Új privát üzeneted érkezett!

Magdolnam

Jobban vagy már? Remélem nem lesz semmi bajod. Most igazán nem lenne jó.


Nincsen senki? Ritkán van időm délelőtt, de akkor mindenki más elfoglalt.

Kép
p__lilla
 
 


LAPTETŐ!!!
JUHÉJJJ!!!

Most már voltam egy párszor laptetőn, remélem bejön nekem is.

Kép
p__lilla
 
 


Ma pozitívat kéne tesztelnem ezzel az ovuteszttel. Jó lenne már két - után. Talán a laptető szerencsét hoz.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

én itt vagyok. Remélem nem senki vagyok :)
magdolnam
 
 


bizti +at fogsz tesztelni. Nem fáj a pocid?
magdolnam
 
 


Nem vagy senki Magdolnam, örülök neked.
Hogy vagy ma?
Délutánra mész dolgozni?

Kép
p__lilla
 
 


Kicsit érzem a pocim, de már tegnap is. Mégis - lett.

Kép
p__lilla
 
 


nem enged az orvos dolgozni múlt7csüti óta. Most csütin kell visszamennem. A nődoki is azt mondta, hogy kerüljem a társaságot ebben a hülye időben. HA érzed a pocit az jó. Majd egy jó nagyot fog beleszúrni és akkor apát elkapni, de ettől függetlenül is. Csak náthás vagyok meg fáj a fejem.
magdolnam
 
 


szisztok!!!!!!!!!!!!

Huuhh menyit irtatok. Tegnap delutan vendegeim voltak nem tudtam irni. :cry: :cry:

magdolnam jobban van a fulecsked??????? Segitett a só????

Lilla, tuti most már + lesz ha erzed a pocid. nekem is azután volt miután éreztem a pocim, és utánna folyamatos szurást éreztem és akkor volt +. Szoval már most hajrá apára!!! :wink: :wink: :wink:

Magdolna, te figyelted a hődet??? ha igen akkor feltennéd hogy lássam milyen volt mikor terhes lettél. :oops: :oops: :oops:

Nekem egy pár napja folyamatos szúrást érzek a jobb petefészkembe, de nem barnázok meg ilyesmi, csak érzem hogy ott van. Viszont ilyen sose volt még. :?: :?: :?:
Vendég
 


Hát szerintem is jobb, ha otthon vagy és pihensz. Végülis az első 12 hét nagyon fontos a babának és neked is. Hamar elkapni bármit ebben a hülye időben. Ősz óta már másodszor vagyok náthás, pedig ennyiszer öt éve nem voltam összesen.
Amúgy nem szoktam érezni az ovut sosem. Múlt hónapban viszont nagyon megéreztem, de nem gondoltam, hogy attól van, mert elég beteg voltam. De aztán a hőm utána szépen ment felfelé, csak az a baj, hogy le is ment a végén. Kíváncsi vagyok most mi lesz. Most próbálkozom a teszttel is, hátha előre mutat valamit.

Kép
p__lilla
 
 


a sót még nem próbáltam, mert nemrég olvastam el azt, hogy hogyan kell készíteni. De ma csinálni fogom.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 26400_.png
magdolnam
 
 


Pintyus

A te babád is olyan cuki a neved alatt. Honnan lehet ilyeneket leszedni? Én nem találok. Teszel fel te is görbét, csak hogy viszonyíthassak.

Ja, amúgy a hátam meg a derekam fáj még egy kicsit.

Kép
p__lilla
 
 


én onnan vettem észre az ovut, hogy hajnalban mikor pisilnimentem, enyhe áttetszős rózaszínes nyák volt megfigyelhető a wcpapíron
magdolnam
 
 


a gólyám jól előrehaladt, nemtom hova rohannnnn remélem a képernyőn fog maradni
magdolnam
 
 


Magdolnam

Neked szerintem tankönyvbe illő görbéd volt. Látszik a hőleesés, felmenés, meg még a beágyazódás is.
Felrakom az enyém is, bár ebből sok nem látszik. Eléggé "vonalzót nyelt":
Kép

Kép
p__lilla
 
 


hű Lilla, Te ki fogsz szűlni :) csak vicceltem, szerintem ma vagy az elkövetkező 3 napban lesz ovud, úgyhogy húzzatok bele
magdolnam
 
 


akarom mondani hűlni
magdolnam
 
 


az előző hónapban sem volt magasabb a hőm, sőt...
ovu után ment fel 37-re annál magasabb nem volt. De előtt volt, hogy 36,2, 36,3

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Én is úgy tudom, hogy jobb inkább 2 naponta akciózni, a kisfickóknak is idő kell .:)

Hét nem tudom mi van velem, de 2 napja olyan álmos vagyok, hogy egyszerűen alig tudom nyitva tartani a szemem. Lehet,hogy kancsóból kéne vedelnem a kávét... Iszonyat... Tavaszi fáradtság.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Ne igyál sok kávét, a koffein nem jó a termékenységnek, neked sem és a párodnak sem. Inkább pihenj egyet, ha van rá lehetőséged.
Én mondom, aki imádja a kólát. Bár talán abba nincs annyi, mint a kávéba.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla:
Hát most kólát iszom, a kávét nem csípem, csak tejes formában.
Aludni nappal nem szeretek, amióta Anna megszületett nem is csináltam ilyet. .:) Mire elaludnék, már ébredne is, hirtelen kipattani, kómásan még rosszabb, egész nap használhatatlan lennék... Mondjuk így is :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Látom nemsokára lesz peteérésed. Te szoktál érezni valamit?

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok csajok!!!!!

itt vagyok csak sütöttem mézeskalácsot és hamar tul akartam rajta lenni.mindig szoktunk télapokor sütni a gyerekek ugy hivják tálapo süti :lol: .mindig közösen készitjük de most nem igazán lenne rá idő.a Beninek ma 4-től foci van és igy nem vesznek össze hogy ki készitette és ki nem .bár hagytam egy kis darabot ha mindenképpen sütni akarnak.(bár én este már nem fogom erőlteteni :oops: )

Magdolnám jobbulást!!!!!!holnap mész a dokihoz??????

Lilla:bizti pozitiv lesz a teszted de ne keseredj nekem 3 volt negativ és aztán pozitiv már nem is hittem a szememnek :wink: .

mi most minden nap akcioztunk és nekünk ez jött be.amikor kétnaponta akkor mindig csak szomorkodtam...........csajok hajrááááá.

Magdolnám:hogy állsz a hányingerrel????meg a kellemetlen tünetekkel???nekem enyhe émelygés van ugy néha elkap de amugy semmi.az is csak pár percig......remélem nem most jön majd csak a java.

megyek olvasni!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Lilla:
Hát az az igazság, hogy amit érezni szoktam, azt én már egy héttel ezelőtt éreztem... Szóval nem tudom, lehet, hogy a gyógyszertől visszaállt normál hosszra a ciklusom, akkor meg jól éreztem egy hete :)
Olyankor egyik vagy másik oldalt feszül a méhem, néha szúr is.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok.

magdolnam gyonyoru a görbéd!!

Neked nem szúrt az alhasad vagy a petefészked peteérés után pár nappal????

Lilla, én ugy latom hogy neked most esett le a hőd ugyhogy huzzatok bele mert holnap tuti + lesz, :wink:

Itt az én görbém, még sokat em lehet tudni!! :cry:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 26400_.png

Lilla: be irod a gogglebe hogy: anne geddes babies és rá kattintasz a kereső fölött a Képek menüre. És ott sok sok baba kép van. de valószínű le kell kicsinyiteni mielött be tudod ide tenni.
Vendég
 


én irtam a sót és nekünk bevállt. egy fazékban kell megmelegiteni és beletenni egy kispárna huzatba.remélem segit!!!!

muffin:most teljessen megilyedtem pedig az van a papiron hogy 16mm.lehet van vele valami gond????ezt a korházba az uh-s doki csinálta és azt mondta hogy megfelelő a terhességi kornak.utánn meg beugrottam a dokimhoz és ő is mondta hogy minden rendben.3 hét mulva menjek.na most tiszta para lettem.pedig még van 2 hét a vizsgálatig........

Jenny csinál nekem volnalzót!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


lilla: az is elég ha anyit irsz be a keresőbe hogy anne geddes. Onnan választhatsz kedvedre :lol:
Vendég
 


Pintyus

Köszi, megvan!

Kép
p__lilla
 
 


nagyon édi a vonalzóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

köszönöm szépen Jenny :lol: :lol: !!!!!!!

megyek megpróbálom előtúrni a srácok papirjait.

mano
manocska2008
 
 


Manocska

Tényleg cuki a vonalzód. :D

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Végre itthon :lol:
Olyan pocsék idő van, hogy csak!!!Yuhuhog az eső :cry:
Az én gőrbémhez mit szóltok?
Olyan egyenes, hogy az már csoda :lol: :lol: :lol:
Csak ma ment fennebb, hogy ne legyen unalmas annyira :lol:

Manó:
Nagyon aranyos a vonalzód!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kép

Ehhez mit szóltok?? :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Szerintem neked a vonalzód nagyon bíztató. De valamit írtál, hogy teszteltél és plussz lett, aztán -. Azóta nem próbáltad?

Kép
p__lilla
 
 


De aranyos az a kis tappancs. Még a lábujjacskáit is meg lehet számolni. Netről való?

Kép
p__lilla
 
 


Igen, a 7. dpo.-n teszteltem és pozitiv lett az LH teszt, utána meg 2 napra rá megint és az nega lett :roll:
Azóta nem teszteltem...
Nem merek mert folyamatosan görcsöl a pocim, fáj a derekam, mintha meg akarna jönni a piri...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Bocs, nem a vonalzód, hanem a görbéd.

Kép
p__lilla
 
 


Igen Lilla, a netről van

:lol:

Ha tetszik ez a kép, akkor lekicsinyitheted és beteheted a neved alá :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Az lehet jele a terhességnek is. Ha jól tudom. De szerintem várd ki a 3 napot és csak utána tesztelj, ha nem jön meg. Az a tuti. De a + azért szerintem jelent valamit. Lehet, hogy a negatívnál hígabb volt a vizeleted.

Kép
p__lilla
 
 


Köszi Márti, nagyon tetszik. Be fogom tenni, ha tudom.

Kép
p__lilla
 
 


Manó, nekem is van émelygés, ezt azt hiszem a múltkor írtam. Kora reggel meg este fele de csak néhány percig, aztán jobb lesz. Annyira várom a holnapot és nagyon bízom benne,hogy minden rendben lesz! Kíváncsi vagyok, hogy nekem hány mm-es. Nekem 5hetesen volt 3 mm, azt írták, hogy naponta 1mmet növekszik. Tehát kb neki is olyan 16 mm körül kell lenni. Úgyhogy Manó ne ilyedj meg!

Ahogy írtam Pintyus, a reggeli rózsaszínes nyákból tudtam, hogy mi a nagy helyzet, de este akkorákat szúrogatott a jobb petefészkembe, hogy csak na. Ez volt nov 1-én és csak utána kb 2 napra kezdett emelkedni a hőm.
magdolnam
 
 


Ha kell segitek Lilla
:)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


szerintem ez photoshop, vagy tényleg ennyire látszhat egy baba???? :shock:
magdolnam
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: áááá kezdek parázni, hogy szétfogja szedni az én kis drágságom a pocim. Tényleeeeg ennnnnyire látszik?
magdolnam
 
 


Sikerült. Kész a babám a nevem alatt. Olyan édi. :D

Kép
p__lilla
 
 


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: anyukák tessék válaszolni kérlek benneteket :wink:
magdolnam
 
 


nekem a tapasztalat szerint ennyire nem látszodott, de a sógórnőm mesélte, hogy a férje elcsodálkozott, mert amikor terhes volt a fiával ugy kidugta egyszer a lábát, hogy megtudta számolni az ujjacskáit... Aztán ,nem tudom :roll: :roll: :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam
Ez tuti retusált kép! Ilyen szerintem nincs!

Jó a vonalzód Manocska. Aranyos az elefánt. Vidám.

Most egyre szarabbul vagyok. Lefekszem egy kicsit aludni, hátha jót tesz.

Meg keresek egy képet a nevem alá.

Kép
Kép
nati80
 
 


hmmm, akkor valószínűleg tényleg így lehet és fáj, vagy érzékeny olyankor, vagy nagyjából milyen érzés?
magdolnam
 
 


én már láttam ezt a képet valahol.hát nekem igy soha nem lehetett látni...hmmmm de lehet van ilyesmi nem tudom.ne izgulj Magdolnám,nagyon jo amikor érzed hogy mocorog :lol: :lol: :lol: .nálam a Máté lusta volt ugy kelett mindig piszkálni a pocakot a vége felé mert nem nagyon mozgott.amikor meg fészkelődött akkor megnyugodtam.

persze nem találtam semmit minden megvan amikoet rajzolnak minden apró dolog de a szülésről a zárojelentések azok nem tudom...... :twisted: .

alig várom hogy menjél Magdolnám holnap és leird mekkor.a kismami könyvem azt irja hogy 7 hetesen kb.szőlőszem nagyságú ugy 1.5cm.és 8 hetesen meg2.5cm.
nekem jövö héten kedden szerdán fog 2 honapot késni.neked hogy van Magdolnám????????
elvileg én 7 hetes vagyok illetve 6hét 4 nap szerintem.

mano
manocska2008
 
 


magdolnam
nem hinném, hogy nagy fájdalmat okozna. Én szivesen érezném már, ahogy át akarja "szakítani" a hasam a lábával. Furcsa érzés lehet.

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?