Új privát üzeneted érkezett!

Sikerült végre visszaolvasnom :lol: :lol: :lol:

Látom, senki nem unatkozott :wink: :wink: :wink:

Mamszika: Én is üdvözökket téged :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én dolgoztam szombaton egyig, aztán unokatesómmal csavargásztunk egyet. Aztán vasárnap mentünk kirándulni a Bakonyba!!!! Isteni időnk volt, 10 fok felett és ezer ágra sütött a nap :lol: :lol: :lol: :lol: Teljesen feltöltődtünk. Sajna apa dolgozott, úgyhogy uncsitesómmal voltam. De azért jó volt nagyon.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien: Ma már jobban viseled a Bromot?

Babszika: Ezek szerint nagyon jól telt a hétvége :wink:
A kedves is jobb lett :lol: :lol: :lol: És a lelked :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Van valaki :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska,

Én vagyok, csak betegen... :cry: Sztem megfázhattam, mert nem győzöm törölgetni az orromat, és még prüszkölök is, egyfolytában :evil: Pedig ma van PÉ-m!!!!! Apa szerint jót fog tenni a páros izzadás :roll:

Ami a Bromo-t illeti, álmos vagyok, meg ma reggel hányingerem is volt, de a dokim megdícsért, hogy nagyon jól viselem 8)

No, Te meg ciklus vége felé? Drukkhegyek!

Kép
bienvenue
 
 


Óhhhhh,te szegény :cry: :cry: :cry:
Gyógyulj meg nekem gyorsan :!: :!: :!: :!:
Apa meg majd segít benne..... :wink: :wink:

Szerintem jövő hétre már kutya bajod sem lesz :wink: Se názha, se Bromo mellékhatása......

NEked meg drukkolok az érettségért :wink: :wink: Apa készülődik már :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


SZiasztok!
Gyors bekukk és már rohanok is a házhoz.

Zsuzska!
A lelkem harcol.... magammal.
A pesszimista énem mindig megpróbál legyűrni.

De ma (lehet, h a tegnapi tivornya miatt :lol: ) olyan jó kedvem volt, h akármit mondhatott a kispöcs, kedvesen mosolyogtam és rábólintottam, h igen. :roll:

Csucsu!
Már nagyon hiányollak ám!!!!

Ja és képzeljétek!
Ma már volt egy állás miatti hívásom. Igaz, már a telefonban mondtam, h nem érdekel, de jó fej volt a csaj és megbeszéltük, h ha megszorulok, akkor hívjam nyugodtan. :roll:
Ez ios jót tett az önbecsülésemnek :D

Na, puszázlak titeket!

babszika
 
 


babszika: Látod, látod..... még érik kedves meglepetések az embert.... és pont akor, amikor nem is számít rá :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De ari vagy :D

Küldött sms-t, amelyben részletesen taglalta, mit csinál majd velem, ha hazaért :oops: :oops: :oops:

Kép
bienvenue
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúúúúúú de izgi :D :D :D :D

Apa milyen régen nem küldött már nekem ilyeneket :cry: Bezzeg a kapcsolatunk elején.... minden kapcsolat elején..... a pasi csak bókol, olyanokat mond és ír, hogy az ember lánya belepirul :roll: :roll: Aztán semmi :cry: :cry: :cry: És te készülsz valami különlegessel :?: :?: Már a náthán kívül :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát, mi lassan 10 éve vagyunk együtt, és 5 és fél éve vagyunk házasok :wink:

Hát, egyelőre csak annyival készültem, hogy selyemágyneműt húztam... :oops: :oops: :oops:

Csak ne tüsszögnék annyira... :!:

Kép
bienvenue
 
 


Babszika,

És ez még csak a kezdet :wink: Drukkolok!!!!

Kép
bienvenue
 
 


Hát tudod, Bien, azért az sem semmi..... én a jó multkorában gyertyafényes vacsival vártam apát, de nagyon sokáig dolgozott, úgyhogy a ajának annyi lett :cry: És mit kaptam ezek után? Hogy mért nem szóltam neki, hogy ezt tervezem :?: :?: :?:
Mert akkor nem meglepi a meglepi..... mondtam én.... és ennyibenis maradt a dolog....

Na de majd becserkészem két hét múlva, vagy három hét? Kap olyant, de olyant.....hogy csak na :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

Lehet, hogy csak nem szereti a meglepiket. Az én férjem alapból ilyen, de hidd el, Ő sem tökéletes... Szerintem annyit beszéljetek meg legközelebb Apával, hogy meglepivel készülsz, de kérd meg, hogy ennél többet ne kelljen mondanod :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Na ja..... közben én is erre jutottam... szegénykémnél ez sem szokott működni.... számítógépekkel foglakozik és nála nem lehet tudni, hogy mikor végez.... nyáron megjártam rendesen.... és kis bohóka felvettem legszexisebb fehérneműmet, mekentem magamat csokival és vártam a hatást..... hatás: alvás..... rólam meg lefolyt az összes csoki :cry: :cry: :cry:
Ezt pedig megbeszéltük ráadásul.... és tévét nézett helyettem és felháborodott, hogy elvonultam fürdeni.... ilyen is tud lenni ez az én párom :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szisztok!
Ne voltunk a hétvégén, de elolvastalak ám benneteket!!!
Babszika, megérdemelted már a lazítást!!!!

Nóri, hajrá , hajrá, csapjatoka lovak közé!!!
Bien, nektek se unalmasak most az estéitek, bár ahogy elnézem mindenki nagyon együtt halad!!!!


Zsuzska, nem semmi csaj vagy!


Nekem ma múlt el, hiányom van mint állat, de férjecske beteg.... :(
Adok neki vitamin bombát, remélem hamar kigyógyul.

Muszáj tornáznom, de a lustaság szobra vagyok. Ma már bicigliztem. Holnap remélem tudok uszizni.

Pusza mindenkinek!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Hát, ez tényleg nem egyszerű... De attól még biztos nagyon szeret Téged, hogy más... Az informacicusok néha furik, ők másként mutatják ki a szerelmet - tapasztalatból tudom, az előző pasim is infós volt... :roll:

Viszont 10 év távlatából mondhatom, hogy MINDEN pasi tanulékony, csak vannak később érő típusok 8)

Kép
bienvenue
 
 


Bien!

Hajrá, mindent bele!!!! Tűzijáték és minden egyéb :idea: :idea: :idea: Legyen belőle pocaklakó :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na ezt tanusíthatom!!!!!
De majd februárban!!!! Elmegyünk wellnessezni!!!! LEsz minden, ami belefér.... szexi fehérnemű, pia, zene és egyebek :lol: :lol: :lol: Bár ha minden igaz, akkor ma végez apácska időben és akát lehet erszd el a hajamat :lol: :lol: :lol: :lol:

Már nekem is hiányom van :cry: :cry: Elcsábítom én őt :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi: Jobbulást apának.... mond meg neki, hogy párosan is nagyon jó izzadni :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Húúúúú záróra!!!!!!! Húztam haza!!!
Holnap jövök!!

Szép álmokat mindenkinek :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSuzska,

Juhuhúúú, ügyi legyél ;-)

Ez az utazás tök jó ötlet, mi is szoktunk ilyeneket. Sőt, pl. a 3. házassági évfordulónkkor Ő éttermi vacsit szervezett, aztán amikor beültünk a taxiba, egy cetlit adtam a sofőrnek, hogy hova vigyen, Apa csak nézett. Egy panzióba mentünk, itt, városon belül, csodaszép szerelmes éjszakánk volt :oops: :oops: :oops:

Gabika, jobbulást Apának!! Én is dögrováson vagyok, de az uramat nem érdekli :oops: :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Na, csak vagyok még... apa úton van felém és nem fáradt a hangja :lol: :lol: :lol:

Ez a panzió is nagyon jó ötlet :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekünk júniusban lesz a harmadik házassági évfordulónk :D

Azt hiszem, ezt megszervezem addigra :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na ténbyleg megyen, apa itt van..

Pusszantás

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Csajszik,

Egy hülye kérdésem lenne :? Ti mit szoktatok csinálni, hogy hancúr után ne csorogjanak ki a kiskatonák. Én próbáltam már párnát a popsi alá, de valahogy akkor is kijön egy kevés. Van valami jó ötletetek? Extrém..... gyertyába állni ....hát már ezt is próbáltam, dehát ez hosszú távon nem túl kényelmes :oops: :oops:

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci74: Elkerülhetetlen, hogy valamennyi ne csurogjon ki. Ne félj ami bentmarad abból bőven lehet babó :)


Babszika: na látod!!! Most kaptál egy telefont és biztos ezután is fognak hívni. Biztos lesz olyan amire rögtön igennel válaszolsz. Aztán lehet, hogy most hívtak más színben látod a világot a munkahelyeden is.

Kép
csucsu05
 
 


Babszi!

Csak most olvasom a hétvégédet....hát nem semmi!!!!! :lol: :lol:

:oops:

Képek???

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Gyabi!
Hát képek nincsenek. :oops:

babszika
 
 


Helló lányok, nagy a csönd...merre vagytok?Én perceken belül megyek varratszedésre, aztán vagyok, addig írjatok mááááár, naaaaaa.
Vendég
 


Hali mindenkinek!

Férjecske javul!!! Jöttek az ácsok is, szóval szupi minden!!!
Nóri, jó varratszedést! :shock: :)


Mindenkinek kellemeset a hasznossal!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Nem olyan reg talaltam ra a topicotokra es en is csatlakozni szeretnek (ha lehet) a csapathoz.
Parommal mar ev eleje ota fontolgatjuk a babaprojectet, de csak novemberben leptunk a tettek mezejere, sajna eredmeny nelkul (bar tul szep lett volna ha rogton az elso honapban osszejott volna a pici). Most ha jol szamolom dec. 6 korul lesz peteeresem. Remenykedunk, hatha ez alkalommal nagyobb sikerrel jarunk.

Szurkolok mindenkinek aki probalkozik. :)

szep jo napot mindenkinek
csillag79
csillag79
 
 


Csucsu: en is azon mergelodok hogy ahogy felkellek az agybol mindig kicsorog valamennyi "alapanyag", de parom szerint se kellene emiatt aggodnom.

Mirci: en is a gyertyaval szoktam probalkozni, de tenyleg egy kicsit faraszto, meg kulonben is egyszer ugy is ki kell bujni az agybol
csillag79
 
 


Csillag:üdv köztünk! :lol:

Gabi:jó kis perverz vagy...hogy lehet az jó??Sehogy, mert nem is volt az.Mondta, hogy hát, tényleg nagyon csúnya...de egy kis plasztikával helyre lehet hozni.Na azt már nem, engem többet nem vagdosnak ott...így marad rondán, oszt kész. :?

Bika1 hívja Bika2-őt:hol vagy Arikon???Meg Bien, meg mindenki?
Vendég
 


Sziiiiaaaaa Bika1! :D
No itten vagyok, csak sok vóót a meló! De mostantól csak a tiétek vagyok... :D Végre megszabadulsz attól a fránya varrattól! :evil:

Csillag,
Üdv közöttünk és gyors babásodást! :wink:

Mirci,
szerintem mindannyiunknak kicsordogálnak a katonácskák, de szerintem elég a párna. Ami meg ezen felül kijön szerintem azt a gyertyázás sem tartja nagyon vissza. Én egyszer kibróbáltam kb. 1 percig sikerült is aztán Férjecske megszólalt: na most mi van már megint izgatsz??? :lol: :oops: Szóval én párnikázok, ha eszembe jut.

Bien, Zsuszka,
mi is voltunk Férjecskével áprilisban "előnászúton" Zalakaroson wellneszezni. Nagyon szupi volt, olyanok voltunk mint a hülyegyerekek, annyit ökörködtünk, h. csak na. Úgyh. el is határoztunk, h. jövőre is elmegyünk...addig meg összespóroljuk a rávalót! :lol:
Vendég
 


Sziasztok csajszik!!

Nóri, varratszedésen már túl?

Csillag: üdv a fedélzeten :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Arikon!

Szerintem mindenkinek jót tesz a változatosság :wink: :wink: Csak javasolni tudom mindenkinek :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu:igen, túl (írtam az előbb), köszi! :D
Mirci:szerintem nincs rá megoldás, hogy ne jöjjön ki...és még kb 20 percig fetrengek utána, aztán ha felállok, akkor a felesleg kijön és kész.Egyszer egy tudományos filmben azt mondták, hogy egy gyűszűnyi kikskatonával újra lehetne népesíteni a földet! :shock: Nem semmi!
Arikon:nekem is rengeteg a meló (könyvvizsgálat)...te ezt tudod mit jelent. :D
Vendég
 


Jajjjjjj ne is mond! Brrrr a hideg futkos a hátamon! :evil: :lol:

Szerintem meg tuti, h. el fog múlni és újra olyan gyönyörűséges lesz mint azelőtt! :wink: :D

Zsuzska,
csak most látom, h. már csak 4 nap van hátra! Izgi nagyon! :wink: Télleg Férjuradat felfokozta a felfokozó? :wink: :oops:
Vendég
 


Arikon:na azt kételem, csúnya nagy heg van és marad is, de nem érdekel!!! :D

Kép
Vendég
 


Cukkkki! :)

Ne is izgasd magad! Különben is a lényeg egy pár centivel feljebb van! :oops: :lol:
Vendég
 


Nóri! Ne foglalkozz a csúnya nagy sebbel, apácskának biztos így is tetszesz :wink: :wink: :wink:

Arikon: Úgy látszik, hogy igen.... gyorsabban fel lehetett izgatni.... tegnap rámásztam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Hát nem kellett várnom sokáig a hatásra :D :D :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
ez szupiiiii!!!! :oops: :D Akkor úgy látszik hatásosak ezek a "csodaszerek"!

Húú, Csajok nekem olyan jó kedvem van! Lehet azért mert megyek ma Anyumhoz (fodrász a drágám) és megcsinálja a hajam. Mondtam a drágámnak, h. valamit újítsunk mert már egy picit unom. :? :)
Vendég
 


Az enyémet is megcsinálná?Én is unom a fekete egyhangúságomat.
Vendég
 


Hát remélem, hogy továbbra is ilyen határ fogunk elérni :lol: :lol: :lol:

Én tegnap voltam vágatni és hát nagyon jól érzem magam benne :D :D :D ÉS apának is tetszik :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Amúgy én annyira útálok fodrászhoz járni, hogy már magamnak vagdosom otthon...nagyon hülye vagyok...de útálom, hogy túrkálnak benne meg húzgálják... :? :oops:
Vendég
 


Nóri, ez jó, én is mindig ezt csinálom, vagdosom elöl-hátul, aztán sos hívom a fodrásznőmet, igazítsa már ki! :lol: :lol: :lol: Mindig megkér, hogy máskor előtte menjek, mielőtt magamnak esnék, de egyszerűen nem megy, nem bírom ki! :lol: :lol: Tőle meg mindig félvizes hajjal távozom, vagy megkérem, hadd szárítsam magam! ŐŐŐŐŐrület!
Vendég
 


Csiriné az orvos és fodrász fóbiás kismami! :lol:
Vendég
 


Na szeva csapat 8)

Csillag, Welcome :)

Látom, jó a hangulat! Nórikám, örülök, h varratok nélkül vagy végre, és ne is törődj a plasztikával - én is örülnék a helyedben, hogy ennyi volt, nehogy már újrakezdjük...

Fodrász? Hát, nekem tegnap kellett volna mennem, de annyira sz.rul voltam, hogy lemondtam. Pedig fontos lenne, mert pénteken este jelenésünk van egy rendezvényen, és még előtte festetnék, hogy ne legyen barna a hajam töve...

Ja, és tegnap nem volt keksz, mert az Anyukám épp az előjáték közben csörgött, hogy vigyük már ki az utolsó vonathoz, mert BKV-val már nem fog kiérni... Kééééész vagyok :cry:

Kép
bienvenue
 
 


Nem mondtad neki, hogy így meg te nem tudsz ELMENNI? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?