Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszifül!
Nagyon jó, hogy ilyen "terjengős" vagy!
Tényleg szuper jó olvasni az élményeket, érzéseket!

Ha lehet én is megnézném a csöppséget:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe! Látom beújítottál. Az előző kép olyan "Törpés" volt.. Persze ez is jó :) Én olyan kezdő vagyok, honnan és hogyan lehet ide képet rakni??

Nyuszifül, én is szívesen olvasom az élményeket.
mazsi02
 
 


Kjaja! Egy kicsit megijesztettél. Jobbulást kívánok a párodnak!!!! Jaj, nem is mesélek a férjemnek semmit a biopsziáról. Féltem őt nagyon. Nekünk a Telki kórházban lesz a műtét, és azt mondta a doki, hogy altatni fogja. Viszont a lábadozás hetekig tart. Tényleg így van?
Mi még nem tudjuk, hogy mikor legyen a biopszia, mert építkezünk és a férjem munkájára most nagy szükség van... nem tud itthon pihengetni a műtét miatt. Úgyhogy halasztjuk a biopsziát.
Nekem dec. 17-én fog csak kiderülni, hogy hogyan reagál a pajzsmirigyem a gyógyszerre, .. és lesz még egy pajzsmirigy UH-om is...úgyhogy a hsg-t sem siettetem. Jó lenne, ha januárban nálunk is beindulna a gépezet! Szerintem idén már nem sok minden fog történni.
Mazsi! Képet a profilodban tudsz feltölteni. Válassz ki magadnak egyet, kicsinyítsd le, tedd gif-be vagy jpg-be és az avatarnál töltsd fel! Ha nem voltam értehető vagy nem boldogulnál, szólj! Segítek!! :wink:
Vendég
 

 
 

Gyertek a táblába! Írjátok meg Tobinak!!!
Tobi! Fantasztikus csajszi vagy! Tetszik a tábla! Köszönjük a munkádat!! Ügyi vagy :)
Vendég
 


Sziasztok!

donor bébis téma: hááááát Nyuszifül már mindent leírt! De tényleg mindent!
Amint megszületik a baba (első) és megmutatják - főleg ha még meg is foghatod rögtön - szerintem abban a pillanatban elfelejted hogy ő donortól van!
Nálunk apjuk is nagyon szeretet volna ott lenni mindkét kisfia születésénél, de :cry: sajna nem jött össze egyszersem! De a lényeg hogy mindketten egészségesek!
Nálunk egyébként ügye deréktól lefelé tiszta apja mindkét gyerek!
És én ha tehetném pár év múlva bevállalnék még egy babócát! Csak az a baj, hogy apjuk már most megmondta hogy itt megálltunk, talán ha máshogy alakultak volna a dolgok. De hát ugye - ha - ezt a szót el kell felejteni!

Úgyhogy olyan dolgokon amin nem érdemes gondolkozni ne gondolkozzatok!
Csak előre!
Csak az számít, hogy egészséges babáitok legyenek, akiket nagyon nagyon szerettek, és akik viszont szeretnek!
Nálunk egyébként Ákos tiszta apa őrült! Én meg csak úgy vagyok!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

donor bébis téma: hááááát Nyuszifül már mindent leírt! De tényleg mindent!
Amint megszületik a baba (első) és megmutatják - főleg ha még meg is foghatod rögtön - szerintem abban a pillanatban elfelejted hogy ő donortól van!
Nálunk apjuk is nagyon szeretet volna ott lenni mindkét kisfia születésénél, de :cry: sajna nem jött össze egyszersem! De a lényeg hogy mindketten egészségesek!
Nálunk egyébként ügye deréktól lefelé tiszta apja mindkét gyerek!
És én ha tehetném pár év múlva bevállalnék még egy babócát! Csak az a baj, hogy apjuk már most megmondta hogy itt megálltunk, talán ha máshogy alakultak volna a dolgok. De hát ugye - ha - ezt a szót el kell felejteni!

Úgyhogy olyan dolgokon amin nem érdemes gondolkozni ne gondolkozzatok!
Csak előre!
Csak az számít, hogy egészséges babáitok legyenek, akiket nagyon nagyon szerettek, és akik viszont szeretnek!
Nálunk egyébként Ákos tiszta apa őrült! Én meg csak úgy vagyok!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Mo, az én páromnak csinálták altatásban és gerincérzéstelenítéssel is. Az utóbbi után néhány óráig kellemetlen volt, míg ki nem ment az érzéstelenítő hatása. Aznap haza is engednek. A férjem 2 napig volt itthon (de feküdni akkor sem kell), aztán már ment dolgozni, csak vigyázni kell a varratra.
Kösz a segítséget a képről, megpróbálom..

Erika, Nyuszifül, jó olvasni titeket.
mazsi02
 
 


Mo,
aranyos vagy :lol:

És megszületett :P
Kép íme ;) puszi

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Erika várjuk a fényképet! :D

Tobi,
Jó a tábla! Ügyes vagy! :wink:
Vendég
 


Tobi! Jó lett a tábla!
Bella! Mazsi! Gyertek a táblába! Írjátok meg az adatokat Tobinak!
Mazsi! Milyen képet szeretnél feltenni a neved mellé avatarnak? Még nem foglalkoztál vele vagy elakadtál valahol? Nem látlak... :)
Köszi az infót a biopsziáról!
Erika! Nyuszifül! Annyira jó, hogy leírjátok az érzéseiteket!!! Jó volt olvasni benneteket! Nagyon kell a lelkünknek!!!! Erőt adtok.
Vendég
 


Mazsi!
Visszatörpésedtem! :wink: :lol:

Mororo
ha a Bógyi doktorúr csinálja a műtétet,akkor ne aggódj, hamar felépül a párod, és nyoma sem marad!
Három nap otthon pihi mindenképp kell,és utána is lightosan, de egy nap után már fájdalmai nem is lesznek!!!
Az én párom nagyon jól élte meg a dolgot! A doktort pedig egyenesen isteníti :lol:

A tábla tökéletes!
:lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Bella, Mo, Törpe
arik vagytok, mindjárt elpirulok :oops: :lol:

Mazsi, Bella
jöttök a táblába? :wink: :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Tobi, tényleg ügyi vagy! Megyek én is:
Mazsi, Kaáli, azoospermia (mily meglepő), 1 lombikon túl sajáttal, következő stimu jan. közepén várható

Bella, hogy vagy?

Mo, építkeztek? Hol tartanak a munkálatok?
A képkereséssel és -felrakással pár percig foglalkoztam. Majd szánok rá egy kis időt....

Törpe, meggondoltad magad és "visszatörpésedtél"?? :lol:

Legyetek jók!
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Én ritkán írok, de mindig olvasgatlak benneteket. És ÚGY szeretnék bekerülni a táblába!!!

lugi, 27, Bp., BMC/Wiegandt, azoospermia, januárba laparoszkópia, utána konzultáció

:D Üdv!
lugi
 
 


Sziasztok,

Lugi, üdv köztünk :wink:

Törpe Te már szúrod magad?

Nyuszifül, Erika köszönöm az írásotokat az érzésekről. Kicsit megnyugtattatok.

Mo Ti most hol tartotok?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Tobi, Csibe! Küldtem képet privátban.

Tobi! Köszi a táblát! Nagyon helyesek azok a kis babacsomagok :lol:

Mo! A férjemnél a biopszia helyi érzéstelenítéssel történt a Szabolcs utcában, talán egy vagy két éjszakát töltött bent, már nem is emlékszem. Ő két napot akart itthon maradni vele, utána már ment volna dolgozni. Na erről lebeszéltem és még ápolgattam néhány napig;o) Összesen talán egy hét esett ki neki.

nyusziful76
 
 


Törpe! Neked is ment.

nyusziful76
 
 


Nyuszifül:)
Gyönyörű:)

Csibe!
Elvileg holnap kezdenék, de még nem jött meg....igaz fáj ...de még csak ennyi :?

Lugi!
Üdv itt!
Előzmények? Volt már próbálkozás, vagy még csak a vizsgálatokon vagytok túl?

Mazsi
Igen :lol: Ez a morcos macsek tényleg olyan mint én a reggeli kávé előtt :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Köszi nektek a biopsziás infókat!

A helyzet a következő: a pajzsmirigyes gyogyikat szedegetem rendesen. Dec. 17-én vérvétel. Utána pajzsmirigy UH. Ha mindez megvan, és a férjem is rászánja magát a biopsziára akkor még idén biopszia és egy konzultáció a dokival. Ha nem, akkor januárban lesz a biopszia és a beszélgetés a továbbiakról. Egyelőre áll a dolog. Mi most lélekben készülünk :oops: :lol:

Igen Mazsi, építkezünk. A fűtésszerelés és a vízszerelés van most toppon. Nagyon fontos idén megcsináltatni. .. úgyhogy gőzerővel rajta vagyunk az ügyön. Még legalább 1-2 év, mire költözhetünk. :?
Törpe! Remélem, tudod kezdeni!! Mennek a drukkok!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mo, a pénz miatt csak költöztök jövőre???
Nekünk nem is mondták mikor kell konzultációra menni! :roll:
Párom idén szeretné a biopsziát! De én meg Telkit nem szeretném!

Kép
kata05
 
 


Igen Kata! Elsősorban pénzkérdés..
Miért tartotok a Telki kórháztól? A konzultációra kérjetek időpontot! Telefonálj be! Bár, szerintem a biopszia után lenne érdemes. A pajzsmirigyeddel mi a helyzet? Neked is most derült ki az alulműködés?
Vendég
 


Mo, már most be kell telefonálnom???? Csak jövő héten lesznek a vizsgálatok!

Kép
kata05
 
 


Jaj, dehogy!! Ne haragudj! Nem akartalak félrevezetni! Természetesen nem kell telefonálnod! Azt olvastam, hogy nektek nem mondták meg a konzultáció időpontját. Erre írtam, hogy akkor telefonálj. Félreértettem valamit. A vizsgálat időpontját tudjátok. Miért is kéne telefonálnotok??? Bocsi! Biztos a pajzsmirigyem az oka :mrgreen:
Vendég
 


Kata! Mi a helyzet a Telki kórházzal? Miért nem akarod a műtétet a Telkiben?
A pajzsmirigyre te is kaptál gyógyszert? Mikor derült ki, hogy gond van vele?
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!
Vendég
 


Mo, írtam privit!
Egyébként Telkit a pénz miatt nem szeretném, sztem drága!
A pajzsmirigyemre még nem kaptam gyógyit, előbb kontroll, mert júliusi az előző véreredményem! A gond múltkor a konzultáción derült ki, ez volt az első amin megakadt a Tanár Úr szeme!

Kép
kata05
 
 


Kép

Lányok,
Nektek volt vmi különleges tünet a pajzsmirigyetekkel a probléma kiderülése előtt?

Mo,
kívánom, hogy minél hamarabb költözhessetek, a trónörökösökkel :wink:

Kata,
utólagosan is Boldog Névnapot! :P

Mazsi, Lugi
táblicskuban vagytok :wink:

Nyuszifül,
Édes a kishercegnőtök! :P

KépKép
tobi
 
 


:roll: sehol senki? :roll:
Kép

Ma elkezdtem a második stimut!
Remélem sok szép tüszőt sikerül növesztenem :lol:
Hétfőn megyek majd ultrahangra, és akkor kiderül mennyi indult el!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Lányok, köszönöm a köszöntést!!

Törpe, nagyon fogok drukkolni!!

Kép
kata05
 
 


Kata köszönöm!
Ránk fér a drukk:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe,
nagyon szorítok nektek!
Vendég
 


Bella
Neked is köszönöm! :D

Ismét lelkes vagyok!
Pedig a múltkori csalódás után azt hittem, hogy a következőt majd csak napirutinként nyomom! DE most újra reménykedek!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpehzs, mennek a drukkok, szoritok nagyon, hogy minden rendben legyen. Párodnak a biopsia 9 körül lesz?

Mi még mindig nem beszéltünk a biopsiáról :oops:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe
köszönöm a drukkokat! :lol:

Tanárúr 10-12 közé tervezi a leszívást, és még nem döntöttük el, hogy aznap vagy előtte legyen a biopszia.

Még van időtök eldönteni! (mondom én, csak épp én mindent szeretnék azonnal tudni, vagy eldönteni :wink: )

Most koncentrálj a fogyira, meg a hysterora, az hétfőn lesz, ugye?
Én is hétfőn megyek! :lol: Vagy nem a Jánosban csinálják?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpehzs, Uzsokiba csináltatom a hysterot. Fogyásról sem tudok beszámolni, e téren nagyon el vagyok keseredve. Az az egy biztató, hogy nagy súlyom , és nem utolsó sorban a 33 évem ellenére tökéletesek lettek a 3. napi hormonjaim.
Kacsingatok megint a candida diéta felé, habár a körülöttem található dokik, mind azt mondják, hogy candida betegség nincs.Nem tudom, de a lombikok közötti szünetekben mindig hizok, hizok.... :cry: :cry:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
Sajnálom :cry:
Bár az igaz, hogy ha ez baj lenne, akkor a hormonszint sem lenne rendben! :wink:

Candida van!(szerintem)
Anyukám allergiás volt, és kiderült, hogy a candida miatt! 1,5 évig szigorúan csinálta a diétát, és tökéletesen elmúlt az allergiája!

Ő zuglóba járt.
Te voltál már teszten? Vagy csak vizsgálódsz a témában?
Én megcsináltattam a tesztet, de mivel nekem nem voltak vészes bajaim, én nem tudtam kitartó lenni!
Nagyon szigorú diéta, ez tény!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe, én is szorítok!!!!!!!!!!!!
Szerintem ha már így vagy úgy de kell biopszia, érdemes a punkció napjára időzíteni, mert akkor friss anyagból dolgoznak, és a többit úgyis fagyasztják. Meg hátha embrikéket is :wink: Az előzetes biopszia akkor érdekes, ha a nő nem kezdi el a stimut, csak akkor, ha már tutira találtak. Ja, és a biopszia előtt közvetlenül (legalábbis nálunk így volt) érdemes egy mintaadás, sose tudni alapon (a kisfickók nagyon kiszámíthatatlanok ugye), lehet nem is kell a biopszia. Egyébként nálatok hogy is volt??.. A múltkor minden szalmát felhasználtak?
Drukk++++++++

Csibe, neked miért most kell hiszteró, és miért a vérvétel?
mazsi02
 
 


Mazsi,
köszi :lol:
azt mondta a doktor, hogy az is jó, ha egy nappal előtte van, és egy napig valami tápoldatban van, így "jól kiázik" :roll: tehát semmiképp sem fagyasztanak:)


nem értek hozzá:) ha megyek legközelebb megkérdezem melyiket is javasolják :lol:

sajnos igen :cry: csak így találtak elég kisfickót....és sajnos azok sem "működtek" :(

de most ebben az időzítésben nagyon reménykedem! :lol:

volt mintavétel legutóbb is, sajnos egy sem volt, de azért mindig megpróbáljuk :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Tobi,
Köszi nagyon klassz! Köszi!
lugi
 
 


Sziasztok,

Lesz biopsia, de megbeszéltük, hogy elinditjuk az örökbefogadást is.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
Akkor a donor szóba sem jöhet?
Vendég
 


Bella. Az elől sem zárkózik el a párom. Azt beszéltük meg hogy, az összes lehetőségeinkel élni fogunk, de ha azokkal sem sikerülne babásodnunk, akkor már legalább pörögne a örökbefogadásos ügyünk is. Végülis annak az átfutási ideje igen hosszú, több év, az alatt sokminden történhet. Mi nagy családban gondolkodunk, több gyereket is bevállalunk. Nézegetek a neten, gyüjtöm-e témában az információkat.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Ja értem. Igazad van, azért remélem sikerül egy saját baba! Nagyon szorítok nektek!
Vendég
 


Szép Kép



Csibe,
Örülök, hogy megbeszéltétek, és beindultak az események :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe,
szia!
Szerintem inkább egy sapkás, sálas napocskát kellett volna betenned! :D :wink:

Olyan szomorúan néz az a kis macsak az avatarodban! :oops:
Vendég
 


macsak=macsek
Vendég
 


Sziasztok,
sikerült reggel az írásomnak elszállnia :twisted:
akkor újra

Törpe,
szupermegadrukk a stimuhoz és a biopsziához is :lol:

Csibe,
hétfői hiszterohoz is drukk előre +++++++++++
Mikor és hol csináltatnátok az újabb biopsziát?
Beindítjátok az örökbefogadást is, ügyik vagytok. Több lábon kell gondolkodni. Mi még nem filóztunk ezen egyenlőre :? De mi is nagy családban gondolkodunk 8) :D
Én megcsináltatok egy genetikai vérvizsgálatot, kitudja alapon. Addig is történik vmi.

Lugi,
:P

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
Hol csináltatod? Bejelentkeztél már? Én az Istenhegyin néztem, azt hiszem mi is nekifutunk.
Vendég
 


Bella,
Istenhegyibe szeretnék menni és még nem jelentkeztem be. Próba szerencs, ha nem is találnak semmi, akkor is ott van, hogy ezt is megnézettük.

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok! Törpe! Csibe! Nagyon szorítok nektek én is!!!
Bella! Gyere te is a táblába!
Az Istenhegyi génvizsgálatról írjatok légyszi bővebben! Mi megcsináltattuk. Az eredmény már talán meg is van a BMC-ben. Majd érdeklődök. Kíváncsi vagyok rá! Mi derül ki belőle? Mindenféle genetikai betegség? ... És ha van valami baja a férjemnek, akkor....?? :roll:
Vendég
 


Mo, én úgy tudom a férjed y kromoszómáját vizsgálják!
Mi is jövőhéten visszük a vért! Állítólag 3-4 hét mire kiderül vmi!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?