Új privát üzeneted érkezett!

Nézzétek mit kaptam Bálintomtól:

Kép

Úgy örülök neki!
ilyenem sosenem volt mééééég :roll:
alig várom, h december legyen :lol:

babszika
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép Babszika!!!
Igazán kedves dolog ez a Bálinttól!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:


Gabika!

Nagyon-nagyon bízom benne, hogy csupa jó dolgot fog holnap mondani a dokid!!!!!!!!

Gyablonka!

Én is kaptam ám ma valamit!!!
Van kiskönyvem! :lol:
Már igazi kiksmami vagyok hivatalosan is!!!
Holnap megyek vérvételre.
Az ultrahangon ma már látszott, hogy ver a pici szíve!
Olyan jó volt látni!!!

És úgy néz ki, egyedül van.
Vendég
 


Gratulálok!!!!!!!!!!!

babszika
 
 

 
 

Köszönöm!
Most nézem, ajándékok is vannak benne!?
Vendég
 


Mária, gratulálok!!!!!! :D :D :D :D :D

Csajok, én megint barnázok és asszem ez a vég. Az egészben most a legcikibb, hogy holnap fel kell hívnom a dokit, hogy bocsi, de megjött és lemondanám az időpontot.....

Bárcsak ez is csak egy-két cseppes lenne..... Elmúhatna holnapra......Végül is nincs kimondottan menszis hasfájásom. De akkor mitől véreztem 2*is 1hete?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszika, tök jó fej a Bálintod!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Bizony, minden napra kaptam egy ajit.... hiszen ez egy adventi kalendárium :lol: :lol: (de csak mindgi aznap lesem majd meg)

Gabi!
Nekem a barnázásnál a dokker még azt mondja, h megvizsgál. Sőt, volt, h olyan fontos volt a vizsgálat, h megkérdezte: mennyire vérzem, mert ha nem zavar, ő megvizsgálna :oops:

babszika
 
 


Sziasztok!

Gyablonka üdvözölllek én is. már olvastam a soraidat, csak eddig erőm nem volt írni...

Csajok, ma haza kellett jönnöm a munkahelyemről... Hányás, hányinger, szédülés, stb. Azóta is ágyban vagyok! Ráadásul a hasam is fájdolgál... Dokim csak mosolygott a Drága!! Kezdődnek a rókás napjaim..... :lol:

T.Maria, gratula a szívhanghoz! Mit mondott még a doki?

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hát, ha megmarad a hőm, meg enyhe barna azért elmegyek, mert akkor csak van valami baj, mert már 3*-ra kezd bele......

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi!
Jó is lesz már a végére járni!!!!!!!!!

Na, én megyek és elteszem magam holnapra!


Nóri!
Remélem, h apa gyógyít téged!!!!!! :wink:


Kép

babszika
 
 


t.mária:gartula a kiskönyvhöz, biztos nagyon jó lehetett hallani a szívhangot!
Kislány: sajnálom a rosszulléteket, nem emlékszem, eddig id voltak vagy csak most?

Babszi: nagyon rendes Bálintodtól ez az ajándék, ilyen még nekem sem volt soha. Nagyon szép!!!!

Jó éjt mindenkinek..

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hát végre leesett a hőm és megjött. Végül is örülök, mert nem ciszta!!!!!
De csak elmegyek a dokkerhez, hogy most szedjem a metet vagy ne?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi: :cry: (((((Ölelés)))))
Vendég
 


Gabi,
(((((ölelés))))))

Nálunk is nagy hó esett! Nagyon szép havas lett a táj, a hegyek! Remélem meg is marad! :)

Babszi,
Csak nem Szentmihályon laksz? Mert a tesómék is arrafelé laknak... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Arikon!
De bizony Szentmihályon! :lol: (bár, remélem, h még ebben az évben átköltözhetünk Árpádföldre)
Kicsi a világ! (az is lehet, h már taliztunk is, csak nem tudtuk...)

Gabi!
Azt azért nem tudhatod, h nem-e ciszta.... ugyanis a ciszta mensivel is kijöhet....

babszika
 
 


A fenébe, itt miért nem tud havazni?esett hajnalba két szem, de mikor indultunk 7 előtt, már olvadt és most százágra süt a nap... :cry:
HAVAT AKAROK!!! :lol:
Vendég
 


Nóri!
Cseréljünk!!!!!!!!!! Én megyek haza inkább és kérem a napsütést!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

babszika
 
 


Babszi:áll az alku, gyereeeee! :wink:
A vonalzódon miért ilyenek a számok???1-10? :shock:
Vendég
 


Azért, mert most nem állítottam be a ciklusom hosszát és sztem majd magától hosszabbodik. :lol:

babszika
 
 


De szíííp az ajeszod Bálinttól! :D Édes pofa nagyon...A háznál mizu?
Vendég
 


Háznál... ne is kérdezd!
Újabb gondok! A kéményesek nem vették át a kéményeket, mert.... mondva csinált indokok.... gondolom, pénzt vártak.... nagyon mérgesek vagyunk... és elkeseredettek....
Festő talán vasárnap jöhet; tetőfedő kezdeti lelkesedése qrva hamar alábbhagyott; az uncsitesóm talán hétvégén efl tud jönni folytatni a burkolást; az asztalosunk már topzódik, h hozná a bútorunkat; a bejárati ajtónk gyári hibás-kicseréltettük-és nem olyat kaptunk...... sztem hagyjuk is a továbbiakat, mert egész nap csak az én offomat olvasnátok!

babszika
 
 


Én tudni akarom, hogy mi van veletek, letojom az offot és akinek nem tetszik, majd nem jön ide.Úgyhogy panaszkodj csak bátran.Fenébe, mindig csőstül jön a baj? :cry:
Vendég
 


Nóri, vigasztaljon, hogy itt még 2 szem se esett. Felhő sincs az égen, és ezer ágra süt a nap. És még havat se kívánhatok, mert nekünk a tetőépítésnek most a száraz idő kedvez. :( De én szeretem a havat!!!!!!!!!

Viszont most a névnapomkor kell nagyon kekszelnünk!!! :oops: :D :D :D

Babszi, délután minden kiderül. De legalább megnyugtat, hogy szedhetem e a metet. Bár 3-at ugyse fogok, mert már kettő kikészít....




(Viszont szilveszterkor meglesz, pedig visegrádra megyünk wellnesszelni.. :( )

Kép
Kép
gabi82
 
 


Tudod Nóri, sztem ilyen balfékek vagyunk. Nekünk komolyan mondom, h semmi nem sikerült elsőre!!!!! De komolyan (csak az, amit mi magunk csináltunk meg)
A legrosszabb, h már pénzünk is alig van a sok szarság miatt.... rettegek, h nem tudunk beköltözni.
Tudom, örülhetnék is neki, h egy fűtési szezont még megúszok, de .... júl-ban még azt mondták, h 2 hónap alatt kulcsrakész lesz.... és már nagy szükségem van (és a kapcsolatunknak is) arra, h külön éljünk a fészkünkben. :(

babszika
 
 


De Gabi!
Ne azonnal kezdj 2vel!!!!!!!

babszika
 
 


Babszi:mivel ecsetletem múltkor neked a mi "nehézségünket" is...a párom azt mondja mindig, hogy amilyen nehezen és akadályokkal kirakva indult, olyan jó lesz majd a dolog.Én nagyon bízok benne, hogy ez nálatok és nálunk is így lesz!Tudom, napi szinten ez kurva nehéz és néha kilátástalan...de ki kell bírni, magatokért!Én hiszek abban, ha végre külön lesztek akkor megnyugszik a lelked és akkor fog jönni a babszi... :roll:
Vendég
 


Nóri!
én is ebben reménykedem.

egyébként akkor este megbeszéltünk mindent.... belátta, h ez így nem túl jó.... remélem, h még kibírjuk ezt a kis időt és nem öljük meg egymást :roll: mert mindketten nagyon bízunk abban, h ha majd külön leszünk.... :wink:

babszika
 
 


Mi is beszélünk folyamatosan a dologról, napi szinten előjön...de...húúú, nehéz.A legnehezebb a kicsi fejemben helyretenni a dolgokat, pedig nekünk szerintem csak ennyi hiányzik.Türelem, türelem, türelem...na ez a legádázabb ellenségem jelenleg.
Babszikám, mi tényleg jövőre pockosodunk,ha helyreáll a rend! :wink:

Gabi:te merre laksz, hogy ott is süt a nap?
Vendég
 


Nóri,
Jászberény-hatvan-nagykáta között

Babszi, nem rögtön kettővel, hanem szoktatás után!!! :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Annyira karácsonyos hangulatom van, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Arra jártam sokat!Gyöngyösön voltam fősulis.
Vendég
 


Jövő héten már feldíszíthetem a munkahelyemet!!!! Annyira várom!!

Nóri, tök jó!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi:te tényleg be vagy sózva... :lol: :lol: :lol: Én akkor szeretem a karácsonyt, ha már elmúlt!(bocsi :oops: )

Arikon:volt keksz és budakeszi tegnap? :wink: :oops: :lol:
Vendég
 


Nóri,
:oops: volt! :D és hastánci is! Már van csörgőskendőm is! Jujjj, nagyon büszke vagyok magamra! :lol:
De pocakosodni mindannyian jövőre fogunk csak idén leszünk terhesek! :wink: :D

Babszi,
tudom miről beszélsz. Mi is együtt élünk Anyósékkal, (bár külön bejáratunk van és ők a földszinten laknak) de kezdetben volt egy-két meccsünk, de hál'Istennek rendeződtek a dolgok. Nem egy százas papírzsepibe került... Anyósommal mondjuk nincs is gond, inkább az Apóssal, de már ő sem izgat. Sajna mi röghöz kötöttek vagyunk, mert Férjecském már előttem kialakította a kecót, nem hagyhatjuk ott. Úgyh. már "csak" szépítgetni kell, újbútor...no meg sok minden, meg természetesen a gyerkőcszoba :wink:
Vendég
 


Nóri,
Most viszont nagyon szép karácsonyod lesz, kettesben (hármasban) a Párocskáddal! :wink: Én ezt kívánom Neked karira!
Vendég
 


Akkor még én jó helyzetben vagyok, mertmi az én anyukámékkal lakunk és hála istennek semmi baj nincs. Soha semmibe nem szólnak bele, mióta férjecském ott lakik. Sőt..... De azért én már nagyon várom a külön lakot!!! (ő is :))

Kép
Kép
gabi82
 
 


Na akkor én befogom a számat ebben "hol-lakunk" ügyben... :oops:

Arikon:köszönöm szépen és én is ezt kívánom Neked, meg Gabinak meg Babszinak...stb. :lol:
Vendég
 


Miért, nálatok mi okozza a lakás-zűrt?

Kíváncsi lennék, h. itt ki hogyan készül a karácsonyra, és hogy milyen finomságok kerülnek majd az asztalra. Legalább egy kis karácsonyi fílingünk lesz. :D
Vendég
 


Arikon:hát ez az, hogy semmi....saját lakásom van... :oops:
Vendég
 


Nórikám és mi ebben a pironkodnivaló? Én mindig szerettem volna egy kis zugot, akár egy garzont is, ami csak az ENYÉM!! De valahogy úgy hozta a sors, h. az exeknek is volt kecója, és hát a Férjecskének is. Én meg ezért szoktam "kellemetlenül" érezni magam, h. nekem nincs is semmim. Meg egy-két jóakaróm, meg is jegyezte, h. könnyű így "beleülni a készbe". Na mondjuk ez állatira sz@rul esett...
De szerencsére sosem éreztette velem a drágaságom, sőt inkább azt súlykolja h. minden közös.
Vendég
 


Akkor kezdem, de remélem Ti is meséltek! :wink:

Szóval nálunk a Karácsony nagy jövés-menésből áll. No nem panaszkodom, szerintem pont így jó!
Szóval 24-én átmentünk ebédre Anyukámhoz, jöttek a tesókámék is. Az ünnepi asztalt nyolcan ültük körbe. Finom ebédke: halászlé, göngyölt pulyka, rántott husi, töltött kápu és hát persze beiglik, zserbó. Kb. 5-re hazaértünk a fát feldíszítettük, hangulatvilágítás és megajándékoztuk egymást. Nagyon szép volt. Utána le Férjecske szüleihez vacsorára. Másnap Apukámhoz szoktunk átmenni, ott is népes sereg gyűlik össze. Unokatesók, gyerkőcöstül tavaly 17-en voltunk. Szegény Apu sütött-főzött.
Ez volt a tavalyi Karácsonyunk, h. idén így lesz e hát csak remélni merem. Az tuti, h. Anyumékhoz átmegyünk, nélkülük nem az igazi! :)
Nos, ki a következő! :wink:
Vendég
 


Nálunk a karácsony az állandó meg nem állás és idegesség jegyében telik. A fát jobb esetben már 23-án megvesszük. 24-én anya főz, én meg díszítek. Ha tudok. Mert örülök, ha 11-re áll a fa. :D
Délben ebéd itthon:anyuék, mi, tesóm, mamáék. Ebéd után ajándékbontás, szieszta. 4-5 körül irány anyósom. Ott vacsi. Ajándékbontás, kipukkadás, esti tvzés. 25-én délben irány a férjem nagyija, ahol legalább 20-an vagyunk ebéden.(minden unoka+2dédunoka) Onnan5-kor haza, majd este Istvánnap a haverokkal. 26-án örülünk ha délben felkelünk. Utána irány haza. Mert a párom a két ünnep között néha dolgozik. 30-án pedig megközelítjük a szilveszteri helyszínt... :D :D :D
Ételek: 24-én: halászlé, töltött kápi, rántott husi, sült csirke, beigli, méteres.
24 vacsi: rántott hal, halászlé
25: tyúkhusleves sok borsóval, sült csirke enyhén átsülve, rántott husi, franciasali, rétes, beigli :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


A legjobb, amikor 23-án csomagoljuk az ajándékokat. Mert persze hiszitek vagy nem, de nekem jobban esik adni, mint kapni. Imádok ajándékokat adni, főleg, ha örülnek nekik!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi, hogy eddig nem jöttem.

Gyablona, NAGYON-NAGY gratula!!!!! Annyira örülök Neked, én még emlékszem Rád :wink:

Gabi, sajnálom a piridet, kíváncsi vagyok, mit szól a dokid! Krisztinka, Babszika, Arikon, Nektek is nagyon drukkoltam, no de majd karira :wink:

Ami engem illet, most jöttem a dokimtól, megvannak a leleteim. Szóval nincs PCOS, és PCO sem, ez jó. Helyette viszont van túl magas prolaktin szintem, a dokim szerint emiatt nem sikerült eddig a baba.Szerinte a görbéim is ezért furik: ha emlékeztek, a múlt havi magasba szökött ugyan, de nem hirtelen a PÉ után, hanem csak kb. 6-8 nap alatt ment fel 37 C-re. No, ezen fog remélhetőleg segíteni a gyógyszer, amit kaptam (valami Bromo-izé). Pénteken kell elkezdenem szedni, és a dokim szerint szombaton már rádolgozhatunk Apával :oops: Úgy legyen!

Kép
bienvenue
 
 


Óóó, én is annyira várom már a karácsonyt!

Nálunk pár éve hagyományt teremtettünk. Korábban mindig rohangáltunk mi is, szüleim, férjem szülei, mi előtte 23-án ajándékoztuk meg egymást, hát, nekünk így nem volt az igazi. Aztán egy évet kint töltöttünk Jovical az USÁ-ban, ott aztán megtaláltuk a megoldást. Azóta minden évben nálunk karácsonyozik az egész család (szülők, tesók, párjaik, illetve nagyszülők). Én főzök, segít a két húgom, az Anyukám, illetve Joci. Idén 24-en leszünk. Gondolom, csodálkoztok, de annyira élvezem. Egyáltalán nem fáraszt a készülődés, sütés-főzés, sőt! Sokkal energikusabb vagyok olyankor, mint valaha! :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Szisztok!

Szép napsütéses délutánt mindenkinek 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


bienvenue: Szegény.... neked is prolactin..... Remélem,neked használ a Bromo.... mekkora volt a prolactinod?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

A ciklusom 24. napján volt 639 (500 a normál tartomány felső értéke), illetve a 17. napon 550. Ez nem tudom, mennyire gáz, a dokim nagyon nyugtatgat, hogy ez sokkal könnyebben kezelhető, mintha PCO-m lenne, amire először gyanakodott. Jól emlékszem, hogy Neked is prolaktin gondjaid vannak?

Kép
bienvenue
 
 


bienvenue: Igen, sajna, nekem először októberben a 14. napon csináltak, akkor volt 753. Erre kaptam én is Bromo-t. Aztán novemberben az 1. nopmon volt a kontrokk, akkor már 1037 volt. Erre kaptam Norprolac 25/50-et. Most éppen várakozom... két hét múlva kell kontrollra mennem megint :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

Ezek szerint akkor Neked nem használt a Bromo? Mert ha jól értem, még feljebb is ment a szinted... :roll: Ó Te szegény! Nekem most egy hónapra adta a doki, 25 mg-os kiszerelésűt, napi 1-et kell szednem belőle. Péntek este kell bevennem az elsőt, hogy ha mellékhatása lenne, ne a munkahelyemen jöjjön ki... Hívnom kell, ha rosszul lennék, aztán meglátjuk. Egyelőre nem beszéltünk róla, mi a következő lépés. Illetve azt mondta, ebben a ciklusban keksz agyba-főbe, ha babát akarunk :oops: Hát, nem tudom, mennyire lehetek bizakodó. Ezek szerint Neked sem használt a gyogyi. Amúgy Neked voltak mellékhatásai? Illetve eleve a laborleleteden kívül volt más tüneted? Mert nekem azon kívül, hogy 14 hónapja nem jön össze a baba, semmi. Mensizek rendszeresen, stb.

Kép
bienvenue
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?