Új privát üzeneted érkezett!

Andy

Olyan cuki a babád a neved alatt!

Honnan szerezted a képet?
Én is akarok!

Kép
p__lilla
 
 


JUHÉJJJJJJJJJJJJJ :!:

LAPTETŐ :!:

Akkor most nekem is lesz egy ilyen aranyos babám :?:

Kép
p__lilla
 
 


úgy tűnik igen. Nem nagyon vészes, de nem a legkellemesebb dolog a világon....... remélem nem fogok hányni! Mondjuk annak nagyon örülök, hogy nem rögtön az elejétől van! Bár a barátnőm is a 6.héttől kezdve volt rosszul :roll:
magdolnam
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok! Remélem együtt fogunk babát várni 2008-ban!

Rólam csak annyit, hogy 2 éve próbálkozunk férjemmel és 3 lombikon vagyunk már túl. Átestem hsg-n, laparon és méhtükrözésen is. A cél érdekében mindent. :lol:

Most a PCO-mat kezeltettem metforminttal és spontán babára hajtunk.

KépKép
charlott
 
 


Jééé, Lilla!!!
Látom már kevés van a pé-dig,még laptetőt is szereztél, akkor huzzatok bele most :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Charlott:

ÜDV KÖZTÜNK!!! :lol: :lol: Reméljük jól fogod érezni magad köztünk :wink:

Sok sikert a spontán babásodáshoz!!!
Szoritok neked!!!
Hogy állapitották meg nálad a PCO-t?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


F Marti! :-)

Köszi.

PCO-t ultrahang alapján és a hormonszint és inzulinszint állásából mutatták ki. Egyértelműen lehet igazolni, hogy az vagyok nyakig. Valószínűleg ezért nem sikerültek a lombikok.

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlott! Üdv közöttünk!

Progit, prolactint néztek nálad? A pcot hogy állapították meg? Mert nekem is mondták, de semmi közöm nem volt hozzá. Az orvos tanácsára elkezdtem fogyozni, leadtam 1hónap alatt 10kgt a 90napossal
magdolnam
 
 


jaj, most olvastam a pcos dolgot. Diétával hogy állsz, állítólag erre csodaszer!
magdolnam
 
 


Magdolna Szia! :-)

Igen, a pco-t a metforminttal kell kezelni és mellette diétázni és sokat mozogni,spotolni kell!!!
158 cm és 60 kg vagyok. Eddig fogynom 2 kg tudtam. Ennek is nagyon örülök, mert eddig 1 dkg sem ment le.
Inkább a spotolás híva vagyok 2-3 naponta fintess kazikra erősítek.

Az nagyon jó, hogy le tudtál fogyni, ez már 50 %. MEtet nem akarsz szedni?

KépKép
charlott
 
 


Sportololást akarok írni! (de nem megy)
Most decemberben megy újabb pcos kontrollra, júniusban és augusztusban voltam ellenőrző vv-n. Javulgatok, de még nem az igaz. Akkor néznek hormont,cukor és inzulinszintet is.

KépKép
charlott
 
 


nem én nem szeretnék semmit szedni.... ha nem muszály. Majd kb 1-2 hónap múlva elezdem a kismama tornát. Egyébként előtte 2naponta jártam konditerembe, de most 1kis időre felfüggesztem. Progiddal mi a helyzet?
magdolnam
 
 


Szia Charlott!
Üdv közöttükn és hidd el ez egy szerencsés topik, itt mindenki babás lesz tavaszra. És akkor találkozunk pocakosan személyesen is. Már beszéltünk róla.

Márti
HÚÚÚÚÚÚ!!! Nagyon szép a görbéd! Csak így tovább és nehogy leesen ám!

Magdolnam
Nem akarlak elkeseríteni, de a barátnőm 6 hómapos kismamaként is hányós volt. Szedd az elevitet, mert csökkenti ezeket a tüneteket. Nekem még nincs tőle semmi bajom és kajás sem vagyok tőle. Egyenlőre.

Bocsi a többiektől, hogy nem írok mindenkinek.
Volt még egy görbe, nem tudom kié, de az még nem mond semmit.

Ma jó korán keltünk, mentünk megint dolgozni. Összeszereltük az állványt és hazajöttem, tovább már nem tudok neki segíteni. Most össze kell kapnom a lakást és még mindig keresem a zárójelentésem. nem tudom hová raktam.

Én itt leszek már.

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


próbáld ki a 90 napost, egyáltalán nem éhezel, sőt sütit is kell enned! www.mindmegette.hu
magdolnam
 
 


Charlott!
Milyen kazira tornázol?

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolna: de voltál már hormon vérvételen? Uh-on? Csak a sikeres teherbeesés érdekében és hogy megmaradjon a baba, azért kellene szedni a metformintot. (küldölfön már vény nélkül kapható)
Minden értékem kilengés alatt áll a pco miatt, amely az inzul magas szintjéből ered. Ha ezt rendbe tették, akkor a többi érték is jó lesz.
Nekem úgy kell étkeznem mint egy cukorbetegnek, szóval sokszor kicsit, persze reformosan (semmi szénhidráta), ezért a 90 napos nem megfelelő diéta nekem. Hamar bekómálnék.


Nati: szia, úgy legyen. Tényleg van táblázat, amelyben a leendő kismamák felvannak vezetve?
Bíro Ica, Béres Alexandra, Cindy, Claudia.... ezekre tornázom. :-)

KépKép
charlott
 
 


Biró Cicát nem javaslom, mert nem szakszerűek a mozdulatai és sérülést okozhat, ami nem most fog gondot okozni, hanem majd 20 év múlva. Alexandra jó, de mellé én a helyedben biztos Rékát vennék.
Én szakedzőnek tanultam, így tudom, hogy Cica nem jó, felejtsed el. Cindy és a Claudia jók, mert edző állította össze a programot.

Van táblánk, ha jól emlékszem Jenny csinálja. Majd kérd meg, hogy tegyen bele.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok csajok!!!

Üdv közöttünk Charlotte, nagyon örvendek hogy ide találtál, biztos hamarosan te is babás leszel.

Ki mit íszitett eddid??? Én még csak most hoztam le anyosomektol a padlasrol a tavalyi karacsonyi cuccokat. Még teregetek, felmosok és kezdődhet a koszoru készítés!!!

Íme az én görbém: ,
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 67200_.png
Vendég
 


Pintyus
Ha a hőd fennmarad, akkor bizosra mondom, hogy tegnap volt pé-d. Nekem is hasonló volt a görbém és a doki akkorra tette.

Sajna nálunk nincs lakásdíszítés. Még ugye nem a sajátunkban lakunk és a szobánk is túl kicsi lenne a karácsonyi dekorációhoz. majd ha kész a kérónk, akkor ott biztos lesz dekoráció.

Már megint migrénem van. Tök jó.

Kép
Kép
nati80
 
 


Pintyus!
nekem ugy tünik, hogy a 15.cn volt a pé.-d, nem ahova a ciklus.hu tette
és az naon jó, hogy kúszik felfele!!!!
Majd fújni fogjuk, hogy menjem minél följebb és ott is maradjon sokáig :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!
amíg sül a pizza benézek. voltunk vásárolni, sok jégkrémet vettem, de nem tom minek.

pintyus!
jó a görbéd, drukkolok. látom ti is jókol kexeltetek, a lehető legjobbkor. drukkolok hogy fennmaradjon a hőd.

charlotte!
üdv köztünk, megint eggyel okosabbak lettünk. majd írj még magadról

Lilla! gratula, laptető, nagyon jó, ugye mondtam hogy egyszerre leszünk terhesek!!!!!
tegnap én voltam laptetőt, ma te, holnap ki akar?

a babát úgy csináltam hogy kerestem a netem minél kisebb képet, progival lekicsinyítettem 80 x 80 pixelre, és betettem a profilomhoz.
majd gyere. 3ig vagyok

Kép
andyfekete
 
 


Pintyus
szerinem sem akkor volt pé-d amikorra a program tette, hanem a 15. cn-on. De látom hancúr volt, úgyhogy most már csak a természeten múlik. Remélem + teszt lesz a fa alatt. A hő meg maradjon fennt.

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok megint

szóval szoktam msnezni, és ez a baba onnan való. tetszik? nagyon rérek szórakozni, még nem készültem a jövő hétre semmit.

Kép
andyfekete
 
 


Nati: én már 10 éve rendszeresen tornázom videókra, így tudom, hogy nekem mi tesz jót és mi nem! Úgy tornázom, hogy ha valamelyiknél fájdalmat érzek, akkor abbahagyom.
Bíró Icánál az aerobic részt nem szeretem, de a többi gyakorlataival semmi bajom nincsen. (A feneket tudja nagyon edzeni)
Inkább Béres Alexandra gyakorlatait nem tartom hosszabb távon hasznosnak. A térdemet erőlteti meg, nála ezeket a gugulásokat rövidítem le. (Ő szép karokat tud csinálni) Különben benne az a jó, hogy egyfolytában csinálja, nem bontja szakaszora, állandóan fent tartja a pulzust.

KépKép
charlott
 
 


Pintyus!
Én Adventi koszorút tettem ki az ajtóra és az asztalra is helyeztem egy macis adventit. :-) Várom már az ünnepeket.
A görbédet megnéztem: ma ment fel a hőd, akkor nem rég volt pé-d? Remélem akcióztatok! :-)

Andi: üdv! Te is írj valamit magadról.

KépKép
charlott
 
 


EZT KIVÁNOM MINDENKINEK!!!SZIVBŐL :D Kép

Én egy ilyent kivánok :lol:
Kép

vagy egy ilyent :lol:

Kép
de ez sem megvetendő :wink:
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


vagy ezt???
Kép

Válogathattok ti is :lol: :lol: :lol: Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na, nem tudom miért nem mutatja az egészet :cry:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Jenny: jujj, te alig alszol valamit. Egyébként a hőmérőzés nekem se az ideális, mert általában olyan 10-11 körül megyek aludni, és a fiam hajnalba kel. Van hogy 2-kor, van, hogy 3-kor szóval nem tudom mikor, és ugye akkor azonnal szaladni kell hozzá, nem mondhatom várj anya hőmérőzik. Szóval utána meg már nem alszok 5 órát. Én általában 2-szer 4 órát alszok. Én inkább reggel mérem meg olyan 7 körül, de ez néha fél 7. néha fél 8. :)
Szerintem még nem buktad a mérést.

Márti: a görbe alapján tök jó fent maradt a hőd. Akár babó is lehet.

Magdolnam: én kb. 7 hetesen kezdtem émelyegni. Ezt teljesen rendjén van. Kitartást. Próbálj esetleg kekszet, pirítóst rágcsálni. Megnyugtatlak, hogy én ha jól emlékszem 25. hétig hánytam. Állítólag a B6 vitamin segít a hányós időszakot leküzdeni, de nekem semmi nem használt.

Pintyus: nekem is a 15 cn. tűnik pés gyanúsnak.

Lilla: grat a laptetőhöz. :) Neked még akarok valamit írni, de most megyünk ki sétizni a kölyökkel.

Charlotte_ üdv köztünk. Hajrá spontán!!! Láttam a Kósa Zsolt az orvosod. Volt hozzá szerencsém :) Sajnálom, hogy PCO-s vagy.

Márti: édesek ezek a babóképek :)

Én még nem díszítem a lakást. Valahogy még nincs kedvem. Nem jött még a feeling.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Már megint el kellett mennem, mert most meg szétszedtük az állványzatot. Jól el vagyok fáradva. Ma még lehet, hogy moziba is megyünk. Bár a fejfájásom még nem múlt el.

Márti
Nagyon aranyosak a képek! De úgy látom nincs közöttük kisfiú. Én azt szeretnék, bár a rózsaszín kapalos nagyon édi.

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla!

A Fertility-n bemész baloldalt a settings -be és ott az első a charting options rákatt és a lap közepe felé van a Cycle Length és itt tudsz ciklushosszt beállítani.

Settings / Charting Options / Cycle Length

Csak ennyit akartam, most megyünk sétizni....

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


na erre varjatok gombot


miért 16 napos?

Kép

hiába 28 napos a ciklus hosszom, beállítottam
vagyis mit írtok a
started trying on? és a másikba?
mindkettőben a ciklusom első napja van.

Kép
andyfekete
 
 


Kisvirág?

segíts

akármennyire állítom be a ciklushiosszt, már próbáltam 35re is, nem megy tovább a 16 nap?
ez mért van?

Kép
andyfekete
 
 


andy!!

Be jelöltelek iwiwen.

Miért nem próbálod meg a www.ciklus.hu -n vezetni a görbédet, ott biztos nem 16 naposat mutat majd.

köszönöm mindenkinek a drukkokat, én is drukkolok mindenkinek, nagyon remélem hogy pozitiv teszteket lobogtatunk karacsonykor!! :wink:
Vendég
 


szio

van ciklus hus görbém is, csak nagyon nem értem a fertiliti, angolból van nyelvvizsgám értem is mi van, csak azt nem hogy mért 16?
na mindegy
megyek készülődök a bálba, ma már nem leszek
jók legyetek.
kismamák pihenjetek, leendők szexeljetek!!!!!
még rímelt is

Új leánynak: 2.hónapja próbálkozunk, nyáron volt az esküvőnk. amúgy 29 éves tanárniné vagyok Ajkáról. Férjem 33, informatikus.
5 éve szeretjük egymást.... és élünk együtt, 2 éve saját - vagyis banki lakásban.
Szeretnék karácsonyra pozitiv tesztet.
na megyek

Kép
andyfekete
 
 


Kisvirág Szia!

Honnan tudod, hogy Kósás voltam?? :-) Te is hozzá jársz, jártál?
Sajnos ő nem fogadta el a PCO kezelését, nem engedte meg, hogy a metet szedjem. Ezért is jöttem tőle el.

KépKép
charlott
 
 


Andy: nem tudom. Most nézem az enyémet és az most átállította magát 30 napra, pedig nekem is a 28 van beállítva. Szerintem meghülyült az oldal.
De te hány ciklust írtál be neki? Mert én visszamenőleg beírtam a menzeszeimet. Lehet számol valami átlagot.
Amúgy én vezetem a ciklus.hu-n is. Nekem az valamivel értelmesebbnek tűnik, főleg mert nem igen tudok angolul :)
Nagyon jó bulit estére!

Charlott: megnézem milyen topikokba írtál :) És onnan. Én kétszer voltam a kezei között. Egyszer mikor 6 hetesen véreztem ő ügyelt a Shcöfibe és ő vizsgált meg. Meg egyszer mikor pocakos voltam akkora 30 hetes UH-t ő csinálta.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


MANÓ HOL VAGY :?: :?: :?: :?: :?:
Remélem nincs semmi baj, csak nincs időd. Írja amint tudsz!!!!

Nyuszifül: te is nagyon eltűntél!!! Mi újság van veled??? Gyere és írj!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


végre itthon. Vettünk csomagolópapírt és hozzá kiegészítőket, meeeeeg néztünk babakocsikat és kismamaruhákat. Iszonyú drágák! Nem tud valaki jó kis kismamaruhaboltot? Elérhető áron (pest, szigetszentmiklós, dunaharaszti fele)
magdolnam
 
 


Magdolnam: hát ami a kismamisággal és a babával kapcsolatos dolog az mind iszonyű drága. Neked Soroksár messze van?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nem, sori mellett van haraszti közvetlen. Ott hol van?
magdolnam
 
 


Pontosan nem tudom, de úgy hallottam, hogy ott elég sok kismama és baba bolt van. Lehet a Buy-way környékén. Én még nem jártam arra sose, de sokszor hallottam, hogy ott jó cuccokat és olcsón lehet venni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


hm, most jöttünk onnan. Sorin hát én nem nagyon tudok olyat, de bizti van. A buy way-be meg olyan harsányszínű cuccok vannak horibilis összegért. pl farmer, ami annyira nem is szép, de elmegy: 20.000ft. Egy semmitmondó vékony sztrechfelső 14.900. Tisztára kiakadtam ezeken az árakon. De még jó, hogy most elkezdtem nézni, mert legalább lesz időm boltot keresgélni. Bár nem keresek rosszul, de nekem ezek az árak magasak :(
magdolnam
 
 


ha esetleg véletlenül megtudnád a pontos címet, feltétlen oszd meg velem majd :wink:
magdolnam
 
 


Uristen, ezek tényleg horror árak. Na majd ha megtudom, hogy ott hol érdemes vásárolni, akkor megírom.
Egyébként nekem nem is igen volt kismami cuccom, mert olyan pici volt a méretem, hogy sehol nem kaptam. Volt egy kertész kismami gatyóm, meg egy kismamis farmerom, meg egyszer a turkálóba fogtam ki egy tök jó kismami gatyót. Felsőkbe én nem is kismami felsőt vettem, hanem egy mérettel nagyobb felsőt és tök jó volt az is.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Márti, nagyon szép a görbéd! Minden reményed meglehet egy kisbabára. Drukk!!!!

Lilla, én azért kezdtem a 11. napon, mert az ovuteszt haszn.utasitására ez volt irva. 28 napos ciklusnál 11.napra ajánlják a kezdést. Tojcsi van már 3-4 napja. Ma volt a legerősebb+megint egy kis vér, mint a múlt hónapban. Hőm ma 0,5 fokot esett. Apával ki is használtuk a kedvező tüneteket. :oops:
Lh tesztem ma is negativ, bár ma már egy halvány csik is megjelent. Remélem holnap már pozitiv lesz.

Magdolnam, hányingerre és gyomorégésre kismamáknak a Salvus vizet ajánlják. Ásványvizes palackban kapható, sztem gyógyszertárban biztos van. Olcsó kismama rucikat én a C&A-ben láttam. (Pólusban, de tuti van máshol is ilyen bolt)
Charlott, üdv nálunk. Én csinálom a táblázatot(amit már illene frissitenem...)ha szeretnél bekerülni, add meg a fontosabb adatokat, pl. kor, szülinap, ciklushossz, mióta próbálkoztok, fontosabb adatok, orvos, vizsgálatok időpontja, várható pé, vagy teszt.

Kisvirág, Andy, igen, tényleg nem sokat alszom. Ami hét közben kimarad, hétvégén pótolom. Ma is 4-kor volt ebéd..... :oops:
És végül Nati, kisfiút hiányoltál, az 5 között sztem van egy kisfiú.... :)

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: ne törődj sehová. Az hogy 4-kor volt ebéd normális. Mikor még nem volt meg a fiam rendszerint hétvégén 9-10-ig aludtunk, utána mentünk boltba és a kaja olyan 3-4 körül volt kész.
Most már nincs ilyen, mert a kis kosztosomnak időbe kell ennem adni :)

Egyébként én nem bánnám, ha a kistesó öcsike lenne.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


na helló csajok. Végre itt. Most megyek és olvasok, utána meg írok majd hogy mi volt, meg reagálok arra amit írtatok. :)

KépKép
muffin
 
 


Jenny

Amit én vettem ovutesztet, arra 28 napos ciklusnál a 9. napot ajánlották kezdésnek. De hát akkor elfogy az 5 teszt előbb, mint amikor pozitívat kellene mutatnia.


Charlott

Üdv. a csapatban, mielőbbi babásodást kívánok neked.


Kisvirág

Nekem 28 napos van beállítva a fertilitybe, csak az előző ciklusom hosszabb volt, és gondolom az miatt automatikusan hosszabbra rakta. Meg a ciklus.hu is átlagol és az is hosszabbra rakta. De nem baj. Ha megjön a piri úgyis új lapot kell kezdeni. De bízom benne, hogy legalább 9 hónapig nem találkozok pirivel.

Kép
p__lilla
 
 


Jenny

Szerintem az ovuteszted holnap már két erős csíkos lesz. Nagyon bíztatóak a jeleid.


Andy

Jó bálozást. Mulassatok jól!

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?