Új privát üzeneted érkezett!

Orsi,
köszi a helyesbítést :oops: , akkor csak engem vezettek félre a kórházban. :? Mivel féltem a gerinc-szúrástól, és ugye már kaptam egy edát, direkt megnyugodtam, hogy nem lesz mégegy, mikor kiderült, hogy császár. Erre az anesztes közölte, hogy az edától mindent éreznék, kell még egy szuri. Ki is vették a katétert a hátamból, hogy a közelébe szúrjanak. Ekkor már valóban nem kellett katéter, viszont 2-3 perc múlva már tényleg semmit se éreztem.
Hát, inkább kérdezzetek rá, hogy van ez! :D
20140901102739
 
 


Hali!!

Véda , Pandácska :
Köszi a homeóval kapcsolatos infókat. Én egyártalán nem ismerem ezeket. Soha sem használtam még homeos cuccot de azt hiszem idelye lesz kipróbálni.

Fanni:
Az a lényeg hogy tudjál pihenni. Lehet hogy a kutyáknál is front volt, vagy nem volt telihod mikor annyira ugattak? Ma egy kicsit jobban érzem magam de ezt mondtam tegnap elótt is aztán tegnap kezdtem előről. Jó volna már ha elmulna. A jövőhéten kell visszamenni az orvosomhoz. A minusz 1 kg-at amit felszedtem azt vissza le is adtam megint.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


hajni777 írta:Erre az anesztes közölte, hogy az edától mindent éreznék

ez így igaz is, mert az eda, csak a fájdalomérzetet blokkolja. Tehát pl, érzed ahogy "rángatják" a pocakod, hogy kivegyék a babát.
de nekem jó élményeim voltak vele.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Orsi

én spinálist kaptam és mégis éreztem, ahogy rángatják a pocakom. olyan volt, mint ha egy nagy vízágy lenne a hasam és nyomnák ki belőle a vizet. kérdeztem császáros barátnőimet, ők nem éreztek ilyet.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :)
akkor ezek szerint úgy is érzed. Én is éreztem

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kész a szoba :D

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1195911606.4189.jpg[/img
Vendég
 


Pandus :P
Én jelentkeznék Dórika mellé testvérkének :lol:
Gyöngyörű a szobácsaka!!!

Nyuszi :P
Nem is tudom. Lehet, hogy telihold volt?
De ez ugye nem azt jelenti, hogy 25 hét alatt mínusz 1 kg-t "híztál"? Remélem, nem leszel rosszul a 40. hétig :?
Talán mostantól tényleg elmúlik ez a kései "anyanyugtató tünet"...
Gyere majd, számolj be, hogy vagy!

Csipike :P
Veled mi a helyzet?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus!
Nagyon szép lett Dórika szobája! :D Egyébként hogy vagy, pocid?

Fanni! :D
Hogy vagy? Már csak 3 nap, mindjárt itt a kedd! :lol:

Nyuszi!
Remélem már valamivel jobban vagy! :wink:

Fendike!
Veled mi a helyzet? Folyás mérséklődött már?

Petitpois!
Meggyógyultál már?
Mindig elfelejtem megkérdezni, hogy a mura babakocsinak a sportülésnek milyen az anyaga? Közülünk Te láttad egyedül élőben! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus :D
nagyon-nagyon szép a szoba!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm lányok :D olyan jó hogy kész kellemes benne lenni :D
Lámpa lemaradt:

Kép

Donika,
Pocim a szokásos egyszer görcsöl keményedik utána meg jól van.
Vendég
 


Sziasztok

Húúúúúúúúúúúú de szép Dóra Bianka szobája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EDA: nekem tavaly és most is EDA volt, én totál semmit sem éreztem, még akkor sem mikor mondta az anesztes, hogy most ezt és ezt fogom érezni, amúgy nekem bennem hagyták még + 2-3 napig a katétert és még adtak minden nap fájdalom csillapítót - és csak ezek után szedték ki.
Én még1x ezt választanám, habár lehet hogy ez is dokifüggő, vagyis az hogy mit érzel és hogyan, nekem mindkétszer ugyanaz csinálta, és állítólag a klinikán ő ebben a legügyibb. Nálam tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok! Kép

