Új privát üzeneted érkezett!

..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:50-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:50-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:51-kor.
bibolya
 
 

 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!!!!

Az, hogy fent szeretném látni magam a lap tetején arra jó, hogy legalább ennyit írtok!!! :lol: :lol: :lol: Szupi!!!! :lol: :lol: :lol:
Tegnap fél 10-kor kikapcsoltuk a gépet, reggel fél 8-kor be, és tessék mennyi mindenről lemaradtam. Ez tetszik!!!! :lol: :lol: :lol:

Anett!!

Tök jók a képek!!! És a kedd is jó!! :lol: :lol: :lol:

Ildi!!!

A mikulást ,megbeszéljük pénteken a játszóházban!!!!

Katus!!!

Bár kicsit hideg volt a játszóházban (most befűtenek remélem), de szerintem Ti is jól éreznétek magatokat!!! Gyertek!!!!!!

Kata!!

Néztem a listádat. Hát nekünk nem volt ennyi pénzünk ré, és mégis megoldottuk.

:oops: :oops:
- nem volt kókuszmatracunk, csak sima, de ez persze nem hülyeség, csak anyagi kérdés :oops:
- gyerekülés kocsiba valóban ráér később
- itt Vecsésen a Lőrinci út végén van háznál egy gyerekholmikat áruló üzletszerűség, mi ot vettük az etetőszéket is. Jó cuccok vannak, elég jó áron, nézzétek meg.
- bodyból valóban elkel több is (de majd kapsz tőlem, szok főleg fehérek, jó lesz mindkét babaára :lol: )
- én is vettem zoknit, de soha nem volt a lábukon ilyen kicsinek, mindig lerúgták, vagy nagyon elszorított a bokájukat. Nem praktikus, inkább a lábfejes rugik, vagy a kiscipőcske.
- így voltam a hálózsákkal is. Amig picik (és a tieid viszonylag picik lesznek) elég nehéz megfogni őket a hálózsákban, nyeklenek, nyaklanak benne. Jobb a rugi. Nekik kényelmesebb, neked praktikusabb. És gondold el, hogy éjjel legalább 4X-5X szopiznak még az elején, és az enyémek ennyiszer kakiltak is :lol: :lol: . Ezért praktikus az alul nyitható rugi, hogy csak alulról kelljen vetkőztetni pelenkázáskor. Még mindig van olyan, ami csak felül nyitható, nagyon nehéz rájuk adni is, és pelenkázáskor teljesen le kell vetköztetni, ez sem jó.
- textilpelenkából talán a 30 sok egy kicsit. Én is bevásároltam belőle, mert ügye kell. Raktam a fejük alá, állandóan összegyürték mire eleludtak és csak nyomta őket, így inkább gyakrabban mostam a lepedőt és raktam alá neylont, a bukások miatt. Elméletileg ha az ember büfizteti a babát, akkor a vállára is kellene pelenka, hogy a tiszta pelenkára rakja a baba a fejét, és az bukja le. Na, ez az ,amit mindig elfelejtettem :oops: , és végülis a polóm is tiszta volt, az enyémek nem is voltak bukósak.
- lepedő!! nem tudom, hogy lehet-e méretben kapni a kiságyra megfelelő gumis lepedőt. Én varattam.
- szoptatós párna. Nincs tapasztalatom, de szerintem szuperül lehet nélküle szoptatni. Nekem nem hiányzott.
-sterilizáló! Hát??? Ha szopiznak, akkor nincs mit sterilizálni!!!
ha nem,akkor meg elég a kifőzés, csak babara. Bár nem ez a húzós tétel, igaz :lol: :lol: :lol:

- a nagy dolgokat meg muszáj megvenni, de nem mindegy hol, mennyiért. Szerintem nem kell túllihegni. De persze ez nálunk anyagi kérdés is volt, persze, hogy én is szívesen vettem volna újat, vagy mondjuk kókuszmatracot, de a gyerekek nem hiányolták :lol: :lol: :lol:

Nos??? Részletes voltam??? Vedd figyelembe, hogy ez az én véleményem, nem kell, hogy egyezzen a tieddel :lol: :lol: .
De gondolom, úgyis az infó begyűjtés a célod, majd szelektálsz :lol: :lol:
Babaruhákat akkor nézed meg amikor akarod!!!!

Benettke!!

Rád is vonatkozik!!! És remélem nem mentél dolgozni!!!
:twisted: :twisted:

Ha ráértek péneteken benézhettek a játszóházba!!! Kis tapasztalat a gyerekkel. Mondjuk itt a legjobb formájukat szokták hozni, mert együtt vannak, újszerűek a játékok, és nincs semmi gond velük. Na, otthon nem ilyenek :lol: :lol: :lol:

Bocsi , de most ennyi, megyek a Mariettához az usziba :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ibolya!!!!

Nem fogod elhinni!!! Felújítják a Halmy téri játszóteret!!! Láttad??
Szerinted mi lesz belőle tavaszig??????? :roll: :roll:

Új képek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Csajok!

Jöttem dolgozni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :x :o :shock: :roll:

DE: mentségemre legyen mondva, csak próbálom, hogy hogyan bírom. Ha estére nagyon fáradt leszek, esetleg keményedek vagy... hát leírni sem merem milyen tünetek lehetnek még, ........szóval, ha bármi negatívum lesz estére HOLNAPTÓL MÉG EGY DARABIG NEM JÖVÖK!!! És ezt most eldöntöttem, gondoljanak bármit is a munkahelyemen :evil:

Gyöngyi!

Mielőtt nagyon mérges lennél rám, gondolj arra, hogy MIATTAD tettem közszemlére babónk kukiját :wink:

Ildikó!

Én szívesen elmegyek a mikulás buliba, így 2in1, és ha lehet csomagocskát is kérek, majd elrakom és megmondom a gyereknek, hogy ezt a -1. mikulásra kapta, mert már akkor is olyan jó volt :lol: :lol: :lol: Az összeg nekem jó, akkor is ha megváltoztatjátok, az időpontnál lenne annyi, hogy 5 előtt én nem tudok odaérni, de addig ez még változhat :roll: :P

Csajok!

Köszönöm én is a lehetőséget gyerekcuccok ügyében, egyáltalán nem találom sértőnek, így ha van valamitek, amit kölcsönadnátok, vagy véglegesen eladnátok szívesen veszem. És ne aggódjatok, szerintem ezen nem fogunk összeveszni a Katával :roll: :P :P :P [size=12](mondjuk remélem máson sem)[/size]

Bocsi, de nem igazán tudtam mindent visszaolvasni és reagálni sem tudok most mindenkinek, mert dolgozok :oops: :oops: :oops:

További szép napot MINDENKINEK!!!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Csajok!

Jöttem dolgozni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :x :o :shock: :roll:

DE: mentségemre legyen mondva, csak próbálom, hogy hogyan bírom. Ha estére nagyon fáradt leszek, esetleg keményedek vagy... hát leírni sem merem milyen tünetek lehetnek még, ........szóval, ha bármi negatívum lesz estére HOLNAPTÓL MÉG EGY DARABIG NEM JÖVÖK!!! És ezt most eldöntöttem, gondoljanak bármit is a munkahelyemen :evil:

Gyöngyi!

Mielőtt nagyon mérges lennél rám, gondolj arra, hogy MIATTAD tettem közszemlére babónk kukiját :wink:

Ildikó!

Én szívesen elmegyek a mikulás buliba, így 2in1, és ha lehet csomagocskát is kérek, majd elrakom és megmondom a gyereknek, hogy ezt a -1. mikulásra kapta, mert már akkor is olyan jó volt :lol: :lol: :lol: Az összeg nekem jó, akkor is ha megváltoztatjátok, az időpontnál lenne annyi, hogy 5 előtt én nem tudok odaérni, de addig ez még változhat :roll: :P

Csajok!

Köszönöm én is a lehetőséget gyerekcuccok ügyében, egyáltalán nem találom sértőnek, így ha van valamitek, amit kölcsönadnátok, vagy véglegesen eladnátok szívesen veszem. És ne aggódjatok, szerintem ezen nem fogunk összeveszni a Katával :roll: :P :P :P (mondjuk remélem máson sem)

Bocsi, de nem igazán tudtam mindent visszaolvasni és reagálni sem tudok most mindenkinek, mert dolgozok :oops: :oops: :oops:

További szép napot MINDENKINEK!!!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Upsz! Most meg 2* küldtem el! Nem baj, telik az oldal és estére Gyöngyi újat kezdhet :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:53-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:53-kor.
bibolya
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


egyet kétszer töltöttem.. bocs

holnap várok mindenkit!!!

anett
kállai
 
 


sziasztok,

Gratulálok a gyerekekhez, mindegyikőjük míves munka eredménye :)

Köszönöm a mikis meghívást, de mi sajnos nem leszünk itthon :(, de jövőre csatlakozunk!!! :)

Köszönöm az észrevételeket is, jegyzetelek szorgosan. :) Az a nagy igazság, hogy az Uram éppen mostanában valósítja meg a gyerekkori álmait, és ez egy kicsit megnehezíti az anyagi helyzetünket - legalábbis jobban meg kell gondolnunk, hogy mit veszünk meg és mennyiért... Többen is mondták már, hogy a Lőrinci úton lévő bababolt nagyon olcsó, oda is benézünk majd. Na és persze megpróbálunk nem egyszerre beszerzni mindent, hanem szépen, fokozatosan.... :)

na, futok vissza dolgozni... :evil:
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:54-kor.
bibolya
 
 


Ibolya, a férjem villamosmérnök, de tele lett a hócipője az IT területtel, amivel még most is foglalkozik. Tizenévesen beleszeretett a repülésbe, 7 évig vitorlázórepült, de mivel egyetemistaként nem volt ideje/pénze ezt folytatni, sok-sok év csak a repülés utáni vágyakozással telt.... aztán az utóbbi 1-2 évben adódott lehetősége arra, hogy elkezdje a kisgépes repülést. Már van 200 repült órája, több típusra is megcsinálta a jogosítványt (úgyhogy ha valaki szeretne közületek repülni, szóljatok bátran, bármikor meg tudjuk szervezni :) :) :)).
Szóval most ha van néhány szabad órája, rohan a reptérre, mert minél több repült órája van, annál nagyobb az esélye arra, hogy bekerüljön valamelyik légitársasághoz... Csak persze ez horror pénzbe kerül... Na de majd ha egyszer nagygépes pilóta lesz, reméljük, megtérül ez a sok befektetett idő, energia, pénz... :) :) :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:54-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Akkor az én tapasztalataim:
- Hálózsák az nekünk sem jött be, mindig a nyakukban volt ráadásul cipzárasak voltak ami még rosszabb. Szóval mi body és gatya vagy gatya helyett rugi volt amíg nem volt ilyen nagy a segge :lol: .
- Én favorizáltam a kókuszmatracot, biztos ami ziher. Sőt én légzésfigyelőt is béreltem ami utólagos számolásból kiderült, hogy jobban jártam volna ha megveszem.
- Cumisüvegünk volt csak nem használta egyik gyerekem se, ha kellett akkor pohárból itattam vagy kiskanállal adtam az innivalót/lefejt tejet.
- Sterilizálóm van sőt kölcsin is tudom adni (Aventes), a mellszívóhoz nagy hasznát vettem.
- Zokni az nekünk sem jött be, igaz volt egy halommal :lol:
- Kiskádunk van, álvánnyal azt is kölcsön tudom adni
- Etetőszék fél éves kor után sőt, nálunk majdnem 8 hónaposak voltak mikor beletettem őket.
- Szoptatós párnám nem volt de szerettem volna mindig is, én vennék ha lenne 3dik :) :roll: , csakhogy annál is vehessek valamit :wink: :lol: .
- rongypelus, na az napi 5 tuti fogyott! Szerintem a 30 nem sok ha nem akarsz mosni egész nap. Mondjuk nálam mindkét gyerek sokat bukott.
- Viszont ami eszembe jutott az az, hogy kis pelenkából ne vásáróljatok sokat mert havi 1 kiló hízás az majdnem tuti így kegyetlen gyorsan kinövik. Igaz elég sokszor is kellett cserélni de nálunk 4 kiló fölött születtek, így ha megvettem volna a 2-5 kilóig pelust az nem sokáig lett volna jó.
- Még valami, szerintem praktikus a lepedő alá tehető gumi lepedő ami nem engedi át a pisit, nálunk sokszor jól jött :)
- Autós ülésreha a hordozóra gondoltál Kata akkor persze az kell.
- Ami még kellhet, melltartó betét mert a szoptatáskor beindulhat a másik cici tejci, így az jól felfogja, sőt ha kaja idő van de a drága/drágák még nem akarnak enni akkor is beindulhat a tej.

Na nekem ez jutott az eszembe! Gyöngyi adta az irányvonalat!

Holnap Anettnál!!!

A játszóházas télapón gondolkozom még mert 3-án apánál céges télapó, 5-én kimegyünk megnézni a vecsésit, 6-án meg az oviban is lesz, szerintem ez bőven elég, de ha mindenki megy akkor már csak miattatok csatlakozunk, de különben nem.

Na ezek jöttek ki most belőlem!

Tényleg Nóra!
Te is gyere azért holnap mert nincs gyereked!

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!!

Benettke!!!

Dehogy haragszom, csak féltelek!!!! Vigyázz magadra!!!
Milyen volt a napod????
Kukis képet meg köszönöm, nagyon tetszik :lol: :lol: :lol:
Írígy :wink: :wink: :wink:


Szandra!!!

Még jó, hogy ilyen egyformák vagyunk :roll: :roll: , ez sokat segít a Katának :lol: :lol: :lol:
Gondolok a pellusra, kókuszmatracra, szoptatóspárnára :lol: :lol:
De így szép az élet, és így szeretjük egymást igaz???? :wink: :wink:


Kata!!!

Te meg próbálj meg eligazodni, ha nem zavarunk össze mégjobban :roll: :roll: . Nkem kicsit nehéz belegondolni, hogy ikreid lesznek, én egy gyerekben gondolkodtam (bocsi, így tényleg nem sok a 30 pellus, bár mi 3 hetes koruktól szinte nem is használtuk, de nem lehet tudni milyen lesz a babó(k))

Repülés!!!!! Húúúú, én még soha nem repültem!!! Lehet majd szavadon foglak és kihasználom :lol: :lol: :lol:

Anett!!

Holnap megyünk!!!!!


Képzeljétek elkezdtem a karácsonyi nagytakarítást a hűtő és a környékének tisztításával. Nálunk most van hónap vége gondoltam, akkor még a bevásárlás előtt célszerű lenne a hűtőt kitakarítani, és akkor meg jöttek sorban a dolgok: na, még ezt is, azt is.
:roll: :roll:
Jól elfáradtam. De muszáj elkezdeni, mert nem tudok nekiesni mindennek egyszerre, csak szép apránként, De már látom előre, hogy mire befejezem, nem látszik majd semmi. Csak a tudat........
És el kellene kezdeni a sütik, főleg a mézes sütését is!!!
Ezt nagyon szeretik a csajok is!!!

Hogy bírták a gyerekek ezt a szeles időt?????

Jó éjt!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Elfelejtettem:Ildi, Szandra!!!!! hiányolom a vonalzóról a gyerekek képeit, nekem úgy jobban tetszett!!!!!! :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, érzésem szerint jól vagyok, csak picit fáradt, ami nem is csoda ennyi henyélés után :? Szerencsére nem fáj semmim, remélem ez így is marad...

Bocsi, de azt hiszem mára ennyi voltam, ugyanis nem szeretném túlfeszíteni a húrt a testemnél, ezért most megyek pancsizni, aztán meg jön a vízszintes helyzet :wink:

Mindenkinek jó éjszakát!

Gyöngyi figyelj, nehogy megint lemaradj a laptetőről! Írj szorgalmasan :P :P :P

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ja, még valami!

Anett!

Hú, de nagyon gyönyörűek ezek a fotók! :shock: És a lányaid csodaszépek! :P

Gyöngyi!

Nagyon édesek a te képeid is! :wink: A mogyorókrémes nagyon csibészes, együtt a lányok mindig tündériek, na és a fülhallgatós! (persze már megint lányok... :(

Ibolya!

Köszi, hogy Te (ill. néha Ildi is) megtöritek ezt a lányuralmat jóképű fiúcskáitokkal, így legalább én is reménykedhetek. Sőt! Ha jobban belegondolok már én is raktam fel "fiús" képet! :lol:

Na, most már tényleg megyek pihizni!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Jujj, mennyi kép, dejó! :lol:

Anett,
gyönyörűek a lányaid :)

Ildi,
Nna, képzeld megvan az időpont: december 9! Sikerült megpuhítani a papbácsi szívét, és belement, hogy a felkészítő beszélgetéssorozatot utána fejezzük be, ha nem jutunk a végére. Ma volt az első alkalom, elég érdekes volt. Szerdán meg ő jön hozzánk... Egyébként 5 alkalmat tart.
No, ha nem vagyunk túl kicsik a játszóházhoz, megyünk mi is. Már csak fuvart kell találnunk, vagy oda el lehet jutni tömegközlekedéssel is? Noha Ancsi még nem érti majd a Mikulást, én is szívesen beszállok!
Jó lett a vonalzód, de nekem is hiányoznak a gyerekek. Mondom én, akinek nincs képe a vonalzón :oops:

Gyöngyi,
Marietta annyira szép! Tiszta hölgy már.

Kata,
hogy mégjobban összezavarjalak:
nekünk kellett a rengeteg textilpelus, mondjuk Ancsi hihetetlen sokat bukott ugye 5 hónapig. Most meg szereti gyömöszölni elalvás előtt.
Hálózsák nekünk sem jött be, és bár Ancsi nem született kicsi súllyal, mégis 2 hónapos koráig hordtuk a legkisebb pelust, de szerintem ez elég extrém eset. Mindenesetre szerintem se vegyetek sok kicsi pelust, bármikor elszaladhat érte apa, ha kell még ;) Hol fogsz szülni? Általában kérik, hogy vigyél be magaddal pelót, de pl nálunk, az Imrében eleve 2-es pelusba pelenkázták a normál súlyú babákat, és nem volt hatalmas a gyerekre. Mondjuk én jobban szerettem a kicsit passzentosabb pelust, csinosabb volt benne Ancsi :)

Lányok! Érezzétek jól magatokat holnap Anettnál nem tudom, ránk vonatkozott e a meghívás :oops:

Mindjárt töltök képeket :lol:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Képek:

Miután jóllakott, megmossa a fogát, majd feltett lábbal pihizik kicsit ;)

Kép Kép

Mostanában sokat labdázunk:
Kép Kép

Vendégségben angyalkát babrálunk és széken át kukucskálunk:
Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


persze Katus!!! nagyon is várlak!

Ildi gyertek, amikor csak akartok.. akár, ha letetted Dávidot az oviba.. (ez mindenkire vonatkozik)

Andi? Nóra? Sztrájk?

MINDENKIT VÁROK...
kállai
 
 


Anett,
Köszi! :) akkor elküldöd nekem a címed? :oops: Ha Ancsi is őúgy gondolja, ott leszünk ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anett,
Hupsz,
megkaptam, köszi :)
Meg persze az időjárás függő is, nekem nincs kocsim, így babakocsis menet lesz :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!!

Szívesen elmegyek értetek kocsival!!!! Szerintem gyalog kicsit húzós lenne!!!!
Küld el priviben a cimed, és hogy mikorra tudtok elkészülni!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Most csak gyorsan,mert ovi járat van...
mi is megyünk Anett,de csak 9-fél 10 fele. :D sajnos nem tudok hamarabb. :?

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!!!

Anett!!!!
Nagyon jó volt nálatok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Csak tényleg kevés!! Még tudtunk volna enni!!! :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ildi!!!!

Várjuk a képeket!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia Gyöngyi!

Már itt vagyok és pakolom őket :lol: :wink:
ilgya1
 
 


Királylány 1 Sára
Kép
Ancsinak nagyon bejött az FP-s szék. Nézz ide Katus mit mutatok neked? Gyöngyi néni zsebkendőjét :lol:
Kép
Házigazdáék: :lol: -köszönjük a vendéglátást! Remélem nem hagytunk túl nagy kupit. :lol:
Kép
Bibolya és Gergő-(nagyon fini volt a muffin :) )
Kép
Királylány 2 Sára
Kép
NA ki kivel van? vagy kit csomagolunk hova? :lol:
Kép
Királylány 3 Edo-bedó
Kép
Bebeka séró:
Kép
Andiék:
Kép
Ancsi minden játékot kipróbált:
Kép

Kupac 1
Kép
Kupac2
Kép
Kupac 3
Kép
Kupac 4
Kép
Sára :wink: kiöntötte a Popcornt :lol: -igaz Gyöngyi?
Kép
Nekem is mutizd meg!
Kép
Királylány 4 Edó-bedó
Kép
Királylányok:
Kép
ilgya1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:55-kor.
bibolya
 
 


Ildi!!!!

Egyszerűen szuperek a képek!!!!! :D :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett!

A buli ismét szuper volt! Imádok nálatok lenni mondtam már :) ?

Ildi!
Tök jók a képek! Jó, hogy legalább rád számíthat a társaság fényképező gép ügyileg!

Ibolya! Katus!
Örülök, hogy megismertelek benneteket!

Ibolya!
a teszveszen hol találok játékokat? Csak ruhákat látok!

Szandra

szandrakiss
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:56-kor.
bibolya
 
 




Sziasztok!

Jövök a 44dikkel!

Anett, szuper volt ma Nálatok, köszönöm MINDENKInek a délelőttöt (Ancsi úgy lefáradt, hogy azóta egész nap tündérvirágszálként viselkedik ;)

Hozzánk is jöhettek majd, csak nálunk nincs (még) ennyi szép játék.

Ildi,
jók a képek nagyon!

Gyöngyi, Ibolya,
köszönöm a fuvart ;)

Szandra,
találtál jó kis játékokat a teszveszen???

Szandra, Andi, Anett, Ibolya,
Nagyon örülök, hogy találkozhattam Veletek is!!!

Jó éjt,
Jó éjt ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!!!

Anett!!!
Elfelejtettem mondani, de tetszett a felsőd!!! Volt benne szín!!!!
:lol: :lol:

Szandra!!
Edóról az a királylányos kép nagyon édes!!

Szeretnék idecsábítani egy barátosnémat, a Marietta csoporttársának anyukája!!!
Délután már sikerült megmutatni hol vagyunk, talán olvasni tud minket, de valamit elbaltáztam a regisztrációnál.
Timi, alias timó remélem sikerül rájönni, hogy mit mert várunk!!!!!! Igaz csajok!!! :lol: :lol:

Hiába én sem értek mindenhez!!! :oops: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia Timó!
Gyere bátran!!!! :)
ilgya1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:56-kor.
bibolya
 
 


Ibolya!!

Köszi, de a Sanyi híján a Nóra segített!! Most már csak rajta múlik jön-e!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:57-kor.
bibolya
 
 


Csajok: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Húúúú má azt hitte soha nem írhatok!! :lol:

Ibolya! Katus!
Találtam a teszveszen egy nagyon jó kis micimackós bébitaxit az Edónak, majd dec 6-án jár le rá a licit, ha addig nem kapom meg a saját belépőmet akkor Ibolya megtennéd, hogy lestoppolod nekem. Majd pontosítunk addig.

Gyöngyi!
Rád szavazott a Tami (pillarebegtetés, pillabebegtetés :wink: :lol: ) csak nincs ilyen ikon :lol: .

Benettke!
Akkor pénteken játszóház? Remélem jössz!!!

Na megyek mert ebéd van.

Pussz

Szandra

szandrakiss
 
 


Végre már írhatok :lol:
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?