Új privát üzeneted érkezett!

A pánikbetegséget hirtelen, rohamokban jelentkező heves szorongás jellemzi. A roham gyakran visszatérővé válik, kiváltásában nyilvánvaló okot nem találunk.
Ha ezek a pánikrohamnak nevezett epizódok ismétlődnek, illetve a beteg szorong a roham újbóli megjelenése miatt, pánikbetegségről beszélünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

És ezek közül neked melyik van? Még végigolvasni is szőrnyű! Nekem csak az izzadás van, de csak melegben! Régen mondjuk volt halálfélelmem, de ez szülés után volt, szerintem akkor depressziós voltam, de csak utólag, évekkel később jöttem erre rá, mikor megszünt!
Vendég
 


Fulladás vagy légszomj
Erős szívdobogásérzés vagy igen gyors szívdobogás
Ájulásérzés, szédülés, bizonytalanság
Izzadás

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Persze nem eghyszerre jelentkeznek

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok!

Reni, elhiszem, hogy tartasz a lombiktól...nem tudsz beszélni a dokiddal, hogy előtte szeretnél 2-3 inszemet? A lombikra ha jól tudom, úgyis hónapokat kell várni...

Gröni, 1-2 DB mozgó????? Nektek nem javasolnak lombikot? Lehet, hogy az utolsónál apa az utolsót is Neked adta, azért nem találták meg őket :D :D Tudom én, hogy nem olyan nagyon rossz ez, csak hogy 1,5 év alatt még egy halványka 2. csíkot se sikerült produkálnom...

Tapedli, köszi! Igyekszem :lol: ma megvettem a teszteket, és most szuggerálom az agyamba, hogy azok bizony még 1 hétig a fiók mélyén maradnak :D

Bumi, megnéztem az oldalt, jó sok infó van. Láttam, rendelni is lehet teszteket, rendelt már onnan valaki?

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok,

Bumi mindenképp igyekezz elhinni, hogy ezt a "színjátékot" a tested adja elő, de csak azért, mert kicsit valamitől túlpörgött. Egészséges vagy! :) EZ ugyanolyan testi tünet, mintha folyna az orrod. Dehogy vagy pánikbeteg, vagy pánikrohamos! Próbálj ne a tüneteiddel foglalkozni :?

Gröni, a hőd még mindig olyan szép magas? :D Remélem igen és okkal :lol:

...most ki kell szállnom, mert jöttek hozzánk. Asszem holnap folyt.
tapedli
 
 


Bumi!

Ez külön-külön is rossz! :cry:

Vickey!

Ha azt nézzük, hogy 12 napos a luteális fázisom, akkor utána kekszeltünk! Ha elötte, akkor viszont szuper spermium volt, mert akkor kibírta 7 napig odabent! Az meg ugye nem lehet! Persze a rossz eredmény lehetett attól is, hogy meleg volt, 3 órát ücsörgött apjuk zsebében a minta! Szegény nem tudott leülni sem! :lol:



Tapi!

Csak neked! :wink: (reggel nem tudtam feltölteni)
Kép
Vendég
 


Vickey!

Az még kimaradt, hogy, de javasoltak. Kértem a dokit, hogy adjon időt ezt átrágni és egy hónappal később a pozitív teszttel mentem vissza! Azt az arcot soha nem felejtem el! :lol: Nem akarok olyant írni, hogy légy türelemmel, mert ez hülyeség! Az a jó, ha a tettek mezejére léptek! Max becsúszik közbe spontán a baba! :wink: Már én is nagyon sajnálom azt a 10 évet, amikor csak ültem és vártam, hogy majdcsak sikerül spontán! Végülis sikerült is, az utóbbi 2 évben kétszer lettem babás, de sajnos nem maradtak velünk!
Vendég
 


Jó reggelt lánykák!

Most látom, hogy mindenhol azt írtam, hogy Vickey! :oops: Bocsi!


Nos lányok, én aki még terhesen is kb az 5.6 héten produkáltam igazi tüneteket most elkezdtem a 3. héten! 8) Ez valami iszonyat! Már a reggeli tejemet sem tudom meginni! :? Ugyhogy megint lány lesz! :lol: Na, dobok egy görbét, oszt fejtsétek meg, hogy miért ugrál minden másnap fel-le! :roll:


Kép
Vendég
 


Gröni, nem tudom, de szép a minta :lol: :lol:
tapedli
 
 


Tapi!

Minél jobban nézem, annál jobban hasonlít egy sorházra! De a végére nem húzok oldalfalat! :lol: Remélhetőleg! Neked mé' nincs görbéd? :roll:
Vendég
 


Gröni!
Csoda szép! :lol:
Milyen tüneteid vannak?

Én perpillanat szédülök,de mi a fenétől azt nem tudom.:(
Nekem is cikk-cakkos a görbém.

Kép

Kép
breni
 
 


Reni!

Ez nálam elég érdekes, mert egy picit sem vagyok tünetgyáros! Csak arra tudom fogni, hogy magas a progi szintem! Este kezdődött, feszítő érzés a gyomromba, ami hányingerrel párosult! Ez megmaradt reggelre is, ezért nem hiszem, hogy terhesség.... Nekem soha nem volt reggel hányingerem! Csak a hütőt tudtam volna felzabálni! :lol: Hogy ebben a topikban mindenkinek van valamilyen nyavajája? :lol: De nem rosszindulatból röhögök ám, inkább kínomba, mert ez már tényleg vicces! Nálatok ma romantikázás lesz, ugyi? :wink:
Vendég
 


Gröni!
Igen már én is röhögök kínomba.Nagyon szédülök.
Ma-holnap szerelmeskedni kéne,mert a hétvégén apjuk dolgozik,aztán majd csak hétfőn tudunk megint együtt lenni.

Kép
breni
 
 


Reni!

Akkor most apjukodat kell elszédíteni, te meg ráérsz két hét múlva, de akkor már a babától! :wink:
Vendég
 


Gröni!
Úgy legyen.;)

Ma temetésre megyek,12 órától.A kollégám(akivel egy szobában vagyok, jó pasi ;))apukája halt meg,55 éves volt.Nagyon sajnálom szegény.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!


Tapi!
Próbálom magam meggyőzni, hogy csak pszichés alapon vannak a bajok, tudom én azt, de mégse mindig sikerül. Addig már eljutottam, hogy mivel tudom, hogy nincs semmi szervi bajom, így amikor rosszul vagyok ezzel nyugtatom magam, és nem pánikolok még jobban. Azért remélem, hogy előbb utóbb jobb lesz.

Gröni!
Tök szép az a görbe, 1 tized fickándozás belefér.

Breni!
sajnálom a kolllégád apukáját.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!


Tapi!
Próbálom magam meggyőzni, hogy csak pszichés alapon vannak a bajok, tudom én azt, de mégse mindig sikerül. Addig már eljutottam, hogy mivel tudom, hogy nincs semmi szervi bajom, így amikor rosszul vagyok ezzel nyugtatom magam, és nem pánikolok még jobban. Azért remélem, hogy előbb utóbb jobb lesz.

Gröni!
Tök szép az a görbe, 1 tized fickándozás belefér.

Breni!
sajnálom a kolllégád apukáját.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nemtom mér ment el kétszer. :?:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


vickybabe!

Én csak Leotól rendelem a tesztjeimet. Viszonylag olcsók, szóval megéri. Én a sima csíkot szoktam rendelni, de van kazettás is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Tudom, csak olyan fura! Maradna legalább két napig egy hőn! A tied is szép! Méghogy megjön! :lol:

Reni!

Én is sajnálom! Mi szombaton megyünk Nagyikáémra!
Vendég
 


Jajj Gröni!
Annyira sajnálom!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszönöm Bumi!
Vendég
 


Gröni!
Én is nagyon sajnálom!Nincs annál rosszabb mikor ilyen közeli rokon hal meg!:(

Kép
breni
 
 


Bumi! Mennyi a postaköltség, ha tesztcsíkot rendelek? Én nem igazodom ki azon a táblán, ami fönn van, mi az az "egység"?

Kép
vickybabe
 
 


Hellóka!
Bocsi, hogy eltűntem, csak annyira paráztam időközben, hogy nem mertem a hangulatot rontani :?
Most is csak egy helyzetjelentés miatt jöttem, mert vendégeket várunk és még sehogy sem állok..
Szval megjött a mensim, ma vagyok a 3. cn-on és voltam dokinál. Lecsapolták a véremet, volt UH, nincs ciszta!!!!Az LH hormonszintem viszont még magas, emiatt ma este és holnap reggel is deca szuri és holnap újabb vérvétel, du. eredmény. Kérnék újabb megadrukkokat, hogy kezdhessük a stimut !!:lol:
A mostani 7vége újra vidék, úgyhogy vas. este jövök a hírekkel, addigra megpróbálok visszaolvasni!
Bocsi, ha hosszú voltam, mindenkinek jó hétvégét és kellemes pihenést!
pussszantás
dorcsi73
 
 


Neked is köszi Reni! Igazából fiamat viselte meg nagyon, mi már számítottunk rá! Valahogy nekem most könnyebb, mert már olyan állapotban volt, hogy én addig sírtam miatta, míg élt! Nagyon menni akart, egy picit sem akart élni! :cry: Ettől függetlenül nagyon hiányzik és az idő múlásával egyre jobban hiányozni is fog!

Vicky!

Én sem értettem. Apjuk igen! :? :lol: Én 10 db ovu tesztért és 5 db terhestesztért fizettem kb 1000 forint postaköltséget!

Dorcsi!

Mi volt a gond? A megadrukk pedig megy felétek ezerrel! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma egy éve hogy megműtöttek PCO miatt!
Kiváncsi vagyok hogy amit a dokik mondanak hogy fél-egy év ennek a műtétnek a hatásossága,és visszaáll minden.Vagyis össze-vissza fog megjön,felborul megint a menszi,visszanőnek a policiszták.

Kép

Kép
breni
 
 


Jó reggelt!

Gröni, nagyon sajnálom a nagyikád :( Nekem is csak egy mamim van már.

Dorcsi,
mitől pánikoltál? Küldök egy hegyet a drukkjaimból! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ No para! :wink:

Reni,
itt az összebújás ideje, szeretgesd meg rendesen :wink:

Az én pé-m még csak készülődik. Remélem nem is fogja lekapkodni és lesz elég ideje rendesen megérni. A görbém elég hézagos, mert pár napot nem mértem. Majd földobom valamikor.
tapedli
 
 


elkapkodni
tapedli
 
 


Én még nem érzek semmilyen pére utaló jelet.
Ma szeretgetni fogom este.;)

Kép
breni
 
 


Tapi!

Neked is köszönöm! Nekem is csak egy van, de azt nem "szeretjük", mert olyan banya! :? Meg anyum van és egy bátyám, ennyi a közeli rokonságom! Apjuknak meg csak egy nővére van!

Reni!

Nektek jó szeretgetést! :wink:


Csak ennyi voltam, majd még jövök, de millió dolgom van!


Kép
Vendég
 


Nagy itt a csönd ma, de úgy látom mindenkit elsodort a pénteki pörgés :) Én is így jártam, ezért ma be is fejezem a munkát :D
tapedli
 
 


Na helló csajok!

Képzeljétek tegnap bealudtam,így nem volt szeretgetés.:(
Hát ez van.Bár még semmi pére utaló jelem sincs.Ma 10 kor keltem ezért nem érvényes a mai mérésem.
Veletek mizu?

Görbém

Kép

Kép
breni
 
 


Halihooo!

Hát Reni, ma még a tettek mezejére léphettek :wink: Nálam is volt már ilyen elalvós eset. :) Én a görbémmel még nem tudok büszkélkedni, mert az elején nem is mértem rendesen most meg két napja jóval később mértem a szokottnál. Ráadásul tegnap finom vörös borokat is a torkomba öntöttem :lol: :lol: Ettől függetlenül az én pé-m tutira holnap meglesz (12. cn) mert tojcsim már tegnap is volt. Nálam úgy pé előtt két nappal szokott lenni.

Olyan béna idő volt ma, nálatok is? :(
tapedli
 
 


Tapi!
Itt is vacak idő van,nyálkás,fújjjjjjjjj! :(
Hát sajna ez a hétvége nem a szeretgetős hétvége,a párom dolgozik reggeltől hajnalig.Csak holnap tudunk együtt lenni.Tegnap este 1 óra körül iszonyú fájdalmamim voltak és reggel is mikor felkeltem.Remélem ciszta hanem pés.Holnap elvileg kiderül a hőm alapján.Ugye?

Na akkor hajrá nektek is!!!!!!!

Kép

Kép
breni
 
 


Szép reggelt jányok!

Ma nem mértem, mert nem aludtam egy percet sem, de hő nélkül is tudom, hogy megjön! Apjuk egész éjjel horkolt és forgolodott, de kezdem gyanítani, hogy a szél miatt nem tudtam aludni! Eldöntöttem, hogy következő ciklusban nem mérek! Nem akarom az ünnepket elrontani azzal, hogy időbe lefekszek, hogy meglegyen a 4 óra alvásom és ezért korán kelljen kelnem! Talán szerencsém lesz és megint megérzem a pé-t!

Reni!

Remélem bepótoltátok amit bekellett! :wink:

Tapi!

Te pedig kezdj el szorgalmasan méricskélni és ma lerohanni apjukodat! :wink:

Bumi!

Remélem sutyiba teszteltél egy pozitívat! :wink:

Dorcsi, Tea :?:
Vendég
 


Gröni!
Hát az nem valami felemelő amikor a pasik belekezdenek a horkolásba.Engem úgy fel szokott idegesíteni,hogy addig keltegetem míg abba nem hagyja.Muszáj!!!
Ma tudunk együtt lenni.Így jött ki a szabadnap.:(

Elírtam a tegnapi utolsó levelemet:
A fájásokkal kapcsolatban.Remélem nem ciszta miatt fájt a hasam,hanem a peteérés miatt.

Kép

Kép
breni
 
 


Reni!

Az elmúlt 14 évben simiztem a hátát vagy a fejét. Éjszaka már muszáj volt nagyobbat odapaskolnom neki, de hiába! A végén már úgy felizélte az idegeimet, hogy azért nem aludtam! Akkor most úgy néz ki, hogy kihagytátok a pé-t? Bár a hődön nem látszik, talán nem késtétek le! Ha ciszta lenne nem hiszem, hogy elmúlt volna... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Sutyiba megjött, szóval ma vagyok a 3.cn-en.

Aludni most én sem aludtam jól.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Férjecském csak akkor horkol, ha alkoholt iszik, de akkor nagyon!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként tökre kivagyok, összebalhéztam anyóssal. Nem tett jót az idegállapotomnak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

A fenébe, de legalább szépen alakult a görbéd! Tudom nem jelent semmit, de írtad, hogy úgy érzed, mintha korábban akarna megjönni! Legalább a ciklusod rendben van!


Mi a franc volt ma éjszaka, hogy senki nem aludt szinte semmit vagy alig? :roll: És, hogy a pasikra nem hat! :shock:
Vendég
 


Bumi!

Mi a baj?

Kép
breni
 
 


Gröni!
Engem is ez idegesít hogy a hőmön még semmi nem látszik.De fájás az volt.Na ma tuti együtt leszünk aztán majd lesz vhogy.

Én is úgy kezdem hogy szépen simizem,aztán a végén erélyesebben rászólok.Egyébként nálunk is általában csak ha iszik a párom.


Most vettem észre hogy 2-szer megnyitva a babanetre és mindkét helyre elkezdtem írni. :oops: Jól kezdődik a nap. :roll:

Kép
breni
 
 


Gröni!
Én kivétel vagyok,én mindig jól alszom.Bármikor képes vagyok elaludni.:)

Kép
breni
 
 


Reni!

Enyém tök mindegy mi van, ha fáradt, ha besörözik, ha nem iszik, ha nem fáradt, akkor is horkol! Néha jobban viselem vagy fáradt vagyok és eltudok aludni így is! Bízzunk benne, hogy még nem volt! Szokásos pé-s fájdalmad volt?

Bumi!

Az biztos, hogy most neked nem kéne idegeskedned! Anyósod tudja, hogy beteg vagy?
Vendég
 


Gröni!

Tudja, de ezek szerint lesz@rja. Egyébként se felhőtlen a viszonyunk. De általában nyelek egyet, és nem konfrontálódok. De most rossz az idegállapotom, és rosszabul tűröm a dolgokat. Szóval volt egy kis balhé. Szegény férjem is teljesen kivan, lelkileg tönkreteszi az anyja.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Nem tudom mennyire megoldható, de a távolságtartás az ami ilyenkor célravezető! Bár most jönnek az ünnepek..... Sajnos nekem is volt részem ilyenben! Anyósom már akkor meghalt mikor csak jártunk, de aposom simán kitett egy tucat anyóst! De mi együttéltünk és akkor lett jobb, mikor elköltöztünk! Igaz teljesen elhidegült tőlünk és ezt csak most bánom igazán, hogy már nem él! Nekem nem hiányzik, persze azért nagyon sajnálom, mert szerettem, de a fiam és apjuk miatt nagyon tud még most is fájni..... Ha ti megvagytok egymásnak, addig nincs baj! Lehet ez böki a szemét! :?
Vendég
 


Írtam egy csomót és elszállt :evil:
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: