Új privát üzeneted érkezett!

Üdv Szánik!

Katica,
ezt régebben már írtam neked egyszer, hogy bizony a legtöbb esetben nem lehet megnyitni a petevezetőket laparral, és ha meg is lehet, az eredmény valószínűleg nem lesz tartós... ez az én dokim álláspontja is.

Igen, a Kaáliban több példa van, hogy nem, csináltatják végig a 6 inszemet, ha nem látják semmi értelmét és te is úgy úgy akarod, akkor lehet váltani a lombikra. Nem követem a statisztikákat, de általában, ha a 3. (4.) inszem se sikerül, akkor az 5.,6. sem szokott.

Monyóka,
:( mi van? :?
angel37
 
 


Monyó,
úgy értem, biztos ez, hogy meg fog jönni? Miért vagy ilyen biztos?

Utrót nem hagyunk abba, míg nem biztos a nem!!!
angel37
 
 


Kamilla
volt hsg-m az 1ik átjárható csak, pont ez a legsz@rabb variáció.
Angel
bocsi, lehet hogy írtad, biztos olvastam is, de tényleg tele van most a fejem mindennel :oops: Igen ha 3-ig nem sikerül akkor már nem is szokott....ezért nem értem ha 1ik intézetben orvosilag magyarázható 3 után a lombik a másikban miéert nem?Lehet át kellene mennünk a Kaáliba. :roll:
katica_75
 
 

 
 

angel semmi tunetem hogy meg akarna jonni de a hom leesett az alaphomre es az nem szokottt vissszamenni.reggel nem teszteltem,nem lattam ertelmet.

Kép
monyo83
 
 


Katica,
több intézetben azért nem csinálnak ilyet, mert a trv előírja a 6-ot, és ezzel nem akarnak/nem mernek ellenkezni. (Legalábbis gondolom ezért.) A lombik sokkal költségesebb, jobban megterheli a TB-t, mint egy inszem, és vmiért - hacsak nem eleve indokolt a lombik - ennyi inszem után veheted igénybe a jóval drágább lombikkezelelést.
Vagy valahogy így... Ettől még persze az egyedi esetekben nem jobb... :?

Döntsd el, hogy hogy is lenne neked jobb, és ha nagyon nem akarsz végigmenni a 6 inszemen, akkor nyugodtan nyergelj át!

Monyó,
sajnálom, ha ez a helyzet, elhiszem, hogy rossz érzés :(
Nem is jövök a szokásos ökörségekkel...
Hány nap telt el az akció óta?
angel37
 
 


angel pont kete mar nem volt ott a tuszom.

erdekes hogy mikor mar azt hiszi az ember hogy nem johet meg tobbb rosz hir akkor megint fejbe vagjak.
apunak ma tudjuk meg hogy levagjak a labaujjat vagy esetleg meg a labat is,bar ezt ketlem de....nem lehet tudni.ezt mar megemesztettem de most mondja anyu hogy tobb helyrol vajdasagbol kaptak behivot a hadkoteles katonak.na mar csak ez hianyzott az idegeimnek.
delen eleg nagy "buli" keszulodik es innen viszik a fiatalokat,na az en ferjemet nem viszikel az tuti mert azt nem birnam ki.kicsit most kiborultam.

Kép
monyo83
 
 


Jajj Monyó! :cry: El sem tudom képzelni milyen lehet odaát a helyzet! Nem tudtok ide átjönni, hogy biztonságba legyetek? Olyan hihetetlen, hogy nem is olyan messze még ilyentől kell rettegni! Én belepusztúlnék! :cry:
Vendég
 


Jajj és Fannikám! Annyira örülök nektek! Én biztos voltam a 3 babában, ilyen HCG színt mellett! :wink: Sajnálom azért azt az üres petezsákot, viszont nagyon örülök a két babádnak! Sok-sok boldogságot kívánok és gondtalan babavárást! :wink:
Vendég
 


Monyó,
Apukádnak a legeslegjobbakat! Remélem az ujja is megmaradhat!

Jaj, borzasztó lehet, hogy viszik a fiúkat katonának :( Júj, nagyon remélem, hogy ti kis családotokat ez nem érinti!

Miért ez a sok aggódnivaló és igazságtalan dolog az élettől? :(
angel37
 
 


na most beszeltem a ferjemmel.igen viszik,o is hallota.
egy dolgom van,ha jon a katonasag letagadni hogy vele elek.

Kép
monyo83
 
 


:(
Ha letagadod, akkor meg tudja úszni? :oops:
angel37
 
 


angel.
igen ez az egy megoldas van.igy nem tudom hol van tehat nem talajak meg tehat nem vihetik el.

Kép
monyo83
 
 


Értem... hát remélem beválik! Vagy inkább, hogy mégse fogják keresni. Jaj de szar ez! :(
angel37
 
 


Monyo
Erre nem is találok szavakat..hogy nektek még ilyenektől is rettegnetek kelljen napjainkban...nem is tudom mihez kezdenék ha a mi fiuinkat fenyegetné ilyesmi. :cry: Nagy lelkierőt kívánok Neked!!! Szorítok apukádnak.

Kamilla,
Láttam a babókat a másikon!!! :lol: :lol: nagyon kis formásak! :wink:

Én közben kiötlöttem legújabb b tervemet, és kicsit már jobban is érzem magam..bejelentkeztem a K.-ba!! Dec11.!Meglátjuk ott mit javasolnak...Csak apának kell még vhogy elővezetnem....egyébként nagyon kedves volt a hölgy ..(bár e téren F-el sem volt bajom.)
katica_75
 
 


angel katica en rettento bizom benne hogy nem lesz szuksegem hazudozni csak szerettem volna felkeszulni erre a lehetosegre is.jobb felni mint megijedni.

amugy meg mindig nem jott meg :?

Kép
monyo83
 
 


Monyó ezt már a hírekben hallottuk, hogy ugye a Koszovói albánok el akarnak válni Szerbiától. és a politikusokat felszólították, hogy csináljanak valamit, és erre ők kiküldték úgymond felkérésrere a behívókat! de sokak szerint nem lesz semmi gond

http://www.lanchidradio.hu/albania_eleg ... l_20071118

http://nol.hu/cikk/472732/

Rméelm tényleg nem lesz semmi gond!Ölellek! :cry:
Vendég
 


boni igen errol van szo.remelem en is hogy nem lesz gond mert azt megint azzok szivjak meg akiknek semmi kozuk az egeszhez.
A szerbeknek koszovo a bocsoje,igy mondjak, es akar verukkel vedik amik az ovek,hat vedjek nem banom csak ne a magyarokkal.

na de nem akarom elrontani a topikot.majd lesz valahogy ,mindenesetre vigyazunk,zarjuk a kaput,lehuzzuk a redonyt.

Kép
monyo83
 
 


megint en.

apunak amputalni fogjak a labaujjat,mert nem vettek eszre hogy junius ota :?: :idea: el volt neki torve es mostmar nem mentheto meg :twisted: azt hogy most mit erzek az orvosokrol azt inkabb nem irom le mert csunya lenne.5 honapig szenvedett hiaba edesapam.
idokozben iszonyu gorcsok kozepette megjott.

szoval szep napom volt :?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Jaj, Monyókám, miért jár rád így a rúd! :?

Szegény apukád! :( Hogy nem lehet egy törött lábujjat észrevenni? Hogy juthat az idáig, hogy le kelljen vágni...

Nagyon remélem, hogy mégse lesz olyan, hogy hazudozni kelljen a párod miatt! Szerencsét, kitartást, mindent, ami ilyenkor jól jöhet!

Katica,
hú, máris léptél? :wink:
Melyik doki?
angel37
 
 


Sziasztok!

Ú Monyó. Ez nagyon kemény. :(
Annyira sajnálom. Ennél a 2008 mostmár tényleg csak jobb lehet!!!!!!!!


Bonikám!
Szupcsi jónak tűnik a görbéd.
:wink: (Újabb ikres dobbantás lesz? :) )

Kamilla!
zabálni valók a lurkóid. :)

Fannikám! :)
Azért a héfői UH után adj még hírt.

Katica!
Nagyon jól döntöttél én is ezt tettem volna.

Angyal!
Mégsem csinálok krampampulit. Egyenlőre.
Na megnéztétek a kenelt? vagy mosta hétvégén nézitek meg? Raksz majd föl fotót a kutymákokról?


puszilok mindenkit.
Vendég
 


Monyó!

Ha átjöttök Magyarországra, az szökésnek számít?
Borzalmas sorozat. :-(

Fanni!

Még nem is gratuláltam a sok babához. Sok erőt, és boldogságot hozzájuk! :wink:

tjuca
 
 


sziasztok.

ma mar jobban :wink: koszonom amiket irtok jol esik.

juca nem tudunk atmenni.most abban bizom hogy csak megegyeznek valahogy.tegnap nem tudtak de folytassak a targyalasokat.en inkabb a ferjem reakciojatol vagyok szomi,nem azt mondta amit vartam.

Kép
monyo83
 
 


Junko,
majd talán szilveszterkor! :wink:
Ha minden igaz, most hétvégén nézzük meg a kennelt, de azt már most tudom, hogy nem lesz digi gép nálunk... :?
Na mindjárt kitalálok vmit! :)

Monyó,
tényleg ez nekem is eszembe jutott, hogy esetleg átjöhetnétek, de nyilván az sem egyszerű... :wink:
angel37
 
 


angel37
 
 


lanyok elkepzelheto hogy valakinek nem jon meg mert magneb6 ot szed.?

tegnap nem jott meg csak pici rozsaszin volt a papiron.azt hittem reggelre it a niagara de semmi.utrot abbahagytam tegnap.
reggel nem mertem hot,az iment mertemkb(36,7re szamoltam)erre 37,3lett hogy a fenebe fog nekem iylen ho mellet megjonni?
ma nem vettem be a magneb6 ot hatha.

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
a MgB6-tal nem függ össze a vérzés!
angel37
 
 


Monyó!

Csinálj tesztet...

Jól emlékszem, hogy a férjed szerb?

tjuca
 
 


tjuca ha nem jon meg holnap csinalok.

a ferjem horvat-magyar

Kép
monyo83
 
 


Angel,
nagyon édik a kutsuk főleg mikor 1 rakáson van az egész alom! :lol:

A Kovács P.-hez adtak időpontot, -kérdeztem a te dokidat mert arra az 1re emlékeztem- de azt mondták hozzá kb. 1 év múlva tudnak adni... :shock: Talán nem ez a doki a legnépszerűbb de jókat olvastam róla is, ismered? Gondolom ott már csak profik dolgoznak 1ébként is....

Monyo
ez furcsa...drukkolok azért továbbra is!
katica_75
 
 


Katica,
nagyonis jó helyen vagy!
Fanni dokija is ő! :wink: A Csillagszemű! :D
A honlapjukon megnézheted képen is! :wink:

De tényleg mindenki profi!
Krizsa dr sajnos most nem fogadhat új pácienst, amígy le nem farag a mostaniakból... (1 év, nem semmi) Úgyhogy igyekszem! 8)

Ugyi? A kölykök egy rakáson, nekem is az a kedvencem! :D
angel37
 
 


nekem is K.P az orvosom! nagyon szeretem! :lol: és bízok ebnne, hoyg 19én célbairányította Nekünk a katonákat! :lol:
Vendég
 


Na, kell még több megerősítés? :lol:

Persze majd élőben, de tuti nem fogsz csalódni!
angel37
 
 


Grönland :P
Köszi!

Juca :P
Majd még meglátjuk a "végeredmény" babaszámot... de köszi!

Angel :P
Én nem is tudtam volna választani, annyira édesek azok a kutyik! :P

Monyo :P
Drukk!

Junko :P
Persze hogy, bár úgyis át fogsz lesni :wink: :lol:

Katica :P
A legjobb kezekben leszel :wink:

Boni :P
Én nem láttam a görbédet, de az izomgörcs nagyon jó jel!

Fanni m.v. (mint vendég :lol: )

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Fanni m.v.:lol:
de jó hogy beugrottál!! :lol: édi a matricád!

Angel, Boni,Fanni
de jó,akkor nagyon örülök,biztos a sors akarta így! Csillagszem??:oops: 8) :lol:
Sztetek fog kérni friss hormonokat ?-mert több mint 1 éves minden eredményem.Mert akkor levetetnék hormonos vért h. legalább azzal ne kelljen új ciklust várni.(Muszáj a 3.napon levenni mert most kezd megjönni és így max. holnap v. hétfőn tudnám)
katica_75
 
 


Katica :P
Köszi! :D
Igen, 3. napi hormon kell, s bizti kell neki friss. LH, FSH, Prolactin, Estradiol.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


KAtica Csillagszem ám! :lol:

Idézem férjem első konzi után:

NA ide se fogsz egyedül járni! :lol:
Vendég
 


Szia Monyó,

Végigolvastam a kálváriád kedves Monyó. Hallottam én is a hírekben, hogy hívják be a magyarokat Szerbiában. Remélem, ti meg tudjátok valahogy úszni.
Apukádat is rettentően sajnálom. Ezt el sem tudom képzelni, hogy ilyen megtörténet!

Próbálj pozitívan gondolkodni, bármennyire nehéz is ebben a helyzetben! Az szerintem segíthet.

Egyébként mit jelent a topic neve?

krévi
krévi
 
 


Krévi,
"száni" a szánalmasból jön! :wink:

Már egy ideje idétlenkedtünk ezzel a saját bénaságunkon, és Monyóka egyszercsak megindította a topicot! :)
angel37
 
 


Monyó!

:shock:
A tesztet viszont várom. :lol:

Boniko!

Az izomgörcs jó jel. :lol:

tjuca
 
 


lanyok megegyszer koszonom de hajra 2008 :!: az lesz az en evem.most 1cn :? :lol:
aztamindensegit de jo szilveszterem lesz,csuhaj :lol: :lol:

apurol is jo hirek jottek,meg lesz mutve ami nagyon jo hir.ami kevesbe hogy rengeteg penzbe kerul(itteni viszonylatban 1 evi fizetes)de szerencsere sikerul osszekapani a penzt.rendezodni latszanak az ugyek.csak semmi baj ne tortenjen mostmar.

annak ellenere hogy verzek most egyaltaan nem vagyok szomi.a lenyeg hogy akiket szeretek biztonsagban egeszsegben legyenek.

Kép
monyo83
 
 


Jesszus lányok most esett le, hogy szegény megboldogult nagyapám 6 évesen mindíg azzal cukkolt: "hogyha eljő majd a Csillagszemű" :shock: :shock: :lol: :lol: eddig azt hittem a férjem az! :lol: de lehet hogy a Papa tudta már?!!? :lol: (jaj úgy kirázott a hideg ahogy ez beugrott...na én sem leszek már dilisebb,mi?) 8)

Boni, tök jó a görbéd!!
Kókuszka?

Angel
ja hogy ennyire sokan vagytok K.bácsinál??? Akkor márcsak emiatt is húzzatok bele!
:P
Már megszülettek azok a babyk akik közül elhozzátok a kutyust?
katica_75
 
 


Monyo,
Sajnálom hogy nem sikerült, annak viszont nagyon örülök hogy pozitív fordulatot vettek a dolgok apukádnáll!

Igazad van, bíznunk kell hajrá 2008!!! Megvannak már a cuccok szilveszterre??
:lol:
végül nekem is 1cn.
katica_75
 
 


Monyóka
hát egy :( azért jár az 1 cn-re, de nagyon örülök, hogy nem vagy kiakadva és annak is, hogy apukád esete a lehetőségekhez mérten a legjobban alakul!

Elbúcsúztatjuk a fenébe ezt az évet, és hajrá 2008! 8)

Katica,
akkor itt van, eljött a Csillagszemű! :lol: Ez kell, hogy jelentsen vmi nagyon jót, nemde? :wink:

A kutyubébik márciusban fognak születni és sajna még az se fix, hogy jut belőlük :? , de mindenképp elmegyünk körülnézni! :D
angel37
 
 


haliho sziasztok.

na kesz lettem 8 kg am pogival most vittek el,na meg mar voltam reggel apunal is begyujtani most pakolaszok.jol kivagyok mar faradva.

katica cucok szilveszterre?hat eddig semmi :roll: nem is tudom mit csinaljak,a parom fintorog az otletemre :cry: nem tudom azert bevalaljam-e vagy hagyjam a fenebe.
(vegul is ugyis olyan reszeg lesz hogy mindegy mi lesz rajtam)


angel.igen hajra 2008!az lesz a mi evunk.

Kép
monyo83
 
 


Angel,
igen remélem h.a helyemen leszek már... :shock: :lol:

Ilyen népszerűek a beagle-k mostanában vagy csak ez a kenel?Kiállításra is vinnétek? Akkor azok kb. júniusban hozhatók el...(mi legalábbis 6-7 hetesnél előbb nem adtunk el kutyit).Biztos nagyon cukik lesznek..A népligetben asszem van külön beigle csoport a kutyasuliban mert olyan kis makrancosak, hogy velük külön foglalkoznak :lol: :lol:
katica_75
 
 


Monyoka,
pedig sztem. tök jó ötlet. :lol: tarts ki mellette ha már ilyen jól kitaláltátok...
8kg pog??mmmhhh fincsi...
katica_75
 
 


Monyó,
8 kiló pogácsa??? :shock: Le a kalappal! Nem kevés! És biztos nagyon jóóó! :)
Munkába jövet vettem én is tökmagosat, de sajnos nem Monyó-sütésű volt...

Katica,
Úgy veszem észre, hogy népszerű lett mostanság a beagle, egyre többet látok, hallok, hogy vkinek beagle-je van!
Ez a kennel állítólag vmi csúcsszuper! :)

Mi nem akarjuk kiállítani! Csak LEGYEN nekünk! :D

Volt három kutyánk (spánik), őket is 6hetesen hozhattuk el, persze, korábban nem szabad! :wink:
angel37
 
 


Helló Csajok!

Élek ám, csak nem volt idő jönni, meg nem is vagyok a topon. Tegnap rókakoma volt, ma meg eléggé fáj a hasam ... Megint a duphaston.

Katica hát a te helyedben lehet én is így döntöttem volna .... mert ennyi orvos és mind mást mond ... kíváncsi vagyok a kaáliban mit fognak mondani.
kokusz
 
 


Üdv Szánikák!

Voltunk ma kennelben! Azóta csak olvadozom! :D :D :D
Elöjegyeztünk is kiscsajt a márciusi alomból, innen már csak a természeten múlik! :wink:

Kókusz,
drukkolok, hogy most legalább ne hiába légy rosszul! :wink:

Utálom Duphastont, haragszom rá a múltkori átverés óta! :evil: Az Utro is utálatos, és múltkor a progiszurival is megszenvedtem... egyáltalán, utálom a progipótlááááást! :roll: De hát anélkül nem megy! :? :)
angel37
 
 


De jó lehetett Angel, biztos nagyon édik voltak! Ez a március nagyon ígéretes hónap lesz Nektek! :D

(Én akkor már inkább az utrora szavazok)
katica_75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?