Pandácska! :D
A babaszoba egyszerűen hercegnős!!! Kép Kép Kép

Puszika Mindenkinek és kellemes vasárnapot kívánok! Kép Kép
Vendég
 


Elefáni-Has benne egy Hunor-baba:

Kép

Ezt itten anyukám csinálta, az ajtóra lesz kirakva:

Kép
Vendég
 


Pandus!
Ismét megcsodáltam a szép szobácskát! :P A fali képeket mind Te készítetteted? Hogy csináltad?

Lafi!
hogy vagy, pocid?

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi!
Szép nagy pocid van! :wink: Alvás hogy megy?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, az alvás....sehogy. Ma ha aludtam 2 órát, sokat mondok, bár ehhez, hozzájön a hidegfront is. Poci szokásos, reggel keményedik,görcsöl, gyógyi be, és ekkor elmúlik....tartottam a mai naptól, de hátha túlélem ezt a mai hidegfrontot...
Vendég
 


Sziasztok!

Pandácska:
Nagyon szép a Dórika szobálya és biztos jól fogja érezni benne magát

Fanni:
Figyeld meg a legközelebbi teliholdkor a kutyákat mert olyankor be szoktak gajdulni
A terhességet a pozitív teszttől 67kg-val kezdtem és 12hetesen lettem beállítva diétára a cukor miatt akkor lefogytam 66kg-ra 25.hétre visszaszedtem azt az 1kg-t amit lefogytam.De mióta megint hányogatok azóta már megint csak 66,5-67kg között ingok.
Ma már egy kicsit jobb ma még csak hányingerem volt.
Te hogy vagy? Nagyon szorítok a kukucshoz!!!!


Donika: Köszi ma még eddig türhetően. Te hogy vagy?

Lafi:
Szép nagy pocid van! Vigyázz magadra. Pihizzél . Hunorka had maradjon anya pocijába még egy kicsit.

Csiperke?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lafi :P
Ahhoz képest, hogy Hunor mindjárt jön, nem is nagy a pocid :shock:

Pandus :P
A lámpa is édes!

Donika :P Nyuszi :P
Jól vagyok, nagyon is. Ma végre éreztem valami "terhességi tünet" félét. 8-kor keltem -az eddigi szokásos 6 helyett!- és 11-kor sürgősen vissza kellett feküdjek 2-ig :D
Na és citrusféle rajongó lettem. Minden mennyiségben jöhet a citromos víz, tea, valamint a narancs, mandarin, de az alma és újabban a kiwi is. Hja és a kovi ubi leve is sláger :lol:

Nyuszi :P
Ilyet még nem is hallottam. Magyarul Te fogytál. Nem tudom, hány cm vagy, lehet, hogy alapból volt rajtad pár kg? Lehet, hogy ezért?
Az azért haladás, hogy már "csak" az inger van, remélem, hamarosan az is elmúlik.
Jajj, nem is akarom nézni a hülye holdat, mert akkor már előre bestresszelem magam, hogy aznap tuti nem fogok aludni :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lafi

és hogy teszed fel az ajtóra?
nekem is van ilyenem, de semmi ötletem, hogy tudnám felragasztani, rücskös üvegre.

Kép
zsuzsi73
 
 


Fanni:
Egyébbként 165cm magas vagyok. Kicsit ismerősek a tüneteid.Még nem tudtam hogy terhes vagyok mikor én kovászos uborkával kedtem semmi nem kellett hozzá megettem magába is. Azóta imádom a mandarint és az almát amit azelőtt sose ettem meg. Citromos vízzel kezdtem és a kifacsavart citromot is megettem amit azelőtt sose. Egy idő után áltam át a szörpös vízre és azóta is azt iszom. Egy kicsit hasonlítunk. De még neked is fog változni menetközben sok minden.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi, neked is gratula a nemhízáshoz!!!

Fannii, szerintem sem olyan nagy a hasam...Amúgy van egy sanda gyanúm miért is vagy te ilyen álmos....csak nem áldott állapotban vagy???Még 2 nap!!!!
Szerintem az, hogy hízik-e valaki sokmindentől függ. Mi Nyuszival diétázunk ezerrel, mert egyikünknek sem jó a cukrunk, vigyáznunk kell és talán ezért nem is híztunk.
nálam még az is bejátszik, hogy alapból is van pluszom, kb 30 kg még, 40 volt, de a terhesség előtt, hogy rájöttek, hogy a pcos-r van megoldás és elkezdtem szedni a metet, leadtam 10-et, terhes lettem, most nem híztam, még 10 lemegy, és még 20-at kell leadnom a terhesség után, szóval nekem még emiatt is vigyáznom kellett.

Zsuzsi, anyu nekem úgy csinlta meg, láthatod is a képen, hogy ráragasztotta a betúket egy általa horgolt akármire, annak segítségével lesz színes szögekkel (pontosabban nem szöggel hanem ilyen kis akármivel aminek most hirtelen nem tudom a nevét, amit a sulikban is használnak, hogy felakasszanak dolgokat) és huzallal felakasztva. Nekünk is rücskös az ajtó ablaka de nem oda lesz felakasztva, hanem az ajtófélfára és a damil hosszú lesz és úgy lóg majd le.
Vendég
 


Lafi,
Szép poci :wink: tessék büszkén nézegetni mert hamarosan eltünik :D

Fanni,
A kovi ubit én is imádtam az elején, magába ettem állítólag rossz volt nézni is :D
Vendég
 


Pandus, már hiányoltalak....Hgoy vagy?

Rájöttem: rajzszöggel lesz felrakva....

Kérdés:

3-4 napja alig mozog a gyerek...eddoig kaja után széjjelrúgott, mostmeg semmi....néha mozgatom a hasam mint uhun szokták, akkor feléledt és egy-kettőt rúgott, de 2 napja azt sem...nem értem.
Tudom, hogy ilyentájban már 90%-ban alszanak, de ez akkor is normális????Nagynéha érzek valami kaparászást de csak nagyon nagynéha, me is csak 1-2x....
Vendég
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lafi,
Elvileg napi 10-szer kell érezni de nem tudom ezt mi alapján találták ki :roll: hiszen minden baba más. Hunor amúgy is lusti volt eddig is szóval szerintem ezen nem kell parázni. Készül a nagy napra ő is :D a lényeg hogy naponta azért érezzed hogy valamit ügyködik a pociban. Mi jól vagyunk görcsölget a hasam meg keményedik de szombaton pl. tök jól voltam. Dorka mocorog ezerrel és mennek a napok szépen szóval csak ez a lényeg.
Vendég
 


Lafi :D
Aranyos, amit Anyucid csinált.
Nem tudom igazán, hogy kell mozogni egy ilyen nagy babának, nyilván szűk a hely... de én biztosan megnézetném. Azért remélem, a többiek jobban tudják :oops:

Pandus :P
Én is eszem magában is az ubit. Ma reggel a kiflit az ubilébe mártogattam. Férjem közölte, hogy mi ez, ha nem terhes tünet? :lol:

Nyuszi :P
Érdekes. Régebben a szörpit imádtam, most semmit sem kívánok, ami cukros. Édességet sem. Egyedül a kenyeret :oops: de mondjuk lehet barna is, mindegy.
163 cm vagyok és 52 a "téli súlyom", de már az eredményre várakozás alatt híztam egy kg-t. Azóta meg még felet. Igyekszem nem zabálni, de azért olykor nehéz 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Szerintem te sem fogsz sokat hízni ahogy elnéztelek a talin :wink: szóval egyél nyugodtan mert már csak pár hónapig használhatod azt a kifogást hogy kettő helyet eszel(vagy három :roll: ) :lol: Kifli ubilé nekem tetszik de az ubi+képviselő fánk is nagyon tuti volt :lol: bár látom nem kívánod az édességet.
Vendég
 


Lafi!
Azt én is olvastam, hogy később jóval kevesebbet mozognak a babák, nincs hely, ha meg megmozdul, az viszont elég erőteljes! Én mindenesetre rákérdeznék, vagy a szülésznőt megkérdezném, ha tudod a számát?!

Fanni!
Na szépen befészkelték magukat a picurkák, anyuci máris kívánós! :lol: :lol: Nekem szétmarná a gyomrom ez a sok savanyú! :?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok lányok!

Pandus! NAGYON szép a szoba! Azokat a kis gombákat hol szerezted és miből van? Meg a lámpát?

lafi! Babamocorgás: Nekem azt mondta a dokim, hogy azonnal menjek, ha nem érzem a babát. Inkább menjek feleslegesen kétszer, mint egyszer ne, amikor kellene. Mikor rákérdeztem, mikor, azt mondta, tudni fogom. Nekem ugyan rossz volt a méhlepény, ezért is kellett figyelnem, de nekem végig sokat mocorgott, mikor szóltam neki, hogy tudnom kell, jól van-e, még az éjszaka kellős közepén is reagált. Soha nem volt olyan, hogy nem éreztem. Ahogy Fanni is írta, tuti megnézetném én is. Max. azt mondják, minden oké.

dkata
 
 


Lafi :)
babamozgás témában én azt mondom, ha hirtelen van változás, akkor jobb egy flow-t és UHt kérni.
nekem is volt ilyen, én be is mentem megnézetni Lilit, szerencsére minden OK volt vele, de az előtte folyamatosan ficánkoló gyerek szinte semmit nem mozgott egész nap-

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Az van, hogy a baba eleve sem volt nagy ficánkoló, most a kevés is kevesebb lett, bár ha mozgatom magam, akkor "odaröfög" egyet és akkor megnyugszom, most ittam egy kis bort és megmoccant rá, de persze nem sokat.
Azt olvastam a babaneten valami kérdés válasz rovatban. hogy napi 10et kell mozogni, saccper az megvan. Tény, hogy a kórházban is mondtam, hogy nem mozog sokat, de nem reagáltak rá, annyit mondtak, hogy lusta.Most csak annyi van, hogy még ennél is kevesebbet mozog.
Szóval nem tudom, most mi van, az tény, zavarni zavar, hogy még a kevésből is kevés lett...de az is tény, hogy ilyenkor már kevesebbet mozognak.
Férjem szt nem kéne aggódni, mert a kukis amúgy is hót lusta....
Vendég
 


Lafi! Ezt Neked kell tudni! Neked van viszonyítási alapod, milyen volt eddig. Nekem Bálint nem mozgott kevesebbet a végén se, pedig 4,5 kilóra nőtt, ott aztán tényleg nem volt már semmi hely. De akkor is mozgott, sokat. Én biztos tudni akarnám, hogy jól van, én már csak ilyen vagyok, akkor is ha semmi alapom rá. Bár nekem volt alapom rá, azért is jártam hetente áramlásmérésre, és mint utólag kiderült, valódi köldökzsinórcsomónk is volt, ami bármikor végzetes lehetett volna. De ezt úgysem látják, azért is írom ilyen kicsikkel, mert nem ijesztgetni akarok. Viszont a flowmetria azonnal kiszűri, ha nem jó az áramlás és tudnak lépni.

dkata
 
 


Lili is ugyanannyit mozgott végig... kiv. abban az 5 napban, amikor UHra be is mentem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Lafead
babamozgás: nekem mindkét pasi másokhoz viszonyítva keveset mozgot, igaz én sosem számoltam, de szerintem sokszor nem volt meg a napi 10 (talán soha), de az is igaz hogy mindkettőnél rossz volt az áramlás (és utólag kiderült, hogy a lepény is) már a 33.-34. héttől, így mindkettővel minimum 3 hetet voltam bent, és kaptam értágítót (tavaly lötyiben, idén tablettában) és rendszeresen nézték az áramlást (naponta, kétnaponta)
Úgyhogy én ezek után a hellyedben Orsi tanácsát megfogadván bemennék 1 flowmetriára. Sajna ezt tapasztalatból írom, nálunk ezért születtek a fiúk a 38+1 és a 37+1-ik héten.
És legalább megnyugszol hogy nálatok minden OK!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kicsit eltünedeztem... :oops:

Hát, elég ramatyul vagyok, voltam. Egész nap émelygek, bár hányni nem tudok. És folyton fáradt vagyok. Aludnék... De hát dolgozom :roll:

Remélem, hamar jobban leszek, hisz jön a Karácsony, és addigra nekem jól kell lennem!

Fanni :P
Holnap, ugye? Jujj, de jó lesz majd őt/őket látnod!!! Apa tud most menni veletek?
Utrot fokozatosan elkezdtem csökkenteni. Kiszámoltam, hogy marad majd belőle 1 doboznyi. Rád gondoltam. Majd írd meg, szükséged van-e rá!

Lafi :P
Nekem is voltak alvósabb időszakok a kislányomnál. Ha érzed, hogy mozog, az jó, de ha egyáltalán nincs magzatmozgás, tényleg érdemes megnézetni. Egyébként köv. orvosi vizsgálat mikor lesz?

Na, most már dolgoznom kellene, megyek is :?

Véda
Vendég
 


Köszöönm, lányok a hszeket. Most egy kicsit megnyugodtam.

Hunor bökdös, olyan kislányos finomsággal, saccra a 10 megvan. Főleg éjjel, amikor alszom, akkor érzem, és sztem azért is, mert volt már, hogy átfordultam hasra és jelzett, aztán bökdösött még egy ideig utána.
Tegnap túljártam az eszén. Tudom, hogy utálja a sztetoszkópot, mindig rúg ahova teszem a fejét, na hát sztetoszkópoztunk kicsit, bökött is!!!!
Szóval megnyugodtam, egyrészt lusta mint eddig, másrészt nem fér el.

Amúgy kb 2 hete volt flow még a kórházban. Holnap megyek a dokimhoz kontrollra.

Valahogy azzal, hogy éreztem megint, meg hogy túljártam az eszén megnyugodtam, mert tény, amúgy is baromira keveset mozgott, ugye eleve is a 23. héten éreztem először és onnantól is alig, leginkább csak kaja után. Ekkor a védőnő, amikor rákérdeztem, miért nem mozog annyit, azt mondta, minden baba más.
Szóval a kevéshez képest mozog kevesebbet, de érzem, ha nem is napjába 10x, hanem összesen 10 kapirgászást, de valahogy érzem, hogy rendbenvan, este, pontosabban éjjel, amikor felkeltett, tudtam, hogy jól van, csak lusta lesz mint az apja!!!!
Vendég
 


Hali lanyok,
bocsi en is jol eltuntem de vendegunk volt :oops:

Pandacska,
Dori baba szobaja gyonyoru,igazan katalogusba valo..En biztos nbenne uldogelnek egesz nap :lol:

Lafi,
csini a pocifoto,nem is latni hogy mar majd 35 hetes vagy
:lol: .Mozgas miatt en is allandoan parazok,szeritnem tulaggodom,de olyan megnyugtato ha mocorog

Fanni.
huh ez mar nagyon izgi mar csak egyet kell aludni es megtudjatok hanyan laknak a pociban.Drukk nektek elore is+++
Veda.
remelem roka koma elkerul es hamarosan jobba nerzed majd magad..Nekem is volt az elejen de szerencsere ne msokaig tartott.
Donika,
koszi mar sokkal jobban vagyok,ujra dolgozom.
A Mura sportulese olyanaza neoprem anyag mint a Quinny ulese de csak a legbelso resz..Nem tudom ez ertheto e :oops:
Fendike,Donika,
a hetvegen voltunk ferjemmel a bababoltban es kertuk hogy kiprobalhassuk a MURAt terepen is ill.auto csomagtartojaba.Direkt az en kocsimmal mentunk mert annak kicsi a a csomitartoja..Es haat csak ugy fert el a vaz osszecsukva hogy a kalaptartot le kellet szedni es kicsit varialni..Ezenkivul ferjem alig birta osszecsukni es neheznek is talalta..A vaz melle a mozes mar nem is fert be :shock:
Szoval most kicsit elbizonytakanodtam.De amugy tolni nagyon jo volt a katyukat is remekul vette :lol: Mi elvileg december vegen akarjuk a kocsit megvenni,van meg ido nezelodni.

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Lafi,
biztos jól van Hunor, lényeg hogy érzed!!!
azért ha tudod sztem nézesd meg és akkor teljesen megnyugodhatsz

Panda,
nagyon tündéri lett Dorka szoba, ügyesek vagytok!!!
jól van a pocid??
nekem éjjel állandóan megkeményedett ha jobbra fordultam vagyis összehúzódott kis gumóvá a bébi.. :roll:

Donika,
köszi, remélem jobb a helyzet, bár sztem kicsípett a kúp tehát még nem tökély, de megyek csütön a dokihoz és tuti vetetek kenetet, addig le nem szállok a székről :D
hülye vagyok, de csak akkor leszek teljesen nyugodt ha se baci, se gomba... :D

Petitpois,
örülök, hogy meggyógyultál!!! :D
véglegesen Bécs után fogok dönteni, de lelkileg már kicsit ráálltam a stokkera, pontosan azért mert nehéz a Mura és én iszonyú sokat emelgetném... :oops:
a legtöbb kocsi amit néztem 10-12kg, az meg 17!!!! hosszú távon ezt megérzi az ember.. :(
neked nem keményedik a pocakod??

Fanni,
már csak 1 nap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
hú, de izgi!!!! :oops:
holnap reggel mész??????

Kép
fendike
 
 


Fendike :)
a stokke nem marha nagy amikor össze van csukva??
az hány kg?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
lehet hogy nagyobb vagyis asszem hosszabb, de könnyebb.. :roll:
és lépcsőn is sokkal 'könnyebb' cipelni, mert összecsukódnak a kerekei...
meg nekem nagyon teccccik, hogy ilyen magas!!!! :D

Kép
fendike
 
 


jah :)
nem akármelyikre rá- vagy leakarnálak beszélni, pusztán nekem nagynak tűnt, ennyi :)
(no, de neked csak 1 gyereked lesz, van hely a csomagtartóban :lol: )
az, hogy magas szerintem jó, különösen smogos városban. A BBC kocsikat én is ezért szeretem, mert abban is elég magasan van a gyerek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hát valószínű, hogy az is csak a kalaptartó levételével fér be sajna,
dehát ez van, pici a csomitartó... :?
viszont a súly a fontosabb, mert a gyerek miatt úgyis fájni fog a hátam, nem mind1 hogy mennyire nehéz a kocsi

Kép
fendike
 
 


Fendike,
nekem ma reggel kemnyedett a poci egyebkent kopp kopp ritkan szokott..Ma a baba is lusti eddig meg nem is jelentkezett pedig reggel mindig virgonc..
Igen a Mura kicsit csalodas volt nekunk is mert mas az uzletben emelgetni es megint mas a csomagtartoba beemelni.Szegeny ferjem is erolkodott hat akkor en :? Es hat ugye az Alfa csomagtarto sem a helybosegrol hires :lol:
En most visszakacsintottam a Bugaboora :oops: :lol: 9kg azert 9 kg :lol:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :)
én a bugaboonak az alsó kosarába vagyok szerelmes.. az valami olyan szépséges :) :)
no, meg, hogy vannak színei :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Lafi:
Köszi. De neked külön gratula hogy ilyen ügyesen leadtad azt a 10kg-t. De ha szülés után is ilyen ügyes leszel akkor a többivel se lesz gond. Nekem ugyan nics mit leadni és már ugy szeretnék számolások nélkül egy jó ízüt enni és annyit amennyi jól esik. De de majd ez is eljön.

Fanni:
Már csak egy nap a kukucsig. Nagyon izgi!!!!!!!!!!!! Én inkább sos és savanyu dolgokat eszem most egyedül a szörp ami más de az is csak édesítőszeres. Ez bolti de egész jó ize van így is. Inni most csak ezt tudom folyadékként. Neked sincs súlyfelesleged ugy-hogy nyugodtan eheted ami jól esik. Ha nem kéne diétáznom biztos én is híztam volna.

onika:
Én imádom az almapaprikát és még a levét is megiszom. Amit ősszel raktam már alig vártam hogy felbonthassam. De nem mindenkinek bírja a gyomra. Az enyim most az édestöl ég.

Lafi:
Szerintem is beszélj a dokiddal. Inkább nézzenek meg és te is megnyugszol hogy minden rendben.



Véda:
Bizom benne hogy rókakoma elkerül és hogy minnél hamarabb jobban legyél

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Petitpois,
igen, a bugaboo is elgondolkodtató... :D
és tényleg gyönyörű színei vannak, kislánynak főleg!!!! :D
Bécsben megvizsgálom azt is, hátha jobb az ára, itthon rohadt drága.. :oops:

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Jól vagyunk keményedek de azért nem vészes. Biztos az időjárás van rád hatással...

Petipois,
Este befeküdtem a szobába szőnyegre és bekapcsoltam a forgót. Néztem a pillangókat amiket kivetített a falra nagyon jó érzés volt :D :D

Fanni,
Hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!
Igen, holnap kiderül minden :D
Nem győzöm olvasni a babakocsis érveket és ellenérveket. Kicsit odébbvan még nekem, tudom, de valahogy olyan sejtésem van, hogy ikerkocsikat kell nézzek majd :oops:
Pont 24 óra múlva megyek és mostmár kezdek rendesen izgulni!

Nyuszi :P
Már bizti jobban vagy, mert gyakrabban jössz :wink:

Véda :P
Egy Anyuci bizony nem lehet rosszul... remélem, tényleg csak valami front, vagy ilyesmi zavarta meg a gyomrod.

Lafi :P
Fő, hogy nyugis vagy és holnap úgyis megnézik Hunor babát!

Fendike :P
F1-re megyek holnap!

Csipi :P
Te merre jársz? Hogy vagy?

Pandus :P
Tényleg nem vagyok alapból dagi, viszont Anyukám és tesóm is több, mint 20 kg-t hízott 1 gyerekkel... Én remélem hogy nem, s vigyáznom is kell, mert annyit a gerincem el sem bírna :oops:
(Így is elkeztem már gyógytornára járni...)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika: Bocsi D lemaradt

Lányok mi is megvettük a babakocsit. Nekem a 4.emeletre kell felcipelni a kocsit ezért mi is azt néztük hogy könnyű legyen. Bébihordó, kétíránybol tolható, téliesített +lábzsák , könnyü összecsukni kicsire és a csomagtartóba simán befér. SYúlya 7 kg. Kép

Kép

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: