Új privát üzeneted érkezett!

De igen Kisvirág

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: adj neki rubophent. Az fájdalom és lázcsillapító is egyben.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hu, ha enyém a laptető :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

fmarti!

coldrex, neocitran, sok tea, mézes
vagy ha szereti a mézespálinkát, az pusztítja a bacikat.
csak mértékkel

én is rossmannos ovutesztet kaptam, jó az?
bár még vérzek, de készülök nagyon
jóéjt

Kép
andyfekete
 
 


adtam neki paracetamolt meg algopyrint

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sajna még nincs kép, mert nagyon egyedi. A munkalapot egyedileg gyártják le. Hála szüleimnek. Sok kapcsolatuk van.
A legjobb hír amit mostanában kaptunk, már lehet, hogy írtam, még decemberben lesz új tetőnk, ha az idő is engedi.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, ez szuper!!!! De jóóó!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


az én férjem mindig bevesz két algopyrint a legelején, ágyba bújik, alszik egy nagyot és aztán kutya baja. szerintem tökmindegy milyen ovutesztet vesztek és hol.
nati, mi is ikeás konyhát vettünk. Ha jót akartok és tudtok várni, várjátok meg a midsommer akciót, 15%-kal olcsóbban megkapjátok. Mi úgy vettük meg ráadásul konyha hetek voltak, ami azt jelentette, hogy kamat meg kezelési költség nélkül 15 hónapra vettük meg 15%-kal olcsóbban a konyhát. Ráadásul másban is ügyeskedtünk, úgyhogy mi durván 200.000-t spóroltunk. Ha érdekel majd írok. :)

KépKép
muffin
 
 


Andy bejelölhetlek iwiw-en?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


az új tetőt irigylem. Nekünk is tetőt kell cserélni mielőtt nekiláthatunk a gyerekszobáknak, de az még nem egy éven belül lesz :( Örülünk hogy az eddigi részeket rendbe tettük... Úgyhogy tök jó nektek Nati! Én is tudnék nagyon örülni egy új tetőnek, úgyhogy átérzem az örömöd. :)

KépKép
muffin
 
 


Kösz lányok a tanácsokat!!
nekem mit ajánlotok? Hogy ne ártson a lehetséges pocaklakónak...HA van egyáltalán...
Nekem olyan érzésem van, hogy nem jött össze, ebben a hónapban :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati: Na majd, ha kész lesz a konyhád akkor arról képjük a képet :)

Márti: én is pályáztam a laptetőre :) De ma már kaptam egyet, úgyhogy járt neked ez a hely :wink:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Márti: miből gondolod, hogy nem jött össze??????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


most kaptam banánturmixot :) alján grenadine, szívószál meg minden, kb. hawaii :)

KépKép
muffin
 
 


Muffin: nyami-nyami. És apa csinálta? Rendi pasi :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hát, nem is tudom úgy érzem csak

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lányok, mi van Csubival meg Magdolnammal??
meg:


NYUSZIFÜLŰŰŰŰŰ!!!!! HIÁNYZÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Reméljük kellemes meglepetésben lesz részed 2 hét múlva :D Mondjuk egy + teszt :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


De jó lenne Kisvirág :lol:
Ugyanezt kivánom neked is, csak mondjuk kicsit több mint 2 hét mulva :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Köszi :D :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


ahha apa volt. édes pofa tud lenni. ha akar. mert néha semmi néha meg ilyen cukipofa. :) amúgy imád. és ez az én nagy szerencsém. :)

KépKép
muffin
 
 


na jó éjszakát mindenki! :)

KépKép
muffin
 
 


Muffin
Mikor van ez az akció? Mi úgyis csak tavasszal veszünk bútort, szóval nem sürgős. Nem hitelre vesszük, az az egy biztos.

Tényleg jól eltűntek a lányok. Biztos álmosak egész nap.

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin: persze, hogy imád téged, meg te is őt. Ez így van rendjén. És együtt fogjátok imádni a kis Babamakit :)

Megyek szunyálni. Így is velem volt ma tele a net :D
Jó éjt...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Én is hallottam egy Natiéhoz hasonló esetet egy osztrák barátnőmtől.
Egy Hypermarket-be volt és megállt egy bankautomatánál pénzt kivenni, a gyereke aki febr. lesz 2 éves, benne volt a bevásárlókocsiban mellette.Ő ameddig ott bibelödött az automatánál valaki elvitte a gyereket, kezdte már kifele tolni az üzletből, szerencse észrevette és elkezdett kiabálni... A pasi aki elvitte volna meg gyorsan otthagyott mindent és kereket oldott...
Azóta úgy fálek egy másodpercig is szem elől téveszteni a fiukat!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Én sosem hagynám a gyerekemet még egy üzlet előtt sem, míg bemegyek. A tesóim gyerekeire is sokat vigyáztam, de mindig mindenhová vittem őket magammal. Sosem hagytam ott valahol, vagy léptem el a kocsitól egy méterre sem. Én annyira féltem őket.
Nem is tudom, hogy akik kinn hagyják a babakocsistól a gyerkőcöt egy butik előtt, miot szólnának, ha mire kimennek, nincs ott a gyerek. Sosem tenném.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó éjt Muffin, Kisvirág!

Kép
Kép
nati80
 
 


Mindenkinek kellemes éjszakát kivánok!
Betegeknek jobbulást!

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó éjt és babás álmokat mindenkinek!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Még nincs itt senki. Alszotok?

Kép
Kép
nati80
 
 


szép jo reggelt mindenkinek!!!!! :lol:

nálunk reggelre esett a hó a gyerekek nagyon örültek,meg csuszik az ut is én annak annyira nem ..........
kitaláltuk apával hogy feldiszitjük a lakást karácsonyosra mert hétvégén terveztük de meglepjük az ördögöket mire hazajönnek.én is lázba vagyok ugy imádom ezeket!!!!!!!

holnap délután megyek a dokihoz már alig várom mert a cicko feszülésen kivül semmi tünetem nincsen,és már jo lenne ha megerősitené a doki hogy minden oké!!!!

hogy vagytok Márti????remélem nem kapják el a fiuk,de citromolajat kell venni és a párologtató vizbe azt kell tenni és az megöli a bacikat.én szoktam ilyet csinálni és még az illata sem rossz.

Muffin komolyan hős vagy!!!!!ÁÁÁÁÁ még a fogorvos gondolatától is összerezzenek nemhogy érzéstelenitő nélkül!!!

Natasa:holnap a mi napunk jön.hurráááááááááá!!! :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


hát amikor nekem lenne időm sehol senki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


mindig benézek de sehol senki....... :(
szomojúúúúú vagyok!!!!lassan mennem kell főzni...


mano
manocska2008
 
 


sziasztok

sajna sok a dolgom délelőtt, de majd este benézek mindenképpen

amúgy persze hogy bejelölhettek
én is akarom, de most tényelg sok a dolgom, 3 iskolát egybevontak idén és új honlapot csinálnak, adatokat gépelek, órarendet meg ilyesmi..... mert nincs osztályom és nehogy azt mondják hogy nem dolgozom eleget...

puszi midnenkinek.....

Kép
andyfekete
 
 


Manocska
Én is így voltam reggel. Sehol senki. Én is csak benézek mert mennem kell ebédet csinálni. Pizzat sütök, mert imádja az enyémet a család. Háromnak akarok most is hízelegni. Hátha hamarabb meglágyul a szive és belevágunk a babába.
Volt már valaki közületek a családtervezési központban? A Bolgárkerék utcában? Mit tudtok mondani róla?

Kép
Kép
nati80
 
 


hurrá :lol: :lol: :lol: .nem vagyok egyedül!!!!!!!!!!!

én még nem jártam ott mi teljessen máshol lakunk!!!de jó pizza én is szoktam sütni a gyerekek imádják,én rántott husit csinálok meg petrezselymes krumplit,levesen még gondolkodom bár én már most éhes vagyok :lol: .

még jövök!!!! csak este nem birok mert vetiteni fogunk nagyon szeretik,csak a Beni utálja a kismalac és a farkasokat a Máté meg imádja,és ezen mindig megy a harc de lehet eldugom megmondom nem találtam sehol.......meg lehet sütök is valamit,hurrááááááá délután diszitünk :lol: .

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!
Na tegnap is rádolgoztunk erre a beképzelt peteérésre, a mai napon elkezdtem szedni megint a Gravidát is, tuti sikerülni fog ebben a hónapban!!!
:D
Kinek kell legközelebb tesztelnie???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, mert mindjárt meló van. Elment a délelőtt a gyűrű válogatással. :D
A végleges: 3 szinű aranyból lesz, 6mm vastag, és az enyémben lesz egy kő. Ha majd készen lesz, kb. 2 hét múlva, akkor lefényképezem, és felteszem nektek. Tök örülök!!!
Persze annak mégjobban, ha babás leszek ebben a hónapban. Mindent megteszek érte.
Van ovutesztem, Dm-es Corax. Pénteken, a 11. napomon kezdem. Fájdogál a hasam is, de még nem tojásfehérjézek.
Kisvirág, én már érzem a Premens hatását, olyan gyönyörű egyenletes hőket mérek reggel!
NA megyek, ebédelnem kell még. Jók legyetek, este benézek, bár ma hancúrnak kell lennie, mert a ciklus.hu mára kislányos napot irt.

Puszi mindenkinek!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


szia mágnes!!!

szerintem a tested nem csal ha vannak pé-s jelek akkor biztos hogy van független attól mikor kéne lennie!!!!remélem igazam van!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: ja és magdolnám is megérezte,ugyhogy hajrááááá!!!!! :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


manocska:
Hát neked legyen igazad, minden esetre ma sem fogom annyiban hagyni a dolgot :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


szia Jenny!!!

nagyon izgulok értetek az első honap meddig vártataok rá :lol: remélem minden ugy alakul ahogy eltervezted!a gyűrűre meg kiváncsi vagyok!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!!!
Na mára már sokkal jobban vagyok, vagyunk a párom is.
Azt mi is reméljük, hogy a fiuk nem kapják el.
Mano:
citromolajat fogok venni ma amikor megyek szülőértekezletre :(
Nem nagyon rühellem ezeket az értekezleteket.Semmi okosat nem tudnak kieszelni, csak pénzfejés az egész :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jenny:
várjuk a képeket a gyűrűkről :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jenny
Már nagyon várjukk a gyűrűt. Akkor két hét mulva kérjük a fényképet.

Fincsi volt a pizza. Most meg le kell ülnöm végre tanulni, mert lüke maradok. Leadandóim vannak most és teljesen elfelejtettem őket. A héten fel kell adnom.

Még azért benézek.

Kép
Kép
nati80
 
 


ez Márti nálunk is igy van......és ott problémáznak a szülők mindenféle szaron...de azok a szülők ám akik nem érdeklődnek a gyerek felől csak ilyenkor,fúúú játszák az eszüket.

örülök hogy jobban vagytok hát akkor egy kis izzadás nem árt :lol: .hehehe
neked nem szokott eszedbejutni hogy hogy is lesz erőd a 3.gyerekre?én mikor fáradt vagyok és a fiuk nem birnak magukkal valahogy el sem tudom képzelni hogy is lesz,de reggelre minden szép ujra :lol: .biztos ha itt lesz ez eszembe sem fog jutni....

mano
manocska2008
 
 


Manocska
Mi sem ott lakunk, de holnap felmegyünk pestre, bár nem csak ezért.

ma is fura érzésem van a hasamban. Csinálok délután ovutesztet. Remélem mutatni fog valamit. A legfuribb az, hogy tegnap tök negatív volt az ovuteszt és ma reggelre leesett a hőm 36.4-re 36.6-ról. Lehet csak össze-vissza ingadozik és nem jelent pé-t, de ki tudja.

Már annyira várom a holnapot, egész nap beszélgetünk, főleg a babadologról is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márt
örülök, hogy jobban vagytok. Mehet akkor a babagyártás.

Kép
Kép
nati80
 
 


Manó:
én is sokszor agyalok azon, hogy milyen lesz 3 gyerekkel, meg az is aggaszt, hogy fogom megoldani az oviba vivést... :roll: meg hozást, de valahogy csak lesz :wink:

Nati:
a babagyártás periódus már elmult nálunk, most jöhet a tesztvárás időszaka :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati:
Küldhetnél egy kis pizzát ide is :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manó, Nati akkor ti holnap mentek dokihoz???
Hu már várom a hireket!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?