannak ezen a topikon!

Emma, Kata: Szépek a fiúk!! :D

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Ez tetszik, hogy senkinek nem megy válasz a kérdésére... akkor mostmár én is megnyugodtam :lol: :lol: :lol:
hiperérzékeny kismamák... :lol: :lol: :lol:

Kata! szerintem meg valami van a levegőben. én is kivagyok! megpróbáltam az etetést, Maja behisztizett, de nagyon Gaját meg valahogy meg kellett etetnem... Egy ordító gyerek a kezemben etettem a másikat.. közben már én is majdnem bőgtem... tegnap óta meg a férjem bármilyen mondatára ugrom... nem éppen buli hangulat van...
meg szerintem karácsony előtti feszültség: old meg a vásárlást, a nagyszülőkkel jussál dűlőre, ki hova, mikor megy stb-stb....

szóval akkor most "versenyben" vagyok az ikrek súlyával, vagy nem? :lol: :lol: :lol:
ha összeadom a súlyúkat akkor elől leszünk, az számít?

katyerina
 
 


Kata :)
Lili is ordít ha nem lát.
van esernyőrecsukható esernyő... vagyis lesz... Peg Perego Pliko Switch.
de én most egy PP Unot veszek, annak a karja átfordítható, egyébként lapra csukódik, de nem nagy.

Zsuzsi :)
mondjuk 1700 grammot nem olyan nehéz megtriplázni.
Fiúk is megtriplázták 6 hós korukra a súlyukat... de nem mind1 mennyi a kezdősúly.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ja, most volt akciós a Brendonban, tudtam, hogy azt kellene venni, de CSAK az átfordítható kar szólt mellette. Most meg szívok. Én se szeretem, hogy nem látom a gyereket. Azt hittem menni fog, de nem megy, szeretem nézni. :cry: Ez van. Van másik is, a Venezia is átfordítható. Lehet, nézek egyet használtan. Ez vicc, 3. kocsi?!

dkata
 
 


ja... én is most láttam. Tegnap megszültem, hogy ez lesz nekünk, erre ma látom a kuponfüzetben, hogy 20e-rel volt olcsóbb a múlt hónapban :( :( :( ...
A venezia az uno elődje, már nem igazán lehet kapni (bár lehet, hogy a brendonban van még), no meg használtan láttam elég sokat.
Annak meg annyi az előnye, hogy annak mind a 4 kereke bolygosítható vagyis amikor átfordítod is bolygosítható az első kerék.

nekem a p3re szerencsére van vevőm, és mivel kint vettem elég jó áron el tudom adni, de le kellett volna csapni 3 napja az unora... csak hát akkor még én sem tudtam, hogy mi lenne nekünk jó.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, én azért voksolok az uno mellett, mert ha előre fordítom a két nagy kereket, akkor azzal terepen is lehet menni, tehát akkor valószínűleg a high-treket is el tudom adni és a végén 1 kocsi marad.
(bár erre azért kicsi az esély :) a high trek olyan szép :D )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Annyi vígasz, hogy uno csak piros és kék volt, háááát én néztem akkor, nem volt igazán szép - talán a piros. No meg ordított a gyerek, bántam is én, mit veszünk, csak menjünk - és akkor megintcsak ordítás lett a vége ezzel a kocsival is. Érdekes, mert a másikkal most is sétáltunk 1 órát, semmi baja nem volt. Abban felém néz... Csak azt nem értem, a sportkocsik fele miért nem néz anya felé?! (Másik bajom a mostanival, hogy mindig belerúgok a kerekébe, úgy kell tolnom, hogy visszafogom a lépéseimet - nem lépek kicsit, de elég gáz így menni.)

dkata
 
 


Kata :)
jah, hogy csak a tavalyi színek vannak akkor, akkor én sem bánom annyira, ez a csupaegyszín a kocsi szerintem elég rémes design.
a 2008as színek között van egy green bubble, ami szerintem nagyon pofás.

Kép

vagy a fekete-fehér
Kép

mondjuk leginkább nekem ez a szín jönne be:
Kép
de az unobol ilyen nincs, a sima piros meg megagigabéna szerintem :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

lemaradtam. a p3-mal mi a baj?

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi73 írta:Orsi,

lemaradtam. a p3-mal mi a baj?

csak annyi, hogy az előrefelé néz, amit Lili nem bír, neki kell a szemkontaktus.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi! Nem látja Lili Orsit. Szembe babám: ezt már régen is tudták, most meg nem... :twisted:

dkata
 
 


Akkor mi lesz, ha Olivér se szeret majd úgy ülni? vehetek másik babakocsit.

erről jut eszembe,

Emma,

a talis képeken láttam, hogy a babakocsira Te egyszerűen csak ráakasztod a táskát. azért, mert nehezen tudod rápattintani?
én ezt az egyet nem szeretem ebben a babakocsiban.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :)
lehet :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hali :D !

Na mi történik itt ma?! Mindenkinek rossz napja volt?! Engem meg ma meg akartak verni a Westendben. :shock: Fasz volt egy nő, leköcsögöztem, aztán úgy akart megverni, hogy közben én a gyereket fogtam! :twisted: Engem mindig megtalálnak az ilyenek! :twisted:

Pompi,
Én mindig igyekszem válaszolni, ha tudom a választ. :wink: De ez ugye pl. hozzátápival kapcsolatban is némileg hiányos. :oops: :lol: Biztos a többiek is így vannak ezzel. Úgyhogy azért kérdezz csak nyugodtan! A szemészeten nem azt mondták a múltkor, hogy minden ok? Akkor most minek kaptatok papírt? A naptár szerintem tök jó ötlet! :D Pedig eszembe se jutott, amíg tegnap fel nem hozta Bandika!

Emma,
Milyen helyes kiskölyök Zalán! :D Én sose veszem észre az ilyen apróságokat, csak mikor írtad, akkor láttam én is, hogy bandzsít! Az én barátnőm is bandzsít, tök szexi! 8) :D (Persze azért én is megmutatnám dokinak. )

Katyerina,
Tiéd apa milyen jó fej?! :lol: Hasonlít az enyémhez…. Én szinte mindig (már amennyiszer eddig evett ) mirelitet használok. Jó lusta voltam mikor szezonja volt. :oops: De szerintem az is van olyan jó.

Orsi,
Nahát, az egy dolog, hogy éjjel legénykedünk, de hogy te még reggel is?! :shock: Hogy bírod? :lol: Amúgy ahogy én se tehetek arról, hogy a fiam mekkora, te se tehetsz arról, hogy Lili mekkora! (aki amúgy nem is olyan kicsi!) Szerintem ez egyáltalán ne izgasson! Legalább tovább jók rá a ruhák…! :lol: Ezek a bubble babakocsik elképesztően szépek!!! :o

Tiko,
Az enyém is bámulná egyfolytában, ha menne. :D Pedig mielőtt megszületett, nálunk éjjel-nappal szólt a tv. Most csak ha apa itthon van. Nemtom miért szoktam le róla, tök fura…. :roll:

Zsuzsi,
Melyik etetőszéket rendelted meg? Jó hamar megjött! :o Én semmivel se kenem a hurkákat. Nagyon ritkán teszek rá neki hintőport, ha meg piros, akkor a popsikenőcsével kenem be vékonyan.

Kata,
Nagyon dögös fiad van! :D Az első képet mikor megláttam, gondoltam magamban, hogy jó sokat változott, de aztán láttam, hogy mégsem. Ügyesen áll már, irigy vagyok! :oops: :D Nem is sovány, nemtom miért mondod! Majd a legközelebbi talin meg jól összemérjük őket, ok?! :lol: A sírás miatt sajnállak, nagyon rossz lehet. :( Én is azonnal idegbeteg leszek, ha elkezd sírni, úgyhogy meg tudlak érteni…. Lehet, hogy tényleg az a baja, hogy nem lát. Vagy még az is lehet szerintem, hogy nagyon másfajta ez a kocsitok, mint az előző volt, nem? Vagy esetleg szoros, nyomja, kicsi stb…. Nem tudom… Én ma voltam vele először hosszabb úton (a sportrésszel ) úgy hogy nem látott, merthogy ez is ilyen, de egy hangja nem volt! Még én is meglepődtem! :o :D

Jééééé, most látom: Klári baba és Petra baba egy napon születtek! :o :D Kismóki, te is ritkán jössz!
20140901102739
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: