Új privát üzeneted érkezett!

áá, elfelejtettem levenni a vonalzóttt!!! Ez nem az igazat mutatja. Sem új ciklusom nincs, se mensim!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kislany
 
 


Sziasztok !!

kislány !! Ez nagyon jó jel !!! :lol: :lol: :lol:


Ha esetleg mégis meg jönne aminek nem kéne , akkor a következő próbálkozások előtt igyál egy kis teát !!! Jó ??


RECEPT : Csalán
Palástfű
Körömvirág
Cickafark

Ezeket azonos arányban jól összekevered . A napi adag : fél liter vízhez 2-3 ek. kell

Ízesíteni leht amivel szeretnéd : citrom , cukor v méz ..stb


Tuti recept !! Olyannak is sikerült aki már 10 éve probálkozott !! :wink:


A receptet egy régi oszt.társnőm adta , (ő egy orvostól kapta)

Ő 3 évi sikertelen próbálkozás után kezdte inni és ha jól emlékszem 2 hónap után teherbe is esett , két év után szintén evvel a teával ikreket hoztak össze !!! :lol:


Úgy-hogy a pánikra semmi ok !!! Csak nyugodtan idegeskedés nélkül !!!


Bár sztem már nem is lesz rá szükséged !! De hátha még valakinek jól jön !!! :wink:

Ui.: Nekem is nagyon tetszik az álomás u. . Bolt a Dózsa Gy. u.-ba van ?? Jó lenne ha sikerülne !!

A vonalzót sajna nem értem , a piros a lényeg ?? Akkor van a peteérés ?? HAVONTA EZ VÁLTOZIK , MINDÍG UJJAT KELL CSINÁLNI ?? VAGY HOGY VAN EZ ??


Millió , puszi

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia KAti!

Köszi a receptet!!!!
Most már tényelg nemtom mi van velem.
A hajnali pisimből teszteltem, ami megint negatív.
Amim van: cicifeszülés, fehér folyás, és már nem fáj a hasam alja.....
Nem tudok mást tenni, mint várni!!!!!

Az Állomás utca: a Dózsa Gy. is közel van de az egy pici abc, de ahol én szoktam vásárolni az a Rákóczi úti CBA. Rögtön az állomásnál. Ott 2 bolt is van egymás mellett. Az egyik egy régi ÁFÉSZ bolt, a másik pedig a CBA. De ha friss, házi zöldségre gyümölcsre vágysz, akkor ajánlom a szerdai és szombati vereresegyhazi piacot. Csak indul jel ezeken an apokon veres felé, és beleesel. Nem tudod kikerülni!!!!

Puszi

Kislány


ui: kérdezted a vonalzót. Én azt letöltöttem a babafalva.hu honlapról. POntosabban ott készítettem el. Ott beállítottam, hogy hány napos a ciklusom, és mikor volt utoljára mensim. Az alapján elkészült ez a vonalzó, ami jelzi hanyadik napon jársz a cikluson, ill. hogy hány napod van még az ovulációig és a tesztig.
Mivel nekem az átlagos 28 napos ciklusom már véget ért, nem rakom fel újból, mert még az előző ciklusom tart, csak valamikért elhúzódik!!! Remélem, hogy még 8 hónapig!!!! :)))))
De ha nem érted, szólj, segítek megcsinálni!!!
kislany
 
 

 
 

Sziasztok !!


Kislány !!! ÁÁÁÁ, isten mentsen nekem már nem kell ilyen vonalzó !!!!!

A lányok között ez a nagy korkülönbség is miattam van , nem mertem bevállalni a másodikat. :?

Ma is csináltál tesztet ?? Mi lett ??? Vagy most már csak azért is vársz még ??


Nagyon izgulok , de ha még sem jött most össze ne keseredj el !!!

Indulhat újra a menet !! :lol: Hiszen még fiatal vagy , óóó , annyi időd van még !!!! Szerencsére !!!


Ott vannak boltok , de jóóóó !! ?? Mennyire figyelmetlen vagyok !!!!
Legközelebb jól meg nézem !!!

Szerettem volna még olyasmit kérdezni , hogy az orvosok, ügyesek, rendesek ??
Pl. Fogorvos van ?? Ez egy aktuális kérdés , a nagylányomnak van egy rossz foga és jelen pill. nem tudok jó fogorvost .

Egy igazán jót tudok , de sajna ő Budán van és iszonyatosan drága is . :(



Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


ui.: Veresegyházán már voltam a piacon , ténylek szép nagy !! Jó kis nyüzsgés van ott !! :lol:

Puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Kati!

A háziorvos szerintem olyan, mint bárhol máshol. GYerekorvos van, de én nem hallottam túl jókat róla. Viszont a gyerekorvos asszisztense az egyik családtag a rokonságból, Ő tündéri! (Rokonságtól függetlenül)
Fogorvos van a faluban, de ha szabad ilyet írnom- nem ajánlom... :oops: Viszotn tudok egy dokit Bp-en a Nyugatinál. Én 1 hónapja voltam nála, és 8 e Ft volt csak a tömés. Persze van a környéken is fogorvos, pl. Veresen a Veresdent nevű fogászati magánvállalkozás, de 3 éve volt egy sima fogtömés 14 e Ft. Nekem jó volt, de mára megfizetethetetlen, legalábbis számomra.

Aztán, hogy írjak még valamit: nem is írok, inkább mutatok: kíváncsi vagyok a véleményedre.

Kép

Puszi, Kislány
kislany
 
 


Szia kislány !!!


Hát, sztem ez ott egy halovány dupla csikocska bizony !!!!!! :lol: :wink:

Na, akkor elvileg ez napokon belül sötétebb lesz !!!! :P

(A gyengébben látóknak.)

Nagyon izgi !!!!

Mikor csinálod a következőt ?? Hogy tervezted ???



Puszi, izgatottan várlak !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Kati!

Ma meg is csináltam a következőt!!!!
Úgy tűnik kislányból anyuka lesz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


hol vagy Kati???????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia , szia !!!

Kedves anyuka !!! Üdvözöllek a táborba !!! :wink:


Jaj, jaj!!! Ne haragudj , nagyon nyügös napjaink vannak !! (hogy értsd , itt két ház van és az elsőbe van a gép , kicsit nehézkes néha átsuhannom , inkább csak akkor tudok jönni ha Diám alszik )

De már nagyon kíváncsi voltam , mi is történt !!!!! ( Dia is megkegyelmezett és elaludt , pedig már pár napja nem hajlandó du. aludni) :wink:

Ha most lenne ugráló smile akkor teleraknám vele a sorokat !!!


Nagyon örülök !!! :lol: :lol: :lol: Akkor most jöhet az egészséges kaja , zöldség, gyümölcs stb !!!

Nekem az orvos mondta , hogy szedjem az elevitet , viszont a háziorvosom azt mondja a vitamin csak hízlal. Kiigazodni az orvosok közt. ???? A baba így is úgy is elveszi magának ami kell .
Mercinél végig szedtem a maternát (akkor még csak az volt) 20 kg. híztam, Diánál már csak egy hónapig szedtem az elevitet , még is 20 kg. - t híztam . ??
Viszont mind a kettő makk egészséges és szinte azonos kg-al születtek.

Most nem ugrik be , hogy mikor is érdemes orvoshoz menni , de te már biztos utánna jártál !!! Ugye ??


Apa , örül neki nagyon ???



Millió puszi !! VIgyázz magatokra !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


ÓÓ ezt kifelejtettem !! : Nagyon klassz a vonalzód !!!!!!! :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Kati!

Jól esik, hogy velem együtt örülsz!!!! Köszönöm!! :D :D

Orvosnál még nem voltam. Úgy döntöttem, hogy még várok egy hetet, legalábbis a 6. hétig. Még korai azt hiszem........

Férjecském nagyon büszke, és szerintem még sohasem volt asszonykájába ilyen szerelmes!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Pénteken csináltam az első tesztet, az volt a nagyon halovány. Már akkor is csak mosolygott, aztán vasárnap, amikor az erősebbet mutattam, már csak vigyorgott!! :lol: :lol: Azóta is a tenyerén hordoz. Puszilgat, ölelget, simogat, figyel rám!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Elevit:

Dokim azt mondta: hogy az aki elevitet vagy bármilyen más vitamint szed, amúgy is odafigyel a babácskájára. Vagyis nem a vitamintól lesznek nagyok a babák.
Én az elevitet szedem, de nem minden nap.
Még most olvasgatom, pontosan mit is kellene ennem, innom. Azt már tudom, hogy kávét, lágy sajtokat nem igazán ajánlatos.....
Igazából azt gondolom, hogy ami jól esik, azt nyugodtan ehetem.....
Vagy rosszul gondolom????
Te mennyire figyeltél az étkezésre a gyermekeidnél???

Puszillak

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia kislány !!!


Ami jól esik azt mind eheted !!! Hiszen kívánja a szervezeted is !!!

Én kávéztam is , imádom sajna , amúgy is csak kevés kávét iszom sok tejjel . :lol: (és többször)

Amit megkívánsz azt edd is meg !! :wink:

Rengeteg gyümölcsöt kívántam és a zöldségeket is . Sajna a sütiket és a csokikat is kívántam . :?

Sajtokat nem szabad ??? Nem emlékszem ,hogy ettem-e ???? :shock:

A kilók meg sitty sutty lemennek rólad szülés után , hiszen még fiatal vagy !!! Óriási előny !!

Rólam még nem nagyon akarnak elindulni , pár lement szülés után 4-5 hónappal , de a többi az istennek sem akar , igaz sajna eszem is . Az első szülésem után szinte 1-2 hónapp múlva már lent is volt az összes (na , ja most már tudom, az idő nagy úr)


Nagyon jó neked, hogy ilyen figyelmes párod van !!! Megtartjuk !! :lol:

Úgy örülök , olyan jó amikor az ember eltervez valamit és az sikerül !!! Ugye ??? Fantaztikus érzés !!

Szóval semmi idegeskedés , csinálj mindent úgy ahogy idáig !!!

És akkor végre, végre pár hét múlva az orvos is igazolja !!!!!



Vigyázz magatokra és jelentkezz mindíg !!!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


A vitamit meg szintén úgy szedd ahogy érzed !!!

Írtó jok az ösztöneink !! :lol:

Puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia!!

Van egy drága barátnőm, Zsuzsinak hívják. Ma reggel is azt írta, hogy "puszi Nektek".............. Ez olyan furcsa, de fantasztikus érzés!!!
Még nem vagyok felkészülve arra, hogy többesszámba beszéljenek hozzám(nk), ugyanakkor alig várom már, hogy egy picit nőjjön a pocakom.

Munka terén úgy döntöttem, hogy 6 hónapig biztosan dolgozok, de maj dúgyis meglátom, bírom-e vagy sem.

Most viszont álmos kórban szenvedek. egyfolytában aludni tudnék. Hajnalban persze kuruttyolok, mert nem tudok aludni, meg ki kell mennem a fürdőbe, aztán amikor kellnem kell, akkor tudnék aludni........... napi 10-11 óra alvás kevés!! !Már a háztartásom szalad, ebéd nincs, nem csinálok semmit, csak alszom... :lol: :lol:

Apácska 2 órával ezelőtt telefonált. Balesete volt....... neki hála Istennek, semmi baja, de a kocsi eleje összetört......... nem bírtam........ kitört belőlem a sírás.... ami már napok óta nyaggat... De nem tudtam teljesen kisírni magam, még van bennem egy adag.... De aszem a hangulat változás is természetes most.
Apa azt mondta a telefonban, hogy ne aggódjak, jól van, ne pityeregjek, gondoljak a Babucira, és este jön értünk........... hát nem édes????
Tegnap este csak két szót ejtettem ki a számom: éhes vagyok, és a korábbi "ne egyél már annyit" helyett most azonnal keresett egy helyet, ahol tud nekem venni kajcsit.............. IMÁDOM!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


ja, a sajtokról: csak a lágy sajtokról olvastam rosszat. Van egy fajta baktérium, ami a penészes lágy sajtokban él, sajnos felnőtt embereket is megbetegít. Csak azt nem ajánlották. A többi sajtról nem írtak. Ezt valahol egy babamamas oldalon olvastam.

De ne csak rólam.
Hogy álltok a házvásárlással???
Ill. amit nem tudok Rólad. Azt látom, hogy van 2 babád, de miért is vagy itt a babaneten? Bocsánat, ha korábban írtad ezeket, de nagyon nem emlékszem... :oops:

Puszillak

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia Drága !!

Nem ,még nem írtam. :wink:

Én, ill. mi is itt voltunk ,csak átköltöztünk az anyatanyára .Egyik lány , izé anyuka ötlete volt. Akkoriban elég sokszor volt valami gond itt.

A szülészetek kórházakban az Uzsoki 2006. -os topikban beszélgettünk az anyukákkal .

Én orvost kerestem az Uzsokiban mert 1. jók a tapasztalataim az ott dolgozókkal (anyut ott műtötték) 2. közel van nekünk is anyuéknak is. Hát így találtam meg a lányokat , nagyon jó kis banda jött össze !!! Viszonylag sokat találkozgatunk , jó látni ahogy napról napra minden baba mást-mást tud , mindíg van valami újdonság !! :lol:

Nem tudom , hogy Vácon van-e , de az Uzsokiban pl. volt szülésfelkészítő tanfolyam (ingyenes) . Egy hónapban egyszer, és mindíg más-más volt a téma lejöttek orvosok , szülésznők , dietetikusok, és ami a lényeg mind ezt egy pszihológus tartotta. :lol:

Úgy-hogy személyesen az anyukákkal elösször itt találkoztunk .


A telek vagy ház vásárlással még olyan gondok vannak, hogy akik a mi házunkra letették a foglalót, még nem adtak kb.-ra sem időpontot a teljes vételár kifizetésére.
Így nem merünk foglalózni,mivel mi sem tudunk időpontot mondani a fizetésre !!! :shock: :twisted:

(úgy volt, hogy a múlthéten jönnek valamikor) :roll:

Jól kezdődik, már látom !! Megint minden elfog menni az orrunk elől !!!! :twisted:


No, mindegy is, a lényeg , hogy nektek most sikerült !!!



Úgy útálom a változásokat és most állandóan csak ez van !!! Egyszer telek, egyszer ház, egyszer Erdőkertes egyszer ,Őrbottyán (most már nem adom Őrbottyánt abban már nem lesz változás) Hacsak nem hozzánk vágnak ingyé egy házat ott. A leg újjabb, akkor most még nem is nézünk semmit mert úgy sem tudjuk lefoglalni még.

Én egy hülye mérleg vagyok, azon is napokat tudok vacilálni , hogy a konyhaszekrényen hol is legyen a gombbbb és merről is nyíljon , hogy a leg tökéletesebb legyen !!! :roll:

Bocsi , de ez vagyok én !! Kriminális!! :oops:


Akkor most te dolgozóban vagy ??? Hol dolgozol , messze vagy helyben vagy ??

A fáradság teljesen normális én is álandóan csak aludtam volna , ha jól emlékszem 2-3 hónapmúlva már jobb lesz !!! Kitartás !! Addig meg had szaladjon az a háztartás , most pihenj !!!!



Puszi, Kati

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati!

Szerintem a negatív gondolatokat hesegesd el, jó messzire!!!Még a gondolatodban se legyen, hogy nem fizentek, nem tudtok foglalózni!!!!

De ha már Nektek adtak foglalót az nagyon jó hír. innen két út van a vevő részére. Vagy visszamondja, és akkor a foglaló a Tietek, mivel jogilag a foglaló ezt jelenti, vagy hamarosan megköti a szerződést.
Sajnos olyan világban élünk, ahol mindenki mindenkinek tartozik. Így nehéz előre lépni.


Képzeld, eszméletlen édes a férjecském!!! Mindent levesz a lábamról!!! Tegnap 6.15-re értem haza, mentem fürödni, és irány az ágy. Ő pedig elpakolt a mosogatógépből, majd belepakolta a koszos edényeket, játszott a kutyákkal, és bújt mellém. Ölelgetett, puszilgatott. A szeme fénye vagyok!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ja, és megkérdezte, hogy ma is csináltam-e tesztet, és kérte, hogy mutassam meg, erősödött-e, ill, hogy a babuci van és létezik!!!
Kicsit lelkiismeretfurdalásom volt, amiért csak arra voltam képes, hogy tusolás és irány az ágy, de azt ígértem a férjemnek, hogy ha meglesz Manócska, akkor majd főzünk neki finomakat!!! :lol: :lol: És még Ő nyugtatgatott, hogy nem, majd ő megcsinál mindent, menjek pihenni!!! Mondjuk látta rajtam, hogy zaklatott vagyok, a kocsi miatt is, akkor ez a fehérebbnél sötétebb váladékom is aggaszt egy kicsit, na mindegy, szóval gyorsan az ágyba parancsolt!
Viszont holnap után megyek dokihoz. TEgnap felhívtam, és mondta Bélám (a dokim), hogy pénteken menjek!!! Úgyhogy pénteken már sok mindent tudni fogok a Kicsimről!!! :lol: :lol:

De tudod mi a legnehezebb??? Titokban tartani.....
Férjemmel megbeszéltük, hogy Karácsonykor fogja megtudni a család.... ez lesz az ajándékunk.......... iszonyú nehéz nem elszólni magam......... ráadásul anyura ráférne már a jóhír , és a szívem szakad meg hogy nem mondhatom el, de már csak kibírok 1 hónapot!
:lol: :lol:

Holnap nem leszek, de majd pénteken írok megint!
Puszillak

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


jaj, de figyelmetlen vagyok. Kérdezted a munkát!
Én most Bp-en dolgozom, naponta 2 órát utazom összesen, nem annyira gáz. Majd később, ha nagyobb lesz a pocim, majd meglátom hogy alakul. Még nemtom meddig fogok dolgozni, sztem amíg bírom. De ha rámjön a rosszullét, vagy az orvosom javasolni fogja, biztosan otthon maradok.
Én nem gondolom azt, hogy máris táppénzre kéne mennem....

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia kislány !!


Jaj, nem is azért rérdeztem , én is dolgoztam Mercivel a pocimba szine végig (8. hónapig) .

Csak azért , mert napközben is tudsz írogatni , ez jóóó !

Hú, de izgi !!!Péntek !! Hány órára mész ??

MI pénteken leutazunk anyósékhoz hétvégére, de ha lesz alkalmam mindenképpen benézek péntek késő du. v. szombat, ha nem sikerülne akkor csak Hétfő . :(

Tudom, nagyon nagyon sőt iszonyúan nehéz megállni, hogy az ember ne kürtölje villággá !! De ezt babonából is megszokták állni !!!( 12. hétig ) Az a hiedelem , hogy akkor már semmi baj nem történhet vele !!
Úgy-hogy tessék csak Karácsonyig kibírni , de legalább hallgassuk meg a dokit mit mond !! :lol:

Kocsival jársz be ??

Nagyon nagyon rendes kicsi férjed van, de ezt már mindtam !!

Csinálál tesztet ?? Mert az nem derült ki .

Köszi a bíztatást ház ügyben , nem is lenne baj ez a várakozás, csak addig más lecsaphatrá !! :evil:


Millió, puszi !!

Ui.: nagyon izgulok ám, a péntekért !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok

:oops: eltüntem. bocsi. Nincs baj. :D Csak eszaladt a lakás. De utolértem és most fogjuk rá rend van. :D

kislány: :D:D:D:D:D juhéjjjj gratulaa!!!! :D Úgy örülök. :d A sógorném is babát vár :D Komolyan. Én meg már győzködöm apát a következő gyerekről... :roll: :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sZIASZTOK!

Pattogobolha: örülök, hogy jelentkeztél!!!
Tessék csak győzködni apát!!! Vagyis nem is igazán kell, csak szeretkezzetek védelem nélkül.... és meg lesz az eredménye... :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kati:
kb. 5 fele megyek dokihoz. szerintem este 7 körül már biztosan tudok valamit írni Neked. Már én is izgulok.... :oops:
Amióta nem írtam, volt két iszonyú éjszakám... tegnap előtt az éjt a fürdőben töltöttem a wckagyló ölelgetésével, amit 4 óra nem alvás követett..... persze 8-tól munka..... :cry: :cry: még a smink sem segített, igazán ramaty állapotban voltam....
Aztán ahogy hazaértem tegnap, irány az ágy. ez volt fél 6-kor.
De aztán éjjel megint kezdődött. szerencsére még tegnap reggel elkezdtem a B6 vitamint éa a Magne b-t így a hányás nem ért utol, csak aludni nem tudok. Persze 8-tól ma is munka.....
Olyan vagyok, mint a mosogatórongy.
Sokáig tart ez?
Előbb-utóbb muszáj lesz szabit kivenenm, mert már lassan kipurcanok......

Dolgozni vonattal járok.... az is 1 óra be és 1 óra haza....... de az már a jobbik, ha hazafele tartok... Sajnos a kocsit nem fizetik.... :cry: :cry:

Tesztet már rengeteget csináltam!!!5 kétcsíkosom is van!!! :))))) Egyik barátnőm azt mondta, hogy most már 8 hónapig nem kell többet vennem.... :lol: :lol: :lol:

Juhééééjj, ma lesz egy képem Manócskámról!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi Nektek

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: :D örülök, hogy örülsz. A hányinger meg változó. Elméletben a 12.hét után elmúlik. Gyakorlatban meg.. ki tudja. :) Hányinger ellen a legeslegjobb a jéghideg kóla. Ezt doki mondta nekem. Bejött. :) Meg én jégkockát rágcsáltam :) És nem győzködöm apát. De nem is védekezünk. Bár szoptatok, és elméletileg ilyenkor nem eshetek teherbe, de ki tudja. :roll: :lol:

Várjuk a fényképet!! :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok az első UH-n....... :?
Nem nagyon látja még a dokit, csak annyit mondott, hogy szerinte petezsák lehet, de annyira pici, hogy kell még 1 hét, hogy meg tudja mondani, biztosan az-e.........
NEm vagyok elkeseredett, számítottam rá hogy még korai, de egy csepp kijött a szememből... Bár ezt betudom most az érzékenységemnek.... amúgy is sírós napom van... egész délután csak bőgök a semmi miatt..... :roll: :roll:

De itt a hétvége.

Puszi Nektek

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: hajjaj. :) lesznek még ilyen bőgős napok asszem. Gondolom, hogy rossz úgy eljönni uh-ról, hogy tudod, hogy van de várni kell megint, hogy lásd. Rossz. Tudom. Én az első terhességemnél zokogtam hazáig, miután egy nem túl kedves orvos újpesten a manuális vizsgálat után közölte velem, h nem vagyok terhes. De ott volt csak még pici. Tudtam ezt akkor is, csak rossz volt hallani.
Készülj fel. Lesnek olyan napok, mikor a tv reklámoon fogsz bőgni. :lol:
Fel a fejjel, hisz kicsi csepp már beköltözött hozzád. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


DE édes vagy Pattogbolhácska!
NEm vagyok sokkal jobban, de most már legalább nem pityergek! :?
Inkább dühös vagyok, valaki megbántott, és nagyon feldühített. Aztán persze lelkiismeretfurdalásom van, hogy mérges vagyok, és ezt érezheti Babácska is. NEm akarom, hogy érezze a haragomat, az indulatomat! Már legalább 10 x bocsánatot kértem Tőle, hogy nem akarom, hogy miattam szomorú legyen.....
De sajnos nem tudom félretenni az indulatot, ami bennem van... Nagyon régen voltam ilyen... egyszerűen nem tudom most kontrollálni magam!!! Csodálkozom saját magamon, és igazából nem is értem magam...
Ezenkívül folyamatosan hangulatváltozásom van, és továbbra sem tudok aludni!! (Ez volt a 3 éjjel, hogy kb. 4 órát aludtam, hányingerrel egybekötve... )
Csak forgolódom most is éjszaka, fáj a derekam, ha háton fekszem, hason pedig egyszerűen nem tudok. Nyomom a hasam, és fájnak a melleim....
Hát ez van.
Bocsánat a panaszkodásomért, neharagudjatok érte, de "jól esik" kiírni magam. Persze itt van Apácska, aki a tenyerén hordoz, de mégiscsak férfi!!! Nem ért meg mindig..... :D
Már azon kiakadt, miért akarok 1 nap szabit kivenni, ha nagyon gáz van hétköznap az alváshiány miatt... Mondván, hogy ő évek óta nem alszik jól... De aztán megnyugszik Ő is, rájön, hogy én tényleg más állapotban vagyok, és nem szól semmit. De ez nekem valahol mégiscsak fáj.... Régen voltam ennyire érzékeny.... biztosan Babácska gondoskodik erről, de nem bánom!! Édes rosszullétnek, édes fájdalomnak, édes fáradtságnak nevezem... :D :D
Csak már látnám Őt!!!

Puszillak Benneteket

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!


Drága kislánykám !! Isten hozott a földön !! De most már egy kicsit engedd el magad !! Kicsit túl gyorsan szeretnél mindent (amit én megértek , nálam jobban nem tudja senki , hogy útálom a várakozást :twisted: )!! Nem kell , nyugodj meg mindjárt elmegy az az egy két hét, és már a műszerek is látni fogják !! :lol:

Az idegeskedést meg messzire kerüld el !!! Ne is szóljál vissza senkinek aki megbánt , csak találj ki valamit ezekre a helyzetekre , mitom én dúdoljál vagy valami a mi megnyuktat !! Jó ??

Hányinger : Én abban a szerencsés helyzetben voltam , hogy nem volt !! De, én is úgy tudom a 12. hétig tart de lehet tovább is . :?

Mielőtt elindulsz munkába , mindenképpen reggelizzzz, vagy vigyél magadal kajcsit !!!!

Hogy voltál ma ???


Nagyon siettem , hogy megnézzem mi történt !! A doki amúgy rendes volt ??
Mikor is mész vissza ??


pattogobolha !! De jó, hogy te is tudsz már jönni !!! Ti jól vagytok ???



Millió, puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Köszönöm kérdésed Kati, ma már jól vagyok. Szombat óta sikerült aludnom, nem sokat, csak annyit, amennyit korábban. Már nem vagyok ideges. Szerintem pénteken nagyon fáradt lehettem a 2 egymás utáni nem alvásos-hányingeres éj után...
Ez okozhatta a bajt, kimerült voltam.
Igazad van Kati, nem szabad türelmetlenkedni. Mindjárt itt a péntek!!! Én pedig szerdán már 6 hetes leszek (a szülinapomon....:))) Röpül az idő! :))))
Apácska néha elveszíti a türelmét, ami nem csoda. MAgam sem tudom kontrollálni a hangulatváltozásaimat, nemhogy még Ő ezt. Persze próbál maximálisan türelemmel lenni felém, de néha hangosabban beszél.... :? Na jó, néha tényleg feszítem a húrt!! :lol: :lol: De jól esik, hogy most körülugrál.... :lol: :lol: :lol:

Hányingerem tegnap óta nincs, képzeljétek el!! Semmi bajom!!! :)
(Remélem nem kiabáltam el...)

Viszont tegnap este estem egy hatalmasat. :( :(
A térdemet ütöttem be, és a combomat. Szerencsére nem ütöttem meg a hasamat, és nem hirtelen estem, inkább úgy csúsztam a földön, mivel vizes volt minden.... Most egy picit lilás a térdem, de ennél nagyobb bajom ne legyen!!!
Sajnos én mindig ilyen voltam. Keltem, estem, keltem estem, vagy pedig belerúgok az ágyba és eltörik a lábújjam, vagy lefejelem a szekrényt, bármit, stb. Heti rendszerességgel csinálok valamit magammal.... :lol: :lol:
De most már nagyon fogok vigyázni! Felelősséggel tartozom a babám felé!!

Puszi Nektek!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Az orvosomról még annyit:
Bényi doki az én orvosom, és fantasztikus doki!!! Én nagyon csípem őt, mint embert, mint orvost. NAgyon kedves velem.
Ja, azt mondta, képzeljétek el, hogy most apával egy hétig egyáltalán ne szeretkezzünk, nehogy bajt okozzunk ezzel a babának.... Mondtam a dokimnak, hogy nem gond, mivel amióta pozitívat teszteltem, apácska nem mer hozzám nyúlni.... :?
Tényleg, ez normális???? Mármint, hogy a férjem nem mer közeledni?

Pénteken megyek újra hozzá, fél 5-re! Akkor lesz a következő UH-m!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

kati: jövök is meg nem is. :lol: Kórosa ntüggő ttem ésezen változtatni kéne. :oops: :roll: Csak a legnagyobb baj az, hogy ezt havonta 2x elhatározom, csak sosem lessz belőle semmi... Túl jó a társaság... :lol: :lol: :lol:

Amúgy jól vgyunk köszi. :) A helyesírási hibákért bocsi, csak 1: hadarok, 2: valmiért mostanában nem 100%-os billentyűzet.. Lehet hogy azért mert ráömlött a kávém?? :roll: :roll: :oops: 8)

kislany: tessék vigyázni magatokra!!! Meg amit akartammég Előre is boldog szülinapot!! Te is skorpió vagy? Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kati: jövök is meg nem is. Kórosa ntüggő ttem ésezen változtatni kéne.


Na erről beszélek... :oops: :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!


kislány !! Hú, akkor tényleg megint mindjárt péntek !! :lol: De jó !! :lol: :lol:

Hát, na-ná, hogy normális !!Persze, nem mindenki, ilyen fiegyelmesen féltő , óvó és vigyázó ! Az én férjem sajna (vagy nem ??) pont az ellentéte volt, sokkal jobban kívánt . Az ilyen dolgokat nem nagyon akarja megérteni.

Nem győzöm mondogatni , milyen szerencsés vagy !!! :wink:

Most sem szereti elhinni, hogy fáratt vagyok !! :? Pedig sztem istentelen fárasztó ez a gyerek nevelés !! Vagy is inkább az , hogy mindíg egy gondolattal a gyerek előtt légy és észrevedd a veszélyeket !! (az éjszakákról nem is beszélve)

Ezután meg jön a játszótér !! De várom már . :?


Ritám !! Minden tiszteletem a tiéd, hogy beválalnál egy harmadikat is !! :)

kislánykám, nemsokára te is elmondhatod a tapasztalataidat !! :lol:
Kíváncsi vagyok már most !!

Eséseket meg aztán végleg kerüld !! Ügyes légy !!! :wink:

Ez a lábújjas dolog nekem is megy !! :roll:

Remélem a hányinger pedig mostantól elkerül végleg !! :lol:




Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Rita !! Beelőztél !!


Kórosan nett függő ??? Miket nézegetsz , vagy te is egy másik forumon is beszélgetsz ??


Igaz, én is sokkal de sokkal többet lógnék rajta ha nem kéne mindíg felötözni hozzá !! :lol:



puszzz

Kép


Kép
kati16
 
 


kati ign áshol is beszélgetek. Szülészetek, kórházak, várandósság, gyermekek/magzatok kor szerint, meg itt. Meg a chat... Szóval. öö.. :oops: :oops: 8) :roll: :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Igazatok van!!! Pihiznem kell, és figyelnem a gyerkőcre már most!!! :)))))

PAttogóbolha, nagyon kedves vagy!!! Igazán köszönöm!!!! :D

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


SZiasztok!


Ma voltunk a 3 hós szurin. Drágám egy hangot nem adott. :) Úgy örülök. Éééés. Reggel 8-kor evett aztán meg 3/4 1-kor. Most itt örül magának. :D Lemérték a fenekét. Háááááát.. A védőnő is röhögött.. 6910 g és 64 cm. :lol: Apával meg itt agonizáltunk, hogy kevés a tejem és látszik rajta hogy fogyott.. Na ennyit erről. :D majd egy kilót szedett magára. Dagi. Most a legnagyobb problémám, hogy végigéri a babakocsit.. És még nem ül.

Ja és ma a védőnőhöz tartva megharapott egy kutya. :? Mondjuk nem vészes. Ráadásul ahonnan kiszökött ott is egy pici baba van. Nem voltak otthon, de szóltam a védőnőnek, hogy hívja fel őket, mert ha ez a kutya nekimegy a pcinek akkor nagy baj lessz. :(

kislany: hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!


pattogobolha !! Jaj, de gyönyörűséges lehet a kicsi pici Larám !!!!
De jó, hogy a szurin már túl vagytok !!! Úgy útálom én is, szét izgulom magam előtte !!

Az a kutya meg monnyon le !!! Tényleg jó ha szól a gazdinak valaki , sosem lehet tudni !!
Bár biztosra veszem , hogy be van oltva , de az ember így félve megy arra .


kislány !! Holnap már a nagy nap !! Ma meg már kedd van !!! :lol:

De azért van kocsid , jogsid , ugye ?? Mert ha nem akkor , gyerünk gyerünk !!!!




puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


akartam bosszankodni , milyen lassu ma a babanet !!!! :twisted:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bizony ma már kedd van!!! pénteken UH!!! Már alig várom!!
Mi jól vagyunk. A hasfájásom gyakorlatilag szünetel, inkább a mellemet érzem. Fáj és viszket. A viszketés gondolom az miatt van, hogy nől és feszül....hát nem csoda.. alig férek bele a melltartómba... pedig amúgy sem kicsi és nehezen találok megfelelő méretet.... :shock:

Kocsim, persze van. De most szerelőnél, tudjátok, apácska összetörtve... :cry: :cry:
Holnapra szereznem kell egy kocsit, mert a sztrájk miatt nem dolgozom, és sok mindent el kellene intéznem, amihez sajnos kocsi szükséges. De majd anyut megkérem (Ő is őrbottyáni)

Pattogóbolha: 3 hónapos a Kicsikéd? És meg sem mukkant a szuri alatt??
És mi van a harapással? Mély?

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szép jó reggelt !!



Már is szerda !!!! :lol:


Drága kislány !!


Nagyon Sok Boldogságos Születésnapot kívánok !! Minden álmod váljon valóra egy zsák szerencsével karöltve !!!! :wink:


Kép
Kép


És, miért nincs apácskának külön kocsija ???? Még , jó hogy anyudék a közelben !!
Sajnos írtad , remélem nem lesz sokáig szervízben!!

Viszont minő boldogság, egy + pihenőnap !!


Rita , látom van albumod, mindjárt meg is kukantom , bizti lesz a gyerekekről kép !! :lol:




Puszi nektek , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kedves Kati!

Köszönöm szépen a köszöntést!!!
Tegnap szép napom volt. Dolgozni nem dolgoztam, csak otthon... tudod... a takarítás...... de azért volt ünneplés is.... férjecském hazajött, azt mondta, hogy gyere, én pedig beültem a kocsiba, és mentünk......... valahova.............. elvitt egy olyan üzletbe, ahol csak keleties tárgyak voltak. Ez egy nagykeresekdés volt, egy több száz négyzetméteres épületben, japán kerttől kezdve, buddha szobrok, elefántok, teás készletek, minden. Nos, én ezekért oda vagyok, és az volt az ajándékom, hogy választhattam valamit!!!!

Aztán irány haza, mert várt az állatorvosunk, utána pedig irány az étterem!!! Mert hogy Apácska oda is elvitt!!!! Hortobágyi húsos palacsinta, májgombóc leves, és még sok sok finomság..... hm.... éhes is vagyok megint!!4 :lol:
Szóval szép napom volt!!!

Ma pedig már alig várom a holnapot, amikor is megyek a következő ultrahangra. Bízom benne, hogy már látni fogjuk Manócskánkat...

Puszillak

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kati, Pattogóbolha!!!!

Ma ismét voltam UH-n!!!

11,5 mm a petezsákom, benne látható szikhólyag!!! :lol: :lol: :lol:
Köv. Uh. dec. 7-én, akkor Apácska is bejön velem, mert a szívhangot fogjuk hallgatni!!!!

Most a szívem nagyon örül!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


Kicsilány !!!!! Nagyon örülök nektek !!!!! A szülinapod meg fantasztikus volt !!! :lol: :lol:

De mi az a szikhólyag ??? Baromi tudatlan vagyk , de ilyet még senki nem mondott nekem . (bizti azért mert én később mentem dokihoz 9-10. héten)

Dec 7.-e !!!! :lol: :lol: Most nincs itt naptár, az még 2 hét (durván) ??


Mi Diámmal 27.én megyünk az egy éves csipő kontrolra a váci sztk-ba .
Nem emlékszem már ,ott is be kell jelentkezni valahol lent a taj számmal, még mielőtt felmennék ??


ÓÓÓ, felébredt !!!


Puszi nektek Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok.

Ismét itt... :lol:

A lányom kikisérletezte, hogy mennyi kávét tud meginni a billentyűzet... Cirka 2-2,5 decit. :evil: :evil: :evil: Most egy hiperhajlékony plasztik billentyűzetünk van. :P

kislany: örül az én szívem is, ha valaki pocakjába egy kisangyalka költözik. :D:D:D:D

kati: passzolok.Nekünkis vissza kell menni decemberben a 4 hós csípőszűrésre. Nekem azt mondták, hogy kérjek időpotot. úgyhogy passzolok. :)

Na megyek. Erdei nyert hurrá. :D most már megyek aludni... :lol: :arrow: Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szia pattogóbolhácska !!

Gyönyörűek a lánykák !! :lol: :lol:
Igaz, megnéztem már az albumodat , csodálatos !!! :lol:

Milyenek a minden napjaitok két kicsivel ?? Vivi szereti imádja, még nem féltékeny ???


Igen, igen időpontra megyünk mi is , de pesten az sztk-ban már lent oda kell adni a tajkártya számot és be kell mondani hova mész (számítógépen vannak) persze lehet, hogy így időpontra nem kell , nem tudom.

Majd beszámolok ! Kb. egy hónapra később kapsz időpontot és kérik a beutalón lévő naplószámot :shock: tehát érdemes beszerezned a dokitól előre a beutalót !!

Persze hátha már változtattak rajta, mert tiszta hülyeség így , beutaló nélkül ígyse úgyse mehetek .



kislány !! Hogy vagy ?? Mi van veletek ???



Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

szombaton este megírtam egy hosszú levelet Nektek, és amikor el akartam küldeni, eltűnt... :(
Nagyon fáradt vagyok, és nagyon fárasztó hétvégém volt.
2*8 főt láttam vendégül szombaton és vasárnap. Egész nap futottam, főztem, sütöttem, stb. Közben nem győztwem a Magne b6-okat szedegetni....
Ma sajnos már nem csak hányingerem volt, most pedig itt vagyok már a munkahelyemen... nem vagyok túl jól, de összeszedem magam.

Hamarosan írok, mert egy dokiról szeretnék írni Nektek Vácon.

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!


Hú, izgatott lettem , milyen dokiról ???

Csak nem ortopéd orvos és pont az lesz akihez megyünk , mi ???

Na, jó , nem hiszem !! :lol:

De azért remélem nem rossz tapasztalat !!!


Tudja már valaki a jó hírt ?????

A nem csak hányinger mit tesz , konkrétan meg is volt , vagy volt még mellette valami más is ????

Remélem hamarosan jobban leszel !!! Reggeliztél ??



Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati: szeretik egymást nagyon. Eleinte volt féltékenység, de elcsitult. Most inkább Vivivel küzdök... 4 napja kicserélték a lányomat. Eddíg sem a nyugodságáról és a türelméről volt híres, de most....... :shock: hisztizik, verexik, sikít, és bármit mondok neki, mintha ki sem nyitnám a számat.. Egyik füén be a másikon ki. komolyan. Vagy én rontom el valahol, vagy életkori sajátosság. Akár mi is kiborító..

kislany: Nem akarlak ezzel megijeszteni.. :lol: :lol: Mindezek ellenére imádom. Reggel is. azt mondja ( nem volt betakarva ): " anya! takarj be, mert gyuladást kapok!!!" :lol:
és háningerre kortyolgass jéghideg kólát. Nekembejött.:)

Na megyek mert a legkisebb hív: áááájééééáááája... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!


pattogobolha ! ÁÁÁ, nem rontottál el semmit , lehet , hogy front érzékeny !!! Ha meg nem, akkor majd megint változik ,most azt próbálja ki, meddig lehet elmenni anyucinál . :lol:

Ezt sokszor próbára teszik . :twisted: :lol:


kislány !! Hol vagy megint ?? Fáradt vagy ugye ???



Puszi, kati és

Kép


Kép
kati16
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: