Új privát üzeneted érkezett!

magdolnam!

te mennyire vagy álmos mostanában? ja és dolgozol?

Kép
andyfekete
 
 


laptető...hurrá...
mondjuk amennyien most ittvagyunk, nem csoda hogy én vagyok....
na lépek, mert már tuti elegetek van belőlem mára

Kép
andyfekete
 
 


Ja, Magdolnam, igen, erős 2 csik volt. Pedig úgy féltem, hogy minden tünetem ellenére nincs ovum. De van!!!!! Én már ennek is tudok örülni. :)
Fáj a hasam....
Most vágtam be egy akkkkkora narancsot. :D

Kisvirág, lehet, hogy neked majd később jön a Premens hatása, vagy nem vagy barátcserje tipus. A babatervezők honlapján irtak ilyesmit is, hogy nem mindenkinek jön be az a gyógynövény, amit kiválaszt. Fülikének a málnalevél nem jött be.
Füli, hol lehetsz......És ODRI??????????

Kép
jenny29
Mór
 
 

 
 

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Jenny: köszi a táblázatot, böngészem serényen! :lol:
Aranyos a nyuszi a sor végén!

KépKép
charlott
 
 


Itt tenném fel a hőmet!

Még a táblázatot nézve jutott az eszembe, hogy én MACA VIBE-t szedek.

http://www.fertilityfriend.com/ttc/char ... 2007-11-15

KépKép
charlott
 
 


Charlott, november 20.-a az első ciklusnapod? Nekem is!!! Ha sikerül, egyidősek lesznek a babóink! :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Andi, de egy kicsit álmoskásabb vagyok, mint különben szoktam lenni. Mondjuk én bárhol bármikor képes vagyok elaludni. inkább fáradékonyabb vagyok. Igen dolgozom, ügyfelekkel foglalkozom, szóval egy kicsit stresszes a dolog. Még nem tudom pontosan hogy meddig fogok dolgozni, de februárt mindenképp le szeretném tudni. Viszont nem vleszek hajlandó akkor bemenni dolgozni, ha tombol az influenza. Röviden ennyi.

A Maca Vibe jó, bár én Multi Macát szedtem, de uaz van bene. Ha a pasi is szedi, akkor a kiskatonák igen fürgék lesznek!
magdolnam
 
 


Charlott, bizti én vagyok a béna, de nekem nem jeleníti meg a ciklusodat, az link, amit feltettél :shock:
magdolnam
 
 


Jenny: hát, nem hiszem, nov 8-án volt legutóbb ciklus első napja!
amikor lement akkor lehetett pé! De után 22-én volt a méhtükrözésem. Úgyhogy ez a hónap elúszott, de legalább tudom, hogy nincsen semmi baj odabent. :-)

Magdi: ha rálépek nekem behozza, de lehet, hogy mindenkinek a sajátját hozza be erre a linkre.
Kisérletezek egyet! :-)

KépKép
charlott
 
 


Én látom a görbét, de én tökre úgy láttam, hogy 20.-a mensi első napja volt.
A lényeg, hogy minden rendben van, és lehet próbálkozni, ugye?

Kép
jenny29
Mór
 
 


http://www.fertilityfriend.com/ttc/cale ... .php?cd=16
Magdi nézd meg ezt, talán sikerült...

KépKép
charlott
 
 


Andy: én inkább főzök. Olcsóbban kijövünk és apa is tuti megeszi. :) Az hogy fiú / lány lesz az csak az apán múlik, mert mi nők ugye csak az x kromoszómát tudjuk adni.
Nálunk apósék 3-an vannak fiúk. Apósnak 2 fia lett. Egyik ugye a párom. Nekünk van egy fiúnk, a párom öccsééknél 2 fiú. Após öccsének is 2 fia van és a 2 fiúnak is egy-egy fia. Húhh még leírni is bonyolult. Szóval full fiús család. Szerinted van esélyünk kislányra?
Nekem 2d UH-val a 17. héten megmondta a doki a nemét.
A 100. hsz után átlépsz felhasználóvá, de már az vagy :)
Én holnap ovutesztelek akkor leszek a 12. napon.

Jenny: hurrá + ovu. :) Apára fel :) Szép a tábli nagyon! Csak egy baj van, át kéne abba a sárga mezőbe menni mindenkinek :) :)

Charlott: mire jó az a Maca Vibe? Milyen vizsgálat az a méhtükrözés és mit néznek olyankor? Nekem se hozza be a hődet.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Már elvonási tüneteim voltak. Végre csodaszép rend van a lakásban. már rég volt. Behoztuk anyósoméktól párom hifijét és beüzemeltük. Annyira jó! Profi kis cucc.

Most várom sógornőméket. Azt annyira nem várom, de mindegy.
Névnapomra kaptam tesóméktól egy nagyon tuti szakácskönyvet. 1 millió menü a címe. majd este átlapozom, mikor lesz rá időm.

Főzés: Nálunk anyósom nagyon zsírosan főz és persze mindenből kb 20 emberre. Húst hússal, krumplival. nem nagyon esznek sok zöldséget.
Én átszoktattam párom, bár nem kellett vele erőszakoskodni. Imádja a főztömet. Sok zöldséget eszünk, gyümölcsöt, halat, viszont húst keveset.
Ma reggel zabkását evett ő is. Nagyon ízlett neki. Én nagyon szerencsés vagyok ilyen téren. Mindenevő a drágám.

Na képzeljétek! Családi ebéd volt nálunk és ilyenkor szoktunk evés előtt inni. Én nem szoktam, mert nem igazán szeretem az alkoholt. Most apu kérdezte mit iszok, mondtam semmit, erre ő : Nagyon gyanús vagy te nekem! Erre nem tudtam mit mondani, mert nem tudnak a projektről és még terhes sem vagyok. Nem is értem. Nem reagáltam rá semmit.

Ha kislányom lenne én sem szeretnék rá csupa fodros, csipkés dolgot adni. Sajnos anyósom csak olyanokat varr. A rózsaszínnel nincs gondom. ha fiúnk lesz, legalább nem kell ráadni habcsókruhákat.

Még jövök és vissza is fogok olvasni.

Magdolnam
Hogy vagy? Fáj még a hasad? Pihenj!

Kép
Kép
nati80
 
 


Kisvirág, igazad van, szinvak vagyok, és mindenkit a sárgába kellett volna átirnom! :D


Nézzétek, mit találtam, ebben az áruházban le vannak árazva a gyerekek! MI meg itt nyüglődünk......


:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ezek nagyon édik.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


:shock: most egy regisztrációs oldalt hozott be :shock: :shock: :shock:
magdolnam
 
 


Jenny nagyon jók a babucik :lol:
Nati, elvileg csak érzékeny a pocim, semmi több, már nem fáj hála égnek. Kitartás a sógornődékhez :wink:
magdolnam
 
 


sziasztok!

jenny! szomorú vagyok, nem vagyok bent táblázatban. nem vagyok szimpi, vagy csak a jólányok kerülhetnek bele?

most nem is írok, el vagyok kenődve nagyon:(

Kép
andyfekete
 
 


Andy!!!!!!! Ne légy már butus!!!! Persze, hogy szimpi vagy! Tuti csak elkerülte Jenny figyelmét az adataid!!!! Gyere már és ne hülyülj!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág!

Maca vibe immunrendszererősítő gyógybogyó, minden dm-ben, rossmanban kapható.

Méhtükrözés a következő: "A méh belső felszínének vizsgálatára használatos eljárás. A beteg panaszai, vagy az elvégzett ultrahang vizsgálat vethetik fel a méh üregén belüli elváltozás (polip, mióma, a méh belfelszínének egyenetlensége, stb.) lehetőségét. Ilyenkor ma már nincs szükség nagyműtétre, egy napos intézeti bentfekvés keretében el tudjuk végezni a szükséges vizsgálatot."

A hőmet hagyjuk.... :? :lol:

KépKép
charlott
 
 


Nati: a barátnőm úgy vette észre, hogy terhes, hogy nem kívánt a kedvenc alkoholját a pezsgőt. :lol: Lehet, hogy te is titkos babaváró vagy?
Különben lehet inni szeszes italt, csak mértékkel. Napi 1 dl vörös bor ajánlott is, ha ideges a kismama.

Andi: írd meg Jennynek adataidat és te is ott leszel a táblázatban. :wink:

KépKép
charlott
 
 


Charlott

Biztos nem vagyok terhes, mert piri volt bal oldalt nincs petefészkem, jobb oldaliban a tüsző pedig január elején lesz jó. Még pici. Most voltam uh-n is. Szóval biztos vagyok benne. Egyébként sem szoktam inni alkoholt, mert nem igazán szeretem. Max a bort.

Magdolnam
Örülök, hogy csak érzékeny és nincs semmi baj.

Most épp itt vannak a sógornőmék. A szép tiszta szoba hirtelen rumlis lett. Bár a kis Anna nagyon édi. Tényleg sokat foglalkozik vele édesanyja. Csak én nem kedvelem most őket. De ez nem volt mindig így és nem is lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, olvasgatok, csak nagyon nincs erőm, pontosabban kedvem irni sem :cry: :cry: :cry:
Ma egy nagyot veszekedtem apával,pontosabban ő veszekedett velem...mondhatni semmiségen, de a vége az nem volt valami felemelő :cry:
Na, nem akarom rontani a hangulatot.
Azt hiszem nálunk a babaprojektnek örökre löttek... :cry:
De nem baj, ha néha jönni fogok, olvasgatlak és irni is fogok???
Nagyon megszerettelek titeket :oops:

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Charlott: de ugye neked minden rendben találtak a vizsgálat során?

Nati: mekkora a kis Anna?

Csajok a fiam elújabb szava az autó :) Igaz úgy mondja, hogy ató :) :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Márti: reméljük hamar eloszlanak a viharfelhők és folytatjátok a projektet :wink:
Bár nem tudom min vesztetek ennyire össze, de próbáljatok békülni. És különben is mi van, ha már a pocidba lapul a bébi? Ne idegeskedj! Ha gondolod nyugodtan írd ki magadból a szomorúságot. Mi szívesen meghallgatunk. Gondolom a csajok nevében is írhatom ezt.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Márti, ne keseredj el!!!!! Biztos csak múló vita volt. Majd megbékél apa is! :(

Andy, dehogy vagy ellenszenves, ne izélj már!!!!!Csak nem tudom az adataidat, igy nehéz lenne beleirni! :) Ha megirod vagy itt ,vagy priviben, beirlak téged is! A táblázat szerint küldd el az adatokat, amit szeretnél, hogy benne legyen, és megcsinálom. Charlott is ma küldte el, és már bele is irtam! Nem vagyok én gonosz!!!!!!


Kép
NE HARI!!!!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Márti, min vesztetek össze? Babaproject is napolva? Na, egy kis semmiségen nem szabad ennyire összekapni :roll: Beszéljétek meg mielőbb, bár gondolom nem ma lesz a napja.
magdolnam
 
 


Márti

Min sikerült összekapnotok? Remélem párod anyukájának nem sikerült meggyőznie őt, hogy elég két gyerkőc. Ugye?
Nem hinném, hogy végleges lenne ez a döntés.

Kisvirág

Anna Év elején született. Most tanul járni.

Kép
Kép
nati80
 
 


de édiiiiiiiiii kutya! jaj de szeetem a kutyákat!!!!!!!!!! :lol:
magdolnam
 
 


Nati: akkor nem csoda, hogy szétkapta a lakást. :) Azért jobb ha kezded megszokni. Ha én kitakarítok kb. 1 óráig tart a rend. Utána borul az iszi, kiborítja a kekszes dobozt... stb.stb...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jolvan lányok, megpróbálom leirni, de nem szeretném, ha csak az én oldalamról állitódna be a dolog:
Ugy kezdődött, hogy a Huni reggel kijött a szobájából sirva. A szemei összevoltak ragadva a csipától,amikor kinyitotta, be volt gyulladva az egész szeme, vagyis piros, vérmes volt.Fölvettem az ölembe és azt mondtam, jaj,kötőhártyagyulladása van, elkell menjünk vele az orvoshoz...
Erre párom, felmordult, hogy miért jajveszékelek, ijesztem meg a gyerekeket??? Hogy én mindig hajlamos vagyok arra, hogy felnagyitsam a dolgokat, bogárból elefántot csinálok.Csak úgy dőlt belőle a szóáradat...Én persze megsértődtem, ez látszott is rajtam. Erre azon is felidegeskedett, hogy neki van joga megsértődni nem nekem...
Egyszercsak felidegeskedett és kezdett lökdösni a folyósón, hogy akkor öltözzek és menjek Hunival a sűrgősségire, gyorsan-gyorsan. Mondom én, hát ráér holnap is, van szemcseppem, ez nem sűrgősségi eset...De ő csak tovább lökdösött és én próbáltam megmagyarázni neki, hogy amikor kijelentettem , hogy orvoshoz kell vinni nem arra gondoltam, hogy rögtön.Ö meg elkezdett mondani valamit én, hogy igazoljam magam, szavába vágtam erre ő rámkiáltott, hogy hallgassak , én persze nem hallgattam el és felpofozott...
Na, ezek után nem tudom, hogy lesz-e még kedvem vele babat csinálni, mikor most pillanatnyilag még a jelenlététől is undorodom.
Csak még megjegyzem, hogy a gyerekek nem látták mi történik, csak a lökdösődést, de szegények bemenekűltek a szobájukba és amikor rájuk találtam a Robi sirt. Kárdem miért sirsz? Azért mert apa megütött... :roll:
Bocsi, hogy itt nektek kiöntöttem a szivemet. A családomat nem akarom ezzel terhelni...Másnak nincs kinek elmondjam, remélem megértitek...
És bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredtem :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kisvirág
Már tudom mit jelent egy gyerkőc, mert tesóim gyerekei is sokat voltak és vannak nálunk. Itt most nem a gyerkőc pakolt szét. Csak a 20 négyzetméteres lakást 4 felnőtt és egy baba gyorsan belakja.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti!
Ez szörnyű!!! Egy férfinak az ÉN véleményem szerint nincs joga megütni egy nőt. Persze vannak azért olyan esetek, mikor egy nő ki tudja érdemelni, de szerintem ez nem az volt.
Azért mert te aggódsz, hogy be van a gyerek szeme gyulladva és majd el akarod vinni dokihoz, azon nincs miért így reagálnia. Lehet bal lábbal ébredt fel párod? El tudom hinni, hogy most nincs kedved babót csinálni vele, de ez meg fog változni. Biztos rájön, hogy nem teljesen volt igaza a dologban.
nem beszéltél vele, hogy miért is ütött meg? Előfordult ez már máskor is? Tudom nincs jogom hozzá, csak kérdem. Ha nem baj.
Engem egyszer akart megütni egy "férfi" másnap el is hagytam. De ő elmebeteg volt és most sincs teljesen rendben. Szóval ez nem rátok vonatkozik, csak elmondtam.

Kép
Kép
nati80
 
 


hm, Márti ne haragudj de erre nem tudok mit reagálni. Nagyon sajnálom :( egy kicsit heves természet a párod.... :shock: Én egyszer láttam, hogy apám felpofozza apám anyámat, de ő megérdemelte. Sírva rohantam a mamához és nagyon nehezen lehetett lenyugtatni, úgy sejtem mit érezhet/hetnek a picik :cry:
magdolnam
 
 


Nati:
az első eset, hogy megütött, de viszont az is igaz, hogy vele is baj van, pszichológushoz járt és személyiségzavara van...Az érdekes az, hogy ez csak akkor ütött ki rajta, mikor már megvolt a 2 gyerek... Eddig nem vettem észre. Vagy én voltam a h..je vak???
Nem tudtam, hogy ez is benne van a pakliban.... :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na igen, szerintem sincs semmi joga egy férfi hasonló helyzetben egy nőt megütni.... :roll: ha az én párom ilyet csinálna, alhatna a kutyák mellett, tuti a hálóba nem engedném be, vagy anyámékhoz mennék és csak akkor jönnék haza, ha már minimum térdenkúszik előttem. Elnézést, hogy ilyen nyerspolgári vagyok de akkor is. Szerintem egy pasi akkor is tartsa magát, ha a nő kibirhatatlanul hisztizik, csapja be az ajtót vagy nem tudom én, de ne nyúljon hozzá. Egy nő sem üt meg sűrűn hapsit
magdolnam
 
 


Egész nap bőgtem, a szemeim be vannak dagadva, a derekam meg hasam annyira fáj, hogy űvőlteni tudnék....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


majd ha a kedélyek lecsillapodtak, mindenképp beszéljétek meg!
magdolnam
 
 


Magdolnam:
el mennék én is, csak hova állitsak be 2 gyerekkel?
A szüleimet meg nem akarom terhelni, már idősek. Apám 82 éves anyám 74 éves. Beteg mind a kettő. A nővérem Angliában, az ikerbátyám meg ha megtudja tutti nem állná meg szó nélkül...
Ez van sajnos :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ó szegénykém. Hát igen ebben az esetben jobb a szülőketbékén hagyni.
magdolnam
 
 


Márti
A bátyám élettársa is hasonló, ő még gyógyszeres kezelést is kap szegeden. Mikor kúrája volt tök normális, rendes, de mikor leáll a gyogyszerekkel merhülyöl. Akkor van ám náluk is pofozkodás, verekedés. Tesóm általában a falat vagy az ajtót veri szét mérgében. Nem szoktak azért eldurvulni nagyon.

nem hiszem, hogy ezeket a gondokat észre lehet venni. Csak mikor már tényleg kezelni kell

Ne keseredj el, biztos bocsánatot fog kérni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Még voltak hevesebb vitáink, de amióta járt pszichológushoz lecsillapodott és már elég régen nem vitáztunk.Minden nap elmondta mennyire szeret...stb.Most csak csodálkoztam ezen a hirtelen változáson...
Még volt egy periódus amikor ugy nézett ki válni fogunk, de kibékültünk. De most nem tudom hogyan tovább....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
nekem be szokott jönni az (bár ebben az esetben nem tudom), hogy ha nagyon megbántanak úgy teszek, mintha nem történt volna semmi. Egy idő után a másikat zavarni fogja és előhozakodik a dologgal.

nem szabad elmenni otthonról. A gondja lehet súlyosbodna, ha magára hagynátok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti: huha, ez nem csak egy kis vita :( Nagyon sajnálom, hogy a párod megütött. Ha személyiségzavara is van azért nem kellett volna ütnie. Lehet az is a baja, hogy nem vele foglalkozol, hanem a gyerekekkel. Teljesen megértlek, hogy nincs kedved mellé bújni.
Pár nap múlva azért próbáljátok megbeszélni, mi is ütütt belé.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


csak az a baj, hogy nem olyan könnyű....
Én is szólok hozzá, főztem neki ebédet, habár nagy kedvem nem volt hozzá. Csak az a baj, hogy sosem látja be a hibáit...A barátai mind elhagyták már, nem keresik a társaságát mert mindenbe beleszól, megmondja a véleményét és ugy forgatja a szavait, hogy a végén neki adsz igazat mert már azt sem tudod hol van fent és hol van lent...
Gyógyszeres kezelést nem akar, de azért mindenkinek büszkélkedik, hogy neki személyiségzavara van...
Szóval nehéz egy eset...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csernus dokit javasolnám neki :lol: tuti bejönne neki.
magdolnam
 
 


Most elment az anyjához, biztos ott tévézik hajnalig.Igy szokott csinálni amikor összekapunk valamin...
A próbáljuk megbeszélni dolog nem nagyon megy nálunk, mert bármit mondok, bárhogy érzek, a végén elkell fogadjam az ő véleményét másként sosem zárul be a vita. Ugy belém tudja magyarázni az igazát, hogy a végén én érzem magam hibásnak. És ezt a saját anyja is megerösitette.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


illetve helyrerakná! Bocsánat a gonoszságomért Kép
küldtem egy animációt, hogy érezd, itt mindenki szeret és melletted vagyunk!
magdolnam
 
 


Na, mind1
Egyre idegesebb leszek és egre jobban görcsöl a hasam....
Ha itt baba volt egyáltalán, lehet csak volt....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?