Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A kímélő üzemmód jegyében aludtam egyet a Dórival együtt. Irtó jól esett :)

Denika!

Ez a kíváság annyira szívből jött, még így olvasva is, hogy nem lehet, hogy ne teljesüljön! Tuti hamarosan lesz babátok!!! Nagyon sok drukkot küldök hozzá!

Szezso!

Köszi, most már semmi bajom. Már a hasam se fáj. É te?

Nellike!

Már biztos túl vagy rajta! Drukk!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hopp, most jutott szembe: Boni, te panaszkodtál, hogy fáj a torkod? Próbáld ki a Tantum Verde cukorkát, azt terhesen is szabad használni, és nekem nagyon bevált! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


NEmone :cry:

JA lelki szarságról inkábbnem írok! :twisted:

Évi köszi! laptető :wink:
Vendég
 

 
 

Évi!

laptető!!!!!!!! :lol: ezb remélem tudod,mit jelent? :roll: hogy nemsokára zebrásat tesztelsz :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


ja és görbém.. progi nélkül jól alakul de erre nem lehet alapozni Kép
Vendég
 


Boni!

Eszméletlen szép a görbéd! A leesésnél ágyazódott be a manó :) Miattad már nem kell izgulnunk úgy látom! :wink:

Vicuska!

Bár igazad lenne...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi drága vagy! :lol:

te neked mit mpondak? menned kell vérvételre? hányadik napon tesztelj? én nem emlékszem
Vendég
 


Boniko!

gyönyörűséges a görbuszod :wink: mér nincs neked progid? :roll: akkor pláné duplán szépséges :D
Vendég
 


Boni!

Két hét múlva tesztelnem kell, a vérvételt nem mondta. Azért én szeretnék majd menni :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

te kapsz progipótlást??????????
Vendég
 


Vicuska!

Én se kapok, Dórinál se volt :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


A mi doktorbácsink mán csak illen! :lol:
Vendég
 


Jó éjt!

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

rossz éjszakám volt, mert mindkáét vádlim begörcsölt egyszerre majdnem besz...m annyira fájt :oops:

utána elaludtunk, így ma nem mértem hőt
Vendég
 


Boni!
Vegyél magne b6-t! Tuti szer!!!!!!

Évi!
Ha nem kaptál progi pótlást, ihatsz napi 1 csésze palástfű teát, ez sokat segít. :wink:
20150601134430
 
 


Dviki szedem a mAgne b6ot :wink:
Vendég
 


Nellike! :lol:

milyen volt az inszem?hogy vagy?

Boniko!

pedig kivi lettem volna a hődre :wink:
Vendég
 


Vicus sejtettem :wink:

ja elkezdődtek a mensiszerű hasfájás, derékfájás :?
Vendég
 


Boniko!!!!!!!

az babás tünet is,hosz tudod :D :D
azér holnap mérj lécci hőt :oops: drukkolok,hőemelő,fájásűző megy++++++++++ 8)
Vendég
 


vicuska rendben(ha nem alszom el) :oops:
Vendég
 


Sziasztok,

tegnap olvastam, h nem érti vki, h miért nem maradt meg a baba inszem után, hiszen minden ok volt. doki sem érti.

megnéztem otthon a csodálatos utazás című könyvet, amiben a fogantatástól egészen a születésig leírják a baba útját! nagyon érdekes, teli van szép, érdekes képpel.
a könyv azt írja nagyobb esély van a lottó5-höz, mint 1 spermából terhesnek lenni!!! :shock:
a kiskatonáknak a helyzete nagyon nehéz, és mire eljutank a petesejtig az út tele van veszéllyel, akadállyall
1, a petevezeték kb 30cm mélyen lehet, amit el kell érniük. ez nekik km-et jelentenek, mert 1 óra alatt kb 1,5cm-t úsznak.
2, a hüvely alapvetően savas, ami a kiskatonáknak kedvezőtlen. igaz peteéréskor kevésbé savas a hüvely és az ondo lugos, de a savas közeg káros.
3, a méhszájat nehéz megtalálni, sok kiskatona be sem jut, mert a ,,falba ,, fúródnak.
így a több száz v tízmillióból csak pár ezer jut be a méhbe!!:shock:

ezek az akadályok inszemnél szerencsére nincsenek, de sajna még mindig vannak akadályok!

4, az érett pete az egyik petevezetőben van. tehát, ha a másik vezetékbe úsznak a fiúk ,akkor nem találnak ott semmit.
5, ha a jó irányba úsznak is akkor is a vezetékben vannak vmiféle bolyhok , amik foglyul ejtik a fiúkat.

így csak kb 500 kiskatona jut el az érett petéhez!!borzasztó!!!

szóval a legközelebbi inszemnél mondjátok a fiúknak , h mi mindenre vigyázzanak, merre menjenek!! :wink:

bocsi, sajnos nem tudtam olyan jól leírni ahogy a könyv, de ha vkit érdekel, akkor esetleg le is másolhatom , v bemásolhatom pontosabban.

még volt egy hasonlat, arra, h ha nem a megfelelő vezetébe mennek a fiúkák: minha a lazac a terméketlen folyómellékbe úszna az árral szemben. - kedves hasonlat nem??

fel a fejjel !!! a köv tuti meglesz!!!!

bocsi h hosszú voltam és regényt írtam!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


czinkeb köszi :lol:
Vendég
 


Czinkeb, én is köszi :D

Nekem még ma sem jött meg... lehet, hogy korai volt a tegnapi teszt? Na, holnap a kórházban tuti kiderül, hogy mi újság odabent! :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone> szurkolok!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nemone csuriban van érted a kezem!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvolt tegnap a 4. inszem. Érdekes, én sosem véreztem utána, úgy látszik a Z. dokinak a BMC-ben jó keze van. :D

Kicsit féltünk még reggel, mert a párom nem volt valami jó formában már napok óta és inkább megvártuk, míg szólnak, hogy minden rendben a mintával, mehetek. Aki nem jár a BMC-be az nem fogja tudni értékelni, amit most írok, de képzeljétek, hogy olyan kevés beavatkozás volt tegnap, hogy még ágyikó is jutott, teát főzött az Erzsike, és az inszem után vagy másfél órát feküdhettem. (amúgy, ha sokan vannak, csak egy fotel jut utána, ahol kb. 20 percig üldögélhetsz. Szóval most másképp volt, remélem ez jó jel :)

Egyébként megbeszéltem a dokimmal, hogy ez volt utolsó, ha ez sem sikerül, megyünk tovább februárban lombikozni. Azért bízom benne...

Desviki! Iszogatom a teát, hátha beválik :wink:

Nemone! Ne keseredj el, még nincs veszve semmi, a végleges, majd csak holnap dől el. Tényleg lehet, hogy korai volt a teszt. Drukkolok!

Évi! Nagyjából együtt fogunk tesztelti! Izgi.... :) Szorítok magunknak, meg persze a többieknek is. :)
nellike
 
 


Nellike!

Nagyon szorítok, hogy ez most sikerüljön! :lol: Érdekes, én mindig kaptam ágyat eddig, csak mind a kétszer a 4 ágyasban, és legutóbb tele volt, és hangzavar volt (az egyik lány férje szinte végig telefonálgatott :evil: ), így nem lehetett pihenni, vagy koncentrálni arra, ami éppen a pocakban zajlik...
Z. doki ebben a hónapban kicsit "durvább" volt, mert az elsőnél én sem véreztem, de a mostani után igen, bár most nem éreztem semmi fájdalmat. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nellike: Tök jó, hogy ilyen kevesen voltak, és pihizhettél. Mennek a drukkok! Ne legyen szükség arra a februári lombikra! :wink:
Én most legutóbb beültisekkel voltam együtt a 2-esben, ők "elaludtak", mire én végeztem, az egyiknek a férje is ott volt, nem nagyon volt kedvem még ücsörögni sem a szobában. Szóval kb. 2 percig leültem az egyik székre, aztán mentem a záróért, majd BKV-vel haza. Hát nem tudom, így mennyi az esélyem, de reménykedem.

