Új privát üzeneted érkezett!

jaj Szandra! Sajnálom és gyógyuljatok!!!!
kállai
 
 


kecsegtető...

már írni sem tudok, így én is búcsúzom.. :oops:
kállai
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 13:35-kor.
bibolya
 
 

 
 


Sziasztok!

Szandra!

gyógyuljatok!!!! nagyon sajnálom, hogy holnap nem találkozunk!!!!

:cry:

én nagyon örülök a mikulásnak, mivel kiderült Tamiék sem az ovison, sem a cégesen nem tudnak részt venni... így ez a holnapi nap nagyon jó, hogy lesz.
:)

akkor holnap!!!!!

anett
kállai
 
 


Hajajaj, ez a hülye idő már csak ilyen. Szépen süt a nap és virulnak a bacik :twisted: :twisted:
Jobbulást a csajoknak Szandra!!!!
Nagyon sajnálom, hogy nem jöttök!!!

Mi délelőtt hol is lehettünk máshol, mint a Lidl-be :wink: :wink:
És.......................sikerült megint a béna pénztárost kifogni (jó csak kettő közül lehetett választani) :roll: :roll: :roll: :roll:
Délután meg elmegyünk apával a Regió játéknagykerbe, csajsziknak vásárolni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!
Ne már!!!! :cry: :cry: :cry: pont most????ez igazságtalan!!!
a kocsit még megoldanánk....


holnap akkor arra megyek 4 fele és bedobom a csomikat,jó? :(
Gyógyuljatok meg gyorsan! Ma jött egy kislány az oviba és Taminak hívják :lol: :lol: :lol: meg van a váltótárs :lol: :lol: :lol: na csak vicceltem Tamit senki nem helyettesítheti

Anett!
Ez szuper!
Remélem jól fog sikerülni :lol: nem szeretném,ha csalódnátok :( főleg a gyerekek :D

Holnap Cinire elviszem a Miki ruhát Anikónak (Ibolyának)és van egy piros zsákom is. Szóval a kellékek le tudva....
Akkor listát nem írok,mindenkinek névre szóló csomagot csináltunk,így csak kivesz egy zsákot és szólítja a gyereket,ennyi. Előtte úgyis énekelünk gondolom egységesen.

Nekem meg inhűvelygyulladásom van :x szóval bal kézzel pötyögök és lassan,úgyhogy megyek is.

Azért a szemem nem fáj ám :wink: :lol:

ildikó
ilgya1
 
 


na Gyöngyi ma te előztél meg :lol: :lol: :lol: 1:1

Nem vettél véletlenül olyan bigyót amiről beszéltünk/ a Lidl-be/ :?: :oops:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Nagyon örülünk,hogy csatlakozhatunk hozzátok!Szóljatok ha van valami program és szívesen elmegyünk.Minden péntek délelőtt a játszóházban szoktatok talizni?

Mi is nagyon örülünk a Mikibulinak!!!Nagyon kiváncsi vagyok mit fognak hozzá szólni a gyerkőcök.

Andi
mézesandi
 
 


Szandra,nagyon sajnálom,hogy holnap nem jöttök-gyógyuljanak meg nagyon gyorsan a csajok!!!

Csajok,csak egy gondolat számomra-nem kéne a miki bácsinak :lol: valami csekélységet venni :oops: ?Nem elég,hogy nem ismerjük,de kapásból a mélyvízbe dobjuk :oops: ?

Még az jutott az eszembe,hogy műanyag poharakat kéne hozni,mert hiába veszünk innivalót ha nem tudjuk miből meginni :oops: .
Sajtosat begyurtam,holnap de.sütöm :lol: .

na megyek mert a Geri felébredt és nyüglödik :roll:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Nekem mondta múltkor a Tami, hogy van egy Tami az oviba még mondtam is az Anettnak, hogy nem hiszem el amit a Tami mondott erre tessék :)

Anett!
Ezek után amikor a te Tamid mesélte, hogy találkozott a csipkerózsikával meg egyéb társaival és utána jött az uszodai sztori hát nem kételkednék. :lol: :lol:

Gyöngyi!
Tudtam, hogy fasza csajszi vagy. :)

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!!

Élek (csak nem virulok...)!
és most is csak gyors leszek... :oops:

A vendégséget túléltük, jól sikerült, mindenkinek minden ízlett. Még szép, próbáltak volna nem rajongani ;)

Viszont a háromnapos sütés-főzés annyira kimerített, hogy vasárnap eléggé padlón voltam, még szerencse, hogy mentünk anyósomékhoz szülinapozni, így nem kellett szinte semmit sem csinálnom. Nade tegnap! Töksz@rul voltam, Ancsi is bolond volt, alig vártam, hogy vége legyen a napnak.
Ezek után félek egy kicsit a vasárnaptól: keresztelő kb 25 vendéggel!!! Előtte szombaton szülinapozás, szerencsére anyuéknál, szóval igazán rá sem pihenhetek a dologra...

Ildi, Szandra,
szuperek vagytok a csomizással!!!

Szandra,
annyira sajnálom! Gyógyuljatok meg hamar!!!

Anikó,
szuper a párod!

Gyöngyi,
Mi volt ma??? Ja, vagy még nincs végleges válasz?

GYöngyi, Anett, Szandra, Nóra,
belevaló csajok vagytok! Szerintem nekem nem való egy ilyen só, már ezekbe a képekbe is belepirultam. Asszem én is prúd vagyok !

Ibolya,
a muffin után most sóssal hódítasz??? :wink:

Nagyon várom már a holnap estét, remélem több lurkó nem betegszik meg!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra!!!

Tudom hogy fasza csajszi vagyok, de szerinted miért is??? :oops: :oops:
És mi van sz uszodai sztorival?? Lemaradtam??!! :twisted:

Ibolya!!

Műanyag poharak jó ötlet!! :wink: :wink:
Nekem van a szekrénybe, ezt bevállalom, nem kell külön venni!!!!!!!

Mézes Andi!!

(erre ki kell találni valamit :D ) Mi is örülünk, hogy csatlakoztál!!!
Én szeretném, ha minden pénteken fix lenne ez a játazóházas buli!! Mi biztos megyünk :lol: :lol: (még egy ideig)

Ildi!!!

Szégyenlem, de nem is jutott az eszembe nézni a bigyót a Lidl-ben :oops: :oops: :oops:

Mi holnap nem megyünk Cinire, mert nincs kocsink.Végre apának van fusimunkája :lol: :lol: :lol:


És a végére hagytam a jó hírt!!! Úgy tűnik már biztos enyém az üllői iskolavédőnői állás!!
:lol: :lol: :lol: . Ma voltam beszélni a gazdaságissal, gondoltam tisztázunk pár dolgot, de mindenre azt mondta, hogy majd januárba. Ezt meg azt intézzem el, és január 2-án menjek be dolgozni, ezzel utamra bocsájtott :lol: :lol: :lol: Akkor ez azt jelenti, igaz, hogy enyém az állás??!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!
GRATULÁLOK!!!-Még akkor is ha nem ez volt álmaid állása!

Bigyó letudva :lol:

Poharat éppen akartam írni,de Ibolya megelőzött :x :lol:

Most pénteken tutti nem megyünk játszóházba,mert a héten aznap van angol :lol: és szombaton disznót vágunk.

Kata!NA végre!És a fótók? :D
Nem irigyellek a vasárnap miatt!Én megegyeztem egy kis tavaszi napsütés napocskában a családdal keresztelő ügyben :oops: nem tiltakoztak;kicsit sok minden összejött decemberben. :lol:
de te sem panaszkodhatsz! :wink: most mit is ünnepeltetek?valahogy nem ugrik be :?


MézesAndi!Gyere bátran!

Ibolya! Mire gondoltál pontosan,mit vegyünk Anikó Mikulásának? :roll:

Tudjátok mit felejtettünk ki a csomagból? Na tippeljetek! :lol: 5 pontos kérdés...
gondoljatok a versikére!

Ahhoz képest,hogy fáj a kezem....

Ildikó
ilgya1
 
 


Gyöngyi!!!!

DEJÓ,DEJÓ,DEJÓ,DEJÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ildi,

csak nem a mogyorót???? Lehet, hogy Szandra túl sokat látott belőle hétvégén :shock: !
Hát nem írtam, mert nem akartam bev :shock: llani, de holnap lesz a 28. szülinapom.... :roll:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Gyöngyi!
Természetesen azért vagy fasza csajszi mert sikerült a meló!!!!! Vagy te mire gondoltál, azért írom mert a csippendéles este olyanokat csináltál?? :lol: :lol: :lol: :wink: :lol: :lol:

Na ezek után szerintem magyarázhatod a bizonyítványodat mindenki előtt :lol:

De szerintem az Anett és a Nóra is biztos emlékeznek arra mikor az asztalon táncoltál (upsz elszóltam magam !??)

Szandra

szandrakiss
 
 



hello Lányok,
Bocsánat, hogy így eltűntem, de qrva sz*r hetem van: egyrészt a meló miatt, másrészt tegnap a munkából hazafelé a vonaton megint rosszul lettem, azt hittem, soha nem érek haza...
Holnap itthonról fogok dolgozni, úgyhogy remélem, délután meg tud lépni az Uram is a cégtől, és oda tudja adni nekem a kocsit - vagy eljön velem a mikulásozásra. Ti párosával jöttök, vagy nem hozzátok a hímeket? 16.30-kor kezdődik a móka?
Gyöngyi, gratulálok a munkához!!!!!!!
Csajok, nem lehetett semmi ez a vetkőzős mulatság - nekem ezzel csak az a bajom, hogy ezeken a meztelen csigákon egy szál szőr sincs, én meg azt szeretem, ha valaki "bekecses" :oops:
Na, lépek, alig állok a lábamon, 9 óra meló után még elkezdtem itthon rántott gombát és karfiolt gyártani (jó nagy hülyeség volt, de lassan elkészülök vele).
Kata (3in1) :D

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 14:44-kor.
bibolya
 
 


Katus!
Akkor sok boldog szülinapot kívánunk!!!


Kép


Dávid is kidőlt a sorból :cry: éjjel nem érezte jól magát és elkezdett köhögni :cry: ovi és Tücsök helyett irány a doki :cry: :cry: :cry:

9-re odaviszem a ruhát a MŰV. H.-hoz.

Tényleg a dió maradt ki,de mostmár nem bontom ki a zsákokat :oops: :x
ilgya1
 
 


Kata!

Hozhatod a hímedet nyugodtan!Lesz egy pár apuka :D
bekecses :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 14:44-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!!!!

Ildi!!!

Ez nem lehet igaz!!!! Nehogy már Ti se gyertek!!! (Kristóf hány :cry: )
Neeem ér!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata!!

Igen!! :lol: :lol: Nálam sem férfi a férfi mellkas-szőrzet nélkül :lol: :lol: És ezt én is nagyon hiányoltam, csupasznak itt vagyok én :wink: :wink:
Gyertek csak együtt, az én uram, ha késik is, de ott lesz!!

Szandra!!

Hogy vannak a csajok???

Katus!!

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK, eme zsenge korhoz :cry: :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Katus, boldog szülinapot! :) :) :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Katus!

Boldog születésnapot kívánunk mi is!


Gyöngyi!
Köszönöm kérdésed, a helyzet annyiban változott egy kicsit, hogy tegnap a Taminál tetőzött a dolog ma meg az Edónál. Edónak folyamatosan 38 a láza de még nem adtam neki lázcsillapítót majd ha feljebb ment, szerintem ez még küzd a vírus, szerinted?


Hát a tegnap esténk az nem volt semmi. Majd mesélek csak így hosszú és bonyolult lenne de volt benne apa éppen elért volnattal, éjszakai Tesco járat mézért mert köhögési roham volt, útközben kifogyott benzin :oops: :roll: (éjfékor :) ), 20 percig egy kassza sem működött és még sorólhatnám. Kegyetlen volt de így visszagondolva egy kicsit vicces.

Ildi!
Mi volt a dokinál?

Nóra!
Kristóf is csatlakozott?? :(

Komolyan mondom két miku buli kellene, az egyik az egészséges másik a beteg társaságnak. :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 


sziasztok

Írt fel a doki Ceclort és Ambroxol-t. Azt hogy vihetem-e a Mikulás buliba azt mondta,hogy beszéljem meg apával. :? :o :?

Az óvónő azt mondta a telefonba,hogy holnap azért vigyem be 11 kor,és ott is maradhatok vele a Miki bulin. Nem tudom mit csináljak? Nem szeretnék senkit megfertőzni :oops:
nem lázas,és olyan aktív,mintha semmi baja nem lenne,csak a szemén látszik,hogy valami azért nem stimmel :o
Szerintetek? :x

Szandra ajjajj:lol: nem semmik lehettetek. :? éjféli Tesco?

nem is rossz az ötlet :twisted: legyen két buli!!! :D
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nahát Tami is köhögött az éjjel, de reggel nem tünt betegnek... az a félelmem, azért kezdődik valami.

Mi azért megyünk, ha nem gond...

Kata!

Isten éltessen!!!!!

Szandra!

Nem semmi lehetett az este. Csak az vigasztaljon, hogy nekem méz -túra nélkül is nagyon szar estéim vannak mostanság. Szonja minden éjszaka cirkuszol és teljes hangerővel.

Ildi!

Remélem semmi komoly! Ugye jöttök?!!

Gyöngyi!

szeva dolgozó nő!!! :lol:

Benettke!

Ma láttam egy családot a tévébe a 15 éves fiú mellé született született négy kislány, ikrek.. annyira durva...
Nálatok azért nagyon jó, hogy fiú is , lány is...
:)

délután találkozunk!!! :)

anett
kállai
 
 


Ildi!

Tőlem nyugodtan, mi az oviba így is úgy is elkapunk mindent...

és mondom, Tami is köhögött éjjel....

a.
kállai
 
 


Hahó Csajok,
Akkor a cím Lőrinci u.14, és 16.30-kor kezdődik a móka?
Mit vigyek magammal? Innivaló, ennivaló, tányér, pohár, ilyesmi?
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!


Hát, ez a fránya betegség, hogy pont most támadta meg a manókat :evil: :twisted: :evil: Ha másra nem, hát a télapó bulira tekintettel lehetett volna :?

Ugye azért nem dőlt ki mindenki? Így is hiányozni fognak akik nem tudnak jönni, ha lehet most már ne növeljétek a hiányérzetemet :wink:

Ibolya!

Te kis boszi lehetsz :wink: , mert én is pont arra gondoltam, hogy kellene valamivel honorálnunk a télapó fáradozásait, csak nem volt időm közzé tenni a gondolatot, mert megelőztél :wink: :lol: :lol: :lol: Amúgy hol tart ez a projekt?

Anett!

Sajna nem nekünk lesznek ikreink, hanem a Katáéknak :( :P Én a: "jajj, fiú lesz, ezért hisztizek" kismama vagyok :oops: :oops: :oops: Ezek a keveredések a mai tali után szerintem megoldódnak! :wink: Korábban már a Szandra is kifogásolta, hogy ketten vagyunk egyszerre pocakosak :shock: :D

Többiek!

Délután találkozunk ugye :roll: ??? Én már nagyon várom! Addig próbálom magam lefoglalni egy kis munkával :?

Minden mást majd szóban... :)

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


No megint bocsánat Kata és Benettke.... :oops:

És tényleg jól érzed én addig nehezen azonosítok míg nem találkozom...

a szorakozottságomról csak annyit, hogy két héttel ezelőtt hazamentünk anyáékhoz és nem vittem a lányoknak se kabátot, se pizamát.... :oops:

én 16 körül megpróbálok ott lenni a lányokkal...

egy kis pogit viszek meg üdítőt..

anett
kállai
 
 


KATUS!

BOLDOG SZÜLINAPOT!



Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 14:45-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!!

Ibolya!!

Igen sütöttem, de milánóit :oops: :oops: :oops: De aggódj meg sütöttem a kókuszos sütit is :lol: :lol:
És viszem a poharakat!!!

Szerintem túl sok kajcsi nem kell, úgyis nekiesnek majd a gyerekek a csomagnak!!!
:lol: :lol:
Mikubácsinak egy üveg bor??????

Kata, Benettke!!

Majd megszokjátok :lol: :lol: Anett és Szandra ikerlelkek :lol: :lol: :lol:
De őket így szeretjük!!!! :wink: :wink:
Kata csak magatokat hozzátok, az a legfontosabb!!! :wink: :wink:

Ildi!!

Félve kérdem mi volt a doki diagnózisa??? Amire antibiotikumot írt kapásból???
Az ő betegsége nem tűnik vészesnek. Egy kis köhögés belefér, ennyit le tud gyürni mindenki immunrendszere, ez belefér az ovislétbe!!!

Na megyek, mert két napja nem mosogatta, és nem lehet bemenni a konyhába!! És még nem is dolgozom!!! Lehet be kellene szereznem egy mosogatógépet! :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Sziasztok!


Mi is gondolunk Rátok!!!

Persze reggel óta semmi baja Kristófnak.....de azért nem mertem volna elvinni ennyi gyerkőc közé :cry:

Pusz!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Köszi Lányok a meghívást, aranyos volt mindenki, nagyon jól éreztük magunkat. És gyönyörű minden csemete :) :) :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon jó volt!!!
Ildi!!! Nagyon klassz volt a csomag, köszönjük!!!!
A csomagolást is neked és Szandrának.
És hát a Mikulásunk szuper volt, akármit is mond magáról!!!! :lol: :lol: :lol: Neki is köszönjük!!

Jó volt látni sok régen látott arcot (ja, nem, csak a Jutkáékat láttam régen :cry: ) és a sok új arcot :lol: :lol:
Csak nem tudtam, hogy gyerek party lévén a gyerekeimmel foglakkozzak, vagy veletek!!!
Nekem kicsit kevés volt belőletek :oops: , jó lett volna még beszélgetni. Remélem még lesz rá módunk!!!

Féynképeket kiválogatom és rakok fel és elküldöm az illetékeseknek. Aki igénytart rá priviben adjon e-mail címet. Bár olyan minőségi fotókat mint amilyeneket az Anett készített nem tudok prezentálni, de talán emléknek jók lesznek :oops: :lol:

Na megfürdetem a csajokat. Pörögnek ezerrel!!! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

NAGYON JÓ VOLT!!!!

Csatlakozom Gyöngyihez, jó lett volna többet beszélgetni, dehát ez gyerekünnep!
Nagyon aranyosak a gyerekeink, ezt megállapítottuk Attival (neki most a szíve csücske Marietta ;) ). Tök jó, hogy megtaláltátok ezt a játszóházat, minden korosztálynak jó játékot biztosít, Ancsi nagyon jól elvolt, és a nagylány, Enikő sem unatkozott ;)

Ibolya! nagyon aranyos a nagylányod!

Ildi, Szandra, csodás csomikat készítettetek! Köszönjük szépen! Szerintem varázslók vagytok, ha ez mind belefért ötszáz pénzbe.

Gyöngyi,
én kérek szépen képeket, a címem a hsz-em alatt ;)

Szandra, Nóra, hiányoztatok!

Kata, Benettke, mit szólnak a gyermekek a csomikhoz ???? Jó, hogy jöttetek!!!

Andik és Danik! Remélem gyakrabban jöttök majd a fórumra is!

Még egyszer! JÓ VOLT VELETEK!!!!

Most megyek, gyönyörködöm a gyerekemben, még szoknom kell a fülbevalóját! :lol: :wink:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Szerintem is nagyon jól sikerült a buli :lol: örülök,hogy ilyen sokan el tudtatok jönni,Szandra és Nóra is nagyon hiányzott :? :lol:
Végül nem gyertyafényes volt a Party,mert 4 körül visszakapcsolták az áramot.Pedig milyen hangulatos lett volna,nem? :lol:

Lassan elkezdhetjük a farsangit szervezni,nem? :lol:

A Mikulásra viszont mondtam,hogy már most igényt tartunk,lefoglalóztam jövőre is :lol: nem mondott igent :oops: :cry:

Szegény nagymamát sajnáltam,aki éppen betoppant a két kisfiúval,de nem adhattam oda neki Nóráék ajándékát :oops: ki kellett volna írni,hogy zártkörű rendezvény :lol: utólag gondolkodtam,hogy a Rékáét odaadhattam volna :? na mindegyj, a télapó ügyesen megoldotta ....


A kis filc mikulás ,(hóember,rénszarvas) a névcsipesz és a csoki pénz volt az én meglepim :wink:

Gyöngyi! Köszönjük a bort! Jövünk neked egyel.

Benettke!Nagyon aranyos vagy,hogy ismeretlenül is gondoltál ránk,tetszik az ajándékod :lol: NAgyon kedves vagy!

Anett! Jó utat Nektek! És fényképeket akarok :lol: remélem örült Tami a cukornak :lol:

Katus!
Nem is mutattad Ancsi fülbevalóját :( tényleg kevés volt az idő mindenre,én is tudtam volna még beszélgetni.
Katus ezt lejátszuk a férjeddel,mert az én egyik szívemcsücske is Marietta! :lol: :wink: :lol:

Andi!Köszi a cd-ket vagy Nórinak kell megköszönni? :wink:

Ibolya!Köszi a sok segítséget!Fini volt a sajtos! :lol:

Jutka! Jó volt talizni :D

Én Mindenkitől kérek fényképet aki csinált :D :D :D
Sanyitól is :wink:

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!!!

Még a Sanyi is megjegyezte, hogy vajon honnan tudta a mikulás, hogy a mi lányaink imádják a csokipénzt :lol: :lol: :lol:
Az ajándékod meg természetesen megy majd a fára, Benettkéé szintén (köszönjük!!!) :lol: :lol: :lol:

Katus, Ildi!!

Mariettával irulunk-pirulunk!!! :oops: :oops:
Akkor azt el se meséljem (nehogy leromboljam az illúziótokat), hogy ma a fürdésnél olyan hisztit vágott le, hogy ráengedtem a hidegzuhanyt??!! :twisted: :twisted:
Pedig a Sára volt a fáradtabb, mert nem aludt délután, pedig szokott!!!

Tényleg nagyon hiányzott a barátném, a Kis Tamara!!!! :wink: :wink: :cry: :cry:

Ibolya!

Ennek a sósnak a receptjére igényt tartok!!! :wink:

Kata, Benettke!!

hoztam haza a Ti sütitekből is, hát nagyon hamar elfogyott!!! :lol: :lol: Fincsi volt!!! :lol: :lol:

Na, megyek mert "dolgom" van.
Holnap ha lesz egy kis nyugtom alkotok a képekkel valamit :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Hát Ildi le a kalappal, én úgy feldobódtam....

Ibolya, Szandra!

Nektek is köszi a fáradozást!!!!

és a MIKULÁS szuper volt így ismeretlenül is nagyon köszönöm!!!!

csak áradozni tudnék....

bocsánat, hogy nem segítettem rendet pakolni...

Benettke!

nagyon örültem a kis meglepinek. az ötlet miatt irigy vagyok :)

Kata, Benettke!

Azért is irigy vagyok mert renkívül kiegyensúlyozott, csinos kismamák vagytok...

akor megéegyszer Ildi: köszi!!!

(én nem kérdezem, gondolom senki nem bánja, ha felpakolom a képeket....) -sietek velük

anett
kállai
 
 



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Sziasztok!

Mi már be sem fértünk volna!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Nem semmi mennyien voltatok, de meg kell mondjam a hangulatot igencsak visszaadják a képek (Anett megintcsak ott vagy a toppon :) , én is akarok ilyen ügyes lenni :roll: )

Elmentünk a körbejáró Vecsés mikut megnézni, az is nagy élmény volt a Taminak igaz a társaság nem volt olyan jó mert tele volt az utca vad idegenekkel :) :wink: .

Kicsábítottam a Nórát is de már túl volt egy hajmosáson és nem akart velünk tartani de mi legalább beszéltünk egymással egy csomót míg ti buliztatok.

Na azt hiszem ma egy fokkal :wink: jobb éjszakánk lesz mint a tegnapi bár mondtam apának, hogy azért ma is sétálhatna egy kicsit kint éjszaka nehogy trombózist kapjon :lol: :lol: .

Mindenkinek jó éjt

Szandra

szandrakiss
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?