Új privát üzeneted érkezett!

a fenébe nem ezt akartam küldeni, hanem ezt: Kép
magdolnam
 
 


Köszi szépen lányok!!!! Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ilyenekre ne gondolj! Gyorsan csinálj magadnak egy nagy kakót! Az segít :)
magdolnam
 
 

 
 

én nekem mennem kell, hív a "kötelesség", apázom egy kicsit.Puszi mindenkinek!
magdolnam
 
 


Ja, még azt, hgy tegnapelőtt csináltam egy Lh tesztet, csak kiváncsiságból és + lett :roll: , ma megint csináltam és full negativ lett :roll: :roll: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


az éjjel azt álmodtam, hogy a Huni futkos egy terhességi tesztel a házban amit megcsináltam és vártam az eredményt, de nehezen tudtam megfogni, hogy megnézzem.Végűl csak megláttam és zebrás volt :) ...Olyan boldogan ébredtem... Aztán jött a hidegzuhany :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Mi július óta próbálkozunk élesben, azóta sokat olvasgatlak Titeket és okosodom...
Márti, pont velem is ez a helyzet, csütörtökön +lh teszt, de tegnap -. akkor ezek szerint ez nem jó hír, ugye?
agisol
 
 


Szia Agisol!
Üdv köztünk! :D

Hát nem tudom mit mondjak...Neked mikor volt peteérésed?
Látom elég hosszú ciklusod van .
Hányadik dpo.-n vagy?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sokan mondják, hogy eléggé megbizhatatlanok az LH tesztek...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Köszi :) Az az igazság, hogy nem hőmérőzök, így a peteérésem időpontját nem is tudom. Viszont ha csütörtökön volt LH+, akkor ugye volt pém valamikor?
Sajnos jó hosszúak mostanában a ciklusaim, 8 évig fogamzásgátlót szedtem, májusban hagytam abba.
Teljesen "kezdő" vagyok a pé időpontja, dpo és egyéb kérdésekben.
Ti mióta próbálkoztok? Azt hinné az ember, a 3. baba már könnyen összejön.
Nekünk az első lesz...majd valamikor...
Tehát az LH végig + ha sikerült?
agisol
 
 


Ha sikerült, elméletileg előbb kimutatja az ovus teszt mint a terhességi teszt, de nálad ha nem tudod mikor volt pé.-d, akkor meglehet, hogy éppen a pé.-t mutatta ki , vagy tévedek?
Mi most novembertől próbálkoztunk, de azthiszem itt el is akadt a babaprojekt sajnos :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Semmi jelét nem érzed a pé.-nek? Szurkálás a petefészek tájékán, vagy hűvelyváladék??? Kb, sem tudod mikor lehet?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Érdekes, kb a múlt héten éreztem ilyesmit, sőt azt hittem, meg is fog jönni, mert teljesen olyan érzés volt, de azóta elmúlt.
Mondjuk ez a 47 nap eddig a csúcs rekordom, azért a többi (már amennyi május óta volt) 42 nap körül megjött.
Miért mondod, hogy elakad a projekt? :shock:
agisol
 
 


Mármint előtte is megjött, de akkor a fogigátló beszabályozta :roll:
agisol
 
 


Üdv közöttünk Agisol!

Pének a mensi előtt 12-16 nappal kell lennie. Szóval neked már lennie kellett, ha volt. Ezt a hosszú ciklust nem vizsgáltattad még ki? Nem lehet a tabletta elhagyása miatt. A hőmérőzést én csak ajánlani tudom, mert annál jobb szerintem nicsen. Ha csütörtökön volt + Ovutszet, akkor az 12 nappal a következő mensi előtt van. ha jól számolom. Nem éreztél semmilyen szurkálást a hasadban?

Na most mentek el sógornőmék. Már nagyon álmos volt a pici. Pedig apukája még szeretett volna maradni.

Én is megyek alukálni lassan.

Kép
Kép
nati80
 
 


Agisol
Szerintem akkor volt pé-d mikor azt hitted megjön. Az tuti az volt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Agisol:
az előző lapn leirtam már bőven,nem szeretném újból, gondolom megérted... :cry: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati:
akkor jöhet a megérdemelt pihenés :wink:
Nekem nem jön álom a szememre :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Nati!

Akkor ezek szerint van pé-m :? az is valami...anno a tablettaszedés előtt ciszták miatt nem jött meg csak ilyen 40 napokra, hááát nem tudom, lehet, hogy el kéne menni dokihoz és nem kivárni az egy évet.
Szurkált, azt éreztem. A hőmérőzést minden nap ugyanakkor kell csinálni, vagy a lényeg, h ébredés után egyből? Mert az nálam nem uakkor van minden nap. Szóval elég rendszertelen az időbeosztásom.
agisol
 
 


Na azthiszem megyek én is...
A fiukat lefektettem,én meg már alig látok a fejfájástól meg a sok bőgéstől...
Ki tudja mit hoz a holnap....

Mindenkinek: Kép
és szép álmokat!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, hú...nem is tudom, mit mondjak. Nem akarlak megbántani, de osztom Nati véleményét, ha engem egy férfi megütne, akármekkora a szerelem, mennie kellene. Ezt az egyet soha nem tudnám megbocsátani. Persze 2 gyerekkel, meg egy pszichiátriai esettel más a helyzet valamennyire....Reméljük kezelteti majd magát, ha egyébként rendes, aranyos, jó apuka, lehet, hogy tényleg a betegség az oka, hogy igy viselkedett. Tényleg beszéljétek majd meg, ezt nem lehet meg nem történtté tenni.
Próbálj megnyugodni, mi itt vagyunk neked, bármit elmondhatsz, ugye tudod? Sok puszi!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Márti: ne haragudj, igen, látom és remélem holnapra alszotok rá egyet és minden rendbe jön!!!
Jó éjt!
agisol
 
 


Márti: szurkolok, hogy valamennyire csillapodjanak a kedélyek. Reméljük a holnapi napotok már jobb lesz. Próbáld rávenni őt, hogy menjen vissza a dokihoz és kérjen gyógyszert, mert ezt nem tudod sokáig elviselni tőle. Hátha belátja, hogy kell a gyógyszeres segítség.

Agisol: üdv itt. Szerintem menj el dokihoz, nekem nem tűnik normálisnak ez a hosszú ciklus. Főleg mert írod voltak régen cisztáid. Én tuti élből mennék dokihoz, hogy a baba előtt mindenképp vizsgáljon meg.

Megyek én is szunyálni. Jó éjt.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok csajok!!!

jenny: nem vagyok én sem benne a táblázatba!!! Nem is érdeklek senkit??!! Vagy enyire jelentéktelen vagyok hogy egyik percről a másikra elfelejtetek??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Márti: te most pontosan hol laksz?? Amugy Marosvásárhelyről származol?? Bocs hogy megkérdem, de anyira lüke vagyok hogy nem vagyok benne 100%. :oops:

Amugy elmondtam páromnak az esetedet, és azt mondta hogy feltétlenül mondjam meg neked hogy szeretettel látunk minálunk, :lol: az útadat is fizetjük, csak ne keseregjél, mert nem tesz jót se neked, se a gyerkőcöknek, se a leendő pocilakónak!!!
:roll:

bocsi csajok hogy nem írtam hétvégén de párom lefoglalta a gépet és én dekoráltam. megcsináltam magunnak a koszorut, anyosnak is, és csinálok egyet szegény apósomnak is hogy ki vigyük a temetőbe. :cry: ez lesz az első karácsony nélküle, kicsit szomorkás lesz. :cry:

Bocsi hogy ezt le írtam, nem ide tartozik. :roll:

Amugy sok témát tárgyaltatok, hozzá szoltam volna én is, amire emlékszem ahhoz hozzá fűzök 2 szót.

A kajálásról anyit hogy az én anyósom is totál zsírosan főz, és ő is elkapatta páromat azzal hogy mindig csak amit a kicsi fia szeret és persze húst hussal, keves gyumolcs meg zoldseg. de amióta én főzök rá megeszik mindent amit én csinálok, még a tök főzeléket is amit egyébként utált. Kép Kép

jó éjszakát csajok, bocsi hogy ilyen hosszura sikeredett. :roll:
Vendég
 


Ági nagyon örvendek hogy ide találtál, üdv közöttünk. Itt nagyon jó helyen vagy. Nagyon sok mindent tanuhatsz a csajoktól, én is itt lettem okosabb!!! Hála a jó kis csapatnak!! :)
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Márti
Remélem ma már jobb a kedved és másként látod a baba dolgot.

Pintyus
Ha megadod az adataidat Jennynek, biztos téged is beletesz a táblába. Mármint az adataidat.
Szép lett a dekoráció!

Ma is leszek, de tanulnom kell, így csak módjával jövök.
Olyan csúnya idő van nálunk. Alig tudtam felkelni 8-kor.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt csajok!!!

Hát nem mondhatni hogy napsütéses reggel ez!!! :(
Olyan romda itt is az idő, esik és fúj....BRRRRRR :?

márti??!! hogy aludtál??? Remélem jobban vagy!!!

Nati: köszi a dicséretet, páromnak is tetszik. :lol:
jó tanulást neked :shock: de azért ne vidd tulzásba. :wink:

itt a görbém!! Mondjatok rá valamit :roll: :roll: :roll:

jennynek majd megírom az adataimat. :cry:
Vendég
 


F. Márti: sajnos nem voltam itt a hétvégén és így nem tudtalak mégha virtuálisan is de megvigasztalni. Nem tudok mást írni, mint azt, hogy veled vagyok és bármikor mármi gondod van oszd meg velünk. Sajna nem értem miért lett ilyen a párod. Nekem nagyon sokat segítettél lelkileg mikor rossz paszban voltam. Szeretném ha tudnád bármikor sziívesen segítek neked. Néha az is segítség ha valakinek elsírhatod a bánatod. De azt hiszem a legjobb tanács ha leültök és megbeszélitek. Mert ha nem akkor tovább fog gyűrűzni ez a probléma. A gyerekek miatt ül le vele és beszéld meg mitől lett ennyire dühös, hogy nem uralkodott magán. Lehet van valami magyarázata.
És nem is tudom ki volt aki volt olyan aranyos és felajánlotta , hogy elmehetsz hozzájuk ha úgy alakul. De nagyon szép gesztus volt az biztos. Én is csak azt tudom mondani, hogy ha gondod van bármikor nyitva előtted az ajtónk:)

Irj majd történt e valami előrejutás vagy, hogy sikerült e beszélnetek.

Millió puszi: Erika

Kép
csucsu05
 
 


Pintyus: Látom ti is készüldtök már a szeretet ünnepére. Nagyons zépek a diszek. Nekünk is piros az asztali díszünk. Nálunk a fa is piros-arany lesz. Tavaly is ilyen volt és álom szép lett ezért lesz idén is ilyen szinű.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok, nem vagyok 3 napig és olyan sokat írtatok, hogy nem is igaz. :lol: lányok 5 oldal!!
Üdv az újaknak. Remélem hamarosan ők is pozitívat tesztelnek.
Az őssejt témához szeretném hozzáfűzni, hogy szerintem én le fogom vetetni, mert ne agy isten valami baja lenne a gyerekünknek, legaláb ezt az esélyt adjuk meg neki. Bár egyébként idősebb korban is tudnak őssejtet nyerni. Szóval majd utánan nézek, hogy mennyire avn értelme. de eddig úgy gondolom, hogy levetetjük.

jenny, elküldtem a táblázatba az adataimat priviben. Én is be szeretnék kerülni. :lol: Sőt a sárgába akarok kerülni minél hamarabb.

Márti, nem tudok nagyon hozzászólni ahhoz amit a férjed tett. :( Remélem azóta már lecsillapodtak a kedélyek, de ha nagy baj van hozzánk is jöhetsz. És néztem a görbédet, illetve hogy az LH teszted + lett. Szerintem nálad újabb baba van láthatáron. :D

Most elküldöm én is az én görbémet. Amióta megjött 36.7-en stagnál. Nem igazán értem, mert eddig jobban lement. Mondjuk elkezdtem szedni a Praemenst. lehet, hogy e miatt van.

Kép
Kép
cs_erika
 
 



Kép
Kép
cs_erika
 
 



Pintyus
Neked 30-án volt ovud. És akkor együtt is voltatok. Talán elkaptátok.

Szia Csucsu!
Jó rég voltál. Örülök, hogy itt vagy.

Erika
Én is kiváncsi lennék erre az őssejt dologra, hogy ha levetetem akkor egy esetleges beültetés mennyi és ha nem vetetem le akkor mennyi. Mert ez a lényeg.

Kép
Kép
nati80
 
 


Pintyus nektek ez hanyadik hónapotok? Első jól emlékszem? Tök jó lenne, ha már most sikerülne nektek. Úgy látom ezért mindent megtettetek. :lol: Szóval most már csak várni kell. Bár ez a leghosszabb pár nap. Az már biztos.

Nekem jövőhét csütörtökre tette a peteérést a ciklus.hu. Eddig nem igazán tévedett. Abban sem, hogy mikor jöjjön meg.Inkább azt kéne írnia, hogy mikorra várható a 6 teszt, és akkor nem azt várjuk, hogy megjöjjön.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


erika:
igen ez az első hónapunk! hát én remélem hogy mindent megtettünk, és azt is hogí össze jön. Mit szolsz a görbémhez??

Én most már nem igazán tudom, hogy a hő fent kell maradjon egészen a ciklus végéig?? :oops: :oops: :oops:

ténleg nagyon hosszunak tünnek a napok, és még nekem 10 nap van hátra hogy NE jöjjön meg!!! Ajálom is neki hogy 9 hónapig kerüljön ki!!! :evil: :evil: :evil:

Lesz most egy mikulás igazábol is nem kell még egy ami egyáltalán nem kellemes!! 8)

:D :D igazad van, ténleg a teszt napját kéne írja, de sajnos ezt a csúnya pirit írja ki.

Nagyon sok szerencsét és sok sok hancurt!!! Ne hagyad apát pihenni!!!
Ti már 6 hónapja próbálkoztok????? :cry: :cry: :cry:

Őssejt témával kapcs: párom azt mondta hogy mindenféle képpen levetetjük, megadjuk neki ezt az esélyt, bár adja a Jó Istenke hogy semmi problémája ne legyen soha és kidobott pénz legyen.:)
Szerintem ha Isten őrizz oda kerülne a sor hogy fel kelljen használni akkor is jobban jár az ember minthogy kifizessen 10 milla fölött egy műtétre!!
Vendég
 


Sziasztok!

Márti: hogy vagy? Írj amint géphez jutsz! Remélem már elcsendesedett a vihar és ma tudtok beszélni.

Pintyus: nagyon szép a díszítés. Ügyi vagy. Itt is ronda idő van. A gyerek ma meg fog kergülni, mert nem tudom kivinni. :evil:
Szerintem 29-én volt péd. Úgy látom akcióztatok is :) És most szépen felment a hőd. Maradjon is ott ;)

Nati: jó tanulást. Most milyen vizsgára készülsz és mikor lesz?

Erika: milyen szép egyenletes a görbéd.

Felteszem az enyémet is. Szerintem borzalom. Szerintetek?
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia kisvirág!!!

Bár csak így lenne ahogy mondod, és fent maradna az a hő!!!

Sajnos én nem értek semmit a te görbédből :oops: :oops: nem látom mikor mi volt, lehet én vagyok a hülye, nekem a cilus.hu egyértelmübb!! :roll:

Szegény kicsi Kende, nem tud ma kimenni, sajnálom is de ilyen időbe nem lehet nagyon sétálni szét aztok és még csak nem is kellmes!!!

Mártiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????

csubi?????????????
Vendég
 


Pintyus, nekünk ez a 3. hónapunk, de sajnos nálunk kicsit nehézkes a helyzet, mert a férjem 1300 km-re van tőlem még április végéig, és így elég nehéz összeegyeztetni, hogy pont jókor legyünk együtt. Amikor októberben eldöntöttük, pont a peteérésem előtt jött haza, akkor sajnos nem jött össze, novemberben is úgy jött haza, hogy pont jókor, és az sem sikerült. Most hétvégén én voltam nála, azért sem voltam a hétvégén, de most éppen menstruáltam. :x de most csütörtökön megyek megint, és egészen jövőhét szerdáig maradok. A pé-m pedig csütörtökön lesz. Hát úgy gondolom, most is pont kifogjuk. és nagyon remélem, hogy dec. 27-n nem fog megjönni.

Szerintem bíztató a görbéd. :D drukkolok.

Kisvirág, csodálkozom a saját görbémen, bár ez a 2. hónap, hogy mérem a hőmet, de ennyire egyenletes nem volt. Lehet, hogy ez a Premens tényleg ér valamit.

Márti merre vagy? ne csigázz minket, hogy nem jelentkezel! Ma próbáljatok meg beszélni mindenképpen. Sokszor én sem akartam beszélni a bajaimról a párommal, aztán rávilágított, hogy azzal csak saját magammal teszek rosszat. Lehet, hogy ha a férjedet megpróbálod kihozni a csigaházából és elkezded beszéltetni, akor ő is megnyugodna. Szerintem ez fontos lenne mindkettőtök számára.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


sziasztok!

Márti, várjuk a efjleményeket, veled vagyunk, és szurkolok, hogy mindent át tudjatok beszélni.
Szépek a görbék csajok, de nekem még ez az első hónapom itt, nem nagyon értek hozzá. Én ma a 10.napban vagyok. semmi változás nincs. majd holnap már tezstelek az lesz a 11.napom. ma nem jön meg az uram.
amúgy ha rövid a ciklusom akkor elkapom a teszttel a pét, ha hosszabb lesz 27-28, akkor meg pont elég lesz: k, sz, cs, p, szo.Szomabt a 15.nap.
Majd drukkoljatok.
kiváncsi vagyok a saját szervezetemre.

Jenny!
adataim: 29 éves, gravidát szedek, ez a 2.hónapunk. nincs babánk.
nem volt terhességem még.

remélem mindent leírtam, ha nem akkor írd meg lécci mi kell még a táblázatodba.
köszi ha beírsz.
Andy
majd még este jövök

Kép
andyfekete
 
 


erika: hol van a párod??? és miért van ilyen távol???M uszály volt ilyen messze mennie???

Szegény fejed, biztosan nagyon rossz lehet egyedül!! Hogy bírod? Nem félsz?

Andy: én nagyon szurkolok neked, remélem össze jön a baba ebbe a hóba!!!

Izgi ez a hó mindenkinek!!!
Vendég
 


Kép Innen mindenki választhat egy babócát!!!
Vendég
 


Na csajok most elmentem a bev. hivatalba, be adni a papirokat és reménykedem hogy minnél hamarabb meg adják a regisztrációs igazolást, és utánna be adhatom a lakcím kártya kérvényt is, és számitani fogok ebbe az országba valakinek!!!

Már nagyon elegem van ebből a bürokráciábol!!! Komolyan kikészitenek!

Nati te most mit tanulsz??
Vendég
 


jenny: ha majd ráérsz fel teszed mégegyszer a táblázatot!! ahogy láttam 3 sorral kéne bővüljön!!

Most látom jó sokan vagyunk!!! :P :P
Vendég
 


Pintyus, brüsszelben dolgozik, nem volt muszály, de ő mindenáron külföldön akart dolgozni, én pedig egy évre nem láttam értelmét itthon mindent feladni. Lehet, hogy talál hosszabb idejű szerződést is kint külföldön, és akkor megyek én is. Bár Brüsszelt nem igazán preferálom. Az időjárás miatt, az emberek nem igazán szimpatikusak, a nyelvet sem kedvelem ott. Szóval inkább élnék mondjuk Németországban, ha már muszály. Igazából csak miatta mennék ki, engem nem igazán vonz a külföldi élet lehetősége.
Egyébként nagyon nehéz úgy hogy együtt vagy valakivel, és mégis ilyen távol vagy tőle. bár ma már megkönnyíti a dolgot a skype, és a fapados repülők. De amennyire megkönnyíti, annyira nehézzé is teszi. Most már így élünk január óta. Szóval, ha eddig kibírtam, akkor az áprilisig fenmaradt időszakot már féllábon is ki kéne bírnom.

Nálunk nem esik a hó. itt szakad az eső. :evil:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


sziasztok!
Hú Erika, nem semmi, hogy ilyen távol vagytok egymástól és így bírod :wink: Mi egy időben hollandiába akartunk menni, ott élni, de letettem róla, mert itt vannak a barátaim, hiába imádom azt a helyet (kiváltképp AMsterdamot!). Meg amúgysem tudok hollandul, csak németül, igaz nagy különbség nincs a 2 nyelv között, mert megértem úgy ahogy.

Kellene Tőletek egy kis segítség/ötlet. A kollegáim kitalálták, hogy legyen karácsonyi ajándékozás 1000ft körüli értékben, én egy 28 éves fiút húztam és foggggggalmam sincs, hogy mi a bánatot lehetne venni neki.... :roll: már elég rég óta agyalok rajta, de eredménytelenül. Van ötletetek?

Nálunk extra pocsék idő vn és zuhog is ráadásul :(
magdolnam
 
 


Magdolnam, nem könnyű a helyzet. A januárt szinte végig sírtam. Most sem sokkal könnyebb, inkább megszokja az ember. Brüsszelben flamandul és franciául beszélnek az emberek. Én egyiket sem beszélem, bár szinte mindenki beszél angolul. De most azt képzeld el, hogy amikor itthon 40 fok volt nyáron ott csak 20. A 40-et sem bírtam, de azért igazi nyár nélkül sem bírnám. Szegény férjem folyamatosan azon panaszkodott, hogy esik az eső. Én ott tuti depressziós lennék. Ami furcsa, hogy úgy tűnik télen jobb idő van mint itthon. De ezért nem szeretnék odaköltözni.

Ajándékügyben, nincsenek jó ötleteim. Akkor sokkal könnyebb, ha ismered az illetőt. Mit szeret csinálni szabadidejében. Stb. Bár egy dolog jó lehet, de félő, hogy már an neki. otthon mindenki szereti ejátszani az amatőr koktélkeverőt. A nagy bevásárlóközpontokban lehet kapni üvegből shékert. Szerintem az jó ajándék. és kb 1000 Ft.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


az a baj, hogy egyáltalán nem ismerem.... Annyit tudok hogy szeret kirándulni. Sluszpasz. Shaker, hm majd jól kipuhatoltatom a másik kollegákkal hogy szereti e a koktélokat... ha igen akkor nyert ügyem van! :D
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Most lettem kész az ebéddel, lencselevest csináltam.

Látom sokat írtatok már délelőtt, szóval vissza kell olvasnom.

Kép
Kép
nati80
 
 


Pintyus: felteszem a ciklus.hu-s görbém, hátha ebből látsz valamit. Szerintem csapnivaló.
Hát estére tiszta buggyant lesz a fiam és én is. :) Sikerült elintézni a papírokat?

Erika: Jó messze van a férjed. Rossz lehet a távkapcsolat. Kitartást! Nekem a premens nem hoz ilyen szép görbét látod. Itt is szakad az eső. :evil:

Jenny: az én egyéb rovatomból kiveheted a doki látogatást :) Elég a HSG és a hormonvizsg. szöveg :) És hamarosan pályázok a sárga részre :) :)

Magdolnam: jujj nehéz ötletet adni. Ahhoz kicsit kéne ismerni a srácot.

Nati: lencselevest az iskolába ettem utoljára. Tök jó ötletet adtál. Lehet főzök a héten, de előbb megkérdem apát szereti-e :)

Odri: merre vagy? Minden oké?

Nyuszi: és te merre vagy? Nagyon rég nem írtál!

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


JÓ HÍR!!!! megkaptuk az engedélyt a tetőcserére. Holnap jön a tetőfedő, megnéz mindent és mikor eláll az eső jön és csinálja. Annyira fel vagyunk most dobva, hogy nem is tudjátok elképzelni. Vagy mégis???

Utána kezdjük a belső munkálatokat (víz, gáz, villany, fűtés) és utána már alig van hátra valami. JUJJJJJ DE JÓÓÓÓÓ!!!!!!!

Férfinak ajándékot venni, ráadásul 1000 Ft a limit. Képtelenség. Vegyél neki figurás óvszert. Az talán kijön annyiból. Nincs ötletem. De ha eszembe jut valami írok.

Tényleg nem lehet könnyű ilyen messze élni valakitől. Mi is terveztük, hogy kiköltözünk külföldre, de itt a családunk. Nem akartunk messzire menni, maradtunk volna európában, csak akkor is nehéz elszakadni a barátoktól, nekem meg még itt a suli is.

Ja most nem vizsgáéra készülök, csak angolt meg spanyolt tanulok, de jan 10 lesz a szigorlat és akkorra meg kell tanulnom az anyagot, tehát már abba is bele kellene fognom, de nagyon.

Holnap megyek ajándékokat vásárolni. Sikerült a hétvégén megtudakolnom, hogy melyik gyerek mit szeretne. Végre. Mind kijön 3000 körül. Szüleimnek még nem tudom mit fogunk venni. Ők a legnehezebbek, minden évben egyre nagyobb fejtörés, hogy mit is kapjanak.

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?