Új privát üzeneted érkezett!

Szia Te kis munka hőse! :D

Sebed már gyógyulgat?
Vendég
 


Szia Koma!

Vérzik, de már inkább csak levezget és szépen visszhúzódott, már jól kilátszik a kék damil mindenhol, már várom, hogy kiszedjék, mert akard mindenbe bele.
Jajj, most nézem a vonalzómat, este forró lesz a hangulat a nyugdíjas klubbunkba! :wink:
Mit csinálsz?Főzöl finomakat?
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek, minden rendben továbbra is!! Már 4,5 mm -es a babácskám!

Lányok, hihetetlen ez az érzés. Eddig azért aggódtam, hogy állapotos legyek, most pedig azon aggódom ezerrel, hogy minden rendben legyen!!!!

Kívánom Mindannyiotoknak, hogy ezt mihamarabb Ti is átéljétek!!!!

Gyertek, kövessetek!!!

Puszi, kislány

T.MÁRIA MI VAN VELED? HOL ÉRLEK UTOL???

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

 
 

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak ritkán!
Sajna körülöttem zajlik az élet, szerencsére csak a munkahelyemen, meg mellesleg a házfelújítás is bezavart. Szóval mostanában sokat dolgozom.

Nagyon nehéz, de megvagyok. Most értem haza, jön a főzés, takarítás....

De ez már pihentet. :)
Kikapcsolom a mobilomat, és csak a családom lesz.

Amúgy nagy döntést hoztam a héten.

Én vállalkozó vagyok, egy terjesztői hálózatot vezetek.
Nem kicsi munka, és nem kicsi stressz.

Úgyhogy felmondok.
Úgy érzem, nem bírom idegileg. Több mint 100 ember dolgozik a hálózatomban, nehéz mindenkivel megtalálni a hangot. Szeretném átadni az egyik kollégámnak, és visszavonulni a hajtásból.

A Babácskám most a legfontosabb. Mellesleg pedig 3 hónapos felmondási időm van, úgy tisztességes, ha szólok.

Szóval ezt szültem a héten. Nem volt könnyű...

Amúgy jól vagyok, nincs szerencsére semmi gond. A bogyókat szedem, azt mondta a dokim, csak azt kell beszednem, amim van, nem írt fel többet.
Remélem nem is lesz szükségem rá.

Kislány!

Örülök, hogy jól vagy!!!!
Én még a várandósság-2008 nyarán szülünk topicba szoktam írogatni, de oda sem gyakrabban, mint ide... 8)
Én is kerestelek, de te is ritkán írsz... :roll:
Mikor mész ismét?
Hallom vérezgettél, nagyon aggódtam ám!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Még most olvasom először ezt a topicot.
Mi fél éve próbálkozunk úgy, hogy annyira akartam babát, és annyira rettegtem, hogy nem lehet, hogy elmaradt a menzeszem.
Hormonvizsgálat és minden más vizsgálat negatív.
Utána jöttem rá, hogy pszichés. Ahogy szembesítettem magam vele, és beszéltem a félelmeimről, meg is jött a dolog. :D
Most viszont türelmesen várom az "eljövetelét". :D
Egyébként én csak Elevitet szedek és változatosan étkezek. Remélem, egyelőre elég?
Üdv.,
Mamszika
mamszika
 
 


Nóri kisnyugdíjas barátném, :D
bocsi, h. csak most írok de Férjecske ált. hétvégén lefoglalja a gépet. :D Most csak "lájtosat" főztem: sült sajtos-hagymás csirke, sült krumpival :D
Nektek nagyon szép estét-éjszakát kívánok és csak óóóóvatosan nehogy infarktust kapjatok :lol:

Mamszika,
Üdvözlet közöttünk! Valóban minden az agyban dől el! Kitartást és türelmet neked is! :)

Kislány,
szupi, h. minden oké veletek!
Vendég
 


Na helló!

Jelentem élünk,az infarktus elmaradt, de más nem. :oops: 8)
Nálunk zöldborsóleves, tepsiben sült pulykacomb és kínai zöldségköret volt a menü.Holnap meg csinálok kevert szilvás sütit..nyami..nem tudtam eldönteni mit süssek, odaadtam a drágámnak a képes sütis könyvemet és mondtam neki, bökjön rá, amelyik tetszik. :lol:
Szép estét nektek is, és jó pihit holnapra! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kislány: Ti mióta próbálkoztatok? Mikor szólsz a munkahelyeden? Olyan izgi! :)
Gabi, teljes csend, merre jársz?
Sajna nem tudlak Titeket elég intenzíven követni, mert nem irodai munkát végzek, csak itthon jutok gépközelbe. De azért igyekszem visszaolvasgatni.
A csütörtöki ++lh tesztem óta semmi , az újabb lh teszt tegnap már negatív lett..ha sikerült volna megragadni a pillanatot, akkor az lh teszt is maradt volna++ ugye?
Háát akkor biztos meg fog jönni vmikor egy héten belül.. :(
Kellemes délutánt Nektek!
Ági
agisol
 
 


Köszi Arikon!
A kitartás megvan! :D
Bár azt hiszem, nem vagyok normális... Nem elég, hogy a szakdolgozatommal meg a tanulással kell foglalkoznom így a project alatt... Most találtunk egy házat, ami első látásra szerelem. :D
Bár lehet, hogy jobb, ha nem görcsösen a baba-üggyel foglalkozom.
Szerintetek? :)
Üdv., Mamszika
mamszika
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt!

Mamszika!
Üdv a fedélzeten! :wink:

Látom, nem nagyon hiányoztam, mert mindenki jól elfoglalta magát a hétvégére (mert amúgy lelkiismi furdalásom volt, h nem is szóltam nektek, h nem tudok jönni)

Ugyanis pénteken éjjel megérkezett az uncsitesóm és nekiálltunk burkolni juhééééééééé!!!!!! :lol: És szerencsére vasárnap Bálint is ott volt a háznál, így a nappali és a konyha kész (a vágások és a fugázás hiánycikk, de ma már be is lesznek rakva a vágottak is)
Jól elvoltunk..... :roll: :oops: Bepiáltunk.
Már szombaton a kolléganőméknél borozgattunk, de ott csak lájtosan (1 üveg bort 3an). De tegnap este megittunk 2en 1gyel, majd én Jager-eztem, a fiúk egy másik bort ittak.
Hát, utánna Bálintommal adtunk is az érzésnek (na de nem "tatásan" :oops: :lol: )

babszika
 
 


Mamszika!

Én a babaprojekt mellett házat építek, munkahelyemen harcot vívok a munkám megbecsüléséért :lol: és új helyet keresek.... de azt gondolom, h jobb ez így.... mármint az jó, h nem zúmolok a bébire, de túlzásba sem szabad vinni.... ez nekem nem megy. :roll:

babszika
 
 


Babszi, sziaaa!

De örülök, hogy jobb a kedved!Nem kifikázni a nyugdíjasokat, kikérem magamnak...de már mi is kezdünk visszatérni.... :oops: 8)
Vendég
 


Halihó!
naná, h jó a kedvem.... még hat a tegnapi Jager :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Ez a görbe... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ne viccelj!!!!!!!
ma mikor megláttam a lázmérőt, kipattant a szemem mint csigának a szarva...
aztán rájöttem, h 6 órát aludtam, és ugyebár piáltunk is.... :lol:

babszika
 
 


Alkesz csiga....na most akkor tényleg hasonlítassz az avatarodra! :wink: Kell ilyen is Babszi, rádfért egy kis lazulás nagyon!
Vendég
 


hát, az biztos, h az egyéniségemet tükrözi az avatarom :lol:

és bevallom, nem szoktam én piálni, de nagoyn jó volt és azt is bevallom, h elszívtam egy szál cigit...... egy mentolos Vogue -t, szóval, nem erőset, de kellett.
Ma végre úgy jöttem be, h nem érdekel az egész. :wink:

babszika
 
 


Nekem is eszembe jut néha még, hogy de jó lenne elszívni egy szálat...de nem merem, mert én túl sokáig szívtam aktívan és félek, hogy visszaesnék, amit nem akarok!Érdekes, mióta nem cigizek, nem is piálok, max egy-két pohár bor.Én azt mondom, ha jól esett, akkor egészségedre! :wink: :lol:
Vendég
 


köszi..... jólesett :wink: :lol: :oops:

lábad???

babszika
 
 


amúgy a cigit én is vacilláltam, h elszívjam-e (ugyanezen ok miatt), de nincs gond. sőt, talán még egy kicsit zavart is az "utóíze".

babszika
 
 


Holnap végre kiszedik a varratokat...alig várom.Amúgy szívódik fel szépen, de azért még "hurkás".
Vendég
 


akkor már azért jobb lesz holnaptól. és jóval gyorsabban is fog gyógyulni :wink:

na, lassan mennem kell

puszázlak ezerrel!!!!!!!!

babszika
 
 


Szép napot Babszi!!!
Vendég
 


Jóóóóó reggelt Csajosok!!!! :D

Látom, mozgalmas volt a 7vége!

Babszikám, jól tetted :wink:

Nóri, örülök, hogy javul a lábad, és hogy a nyugi klub is virul 8)

Mamszika, üdv közöttünk! Tényleg nem érdemes rágörcsölnöd a dolgokra - mondom én, aki szintén csak ezen kattogok (bár most kevésbé :wink: )

Agisol, ne viccelj már, nem ovuteszttel kell terhességet nézni, nem tudom, honnan vetted ezt :shock: Hőd hogy áll? Az sokkal megbízhatóbb!

Ami engem illet, péntek óta szedem a Bromo-t. Hát, mit mondjak? Első éjszaka nem mertem kimenni pisilni, annyira hullámzott a szoba, és a fejem is nagyon fájt, fel sem bírtam emelni a párnáról. Napközben aztán teljesen jól voltam, leszámítva, hogy nagyon álmos voltam. Szombatról vasárnapra virradó éjjel már jobb volt, és tegnap már napközben sem voltam annyira fáradt. Hát, ma reggel viszont fejgörccsel és hányingerrel keltem... Az is igaz, hogy a kevesebbet aludtam, így a gyogyinak is kevesebb ideje volt hatni :idea: Na, de mivel PÉ-m van, a hancúr azért nem maradt el 8)

Kép
bienvenue
 
 


Szia Bien!

Nem azért voltál te első éjjel szarul, mert már pszihésen paráztattad magad?Mert lehet...úgyhogy nyugi, semmi baj nem lesz tőle.Jelzem én is ugyanezt csináltam a closty előtt és meg is lett az eredménye...kár volt stresszelnem magam.Hihetetlen, hogy az agyunk mennyire befolyásolja a tesünket.
Vendég
 


Nóri,

A fene se tudja, akár az is lehet... :?

Mindenesetre most már sokkal jobb :wink:

Nahát, most nézem, csak 2 nap van köztünk! Izgi lesz a kari előtti időszak, mi? :D

Kép
bienvenue
 
 


Igazság szerint én annyira nem izgulok, a 12.naptól van csak hancúr...de azért szívem mélyén reménykedek. :roll:
Vendég
 


Sziasztok. Sajna most ritkában tudok jönni annyi minden össze jött mostanság. Inkább olvasó üzemmódban vagyok de Babaszika jót nevettem az irásaidon. Végre valami ami jó kedvre derített :)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt lányok,

Csak gyors beköszönés.
Képzeljétek dec.18-án megyek dokihoz, hogy megbeszéljük hogyan tovább így nyolc hónap próbálkozás után. Valószínűleg nekem is mennem kell majd átjárhatóságira, de megmondom őszintén, hogy már várom mert nagyon sokan utána esnek spontán teherbe.
De inkább reménykedem a karácsonyi zebrás teszteben.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci drága, ne várd annyira az átjárhatóságit...nem akarlak megijeszteni, de biztos emlékszel, hogy mit írtam utána...inkább karácsonyi zebra legyen.Kívánom őszintén.
Mondjuk ha én mostanság teherbe esek, akkor megérte...Én bízok az előttem lévő példákban, gondolok itt Jaimme-re.
Vendég
 


Szia Csucsu,

Gyere gyakrabban, szívesen látunk :D Mizu Nálatok?

Mirci, Neked is szia :D Örülök, hogy rászántad magad a dokivizitre! Én is nagyon bizakodó vagyok. Nem is hittem volna, hogy prolaktin problémám van, és így aztán hiába tökéletesek Apa katonái (azóta papírunk is van erről :wink: ), ha az én hormonjaimmal nincs minden rendben... Szóval hajrá, várjuk majd a híreket!

Kép
bienvenue
 
 


Nóri, nem baj, ha csak a 12. naptól vagytok együtt, a PÉ környéke a legfontosabb :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Nóri: tudom én, hogy enyhén szólva is kellemetlen az átjárhatósági, de a baba érdekében bevállalom csak történjen már valami. Nagyon drukkolok neked, és szerintem nagyon reménykedhetsz az elkövetkező hónapokban.

Bien: engem, és a párom már kivizsgáltak még májusban. Nekem hormon, teljes alhasi uh, páromnál kiskatonák, és mindekttőnkkel minden rendben. Ezért nem értem miért nem jött már össze. Persze lehet ezer más oka (pl.hogy el vagyok záródva, de remélem nem így van).

Szóval emiatt szántam rá magam az átjárhatóságira, de ha lesz akkor csak januárban, addig meg reménykedem hátha nem lesz rá szükség.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Látom mindenkinél közelednek az akciódús napok. Télnyleg nagyon együtt vagyunk lányok :wink:

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:tudom, hogy hogy értetted, hidd el, én is ezért vállaltam be, mert ez a legkevesebb, amit tehetek érte...csak akkor nagyon rossz volt. :cry: Persze van aki meg azt mondja, hogy nem is érzett semmit, szóval ez nagyon alkati kérdés.Remélem, hogy te ez utóbbiba fogsz tartozni.Igen, most nagyon együtt a kis csapatunk! :wink:
Vendég
 


Nóri ahová én megyek ott az ultrahangost csinálják, bár nem tudom az mennyivel jobb de állítóleg kevésbé kellemetlen. De nagyon be vagyok szarva már így előre, pedig még hol van a január.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Nem tudom az milyen, annyi mindent mondanak.Majd meglátod.Nem riogatni akarlak, csak fel kell készülni és akkor nem ér csalódás, maximum kellemes!A lényeg, hogy segít a babónak jönni és kész.Én utána arra gondoltam, hogy a szülés mennyivel szarabb és fájdalmasabb lesz...de mi kibírjuk, mert nagyon fasza csatárok vagyunk.Nemigaz?! :wink: :lol:
Vendég
 


Csajok,

Mondott valamit a dokim, ami talán érdekes. Mirci, szoktál pöttyözni ovulációkor? Mert én igen (most is ez történt, meg a múlt hónapban is), és a dokim szerint ez jó hír, mert így biztosan átjárható vagyok :D

Na, Neked van ilyen tüneted?

Kép
bienvenue
 
 


Ja, és Nórikám, itt csak fasza csajok vannak :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Még szép! :D De hol a többi fasza csatár?Arikon, Gabi, Krisz, Pötty...stb???
Vendég
 


Lehet, hogy a 7végén más is a húrok közé csapott? :lol: :lol: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Nekem Zsuzska is hiányzik :cry:

Kép
bienvenue
 
 


nem volt teljeskörű a felszorolásom, naaaa.... :roll:
Vendég
 


Nórikám, na nehogy már szomi legyél, könnyebb kiegészíteni egy más által összerakott listát :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien: én nem szoktam pecsételni pé-kor.

Nóri: én felkészültem rá, hogy borzalmas lesz, ezért félek nagyon, dehát én is úgy vagyopk vele, hogy akkor a szülésnél mi lesz.

Kemény csajok vagyunk mindent kibírunk és kész!!!!!!!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Ez a beszéd Mirci! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok! Jelentkezem!

Bocsi, hogy nem voltam, de pénteken sütöttem Manó Thomas totráját szopmbaton meg ünnepeltünk, tegnap meg felfordítottuk a lakást , mert átrendezzük egy picit! Szóval van program.

Mi is iszogattunk a hétvégén, ugyanis a kicsi fiam szombaton volt 2 éves. Nálunk is volt Jager, Metaxa, Meg én valami fehér édes likőrt ittam, mert az erőseket nem szeretem, na meg pezsgőztünk délelőtt is a nagyszülőkkal, meg este is megbontottunk egyet.
Na jó volt nagyon.

Na Lányok akkor tessék ráhajtani mindenkinek!!!! Jönnek a jó kis szexes napok!!!! :lol: :lol: :lol:

Mamszika! Üdv közöttünk! Gyorsabb babásodást, mint ahogy mi csináljuk!!!!

Mirci! REméljük HSG előtt bekopogtat a gólya és nem lesz rá szükség!

Millió puszmák!
Vendég
 


Én is itten vagyok, csak annyit írtatok, hogy lusta voltam végigolvasni:)))
Vendég
 


Na szép napot mindenkinek!!

Hogy telt a hétvége :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?