Új privát üzeneted érkezett!

Csakegy!
Ezt ő sem tudja, ezért idegbajos szegény, ami ugye megint csak nem tesz jót nekik....................

Hétfőig adott haladékot magában, onnantól nem nézi, ki mit akar!
Igaza is van!





Lilla lába jobb lett?????
Vendég
 


Sziasztok!

Kavics!
Én már felöltöztettem a lakást ünnepi díszbe advent első vasárnapjára (mindig így szoktam készülni karácsonyra). :D

Lafi!
Remélem minden simán fog menni!!

Kép
lara26
 
 


Csakegy!
A Lafis történet csak arra jó, hogy az ember felidegelje magát rajta! :(

Lara!
Szerintem Ti már Karácsonykor otthon lesztek a babával! :) Vagyis nagy esély van rá! :)

Főztem. Lecsefőzeléket. Életemben előszőr. Úgy is sikerült. :? Azt nem értem miért gondoltam, hogy fél kilot meg tudunk enni egy menetben. Azt hiszem több mint felét ki kell majd dobni.
Sütöttem virslit is.
Megterítettem az asztalt. Kitettem a levest, hogy mire a párom jön minden rendben legyen.

Hazaért és közölte velem, hogy ebédelt! :shock:

Megkapja vacsorára , nem ússza meg! Kép

De én jól bezabáltam.
Vendég
 

 
 

Lara: Biztosan nagyon szép lett! Mi hétvégén ugrunk neki. Mondjuk a párom felteszi az izzósort aztán részéről letudva a dolog. Mondtam neki, hogy idén lesz igazi karifa és adventi koszorút is akarok. Szegény csak ült döbbenten, nem is mert ellenkezni :lol: Úgy hogy hétvégén megyek bevásárolni, szegénykém, ha sejtené ;)

Kavics: :lol: És ezt a párodnak is mondtad? :lol:

Tényleg én sem értem, hogy miért nem a baba a legfontosabb... :roll:
Lafikám, tarts ki! Hamarosan az egészséges Hunor babucival a karodban térhetsz haza!

Remélem nem rontják el Őket ott...

Kép

Kép
bettica
 
 


Óóóóóó Kavicska!!!
Lencse! Nyami!

Nem ér!!!!!

Egyébként hétfő óta kicsit emeltem az adagomon, mármint amit megeszek. Két napja tombolás van odabent. Ennyit számítana? Vagy véletlen volt csak??? Egészen érzem mindig, hogy odabent lakó van, folyamatosan jelez. Nem tom..... A cukrom nem emelkedett, lehet, hogy ha nem hízom sokat, akkor maradok ennél az adagnál!
Vendég
 


Sziasztok!
Most írt Lafi. Hunor baba nem mozog megint aritmiát mutatott a ctg. 2 óra múlva megismétlik. Elmagyarázták neki hogy miért nem veszik ki miért jobb neki a pociban. Ha kiveszik agyvérzést kaphat meg fertőzést és koraszülött lesz de jövőhéten már 36 hetes lesz az már nem koraszülött. Dokija szerint ez hülyeség folyton a diétával piszkálják :(
Vendég
 


Szegény Lafiék!

Kavics!
A főzeléket nyugodtan fagyaszd le (műanyag dobozban), később nem kell főznöd csak kiolvasztod és van egy szabad délelőttöd. :D
Én már előre főztem, h amikor hazajövünk Larával, akkor ne kelljen a kajával foglalkozni. :D

Kép
lara26
 
 


Ezek nem normálisak,basszus ,hogy lehetnek valakik ilyen hülyék,,mi a fenére várnak...nem fejlődik Hunor,,rossz A SZIVHANG.....húúú de mérges lettem,bocsi a csúny a szavakért :oops:
Vendég
 


Lafi: A mostani ctg-je jó lett. Most az lesz hogy titokban nem szedi tovább a méhlazítókat a dokija tanácsára így hátha jönnek a görcsök, nyílik a méhszáj, esetleg megindul a szülés. Azt mondta neki a doki hogy kb. egy hét és kiveszi Hunort.
Vendég
 


érdekes mentalitás van abban a kórházban.........

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Nem rég beszéltem én is Lafival,,,Pandácska meg elözőtt :) .
Teljessen mindegy ,h nem mozog a baba vagy nem jó a szívhang,lényeg h a cukra jó legyen és h 3 hétig még bent maradjon! :shock:

No comment :twisted:
Vendég
 


Ez nagyon durva ... én is jól felidegesítettem magam :( Szabolcs utca????

Lafinak még mindig küldöm a drukkokat!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mára egy kis vidám hír is! :)

Megjöttünk UHról. :D

1., 24+2 helyett 24+6ra saccolják. Minden egyes UHn négy nappal volt "idősebb" a paraméterei alapján.
2., továbbra is fiú :lol:
3., buksiátmérő: 6,12cm
4., buksikörfogat: 22,24 cm
5., combcsont: 4,7cm
6., pocakkörfogat: 19,4 cm
7., 713 gr-ra mázsálták :lol:

És olyan drága kicsi pofikája van! :D

Apajelölttel csordultig van a szívünk! :)
Vendég
 


Ez elég durván hangzik..mégis mit akarnak elérni ezek a dokik?? :evil:

[quote]M írta:ost írt Lafi. Hunor baba nem mozog megint aritmiát mutatott a ctg. 2 óra múlva megismétlik. Elmagyarázták neki hogy miért nem veszik ki miért jobb neki a pociban. Ha kiveszik agyvérzést kaphat meg fertőzést és koraszülött lesz de jövőhéten már 36 hetes lesz az már nem koraszülött. Dokija szerint ez hülyeség folyton a diétával piszkálják

Kép
babancs
 
 


csajok, ez hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!

szegény lafi, biztos falnak megy ettől a sok hülységtől.
:twisted:

a családja nem őrjöng még?????????????

ez melyik kórház???????????????
és ha megindul a szülés kiveszik? gondolom, ilyen állapotban jobb mint a természetes szülés.

én nem nagyon értek, hozzá, de mi baja lesz egy gyereknek, ha a mamának egy kicsit magas a cukra???????? tudom, hogy lehet 5 kilós baba, de ezen kivül?

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Szegény Lafi, nem csoda, hogy ideges, én is az lennék.
Normál esetben biztos számít, hogy egy baba 35 vagy 36 hétre születik, de ha azt mondják, hogy nem fejlődik és nem hízik, akkor mitől is lesz jobb a helyzet jövő héten?

Kép

Képurl]
espero
 
 


Igen a Szabolcs utcai kórház ez :?

Csillagfény,
Lafinak császár lesz akkor is ha 36. hét után szül a vérnyomása miatt.
Vendég
 


A francba már! Szegény Lafi!
A magas cukor és a "maradjon bent még 3 hétig" elmélet totál összefügg, mert a magas cukor károsítja a méhlepényt, ezeket meg nem igazán érdekli most más................. De ha egyszer már nem jó így annak a csepp babának! :evil: :x

Áááááááááááááááááááááááá Ordítani tudnék! Packáznak itt velük!

HAJRÁ LAFI!!!!! Hajrá hajrá!
Vendég
 


Kavicska!!!

Ezer gratula a "továbbra is fiú :lol: :lol: :lol: " babádnak, nagyon szépen fejlődik! Már elmúlt 70 deka????? :shock: Atyagatya!!!





Alig várom a dec 11-ét, akkor megyek én is megint uh-ra. Bár, csak rutin lesz, de akkor is megnézhetem őt!
Vendég
 


Most beszéltem Lafival. A profra várnak, mert úgy néz ki, h. a dokija még ma meg akarja császározni.
Drukkoljatok neki, h. minden rendben menjen!
Azt mondta, h. ír, ha kiderül vmi.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Monácska!
Nagyon köszönöm! :) Aranyos vagy! :)

Aszonta a szonográfus, hogy végignéz rajtam és az Emberen, ne lepődjünk meg, ha minden UHn nagyobb a koránál. Részben a gép nem tudja, hogy "skandináv" tipusú emberek babáját méri! :lol: , részben a genetika nem hazudtolja meg önmagát! :lol: De ez benne van a szórásban! :lol:
Vendég
 


kavics, ne csodálkozz, ha nagy lesz:)
de gyönyörű kisfiú lesz, tutkó!!!

mondjuk zsuzsi nem volt nagy, d emost........atyaég!!!! ez a ygerek minden kortársát elkezdte lehagyni....nem széltében, hosszában.iszonyat nagy baba és nehéz is. a hátam, lábam kész van......

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lafinak megy az összes drukkom!

Remélem jól döntenek. Jó lenne már zöldágra vergődni! :?

Dimet!
:) Emlékszem anno Norka is erről panaszkodott, hogy kivan a dereka, háta...
Gyúrni kell vazze! :lol: :lol: mert a gyerek már nem lesz kissebb! Csak a következő! De akkor már kettőt kell cipelni! :lol: :lol:

Tegnap vettünk sárga diszperzitet a babaszobába. Felkentük egy kis részen a falra! És most azt variáljuk, hogy lehet, hogy sötétebb... :roll:
Nagyon jól nézett ki a baumaxban a minta tapétán. A miénken miért lett sötétebb???
Sáfrány a neve.

Én szeretném, ha sötétebb sárga lenne, de a gyerek is szeretné??? Vagy neki mindegy? Most azon gondolkodom, hogy vagy visszaviszem és keresünk egy picit világosabbat, vagy csak a felét festjük ki a szobának és dekortapétával elválasztjuk.

Ha nem babaszoba lenne nem is gondolkodnék....
Vendég
 


Sziasztok!

Lafi, veled vagyunk lélekben! Felháborító, ami veletek történik most megint!!!

Pandácska, Ella: Köszönjük a folyamatos tudósítást Lafiról!

Nem értem: Lafinak nem magas a cukra, hiszen mérik neki állandóan és nem tudnak belekötni, nem? Tehát ezzel nincs gond, akkor talán máshol van a baj. Miért nem keresik meg a probléma valódi okát, vagy veszik ki azt a picibabát, hogy ne legyen még nagyobb baja. Ha szegény picur nem fejlődik odabent, akkor talán jobb lenne neki kint egy jó kis inkubátorban, ahol fejlődhetne, hiszen ez az 1 hét már annyira nem számít (ha tényleg nem fejlődik). Persze lehet, hogy rosszul logikázok, de azért talán nem kellene minden áron bent tartani azt a gyereket, annyira már nem picike...

Jaj, annyira drukkolok nekik, hogy ne legyen semmi baj. Hihetetlen, hogy ennyire nem veszik figyelembe Lafi érveit, akaratát :evil:

Most hogy kidühöngtem magam:

Kavicska, hát képet nem kapunk?? :lol: Gratula a szép nagy babóhoz! Ezek szerint most már tényleg jó eséllyel kukis lesz ;)
Nevekkel hogy álltok? Gondolom már ezren megkérdezték tőletek és unalmas lehet a kérdés...

Lányok! Mikor fog végre elmúlni ez az állandó pisilési kényszer? Hihetetlen, hogy nem tudok megtenni egy fél órás utat, anélkül, hogy ne kellene WC-re mennem sürgősen. Már taktikázgatok, hogy indulás előtt 2 órával már nem iszom semmit, de tegnap ez nem jött be, meg kellett állnunk egy bevásárló központnál... :oops: Este 10 percenként járok ki, így még filmet is rossz nézni ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


0Ó, na végre, történk valami Lafiékkal.... Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen bármi is történik ma.

Kép

Kép
bettica
 
 


Lafi: Nem engedik a császárt a 36. hét elött gyogyit kell szednie napi 2 ctg naponta flow. Ha rosszabbodik kiveszik jövőhéten leletek alapján eldöntik hogy mi legyen.
Vendég
 


jaj, d emiért nem? vagy nincs nagy baj? mondjuk,ha naponta kétszer nézik...én meghülyülnék ott bent a heléyben...szegény lafi.
remélem minden nagyon rendben lesz!!!!!!!! ha nagy baj lenne, csaknem gondolkoznának,hogy kivegyék-e....

csajok, gyereknevelés: próbálom lezsoktatnoi a csajszimat a sok segghurcolásról elalvás előtt. de iszonyta hisztik vannak!!!! mit csináljak? mondjuk lefekszem vele, rajtam van, és mesélek, énekelek. de nem, neki először hurcolászás, nézelődés kell. de úgy érzem,most kell elkezdenem erről leszoktatni. nem bírom sokáig cipelni. 20-25 percet tuti nem.....

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lafi, nagyon sokat gondolok rád! Mélységesen felháborít amit vele és Hunor babával művelnek! :evil: :cry:
Vendég
 


Bettica!
Pisilés nem lesz jobb, míg meg nem születik a kicsi. Mostanra már rátelepedik a hólyagodra, és ha elég rafinált, akkor rájön, hogy lehet rajta dobbantani. No, akkor lehet ám megveszni a "majdbepisilekderögtön" érzéstől! :)
Aztán még nagyobb lesz, ha lefordul akkor meg boxol...... Kitartás, már csak 29 hét!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kavicska! Én 180 cm vagyok, a párom 190 felett! Szerinted mekkora lesz Nóra????? Genetika! Anyám, de azt is beleszámolja a genetika, hogy meg is kell szülni????

Dimet! Nálunk csak az vált be anno, hogy kis cipelés, kis puszilkodás, kis ringatás, aztán be az ágyba, és mellette maradva, hátát simizve kivárni, míg a hüppögés is elmúlik. Egyébként nem volt hajlandó Ákos is cska kézben elaludni eleinte. Utána jön az a lépés, hogy a mellette maradást is redukálod egy mesére és két hatalmas puszira. No, ez is egy érdekes időszak lesz!!

Rambóka! Hogy vagytok???????
Vendég
 


Sziasztok!

Kavics!

Nyugi! Úgysem lesz elég annyi négyzetméterre amennyi a dobozra van írva! :twisted:
Mi ugyanezzel festettünk. Tényleg megdöbbentően sötét, ne fesd ki vele az egész szobát, de lehet, h. jobb, ha visszaviszed.
És az sem áll, h. egy rétegben fed, nekünk 2X kellett kenni, h. ne legyen csíkos!
Ha emlékszel, eléggé szídtam is a céget annó! :evil:
Lehet, h. jobban jársz, ha kevertetsz vmi pasztellnek látszó sárgát helyette nagyobb mennyiségben, max marad belőle.
De azt is lehet, h. a doboz sáfrány szín mellé veszel 8 liter hófehér Hérát és összeöntöd a kettőt. Így legalább elég lesz a gyerekszobára :twisted: és nem lesz sötét sem, de az az árnyalat marad, amit kinéztél!

Bettica!

Nekem csak az elején, meg a végén volt gond. Vmikor az első trimeszter végén szépen elmúlt, aztán legközelebb a végén jött elő, amikor a ded a hólyagomon ugrált. A kettő közt nyugi volt.
De az első trimesztert én is a pisildék közt ingázva csináltam végig. :lol:
Meg a kezelések is érdekesek voltak:
Két beteg közt pisi. Amíg zsibbad: pisi. Köt az anyag: pisi. Ja, és bocs, de most mennem kell: pisi! :lol:

Dimet!

Legyél kemény, mint a fagyott kutya lába! :twisted:
Pár napig ordít, de utána rájön, h. el tud aludni hurcolás nélkül is!

Rólunk:
Ma volt az első nap, h. már nem köhögött az ACC után (nyákoldó és így köhögést indukál), és nem szörcsögött a légcsöve futkározás közben.
Egyébként élénk és sokat randalírozik.
Tegnap úgy jöttünk haza a játszótérről, mint két disznó! Ő ugye borul, bele a sárba, utána meg fel kell venni megvígasztalni. :twisted:
Hiszti megy ezerrel. Mindenért! :twisted:
Konyhaszekrény ajtókon már zár van, holnap veszek a kukára is, mert ma onnan szedtem elő a labdáját! (ő is előszedte volna, de megelőztem! :twisted: ) Hálistennek teljesen új és tiszta zacsi volt benne, de azért lefertőtlenítettem. :lol:
Kriminális. Tegnap majdnem betörte az akváriumot a golyótologatós drótíves játékkal (most mindent hurcol és pakol felfelé, hétvégén le kell pakolni a 2. sor polcot is, mert már feléri! :shock: ), a játékait bedobálja a kádba aztán üvölt, h. nem éri el! :evil:
Már fel tud mászni egyedül a kanapéra, bemászik az ágy alá a labda után, nem fél a sötétben sem! És imád focizni! Annyira aranyos, ahogy kergeti a labdát! :D
Meg nagyon tud dühöngeni is! Dobálja a játékokat, csapkodja az asztalt, a padlót, néha minket is (olyankor csúnyán nézek rá és mondom neki: Simisimi! Akkor észbekap és megsimizi a kezemet v. odabújik! Meg kell zabálni! :D )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hihi, Rambóka, jót nevettem a "bocs, de most mennem kell" sztorin. Reméltem, hogy hamarosan abbamarad ez, mert amilyen kis csip csup dolog, olyan bosszantó tud lenni ;)
Viszont Monácskát figyelembe véve, lehet nem leszek olyan szerencsés, hogy a gyerek a 2. trimeszterben nem ugrál a hólyagomon :(
Van még 2 hetem és kiderül, addig meg futkosok :lol:

De jó, hogy Gergő újra eleven. Úgy jó a gyerek, ha futni kell utána ;) Így anyu is edzésben marad :)
Azért voltatok dokinál? Mit mondott? Reméljük, nem esik vissza szegény.

Lafikám: Még egy hét??? Basszus az alatt bármi történhet :( Remélem az orvosok tudják, mit csinálnak! :shock:

Kép

Kép
bettica
 
 


lafi, nagyon sok drukk nektek továbbra is!

csajok, én most kezdtem el hurcolászni a gyereket. :roll:
napi 10-15 percet tuti hurcolom, megmutogatok neki mindent a lakásban, meg most kb egy hete napja tornázom is vele. jó kis súlyzó, 10 kilós.
hasimzmozok vele, csipőgyakorlat, meg karizom. :roll:
az elején csak lesett, de ma kimondottan élvezte. :D
rámjön egy gatya, ami 1 hónapja alig fért rám. :D
kilóra semmi változás. :shock:

bettica, nekem is állandó pisi volt az első 3 hónap. és majd a falnak mentem, amikor az egész család azt mondta, ez még nem lehet, majd a végén jön, ha már nagyobb a gyerek. a végén is jött, de nekem az már jobb volt.

az én kisfiam a kukucs játékot imádja. nagyon édes, ahogy keresget a lakásban, és ő is elbújik aztán.

van valami klassz játékötletetek, ami nagyon bejött a saját fiókátoknál? :D

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Csillag!

Szerintem a Tecsóban kapható játékok nagyon jók! Nem is az a fontos, h. olcsók, de tényleg jók!
Ami nagyon bevált:
- Műanyag montessori torony
Nem fa, nem tudja lerágni róla a festéket, nagyok a karikák és aránylag könnyű őket felhelyezni a jó vastag műanyag oszlopra. Nem szúrja ki a szemét, ha elesik vele, nem tör vele össze semmit. És minden második karika rücskös, lehet rágni nyugodtan. Nagyon szereti!
- a szülinapra kapott tűzoltóautó, ami egyrészt formabeillesztő, de a lényeg, h. zenélni lehet a tetején lévő billentyűk lenyomásával (és nem olyan borzasztó, mint a többi kínais zenélő játék, még én is el bírom viselni, pedig ilyen szempontból különösen hisztis vagyok! :twisted: ), és lehet tolni a lakásban! Nagyon strapabíró, Gergő nem kíméli, de még nem tört el és működik is!
- Interspárban kapható a gyerekrészlegen gumiautó, nem tudom a márkanevét, de tuti megtalálod! Különböző méretekben van, Gergő a közepeset kapta. Nagyon szereti, hozni, vinni, tologatni, dobálni. Aránylag puha, így nem tesz kárt semmiben és magában sem! Ez sem elhanyagolható!
- Bármilyen poharas toronyépítő.
Rengeteget játszik vele. Teszi egyiket a másikba, most tanulunk tornyot építeni. Nem is gondoltam, h. ez ilyen bonyolult! :shock: Egyenlőre még erőből csinálja, így borít mindent. :lol:
- Anyuéknál a ráülős autó a kedvenc, egy darabig csak tolni fogja majd, de aztán rá is tud majd ülni és úgy hajtani.

És vannak egyszerű játékok:
Fél literes pillepalack + fogpiszkálók. Ha megmutatod neki, h. a pillepalack száján be kell dugni a fogpiszkálókat, lehet, h. már meg tudja csinálni! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Lafi!
Gondolok rátok!!

Rambóka!
Ez már jó hír, hogy Gergő újra eleven és eliszkol belőle a betegség!! :D

Bettika!
Nekem is gyakran kellett/kell mennem. Hiába csak az illemhely körül forog a Világ!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Velünk minden rendben, csak minimális fehérjém van. A biztonság kedvéért keddre megint kell vinnem néznivalót. Addig is mérnem kell vérnyomásom, súlyom. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Bettica!
Nekem az elején nem volt gon a pisiléssel. Úgy kb a 16 héttől kezdődött. Mostmár éjszaka is fel kell időnként kellnem. :lol:

Rambóka!
Kétszínű lesz a szoba. Alól a sáfrány, mert nagyon tetszik, felül pedig marad az eredi okker-nap sárga! Dekormacistapétával elvélasztva.

Azt már mi is látjuk, hogy kétszer kell lekenni! :roll: Pénztárcakímélő! :shock: :lol:

Örülök, hogy a kisfiad jobban van! :D
Vendég
 


Barátkozom a kifestett szobával! :shock:

Mondtam a páromnak, hogy szerencsére még csak december lesz holnap... március 18-ig néhányszor átfesthetjük a szobát. Kép
Az volt a válasz, hogy neki nagyon tetszik! :lol: :lol:

Nekem is, csak minden új festést meg kell szokjak. :roll:

Lara!
Örülök, hogy rendben vagy! :)
Kislara jól érzi magát?
Vendég
 


Lafiéknak még mindig mennek a drukkok...

(nem lehet, hogy nem a magas cukor hanem az alacsony a baj? Én legalábbis végig amiatt féltettem Lafit, nem a magas miatt... szerintem ahhoz, hogy ennyire károsodjon a lepény folyamatosan magas és nagyon magas cukor kell, a 7 körüli cukor még teljesen OK kaja után 1 órával, neki meg még szteroid mellett sem volt talán olyan magas... hipóközeli alacsony cukor viszont ha jól sejtem sokszor volt így szerintem az ingadozás is sok volt (ami miatt pl. néha kevesebb lehetett az oxigén stb.)... Egyébként meg a Szabolcs utcáról sok rosszat olvastam már, simán el tudom képzelni, hogy hibát hibára halmoznak sajna. Remélem Lafi dokija elég erőszakos és ha úgy látja, hogy lépni kell akkor kiharcolja és lép.)

Dimet: 3 hónaposan Lilla még bőven csak a mellemen tudott elaludni. Nem is tudom mikor kezdtem el erről leszoktatni... talán 4-5 hónaposan? Én úgy csináltam, hogy egyre gyakabban pakoltam le félálomban, aztán egyre jobban közelítettem a még éber állapothoz - aztán a végén leraktam simán ébren. Most ott tartunk, hogy simán lerakom, ha még nem álmos akkor énekel vagy játszik amíg el nem alszik - de én ahhoz már nem kellek neki szerencsére. Mondjuk én nem szoktattam rá arra, hogy mozgás közben aludjon el - bár még ma is olyankor szokott a legjobbakat aludni amikor a kenguruban csücsül. Nem próbálod meg esetleg valami olyanra átszoktatni amiről könnyebb leszoktatni? Még tök pici, még csak most kezd el kinyílni a csipája, szerintem simán menne a dolog.

Más: fahéj mehet egy 8,5 hónaposnak?

(ja... amarant. Nagyon értékes magocska, vas stb. van benne. Tegnap azt evett, ma egész nap amarantgolyócskák hullanak a fenekéből... nagyon durva, majdnem lehetetlen munka a popsitörlés)
Vendég
 


Ja és RAMBÓKA: imáimba foglalom a neved :) Lilla már napok óta átalussza az éjszakát :))))))))))) (igaz mostanában már 7-kor felkel de ez legyen a legnagyobb gond:) )
Vendég
 


Csakegy!
Még pár hét (addig jól kipihenitek magatokat) és jöhet APÁval a második számú babaprojekt! Legalábbis intenziv gyakorlás szintjén. :lol: :lol:

Őrületesen jó szépíteni a babaszobát. :D

24+3
Vendég
 


Csakegy!

Hirtelen nem tudtam miről van szó! :shock: :lol:
Ahhoz képest, h. annó hogy összevesztünk az Indexen, egész jól haladok! :lol: :lol: :lol:

Ne feledd, a javulás csak átmeneti! A gyerek olyan, mint a macska az egérrel: most ad egy lélegzetvételnyi szünetet, h. utána újra lecsapjon vmivel! :twisted:

Ja! Kezdjetek el gondolkodni, h. a 2. után ki hol fog aludni!( pl. ki alszik a kádban?) Mert, ha a kisebbik ordít, akkor nem tud elaludni a nagyobbik, ha a nagyobbik rossz alvó, akkor állandóan ébreszti a kisebbiket! :twisted: Ti meg addigra már úgyis elszoktok az alvástól! :lol:

Kavics!

Mi is megszoktuk. De elsőre elég durva volt a szín!


Már tudom, h. hol kezdődik az agyi leépülés: Amikor anya már a saját bakancsát is dupla bogra köti! :twisted: :twisted: :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


megvolt a ma esti harc is...de kemény vagyok. és szerintem haladunk.
csakegy, nemtom a cicin ellaatás, lehet könnyebb, és könnyebben leszokik, de zsuzsi nem mindig alszik el cicin. mert ha neki meló van,akkor meló van, nem alvás:) délután elalszik cicin, de este nem.
most este kicsit sétáltam vele, csakhogy jobb legyen a pocijának. aztán magamra tettem. na, innen megy az ordítás, hiszti. de igazi hiszti. szegényke izzadásig. (kifárasztom,mint a pontyot...) én meg bezsélek meg énekelek közben....(nem hatja meg). de most végül felvettem a vállamra, de nem álltam fel vele, hanem ültem és úgy meséltem neki. és bejött!!! szóval, fejlődünk szerintem. :)

holnap 4 hónapos lesz zsuzsi. hogy rohan az idő :)

kavics.....elfelejtettem mit akartam írni....pffff

bettica, nekem is az elején sokat kellett járnom pisibe, de elmúlt. a végén is, de az tűrhetőbb volt. mondjuk én írtó sokat ittam.

tényleg egyre több a dolog a gyerkőccel, és egyre kevesebb időm van a lakásra, házimunkára.... :roll: vagyis 2 napja az evés marad el. eszek este....ami nem jó. meg napközben amit sikerül. mondjuk igazából nem volt kedvem főzni. rendelni akarok kaját vhonnan. szerintetek honnan? én egy időben ettem a gastroyaltól, de hát.....meguntam. és nem is volt nagy szám.
rejo, te mondtál vmi kifőzdét.

rambóka, örülök,hogy gergő jobban van!!!
csakegy, lilla lába?

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet:
Be akartam rakni néhány képet de inkább kitöröltem őket:)
Majd berakok linket ha feltöltöttem őket a netre...

Kitartás az altatáshoz:) Menni fog :))))

Rambóka: hát ja :) (emellett viszont 1-2 hónapja összevesztem a komplett 2007-es tavaszi babás topikkal és azóta van időm ide is írni:)))))))) (nem jó ez az ugyanolyan korú babások egy kupacban játék... vagyis inkább gáz)
Vendég
 


mert?? miért vesztetek össze? :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lillakar - Lillaláb most (1-1... négy képet nem volt kedvem felpakolni:)...

http://img.index.hu/imgfrm/9/1/2/5/BIG_0003609125.jpg
http://img.index.hu/imgfrm/9/1/3/0/BIG_0003609130.jpg
Vendég
 


azt hiszem kezd hatni a 3szor fél metformin.....nem kívánom 2 napja az édességet. már "csak" megszokásból eszem, de így kevesebbet. és végre az alma is lemegy a torkomon :D

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


lilláb javulóban van tényleg.de jóóó!!! nem vakarja?

hogy néz ki az, ha jön a gyerek foga? ha szemből ránézek az innyére, akkor látom a fogat, az íny alatt. alul. de az a szemfoga, azt hiszem :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


dimet: összeveszés: gáz volt a topik, ennyi.Egy idő múlva idegesíteni kezdett az egész, néha feldobtam valami provokatív témát amire még a vártnál is hülyébb reakciók jöttek stb. Aztán elegem lett és kiszáltam (khm. ez így egyszerűen hangzik de igazából a pozitív terhességi teszttől ezzela társasággal "lógtam" a neten). Azóta viszont időmilliomos vagyok:) (a gáz egyébként az az ilyen topikokkal, hogy egy idő múlva lóversenybe csapnak át... bibibiiii az én gyerekem már ekkora.... és már rejtvényt fejt.. hú a francba... az enyém még csak 3 nyelven beszél pedig még csak 4 hónapos... sajnáljatok már egy picit... persze mindez táblázatban vezetve... cm, kg, hajszálak száma precízen vezetve az igencsak frusztrált, anyukák által). Ráadásul beindul a mocskolódás, állandó sértődgetés stb. Mondjuk látszik mennyire fontos volt az egész mert már azt se tudom, konkrétan mi történt:) Viszont időmilliomos vagyok :)
Vendég
 


nem tudom, milyen az amikor a gyerek foga jön mert Lilla már vagy 2 hónapos kora óta nyáladzik és a fogínye is fehér... foga viszont nincs :) Ja, és kitapogatni is ki lehet a fogait már jó régóta. Ráadásul a nyelvével is a nem létező fogait tapogatja hetek óta...

Asszem az alsó kettőnek kell először kijönnie.
Vendég
 


Tényleg Kavicska: vannak képek a gyerekszobáról?
Vendég
 


Sziasztok!

Csakegy!
Tegnap Apa jelölt éppen csak kifestette. Folyamatban van a dolog... :) A folymatot is dokumentáljuk képekben, de csak a kész szobáról teszek fel képet. Az pedig még odébb lesz! (Január)
Csak mindenhol azt olvasom, hogy idejében kell kifesteni a babaszobát, hogy legyen elég idő arra, hogy tökéletesen kiszellőzzön. Hát akkor mi elég idejében elkezdtük. :lol: :lol:

Tegnap folyamatosan néztük a kész festést! Az Embert kellene látni, ahogy áhítattal nézi a szobát (eddig raktárszobának használtuk, tényleg nem tudom, hogy a sok kacatot ezután hova teszsük :shock: :? :lol: ), hogy a gyerekének készül! :)

Ez nagyon tetszett, ahogy a versengést leírtad a hasonló korú babáknál. :lol: :lol: Mindenki büszke a gyerekére és szerintem az teljesen természetes,hogy minden anya azt szeretné, ha az Ő gyereke lenne a Tökéletes! És ha szembesülni kell, hogy bizonyos tevékenységben egy picit lemaradt... (aminek egyébként semmi jelentősége), akkor biztosan kellemetlen lehet! Nincs gyerekem, de láttam a hasonló korú (6 hét van közöttünk az Ő javára) unokatesommal. Nem is mi versengtünk, hanem a szüleink :shock: , hogy ki hányast kap, milyen magas, hány kiló, mennyire beszél szépen, mennyit eszik, ki az okosabb :shock: , a szebb :shock: ... mi gyerekek untuk a legjobban. (utólag látom, hogy az ő anyjával volt a gond! :shock: )

Dimet!
Próbáld ki a Norbi menüt! :) Csak nehogy elfogyj tőle!
Érdemes kísérletezgetni!
Apjuk hol táplálkozik? Neki is kell főzni? Vagy van a melóhely közelében ebédelési lehetőség?

Szerintetek, ha berugom a porszívó motorját a szomszédok verni fogják az ajtót? Vagy esetleg megúszom anyukám emlegetésével? :?

Olyan disznó idő van, hogy döbbenet!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?