Új privát üzeneted érkezett!

Desviki!

szép a vonalzód :lol:
Vendég
 


Laptető!!!!!!

hihihi.... :oops: :lol:
Vendég
 


Vicuska!
Ha már laptető! Akkor nincs más hátra, mint előre!


Kép
20150601134430
 
 

 
 

Sziasztok,

nagyon régen jártam Felétek :oops: Mentségemre legyen mondva, tiszta beteg az egész család :? Dorka egy hete lázas... :roll:

Jó sok minden történt itt azóta!

Matyika, nagyon sajnálom! Kép

Nemone Kép :lol: :lol: :lol:

Évi, Nellike, Kókusz drukkolok nagyon!!! Kapaszkodjatok babácskák!!!

Boniko, a hőd több mint biztató!!! :lol: Én már most megszavazok neked egy zebrát! :wink:

Desviki, szuper a tickered!!! Gratula! :lol: Legközelebb már a szívecske is dobogni fog!!! :wink:

Szezso, Kaáliban én is kb. fél órát feküdtem, de fekve kellett átcsúszni az asztalról az ágyra ugyanúgy mint Neked! Én is csodálkozom az ülve pihenésen... :shock:

Vicuska, laptető?! :wink: :lol:

Mindenkinek pussz, akinek nem írtam külön, annak kettő! :wink: :)
Jó hétvégét! Holnap már: Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szép vasárnap délutánt mindenkinek!

Na, ennyit a 4. inszem sikeréről. :( Tegnap este óta tök rosszul vagyok, fáj a gyomrom, hányingerem van, megy a hasam, meg éjszaka szerintem lázas is voltam. Mindenesetre az alvás nem ment.. :cry: Van egy jó kis vírus mifelénk, úgy látszik a "légy helyett "ezt kaptam be. :? Egyébként pedig már a melleim se feszülnek annyira mint tegnap, úgyhogy úgy néz ki, marad a februári lombik...

Inszem. témában olvastam, hogy állítólag a siker szempontjából nincs jelentősége annak, hogy utána valaki ülve vagy fekve pihen, mert a katonák már nem tudnak "kiesni". Mondjuk szerintem is jobb , ha lehet utána feküdni kicsit, főleg ha görcsöl.

Desviki! Tényleg jó a vonalzó, vigyázz magatokra! :)
nellike
 
 


Sziazstok, madárfüttyös szép délutánt!

11 dpon, lett egy halvány pozitív tesztem... remegett kezem-lábam,
Kép

aztán mivel hihetetlen számomra ismételtem dec1 és 2 án is. a felső a ma reggeli!

Kép

Annyira de annyira hihetetlen! HOlnap megyek vérvételre, de naggyon pozitív vagyok, minden rendben lesz, és babyboni/k megfelelő helyen kapaszkodik/nak ! Laughing

hát nem nagyon látszik, de nem tudtam jól fényképezni, de a mai az azért látszik!
Vendég
 


Boni!
Juhééééééééééééééééééééééééjjjjjjjjjjjjjjjjjj! Gratulálok!!!

Kép

Nellike!
Ne írj még le semmit!!!!
20150601134430
 
 


Boniko gratulálok!!!!! Kép


Nellike, azért én még nagyon drukkolok Neked!!! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Boniko! Nagy-nagy Gratula!!!!

A legszebb Karácsonyi ajándék:::::

Kép
nellike
 
 


lányok annyira édesek vagytok!

HOlnap gondoljatok rám megyek vérvételre! :wink:
Vendég
 


Boniko!

Ugyan a fényképezéstudományodra ráfér némi tökéletesítenivaló, de a tesztekhez nem fér kétség. Gratulálok, minden rendben lesz!

Pusza:

tjuca
 
 


Jó reggelt lánykák!

Kicsi nekikeseredtem, mert reggel erősebb pozitív a tesztem, de mensisen fáj a hasam és a derekam, és volt egy kis világosbarna pisiléskor!
Remélem hogy nem kibáltam el, hanem csak progipótlásra van szükségünk... :?
Vendég
 


Boni!

4 terhességgel a hátam mögött mondom, hogy nekem a 4-ből 3-szor mensis görcseim voltak! Amikor nem volt, akkor korán el is ment a baba! Többen írták, hogy nekik is voltak görcseik, ezért szeintem ez ilyenkor normálisnak tekinthető! A barna meg lehet a progi miatt is, de ez is előfordul korai terhességnél ok nélkül! Ma mész vérvételre ugye? Beszélj a dokival, biztos ír fel progit! Ne aggódj, mert az tényleg nem tesz jó nektek!
Vendég
 


Boni!
Nekem a mai napig vannak néha menszis görcseim, aztán eszek 1 magne b6-ot is elmúlik. A progi pótlást mindenképpen kérd, én is szedem a 12. hétig.

Aztán tudod, ott van még azé n heppen a palásztfű.... :oops:
20150601134430
 
 


Bocsi, de ma reggel írni sem tudok, tehát palástfű
20150601134430
 
 


Köszönöm a bíztatást!

nmost indulok vérvételre! és pozoitív vagyok, pozitív vagyok... :lol:
Vendég
 


Boniko: Hurrá-hurrá! Drukkolok, hogy jó magas hcg szintet mérjenek!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Boniko!

Húúúúúú, de jó hírrel fogadtok így hétfő reggel! GRATULÁLOK!!! :D :D :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,

bocsi, de most nem tudtam visszaolvasni, de a lényeget rögtön kiszúrtam:

Bonikó: GRATULÁLOK!!!!!!!

sajna nekünk ez a hónap nem jött össze, vas megjött és most sos-ben puregont kellene szereznem!!! a blahán a villamos megállóban van egy patika ott lehet kapni ?? v még hallottam a délinél van még patika, az pontosan hol van , ahol tuti sos-ba kapok puregont??? holnap reggel kellene kezdenem szúrni!!!cím, tel valamelyik, h ne potyára menjek oda!

LÉGYSZI SEGÍTSETEK!!!!!

KÖSZI!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vicky: én is 300 ne-s puregont kaptam a múlt hónapban meg ovritel repesztőt és a kettő együtt ,,csak,, 13000 volt . szerintem a támogatás más lehet. nekem a BNO kód: N97902 és a jogcím: eü tér köt .

még egy kérdésem lenne : ha ebben a hónapban szeretném még az átjárhatóságit, akkor ugyanúgy kell a puregon és ugyanúgy kell és lehet ,,babátgyártani,, igaz?? az átjárhatóságit mikor szokták hányadik napokon????

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb!

A Déli Patikában biztos, hogy kapsz puregont, én is ott vettem pénteken, de pontos címet nem tudok. A pályaudvarral szemben felmész az aluljáróból és rögtön észreveszed.
A HSG-t nekem a 9. napon csinálták, és azt mondják, hogy az a hónap esélyesebb...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Boni, nyugi, mensis érzés teljesen normális!!! Nem fog megjönni, ne félj! De ebben a dokid is megerősít majd... :) Vérvételhez drukk!!!!!

Czinkeb, sajnálom... :( HSG-t a ciklus első felében, általában a 12. napig csinálják, hogy egy esetleges terhességet ki ne "mossanak"!
Déli patikát nem nehéz megtalálni, és ott tényleg mindig minden van!!!

Iszonyú ronda idő van :evil:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


KÖSZI SZÉPEN A SEGÍTSÉGET!!!!!!!!!

SZÉP NAPOT EZEN A CSÚNYA NAPON!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Boni!

gratula!és nyugi!!! :lol:
Kép
neked szép kis Mikulás-ajándékod lesz :P
Vendég
 


Nemone: a puregont mikor szoktad szúrni???
van különbség, h reggel v este szúrom? én már erre is gondoltam!
mert hát reggel gyorsan benyomom, és kb 15 perc és megyünk dolgozni, elszoríthatom a nacival.
ha este szúrom , akkor meg lefekvés előtt benyomom és akkor pihizek nyugiban. vagy hülyeség és tökmindegy??? a dokim nem mondta, én meg nem is kérdeztem!
tudom, h az fontos , h mindig ugyanakkor szúrjam, az tiszta, de az este lehet, h jobb?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb,

Szerintem mindegy, nekem a doki mondta, hogy reggel szúrjam. Ha egyszer már beszúrtad, és akkor nem jött ki (nekem már sikerült az is :oops: ), akkor a naci már nem fogja zavarni... :wink:
Sikerült venned?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


ÁH, MOST DOLGOZOM. EBÉDIDŐBEN MEGPRÓBÁLOK ,,KIUGRANI,, , REMÉLEM SIKERREL JÁROK!!!
a múltkor én is reggel szúrtam , csak gondoltam....áh, jár az agyam ezerrel!!! :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Cinke! Az én dokim meg azt mondta (nem mellesleg ugyanaz, mint a Nemonénak), hogy mindegy , hogy este vagy reggel, csak egy időben legyen. Én az estét jobbnak látom, a 18.30-as híradó kezdetekor kiveszem a hűtőből, és ha vége a híreknek beadom. :) Utána meg negyed órát pihizek. (nekem egyébként is néha csíp meg szúr, úgyhogy jól is esik lepihenni utána) Persze jó a reggel is.

Egyébként neked átjárhatósági vizsgálat előtt felírta az orvosod a Puregont?
nellike
 
 


Bonikó!

Nagyon szorítok én is , de hidd el nem lesz semmi baj, a teszt nem tévedett! :wink:
nellike
 
 


Sziasztok!

Köszönöm száépen a rengeteg bíztatást! Erőt adnak!

Vérvételem eredménye

progi 133,6 nmol/l

HCG 360,80 IU/l

December 19 én UH!
barnázgatpok, világosbarna, így kaptam Utrogestrant! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nellike,

Hogy vagy?
Nekem amúgy azért is jobb a reggel, mert este változó, hogy mikor érek haza... Érdekes, hogy Neked mást mondott a Z. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Boniko: Gratula! Szép nagy HCG, még az is lehet, hogy ikrek? :wink: Az utró biztos meg fogja szüntetni a barnázgatást, pihizz, amennyit csak tudsz!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Nellike: 11. nap voltam nála uh-n és akkor megkaptuk házifeladatnak: h hajrá babacsinálás, de babonából és / vagy ha mégsem sikerülne, felírta a puregont, h az azért legyen. én meg ügye nagyon pozitívan nem váltottam ki a puregont. tegnap meg megjött, és most hajkurászom a puregont, mert azt mindenhol meg kell rendelni!
egyébként a hsg-t én kértem. a dokim azt mondta, h 2-3 ciklus után , inszem előtt és ha sok fertőzése v vmilyen nagyobb műtétje volt már a nőnek , akkor szokták rögtön csinálni a hsg-t.
nekem még ,,csak,, 1 puregonkúrám volt (na meg előtte év elején 2 closis) és otthon spontánkodtunk. pedig beleadtunk apait-anyait, nagyon dolgoztunk, de hát nem jött össze. :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke! Akkor hajráááá!!!!!

Bonikó! Ez szuper! Tényleg jó magas a HCG-d, de nekem már akkor gyanús volt, amikor a 11. napi teszt halványan ugyan, de két csíkot mutatott. Vagy egy jó nagy, erős, egészségesen fejlődő kicsike van, vagy nem kettesben vagytok csak! :wink: Majd az uh-n kiderül!

Évi! Te hol vagy?? Nem azt ígérted, hogy vasárnap este benézel? Na tessék, most jól lemaradtál a Boni ünnepléséről!! :) Ha jössz, (és ráérsz) dobsz egy táblát? Rég volt és változások is vannak! :) :)

Nemone! Ma már jobban vagyok, már "csak" a gyomrom fáj. Viszont minden más utrós tünet megszűnt :(
nellike
 
 


Sziasztok!

Boni!

Hatalmas gratula! Mondtam én, hogy gyanús vagy azzal a vádligörccsel :wink: Gondtalan pocakos hónapokat kívánok!

Nemone!

Sajnálom nagyon... :cry: :cry: :cry: Nagyon drukkolok majd a következőhöz! Ki kell hagynotok egy ciklust, vagy rögtön folytatjátok?

Nellike!

Én nem görcsölgetek. Sőt, semmit se érzek... Síri csönd van hasamban...
Te meg nehogy leírd már ezt a hónapot, hé :wink: Elmesélem, hogy egy másik topicon van egy kedves ismerősöm, aki szintén azt hitte, hogy gyomorrontása van, ilyen tünetei voltak, mint neked. Aztán kiderült, hogy akkor ágyazódott be a baba, és ilyen tüneteket okozott. Már kész hölgy azóta a kis "gyomorrontás" :)
Mindjárt dobom a táblát is!

Viki!

Klassz a vonalzód! Én jól vagyok, köszi :) Várom a keddet :)

Anyo!

De jó, hogy jöttél! Jobbulást a családnak! Dorka jobban van? Ovi?

Czinkeb!

Sikerült Puregont szerezned?

Tudom, hogy azt ígértem, hogy vasárnap este jövök, de későn értünk haza, akkora köd volt az utakon, hogy az orrunkig se láttunk, pedig a vezetéshez nem árt kicsit látni :) Komolyan alig vártam, hogy hazaérjünk épségben.

Képzeljétek én meg köhögök. Ráadáskét tegnap elkapott egy f@sz@ migrénes roham is. Ha ebből mégis gyerek lesz, hát az olyan tökös lesz, hogy úgy kell majd kifüstölni belőlem :evil:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! Úgy legyen! Mármint a kifüstölés... :)

Édi vagy, hogy bíztatsz, de asszem ez valami vírusos dolog lesz. A beágyazódáshoz még korán van, ma van az inszem utáni 6. nap, tehát kb. még csak most kéne a méhbe érnie. Ráadásul, nekem a gyomrom fáj és hasam is megy... :( De azért köszi a biztatást. Tényleg jó lenne egy 9 hónapig tartó "gyomorrontás" :lol:

Nekem egyébként elmúlt a mellfeszülés is, sőt két napja annyira fájtak még, hogy spec. melltartót vettem fel, tegnapra meg egycsapásra elmúlt. :cry:

Az meg ne keserítsen el, hogy semmit se érzel. Én eddig mindegyik inszem. után görcsöltem, nyilalltam, fájtak a melleim (meg viszkettek :oops: ) aztán mégse sikerült egyik se. Úgyhogy szerintem nem jelent semmit! A lényeg, hogy a teszt zebrásodjon! :wink:
nellike
 
 


De jó , hogy tettél fel táblát! :)

Eszerint ma tesztel a Réka! Hajráááá!!! :)
nellike
 
 


Nellike!

Köszi :)
Azért én továbbra is drukkolok, hogy ne vírus legyen! Egyébként inszem utáni délutánon én is görcsöltem, de azóta semmi. Na mindegy, nem agyalok rajta, szerencsére gyorsan telnek a napok, mert egy nem egész kétéves kölköcske mindig kitalál valami programot. A várakozásnak már majdnem a fele letelt :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tényleg, Réka, mi újság???

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nellike!

Most döbbentem rá, hogy a következő tesztelő csoportban már mi leszünk benne!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Igen Évi, én is néztem!

Mondjuk nekem hivatalosan csak dec.14-én kell.
nellike
 
 


sziasztok,
nagy rohanást csináltam ebédidőben, de megvan a puregon!!! :lol:
térdig feláztam a szakadó esőben, a hátam meg bugyiig leizzadt a nagy rohanásban! ha ebből nem lesz nátha, akkor soha! :roll:

déli gyógyszertár: Alkotás u 1/b h-p 8,00-20,00-ig, szo: 8,00-14,00-ig, állandó ügyelet, tel: 355-4691

van puregon, ovritel mindig, kivéve, ha hiánycikk!

KÖSZI A SEGÍTSÉGET!!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bocsika, próbálok vonalzót feltölteni:)

PHPBB:
Kép
nellike
 
 


Réka ugye szerencsét hoztam? :?:

Évi jaj de jó látni magam mellett a bravot
egyébként én sem éreztem semmit .... csak a vádligörcsöt :lol: ++++++ látod Nekön mégis kellett az Utro
Vendég
 


Nellike!

Ügyi vagy, megy ez :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Boni!

Örülök, hogy tetszik! Az Utrot meg csak dugdossad :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Rögtön folytatjuk, ma már a 2. szurit adtam be magamnak. Na, mit szóltok most már be merem adni magamnak a puregont... :wink: Férjem mondta is, hogy ha tudom akkor adjam csak be magamnak, mert az előző két hónapban megcsinálta ugyan, de olyan rossz érzés volt neki, hogy "fájdalmat okozott" nekem.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Boni szívből gratulálok!!! :lol: :lol: :lol:

Köszönöm, hogy gondoltatok rám, nekem sajnos negatív lett a tesztem ma reggel. Még nem jött meg, de nem is reménykedem. Most nagyon el vagyok keseredve, de nem akarom a jó hangulatot elrontani...
Azt hiszem, nem jövök többet, mert nem lesz több inszemem, februárban lombikkal folytatjuk.
Azért mindenkinek drukkolok, majd olvaslak benneteket és remélem minél több 2 csíkos tesztnek örülhetünk! :lol:

Réka
réka66
 
 


Nemone!

Ügyi vagy a szurizással! Le a kalappal :)

Réka!

Sajnálom a tesztet :cry: :cry: :cry: Azt is sajnálom, hogy nem akarsz jönni többet :cry: :cry: :cry: Majd azért a lombik előtt írjál, hogy szoríthassunk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: