Új privát üzeneted érkezett!

Jóregglt :)

Angel akkor márciusig még lelkiekben felkészülhetsz a kiskuttyra :) én lehet nem vállalnám be mégegyszer .... :lol:

Katica írtam pü-t :)

Én jól vagyok ... csak lassan telnek a napok.

Monyo? Junko?
kokusz
 
 


Üdv Csajok!

Ááá, nekem a könnyebbik vége jut a dolgoknak! :oops: A kutyu a szüleimnél fog lakni! :wink: :D

Jaja, most aztán igazán van miért várni a márciust! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok! Nem vagyok Száni többé!

Péntek reggel volt egy hallvány pozitív tesztem Kép

aztán mivel hihetetlen számomra ismételtem dec1 és 2 án is. a felső a ma reggeli!
Kép

Annyira de annyira hihetetlen! HOlnap megyek vérvételre, de naggyon pozitív vagyok, minden rendben lesz, és babyboni/k megfelelő helyen kapaszkodik/nak ! Laughing

hát nem nagyon látszik, de nem tudtam jól fényképezni, de a mai az azért látszik
Vendég
 

 
 

sziasztok.

boni itt is gratula,megegy szanival kevesebb :cry: :lol:

megvan apa mutetjenek idopontja,kedd vagy szerda.kedden megy be a korhazba.

Kép
monyo83
 
 


Boni,
Na elmondom itt is: sztem a mai 2. csíkod alapján elég egyértelmű! :wink:

Bizony nagyon elkezdtünk fogyni szánikák! :? :wink:
Lehet fogadásokat kötni, ki lesz az utolsó! De sztem úgyis én :roll:

Monyóka,
apukádnak ++++++++++++++, reméljük minden a lehető legszerencsésebben fog alakulni!
angel37
 
 


Boni!!!!!!
Ez CSODÁLATOS!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Gratulálok! Naggggyon örülök!!!
Hány tüszőcskéd is volt?? Lehetnek többen?
A fellegekben jártok apával igaz?
:lol: Érzel valamit?

Azért ne hagyj minket itt teljesen, gyere Te is mint Boni vendég! :wink:

Angel én is itt maradok Veled!De szigorúan csak márciusig vagyunk...mert ha jól számolom nekem is kb.akkor lesz az első lombik..márha...de úgyis tudjátok :?:
Akartam is kérdezni hogy a K-ban van ugye ügyelet ? A vért is leveszik ha hétvégére esik a 3.nap? Amilyen száni pics..vagyok pont dec.29.-30.-ára fog esni a köv. ciklus 3. napja.
katica_75
 
 


Monyo
szorítok én is a papádnak +++++++++++++
katica_75
 
 


Angel, KAtica? Junkó, Kókusz, Monyó kívánpom hogy minél előbb kövessetek minket!

és persze figyelemmel kisérlek benneteket, és néha mindt Boni vendég benézek majd!

Monyó papádnak++++++++++++

KAtica van ügyelet!

2 tüszőm volt...de az egyik kisebb.. bármi lehet... :lol:
Vendég
 


Katica,
a Kaáliban hétvégén és ünnepekkor is dolgoznak!
Tavaly dec.23-án, szombaton, volt a transzferem, és az azt követő napokon is mentem progiszurit beadatni! :wink:

Ja, jó volna, ha csak márciusig... :oops:
angel37
 
 


Sziasztok,
lányok,lehet csatlakozni még?

Valaki azt írta,hogy lehet fogadásokat kötni,hogy ki lesz az utolsó,és biztosan ő.Nos,szerintem biztosan én leszek az,ha még sorra kerülök egyáltalán valaha. :lol:

Előszőr is nagyjából visszaolvasok,majd jövök valamikor.Aztán meg mesélek magamról. 8) :roll:
enis
 
 


Elnézést....Boniko,gratulálok. :D
enis
 
 


Angel, ennek most nagyon örülök!Mármint az állandó ügyeletnek. :lol:
(Dec 23? Te is jól tudsz időzíteni :lol: )

Szia Enis!
Üdv itt! :lol: Várjuk a Te történetedet is :lol:
katica_75
 
 


Katica,
így jött ki! :lol:
Kétnapos embrikéket kaptam vissza, ha háromnaposakat kapok, akkor 24 lett volna! :wink:

Sőt, az éjjeli szuri miatt is be lehet menni, mert ha szólsz, akkor odamegy egy nővér és beadja! Mondjuk én ezt sosem vettem igénybe.

Szia Enis!
Nahát, bővülünk! :wink:
Mit kell rólad tudni?
angel37
 
 


Sziasztok

Boni gratulálok!

Enis üdv köztünk :)

Csajok tegnap épp azt számolgattam hogy alig vagyunk már :) Nekem éjjel szörnyen görcsölt a hasam ... aztán elmúlt.
Jajj ez a karácsony, szilveszter időszak elég necces ilyen szempontból. Nekem ha most nem sikerült, akkor épp karácsony körülre esik a köv. inszem ...
kokusz
 
 


Sziasztok!

Bonikám!
Tyúhahó, gratulálok. Volt egy ilyen érzésem veled kapcsolatban. Gyere oszt mesélj.
Vendég
 


Sziasztok/2

Kigratulálva magam, szólok hozzátok is többiek. :)

Angyal!
Gyönyörűek a kutyák. (ne félj, én is ,maradok még egy darabig)

Kokusz!
Vagyok, vagyogatok.
nagyon remélem már nem kell foglalkoznod a karácsonyi inszemmel. Hanyadik napon vagy?

Katica!
Sztem még 4-5 cn-t elfogadnak. Ahogy olvasom a pesti kaáli rugalmasabb mint a szegedi. Itt vasárnap zárva vannak, úgyhogy ha úgy jön ki, akkor hétfőn van pl vérvétel, hiába 3 cn. vasárnapra esik mondjuk.
de majd elmonják ha mész, ne aggódj.

Enis!
Szia, mesélj miért vagy száni? :)

puszi.
Vendég
 


Kókusz,
az hülye fájás annyira kétesélyes, de reménykedjünk, hogy a jobbik! :wink: És akkor nem is kellene foglalkozni a köv. inszemmel...

Junko,
azt azért mégse mondom, hogy örülök, hogy maradsz! :wink: :lol:

Ugye édesek? 8)

Na nemsokára indulok konzultálni!
angel37
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a rengeteg bíztatást! Erőt adnak!

Vérvételem eredménye

progi 133,6 nmol/l

HCG 360,80 IU/l

December 19 én UH!
barnázgatpok, világosbarna, így kaptam Utrogestrant!

Boni, a vendég :lol:
Vendég
 


Boni!

Szuper és annyira jó. Egy pinduri irigykedés nem mondom, hogy nincs bennem, de nagyon örülök.
Külön szép fordulat a sorstól, hogy így Karácsony elött. :)


Angyal!
Hát kérem, ha tetszik ha nem maradok. :)
Most mit is konzultálsz? Gyogyit?
Majd írd meg.

Monyó!
Merre vagy? Megjött végül?

Képzeljétek én rózsakvarc nyakláncot kaptam a kolleganőmtől szülinapomra. Tök aranyos, nagyon jólesett.
Le se veszem többé.
Hogy mit tud? Kérem mindent:
http://66.102.9.104/search?q=cache:6l6K ... =firefox-a
http://66.102.9.104/search?q=cache:r8Ym ... =firefox-a

Azért hihetetlen számomra, hogy ilyesmikbe kapaszkodom. :roll:
Mondjuk szép is. És nem a termékenység miatt kaptam, hanem hogy a nőiességet erősíti.
Vendég
 


Boni,
itt is gratulálok! :) És itt is megnyugtató értékek!


Megkonzultáltam a magamét, mégis volt olyan, amire nem számítottam, ugyanis IR vizsgálatra kell mennem! Holnap meg is próbálok bejelentkezni, sztem ma már erről lecsúsztam... :?
A fogit pedig kezdem, amint megjön. :)
Ja, és valszeg kicsit kevesebb Gonalt fogok majd kapni, mert a doki nem akar még egyszer 21 petesejtet látni! :roll: :D
angel37
 
 


Boni, örülök hogy minden rendben..bár nekem ezek az értékek -sajna- semmit sem mondanak. 8) :lol: ez most 1 babyre utal vagy 2re? :lol:

Junko
szép a köved tényleg! :P És BOLDOG SZÜLINAPOT így kicsit megkésve is!! :lol: Ez 1 gólya (na jóóó 1 kis jóindulattal) Neked! :lol: :lol: :lol: Kép
Angel,
1 hónapig kell szedned?
katica_75
 
 


Vendég bejelentkezés:

Junkó szép ez a kő és utólag is Boldog Szülcsinapot!

Angel örülök az indulásnak...

Katica arra hoyg 1 v.2 majd Uh-n kapok eredméynt

Kókusz Nagyon drukkolok ám!

Monyó?
Vendég
 


sziasztok.

olvasgatlak benneteket.

boni gratulalok a hcg-hez.

angel miert kell IR er vizsgaklatra menned?

junko talan a csodako meghozza a csodat.

enis udv.meselj magadrol!

Velem semmi kulonos.vayg 4-5-6 ik cn en lehetek most.Idegileg egy nagy zokni vagyok most egyik naprol a masikra elek.lassan telik az ido.
aput ugy volt hogy holnap mutik,de a szegedi klinikan valami nem stimmel.az egyik korhazban a mutet eleg nayg osszeg a masikban annak a negyede szoval nem tudjuk mi van most.ossze vagyunk zavarodva.
hat ez van.

Kép
monyo83
 
 


ja meg anyit hogy kb 1 ora mulva megyek a varosba.ajandekot es ruhat nezni.
nem tudom hogy mit fogok venni.lehet lemondok a szoknyarol :? parom feltekenykedik csak tudnam miert hisz ferfi csak a legjobb haverja lesz aki a baratnom parja mar 6 eve :roll:
vagy esetleg a tobb szaz unneplore a korzon,akik mind azzal lesznek elfoglalva hogy mikor pukkanjon ki a pezsgo.szoval nem ertem a ferjemet.szerinte nadragban es kotott pulcsiban is ugyanolyan szep vagyok :shock: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyo
sjnálom hogy kavart okoz nálatok is az eü. kuszasága. :?

Hát igen ezek a pasik! Nemhogy örülne hogy csini a felesége! :lol: de ha Te vágysz a szoknyára és a szexibb stílusra arra az 1 napon, sztem vágj bele! :lol: a végeredmény biztos meggyőzi Őt is. :lol:

Mi az az IR? :oops:
katica_75
 
 


apuu bent van a 2es szegedi klinikan jo kezek kozott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szarnyalni tudnak :lol: ugy latszik meglesz a karacsonyi kivansagunk hogy apu jobban legyen es jovore be tudjon vinni a szuloszobara.

katica hat ez az hogy en sem tudom mit akarok.mindenesetre szetnezek es meg raerek donteni.

Kép
monyo83
 
 


IR=inzulinrezisztencia.
inzulin vizsgalat.

Kép
monyo83
 
 


Boni :P
Itt is gratu.

Lassan tényleg megalakíthatjuk az exszáni klubot. De lehet, hogy nem is kell új topik, mert mindannyian az ikres topikra fogunk írni :lol:

Hiányoztatok, benéztem.
3 dobogó szívű babánk van. Nos, világ életemben 1 vagy 2 babát szerettem volna, így barátkozom még ezzel az érzéssel.

Várom és szemmel tartom az újabb potenciális ex szánikat :wink:

Fanni m.v.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fannnnnniiii!! Naggyon gratulálok!
tiszta libabőr lettem!! :lol: hát ez tényleg csoda, 3 picike... ennyi év próbálkozás után, most mind a 3-nak sikerült megkapaszkodni! :P
Figyu akartam is kérdezni hogy most ahogy kiderült ez a betegség (?) Lehet h. ez volt a siker titka?

Olyan jó hogy jöttél, reményt adtok mindíg-nekem legalábbis nagyon-Kamillának és Boninak is úgy örülök.
katica_75
 
 


Jó reggelt Vendég érkezett!

Fanni úgy gondolom képes leszel megbírkózni a gondolattal :lol:

Kókusz nagyon drukkolok, mikor tesztelsz pozitívat :wink:

Junkó drága mesélek: kicsit hihetetlen számomra illetve van egy kis barnázgatás, ezért ellensúlyképpen ma is teszteltem egy csont pozitívat :oops: messze avn még a 19.e :oops:

Angel remelém jó lesz az IR vizsgálat eredménye+++++++

Monyó én szoknyát csak azé nem vennék fel, mert szétfagyna a ..... :lol: Örülök, hoyg édesapád jó kezekben van!

KAtica neked is mennek a drukkok

enis ez a topik egy naggyon jó dobogó....... :lol:

na mentem vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


sziasztok.

boni lattam a teszted valami csucs,en is ilyet szeretnek egyszer,nekem is ez a fajta tesztem van.

fanny.gratulalok a 3 babahoz.en bizti osszetojtam volna magam amikor kiderult.

Na szetneztem ruha ugyben.neztem ilyen sexis fehernemut de meg jo hogy nem vettem meg mert a parom szerint a harisnyatarto nagyon kurvas,de kineztem egy szep csipket ami tutira tetszeni fog neki.
valszeg szoknya lesz,jovoheten megyek be ujra.

ti hogy alltok az unnepi keszulodessel,nekem meg semmim sincs,kellene mostmar valamit csinalnom. :?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Fanni nagyon nagy gratula :) lehet én sokkot kapnék ha mondanák hogy 3-an vannak ....

Csajok nekem elég durván fáj a hasam már napok óta ... szúrkál, nyom ... nemtom mitől lehet. Már kezdek aggódni.
kokusz
 
 


Wow, Fanni! Ez szép feladat! Gratulálok. Feküdj nagyon sokat!
Boni, neked is esélyesek az ikrek? Hány tüsződ volt?

Volt a hőmérős topicban Szilvaqueen, aki 3-as ikreket vár. Vele mi van??? Egyszer bejelentkezett az ikresbe, aztán nem írt többet.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


kokusz,szerintem siman lehet ez terhesegi tunet is.sokan mondjak hogy azoknal szurkal,feszul alul a hasa.

kamilla szilvaek jol vannak csak nincs netjuk.az inszemes topikban olvastam.

Kép
monyo83
 
 


Vendég boni

Kókusz nyugi +++++++++++++++

KAmilla SZilva jól vna, csak nincs otthon net, mindhárom baba szépen fejlődik, táppénzen van...

Nekem 2 volt bal oldalt, de az egyik kisebb... majd uh-n elválik :lol:

puszi nektek
Vendég
 


Monyo, hát lehet végülis, én örülnék neki nem kicsit :) Csak tegnap este már megijedtem, annyira szúrkált, a férjem csak nézett mit szenvedek.
kokusz
 
 


Katica :P
Köszi! Nos igen. 4,5 év, 6. lombik... A dokim szerint azért ekkora változást nem kellett, hogy hozzon a haparin... De így alakult. Mindig mindennek oka van...

Monyo :P Kókusz :P
Közel álltam hozzá :wink:

Kamilla :P
Képzeld, semmi bajom! Nem is fekszem, mondjuk nem is mondták, de teljesen jól vagyok. Ráérek majd feküdni ha muszáj lesz...
Még nem volt időm utánanézni a hármasikreseknek, mert jövő szerdán vizsgáznom kell közigazgatásból brrrr és kicsit le vagyok maradva a tervemhez képest :?

Pussz nektek, mihamarabbi babásodást kívánok :lol:

Fanni m.v.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok.

fanny apukad jol van?otthon van mar?

bonikismami hogy vagy ma reggel?

angel,junko?katica?

Nekem jelen pillanatban jo kedvem van,remelem senki nem rontja el.)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok Szánikák!

Kicsit lófuttában vagyok (és valszeg csak vasárnap tudok benézni legközelebb).

Megcsináltattam ma az inzulinrezisztencia vizsgálatot, jövő hétre meglesz az eredménye. Nem is volt olyan szörnyű a lötty! :)
Mikulásbácsi az éjszaka valóban nálam járt, így ma este megkezdem a fogiszedést! :D
Ennyi van, a semminél több! 8)

Katica,
február végéig fogom szedni, 2x35 osztásban! :wink: A lombik márciusban lesz, ez nem változott!

Monyóka,
Örülök apukádról a jó híreknek! :)
Te pedig macásodjál csak egész nyugodtan! :lol:

Kókusz,
miért kell rögtön arra gondolni, hogy baj van? :wink: :wink:

Fanni m.v. :P
ez naggyon jó! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok!Szeretnék csatlakozni hozzátok mert asszem én is ide tartozok közétek és jó ha vannak olyan emberek akik megértik mi-mindenen tudunk mi nők keresztül menni hogy babánk lehessen. És persze jó lenne megosztani a tapasztalatokat meg a bánatot vagy éppen az örömöt!Hát magamról annyit mi a párommal 10-éve vagyunk eggyütt igaz abbol a 10-évből 3-éve szertnénk a babát de semmi egész a mai napig tavaly óta folyt a kivizsgálásunk ami most ért véget októberben persze semmit nem találtak eggyikünknél sem.És ez elég elkeserítő.Talán most így Lapar-után reménykedek benne hogy lessz valami.Hát így röviden tömören ennyit magamról,és kívánom mindekinek hogy a jézuska hozza a babát.Ja és mindenkinek Boldog Mikit.
keti25
 
 


Sziasztok,
vagyok én is csak sok a meló :x

Mi pont 4 éves ismerkedtünk meg a férjemmel, a MIKI hozta az már bizonyos! :lol: :lol:

"Monyo macásodjál " - ez nagyon jó :lol:

Szia Keti, üdv itt is...
pont tegnap írtam neked privit, láttalak a laparosban.
Ti most inszemezni fogtok?
katica_75
 
 


szia katica! hát igen ugy néz ki a dolog hogy megyünk tovább inszemre ha most se jön a babó.Már meg van az időpontom a doki konzultációra.
keti25
 
 


Monyo :P
Köszi a kérdést. Nincs még otthon. Stagnál egy ideje. Nem tud felülni az ágyban, nincs hozzá ereje és közben depressziós lett, így lényegében már kedve sincs erőlködni. A kórházban azt mondták, eddig jutottak, vigyük haza. Jövő héten hazaszállítják, s otthon Anyukámnak kell róla gondoskodni. Az 55 kg-os Anyukámnak a kb. 80-85 kg-os ágyban fekvő Apukámról.
Ez van :? de talán legalább a depije elmúlik. Vagy pont nem. Nem tudni még.
Na, most m.v.-t sem kell írjak, mert ez elég komolyan a száni felem :(

Te Apukád hogy van?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Keti
Köszi a privit :lol: Hajrá spontán babó! :wink:

Angel
drukk a jó eredményekért! Ez a long protokol akkor?

Fanni
Hátha az ikrek híre majd kihúzza a papádat a depiből! Otthon biztos csak jobban lehet, nem?! Te érzel már valamit 1ébként?

Junkónk?

Húú csajok a hugimnak már akkora a pocija! :lol: 1 bő hónap és jön a kis kukis. :lol: Én meg ma voltam az sztkban az elhagyott leleteimet nyomtattatam újra, több kevesebb sikerrel.Szerencsére a hsg-t meg a rákszűrést ki tudták nyomni, de nincs véreredményem és a clamidia stb. szűrés eredmények sincsenek a gépben. :evil: (Ja a nővérkék mikulásnak öltöztek a nőgyógyászaton :lol: )
katica_75
 
 


Sziasztok

Fanni, szerintem apudnak otthon biztosan jobb lesz ... mégiscsak más a környezet mint egy kórházban. Drukkolok nagyon.

Angel nem gondolok én rosszra na, legalábbis próbálok :)
Huh cukros lötyi ... :? drukkolok, de biztos jó lesz az eredmény :)

Katica akkor a hiányzó papírok helyett őjra kell csináltatni a dolgokat? Ez azért nem semmi hogy nincs meg ott sem.

Lányok nekem ez a hasfájás nem múlik, én bízom benne hogy jót jelent. Eddig a méhem szúrkált most inkább már a fészkeim fájnak. Jajj de soká lesz még jövő hét ..... :shock:
kokusz
 
 


Jó reggelt!

Vendég jött! :lol:

FAnni reméelm édasápdnak használni fog, hogy otthonlesz! erőt és kitartást kívánok nektek!

Kókusz szedsz MAgne b6ot? nekem az segített a hasfájáskor!

KAtica nem senmmi, reméelmmegtalálják a leleteket!

JUnkó, Angel, MOnyó nagy ölelés megy Nektek is Régi és Új szánik kívánom, hoyg megtaláljátok a dobbantót :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nya, itt vagyok száncsókáim. Nem volt rá érkezésem hogy írjak, de most aztán. :)

Monyó!
Örülök, hogy apukád jó kezekben van és annak meg pláne ,hogy jó a kedved.
Sztem Szinyóra cska azért is öltözz ki az eredeti terved szerint. Hidd el a párocskád nagyon elégedett lesz. A férjem is azt mondja mindig úgy szeret alanaturale, mégis többet tapogat, ha ki vagyok öltözve. :wink:

Fanni!
Én is csak abban bízom hogy otthon apukádnak visszajön az életkedve, Szegény, nem lehet egyszerű neki. Az biztos hogy javulnia kell a kedélyének valahogy mert ez segíti a gyógyulásban. Nagypapaság nem dobja fel?

Katica!
Hogyhogy nincsenek meg a leleteid? Ezt én nem is értem...fúú ha arra gondolok, hogy dokihoz kell mennem engem már a hideg ráz ki. Balhéztam is tegnap egy magán rendelőben. A 12 ezer forintos vérvétele eredménye egy hét alatt nem jöütt meg,. Merthogy valamiből hiány volt a laborban. Basszus engem ez egyáltalán nem érdekel. Erre a nővérek adtak egy szaloncukrot...
Hú de jó a hugodnak.

Angyal!
Mindíg aggódom amikor így eltűnsz...ügyes vagy hogy meg tudtad csinálni a vizsgálatot. Kivácsni vagyok kiderül-e valami.

Kókusz!
Tényleg lassan telnek a napok. Reggel gondoltam rá, nem-e tesztelsz már a napokban.
Ha nekem a lombik alatt fájt volna a hasam vagy a petefészkem, vagy legalább a körmöm hegye, az egekig ugrottam volna örmömben. :wink:

Boni MV!
Akkora bódogság sugárzik az írásaidból!!!
Alig várom már a 19-ét (gondolom azért nem jobban mint te), hogy kiderüljön tényleg ikreket hoz-e a száni klubtagság. :)
Köszönjük, hogy gondolsz ránk.


Keti!
Üdv köztünk és neked is hozzon sikert a Száni Klub. Vannak jányok akiknek nagyon bejött.
:wink:
Elhiszem hogy bosszantó, hogy semmit nem találnak-de a józan eszünkre hallgatva hál Isten.
Fannninknál is ez volt, aztán nézd meg hogy járt. :)
Neked is hasonlókat.

Ancsa!
Olvastalak a másikon és sajnálom nagyon. Én csak azt tudom javasolni amit mi is teszünk. Pihenünk, mi is kerültünk olyan mélyre (nemcsak a baba dolog...), hogy nem szabad most folytatni, pihenni kell. Még egy sikertelenség ebben a negatív szériában nem tenne jót és azt hiszem törvényszerű is lenne, hogy nem sikerülne.

Rólam
Semmi. vszínű január vége fagyibébik és aztán vége a dalnak egy időre. Max. nyáron folytatjuk újra. Így döntöttünk az Ancsának is írtak alapján. Elegem van a dokikból, meg a vizsgálatokból.
És várom a Karácsonyt, és csináltattam műkörmöket.és most azért kicsit jobb, bár jobb lett volna ha nem érkezik hiánypótlás egy munkánkra...Na mindegy a műkörmökre visszatérve hááát még szoknom kell.

Pusszancs, csajok :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Junkokám, örülök én hogy fájok :) legalább érzek valamit. Csak majd a végeredményre vagyok kíváncsi :)
Műköröm, huh nekem sosem volt, de szerintem nem is lesz ... megbolondulnék .... :)

Boni nem szedek magnéziumot. Valamelyik nap mikor már untam hogy fáj a hasam beszedtem egy jó nagy adagot, de nem segített. Szedni meg nem akarok még egy bogyót mert állandóan forog a gyomrom már a bogyóktól ... annyi félét kell szedni.
kokusz
 
 


Kokuszka!

Nekem is most van először. Hirtelen felindulásból elkövetett műköröm építés.
Egyébként nem hosszú. Csak olyan tömör. :shock:
Mikor tesztelsz???
Vendég
 


Ja hogy tömör :) nekem az a sok szép minta tetszik amiket ráfestenek, kár hogy nem tudok magamnak gyártani.
Teszteléssel várni akarok vagy keddig, azt javasolták hétfőn még ne teszteljek, és szedjem a progit is tovább.
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?