Nemone: Szorítok Neked holnapra! Hátha tévedett az a teszt. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!
Na végre megjöttem bocsi, de nem értem rá. MUNKA!!!
Na ma megint voltunk dokinál UH-n. és miután 2 doki megvizsgálta a jobb oldalamon találtak egy 2,3mm-es petezsákot, de csináltak vérvétel, mert nem kizárt, hogy elhalt volt. Na annak az eredménye 163 egység lett az 1 héttel ezelötti pedig 526 egység. Szóval sajnos ez azt jelenti, hogy nincs baba. Sajnos :( :( :(
Most még nem tudom mi következik, mert eddig ugye az volt a baj, hogy nem látták, pedig minden pozitív volt. (vér, vizelet).
Szóval erre mondjatok valamit :?: :?: :?:
matyika79
 
 


Sziasztok!

Nellike!
Drukk, hogy sikerüljön, nekünk is a 4. a varázsszám.

Voltam ma dokinál.

Van egy Pacám! Jó helyen és csak 1. Szívecskét még nem láttunk, mert még fiatalka a terhesség. Jól gondoltam én, hisz nem félidőben volt a PÉ.
Láttam a petezsákot, van szép szikhólyag is. A dokim ennek nagyon örült, szerinte ez szuper jel. Páromnak külön elmondta a doki, hogy mi hol van, mi látható.

2 hét múlva mennem kell vissza, addig kímélő életmód.
20150601134430
 
 


MAtyika Sajnálom!

Dviki nem inszemed volt? nem értem! most összezavarodtam :oops:
Vendég
 


Matyika: Sajnálom! :cry:

Desviki: gratulálok!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Matyika :cry: :cry: :cry: (azért az a biztató az egészben, hogy sikerülhet!!!!)

Viki: úúúúúgy örülök a pacádnak!!! :lol:

Nemone: nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz :-D

Nellike: vigyázz magatokra! :-)


Csajok, csak nézek, hogy a központokban hogyan megy az inszem :shock: nekem sima kórházbán csinálják, és utána 3 órát kell feküdni és azán mehetek csak haza!!! Még az inszemes "székről" is vízszintesben kepesztek át a gurulós ágyra, amin a beteghordó áttol a kórterembe...(múltkor még át is emelt az ágyra :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó, engem is vizszintesben emeltek át a másik ágyraa KAáliban!, de én csak 25 percet pihentem kb. annyit lehetett....
Vendég
 


Szezso, Boniko: Hát igen, mindenhol másképp csinálják az inszemeket. A BMC-ben 5-10 percet kell feküdni a kicsit hátradöntött "műtőasztalon", aztán saját lábon el lehet sétálni a szobába. Még a lombikos beültinél is csak tolószékben tolják ki a lányokat. Biztos nincs sok jelentősége a vízszintes pozíciónak, vagy annyira picike százalékban járulna hozzá a sikerességhez, hogy nem érdemes vesződni vele.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Boni!
De inszemem volt, de a 17. napon csinálták meg. Menszi szerint 6+1 vagyok, de az UH szerint csak 5 hetes.

Szezso!
Nekem is 3 órán keresztül kellett a kórházban feküdni, úgy ,hgoy a medencémet megemelték, hogy jó helyre találjanak a Fiúk.

Jó, lehet, hogy nem kell 3 órát pihenni, de egy órát jó lenne.
20150601134430
 
 


viki így már értem :oops: ++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Czinkeb!
ez nagyon jó kis öszefoglaló :lol: csoda,hogy születnek még babák :roll:

Nemone!
drukk-drukk-drukk a vérvételhez :wink:

Nellike!
ez biztos jó jel!milyen teát iszogatsz?palástfűt? 8)

Desviki!
gratula a kis pacához!vigyázz magatokra nagyon! :P
Vendég
 


MAdárfüttyös szép jó reggelt!

MA megyünk szülőkhöz, Vasárnap leszek legközelebb!

Addig is mindenkinek mennek a ragacsok, drukkok amihez kell!
Vendég
 


Szép jó reggelt :)

Boni!

Mondom én, hogy gyanús vagy te nekem :) Most ez a vádligörcs is :wink: Mértél ma hőt?

Viki!

Kösz a tippet! Nagy gratula a kis "pacához"! Csinálsz neki vonalzót?

Czinkeb!

Köszi, hogy leírtad. Ilyenkor mindig csodálkozom azon, hogy egyáltalán születnek babák...

Nemone!

Kezd izgi lenni a helyzet! Nagyon drukkolok majd neked!

Nellike!

Biztos ügyesek lesznek a fickók! Ne legyen szükség a lombikra :)

Denika!

Nálatok is tuti rendben ment minden. Lehet, hogy neked pont a kevés fekvés jön be, ki tudja?

Matyika!

Nagyon sajnálom... :cry:

Szezso!

Nekem is vízszintesben kellett átevickélni a guriguris ágyra, és azon toltak át az őrzőbe. Kb. 20 percet meditáltam fekve.

Hétvégén nem leszek, de vasárnap este sietek majd jönni, és elolvasni a jó híreket :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi :oops: persze 37,5 :wink:

Jó hétvégét NEked is!
Vendég
 


Boni!

Ez komoly? Nem semmi :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi hát viccelnék én ezzel? :lol:
Vendég
 


Boniko!

tényleg 37,5???? :lol: :lol: :lol: hűűűűűha!nagyon gyanús vagy :wink:

Matyika!

most olvasom csak :oops: rettenetesen sajnálom :? már beleéli magát az ember,és ilyenkor még rosszabb :(
Vendég
 


Sziasztok!

Most jövök a kórházból, és sajnos nem tévedett az otthoni tesztem. :cry: :cry: :cry:
Megvizsgált az orvos, és felírta a következő adag puregont, de most 8x75 egységet fogok kapni, hogy minél több tüszőm legyen. Amúgy mindkét tüszőm rendesen megrepedt, csak valamiért nem találkoztak a katonákkal. Hát, őrület mi volt ma a kórházban... 8-kor leadtam a vizelet-mintát, és 10-kor már én szóltam, hogy mikor hívnak már be, mert már olyanok is bementek előttem, akik jóval utánam jöttek. :evil:


Matyika!

Nagyon sajnálom :cry:

Viki!

Gratula!!! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Heló csajok!

Nemone, Matyika! Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült:(

Boni! A hőd tényleg jó magas! Azt a magas progiszint okozza :wink: ! Szedsz valamit, ami megemelheti?

Nemone! Te most csinálsz még karácsony előtt egyet? Sok sikert hozzá!!

Évi! Görcsölget a hasam tegnap óta :? Neked????

Vicuska! Palástfű teát iszogatok, a Desviki ajánlásával! :wink: Mondjuk az előző ciklusban már kipróbáltam és tényleg megszűnt a mensi előtt a hosszas pecsételgetés. Egyébként van, amikor már a 18. napon elkezdődik, aztán csak 10 nap múlva jön meg :?

Viki! Bennem is az tartja a lelket, hogy nektek is a 4. sikerült. :roll:
Gratula a picikéhez, tessék vigyázni rá! :)
nellike
 
 


Nemone!
Sajnálom az eredményt. Nekem egyszer már 6*75 NE puregontól volt 4 tüszőm.

Matyika!
Még nem írtam, de én is rettenesen sajánlom! :cry:

Boni!
Nekem egy hétig úgy égett az arcom, mint aki pálinkát ivott. Biztató hő!!!!

Nellike!
Örülök, hogy hatott neked a palástfű!! Csak így tovább. Pacára vigyázunk. :wink:

Évi!
Hogy érzed magad?

Csinálok majd vonalzót........
20150601134430
 
 


Talán még annyit....

Én az inszem előtt és után nagyon sok tökmagot ettem. Tele van E vitaminnal, ami a könyvek szerint segíti a tapadást.
20150601134430
 
 


Nektek mennyibe kerülnek ezek a puregonok, mert én csak a neten kerestem rá, de ott csak 50 NE-s vagy 100 NE-s adagot találtam. 4700 Ft 1 adag??!! És ha 75 NE kell, akkor 6000 Ft-ban van a támogatott? Mennyire jön ki ilyen gyógyszerárak mellett egy inszem? Mit kell még mellé szedni? Tüszőrepesztő milyen és mennyi? Bocs, hogy anyagias vagyok, csak szeretnék az egészségpénztáramra gyüjteni és tudnom kéne, hogy mégis mennyit. Én még csak most kaptam meg a harmadik clostys receptemet. Volt olyan köztetek, akinek nem használt a closty és utána elég könnyen lehetett stimulálni? Előre is köszi a válaszokat.



vicky79
 
 


Vicky!
Én 300-as puregont használtam, az 25 e Ft volt. Tüszőrepinek Ovitrelle-t, az olyan 7 e Ft körül van.

Clostyval az én dokim nem stimulál.
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: