Új privát üzeneted érkezett!

Emlékeim szerint ebben a könyvben benne van, hátha vkinek van a közelében! :wink:

http://www.antikvarium.hu/ant/start.php ... ID%3D12590
angel37
 
 


jé ezt az anyóspajtásnakl láttam a polcán! :lol:
Vendég
 


Na, akkor ideje egy látogatásnak! :)
angel37
 
 

 
 

megyek így is úgy is! :lol:
Vendég
 


Hali csajok!

Hétfőn inszem, még jó hogy ma elmentem uh-ra, csak a 9. cn-en vagyok. Van két 18 mm-es tüszőm és a nyh 9 mm.
Kérdés: Pregnylt be lehet adni bőr alá is?
kokusz
 
 


A dobozán az van hogy intramuscularis alkalmazásra, de a betegtájékoztatóban meg az van hogy beadható bőr alá is ...
kokusz
 
 


Kokusz!

A tüszők is az mnyh is tuti. Drukk hétfőre. Ez már biztos? Nem korai a 12. cn? Bár a tüsző huszon fölé nőne hétfőre, úgyhogy biztos nem.
Sajnos a Preg-ben nem tudok tanácsot adni, de sztem mehet bőr alá.

Angyal!
Köszi a receptet! :)
Vendég
 


Akkor nem véletlenül feszültél! :wink:
Lehet, hogy ez a stimu lesz a siker!

Ezt a szurit nem ismerem, de ha a papírján ez van, akkor biztos beadhatod hasba! Biztonság kedvéért megcsörgetheted esetleg a dokit...
angel37
 
 


Akkor nem véletlenül feszültél! :wink:
Lehet, hogy ez a stimu lesz a siker!

Ezt a szurit nem ismerem, de ha a papírján ez van, akkor biztos beadhatod hasba! Biztonság kedvéért megcsörgetheted esetleg a dokit...
angel37
 
 


Hát ez meg miért duplázta meg magát??? :?

Kókusz, ikreid lesznek! :lol: :lol:

Junkóm,
majd virtuálisan koccintunk! :wink:


Tüszőkhöz: természetes ciklusomban 8-9. napra mindig 18-asom volt, mikor nézték, és két napra rá kellett repeszteni! :)
angel37
 
 


Kókusz!
ügyesen érlrlgetted őket! :P hajrá hétfőn! Kedden ők nem is inszemeznek vajon? én is mindíg csak pénteken meg hétfőn voltam.

Angel :lol: már csak azt mondd meg mi az az arrak? És hol lehet venni? :oops: (Hiába nem a főztömért vett el azuram :oops: :lol: )

Junko
lehet ezekben a tervekben vlami .... a miénk is megette az 1iket az is hiteles, pecsétes volt, szerencsére egyből 5-öt kaptunk, így maradt azért belőle... :shock: :lol: Hát igen, egy komondor biztos nem lenne ilyen kis dilis mint ezek :lol:
Van 1 jó "ökletem" : Angel,Junko,Kókusz és akinek még van
Nem rakunk fel dilis kutyáink képét? Jobb híjján? :oops: :lol: :lol: elvileg nekünk mindent lehet :lol: :lol: :lol:
katica_75
 
 


Junko jaja biztos ... én is meglepődtem :)

Angel, nem érdekel ha ikrek lesznek :) Szurit beadom hasba ... oszt meglátjuk.

Katica, én is abban bíztam hogy most majd kedden csinálják dehát nem :) az "ökletet" támogatom :)
kokusz
 
 


Kép

Gyönyörűséges napot!

Kókusz +++++++++++++++++++++++++++++++++

Nekem nincs kutyusom! :cry:

de ha lenne valószínű ők lennének!

Kép Kép
Vendég
 


Boni
még hétvégén is ilyen korán kelsz??
Nagyon cukik az álomkutyiaid' :)

Itt a mi kicsikénk:
amikor hozzánk került , megszottyanva:
Kép
és amikor már belejött :)
Kép
katica_75
 
 


Sziasztok

Na akkor én is rakok szőrösgyerökről képet :)

Itt még nagyon kicsi volt

Kép

Így alukált

Kép

Most meg így játszik

Kép
kokusz
 
 


Katica

Tiétek is nagyon édi :)

Boni

A te álomkutyid is aranyos :) mind a kettő
kokusz
 
 


KAtica, Kókusz nagyon édik a kutyusok!

KAtica Boldog Névnapot!
Vendég
 


Sziasztok!

Jajistenem ezek a kuytik, imádnivalóak! :D :D
Nekünk is lesz ám, ha minden igaz tavasszal egy beagle kölyök! :wink: Mint Boni első képen!

Kókusz,
na hasbalőtted? :wink:

Katica,
nem tudom, mi az az arrak, az csak egy hirtelen google alapján talált link volt! :oops: De most anyuéknál vagyok, itt a könyv, és bepötyögöm vmikor a receptet! :wink:

Boldog névnapot! :)
Magamnak is ám! :wink:
angel37
 
 


Kókusz!
Nagyon tünci!! Milyen kis pocikája volt :lol: :lol: :lol: ! Nagynak meg olyan elegáns lett!:lol:

Boni,
Angel BOLDOG NÉVNAPOT NEKED! :lol:
Nekem ez amolyan álnév,
:oops: valójában nem az a nevem a hétpettyes miatt választottam :oops: 8) :lol: .De kedvesek vagytok eltartalékolom.

Köszi a receptet előre is.

Pont tegnap voltunk a barátainknál akiknek beagle-jük van
:lol: Démon a neve és szörnyen rossz :lol: :lol: :lol: aztán meg angyalian rácolja a homlokát... :lol:
katica_75
 
 


Angel Kép
Vendég
 


Katica,
aha :wink:
Másik fórumon volt olyan, hogy kaptam Angéla napra köszöntést! :)

Én a kutyusunk miatt választottam ezt a nicket, szegény június óta nincs velünk :cry: De hasonlított az említett beagle-re, fekete volt, égetnivaló rossz, mint az ördög, de közben kis angyal! :lol: Ahogy remegtetni tudta a többcentis szempilláit... :D

Jujj, a recept! :oops: Megyek érte MOST!

Boni,
köszi :) :)
angel37
 
 


Hozzávalók:
25 szem kockacukor;
4 dl rum (a Portorico a legjobb, az jó erős is :) );
300g vegyesen aszalt v. kandírozott gyümölcs, mazsola, dió (én befőttet szoktam);
2 liter édes fehérbor (én vöröset szoktam)
fahéj, szegfűszeg;
fél citrom héja;
2 narancs leve;
1 liter tea

A gyümölcsféléket nem túl apróra vagdaljuk, a borból a szegfűszeg, fahéj és citromhéj hozzáadásával forralt bort készítünk, elkészítjük a teát is. A kockacukrokat átdörzsöljük a megmosott és megtörölt narancsok héján (nem tudom, ez miért kell).

Az asztal közepére teszünk nagyobbacska alátétet, arra tűzálló tálat. A tál tetejére tiszta rostot, és azt megrakjuk a kockacukrokkal, meglocsoljuk rummal. Meggyújtjuk a rumos kockacukrokat (sötétben igazán látványos), és megvárjuk, míg lecsöpög a tálba. Hozzáadjuk a forralt bort, teát, narancsok kifacsart levét. Innen lehet még szülség szerint édesíteni, esetleg hígítani még teával v. forró vízzel.

Ezt aztán még forrón isszuk! :D A szakácskönyv is írja, hogy vigyázat, mert igen be lehet csípni!

Na, én mondjuk nem csinálok belőle ekkora látványosságot, hanem egyszerűen összeöntöm és összefőzöm a cuccokat. Nem gyújtogatom a cukrot. :oops: És ugye a gyümölcsöket, diót már jó előre beáztatom a rumba! :wink:
angel37
 
 


Angel nyami nyami :lol:
Vendég
 


Chester nevében is köszönöm a dícsérő szavakat :) mondtam neki hogy felraktam aképeit a topikba :) értelmesen pislogott rám :)

Angel jaja hasba böktem, de mire összeszívogattam a két porampullát ... jól elvoltam .... na és baromira csípett, még jobban mint a merional de túléltem.

Ez a recept jól hangzik :)

Szeretnék már túl lenni a holnapi inszemen, nem tudom miért, de most így érzem ... még ilyen sosem volt ... :roll:
kokusz
 
 


Kókusz csak nyugodtan! lélekben veled leszek!
Vendég
 


Angel,köszi
mmmhhhhhmmmm de fini lehet! Megcsinálom sziveszterre. :lol: de a gyujtogatást asszem átugrom én is :shock:

Angel kutyus :cry: :cry: sajnálom....nem is tudom én mihez kezdenék már a kis "hülyegyerek" nélkül.

Kókusz
:roll: de ez akár jót is jelenthet nem? :idea: nem várod,,nem izgulsz ... :wink:
katica_75
 
 


sziasztok.

kokusz drukolok holnapra :!:

angel boldog nevnapot.

nagyon aranyosak a kutyusok,nekem csak sima keverek kutyaim vannak.

Kép
monyo83
 
 


Monyo
Több is van?Ők sem kevesebbek mint a többi, sőt..mutatsz képet? :P
katica_75
 
 


Kókusz,
vááá, a kettőből összekutyulós szurit nagyon utálom! Komolyan majdnem odavágtam! :roll:

Jaj, úgy el tudom képzelni, ahogy Chester nézett! :D :D

Drukkok holnapra! Túlleszel! :wink: Aztán várunk, azon kicsit lassabban leszel túl! :wink:

Monyó,
köszi! :)
A keverék kutyik is nagyon aranyosak!

Katica,
gyújtogatás nélkül is tuti és ütős! :lol:
angel37
 
 


katica majd teszek roluk holnap kepet.igen ketten vannak es 3 macskam is van :lol:

Kép
monyo83
 
 


Hali csajok

Hát én nagyon izgulok most ... ilyen még sose volt, tiszta ideg vagyok. 10-re megyek. Ha hazaértem írok.
kokusz
 
 


Drukkolok nagyon Kókusz!
Vendég
 


Sziasztok

Hazaértem, megvolt a nagy "szex". :) Már fekszem hasamon a laptoppal. Köszi a drukkokat!!
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokuszom, már vártam hogy írj. Remélem jó kis eredményes szex volt. :)


Monyó!
Most akkor veled mi a helyzet? :shock:

Boni!
Nálad, megérzés egyebek?

Angyal!
Király a recept. Sztem pénteken kipróbálom és remélem meg is fog ártani. Tényleg lesz kutyád? Tök jó.

Gyerekek huszonnyóóóóc leszek a hétvégén. :(

Nya az én ebeim:
Lehet már felraktam ezt a képet, de nincs más jelenleg itt a cégnél.
Rosszak mint a bűűűűn.



Kép
Vendég
 


Na még egy. Zsuzsika még ártatlan bárányka:

Kép


Kokusz, Katica!
Őrületesen aranyosak a kutyáitok!!!! Szívesen megsimintanám őket.
Vendég
 


Junko,
boldog szülinapot előre is! :) Ne szomorkodj, ez még benne van a 3. X-ben! :wink:

Megcsinálod a krampit? Biztos vagyok, hogy megárt! :mrgreen: Kíváncsi leszek, írd meg, milyen volt!!!

Lesz kutyu, csak annyi a csúsztatás, hogy nem nálunk, hanem a szüleimnél... :oops: De akkoris Ő az enyém is lesz!!! Elvileg hétvégén megnézzük a kennelt! 8)

Zsuzsika zabálnivaló! :D

Kókusz,
na, kellett izgulni a nagy szex miatt? :)
A laptopot meg úgyse sokáig tudod már rátenni, mert billegni fog! :lol:
angel37
 
 


Határozott válasz
- Ne haragudjon már, de maga szerint az a baloldali gyermek a
színpadon fiú-e vagy lány?
- Fiú!
- Honnan tetszik abban olyan biztosnak lenni? Talán ön az apja?
- Nem, az anyja!

Vendéglőben:
- Asszonyom! A férje becsúszott az asztal alá.
- Dehogy uram, a férjem most lépett be az ajtón.


- Én vagyok az első férfi, akivel lefeküdtél?
- Hát, ezen még nem gondolkoztam, de most, hogy
mondod... tényleg, ismerősnek tűnsz...


Víz nélkül
- Meddig bírja a teve víz nélkül?
- ???
- Élete végéig.



Tetű
- Hinnye Mári! Lapostetűt kaptam tüled!
- Gázsi, Gázsi, há mit ákársz kétszáz forinté? Selyemhernyót?



Bíró a vádlotthoz:
- Kéri a következő kérdést, vagy megáll három évnél?

Az útépítésen a főnök odamegy a munkásokhoz:
- Fiúk, nem érkeztek meg a lapátok.
- Sebaj, majd egymásra támaszkodunk.


Nászutas pár a luxushajón, az idő lassan telik, néha beszélgetni is kell.
Megkérdi a férj:
- És mondd, drágám, mi a véleményed a közel-keleti helyzetről?
- Nem tudom, szívecském - mondja a feleség. - Csináltuk már úgy?



A rendőr megállítja a teherautót.
- Már harmadszor szólok, hogy folyik az autója!
- Én meg már harmadszor mondom, hogy locsolókocsi!


A költő a barátnőjével sétál a parkban.
- Milyen szép a naplemente... - áradozik a baratnő.
Mire a költő:
- Kuss! Nem akarok most munkáról beszélni.


Bemegy a kocsmába egy 16 éves fiú, és így szól a pincérnőnek:
- Kérek egy korsó sört!
A pincérnő - látva a fiú korát - megkérdezi:
- Bajba akarsz keverni?
- Talán majd később, előbb egy sört kérek.


Apáca kihallgatásra jelentkezik a kolostort vezető papnál:
- Atyám, szeretnék prostituált lenni!
- Tessék, hogy mondtad, lányom?
- Szeretnék prostituált lenni.
- Ó, hála Istennek, először úgy értettem, hogy protestáns szeretnél
lenni...


- Kapitány úr! Mit csináljon, aki aknára lép?
- Nos, a szokásos eljárás: húsz métert ugrani a levegőbe, és
szétszóródni a szélrózsa minden irányába.

Orvosnál:
- Először a jó hír: betegséget fogunk elnevezni magáról.

Két székely az erdőben:
-Idesapám igaz, hogy ebbe az erdőbe nem lehet eltévedni?
Idesapám?
IDESAPÁM!


Megy be a postás a kapun, viszi a levelet. Látja, hogy a kutya el van
engedve.
- Nem kell tőle félni! - mondja a gazda - Most lett kiherélve, bágyadt még.
- Nem is attól félek, hogy megdug, hanem, hogy megharap!



Szórakozóhelyen csajszi odalibeg a pulthoz, és foghegyről mondja a
pultos srácnak:

- Helósziókaaa, aggyá valami rostosat!
- Bútorlap jó lesz...?
Vendég
 


Boni :lol: :lol:

Kókusz!
Drukkolok nagyon! Sipi csinálta?

Junko
nagggyon cukik a "gyerekek" :lol:

Monyo,
még cicák is...én is szeretnék 1et csak hát a foxik meg a macskák..
:roll:
MI is döntöttünk, tavasszal mindenképpen lesz gyermekáldás nálunk! :lol: :lol: Keresenk valami jóképű, udvarias,lovagias, szépfiut a szörmóknak :lol: :lol: :lol:

Monyó, Boni
hogy vagytok? éreztek esetleg vmit?
katica_75
 
 


Sziasztok!

Ex-száni társunkról hoztam híreket, biztosan nem bánja! :)

Fanninak ma volt a 6hetes UH-ja, és 3 petezsákja van, de közülük csak 2-ben láttak szikhólyagot. Hétfőn újabb UH! :wink:

:P :P
angel37
 
 


Wow!!!
Fanni! Gratula!!!!!

(Viszont egy másik ex-száni társunkról nem olvastam jó híreket....... :( )

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla kiről?
Vendég
 


Hát nem tudom mennyire örül, hogy erről írok, de Gyugyinak úgy nézett ki egészen máig, hogy sikerült, de ma UH-n üres petezsákot láttak. :(

Kép

Kép
kamilla306
 
 


JAj szegénykém! ezt nem olvastam még, pedig arról tudtam, hogy ... jaj :cry:

remélem drága vendégünk ti jól vagytok! :lol:

én is arra hajtok hogy exszáni legyek!
Vendég
 


Fanny! Szuper egyből kettő!! :lol:

Én ma voltam a korházban a lapar miatt.
Nagyon összezavarodtam.... a főorvos a 3 inszem után egyszerűen nem javasolta a lapart :roll: azt mondta nincs értelme mert a hsg-k eleve sokszor negatív fals eredményt hoznak.Tehát lehet hogy mindkét oldal müködik és mégsem sikerül ugye...és ez a lapar után sem fog változni.Véleménye szerint több a kockázat benne mint amekkora sikert hozhat. Ott volt egy kollegája is aki kicsit pozitívabban látta, még a F. tanárurat is felhívták, Ő javasolja továbbra is.Kérdeztem a hiszterot is, itt nem szokták 1szerre csinálni,de indokolt esetben megcsinálják ha van vmi. méhen belüli elváltozás. Nem tudom most mi legyen... elbizonytalanodtam :cry: :cry: (Egyébként végtelenül türelmesen álltak hozzám, meg a kétségbeesett kérdéseimhez :oops: :P )
katica_75
 
 


Halihó

Először Katica

Na én ezt most nem értem ... mi köze az inszemeknek a laparhoz? Meg a hystero-hoz? Az én nőgyógyászom pl addig nem is küld senkit meddőségibe amíg meg nincsen a lapar meg a hisztero meg a hsg ... Szóval én nem értem aztán lehet én vagyok hülye ... és a tanárúr mit mondott nekik? Azt nem tudod?

Fanninak gartu :)

Gyugyi nagyon sajnálom :(

Én jól vagyok, eléggé hasfájósan. Tényleg minden inszem más és más.
kokusz
 
 


Hát én sem értem, tök kavar van a fejemben...Hallottam a telcsibeszt a lényege az hogy vagy 6 inszem és utána lombik vagy ha kezelhetetlen állapotok vannak -amit ugye a lapar bizonyítana-akkor lombik azonal.Igazából Ő sem azt bizonygatta hogyha van bent bibi azt milyen jó eredménnyel lehet kezelni :oops:
A kérdés az hogy a 3 inszemet lenyomunk, nem kevés pénzért,úgy hogy abszolute nem hiszek már bennük, vagy vállalom a lapart ahol ha minden jó akkor ugye örülünk de megint marad az inszem...ill. ha bibi van akkor is igen kicsi az esélye annak hogy természetes baby lesz belőle.
Igazából dalolva mennék laparra ha valóban jó eredménnyel nyitják meg az elzáródott letapadt pv.-et úgy hogy abból sponti baba is lesz.
Zagyválok itt, de nem tudom most értelmesebben leírni :oops: remélem azért értitek nagyjából :D Remélem reggelre megálmodom mi a helyes út...de ha van véleményetek kiváncsian várom. :lol: Ti hogy tennétek. A Kaáliban nem kötik ennyire a 6inszit,ugyi?

Kókusz,
de ugye fekszel?
katica_75
 
 


Katica!
HSG-d már volt? Mert, ha igen és mind a két oldal oké, akkor miért akarsz lapart?
Ha nem volt, akkor elég azt megcsináltatni.
Ugyanez volt velem is. Vertem az asztalt a laparért, de a doki végül csak HSG-t csinált, de így utólag már nem is bánom. Akkor persze nagyon bosszantott, de végülis beláttam, hogy felesleges.

A hiszteronak akkor már több értelme van, csak úgy megnyugtatás képpen, hogy a méheddel minden rendben.

Bocsi, nem akarok itt észt osztani, csak picit magamra ismertem a történetből. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok.

hat en is szani maradok meg egy jo ideig.ma meg fog jonni,mar be sem beszem az utrot.
januarba kezdjuk ujra.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Jöttem szániságom itt hagyni :D Látom, már mindenki mindent tud :lol:
Köszönöm a gratulációkat!
Továbbra is olvasó üzemmódban maradok ezen a topikon és mindenkit árgus szemekkel figyelek.
Úgy tűnik, erről a topokról csak ikrekkel lehet kikerülni, igaz, Kamilla? :lol:

Drukk-drukk-drukk mindenkinek!!!!
A kutyuitok tündériek!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Még egyszer gratula!
Van a Várandóság alatt egy ikres topik. Ott sok okos dolgot lehet olvasni tapasztalt ikres anyukáktól. Szerintem nézz be oda.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?