Új privát üzeneted érkezett!

Babszi már remélhetőleg kiosztotta a lapokat és mindneki szépen dolgozik a helyén.Szerintem semmi baj nem lehet.Mi veled vagyunk Babszi! :wink: :lol:

Zsu:öööö, ugye ezt nem komolyan kérdezted?
Vendég
 


Ez az Nóri, imádom az optimizusodat - mintha csak Arikont olvasnám :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Az a baj, hogy magammal kapcsolatban viszont nem vagyok az...másokat piszkosul tudok bátorítani, de alapvetően sajnos pesszimista vagyok.De küzdök ellene és ez már félsiker! :wink:
Vendég
 

 
 

nóri: Gondóóóóóótam én, hogy te sem tennl ilyentet, csak lemaradtak a :shock: :shock: :shock: :shock: -ok.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóri,

Ezzel én is így vagyok - de majd akkor cserélünk, jó? Mi adunk Neked, Te adsz nekünk :wink:

Kép
bienvenue
 
 


na itt vagyok megint

Arikon törögeti a pipkém a tojásokat, hátha az egyikben talál egy babócát.

Zsu: mi májos óta próbálkozunk

Én megmondom őszintén még nem láttam fekete díszeket sehol.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Bien:áll az alku! :D
Zsu:jóó van na...dehogy raknék..ááááá...brrrbrbbbbrrrr :twisted:
Vendég
 


Totálisan nem tudom miről van most szó....
:)
Nah nem baj...
:)) :shock: :lol: :lol:
Vendég
 


Drága Pötty:a mai nap témája:FEKETE KARÁCSONYFA DÍSZEK

tessék hozzászólni! :wink:
Vendég
 


:)))
Huhh, nekem olyanom biztos nem lesz:)))
Arany. Max.piros.
:)

Kinek lesz olyanja?:)))
Vendég
 


Szia Pöttye!

Nekem a kedvencem a piros és az arany 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pötty, azt néztem, hogy neked milyen szép görbéid vannak, és milyen szabályosak a ciklusaid, neked tuti, hogy pikk pakk össze fog jönni a babó, csak kezdenétek már bele a projektbe.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Dart Weader-nek vagy Zorro-nak
(úgy látom nem olvastál ma vissza) :wink: :lol:
Vendég
 


Csajok, olyan jó lenne egyszer egy közös nagy talit összehozni. Csak ugye nehézkes, mert nem mindenki van Pesten. De azért elgondolkodhatnánk rajta. Szerintem nagyon jó lenne!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Az ötletet énis támogatom ám!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem, annyit írtatok:)))
Mirci, meglátjuk:) Majd ha belekezdünk... De én is bízom, hogy Apájának lesz igaza...hogy ha ő belekezd, az tuti sikerülni fog :shock: :lol: :lol: 8)

Kzsuzsa: Egyforma az ízlésünk:)

Nórikám, a mai adag, amit küldtél, utlra jó volt..Szeretem, hogy csak a válogatott marhaságokat küldöd át..Midnig ezt próbálom mindenkinek elmondani, hogy vevő vagyok ezekre, DE! csak mértékkel.
Te pont eltalálod:)))
KÖSZÖNÖM! Tovább is küldtem pár embernek 8) !
Vendég
 


Én benne vagyok. :)
Vendég
 


Nórikám kár, hogy te olyan messze vagy. De ha valahogy meg tudnád oldani.............majd nálam elszállásollak.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:az tényleg tök jó lenne!Szerintem én utaznék a legmesszebbről...de van ótóm, úgyhogy nincs gond.
Vendég
 


Azért előttem van a kép, ott ül kb 10 csaj, aki most látja egymást először, bár már hónapok óta ismerik egymás ciklusát, hőjét ....vicces kicsit...de szerintem az első pohár pia után nem lenne gond! :wink:

Pötty:szívesen!Bár tényleg nehéz így "ismeretlenül" kitalálni, hogy meddig mehetek el poénilag.Azért igyekszem.
Vendég
 


Hát csajok,ha ez így összejönne...... énis fel tudok ajánlani egy helyet.... van egy nagyon ényelmes kanapénk....hozzátenném, hogy apa jobban szereti, mint a hitvesi ágyikót :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is támogatom a talizás ötletét!!
Nórika én is szívesen fogadnálak! Elalhatnál a vendég-leendő gyerkőc-szobában :D

Na most már nagyon kíváncsi vagyok arra a fekete díszre! De az tuti, h. maradok a tavalyi piros-arany dísznél!

Mirci,
akkor mindent bele a pipiknek! Törjék csak szorgalmasan! :wink:
Vendég
 


Nórikám, da ha kocsival jössz nem tudnánk tintázni

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jujjj Csajok nem tudom mi van ma velem, de már alig várom, h. hazaérjünk Férjecskével...teljesen be vagyok indulva! :oops: :lol: Pedig még 8 napom van pé-ig :lol: :lol:
Vendég
 


Na lányok de akkor ne csak beszéljünk róla hanem szervezzük is meg.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Arikon, hát van így ezzel az ember. Nekem néha beüt az ellenkezője is, hogy marhára nincs hozzá kedvem.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Arikon:tombolnak a hormonok...juhéééjjj, reméljük ebből lesz a szerelembébi!Azok a kiskatonák még 4-5 napig élnek ott bent, úgyhogy nyugi!

Én is szeretnék már kekszelni!!!!!! :cry: :cry: :cry: Ja, holnap 5-re megyek kontroll UH-ra.
Vendég
 


Szervezkedjünk..... ötletek?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Juhuhúúúúúú, mennyit termeltetek rövid idő alatt!

Szia Pöttye :D

Talit én is támogatom!

Ja, arra gondoltam, hogy ha járok olyan helyen, lekapom a telcsimmel a fekete díszeket, és felrakom ide, na, miccótok? 8)

Ja, és ma én is nagyon, hmm, nőstényes vagyok :oops: :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Ezek után nagyon kíváncsi vagyok rá én is 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Bien!
okés:)
Vendég
 


Gabi!!!Te hova tűntél????
Vendég
 


Bien :lol: :lol:

Csajok,
mennem kell, mert Férjecske jött értem (mindig együtt jövünk-megyünk) :D
De azért este még benézek, ha ráérek... :oops: :wink: :D
Vendég
 


Arikon:te csak ne ide kukkoljál, hanem .....tudod! :oops: Szép estét, puszi! :lol:
Vendég
 


MIndenkinek eseménydús :oops: estét kívánok :lol: aki meg most nem kívánja, annak jó pihenést:)
Sziasztok!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!!! Mindenkinek azt, amit kíván :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Babszival most váltottam mail-t, minden oké és csókoltat mindenkit! :lol: (azt a kis pöcst életben hagyta, megkegyelmezett neki) :lol:
Vendég
 


Mindenki, amit kíván? Ismeritek a rendőrviccet, ugye? (Jónapotkívánok :lol: ) Óóó, de jó, hogy minden OK Babszival :)))
Puszka, Arikon, jó hmm, pihenést :oops: :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Nórikám, ezt meg msot megint nem rétem, de holnap visszaolvasok:D:D
Sziasztok!
Vendég
 


Csók Babszinak... jó, hogy rendben van :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

T.Mariat látta valaki??

Látom, sokat írtatok!
Nem igazán volt erőm írni az elműlt napokban. NEm voltam a toppon, hányinger, rókázás, stb. de most már jól vagyok.

Esetleg lemaradtam valamilyen fontos hírről? (nem tudtam még mindent végigolvasni)

Üdv

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány: Igazából nem maradtál le semmiről... a fekete karácsonyfadíszekról traccsoltunk... :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az a lényeg, hogy jobban vagy és újra itt :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

babszika
 
 


Szia Babszika :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mesélj, életben van a "pöcsös"?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na szóval, halálra röhögtem magam.

Nóri mindent elmondott: megkegyelmeztem neki! de csak mára :wink:
valójában hozzám sem szólt egész nap, átnézett rajtam. elfelejtett átküldeni egy levelet egy panaszügyhöz, nem adott plusz munkát, nem baszogatott.... szóval, sztem rájött. :roll:

A fekete karidísz monnyon le!!!!!!!!!!!!
Kép

Picuranyu!
A met a pcos gyógyszere! Na, ezt ne akard szedni!!!!!!!!!!! :shock:

Nóri!
Ha vérzik, irány a doki!!!!!!!!!!!!!!!

Gabi!
Nekem is volt egy ilyen sztoris szemölcsöm. Velem is közölték, h vírusos, bár én is tudom, h a borotválkozás maradványa (mondjuk simán elfertőződhetett). De az itteni bőrgyogyi egy gyógyszertári ecsetelőt ajánlott. Közölte, h csak rá szabad ecsetelni, mert ..... (nem tudom mit is tartalmaz) és úgy hat, h elöli/elsorvasztja a sejteket. De nekem úgy rendbetette, h szebb mint új korában. Alig került 150 Ft-ba az egész kis lötty, de oltári jó volt.

babszika
 
 


Ja, iwiwen engem babszika -ként is meg lehet találni ... már aki akar :oops: :)

babszika
 
 


Csajok!
én annyit nevettem ebben a pár percben. tök jó volt benneteket olvasni!!!!!!
kár, h ezekből én mindig kimaradok.

orvosos rémsztorit én is tudnék mesélni....

babszika
 
 


Babszika! Nem emlékszek véletlenül a szemölcsös löttyöd nevére? Rám is rámférne csöppet :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?