Új privát üzeneted érkezett!


Hahó!

Ancsi, szépek vagytok a keresztelőn! Mollinak olyan pihe-puha overált vettél? Megkérdezhetem hol sikerült venni?

Edina, ezt a bakancsot vetted a Winkben? Nagyon szép. FIúsak is vannak? Lórinak nagyon kellene már egy pár. És még egy kérdés. Elárulod miket szoktál főzni, amire apukád azt mondja, kecsketáp? Igazán kíváncsivá tettél. :lol:

Puszi, D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Hahó!!

Dodus!

Köszi! :D
Az overállt a centrumban vettem....2490ft-ért!!! :D :D

ancsi26
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Mától itt vagyok én is újra köztetek, megcsináltuk a gépemet, és tudok hozzászólást irni, mivel nekem linux alatt fut a prg, de megoldottuk. :lol:

Ancsi26, Dodus, /és bocsi ha valakit kihagyok,de nagyon rég nem voltam/ gratula a picurhoz.

Milyen az új avatarképem, meg a vonalzók?

majd még jövök puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Ancsi, Edina!
Nagyon jók a képek!Gyönyörűek a lányok!
Hol van ez a Wink nevezetű üzlet? Ez a kis bakancs nagyon szép!Bogi eddig csak Siestát hordott, de az ára... :cry: :evil: Viszont, ha ennyien vásároltok itt a Wink-ben, biztos nem lehet rossz :lol:
Szóval, hol van?Nekünk már van egy kiscsizmánk, de még kellene egy itthonra is, hogy ne az ovisat nyúzzuk szét kinn a sárban, hóban( ha lesz :lol: )

Dodus!
Mi anno a Severben vettünk nagyon jó puha overált!Mondjuk nem épp tegnap volt( 3 éve :? )

További kellemes du-t!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ancsi26: nagyon köszi, hogy megirtad, még anno hogy megszültem a "picurt" , a picurka, már 6000g és 56,5 cm, eszik 5x 4 óránként, hajnalban eszik 4-kor aztán, reggel 8-kor, 12, 16.00, 20.00-kor aztán alszik hajnal 4-ig, és nagyon jó baba, eszik, alszik, gőgicsél, szerencsére nem annyira hasfájós, mint Ákosmanó volt, ebben az egyben különbözik bátyustól, /minden másban mintha ikrek lennének,mint két tojás, annyira egyformák :lol: /

szóval nagyobbacskák lettünk, már 1 hét múlva 21.-e után kapjuk is az első oltásunkat, a 2 hónaposat.

Davallia: mennyibe kerül most nálatok a pelus, hány db van egy csomagban? Csengének a 4-9kg-os pampers slip&playt használjuk az most 35Ft/db, és 32db van egy csomagban.

bvigh: fel a fejjel, nemsokára te is babázni fogsz tutira :wink: csak ne add fel sosem, és ne keseredj el. Nagyon szoritok.

mára ennyit puszi mindenkinek vigyázzatok magatokra, és a babákra


lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Gani!

A wink a Szentpéteri kapuban a 20 emeletes bérház mögött van.

Lusti!!

Sziaaaaa!!
De rég beszéltünk!!!!! :(
Úgy látom jól vagytok!! :D
Mi is hál istennek!!
Tegnap kaptuk a két hós oltást...és egy hangja se volt Mollinak!!! :D Csak lestem!! :shock: :roll:
Molli is jó baba.Nekünk is van már napirendünk és mi sem vagyunk hasfájósak!!! :D kopp-kopp-kopp
Anno Meli nagyon az volt!! :( :(
Meli is már megszokta a tesót,úgy tud neki gagyogni...Molli meg vissza!! :D Annyira édesek!! :D :D

Na most ennyi...pussz

ancsi26
 
 


Szia Ancsi:
De jó, hogy irtál, nálunk is manó imádja a picit, állandóan ölelgeti puszilgatja ahogy látszik a képen is. Mi most fogjuk megkapni 21-e után a 2 hós oltást, nálatok nem volt semmi panasz, láz, ilyesmi?

Most a pici taknyozik, de nem igazi takony, hanem száraz alig tudom kiszivni neki, csak úgy, ha előtte cseppentek pipettával, egy kis előre kifújt sterimart. A nagyobbik még nem náthás, de a kicsi már lassan egy hete.

Lányok már akartam kérdezni, hogy mi a véleményetek a rotavirus elleni oltásról állitólag 3x 16.000Ft-ba kerül /tb nem támogatja :evil:/ pedig anno nekem 8 hónapos koromtól /csak akkor még acetonémiás betegségnek hivták/ egészen 11 éves koromig kórházba jártunk, mivel felül is és alul is /hányás-hasmenésem volt egyszerre/ ne tudjátok meg sosem, hogy az milyen rossz, és persze lázam is volt.

szóval mi a véleményetek az oltásról, nekünk Ákosnál sosem volt ilyen baj, csak náthás volt, más baja nem, nagyon remélem, hogy tesó is ilyen szivós lesz. :roll:

Davallia: pelus mennyi, hány db? köszi

Képeket hogy tudok feltenni, itt is van fényképalbum, mint a mamanet-en vagy másképp kell. SEGITSETEK!!!!!!!!!

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Lusti, de jó, hogy tudsz jönni!!!!!!!!!
Majd írok privit!

Davilla, nagyon édi a bakancs. Nem is gondoltam, hogy ilyen szépeket lehet ott venni.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Davilla,hát persze, hogy megkérdezheted. A vonalzó alapján ma kellene tesztelnem. Egyébként most 2 napja késik, de még nem merek tesztelni, mert attól félek, hogy nem terhes, hanem "beteg" vagyok. Annyi sikertelen hónap után.........
Még várok pár napot és ha addig nem jön meg, akkor tesztelek.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Bvigh: nagyon szoritok, hogy legyen baba! :lol:
Privi ment!

Davallia: pelus ügyben irtál már valamit? mert nem tudok visszalapozni, segitség! hogyan kell, ha vissza lépek egy oldallal, akkor bedobja nekem a 2002 évet merre kell lapozni?

puszi mindenkinek lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Köszi Davallia a válaszodat, megbeszélem apával, mert még mindig jobban megéri megvenni a 100db-at/35Ft-al, mint a papers slip&playt 35Ft/32db-al.
Mikor kell szólni, hogy ha kell a pelus? A köv. hónap elején? Vagy akár hónap közepén is?

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok lányok!

Davallia: megbeszéltük párommal, maradunk a pampersnél, de lehet, hogy ha nagyobb lesz a "picur" akkor veszünk majd tőletek. :wink:
Hogy vagytok? Nem semmik voltak a képek, láttam a nyaralósat rólatok, mivel igaz, hogy nem tudtam irni, de olvastalak titeket mindig.

Dodus: neked is gratula a picurhoz.

Ancsi: hogy viseli a pici az oltást? Látszik nektek a bcg oltás helye?

Csengének most kezdett tegnap pirosodni, eddig keresnem kellett, hogy egyáltalán oltották e és hol?
:evil:

Bvigh: mikor tesztelsz újra? Annyira izgi, lehet, hogy most babás leszel?

puszi mindenkinek lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Lusti!!

Nem volt semmi gond az oltással!!!kopp-kopp-kopp
BCG most fakadt ki,de Mollinak is vagy két hete látszik!! :)

Hahó!!!!!!

Többiek!!!!!

Tessék már bejelentkezni!!!!!!!

ancsi26
 
 



Sziasztok lányok!

Ancsi: akkor jól viselte az oltást, remélem Csengének sem lesz semmi baj az oltásnál. :roll:

Úgylátszik a többiek mostanában nagyon eltüntek, legalábbis ezt tapasztalom.

na megyek én is,mert késő van, és még fürdeni, meg aludni is kellene.

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Davallia, Ancsi! Mint két gyerekes anyukák /előttem vagytok, kicsit többet tudtok!/

Már akartam kérdezni, hogy mikor tettetek be fülbevalót a picuroknak? Mert nekem anyu azt mondja, hogy még ráér, anyós meg azt mondogatja, hogy amikor a sóginőm 2 hetes volt, akkor csinálták meg neki, és aludt közben. Na énmeg 5 hónapos voltam, amikor megcsinálták,és orditottam.

Most arra jutottam, az /eddigiek alapján/, hogy majd később csináljuk meg, ja a másik dolog, hogy kaptunk fülbevalót anyuéktól is meg anyóséktól is, és szerintem nem kellene berakni egyiket sem, mert akkor sértődés lenne, hogy miért azt, miért nem a másikat?

szóval szerintetek mit csináljak, gondoltunk arra apával, hogy inkább veszünk neki mi egyet és azt tettetjük be, igy nem lesz sértődés. :roll:

SEGITSETEK!

Másik kérdés: mit gondoltok az agyhártya elleni védőoltásról, ami a kulancs általi?

SEGITSÉG! tennék fel képet, de azt irja, ki, hogy nem irtam be fáljt! :| :?:

ha valakit érdekel, a mamanet-en a vereb név alatt a fényképalbumban megtaláljátok kis családomról a képeket, és az iwiw-en is van.

a válaszokat előre is köszönöm
puszi mindenkinek vereb[/img]

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget a Wink cipőbolttal kapcsolatban! Azt hiszem valamikor benézünk és kipróbáljuk!

Lusti!
Mi Boginak a 4 hetes tanácsadáson fúrattuk ki a fülét a Dr.Néninkkel. Semmi probléma nem volt vele.Nem sírt, utána nagyon gyorsan gyógyult, mert nem nem piszkálta.A barátnőmék a nagyobbik lányuknak 9 hósan lövették ki a fülét, de sok bajuk volt vele. Oda-oda nyúlt, piszkálta, így nehezebben gyógyult.
Szerintem az egészen pici babáknak jobb lyukasztani, mert ha nő, már tudja piszkálni. Biztos ez is gyerekfüggő.
Mindenesetre nekünk is lesz majd egyszer a távoli jövőben kistesó, ha lányka lesz, Ő is hamar fog fülbevalót kapni.

Davallia!
Pandának gyönyörű nagy haja van! Mindig is nagy volt neki vagy valamikor hirtelen kezdett nőni és sűrűsödni?
Boginak nem akar nagyon nőni :? De ami van, az meg olyan göndör, hogy már-már teljesen gyűrűs :shock:

Ancsi!
Meli is közel jár hozzánk életkorban! Neki milyen haja van? Én már annyi de annyi hajgumit, csattocskát meg ilyeneket megvettem... :oops: De a foncsik csak nem akar gyűlni :lol:

Kellemes du-t mindenkinek!
Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Lusti!!

Mi Melinek 4hónaposan lövettük ki és nem volt semmi gond vele!! :D
Csak a kattanástól ijedt meg egy kicsit,és utánna már vigyorgott!! :D
Ezt a fülbeválós dolgot miért nem beszéltétek meg a szülőkkel??
Vagy meglepit akart mindenki?
A mi orvosunk nem pártolja a fizetős védőoltásokat,úgyhogy mi nem adatunk külön semmit be!!

Davallia!!

Hűűűű,de ügyes Eszter!!! :shock: :D
És Pandának ez a haj!! :roll: :D
Mutattam Melinek és mondta,hogy neki is ilyen kell!!! :lol:
Hál istennek ő is hagyja magát "birizgálni"!! :D
Sőt van mikor ő szól,hogy csattot!! :D

Gani!

Sajnos elég vékonyszálú Meli haja,meg alvás után úgy osszetud bogozódni neki!! :?
De azért tudunk foncsikokat csinálni!! :D :wink:

ancsi26
 
 


Lusti!

Elfelejtettem írni az oltásról!Mi a kullancs által okozott agyh.gyull.elleni oltást beadattuk Boginak, Itt nálunk a Tisza mellett nagyon sok kullancs van. Bár ez nem a fertőzött kullancsok területe, de mégis sok van. Jobb félni. Egyébként, ha nem itt laknánk, hanem mondjuk a szüleimnél Nyéken, vagy Miskolcon, tuti nem adattuk volna be. Azért vannak olyan helyek, amelyek fokozott veszélyt jelentenek a kullancs által okozott betegségekkel kapcsolatban.

Fülbevaló!
Akkor a másik 2 pár fülbevalóval mit csináltok? Azokat pedig eladjátok? Abból nem lesz harag? Húha,de kellemetlen szitu :? Egyáltalán nem irigyellek benneteket :)

Hello!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyors válaszokat. :lol:

Még nem tudom, hogy mi lesz a fülbevalókkal, /igen meglepiként hozzta pl:anyósom a kórházba, a szülés után 2 nappal, anyuék meg itthon hozzták, hogy tessék a picur fülbevalója, még a tied volt alapon:roll:/ igy kész tények elé lettünk mindkét részről állitva, de igazság szerint nekem egyik sem tetszik, mert szerintem a legjobb ilyenkor egy kisbabának a picike fülbevaló, ami nem csüngős/mint anno az enyém volt régen/ de nem is gyöngyös /mint amilyet anyósék hozztak/ ami nekem tetszik, az egy kis szem, vagy egy picike karika, vagy valamilyen virág alakú fülbevaló, de picike, hogy nehogy beakadjon valahová. :cry:

Ez az életem eddigi legnehezebb döntése lesz, de dönteni kell.

Ancsi: a keresztelős képek, nagyon aranyosak. Mi inkább tavasszal fogjuk kereszteltetni, még a keresztszülőkön gondolkozni kell, mivel a nővéremék már Ákos keresztjei, de a párom huga nincs megkeresztelve, a férje igen, de mindkét szülő legyen megkeresztelve, ezt én igy tartom jónak, és ezért lehet, hogy a családi barátaink lesznek, ott a srác a férjem tanúja volt az esküvőnkön, igy szerintem ők lesznek, meg jóban vagyunk velük, össze is járunk, igy szerintem ők lesznek.

Lányok még azt akartam kérdezni, hogy ti mikor fürdetitek a kisebbeket, és hányszor eszik, meg fel kellnek e éjszaka?

Mert nekünk a picur eszik egy nap 5x 190-200ml /tudom sok, de 4000g-al született/ de az első kajálása 03.00-kor van hajnalban, utána pedig 8-kor, 12-kor, 16-kor, és 20.00-kor van ezután alszik, csak nekem ez a hajnal 3 nagyon fárasztó, már próbáltam hogy megetetem a 20.00 után is 24.00-kor evett is, de 3-kor fel kellt, hogy éhes.:roll:

Azért vagyok tanácstalan ebben, mert nekünk Ákos ilyenkor már 23.00 után reggel 7-kor kellt. Tudom minden gyerek más. Ebben különböznek csak, amúgy mindenben egyformák, mint két iker.
Nem tudom, hogy fürdessem később, 10-körül?

köszi a válaszokat előre is. megyek, mert apa már követel, hogy nem bir velük.


jó éjszakát mindenkinek! puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Kedves Édesanyák!

Újabb ingyen letölthető érdekességek kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra Látogassatok el.

A lenti linken az "Érdekességek" menüpontnál találtok egy listát a feltöltött darabokról.

Sokak kérésére sikerült kedvezőbb feltételeket kialakítani a pszichologiai tanácsadásban: www.pszichologia.mlap.hu

barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi Davallia a hozzászólást. Közben megoldódott a dolog a fürdéssel kapcsolatban. kb. 2 napja úgy visszük a manókat fürdeni, hogy Ákos megy 20.00-kor, utána 20.15-kor a kicsi, kaja 20.30-kor utána alszik reggel 04.30.-ig. :lol:

Szerintem a fülbelót mi is igy fogjuk csinálni. :wink:

most megyek sziasztok

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Davallia!

Nagyon édik a lányok, már én is ezt várom, hogy mikor lehet őket berakni a kádba együtt, na akkor biztos úszni fog minden a vizben. :twisted: mivel amikor manót először tettük be a nagykádba, akkor volt árviz a fürdőben. :wink:

Nagyon szép a lányok fülbevalója, én is ilyesmire gondoltam, mennyibe került?

Ancsi: már akartam kérdezni, hogy a fülbelövést géppel, vagy kézzel csinálták Melinek, és hol? Mennyibe került?

Apával megbeszéltük, hogy a picurnak a fülét kb. 5 hósan fogjuk kilövetni, mert akkor már nincsen oltás, csak 18 hósan.
:wink:

Többiek hol vagytok?

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Davallia,Ancsi:
hogy raktatok fel képeket, nekem azt irja, ki, hogy nem adtam meg fájlt, hogy is van ez? A melléklet feltöltése után kiválasztottam a képet, és ezután irja, hogy nem választottál ki fájlt, SEGITSÉG!olyan jó képeim vannak a picurokról, és nem tudom feltenni. :evil:

puszi mindenkinek lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Lusti!!!

mellélet feltöltés-tallózás-képet kiválasztod-megnyitás-feltöltés!!!

Remélem sikerül!!!! :D

ancsi26
 
 


Helló!

DAvallia! Elmentünk a Winkbe és egy darab téli bakkancsot sem tudott mutatni az eladó. :( Az egész városban kerestünk Lórira valami téli lábbelit, aztán nagy nehezen a Hédiben vettünk egy jó bélelt bakit.
Amiket felsoroltál "kecsketáp" :D gyanánt, azok nálunk is szerepelnek a menüben. Én azt hittem, hogy csírákat, kuszkuszt, vagy ilyesmit fogsz írni. :lol: De azt a francia tükörtojást részleteznéd? :shock:

A keresztelő nagyon jól sikerült, Maja végig aludt. És még utána is, 2,5 órát. Lóri meg segített a papnak. Képek:

Kép

Kép

Kép

Maja ébred, megyek. Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!
Itt vagyunk Mi is, csak hétköznap melo, plusz háztartás...Még mindig várom, mikor rázódok bele 100%-ig :oops:

Davallia!
Eszter nagyon kis ügyi!
Én már majdnem mindenkinek megvettem a karácsonyi ajikat.Idén sikerült akkor elkezdeni a vásárlást, amit eddig csak tervezgettem :lol: A családban lévő gyerekeknek a Régióban vásároltunk meg mindent.Nálunk ez a favorit, ha játékról van szó.
Boginak még valamit lehet, hogy enni kellene.Ő állványos, kihangosítható mikrofont fog kapni.Ezt a Corában vettük.

Dodus!
Szépek a képek!Aranyosak vagytok rajta!

Ma du. a Bogi pici ruháit válogattam át, mert visszük holnap az egyik barátnőmnek, aki hamarosan szül. Olyan jó volt kicsit nosztalgiázni :lol: Még a könny is a szemembe szökött, ahogy az 50-56-os rucikat fogdostam :oops:

Szép estét és kellemes hétvégét mindenkinek!
Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Hoppá!Akarom omondani, hogy " még valamit venni kellene" :lol:
Bocsi!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Ezúton szeretném megköszönni bizalmukat azoknak a kedves látogatóknak, akik már írtak. Bízom benne, hogy sikerült megfelelő lelki támaszt nyújtanom azok számára, akiknek erre volt szüksége, és megoldást találni és kivitelezni azt mások esetében.

Továbbra is várom leveleiket a pszichotanacs@freemail.hu címre. További információkat a www.pszichologia.mlap.hu oldalon olvashatnak. Újabb értékes, érdekes gyerekdalok stb. kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra – érdemes ellátogatni és kinek mi tetszik letölteni.

A legjobbakat kívánva: Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

Ancsi: hiába irok be mindent, nem sikerül a képeket feltennem! :evil:

Davallia: én talán tavaly láttam karácsonyis nyakkendőt a cora-ban de nem vagyok benne biztos. :roll:

Gani: hát nekem is furcsa volt előszedni a fiam ruháit, /amik nem annyira fiúsak/ meg kaptunk egy csomó kislányrucit, én is megkönnyeztem. :lol:

Dodus: nagyon szép a kislányod a keresztelős ruciban!
Jól látom, a kisfiad az enyémtől 3 nappal fiatalabb, a lányod pedig 1-el.

sok puszi mindenkinek további szép hétvégét lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Helló!

Lusti, tényleg! Eddig én sem figyeltem, csak a lányokat.

Davallia, azt a francia tükörtojás receptet még mindig várom! :D Jó vásárlást! A héten mi is megyünk valamelyik nap, de nekünk jóval kevesebbet kell vásárolni, mint nektek.

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Dodus: ugye milyen érdekes a gyerkőcök kora? :lol:

Davallia: szivesen, de nem vagyok benne biztos, csak hogy láttam valahol.

SEGITSÉG kellene Thomasos vonatszettet, sinekkel, kellene vennem a fiamnak a szülinapjára, tudtok segiteni, a sógorom vett a fiának de csak a sin, ami elég kicsike 3000Ft-ba került, és a mozdony van nekik vagy 6 Db/1500Ft amit a Tenco-ban vett. Tud valaki olcsóbbat valahol?

Mostanság mennyibe kerül egy baby fülbevaló, pl: egy kicsi karika esetleg valami mintával, vagy kövecskével? :roll:

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Davallia, kösz. Szerintem ki fogom próbálni. Főleg most, hogy a párom "kicsit odafigyel" :lol: az evésre.

Lusti! Szerintem próbálkozz a Régióban, vagy a neten. De vigyázz! Ugyanis kétféle szett is forgalomban van Thomasos képpel. És az egyikhez nem jó a kisvonat. Nyáron így járt anyósom, megvette a szettet, aztán kiderült, hogy nincs benne vonat, gyorsan visszaszaladt a Régióba, vett két vonatot, aztán mikor összeállítottuk a készletet, kiderült, hogy a kis Thomas nem passzol a sínhez. Szóval figyelj oda!
Nekünk amerikai kapcsos fülbevalónk van (Majának) és 5 kövecske van benne. Nem volt 10 e. A védőnő fúrta ki a kiscsaj fülét, 7 hetesen. Egy kicsit rosszul sikerült, mert az első fülnél nem tudta elsőre átdugni a fülbevalót, csak sokadszorra. Addig - hosszú percekig - ordított Maja. De ez nem elrettentés akart lenni!

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 



Edina!!

Sajna nem én csináltam!! :oops: :oops:
Egy ismerős csajszi aki számitógépgrafikus,ő csinálta....azt hiszem photoshoppal!! :D

Jó lenne ha én is tudnék ilyet!!! :D

ancsi26
 
 


Sziasztok lányok!

Túlvagyunk a 2 hós oltáson, tegnap délben beoltották a manócskánkat, és eddig /kop-kop/ semmi baj nincsen, még hőemelkedése sincs. Azt már nem tudom, hogy az oltás után 2-3 nappal lehet e még lázasodás, vagy már nem, szóval meg lehet nyugodni?

Igaz anno Ákosmanó is jól viselte az oltást, egyedül az MMR-nél volt hőemelkedése. :wink:

Ancsi: HOL LÖVETTÉTEK KI A PICUR FÜLÉT? KOZMETIKUS, TETOVÁLÓSZALON? MENNYIBE KERÜLT?

Puszi mindenkinek vereb

Kép
Kép
lusti
 
 


Köszi szépen a tippeket, de már megoldódott a Thomas-szettes ügy :lol:

puszi vereb

Kép
Kép
lusti
 
 


Lusti!!

Mollinak még nincs kilőve,de anno Melinek kozmetikában lőtték ki,de már nem emlékszem mennyi volt!!! :?

ancsi26
 
 


Ancsi!

Melyik kozmetikában? De azért ugye nem volt 10000Ft körüli? Gondolom géppel igaz? Nem sirt? Azért kérdezem ezeket, mert úgy gondoltuk, hogy a karácsonyi ajándék az lesz , hogy a nagyszülők fülbevalója lesz a fülébe, ezért kb. a jövőhéten vinném kilövetni a fülét, a párommal azt beszéltük, hogy először kb. 1 éves koráig az anyósoméktól kapott fülbevalót teszük be neki, aztán 1éves korában meg azt amit anyuéktól kaptunk, anyuval is beszéltem, és megértő volt, kellemesen csalódtam benne.

most megyek enni, aztán fürdetni etetni, és csucsukálni. puszi vereb

Kép
Kép
lusti
 
 


Szia!
Én a kislányomnak 2 hónapos korában lövettem ki a Zsóka szalonban a városháztér. Ez egy kozmetikai szalon és egy idősebb kozmetikus csinálta de nem is sirt a kicsi, de egyedül ne menjen velem a tesóm jött ő fogta és meg a kezeit, utána meg is tudtam szoptatni egy kis helységben és igy indultunk haza. Azt hiszem 3000ft volt és ebbe benne van a füllbevaló ára amit ő belő nekünk egy kispillángót hozott és kb. 6 hét múlva lehetet betenni azt amit mi vettünk.
Zsóka szalon: 06/46 358-672 itt tudsz érdeklődni.
Remélem segítettem és baj, hogy csak úgy beleszóltam inkább csak olvasni szoktam titeket.
Judit
kissjudit
 
 


Van benne egy össze-visszaság bocsi érte, de remélem a lényeg érthető. Nem tudok változtatni a profilom ha vki tudod segítsen.
Előre is köszönöm
kissjudit
 
 


Hahó!!!

Mi a kék púder szalonban lövettük ki Meli fülét...ez a Deszka templom utcájában van egy udvarban!!
Nagyon profin megcsinálta a csaj,Mollit is oda fogom vinni!!
Olyan 2500 körül volt!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Köszi Ancsi, már megbeszéltem a csajszival, hogy jövöhéten kedden 4.-én megcsinálja, tényleg még 3000Ft sincsen. :lol:

De sajna nekem nem jött be az orthopédia fel sem vették a telefont.
puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


szia!
Tartózkodási hely, msn cim beirása. A másik a vonalzót, hogy tettétek ide? És képet se sikerült feltettem.
A segítséget előre is köszönöm!
kissjudit
 
 


Lusti!!

Fülbevaló!! :D
Ortopédia! :(

Képzeljétek a kis drágám tegnap hasra fordult!! :D :D

Kép
Kép
Kép

ancsi26
 
 


Edina!

A megyeibe jelentkeztünk be,simán a rendelésre!! :roll:

Tudsz jobb helyet???

Nem hord terpeszpelust,bár megvettem neki.... :roll: :oops:

ancsi26
 
 


Helló!

Davallia, a Corában 6 e Ft-ért van Philips női borotva! :wink:
Kisgyerekes anyukák! Az angol víz a Szinvaparkban, a gyógynövényes boltban csak 1500 Ft! A mini Libero (90 db-os) a Müllerben pedig csak 3300 Ft (Corában 4600).

Puszi!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!
Jó régen nem jártam erre!
Remélem mindenki jól van!
Szeretném figyelmetekbe ajánlani a szokásos miku programot!

3. MAZSOLA MUZSIKA MIKULÁS
Pici gyerekeknek 6 hónapostól 4-5 éves korig

2007. december 8.
10:00 – 13:00
Miskolc II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár (Görgey u. 11.)

Program
10:00 Kapunyitás
10:15 Mazsola Muzsika – Mikulás várás
10:45 MIKULÁS átadja az ajándékokat
11:00 Esztenás táncház
12:00 Játszóház

Egésznap
Játszóház, kézműves asztal a kicsiknek és nagyoknak – sok-sok ajándékkal és meglepetéssel. Terülj, terülj asztalkám.

Mazsola Muzsika Jótékonysági Akció
Kérlek hozz egy már megunt játékot, könyvet amit összegyűjtünk és a rendezvény végén átadunk egy a rászorulókat támogató szervezet képviselőjének.
(Gyermekruhákat is gyűjtünk!)

Miként vehetsz részt a programon?
mazsolmuzsika@vipmail.hu

Várlak Titeket szeretettel!
Kriszti

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Már egy ideje nem voltam megint.Bár olvastalak titeket, de nem volt erőm írni.
Sajna volt egy korai vetélésem, és kicsit nehezen térek magamhoz.

De azért, örülök, hogy ennyien visszatértetek.

Már nem emlékszem ki kérdezte a karácsonyi nyakkendőt, de ma láttam a JYSK szórólapjában, és egyből rátok gondoltam.

Lusti, ha megvan Csenge fülije, tegyél fel képet róla. Úgy látom sikerült megtalálnotok a legjobb megoldást, hogy ne bántsatok meg senkit.

Ancsi, nagyon jó lett a képeslap. Én is szeretnék ilyen ügyes lenni. De ha jól emlékszem tavaly ilyenkor nagy naptárgyártásban volt mindenki. Utána is nézek, hol vannak ilyen programok, mert a sógroméknak azt akarunk karira.
Jaj, most jutottam el a képekig. Zabálnivaló az a kis hurkás csajszi. Úgy látom nem éhezik. És nagyon ügyesen fordult meg. Jól elkaptad.

Látom mindenki benne van már a karácsonyi vásárlásba.Lassacskán mi is gyűjtögetünk. Ha meglátok valamit,azt megveszem.Még azért van jónéhány dolog ami hiányzik, de nem kapkodom el.

Zsu



Kép
bvigh
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?