Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Ez igen!Nem kellett 5 nap,hogy megteljen 1 oldal!Ilyen nagyon régen volt már.Ha az kell,hogy írjak..... :lol:

Kata!
Remélem,hamarosan személyesen is talizunk.Csak délelőtt már "nincs gyerekem",akit a játszóra vihetnék.Bár,mondták már a csajok,hogy menjek nyugodtan egyedül is :roll: Vajon célzás volt?

Gyöngyi!
Tudtam,hogy nem bírod ki!Ha tegnap nem is,de ma mentél :DLehet megsértődtek,hogy nem nyitásra és ezért szúrtak ki veled :lol:

Anett!
Arra gondoltam,hogy Gyöngyi,Andi tájékoztattak,ha betegek voltunk meg ilyesmi...Semmi titok nincsen :twisted:

Többieknek is pussz,most nem olvastam vissza,csak hirtelen ennyi jutott eszembe.

NEM MEGSÉRTŐDNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nahát,hogy le lehet maradni,ha nem néz be az ember :o :wink:

Velünk nem sok minden történik,hacsak az nem hogy Dávid egyre hisztisebb,és megállt a tudományom :( ,sárba tiporta az összes nevelési elvárásomat,most ha időm engedi a dac korszak szépségeit tanulmányozom :(

Katus!
Remélem már nincs semmi hatása az oltásnak és nem volt nyügi Annamari. :wink: :lol:
Ez mi ellen volt az a Neisvac? :oops:
Biztos vagyok benne,hogy Ancsi is élvezi ezeket kirándulásokat,és nagyobb korban is élvezni fogja. :lol:
Két hét múlva szülinap???hát még nem biztos,hogy nem az lesz az ajándékod ami nekem :lol: ha így haladtok.
Tökre tetszett ez a Cyber pap :lol: :lol: :lol: de végül hol találtad? Én sajnos még nem jutottam el oda :oops: jó lenne,ha itthonról el tudnám intézni én is-micsoda lusta egy disznó vagyok már megint :oops:

Gyöngyi!
Lidl :lol:
Nahát nahát....szerintem ugyanazt a pénztárost fogtuk ki mi is ma ,katasztrófális volt a szó szoros értelmében. :cry: nem elég,hogy tök lassan haladt a sor,még bénázott egy sort a bankkártyával is,már átjött egy másik pénztáros,hogy segítsen neki. :x
épp mondtam az uramnak,hogy leközelebb már azt is nézni fogom,hogy ki van a pénztárnál :shock: a héten már a második bénaságot fogtuk ki :cry:
első benyomás sokat számít :? nem?
na azért reméljük nem tántorított el nagyon,ha erre jársz ugorj be egy kávéra :lol: :wink:
hozzánk nagyon közel van,ha van valami extra akccióóó :lol: ,csak ideszólsz én meg átugrok :lol:


játszóház :?
ja és Szandra sms-t szokott küldeni,ha van ilyen elmenős buli :lol: :lol: :lol:
lesz idén Miku party?Andi te hogy emlékszel? Nekem te vagy az eszem :lol: tavaly volt valami nem? :oops: vagy lehet,hogy nekünk kéne egyet szervezni,nincs kedvetek? :D

oviba lesz az tutti,és itthon is szokott jönni,de ha megszerveznénk,csaphatnánk egy közös mikulás partit :lol: a gyerekeknek. :lol:


Szandra!
Nektek jók lettek a Tamis képek?
Dávidé katasztrófa :oops: vagyis nincs köztük egy normális,vagyis inkább a fiam úgy tűnik nem normális :oops: :D
utál fényképezkedni :oops:

Beszkenneltem:
Kép Kép
én tutti nem fogok utánrendelni,még jó,hogy két kis albumot kaptunk :lol:

Anett!
várom,hogy megnyiss!!!fel szeretnék iratkozni a listádra elsőnek! :o


Benettke!
Én is csatlakozom a többiekhez,örülök,hogy ilyen sűrűn jössz :lol: sokáig tartsd meg jó szokásod :lol:
Nórát nem fogjuk megkövezni,mert már két oldalnál is aktívan közreműködött. :lol: :lol: :lol: de csak ezért :wink:
Nagyon arik a 4d-s képek,én is irigykedem,mert a pocakos időszakomat jutattja eszembe,és olyan jó volt. :lol:
tud élni a kissrác :lol: pihenget meg kortyolgat :lol: és pont a lényeg maradt le :( de azért elhisszük :)
Üzenjük apának,hogy már nem sokat kell várnia és olyan rugásokat fog érezni,hogy még a keze is beleremeg :wink:

KAta!
A babakocsis válasszal már úgy látom lekéstem,de azért a pocakodat hadd dícsérjem meg ,és a gyönyörű neveket amiket választottatok a babáknak. :lol: ja és az avatarod is nagyon szupi.

Vajon van még hó a Kékesen? :shock: úgy felmennék holnap,de félek,hogy nincs hó,úgy meg nem szeretnék :oops:

Ibolya!
Oké,akkor behajtjuk Gergőn azt a puszit :wink:
na küld el erre is azt a Jézuskát :D

Andi!
Én is kíváncsi vagyok,hogy mi van veletek?Mesélj már!!!!
Ha tudtam volna,hogy lesz játszóházasdi,másképp szervezem a napom :wink:remélem nem fáztatok meg! van eg pár téli 68-as cucc,ha érdekel :?

Nóra!
De megsértődünk :D :D :D

Jutka!
Remélem rendeződtek a dolgaid a nagylánnyal :wink:


Beszéltem Szilvivel,jól vannak,Viki élvezi az ovit,és szeretnének ők is Vecsésre költözni :lol:




Szandra,így oké? :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem bírok aludni, persze mondanom sem kell, hogy kivételesen pont ma nem kelt még egyszer sem az Edó, biztos úgy van vele úgyis fent vagyok akkor neki már nem kell keltenie így nem poén :wink: .

Ildi!
Igen, ez így helyes. Én sem rendelek után a fényképeknél mert szerintem elég silány munka.
Különben a vonalzómat ahol csináltam ott vannak aranyosak nem nézted, vagy az sem tetszik?

Gyöngyi!
Ez az ÉN küldök sms-t a hírtelen jött rendezvényekről!!! Na jó most meg van bocsájtva de legközelebb már tudd a módit és ennek megfelelően járjál el :) .

Benettke!
Nagyon jó ez a pocakos kép. Tényleg meddig is dolgozol, év végéig?

Ibolya!
Merre vagy? Nagyon eltűntél vagy lefárasztanak a gyerekek mostanában?

Katus!
Megnéztem én is a geos képeket, annyira szuperek, tök jó, hogy ilyen sokat kirándultok. Az eszem nekem is mondja, hogy kellene menni és tudom, hogy ha ott lennénk akkor mennyire jó lenne de elindulni baromira nehéz, na sebaj majd tavasszal hátha lesz kedvem kirándulni.

Nóra!
No, visszaszoksz? már épp itt az ideje! Ja, én megsértődtem! Mi az hogy délelőtt találkoztunk (oviban) és most nem is írsz már nekem semmit!????

Andi!
Hát szép, nem lehetne, hogy csak a jó dolgokat tanuld el a barátnődtől, mert az rossz ha nem ír és az is rossz ha te sem írsz.

Kata!
A kis CBA val az a baj, hogy ott babakocsival abszolút nem lehet elférni még szimplával sem!!!! nemhogy duplával!! Tehát ott a széles az tuti nem jó bár a hosszú is érdekes lehet azokban a kis kanyarokban ami ott van. Viszont ikreknek megnyugtatóbb lehet ha érzik egymás közelségét és az a szélesnél lehetséges csak. Nehéz dió!!! Majd írd meg hogyan döntöttél!

Anett!
Legközelebb csinálod te az ovis fényképezést? Mert ez tényleg nagyon gáz munkát csinált! Nekem sajnos nincs szkennelem (ezt jó magyarul leírtam) így nem tudom feltenni de nemfotós szemmel is rossz hátmég ha te látnád.

Na ezt már tényleg csak félve merem megkérdezni:
Ildi!
Ki az a Szilvi? :oops:

Nem akarok megint beégni mint múltkor a Gergőnél, pedig isten látja lelkemet vagy 10szer átgondoltam akkor is, hogy ki lehet ő!
Mégegyszer bocsi Ibolya!

Ja Ildi!
Nálatok alszik otthon a Dávid ovi után? Nálunk előrébb kellett hozni mert annyira elfárad a Tami, hogy tiszta sügér. Eddig fél3-3 felé aludt el most meg 1kor. Gondoltam hátha a Dávid is csak a fáradság miatt rosszalkodik, vagy dacoskodik!

Na megyek aludni végre egy kicsit érzem magamon a szemleragadást :)

Jó éjt
Szandra

szandrakiss
 
 

 
 

..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:43-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!

Már megint nem kerültél felülre gondoltam gyors írok én is, hátha
gyorsabban telik az oldal! :lol: Húzzunk bele, hajrá Gyöngyi! :lol:

Nálunk is megnyílt a Lidl, nem rossz de annyira nem vagyok elájulva tőle.
Sok olcsóság van , de a fele terméket nem ismeri az ember.
Na persze a gyerekeim csak a középső kosaras dolgokat nézik vetettek is 1-1 polcot.Igaz 3 990Ft helyett megkaptam 998 ft-ért, így ez nem volt rossz vásár. 8) De többet nem viszem őket. :x
A pénztárosok elég aranyosak voltak, így ezen a téren kellemesen csalódtam.
A parkoló kicsit fura, olyan érzésem van mintha fordítva állnának az autók illetve keresztbe.
Azért sikerült. :oops:

Ibolya!
Nálunk is járt a Jézuska!
Ma kaptam dísztárcsákat az autómra, és a párom megragasztotta a lökhárítót, nem is látszik semmi! :P


Nóra!
Látom azért időnként te is bejelentkezel mint én. :P

Ildi!

Tök jók ezek a képek, így még nem láttam Dávidot fotón mindig mosolyog
de ezen olyan vagány! Nekem nagyon tetszik! :lol: :lol:

Benettke!

Na látod a fiúknak is nagyon lehet örülni.
Az UH-n is látszik, hogy nagyon tündéri kisfiad lesz henyélni azt nagyon tud! Mintha az
én fiamat látnám, ugyanígy alszik!
Régen volt két könyvem Janikovszky Éva írta:
Örülj, hogy lány!
Kép
A másik Örülj, hogy fiú!

Kép
Érdemes elolvasni, nagyon jó!

Szandra!

Köszi a kérdést már nem parázom mert a muszáj nagy úr!
Szerencsére tényleg nem volt vészes. Valószínűleg azt gondoltam elég gyakorlatias vagyok már és szép lendületesen tolattam, na ezt nem kellett volna, :oops: :evil: azóta megint sokkal óvatosabb vagyok, :roll:
a magabiztosság nem a legjobb mert rögtön megvan a baj.

Gyerekek jól vannak: Kevin napközis lett, azóta kicsit könnyebb vele.
Edzésekre még mindig jár, dec 15-én lenne Mezőfalván Mikulás bajnokság szeretné az edző őt is elvinni.
Ketrin a szokásos, nagylányos hőőzöngés , de igazából nincs vele gond
csak még mindig nem tudom megszokni, :cry: :oops:
hogy 13 elmúlt és nagylány, külön utakin szeretne járni.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Szandra,
hajnal 2??? Mit csináltál te addig? :D
Mit tanuljak a Nóritól? Minden oldalon egy írásom legyen? :wink: :D
Figyu, ismersz Te valakit ebből a topikból??? :D Na jó, csak vicc volt, Szilvivel én is még zsenge-topiktag koromban "találkoztam" utóljára, azóta nem írt.

Gyöngyi,
ha majd gyakran jársz a Lidl-be, teljesítenek egy színvonalat is! De ha már nyitás napján cserben hagyod őket, akkor mire számítottál? :D :D
Sanyit fogd be mosogatni, Te meg csak írj, írj, írj, hátha a következő lapon már te leszel felül! :wink: :lol:

Ildi,
mármint én lennék az eszed? :oops: Azért köszi! Nem emlékszem, hogy tavaly volt-e Mikulás a Játszóházban... :? Farsang volt, az biztos, de Mikulásra nem emlékszem. De nem rossz ötlet, csak ki szervezi meg? :roll: :roll: :roll: Csajok?
68-as téli rucik már kicsik. :?

Kata,
tényleg nagyon csinos a pocakod! Meg nem mondanám, hogy ikreket vársz. Biztos majd később! :wink:
Hát, a kis CBA-ba tuti nem lehet beférni semmilyen ikerbabakocsival, én a simával is alig férek el! :shock: Ti itt laktok valahol a Katica lakóparkban, ugye? Vagy nem jól emlékszem?

Anett,
topic-védőnőnk már van, úgy látom Te leszel a fényképészünk! :wink:

Nóri,
tudod mit? Csatlakozom Ildihez és Szandrához! Megsértődtem! :evil: :lol:

Ibolya,
ilyen éjszaka után Geri nem aludt el az autóban? :(

Bennetke,
kell még feküdnöd? A második terhességem alatt egy ideig nekem is kellett, alig bírtam... :o

Andi
idna
 
 


Sziasztok,

Andi, igen, mi is itt lakunk a Katicában, és éppen ma csekkoltam le, hogy a kis CBA-ban tényleg nem lehet sima babakocsival sem közlekedni - úgyhogy ez a hely nem lesz szempont a babakocsi kiválasztásánál... :)

Benettke, hogyan viseled a fekvést? Holnapig tart a kényszerpihenő? Tényleg, Ti neveken már gondolkodtatok? Vki kérdezte, hogy a Marci nálunk mit takar: Csenge tesója, a kis pöcsös Márton lesz :)

szép estét mindenkinek,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!!!

Ildi!

A "lényegről" is vannak fotók, (tudod DVD filmről lett kikockázva), de gondoltam nem teszem közszemlére már a baba születése előtt a belegyezése nélkül :D Már most egy titka se legyen :lol: ? Talán a pofikája érdekesebb látvány :wink: Amúgy ebben a korban már nem férnek rá az UH képre tetőtől talpig, tehát a fotón vagy a fej, vagy a "tor" vagy a "potroh" látszik :lol: :lol: :lol:

Tényleg nagyon komoly a fiacskád ezeken a képeken, de legalább lesznek ilyen fotóitok is, eddig úgy is mindig mosolyog minden képen. Most megmutatta ezt az arcát is! :)

Szandra!

Ez a Kata pocakja, nem az enyém :P :P :P , bár az enyém is hasonló, talán picivel kisebb. Ha már teljesen "egésznek" érzem majd magam Urammal lefotóztatom és megmutatom nektek! Egyébként én úgy terveztem, hogy dec. végéig még dolgozok, de most nagyon úgy érzem, hogy a két ünnep közti őrületet mégis inkább kihagyom :oops: :roll: Vajon meddig dolgozik a Kata?

Kata!

Meddig dolgozol még? Ez év végéig? Tovább? Néztem a fotódat, és ahhoz képest, hogy iker babóid lesznek tényleg nem túl nagy, viszont nagyon csini formás :D :D :D
A munkahelyemen néha én is azt érzem amit Te írtál :? A kolléganőim is szokták mondogatni milyen irigyek most rám :) Hát, azt hiszem nem cserélnék most velük, pláne mert tegnap derült ki, hogy nem vesznek fel helyettem senkit, hanem szétosztják köztük a munkámat :x De jó, hogy ez már nem az én gondom :lol: :lol: :lol: :oops:

Ibolya!

Hát, nem volt egy könnyű éjszakátok! Az ilyen helyzetektől már előre félek, ráadásul nálunk minden nagyszülő vidéken lakik, így elkerülhetetlen lesz babónk számára, hogy hamar megszokja a hosszú kocsikázást és a szobáján kívüli világot. :shock: :shock: :shock:
Ma már picit felkeltem, sőt le is merészkedtem a lépcsőn a nappaliba, s ott töltöttem kb. 3 órát, többnyire ülve. Kicsit húzódik a hasam (vajon ez az amniótól van, vagy csak mert növekszik :roll: ?), így inkább csak lassított mozdulatokat végeztem, de végre újra asztalnál ehettem :) !!!

Kriszta!

Képzeld ezek a könyvek a hugomnak is megvoltak /vagy vannak?/, s én többször is olvastam mindkettőt! :lol: (egyébként is Janikovszky Éva rajongó voltam/vagyok) Mikor láttam, hogy Uram nehezebben bírkózik meg azzal, hogy fiú lesz mint én úgy döntöttem meglepem vele. Bementem a Mamutba a nagy Libribe, hát pont ezek a könyvek áztak el amikor beázott az állmennyezetük :evil: :twisted: :evil: Azóta meg ugye csak itthon, ágyban voltam, de nem tettem le róla, hogy megvegyem neki. :D

Lidl:szerintem érdemes kipróbálni pár olyan terméküket is, amit nem ismer az ember. Mi úgy szoktuk barátnéimmal, hogy ha felfedezünk valami tutit, akkor gyorsan terjesztjük egymás közt a jó hírét, ill. ha épp meglátunk valami számunkra újdonságot, akkor körbekérdezgetjük egymást, hogy van-e tapasztalat róla. :roll:


Nagyon irigy vagyok ám rád, hogy van saját kis autód és vezetgetsz is! Én is mindig mondom Emberemnek, hogy ha lenne saját kicsi autóm biztos jobban szeretnék vezetni. A közös autónk nem nekem való: nagy is, sportautó is, s bár imádom, de csak az anyósülésről, mert úgy érzem nem tudom uralni :o

Andi!

A dokik szerint az első 48 óra a kritikus, tehát addig mindenképpenfeküdni kell, de azt is mondták, hogy az is számít hogy érzem magam. Pláne, mert kaptam azt a vacak anti D-t is, ami kicsit bekeveri a véremet. Mint fent írtam, ma már picit voltam "talpon", holnapra picivel hosszabbra tervezem a mocorgást :roll: Sőt, ma mondtam Uramnak, hogy talán hétfőn már mehetek dolgozni? Nem tudom mennyire bírnám az utazgatást, + az üldögélést 8 órán keresztül :? :roll: :roll: :roll:

Szerintetek????

Gyöngyi!

Szerintem is az lehetett a gond, hogy az első Lidl-s napon nem voltál :? Amúgy ahhoz nekem is van érzékem, hogy kifogjam a leglassabban haladó sort, legbénább kasszást... :evil: Egyébként én tuti szóltam volna a helyedben, de ha én nem is, akkor a Zuram már tuti! Felváltva szoktuk egymást csitítgatni néha :wink:

Anett!

Szerintem az, hogy Te írj újra + az én "ágyrabságom" is kellett az oldal megteléséhez :oops: :oops: :oops: :D

Sszkata!

Kirándultok ismét??? Nagyon szép idő volt ma is, megnehezítve ezzel azt, hogy bírjam az ágybanfekvést :(

Na, eszek egy kis Apa (+ Dr. Oetker :P )által készített tejberizst :lol: :lol: , mert manókám már nagyon ficánkol, lehet hogy hamizna kicsit :roll:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata!

Pont akkor írogattam, amikor Te, így csak most láttam a hsz.-edet! Nálunk is megvan már a névválasztás, /talán írtam is erről pár hsz-el ezelőtt. Vagy nem? :roll: / ráadásul nem volt nehéz dolgunk, mert bár lányt vártunk a fiúnév már rég megvolt: Zétény Bertalan lesz a kismanónk :P

Ma kicsit már felkeltem, tervezem, hogy holnap többet is mocorgok majd.

Nézd meg előző hsz-emet, mert kíváncsiskodtam ám benne :oops: :P

Pussssssssssssssssssssssz MINDENKINEK!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Benettke, a Zétény tök jó név, nekem is tetszik :)
Szerintem ha teheted, hétfőn még ne menj be dolgozni. Pihenj inkább, a munka megvár :)

Én úgy terveztem, hogy karácsonyig mindenképpen dolgozni fogok, bár időnként már nagyon tele van a tököm az egésszel... Viszont most nagyon nem mindegy, hogy mennnyit keresek, mert éppen a héten csináltam egy olyan excel táblát, amiben benne van minden, amit a gyereknek meg kell vennünk: mindenből az interneten talált legalacsonyabb árat írtam be, és így is 400.000 Ft lett a bevásárlólista vége (mondjuk ebben benne van egy IKEA-s gardrób és kanapé is a ruhaáiknak ill. a szoptatáshoz, a kettő együtt kb. 110.000 Ft). Szóval ez horror. Vagy csak én vagyok hülyegyerek, hogy ilyen sok lett a vége?

Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!

A nevekről: egyik sincs benne a Top 10-ben, ami nekem külön tetszik :P (infó: e heti Nők lapja). Eredetileg a 2. név Benedek lett volna, de Uramnak megtetszett a "kisberci" becézés, így váltottunk Bertalanra. /egyébként apukámat hívták így :cry: , de ettől én még nem erőltettem volna ezt a nevet DE így, hogy a férjem akarta mindjárt más/

Nem, nem benned van a hiba! Sajna tényleg nem olcsó dolod a gyerekvállalás :shock: Mi még össze se mertük számolni, csak pár ismerőst kérdezgettünk, de Ők is azt mondták, hogy kb. 300e Ft, :shock: de ebbe még nincs benne a doki "tiszteletdíja", az esetleges őssejt levétel ktg.-e, és még számos olyan dolog, amire jelenleg nem is gondolunk :roll:

Hát, igen, az anyagiak! Valóban nem mindegy, hogy mennyit keresünk, de néha azt gondolom (pláne egy-egy húzós nap után), hogy még sem éri meg "kockáztatni" :x

Megtennéd, hogy átküldöd nekem a "bevásárlólistát"? Akár árakkal együtt si szívesen venném, csak hogy tájékozódjunk mi is. Ha gondolod küldök át neked én is kelengye-listákat (kicsit később, mert a mhelyi gépemen van, de már többet is összeállítottak nekem az ismerőseim) + pár "lelőhelyet" is felkutattam már, ezeknek is elküldöm a netes elérhetőségét, ha akarod.
Most hogy nagyon sok időm volt nézelődni a net-en találtam pár említésre méltó üzletet, akciót. :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Rájöttem, hogy többet nem írok nevet :roll: :lol: !

Még az a szerencse, hogy az tudom, hogy az Edina meg a Tamara az én gyerekem (mármint az egyik Tami a 3 közül).

Andi!
Hát látod kezdek félni, egyszercsak felkelek és nem tudom ki vagyok! Aztán írnom kell a topikba, hogy azonosítson valaki. Láttad az 50 első randi című filmet? Na ez tök olyan lesz. :roll: :lol:

Benettke!
Bocsi :roll:

Nem is értem, hogy miért nem lehet egymás után babát várni, akkor csak nem keverném mán össze.
Csinálok egy tacepaot és ráragasztom a gép közepére.

Egyébként szerintem ne menjél még dolgozni hétfőn, sőt ha teheted akkor csak szerda legyen az első napod. Azért akárhogy is nézzük csak jó lenne fokozatosan terhelni magad.

Na megyek

Szandra

szandrakiss
 
 


Szia Szandra!

Semmi baj, nem azért írtam!!! :D :D :D :D :D Csak hát nem túl ildomos más tollával/pocakjával :lol: ékeskedni! Én meg akár célzásnak is vehettem volna, mivel ígértem képeket magunkról, pocakról, de végül is csak "Ficánka babáról" raktam fel :oops: :oops:

Amúgy a minap én is írtam egy hsz-t az Ildinek, s majd csak később jöttem rá, hogy nem is neki, hanem Ibolyának szántam :oops: :x Szerencsére nem harapták le a fejemet! :P

Az a baj, hogy ha csak szerdán megyek be, (mivel hó vége van) annyi munkám lesz, hogy péntekig haza se tudok jönni! :shock: :shock: :shock: :( Viszont én is tartok attól, hogy nem kellene egyből mélyvízbe ugranom ennyi kíméletes pihenés után, nehogy valami gond legyen belőle :roll: :?

Na, holnap megint lesz min agyalnom...

Végre kezdek álmos lenni, gyorsan megyek is fürödni, hátha nem múlik el az álmosság... 8)

Jó éjt Mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szandra!

Engem be tudsz még azonosítani?Már elég rég találkoztunk :twisted:
Talán az avatarom segítségedre lehet :lol:

Hétfőn meg majd nem érted,hogy mit köszön rád ez az idegen nő!!!!

Benettke!
Sztem se menjél még hétfőn dolgozni!Ha tömegközlekedsz,akkor szerdán meg amúgy sem fogsz :roll:

Andi!Ildi!
Örülök :) Én is csókoltatlak benneteket(csak kiengesztelődtök) :P

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Jézusom!!!!

Egy napot hagytam, ki és teljesen hülyének érzem magam!!! Írnék, de az elejét már elfelejtettem, annak amit olvastam :oops: :oops:

Azért próbálkozom!!! :lol: :lol: :lol:

Ildi

Az az igazság, hogy mi (én) a Tescóban is a legbénább pénztárosokat fogtuk ki az első napokban. Ez alapján én sehova sem mehetnék vásárolni :cry: :cry:
Azért mi sem mindent a Lidl-be veszünk. De nagyon szeretjük az itteni mogyorókrémet, a paradicsomlét, felvágottakat, fagyit :lol: , csokis mazsolát (csoki, és mégizs mazsola, imádják a csajok és sajna én is :oops: ). Szerintem jó a suroló szere is, nekünk avillanytűzhelyünk van és azt kell minden főzés után súrolni, de óvatosan. Olyan mint a Cif, csak olcsóbb.

Fényképek!!!!! Szerintem is tragikusak!!!! A tavalyi fényképek, bár nem voltak ilyan flancos keretben, de sokkal szebbek lettek. Nálunk a csoportban senki nincs megelégedve vele. Van olyan kisfiú, akinek az albumában másik gyerek is van (és ez lett volna a jó album :roll: :roll: ) Dávidból kiindulva!!!! Róla tök jó képeket láttam eddig, még amit én csináltam a játszón, azon is mosolyog és édesen gyönyörű, de ez!!!! Bocsi, de szerintem tök morcos!! Nem hiszem el, hogy ennyi gyerek közül egy sem volt hajlandó mosolyogni!!! Tavaly ott voltam a fotozáson, és igenis megtett mindent a fotós és a segítője, hogy a lehető legjobb képet csinálja a gyerekekről, és jók is lettek!!!!!! Most még a csoport képen em mosolyog senki!!! MIÉRT?????

Ildi. Kávézni?? Oké!!
Mikulás??? Ezt hogy képzelted?? Van ötleted??? Nyitott vagyok :lol: :lol:


Szandra!!

Edó!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Kis piszok :lol: :lol:
Hogy vigasztaljalak: a Szilvi név nekem sem mond semmit
:oops: :oops:


Andi!!

Írnék én gyakrabban is, hogy végre én legyek felül :lol: :lol: :lol: , de az uram nem enged ide, mert állandóan msn-ezik valakivel!! Igaz Nóra?????? :twisted: :twisted: :twisted: (mi lenne, ha velem is szóba állnál??? :wink: :wink: )

Anett!!!

Csatlakozom, a többiekez: nem lenne kedved nekünk fotózni???
Mi van a bojlerrel???


Kata!!

Nekem is tetszik a pocakod!!
:lol: :lol: És írigykedem!! Élvezd ki minden percét (én ezért (is)nem szerettem volna ikreket, mert akkor csak egyszer élvezhettem volna ezt)
Babakelengye!! Hát nem egyszerű!! Nekünk szerencsénk volt, mert sokat kaptunk, és börzén vásároltunk. Persze a Ti helyzeteteket nehezíti, hogy mindenből kettő kell. Babaágyat kaptuk, babkocsit-autóülést vettünk a börzén nem rossz áron. És a ruhák!!! Hát azokat is börzén vettem!!! Nálunk két csajszi van, vannak ruhák!!! Ha nem zavar, akkor szívesen felajánlom a babaruáinkat kölcsönbe!!! Az első göncöget úgyis olyan hamar kinövik!!! Ha gondolod találkozhatunk, és megnézed őket, válogatsz. És ha nem tetszik veszel :lol: :lol: Ajánlat, nem mindenki szereti, nem bántasz meg ha visszautasítasz. (nem vagyok a könnyen sértődős fajta :lol: :lol: :lol: )

Benettke!!!

Ruhákat neked is szívesen felajánlom, de fiusak nincsenek (sajnos :cry: ) csak unisexesek vagy csajosak :lol: :lol:
De szólj bátran, azokat szívesen!!! Mármint az unisexeseket :lol: :lol:

És ne menj dolgozni!!!!!!!!!!!!!!!!! a tömegközlekedésnél kiméletlenebb dolog kevés van. Ha ennyire sok a munka, akkor ne menj egész héten!!! Tudom (nem igaz, nem tudom :lol: ), nehéz átállni, amig a pocakban van a baba, de változik a fontossági sorrend. Csak a gyereked számára (bocsi és a férjed) nem vagy pótolható!!!! Vigyázz magadra (Kata rád is vonatkozik természetesen, csak neked később jön a nehezebb időszak, majd akkor mondom gyakrabban :lol: )

És igenis a kuki is fontos része a gyerekednek!!!! Én látni akatam volna!! :cry: :cry: :cry: Mazohista vagyok, szeretem fájdítani a szívem :lol: :lol: :lol:


Katus!!!

Hol vagy??? Esik az eső, most biztos nem kirándultok!! :lol:

Nóra!!!
:roll: :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted:


Kriszta

Én is akarok karácsonyt!!!! De örülök, ha a gyerkeknek lesz!! :cry: :cry:
Olyan nagyok már a gyerekeid, tényleg!! Kamaszkor!!!! Ohhh, én emlékszem a sajátomra, úgyhogy félek tőle!!! :oops: :oops:

Húú lányok, már tök régóta írok, a gyerekek, már húzgálják a lábam :wink: , mennem kell!!! Biztos kihagytam valamit, amit akartam írni, de... ennyi telt most. De jövök még, hogy teljen az oldal!!! Ti is írjatok, úgyis rossz az idő!!! :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:46-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:46-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:46-kor.
bibolya
 
 



Kép

Boldog névnapot Kata és Katus!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Aszta Szandra!!! De egyszerre írtunk!!!! :o :o :o

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Tudom már mit akartam még írni!!!

Ildi!!!

Arra emlékszem én is, hogy mennyire meghülyült a Marietta amikor oviba ment. 2 és 3 éves kora között imádnivalóan édes volt, szótfogadó, kedves, együttműködő, pedig akkor voltam terhes a Sárával, de a legjobb időszak volt az életünkben :lol: :lol: , Na, jó az egyik.
Persze voltak hiszijei, nyüglődései, de nagyon jó volt vele. Aztán elkezdte az ovit, ahol dicsérték milyen kedves, aranyos és együttműködő. Én meg azt hittem egy másik gyereket hoztam haza :roll: :roll: Bolond volt, hisztis, idiótán viselkedett. Az oviban rendesen viselkedett, otthon meg kieresztette a gőzt. Pár hónap alatt visszarázódott a rendes kerékvágásba. Türelem, Dávid is visszatalál önnmagához :lol: :lol: :lol:

ÉS

Ibolya és a többiek.

Kinevezhetnénk egy napot, amikor találkozunk a Lőrinci úti játszóházba!!!
Mondjuk péntek????? 10-től
Ha szólunk előre, akkor tuti befűtenek rendesen, ezt igérték :lol: :lol:

Lesz egy tali napunk, aki tud jön, aki nem, de legalább van egy hely ahol találkozhatunk, és ingyenes :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:47-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Kata, Katus!
Nagyon boldog névnapot nektek!



Mi ma délelőtt voltunk a Lidl-be. Meg voltunk elégedve, például tök jók a sajt akciók, rengeteg félét vettünk, mi imádjuk.
Viszont a pénztáraknál tényleg figyelni kell, mert nekünk 8 doboz 100%-os almalé helyett 10-et, 1 hálós mandarin helyett 3-at ütöttek be :? Mi elnézőek és türelmesek voltunk, mert a pénztáros nőn látszott, hogy nagyon kezdő. Csengetett is segítségért, mire kijött egy nála jóval fiatalabb csajszi és úgy kioktatta, hogy mi éreztük magunkat kellemetlenül... :roll:

Nóri,
mi lesz szerdán? Megint sztrájk? Ne már!

Ibolya,
kicsi korában Lőrinc se szeretett autózni, pedig nálunk is 200 km-re lakik a család, rokonság. Most már megszokta. De például vele hiába is indulunk alvásidőben valahova, nem nagyon alszik el, soha nem is volt igazán nagy alvós autóban.
Tavaly nem volt topicos Mikulás, csak farsang a Lőrinci úti játszóházban. Valaki megszervezte, mindenki vitt sütit, üdítőt, a gyerekek beöltöztek... De Mikulásban nem tudom, ez kivitelezhető-e. Főleg a Mikulás személye miatt... Tud valaki valakit?

Gyöngyi,
hűha , ha így ajánlgatod a babaruháitokat, akkor igyekszem összepakolni és visszaszolgáltatni neked. :oops:

Bennetke,
szerintem se menj még dolgozni pár napig. Korai lenne!

Kriszta,
húú, kamaszkor... Nekünk még szerencsére messze van, nem is várom. Nem is tudom, hogy fiúknál vagy lányoknál lehet rosszabb, de mindkettőben lesz részem majd. :roll: Mi a húgommal nem voltunk nehéz kamaszok, de az öcsém... :evil:

Andi
idna
 
 


Gyöngyi,
és még mindig nem te vagy felül? :D :lol: :roll: :P

Andi
idna
 
 


Egyébként a legtöbb gyerek ilyen otthon, ill. az oviban. Az óvodában vannak szabályok és napi rend, amit a gyerekeknek be kell tartani koruknak megfelelően. És bár otthon is van ilyesmi, de azért ha bele gondoltok, egész délelőtt mindig "szabályokat" tartanak be: kaja, játék, kezdeményezések, rendrakás, udvari játék, tisztálkodás, ebéd, alvás, stb....
Valahol ki kell ereszteni a gőzt...! :roll: És erre anya a legalkalmasabb, mert vele mindent meg lehet tenni, ő mindenhogy szeret, ő mindent megbocsájt. :wink: :D

(Nem emlékeztek, milyen volt, amikor még mi is dolgoztunk? :wink: Estére mi sem épp a legtürelmesebbek voltunk..., legalábbis én nem. :wink:)

Andi
idna
 
 


Gyöngyi,
én mindent megtettem........ :P

(Szandra, elégedett vagy? :) )

Andi
idna
 
 


Na,besegítek én is!

Gyöngyi!
CSAK MIATTAD!!!!

Egyébként 40 hsz van egy oldalon (a kedvedért meg is számoltam,ha senki nem előz be,akkor ez a 31.).
Amúgy meg....csinálj saját msn-t(vagy csináljon a Sanyi magának :twisted: )

Ha már itt vagyok:

Kata,Katus!Nagyon boldog névnapot kívánok nektek!!!



Kép


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:47-kor.
bibolya
 
 


Köszönöm!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
32 :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Számolj!(majd segítünk)Az 51. kell neked :twisted:
Ez a 35.(ha jól számolom :roll: )

Ma még meg sem mertelek szólítani msn-en :oops:

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Most értünk haza a Tiszáról!

Csak a Katusoknak hoztam egy puszit és már szaladok is,de visszaolvasok este :lol:



Drága Katák!Nagyon sok boldogságot kívánok én is Nektek névnapotok alkalmából


Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


KATÁINKNAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, hogy nem tudtam visszaolvasni!!!! :)

Katáknak BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!

és a lényeg, ha nem késő: csoportos találkozó holnap
nálunk????? :wink:
nem vagyunk betegek!!!!
10 óra?

Szandra: ha esteleg nem tudod már a címet szólj ! :lol: 8) Bocs! :oops:

anett
kállai
 
 


GYÖNGYINEK, mert annyira akarta :lol: :lol: :lol: Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


hello Lányok,
Köszönöm a köszöntéseket, teljesen meghatódtam :oops:

Gyöngyi, nagyon köszönöm a felajánlást!!! Mivel a baráti körben és a családban is elsők lesznek a babák, minden felajánlásnak örülünk, és köszönettel elfogadjuk! Nagyon rendes dolog ez tőled, majd a részleteket beszéljük meg. És még1szer kösziiiiiii!!!! :) :) :)

Megpróbálom csatolni a táblázatomat, amiben benne vannak a babakelengyés cuccok:
1196022822.7232.xls

Véleményezzétek légyszi, és szóljatok, ha idióta vagyok és valami felesleges, vagy kétszer ennyi kell belőle, stb....

Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


közben gondolkodtam, persze utólag...

+ Gyöngyinek kapásból nem jó,

így adok több időt... :lol:

kedd 10 óra?

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik ez a sorsom: olvasok vissza rengeteget, aztán megpróbálok mesélni... rengeteg minden történik mostanában...

Gyöngyi,
köszi a tanácsot ivás-ügyileg. Néha iszik pohárból, de gyakrabban nem. Úgy tűnik tényleg elég neki a cici, igaz elég gyakran kéri. Éjjelente pl mostanában van legalább egy szopi.
Adtam szívószálat is neki, nagy volt a siker!!! Rágogatta hosszasan.
Lidl és a béna pénztáros: csatlakozom a kubhoz, mi is mindig kifogjuk a nyerő pénztárat: a Müllerben az érthetetlen beszédű csajt, a Tesco-ban meg a tetovált szemöldökű, halál lassú nyanyuszt. Ez van :)
A Lidl-be még nem voltunk... Mit érdemes ott venni? Nem ismerem a termékeket, egyszer voltunk véletlenül egy Lidl-be, de már nem emlékszem mi vált be...
Na, látom írtál pár cuccot - tudod én párhuzamosan olvasok, meg írok, így aztán nem felejtem el mit akartam... Szóval köszi a tippeket, csokis mazsi, hmmm...
Igazad van, ma nem kirándultunk, anyuéknál voltunk: a sztori Ildinél ;) Viszont tegnap kirándultunk, Vecsés határában, a lakópark mögötti patakparton. Lovakat is simiztünk :)
Ildi,
az oltás szerencsére csak szerdán volt hatással a csajszira, de sajnos ma egész végig sírdogált, míg anyuéknál voltunk. Illetve a végén elaludt a babakocsiban. Szegénykém, nem érezte jól magát, csak belém kapaszkodott, szegény anyukám, alig várta, hogy megszeretgesse... Nem hagyta magát, ráadásul letenni sem lehetett. Szeparációs félelem? Pedig anyut ismeri is, hetente legalább egyszer találkoznak, és itthon szereti őt. A Neis vac meningitis ellen van (agyhártyagyuszi). Tartok egy kicsit a szerdai bcg-től.
Keresztelő: elmentünk a cyber-paphoz, ő a harmadik plébános itt Vecsésen, mint megtudtuk. Van Péter atya, a mi plébánosunk, Béla atya a cyber pap és Imre atya, a Tiétek. Felkészítő van mindkettőnél, csak a Tiéteknél nincs, illetve csak egy alkalom. Miután Béla atya megtudta, hogy nem az ő körzetébe tartozunk, kicsit meglepődött, és elmondta, hogy szerinte nem fog menni a keresztelő, mert ahhoz Péter atyának el kell minket engednie, de nem og igazolást adni szerinte. Nem is adott, ő akarja keresztelni Ancsit, de ehhez ugye nekünk le kell tenni valamit az asztalra. Nem is baj, mert egész jó fej. Akár már ma megkeresztelte volna, ha megigértjük, hogy utána végigcsináljuk a felkészítőt. NA igen, egy nap alatt összetrombitálni a családot?! :) Ez van.
Szal szerintem Neked gyorsabb lesz a dolog.
Szerintem nem olyan gáz a kép Dávidról. Pasis :)


Ibolya,
köszi Neked is a tanácsot, én is melegebb vízzel próbálkoztam, de úgy tűnik, inkább a hidegebbet issza, ha iszik. Egyébként csütörtök délután megivott egy egész pohár (ikeás páleszes :) ) vizet, vagy 20 ml-t! :) Csak kérdeznem kellett Titeket!
Dejó, nálatok már Jézuska? Én még mindig a karácsonyi hangulatot várom ;)

Benettke,
szuperjók a képek a kiskirályfiról! Ancsiról nem tudtak élvezhető felvételeket csinálni, mindig bealudt és takargatta az arcocskáját. Már az apró mozdulatoknak is ugrálva örültünk :)
Remélem nem volt túl uncsi az ágybanfekvés (csak halkan jegyzem meg, hogy néha úgy érzem, fél karomat odaadnám egy fél napos heverészésért... :) )
Ja, és a lányok jól mondják, a babák később rúgnak apának! De majd beindulnak, aztán apa csak hüledezik majd! Nem hiszem, hogy neheztelne Rátok! És gyönyörű nevet választottatok, a Zétény nálunk is talonban van ;)
Már késő van, és biztos eldöntötted, de szerintem NE MENJ DOLGOZNI MÉG!!!

Szandra,
Neked is köszi az ivós-tanácsot. Úgy tűnik csak a pohár válik be valamennyire. A cumisüveg cuclijától kurjongatni kezd, mostanában azzal szórakozik, hogy spriccel vele. Na igen, én csurom víz leszek ilyenkor...
Majd ha szép idő lesz, Neked is több kedved lesz kirándulni! Majd stzervezünk jó kis gyerekes kirándulásokat, oké??? :)



Kata,
ha elfogadsz egy tanácsot, és van rá lehetőségetek, menjetek el 4d-re! Hatalmas élmény, és ikrekkel még izgibb lehet! Szoktak kommunikálni egymással a tesók!!!
Nagyon csinos vagy!!!!


Andi,
hogy lehet egy pici gyerek mellett feküdni? Volt biztos segítséged ugye? Kicsit félek, hogy mi lesz, ha a kistesós terhességem sem lesz egyszerű, mi lesz akkor Ancsival?

Nóra,
De jó, hogy visszataláltál. Eddig csak sok szépet hallottunk rólad, már azt hittem, csak amolyan "városi legenda" vagy ;)

MINDENKI!!!
Köszönöm a köszöntéseket :) Ennyi szép virágot is rég kaptam ;)

Babarucikkal én is szolgálhatok kölcsönbe, nekem vannak fiúsak is! Ha szeretnétek, szóljatok!
Attól tartok a lőrinci játszóházhoz mi még kicsik vagyunk. Pedig én is szívesen találkozom veletek ;)
Holnap próbálok képeket hozni, most mennem kell, mert válás lesz a vége... Puszi mindenkinek

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:49-kor.
bibolya
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép [/img]
kállai
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:50-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Ez a 42dik hozzászólás, figyelj!

Aztán nehogy kiszúrj velünk és az 50dik után nem írsz vagy két napig és megáll a topik!

Nóra!
Azért ez nem volt szép! :lol: Méghogy 40 erre 50. Legközelebb légyszíves duplán nézz utánna a dolgoknak és ha tuti akkor közöld velünk, légy egy kicsit precízebb!!! :lol: Persze gondolom azt akartad, hogy a Gyöngyi 40dik után írjon mint a gép!!!

Kata!
Egész jó a lista, bár én még 4 bodyt felvennék a listára mert az én gyerekeim azok napi 2-3 darabot titi elhasználtak mert az első hónap után annyit kakiltak, hogy egy adagot sem bírt el a pelenka! :roll: :lol: ,
Ja és a pizsama is nehéz dió mert ott meg a pisi a mumus!

Benettke!
Te hogy állsz a kelengyével? Szívesen adunk kölcsön ruhákat és egyéb dolgokat neked is. Júúúj! Jó ez a fotó, én még ilyet nem is láttam, mármint ekkorát, vagyis érted :oops: :lol: :oops: :lol: :lol: ! Két lányom van!!

Kata! Benettke!
Azért is nem írok konkrétumokat, hogy mit tudok adni mert nem akarok megírni az egyiknek minden mozdítható dolgot :wink: :lol: és a másiknak meg semmit, azért kérdem. De tényleg nyugodtan mondjátok!!!!

Anett!
Azt hiszem a kedd 10 az nekünk jó, onnan tudunk is menni a Tamiért az oviba, remélem nem zavarunk fél 4ig! Na jó ez csak vicc volt 12kor megyek érte!!! :lol: :lol:
Persze, hogy tudom a címed neked van a két fiad és az agresszív férjed aki mindig ver nem? :wink: :lol:

Sőt!
Jó a péntek 10 is!!! Apa úgyis alszik így jobb is ha nem zavarjuk a szép álmai közben.

Na megyek mert nem tudok leírni egy ép mondatot sem, majd holnap a többit!

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Sikerült jönnöm az ígéretemhez híven :lol: :lol: :lol: kifektettem a családot :lol: hú de kikapcsólodtunk a hétvégén,úgy örültem,hogy lementünk egy kicsit. :) újjúlt erővel indulunk holnap,mostmár talán nem leszek annyira türelmetlen,így a hisztik száma is csökkeni fog. :D

Jó sokat írtatok :D remélem sikerül visszaolvasnom és írnom,anélkül,hogy lefordulnék a székről az álmosságtól,korán keltünk. :shock:

Szandra!
Fél 2???Te kis éjjeli bagoly! :lol:
Na ez így szokott lenni,ha alszik a gyerek végre,akkor mi nem tudunk. :D
Még nem volt időm vonalzót nézni,addig marad ez. Meg már Mindenkinek ilyen van :oops: mint Neked :wink: :P

Látom már a csajok válaszoltak Szilvit illetően,de én is mondom,hogy egy nagyon aranyos Üllei csaj,és régen irogatott ide,de elmaradozott.VAn egy kislánya,Viki,aki ovis,de jövőre már kistesót is szeretnének. :lol:
Szilvi!ha már így bevezettelek,mostmár gyere és írj egy pár sort a többieknek,mert a végén azt hiszik blöffölök :wink: :lol:

Rátappintottál a lényegre :oops: délutáni alvás hiány=hiszti :? már egy ideje nem alszik délután,mert teljesen átállt a napirendünk,ha elaltattam. Ilyenkor aludt 3-4 órákat és annyira kipihenten ébredt(nem bírtam előbb felébreszteni),hogy este 11 kor még fent volt és nem volt álmos,persze reggel aludt volna 10-ig,így áttértünk a nem alvásos verzióra,és nem volt ellene,de ez azt eredményezte,hogy délután már nyűgős volt :( ,de így legkésőbb 8 kor már ágyban voltak. Egy idő után megszokta és nem fáradt el délután,de akkor jött az ovi. Ezekszerint ott nagyon elfárad,de aludni meg nem akar,így cirkuszol. Mondjuk angol délelőtt van és ott is cirkuszolt délelőtt 10 kor :shock: áááá,nem tudom,de most olyan kipihent vagyok,hogy nem is érdekel,gyerek hadd hisztizzen,kinővi :lol:

Az a baj,hogy magától nem tud elaludni,mint Réka,így altatni kell (ölbe veszem és mesekönyveket nézegetünk,meg mesélek) persze ez eltart akár 1 órát is,és közben megy a hiszti ha eszébe jut,hogy ő nem alszik...és akkor itt a másik bibi :? Réka.

Te hogy altatod Tamit?

Ibolya!
Szombaton mi is elég vacakul aludtunk (élő példa Szandra! :lol: )biztos a telihold miatt :wink: :x :D
azért tűrte ilyen jól az utat Gergő,mert pilledt közben :lol:

Milyen hideg volt a Lidl-ben...grrrrr,de MArtfűn is,szóval ez fráncsájsz :lol:

Ovis-fotózás :roll:
Tényleg nincs idő megvárni,míg minden gyerek normális arcot vág ezt elhiszem,de azért ennyire nem kéne sietnie. És azt se hiszem el,hogy aki ért a gyerekek nyelvén,ne tudott volna annyira megbarátkozni a gyerekekkel,hogy legalább egyszer ne sikerülne megnevettetni...sőt tovább megyek,Anettet se ismerte annyira mikor elmentünk hozzá fótozni és tudott csinálni a gyerekről normális képet. Tudom,hogy nem az én fiam a fótosok példaképe,de Nekem viszont akkor nem kell ilyen kép. :oops:

Nem tudom hova küldted az t a Jézuskát,mert nem akar ideérni a szemtelen,biztos nagyon rossz voltam,idén nem kapok ajándékot. :? :D nem tudom mit szeretnék tőle....porszívót megkaptam anyósoméktól szülinapomra.....
majd valamit kitalálok,hátha elolvassa :wink: :lol:

Kriszti!
Szia te kis sófőr! :lol:
Ezek a könyvek tök jók lehetnek :lol: imádom ezeket a könyveket,mondjuk nem tudom mikor olvasnám ki őket,nem mondom meg a Da Vinci kódot mikor kezdtem el :oops:
Lidl :)
Mi is nagyon szeretjük,de csak a bevált,kipróbált termékeit. Jó ötlet Benettke ez a kipróbálom és megosztom a véleményem dolog.
Habár igaz,hogy ízlések és pofonok,de azért ha valami jó,az jó.
Mi is a sajtokat,felvágottakat,tejszínhabot,a jeges kávét és természetesen az édességet imádjuk. Akkor van az a sült paprikájuk,nyami az milyen fincsi :lol:

Azért csak maradj magabiztos,mert ha bizonytalan vagy az még rosszabb-arany középút!

Jó az avatarod Kevinnel!


Andi!
A Tücsit is mindig elfelejtem,hogy mikor van :lol: tőled szoktam megkérdezni,mert mindenre emlékszel :wink:

68-as rucik kicsik??? :oops: mekkora ez a kislány? VAgy Réka túl kicsi? Gyöngyi,te láttad mindkettőt mostanában,mit gondolsz?
Félre ne értsd,nem akarok semmit rád tukmálni,de ezek olyan édes kis puha,rózsaszín kis rucik,hogy gondoltam megkérdezem. Ráadásul alig volt rajtunk,de akkor mindegyj,majd elteszem a hugocskámnak,úgyis már nagyon tervezgetnek :wink: :lol:

Ovi-fáradt gőz :P :x
Köszi ez tényleg logikus...főleg egy szakmabeli szájából még hitelesebben hangzik :wink: :lol:

Mikulást úgy gondoltam,hogy ha a Játszóház is belemenne,akkor oda mennénk délután a gyerekekkel,mintha játszanánk,és akkor egyszer csak betoppanna váratlanul a Mikulás bácsi. (Jó lenne,ha valamelyik rokon ezt elvállalná,de bérelni is lehet-megkérdezem a hugomat,hogy tavaly ő honnan rendelte)
Összeadnánk X öszeget,és vennék Mindenkinek egyforma zsákot (jó lenne tudni előre,hogy ki jön) felírnánk egy papírra a gyerek jellemzőit vagy amit szeretnénk,hogy mondjon a Mikulás és ő a nevükön tudná őket szólítani és odadná a csomagot. Aztán még ott maradhatnánk bulizni,karácsonyi dalokat hallgatni ,vinnénk üdítőt meg a Gyönygi sütne süteményt!( :wink: ) vagy a Szandra vagy az Ibolya :lol:
A pocakos mamák is jöhetnének :lol:
Na én így képzeltem...
elkezdek egy listát és másoljátok be+ írjátok oda a neveteket és az időpontot és a max. összeget amit erre szántok.

Így gondoltam:

Ildikó............2 fő (Réka+Dávid).........dec. 6. 16:00......500.-/fő

Ha nektek más időpont jó vagy más összeg,akkor egyeztetünk a végén.

Benettke!
Lényeg :D
Hogy te mikre nem gondolsz :lol: igazad is van kell ennyi anonimitás a kis Zéténynek :lol:
fej,tor,potroh :lol: :lol: :lol: -ez jó
Jó a vonalzód!!!!

Én nem vagyok a munka ellen,de a helyedben én is még maradnék itthon egy kicsit,majd jön a karácsonyi hajtás akkor úgyis bepótolod az elmaradást. Babóka mindennél fontosabb. :lol:
Legalább addig se hanyagolsz minket :wink:

Kata!
Egyáltalán nem vagy hűlyegyerek,egy gyerek tényleg ennyibe kerül vagy még többe és ha megszületik minden évben csak többe és többe :shock:

Szuper lehet az excel táblid :D főleg,ha árak is vannak rajta.

Nóra!
Na így mindjárt jobban hangzik :wink: :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi!
Te hol voltál idáig? Hogy akarsz így felül lenni: :lol:

Na úgye,hogy másnak is szar a képek,azt hittem,hogy csak én vagyok csodabogár,meg az én édes morcos kis fiacskám :D
mondjuk azért kaptunk egy albumot ajándékba,ez azért aranyos volt tőlük.
Én megértem őket is,mert biztos nem egyszerű azért ennyi különböző gyerekkel,de ez a kép akkor se tetszik. :? és olyan fényképész se lesz abban biztos vagyok,aki Mindenkinek egyformán bejön,de ovónő sincs ilyen meg anyuka sem :oops: :lol:

Jaj de jó,hogy megnyugtattál,köszi...szóval nem reménytelen :lol:



Ötletem fent...

Miért :? nem kávézol? Teázhatunk is :lol:

Katus!
Hol bujkálsz? :lol:

Na 20 perccel túlléptem a keretem :?

ja és azt akarom kérdezni,hogy a mennyiség nem számít? akkor is 50 üzinek kell lennie? :D mert valaki csak 1 sort ír,valakinek meg szófósása van,mint most nekem.

Na léptem!

Szandra,holnap ovis torna! Nem elfelejteni!!(Mondom én,aki a múlt héten is elfelejtette,csodálkoztam,hogy Szandra már kifelé jön az oviból mi meg még csak befelé :lol: )

Ildikó
ilgya1
 
 


Na ezt jól elcsigáztam,Mindenki beelőzött :oops: kezdhetem előlről a visszaolvasást :x :lol: :lol:
ilgya1
 
 




Anett!

Jujj,de jó :lol: :lol: :lol: képek!!!És milyen szuperek!!!hát erről beszélek.


Nekünk a kedd nem jó :? ,mert angol van a Rékuval,de azt megoldhatjuk,hogy odacuccolok hozzátok 10-re és onnan megyünk át 11 kor angolra,még jó,hogy olyan messze laktok...

Katus!
Szegény kicsi lány :cry: szeparációs félelem lehet szerintem :shock: anyukád biztos megérti,hogy most ilyen anyás a baba. :? sok sok puszit küldünk neki!!!

Na ezt jól megbonyolították ezt a keresztelőt,ide tartozok,meg oda tartozk,ilyen igazolás,olyan igazolás......ááááááááááááááááá-ezt utálom.
De azért jó,ha szimpatikus :lol: És mennyi az a felkészítő,mennyi idő? (bocs,ha írtad)lehet,hogy megéri...


Így már ismerősebb az oltás :lol: Dávid is megkapta 1 éves kora körül,és Rékának is szándékozom beadatni.


és nem vagytok kicsik a Lőrinci játszóházhoz! Mi hány hónaposan mentünk a Rékával? Andi???

ildikó
ilgya1
 
 


Na ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Segítség most ki fogok kapni!!!! :oops: :cry: :cry: :cry:
ilgya1
 
 


Szandra miért nem szóltál előbb? :?
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?