Új privát üzeneted érkezett!

Na szóval,nem látom a listát,hogy ki az aki jönne és ki az aki nem a Miku ünnepségre?
Egyedül Ibolya volt olyan kedves,hogy feliratkozott,fontos tudnom-csak egy kis meglepit akartam :x

pénteken a Játszóházban megbeszéljük a részleteket,de ehhez tudnunk kell,hogy ki jön. Jövőhét szerdán lenne ,délután 5 től. Mindenki annak szól,akinek akar,csak tudjunk róla,hogy nagyjából mennyi emberre számítsunk. Szóval légyszíves Mindenki tegye félre a sérelmeit vagy félelmeit,és írja meg,hogy jön vagy nem. Nem akarok neveket írni,de most akkor legyen már normálisan leszervezve.Vagy egyáltalán jó e Neki az időpont. Szerda délután,december 5-én.
Ha gondoljátok az ajándékot megoldhatjuk úgy is,hogy mindenki saját maga készíti el otthon,és itt csak berakjuk a puttonyba. (Én azért nem ez mellett szavazok,hogy ne legyenek nagy különbségek a gyerekek ajándékai között)

Na hurrá,behalt a netem :x


Ezt tessenek folytatni,aki jön. :wink: (Ibolya te is javítsd a magadét légyszi!)Péntekig tudjunk nagyjából létszámot írni a játszóházas néninek,oké? :lol:

Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 5. 17:00......500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)...........dec. 6. 16:00......500.-/fő

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!!!

Értettem!!!

Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 5. 17:00......500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)...........dec. 6. 16:00......500.-/fő
Gyöngyi........2fő (Sára, Marietta)......dec.5. 17.00......500,.-/fő

Oké?? :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


[quote="ágyöngyi"]I írta:ágyöngyildi!!!



Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 5. 17:00......500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)...........dec. 6. 16:00......500.-/fő
Gyöngyi........2fő (Sára, Marietta)......dec.5. 17.00......500,.-/fő



Andi..........2 fő (Lőrinc+Rebeka)....dec.5. 17:00......500.-/fő



Szerintem Rebeka lemond a Mikulás csomagról, nem nagyon szereti még a csoki mikulást és társait, nem hiszem, hogy zokon venné, ha nem kapna csomagot. :lol: :lol: :lol:
(A 16 óra nem jobb volt?)

Ildi, nincsenek sérelmeink és félelmeink, de én személy szerint nem értettem, hogy ki fogja megszervezni? Ezek szerint Te vállalod? Persze, hogy benne vagyunk!

Anett, köszi a tegnapi talit! Nagyon jól éreztük magunkat! Megittam a teljes tea készletedet? :oops:

Ibolya, Katus,
én is örülök, hogy megismertelek benneteket.
Ancsi tényleg nagyon ügyes korához képest! :-)
És Geriről ezek után már nem hisszük el, hogy otthon nem ugyanilyen nyugis és békés. :-)

Szandra, mi jót találtál a tesz-veszen? Rebekának nézed vagy az Edóéknak? :wink: :lol:

Gyöngyi, na mire jutottál 3. gyerek ügyében?? :wink: Mondjam Rebekának, hogy még győzködjön egy kicsit vagy már meg vagy győzve? :lol: :wink: :wink:
A süti isteni! És milyen könnyű elkészíteni!!! Csak azt nem tudom, hogy Lacinak marad-e, míg haza ér vagy addig megesszük mi? :oops: :D

Andi
idna
 
 

 
 

Sziasztok!

Én Gyöngyi tuti nem foglak megelőzni soha, mert az utolsó kb 10 hozzászólás közül nem lehet az enyém egyik sem, egyszerűan nem ad panelt a gép.

Ildi!

Ha szerdán lesz akkor mi sem hagyjuk ki, mert Zoliéknál csütörtökön rendezik a mikulás ünnepet.
Légyszi írj fel engem is. Én béna vagyok. :oops:

No szóval mi is nagyon jól éreztük magunkat, hogy itt voltatok és a sok üdítő- nasi láttán Zoli szorgalmazta, hogy gyakran hívjalak titeket meg. :lol:

anett
kállai
 
 


Jövök néhány tesós képpel:

Kép

Kép


és a kedvencem!!!
Kép

Andi
idna
 
 


Anett,gondoltuk,hogy csak ezért hívsz meg minket :D legközelebb felvágottat és vajat is viszünk,oké? :)

Andi,a Gyöngyi azt mondta,hogy segít megszervezni :D így bevállalom (ő mondta a 17 órát) ja és oda mehetünk ám hamarabb is,aki tud,de mondjuk a Miki bácsit 5-re hívjuk. :lol: majd még egyeztetnünk kell pénteken a Játszóházban.


Ildikó............2 fő (Réka+Dávid)...........dec. 5. 17:00........500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)..............dec. 5. 17:00.......500.-/fő
Gyöngyi........2 fő (Sára+Marietta).........dec.5. 17.00........500.-/fő
Andi..............2 fő (Lőrinc+Rebeka).......dec.5. 17:00........500.-/fő
Anett............2 fő ( Tamara+Szonja)....dec 5. ..17:00.......500.-/fő

Akkor pénteken,aki tud jöjjön el és beszedjük a pénzt is. Akkor hétvégén meg is tudjuk venni az egyencsomagot.
Ma talán már azt is megtudom,hogy mennyi lesz a Mikulás bérlés és hogy van-e egyáltalán.

Nóráról tudtok valamit?Ők jönnek?

Többiek is tessék feliratkozni! Péntekig még lehet. Ja és ha hoztok valakit azt is kalkuláljuk bele,oké?

Ildikó
ilgya1
 
 


Andi! Csúcs! :lol:
ilgya1
 
 


Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 5. 17:00......500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)...........dec. 6. 16:00......500.-/fő
Gyöngyi........2fő (Sára, Marietta)......dec.5. 17.00......500,.-/fő
Andi..........2 fő (Lőrinc+Rebeka)....dec.5. 17:00......500.-/fő
Anett..........2 fő (Tamara+Szonja)....dec. 5. 17:00......500.-/fő
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)....dec. 5. 17:00......500.-/fő

Akkor csatlakozok a bulihoz én is ha már ennyien mentek, nehogymá ki tudjatok beszélni :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anett!
Igaz nem engem kértél de belevettelek a listába, ha már úgyis írtam az enyimet is.

Szandra

szandrakiss
 
 




Ildi!

Én már az előző oldalon jelentkeztem a mikulás buliba :( , de észre sem vetted/vettétek :cry: Idézem magam:

"Én szívesen elmegyek a mikulás buliba, így 2in1, és ha lehet csomagocskát is kérek, majd elrakom és megmondom a gyereknek, hogy ezt a -1. mikulásra kapta, mert már akkor is olyan jó volt Az összeg nekem jó, akkor is ha megváltoztatjátok, az időpontnál lenne annyi, hogy 5 előtt én nem tudok odaérni, de addig ez még változhat"

Talán az lehet a baj, hogy nem a "formanyomtatványon" tettem :roll: :roll: :roll: Na, akkor pótolom: :D :P :D

Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 5. 17:00......500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)...........dec. 6. 16:00......500.-/fő
Gyöngyi........2fő (Sára, Marietta)......dec.5. 17.00......500,.-/fő
Andi..........2 fő (Lőrinc+Rebeka)....dec.5. 17:00......500.-/fő
Anett..........2 fő (Tamara+Szonja)....dec. 5. 17:00......500.-/fő
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)....dec. 5. 17:00......500.-/fő
Benettke...1 fő 2in1 :lol: (Zétény Berci)...dec.5. 17:00...500.-/fő

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Benettke!

"Direkt"nem vettem észre :oops: :oops: :oops: -hiába írtad le 2x :lol:
így sokkal átláthatóbb,nem? :lol: ezt akartam elérni :oops: remélem nincs harag Kép
ilgya1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:58-kor.
bibolya
 
 


Ildi!

Dehogy haragszom, csak tényleg azt hittem, hogy nem vetted észre :shock: :lol: , pedig talán még első is voltam aki jelentkezett :roll: Ha mondjuk csináltál volna egy csini kis excel táblát... :roll: :wink:

Hogyan juttassam el a pénzt nektek? Ötletek?

Csajok!

Ahogy nézegettem a képeket jöttem csak rá, hogy nektek: 1 lányotok, 2 lányotok, vagy 1 fiú-1 lányotok van. Tehát mindenkinek van (ill. Kata esetében lesz) lánya (is.) Talán én leszek köztetek az az anyuka, akinek a 2 fiú variációja lesz? :shock: :shock: :shock: Én is akarok lányt :? ! Nektek miondannyiótoknak van :wink:

Na, most hogy megtettem a fenti nagy felfedezést meg is fájdult picit a fejem :x így mára ennyi voltam...

Ja!

Szandra!

Pénteken én tuti nem tudok játszóházba menni, a munkahelyemen mindig a hó utolsó napja a legsz@r@bb. Bocsi, de ez is eszembe jutott: lehet, hogy nem is rám gondoltál? :oops: :oops: :oops:

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Andi,
nagyon tutik a képek! Nekem is AZ a kedvencem ;)

Ibolya,
nekünk most nem jó a péntek, mert szombaton vendégség lesz nálunk, és anyukám jön segíteni. Ha ő itt van, akkor én tudok sütni-főzni, meg takarítani. Sajnos :( De nagyon aranyos vagy ám ;)

Ildi és Gyöngyi, alias Mikulásszervező csapat,
Mi is mennénk Mikulás ünnepre, ha lehet, apa is jön. frissített lista:

Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 5. 17:00......500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)...........dec. 6. 16:00......500.-/fő
Gyöngyi........2fő (Sára, Marietta)......dec.5. 17.00......500,.-/fő
Andi..........2 fő (Lőrinc+Rebeka)....dec.5. 17:00......500.-/fő
Anett..........2 fő (Tamara+Szonja)....dec. 5. 17:00......500.-/fő
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)....dec. 5. 17:00......500.-/fő
Benettke...1 fő 2in1 Laughing (Zétény Berci)...dec.5. 17:00...500.-/fő
Kata..............1 fő (Annamari).............dec. 5 17:00............500.-/fő

Bár nem tudom, hogy Ancsi mit kezd majd a csokimikivel, de szerintem a zacsi tuti bejön majd neki ;)

Ancsi ma megkapta a BCG ismétlést. 9:10-re volt időpontunk, kilencre ott voltunk és nem volt hely, hogy levetkőztessem a törpit. Kicsit kiakadtam (megint), én egyszerűen nem értem, hogy miért van mindig ekkora tumultus? És amikor az egyik apuka megjegyezte, hogy ma egy kicsit összetorlódott a nép, és én erre megjegyeztem, hogy szerintem nem csak ma, a védőnéni tökre kiakadt, hogy nem is szokott tömeg lenni. Biztos én megyek mindig rosszkor, de minimum fél óra a mérlegelésig, aztán még vagy tíz perc mire orvost látunk...

Szegénykém, annyira sírt, úgy lefogták... ezt az oltást bőr alá kell adni, nem mozoghat a törpedék. Mondjuk így is mozgott... Remélem azért ezúttal sikerült.

Megyünk fürcsizni, jó éjt mindenkinek!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Benettke,

ha jól emlékszem, Te még csak az első babót várod, a kistesó majd kislány lesz! Ildinél és Andinál is van nagyfiú. Én mindig szerettem volna egy bátyust!!!!! Nade nem győzködlek :lol:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Miki ügyben még nem nagyon jutottam dűlőre :x nem vették fel a telefont,de még holnap próbálkozok. :lol:

Ajándék :)
Arra gondoltam,hogy nem feltétlenül kell olcsó mikuláscsokikat beletenni,igaz nem sok az 500.- fejenként,de a nagyobb gyerekeknek akár egy kifestő is beleférne :lol: :lol: :lol: szóval inkább legyen benne Kindertojás esetleg meg valami ehető szaloncukor,mogyoró,dió,narancs meg ilyenek. Persze virgács :lol: :evil: ti mit javasoltok?

Légyszi írjátok fel a vendégeket is a listára . :lol:

Benettke!
Majd a pénzt útólag megkapom,oké? :wink:

Bibolya!
Köszi a segítséget,megbeszéljük :wink: én örülnék neki.
Természetesen mindenki jöhet,akit szeretnétek. Lehet,hogy a hugom is eljön a két fiával,csakhogy tovább tudjuk győzködni Évit :wink: :lol:

Kata!
Nagyon aranyosak az Ancsis képek a túloldalon,azokat is láttam ám :wink: :lol:
Szegény Ancsika,úgy sajnálom szegényt! :cry:


Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 5. 17:00......500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)...........dec. 6. 16:00......500.-/fő
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......dec.5. 17.00......500,.-/fő
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....dec.5. 17:00......500.-/fő
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)....dec. 5. 17:00......500.-/fő
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)....dec. 5. 17:00........500.-/fő
Benettke........1 fő 2in1 :D (Zétény Berci)...dec.5. 17:00...500.-/fő
Kata..............1 fő (Annamari).............dec. 5 17:00............500.-/fő
Emőke..............2 fő (Norbert+Balázs).........dec 5. 17:00......................500.-/fő-nem biztos még

Eddig összesen:9 anyuka+1 apuka és 15,5 gyerek

Ildikó

Jó éjt!
ilgya1
 
 


Benettke!
Rád gondoltam!!!! Kikérem magamnak méghogy én összekeverném a neveket höhö, jó vicc :wink: :lol: :lol:

Kata!
Te? Ti jöttök? Jó lenne!!!!

Ildi!
Szerintem ez jó ötlet.

Arra gondoltam, hogy az 1 év alattiaknak talán nem is kell bele semmi csoki csak gyümi
Szerintetek???
Persze ha valaki lelkiismeret fzrdalás nélkül képes lenne megenni a gyereke elől a csokit az nyugodtan kérhet :lol: :lol: :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:

Persze a mínusz évesekre ez nem vonatkozik mert ott anyának be kell tolnia a csokit csak a gyerek kedvéért. :lol:

Megyek vissza aludni

Szandra

szandrakiss
 
 


sziasztok,
Én tévedésben voltam, azt hittem, hogy hétvégén lesz a mikulásozás, amikor mi nem leszünk itt. A szerdával más a helyzet, akkor csak a munka kavarhat be :)
Szóval, beszélek az Urammal, és ha le tudja nekem passzolni az autót, időben el tudok jönni a cégtől, és kocsival haza tudok menni, akkor csatlakozom én is a társasághoz :)
Holnapig remélem, minden kiderül és fel tudom írni magunkat... :)
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!!!!

Nahát, ILDI beindult a Télapó projekt!!! :lol: :lol:
Lesz télapónk?? Én már holnapra befűtettem a termet, és lezsíroztam a szerda délutánt is :lol: :lol:

Szandra!
Hát nekem nem volt lelkiismeret furdalásom, amikor megettem a csokit a gyerekek helyett :oops: Különben is, az ő érdekük: hízlal, allergizál, székrekedést okoz, élénkít :roll: , s elveszi az étvágyukat :lol: :lol: :lol: . Sajna már nem hagyják!!! :cry: :cry: :cry:

Csajok:
Bocsi, de asszem helyesbíteni is kell a listát!!! Kata két pocaklakóval érkezik, és Katus hozza Annamarit!!!! Már a tévedések elkerülése végett :lol: :lol: És tisztázandó a Szandra érdekében: már kezd tisztában lenni a nevekkel és hogy ki kivel van, erre összezavarjátok :wink: :wink:
De láttam ám, hogy a Katus volt!!!!! Kis huncut, be akartál húzni minket a csőbe???? Engem nem sikerült!! Figyelek ám!!!!

Olyan jó, hogy jöttök Kata, Benettke!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ja, és szóltam a Jutkának is!!!! De még nem adott határozott választ. Remélem holnapra többet tudok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Na, képzeljétek visszahívtak a játszóházból!!! 10 előtt biztos nem lesz ott senki, de 10- 1/4 11-re tuti!!!

És akartam de elfelejtettem reagálni a Katusnak!!!
Édi az a kép Ancsiról, ahol kukucskál a szék mögül!! De mit látok a háttérben????? Lebuktál!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Sziasztok!

Miki bácsi még egyelőre bizonytalan, :? de holnap ilyenkor már pontosabbat tudok mondani. :D Krampusz az tutti van :wink:
Különben a Milady Internetes Teaház-ból jönnek. Nincs senkinek ismerettsége? :lol: Remélem összejön :shock: :o

Nem tudom mennyiért jön ki,csak kérdezem,hogy erre külön összedobjuk vagy az 500.- ból erre is futja? :oops:

Gyöngyi! Nagyon ügyi vagy! Köszönjük!Ez már valami.
Ja és a lányok fótóit is észrevettem ám a túloldalon,de nem mertem írni,nehogy megint én legyek felül :wink: másra koncentráltam,de ők is nagyon helyesek ám!!!és imádjuk őket!!!

Szandra!Nem mondod,hogy már ilyen öreg
lányod van? :P
milyen volt az ovi nélkülünk? :lol:

KAta,akkor várunk téged/titeket is :lol: csomagra tartasz igényt?

És akkor még kik jönnének,Gyöngyi,Ibolya? Ti említettetek valakit,ha jól tudom :lol: Nóráékról azóta se semmi?Jó lenne,ha Jutkékat is tudnánk pontosan.Jutka?



Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 5. 17:00......500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)...........dec. 6. 16:00......500.-/fő
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......dec.5. 17.00......500,.-/fő
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....dec.5. 17:00......500.-/fő
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)....dec. 5. 17:00......500.-/fő
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)....dec. 5. 17:00........500.-/fő
Benettke........1 fő 2in1 (Zétény Berci)...dec.5. 17:00...500.-/fő
Kata..............1 fő (Annamari).............dec. 5 17:00............500.-/fő

Akkor holnap játszóház :lol:


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok,

ooooó, ezer bocs meg egy anyamaci, tiszta dilinyós vagyok, javítom a táblát! Még szerencse, hogy Gyöngyi mindent lát :wink: :oops: :roll: :shock: :lol:

Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 5. 17:00......500.-/fő
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri)...........dec. 6. 16:00......500.-/fő
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......dec.5. 17.00......500,.-/fő
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....dec.5. 17:00......500.-/fő
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)....dec. 5. 17:00......500.-/fő
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)....dec. 5. 17:00........500.-/fő
Benettke........1 fő 2in1 (Zétény Berci)...dec.5. 17:00...500.-/fő
Katus..............1 fő (Annamari).............dec. 5 17:00............500.-/fő

Gyöngyi,
na igen, lebuktam, a székes képpel immár másodszorra is. Most mondhatnám, hogy juice volt a borospohárban, de ki hinné el??? :oops:
Bevallom, mert tökös csaj vagyok, hogy nem bírtam ellenállni apósom francia rozéjának ;)

Ildi,
sajna, azt hiszem, a Mikulásra nem futja az 500 ftokból, hacsak nem valami karitatív Mikit találsz ;)
szerintem is jó ötlet a kifestő a nagyobbaknak, de hogy a törpiknek mit lehetne? A gyerekemet ismervén, azt nyugodtan kijelenthetem, hogy bárminek örülne, feltéve, ha belefér a szájába, vagy legalábbis rágcsálni lehet a sarkát. Ennek a feltételnek meg kábé minden megfelel. Tegnap pl a teraszajtót nyalogatta, amíg apja lámpát szerelt a teraszon. Már amikor nem röhögött a lánya elnyomódott arcán. Persze a fényképezőnk most van kölcsön apukámnál...

Említettem, hogy szombaton vendégek jönnek, na ma elkezdtem készülődni: bevásároltam, mindent kaptam (kivéve füstölt sonkát, hol lehet azt ilyenkor kapni???), sőt, Ancsinak beújítottam egy keresztelős overállt, meg egy rózsaszín (hát, tudod Gyöngyi, én csípem a rózsaszínt, a gyereken is, meg magamon is - ha éppen babától vagyok pocakos ;) ) kötött bolerót. Mindezt a CBA-ban, a turiban. Ugyan az overál annyiba került, mint a Tescoban az új, de ennek jobb az anyaga, nem gyűrődős, meg különben is ezen sem látszik, hogy hordta már baba.
És elkészítettem a csokis-meggyes piskótaalagúthoz a csokikrémet, éppen a mosogatóban hült, amikor Ancsi nekiállt a lábam alatt sertepertélni, gondoltam, mielőtt felveszem, leöblítem a kezem. NNa, NEM KELLETT VOLNA KINYITNI A CSAPOT! Azért remélem sikerült valamelyest megmenteni a cuccot. Holnap kiderül, akkor kell létrehoznom a piskótatekercset. ;)

Most meg megyek narancskrémet csinálni a másik fajta sütihez.

Ja, még valami! Csak Atti lesz apuka??? Akkor könnyen lehet, hogy megint megfutamodik... Egyébként próbáltam rábeszélni, hogy legyen ő a Mikulás, de leszerelt azzal, hogy nem elég pocakos hozzá ( a szakállt nem merte említeni - a héten még nem borotválkozott... :? )

Cupp,

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!!

Én is csábítom apát, hogy jöjjön. Bevetek mindent, oké??? :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ja, Katus!!!

Igazad van, én sem hagytam volna ki a jó bort!!! :lol: :lol: :lol:
Ennyi jár neked!!!!! Már csak a vérképzés miatt, tudod vas helyett, ez mégiscsak biobb :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi örülök, hogy összejött legfelül :lol:

Ha nem haragszotok most nem írok senkinek mert napok óta csak olvasgatok és már nem emlékszem semmire itt a mikinél elvesztettem a fonalat, ebből mi úgyis kimaradunk :oops: :?
Remélem fotókat majd kapunk. :wink:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Narancsrém kész ;)

Gyöngyi,
remélem sikerül apát elcsábítanod! Szerintem kellenek az apák!

Mindenki,
hozzatok pasikat!!!

Ibolya,
ma sétálgatva eszembe jutott ajándékötlet a nagylányodnak! Szólj, ha mondhatom ;) Privit? Vagy majd szóban? Vagy nem olvas babanetet? ;)

Kriszta,
remélem egyszer azért Veletek is találkozhatunk! Egyébként nem értem... simán jöhetnétek! Az a 60 km oda s vissza meg sem kottyan Neked ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ja, és Kriszti,

Jó lett a vonalzód, már csak Ketrinről kell kép :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Az a helyzet, hogy tényleg meg sem kottyanna a km, csak az időmbe nem férne bele.
Tavasszal ha már mindenki "lebabázott" összehozhatunk egy talit!

A Ketrinnek nem tudok fotós avatart készíteni mert mindegyik csak 12 évesig engedi :twisted: :x

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:00-kor.
bibolya
 
 


Hát az én párom biztos, hogy nem lesz ott mert dolgozik. Valakinek azt is kell :lol: :lol: .

Ildi!
Ma nem panaszkodott a Tami, hogy nem volt a Dávid de biztos hiányzott neki mert mindig együtt játszanak. Álítólag már a lányokkal is játszik a Tami :) .

Hát ma megtapasztaltam a Lidlben való sorbanállás szépségeit. Azt hiszem nem leszek törzsvásárló :roll: . 2 pénztár, 3-3 ember áll sorba és mindenki tépi az arcát tehát nem velünk van a baj!!! Oszt fogtam és otthagytam a cuccokat mert még most is ott álnék sorban.

Álmos vagyok megyek is

Jó éjt

szandra

szandrakiss
 
 


MIKULÁS


Új időpont: december 5 szerda 16:30,de aki tud jöhet 16-ra is,már ott leszünk egy páran. A Mikit fél 5-5 körülre szervezem.(hú,de reménykedem,hogy összejön) viszont az Andi ( 2) Dani anyukája lehet,hogy be tudja szervezni a nagypapát :lol: (legalább senki nem ismeri)szóval Andi,nyugodtan regizz és írj te is,várunk szeretettel.

Ildikó............2 fő (Réka+Dávid)..........................................1000.-
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri).............................................1000.-
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......................................1000.-
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....................................1000.-
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)..................................1000.-
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)...................................1000.-
Benettke.........1 fő 2in1 (Zétény Berci)................................500.-
Katus..............1 fő (Annamari)............................................500.-
Simon..............1 fő ( Gergő)................................................500.-
........................1 fő (Maja)...................................................500.-
Mézes A...............1 fő (Dániel).................................................500.-


Összesen:11 anyuka, 17 (csomag).......................................8500.-
(Ibolya kifizette az Éviét,Katusét,Majáét-neki kell majd odaadnotok)

Még ma lehet jelentkezni délután 5-ig. :? utána elkezdjük megvenni a cuccokat.


Kifestőt és a virgácsot elvetettük. :D(Ezt úgyis kap mindenki otthon,aki megérdemli)
helyette van Micimackós és Hercegnős szaloncukor ill. más cukor. :lol: nem tudom akkor a Kindertojás az maradt? :D lesz amúgy sok gyümi benne,mandarin,alma,dió,mogyoró :lol: mint a versikében:

"van zsákodban minden jó,piros alma,mogyoró..." :mrgreen:

(itt a hangulat a lényeg és nem az ajándék :shock: )

És ne felejtsetek el hozni rágcsálnivalót ill. üdítőt :lol: de csak mértékkel,fejenként 1 l üdítő bőven elég például.

Ildikó
ilgya1
 
 


Kép
ilgya1
 
 


Képzeljétek ezt találtam az iwiw-en, érdekes:

GYÖNGYI(magyar) gyöngy (okt.23.) Életfeladata a gyermekekről való gondoskodás. Értük kell áldozatot hoznia. Ez természetesen az anyaságban valósulhat meg legkönnyebben. Hivatásában is ez jelenik meg, pedagógusként, bébiszitterként, gyerekorvosként, védőnőként stb. Rendkívül fontos lesz számára az érzelmi kötődés létrehozása. Csak olyan pár a megfelelő, aki a biztonságot és az állandóságot biztosítja. Ez viszont alárendeltséget hoz. Amennyiben nem tudja megtenni, meglehet, hogy neki kell gondoskodnia társáról. Ez gyakran azt jelenti, ő lesz az irányító és az erősebb. Gyengesége, hogy elvárja, mindenki hozzá alkalmazkodjon. Problémákat az érzelmi csalódások okoznak, ami miatt egyedül maradhat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:01-kor.
bibolya
 
 


Gyöngyi! :lol:
Nomen est omen :lol: :lol: :lol:

Ibolya!
Én felőlem felrakhatod :D
ilgya1
 
 


Gyöngyi!
És a mosogatásról nem írnak semmit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mert már csak az hiányzik a jellemrajzodból. Egyébként ezt hol találtad az iwiwen belül?

Ibolya!
Az jutott az eszembe, hogy oké hétfőn jössz de a Gergő?? Na nem mintha nem jöhetne de ő már le fogja vágni a dolgokat?! Vagy apa otthon lesz és ő vigyáz rá?
Szerintem nyugodtan tedd fel mindenkiről a képeket, ami nagyon gáz azt meg letagadjuk. Na persze ha a nagy fenekem van rajta azt fel ne merd rakni :!: :!: :wink: :lol: :lol: :wink: :lol:

Képzeljétek nálunk rajtam kívül mindenki alszik, tök jó csönd van.

Nu megyek

Sziasztok

Szandra

szandrakiss
 
 


Na, akkor utolsóként is csatlakoznék:

Ildikó............2 fő (Réka+Dávid)..........................................1000.-
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri).............................................1000.-
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......................................1000.-
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....................................1000.-
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)..................................1000.-
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)...................................1000.-
Benettke.........1 fő 2in1 (Zétény Berci)................................500.-
Katus..............1 fő (Annamari)............................................500.-
Simon..............1 fő ( Gergő)................................................500.-
........................1 fő (Maja)...................................................500.-
Mézes A...............1 fő (Dániel).................................................500.-
Kata................1 fő 3in1 (Marci, Csenge).............................500,-

Ha nem jön közbe semmi, ott leszek, és még az is lehet, hogy az Uramat is elcipelem magammal (persze, ha Ti is hozzátok a hímeket) :)

Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Ildi,
még öt óra előtt van, csatlakozna a szomszédasszonyom, Andi a kisfiával, Danival ;) Meglepődtem, amikor láttam, hogy van még egy ilyen felállás ;) Meg tudnátok nekik előlegezni a pénzt? A felelősséget én vállalom :) ( a másik adós :lol: )

Ibolya,
köszi a bizalmat - legkésőbb szerdán megadom! ;)

Helyzetjelentés : csokis-meggyes piskótaalagút kész, narancsos linzer kész, csirkecombik bepácolva.
Most jön a pulykacicik bepácolása és a csirkék sütése....

Akkor tábla:
Ildikó............2 fő (Réka+Dávid)..........................................1000.-
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri).............................................1000.-
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......................................1000.-
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....................................1000.-
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)..................................1000.-
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)...................................1000.-
Benettke.........1 fő 2in1 (Zétény Berci)................................500.-
Katus..............1 fő (Annamari)............................................500.-
Simon..............1 fő ( Gergő)................................................500.-
........................1 fő (Maja)...................................................500.-
Mézes A...............1 fő (Dániel).................................................500.-
Sz. Andi................1 fő (Dani)................................................500.-

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata!Oké vettem.

Katus,én megelőlegezem :D
Biztos,hogy nem ugyanarról az Andiról beszélünk? :lol:

Nagyon ügyi vagy! :wink: ennyi mindent...... :D


Ildikó............2 fő (Réka+Dávid)..........................................1000.-
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri).............................................1000.-
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......................................1000.-
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....................................1000.-
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)..................................1000.-
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)...................................1000.-
Benettke.........1 fő 2in1 (Zétény Berci)................................500.-
Katus..............1 fő (Annamari)............................................500.-
Simon..............1 fő ( Gergő)................................................500.-
........................1 fő (Maja)...................................................500.-
Mézes A...............1 fő (Dániel).............................................500.-
Sz. Andi................1 fő (Dani)................................................500.-
Kata.......................1 fő 3in1(Marci+Csenge)........................500.-

13 anyuka 19 csomag......9500.-
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi is jelentkeznénk a Mikura! De már 17:30 van. Elkéstünk????????????????????????????????
jatka
 
 


Ildikó............2 fő (Réka+Dávid)..........................................1000.-
Ibolya...........2 fő (Encsi+Geri).............................................1000.-
Gyöngyi.........2 fő (Sára, Marietta)......................................1000.-
Andi................2 fő (Lőrinc+Rebeka)....................................1000.-
Anett..............2 fő (Tamara+Szonja)..................................1000.-
Szandra..........2 fő (Tamara+Edina)...................................1000.-
Benettke.........1 fő 2in1 (Zétény Berci)................................500.-
Katus..............1 fő (Annamari)............................................500.-
Simon..............1 fő ( Gergő)................................................500.-
........................1 fő (Maja)...................................................500.-
Mézes A...............1 fő (Dániel).............................................500.-
Sz. Andi................1 fő (Dani)................................................500.-
Kata.......................1 fő 3in1(Marci+Csenge)........................500.-
Jutka................2 fő (Szabina+Dóri)......................................1000.-
jatka
 
 


Küldjem a pénzt Robival? Esetleg Csilláékkal? :wink:

Sajnos én lebetegedtem, de remélem jövő hétre jól leszek. Meg persze imádkozok, hogy a Csajok se kapják el!
Nem is tudtam volna a buliról, ha nem figyelmeztet Gyöngyi! KÖSZI GYÖNGYI!!!!!!!! :D :D :D
Sajna nem tudok rendszeresen benézni, ezért írni sem. A fincsi kis torokgyuszim és a hőemelkedésem előtt akartam hosszabban jelentkezni, erre kidőltem....
Most már napközben egész tűrhetően vagyok, de éjjel alig tudok aludni, annyira fáj a torkom, meg levegőt sem kapok.

Nincs se "sérelmem", se "félelmem"!

Puszika, Szabina, Dóra és Jutka
jatka
 
 


Jutka! Még nem késtél el :wink:

Sajnos rossz híreim vannak Mikuval kapcsolatban :? először 2000 forintot kértek volna gyerekenként ( 20X2000=40.000-egy fél óráért :roll: ),de erről gyorsan lebeszéltem őket,mondtam nekik,hogy ennyit nem vagyunk hajlandók fizetni :? :shock: :shock: :shock: az alkudozásomnak az lett az eredménye,hogy 5-5 ezer forintban egyeztünk ki,ötöt a Mikulásnak és ötöt a Krampusznak. :oops: de mondtam,hogy először megbeszélem veletek is.Ha benne vagytok,akkor holnap elmegyek és kifizetem.

Úgyhogy szedjétek össze a férfi ismerőseiteket és kérdezzetek körbe,mert ha jelmezt kölcsönzünk még akkor is olcsóbban jövünk ki. :lol: én is kérdezősködök, nagyon szorít az idő.

Ildikó

Andi (Tapodi) nem sikerült befűzni a nagypapát? :) sajnos nem volt lehetőségem felhívni téged...
ilgya1
 
 


Ennyiért fejenállva elsorolom hibátlanul minden gyerek nevét! NÓÓÓÓRRRRMMMMMMÁÁÁÁÁLLLLLIIIIISSSSSS????

A másik ár elfogadhatóbb de azért az se semmi!!! Azon gondolkozom kiveszem apát aznap a munkából és akkor lesz miku :lol: :lol: .

Nem mondom el, hogy mit mutatott apa :lol: :lol: :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 



..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:02-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Nekem ok a mikulás....

és a holnap este is Szandra!!!!! :lol:

anett
kállai
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 11:02-kor.
bibolya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?