Új privát üzeneted érkezett!

Szandra!!!

Akkor megpróbálkozol a nevekkel??? :lol: :lol: :lol:
Akkor holnap ott a helyem a caféba!!! :lol: :lol: (nem is tudom engem miért nem értesítettek?? :twisted: ) Régóta szeretnék megnézni egy ilyet :oops:

Hát ez a hidegvizesfürdésnagyon szörnyűűűűűűűűűűűű!!!!! :roll: :roll:

Ildi!!!

Ezek hülyék!!! Hogy nem csaptad le azonnal a telefont??? tudtál alkudozni???!!! Pofátlanok: 10.000,-ért is megéri nekik, csak gondolták megpróbálnak nagyot akasztani!!! Ügyes voltál!!!
Annyiért talán már megéri, sok felé oszlik az öszeg (mondjuk szerintem a pocakosoknak nem kellene ezért is fizetni, végülis a babák még nem fognak tapsolni a produkcióért. vagy igen?), de persze jobb lenne, ha valakinek a valakije el tudná vállalni!! (Tapodi Andi nem ismerlek, de próbálkozz a nagypapánál, hátha!!!! :wink: )
Akkor 21 gyerek, jól számolom??? Segíts!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Megyünk Anett!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!
Sikerült regisztrálnom!Ma találkoztunk a játszóházban!

Ildi!

Sajnos a nagypapát nem lehetett befűzni!

Andi
mézesandi
 
 

 
 

Húúú te jó ég! A Katákkal még csak csak megbírkózom na de ennyi Andival :lol: :wink: :roll: .

Mézes Andi!
Te vagy a szőkésbarna hosszú hajú lány aki ma spontán ott volt a játszóházban?
Egyébként üdv közöttünk. A csapat jó nagyon, ne érezd magad idegennek köztünk hidd el hamar fel fogsz oldódni.

Másik Andi, Ő a Katus szomszédja?

Ibolya!
Jók lettek a képek! Legalább te hozol gépet!!

Hát gondolkozom, hogy ki lehetne télapó de az a baj, hogy én itt Vecsésen nem ismerek senkit, vagyis van egy két rosszarcú barátnőm de azt kiszem ők is ott lesznek a buliban :lol: :lol: :wink:

Katus!
Atti nem vállalná ezt a megtisztelő szerepet? :lol:

Na jó nem akarok senkit itt bíztatni mert az én uram sem vállalná igaz dolgozik is.

Jó éjt mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Ildikó............2 fő (Réka+Dávid)..........................................1000.-
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri).............................................1000.-
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......................................1000.-
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....................................1000.-
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)..................................1000.-
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)...................................1000.-
Benettke.........1 fő 2in1 (Zétény Berci)................................500.-
Katus..............1 fő (Annamari)............................................500.-
Simon..............1 fő ( Gergő)................................................500.-
........................1 fő (Maja)...................................................500.-
Mézes A...............1 fő (Dániel).............................................500.-
Sz. Andi................1 fő (Dani)................................................500.-
Kata.......................1 fő 3in1(Marci+Csenge)........................500.-
Jutka................2 fő (Szabina+Dóri)......................................1000.-

14 anyuka 20 csomag 10500.-
apukákat nem tudom :oops:

Andi!
Örülök,hogy sikerült regizni. :wink:
Sajnálom hogy nem jön össze a nagypapa :cry:

Ibolya,kösz a képeket!

Miku b.
Akkor bevállaljuk ezt :?: mert akkor holnap megyek és kifizetem /lehet,hogy csak előleget kéne adnom :?: :twisted: /

Gyöngyi!
Hát nem stílusom lecsapni a telefont,de majdnem leültem :x olyan naiv voltam már megint,pedig Andi megmondta,hogy nem lesz olcsóbb :shock: :x max. 5000-re számítottam. :x

14 felé osztva ez az összeg 714,28 .-de nekem úgyis jó,ha a kismamák nem fizetnek,de ilyen erővel a Katusnak sem kéne meg Andinak is csak a Lőri miatt,Jutkának is csak a Dóri miatt,mert ők sem élvezik még,sőt csomagot is minek kapnak? :oops:


Jutka!
pénz megelőlegezve :lol: nem kell elküldeni :wink:



Ildikó
ilgya1
 
 


Szandra! Már nagyon vágod a dogókat :wink: :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Igaz,nem akartunk jönni (az ok mindegy),de....ha még nem késtem el....

SZANDRA!
Meg akarom nézni,ahogy fejenállsz!Ne már,hogy pont ezt nagyjam ki!

Holnap este ki áll fejen?Azt is meg akarom :lol: :lol: :lol:

Ildikó............2 fő (Réka+Dávid)..........................................1000.-
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri).............................................1000.-
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......................................1000.-
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....................................1000.-
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)..................................1000.-
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)...................................1000.-
Benettke.........1 fő 2in1 (Zétény Berci)................................500.-
Katus..............1 fő (Annamari)............................................500.-
Simon..............1 fő ( Gergő)................................................500.-
........................1 fő (Maja)...................................................500.-
Mézes A...............1 fő (Dániel).............................................500.-
Sz. Andi................1 fő (Dani)................................................500.-
Kata.......................1 fő 3in1(Marci+Csenge)........................500.-
Jutka................2 fő (Szabina+Dóri)......................................1000.-
Nóra..........3 fő(Tamara,Kristóf,Viktor)...............................1500.-

Apával és télapónak öltözött nagyapóval nem tudok szolgálni
:(

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Ja a Café!

A szüveg: Dec 1-én Chippendale show a Crem Cafe-ban! 2x40 perc 5 pasival! Mézesbarack ital akció! Belépő 2000 ft/ fő. Asztalfoglalás 06303503530.

Hát ennyi!
Azért ez jobban megéri mint a télapó nem? :lol: :lol: :lol: :lol:
Tényleg nem hívjuk inkább őket? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 


Nóra jó,hogy jöttök! :lol:
ilgya1
 
 


15 anyuka 23 csomag 12.000.-

Mikura:
666,66 :shock: :shock: :shock:
ilgya1
 
 


Ildi!

Köszi :D

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Ildi!!!!

Számold meg mégegyszer (Többiek is), nekem így most 24-re jön ki!!!!! Mi számolok el??? :oops: :oops: :oops:

Oké!! Kismamákkal kapcsolatban igazad van 8) 8) , bocsi. :oops:

Szerintem egyre jobban megéri a mikulás :lol: :lol: :lol:
Akkor lesz krampusz is igaz???

Szandra!!!

Hát, igen, erre én is szívesebben adnék 2000-et :lol: :lol: :lol:
Lehet még asztalt foglalni???

Ja, és láttad Attit??? Nem lenne túl hiteles mikulásnak (Bocsi Katus, de ami tény az tény :lol: :lol: :lol: ), akor inkább növesztem én a szakállamat, ma a hideg vízben úgysem borotválkoztam :lol: :lol:

Ibolya!!

Ha vígasztal: nekem sem válaszolt a Nóra msn-en :twisted: :twisted: :roll: :roll:
köszi a képeket.

Jutka, Nóra!!

Eltünt báránykák :lol: , jó hogy jöttök!!!

Katus!

Jó bulit holnapra!!


Csajok segítsetek számolni!!!!!
Akkor hány csomag kell?? Holnap reggel megyek vásárolni, kell a pontos szám!!! :lol: :lol:
Nehogy bojlerből kérjek 23-at?!!!!?

:roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi! Ez tényleg 24 :oops: mindig levontam egyet,mert a Kata csak egy csomit kért :lol: :lol:

Anettéknek jól jönne a bojler,de én maradok a mandarinnál :lol:

Lesz krampusz is,de majd holnap kiderül,lehet elküldenek a fenébe :lol:

Te még itt? És a mosogatás? :x
ilgya1
 
 


Most esett le,hogy miért fürdesz te hideg vízben Kép
ilgya1
 
 


Csajok!

Természetesen a télapó költségébe én is beszállok, elvégre az én gyerekem is ott lesz, még ha "burokban" is :lol: :lol: :lol:


Gyöngyi!

Én is 24-et számoltam. (nem dicsekszem, de elég jó voltam matekból, így egy egyszerű, bár sok ismeretlenes egyenlettel röpke 1.5 óra alatt sikerült ezt is megoldanom :D :D :D )


Ibolya!

Köszönöm a "kölcsönt" :wink: !


M. Andi!

Üdv köztünk :P !


Mikulással én sem tudok szolgálni :?

Ja, és szerintem a Zuramat rá sem tudnám venni, hogy jöjjön :( :oops:

Mindenkinek jó éjszakát!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Hahó!!

Mire jó ha van köztünk egy jól képzett matematikus!!
:lol: :lol: :lol:
Én abban sem vagyok biztos hány ujjam van :lol: :lol: :lol:

Akkor 24 adag mindenből!!! :lol: :lol:

Ildi! az uram tegnap dolgozott, különben nem tudok ilyen sokáig szórakozni a neten :wink: nekem csak ilyenkor van rá lehetőségem. Nappal a gyerekek nem hagynak, estemeg ő :oops: :roll:
Na jó ne panaszkodjak, igaz, mivel elég aktiv a jelenlétem :oops: :lol:
Akkor megveszük a bojlert és mellé a csomagbavalót :lol:

És képzeljétek milyen jó éjszakám volt!!!!! Pedig ,m int láttátok kéőn feküdtem. De csak annyit ébredtem, amikor a Marietta befészkelete magát mellém, aztán már csak reggel 7-kor, amikor a Sára jött a betevő cicijéért :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:04-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:04-kor.
bibolya
 
 


Ibolya!!!!

Szuper!!!! Szóltam is az Ildinek!!! Akkor vesz mikulásruhát.
Azt beszéltük, hogy végülis semmi dolga nincs, csak meghallgatni a dalokat és megdicsérni a gyerekeket, majd felszólítani, hogy álljanak sorba a csomagokért.
Akkor tuti??
Ennyivel is kevesebb lenne. És szívem szerint már azárt is lemondtam volna őket, mert nagyon pofátlanok voltak. De hát nem mikulás buli a mikulás buli Mikulás nélkül. :lol: :lol:

Én már megvettem a zacsikat, almát, mandarint, mogyorót.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Húúú Ibolya az szuper!!!

Nincs semmi dolga csak minden gyerekhez egy 20-25 mondat, nagyszülők születési dátumána oda vissza tudása és persze mindenki fejkörfogatának ismerése :wink: :lol: . Szerintem így menni fog :lol: :lol: :lol: :lol: .

Na jó hülyeséget félre téve szerintem is szupi, nem kell semmit mondani mert ezek a kis büdösek úgyis meg lesznek lepődve és az a lényeg!

Akkor hétfőn ki jön hozzánk csomizni? Szerintem 9 felé kéne mert akkor végzünk az ovi végéig

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Ez aztán az összmunka :lol: köszi Gyöngyi!JA és tök jó almákat vettél,éppen ilyenre gondoltam :lol: bocsi a kutya miatt.
Micsoda éjszaka :D

Éppen ablakot pucolok,de a telefont felveszem. :?

Ibolya ez nagyon jó hír,megpróbálok rucit venni még ma délután. :D 12-től lehetett volna menni fizetni,még jó,hogy szóltatok.

Andi,mi van a Cd-vel? Lesznek Miku dalok? :lol:

Benettke!
Én már el se mondom mi a szakmám :oops: nekünk se jön apa :x

Csajok,én meg arra gondoltam,hogy nálunk is be lehetne csomagolni a cuccost :lol: miért cipeljem át Szandráékhoz,ha már minden úgyis itt lesz nálam :?: :D
szóval ha jó nektek hétfőn ovi után ide jöjjünk inkább,aki tud. :wink:

Ildikó
ilgya1
 
 


habár Szandráéknál meg Zsolt otthon van és le tudná foglalni a gyerekeket Kép
ilgya1
 
 


szia Szandra,te hogy kerülsz ide? :lol: :lol: :lol: :o
ilgya1
 
 


Ildi!!!

Ha még olvasol, mielőtt elmentek vásárolni: a tescoban 649,- a télapó ruha

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:05-kor.
bibolya
 
 


Anikó!!!

A pocakot megbocsájtjuk (mármint annak hiányát) :lol: , csak hálásak vagyunk, hogy elvállalta. De ne aggódj, csak annyi lesz a "szerepe", hogy kiossza a csomagokat :wink:

Képzeljétek, kicsit bonyolódott a bojler ügy :cry: :cry:
konkrétan a sírással küszködök. Felszerelték a fiúk a bojlert(persze nem ment egyszerűen :roll: ), erre nem indult be!!! Lent a hugomnál sem működött, úgyhogy valszeg nem is a bojler volt a hibás (akkor még így tudtuk, hogy vettünk feleslegesen bojlert), hanem a frekvenciás vevő (vagy mi a franc :oops: ). Akkor ELMŰ!! És képzeljétek másfél órán belül itt voltak!!!! Kiderült, hogy ez a vevő nem volt rossz, hanem a nagy megszakítót valami leverte (talán a régi szar bojler). Szóval van mindkét bojlernek külön kismegszakítója, és van a kettőnek egy közös nagymegszakítója. Tehát ezt a kapcsolót felkapcsolták :roll: , de a mi bojlerünk ettől még nem indult el :cry: , Feljött a jó sáros cipőjével az ember és megnézte a bojlerünket: nem lett feltekerve a hőfokszabályozó, tehát nullán állt :roll: :roll: :roll: . Sanyi állítja, hogy fullra tekerte, nem tudom :roll: :roll: . Szóval két szakembert nem igénylő mozzanatért fizettünk 5000,-forintot. Azt hittem szétrobbanok!!!!!
Így karácsony előtt 30.000,-ba van melegvizes fürdésünk.
Ennyit a karácsonyi ajándékokról :cry: :cry: :cry: :cry: .

Remélem a nap hátralevő része már jól alakul :wink: :wink:

Katus!!!

Nektek milyen volt a vendégeskedés?????

Többiek???
Mi holnap kezdjük a mikulásozást a (ex?)cégemnél.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:06-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:07-kor.
bibolya
 
 



Sziasztok!
Mindenkinek köszi a kedves üdvözlést!Én szívesen segítenék csomagolni a mikuláscsomagokat,dehát még új vagyok itt!

Egyébként igen én vagyok aki pénteken csak úgy spontán beugrott a játszóházba.

Andi
mézesandi
 
 


Sziasztok!

Sikerült megvennem a jelmezt :lol: igaz csak egy méretben volt,de bizzunk benne,hogy jó lesz a Mikulásunkra :lol: :lol: :lol:

nem olvastam Gyöngyi a hsz-ed,és elmentem az Auchan-ba tegnap,hát ledöbbentem,mert 3.990.- volt egy Miki ruha :x így nem vettem meg,

utána elmentünk a Cream Caffé-ba ,azért hívtalak,hogy mikor jöttök,hátha összefutunk és személyesen is meg tudjuk beszélni a dolgokat. Hú de nagyon fincsit ettem,mostmár értem miért szerettek oda járni :wink: :lol: Milyen volt a buli? Meséljetek!!Remélem vittetek gépet :D

Szia Anikó!
Köszönjük. Nagyon rendi a párod,hogy elvállalta.

A többi cuccot is megvettem,elköltöttem az összes pénzt :lol: :lol: :lol: :shock: :x :roll: :lol:

Szia Andi!
Örülök,hogy jöttél! Mesélj még magatokról!
Köszi hogy felajánlottad a segítséged...

Az az igazság,hogy ezt a mennyiséget simán be tudjuk a Szandrával csomagolni,úgyhogy köszönjük,tényleg rendik vagytok.(És azért ragaszkodom,hogy én csomizzak,mert mondtam már,hogy akarok egy kis meglepit belevarázsolni :lol: ) Azért ha nem boldogulunk azért szólunk :lol: remélem nem bántódik meg senki :oops:

Gyöngyi!
Bojler Kép

Ildikó
ilgya1
 
 



Sziasztok!!!!

Hát, igen Ildi vittünk gépet, de csak azért mert szólt a Sanyi, hogy ne felejtsem otthon :oops: :lol: .
És a Szandra téved, én gátlás nélkül felrakom a kompromittáló képeket :wink: :wink: , csak még apának fel kellene tölteni e gépre, hogy ezt meg tudjam tenni :oops: :oops:

És tényleg jól éreztük magunkat. Azt nem mondanám, hogy még egyszer megnéznék egy ilyen show-t, de egyszer meg kell nézni egy ilyet mindenkinek. Sokat röhögtünk, és vegyes érzelmeket váltott ki belőlünk. Egy szörnyű dolog történt csak(csodálom, hogy nem írta a Szandra): nem volt bundás alma!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Ma pedig a céges mikulás-bulin voltunk. Háááát?????
Azt már megszoktam, hogy minden ilyen gyerekbulin az italok vagy forrók vagy jéghidegek. De hogy a kaja csipős kolbász legyen.....!!!!
Játszóhely az kb 2X5 méteres volt, erre volt úgy 150 gyerek :roll: :roll:
De ami totál kibuktatott, hogy volt nem kevés olyan gyerek, akinek nem jutott ajándék!!!! :twisted: :twisted: :twisted: . képzeljétek el, szegény gyerekeket: végig ülik a mikulás csalogató műsort, énekelnek, kiabálnak, jön a mikulás, és akkor ők nem kapnak tőle ajándékot. Szerintem nagyon szörnyű.
Ja, és észrevettem egy hisztérikusan síró és fel-alá rohangáló 3 évesforma kislányt, aki az anyukáját kereset. Felvettem, hogy együtt keressük az anyukáját. Kb 7-8 perc után megtaláltuk apukát és anyukát, akik felháborodottan közölték, hogy ők keresték a gyereket.Olyan felháborodott voltam, hogy inkább nem mondtam semmit, csak hogy nbagyon sírt a kislány. Két szülő elveszít egy darab gyereket, és nem is idegeskedtek. Az már a legkevesebb, hogy nem is köszönték meg a segítséget, biztos nem annak vették :evil: :evil: .

Sára ma 10 percet aludt, úgyhogy megyek fürdetni mert nagyon bolond, szegény. :lol: :lol: :lol:

De holnap jövök a képekkel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És tessék nekem holnap délelőtt szorítani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!!!

Miért nem megy a Tami oviba?????? Csak nem beteg???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Hát még nem 100as a Tami ráadásul holnap lesz apánál a céges muki így oda is megyünk és az ovi után annyira fáradt már mindig, hogy nem bírnék vele nagyon így holnap is kimarad. Aztán kedden már megyünk. Egyébként köhög még de szerintem holnapra már jobban lesz.

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Egyre kíváncsibb vagyok azokra a fótókra :lol: :lol: :lol: biztos Szandra táncolt az asztalon a Gyöngyivel,aztán meg a Nóra az Anettel :lol: :lol: :lol: majd fordítva :D

és akkor ki állt fejen? :wink: :lol:

Mi az a bundás alma? :oops: ezt azért áruljátok el!Nehogy itt valami rosszra gondoljunk :lol:

Gyöngyi!
Mikulás buli :evil: :evil: :evil: lehet,hogy nem számítottak ekkora részvételre,ez naon ciki.....és hát a csípős kolbász??? na és az a család-bunkók!már megint a jó szíved :x

Holnapra sok sok drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :D hánykor gondoljak nagyon rád? :lol:

Szandra!
Oké,akkor holnap gyere.

Biztos tudták,hogy elmész és rendesen kell viselkedniük:)

Ibolya ,Andi,elküldöm priviben a címem.Szívesen fogadok Mindenkit ám :lol: nehogy félreértsetek. :oops:

Nagyon eltűnt mindenki már megint :?

KAtus? Buli,hogy sikerült?Képek?
kismamák?Kukucs!

Ildikó
ilgya1
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szandra!! Ha miku buli, akkor megnyugodtam!!!! Ez érthető!!!
Jó mulatást!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi! Megelőztelek 1 perccel. :lol:
ilgya1
 
 


Ildi!!!
igen :lol: :lol: :lol: :lol:

Holnap 10körül.

A bundás alma, az tényleg bundás alma :lol: :lol: :lol: Desszert vanilia fagyival. Alma kisütve sűrű palacsintatésztában. Hmmmmmmmmmm.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Csajok!

A "csippendéles" képeket én is szívesen megnézném :shock: :shock: :shock: Hol vannak már??? :roll: :roll: :roll:

Gyöngyi!

Nem volt semmi ez a bojler mizéria nálatok, azt hiszem én is kaptam volna egy kisebb idegrohamot, sírógörccsel fűszerezve :evil: :twisted: :evil: De nézd a jó oldalát, talán van neki... öööööööööööö.......nekem most nem jut eszembe
:roll:
Bocsi, de nem tudom mikor és miért kellett ma neked drukkolni :roll: :roll: :roll: ? Lemaradtam valamiről? Szorítottam neked ettől függetlenül, remélem segített :wink:


Anikó!

A Te párod milyen rendes és bevállalós :D az enyémet nem is tudom mivel lehetne ilyenre kényszeríteni :roll: :roll: :roll:


Ildikó!

"Kukucsolok" már, csak a 7végére kicsit több programot szerveztünk magunknak, így 1-2 szokásos program (pl. babanetezés) "lemaradt" . Viszont tegnap 2 "hatalmasat" (+1 kisebbet) rúgott, vagy ütött a babónk apja kezébe :P :P :P szerintem kicsit neki is sok volt a nyüzsi, így fejezte ki nemtetszését. :wink:
Ha már így megemlítetted: mi is a hivatásod :roll: :) ?

Szandra!

Remélem lánykád már teljesen jól van és újult erővel vág neki holnap ismét az ovinak :wink:

Ibolya!

Nagyon jók ezek a képek, (bár Te mint fotós úgy látom lemaradtál róluk :( ) kicsit még tanulmányozom, aztán szerdára szinte már mindenkit be tudok majd azonosítani :roll: :lol:

Apropó! Szerda: Hova is kell pontosan mennem? Valaki elküldené nekem a telcsiszámát, hátha oda se találok :roll: :roll: :roll: :oops: , illetve ha késnénk, -mert ugye munkából jövök és tapasztalataim szerint mindig mindenkinek a munakidő utolsó perceiben jut eszébe valami nagyon fontos, pláne amikor sietnék :evil: - tudjak szólni... :shock:

Na, tessék, kellett nekem a munkát emlegetni... most csinálnom is kell :twisted:

Ezt még azért is leírom :twisted: !!! :
Többieknek is puszi! Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, de szerdán úgy is találkozunk személyesen :P :P :P

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!!

Benettke!!!

Bocsi, de tényleg lemaradtál (nem csak te!) :oops: :oops: :oops:
Munka megbeszélésen voltam, ezért kellett drukkolni.
Kecsegtettek azzal, hogy kellek nekik, de csak akkor hiszem el, ha aláírom a munkaszerződést. 4 órában lehetnék Üllőn iskolavédőnő. Jó lenne :lol: :lol: :lol:

Akkor jöhetnek a képek????
Bemelegítés!!! :lol: :lol: :lol:
A Mikulás bulin így jelentkeztek a lányok, hogy felszállnak a polár expresszre :lol: :lol:
Kép

Csak,hogy be tudd azonosítani Ibolyát is :lol: :lol:

Kép

Gyönyörű Edó bébi:

Kép


És akkor a lényeg jön!!!!!
Kép
Azért vagyok ilyen rémült, mert pont akkor kezdődött el a zene, és nem volt halk.

Mit akar ez tőlem????
Kép

Kép

Na????????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

csak a Szandra megnyugtatására: fél órája töröm a fejem és olvasok vissza, hogy mit vállalt be az Andi férje!!! :lol:

végül leesett: nem az az Andi...

"csippendél": a mosolyom nem teljesen önkéntes, kellett egy kis nyugtató ital is...

bizony voltak részek , amin kollektíven kiakadtunk és én megállapítottam: prüd vagyok. De a lányokkal szuper volt együtt lenni, így az este összegezve: 5-ös volt. :lol:

később többet...

Ja és nagyon hálás vagyok az összes mikulás szervező-vásárló-télapószerző anyukának! Köszönöm!!!!

anett
kállai
 
 


..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:09-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:09-kor.
bibolya
 
 


olvasni sem tudok.... :oops:

Szandra írj valamit kérlek, mert én már nem merek...

:lol:

Anikó!

Köszönöm neked is!

Ildi!

mi újság? be tudtátok fejezni, vagy kell valami segítség?

Ibolya!

Ezzel a cinivel zsarolni lehetne, bár mentségemre legyen mondva mi a 9-esre járunk, akkor még korán van... :oops:

anett
kállai
 
 


Hát Ibolya!!!

Engem a Sanyi úgy engedett el, hogy csak pénzt ne dugdossak a fiúk gatyájába!!! Tudtam teljesíteni, mert nem maradt rajtuk a gatya!!!! :lol: :lol: Vagyis a tanga, amit viseltek :P
A képen is látszik a kezem, tehát nem dugok pénzt sehova!!!
Így a Sanyi elégedett volt velem!!! :wink: :wink: :wink:
Hát mág amikor este (éjjel) hazaértem :wink: :wink:

Anett!!!

Nem hiába értitek meg olyan jól egymást a Szandrával :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!


Jelentés!
Ajándékok becsomizva!
(Szandra ide jött és mindent becsomizta:)egyedül.


Lányok!Legközelebb ki ne hagyjatok a buliból :lol: azért nem voltak szívbajosak,hogy teljesen levetkőztek. :lol:
zavarbaejtő nézése van a srácnak :D Nóra jól megoldotta a helyzetet :wink:


Benettke!
Na úgye,mostmár apa is érezheti milyen erős fiacskája van :lol: nem is olyan sokat kellett rá várni.

Könyvelő vagyok számolni azt nem tudok :lol:

Anett!!!
Azért hagytam ki a cukrot a csomagból,mert nem jöttél segíteni :x :lol: magyarázkodhatsz a lányodnak,hogy miért nem kapott......egyesek csak szórakozni szeretnek,de a munka azt nem :lol: :lol: :lol:

én is értem a Szandra effektust :wink:

Gyöngyi!
Ezekután elhisszük szerinted,hogy a hangos zenétől ijedtél meg? :wink: :lol: :lol: :lol:

Ibolya! pedig működik :(
jó az avatarod.

Andi!Hol vagy?vagy hol vagytok :?:
Katus!!!!!

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Jelentem a csomik szuperek lettek Ildi tök jó dolgokat vásárólt össze, tuti minden gyereknek tetszeni fog (kivéve az enyémeknek mert több mint valószínű, hogy nem tudunk menni mert az Edónak már most este lázcsillapítót kellett adnom és szerdán dolgozik apa így nem tudok a Tamival sem elmenni) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szomorú vagyok. Nagyon szomorú.

Most megyek is mert nincs kedvem írni.

Sz

szandrakiss
 
 


No nem elég, hogy le vagyok cseszve, ráadásul ez a hozzászólás van felül...

GYÖNGYI! Hogy hagyhattad!!!!!!

Engem aztán senki nem invitált sehova!!!!! csak a nagyon magas szellemi táplálékkal kecsektető esti fius-műsorra. nem mondhattam nemet, az ember okul, ahogy tud... 8)
kállai
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?