Új privát üzeneted érkezett!

Dorcsi!
Semmi :(, fasírt!!!!!!
Ma szabadnapos majd kiderül délután,hogy beszélünk e.Le kéne ülnünk már végre,lenne miről dumcsizni.

Kép
breni
 
 


Jó reggelt lányok!

Reni!

Ma békülös napot kívánok nektek! A beszélgetés sokat segít! Nálunk ez is kicsit döcögös, mert mindenről képes órákat dumálni, csak rólunk nem! Ááááá, tipikus férfi! Nagy ritkán azért elkapjuk a megfelelő pillanatot, de többnyire futtában skerül, úgy meg nem oldodik meg a gond, csak ha tényleg leül az ember!

Dorcsi!

Akkor most küldjük az egész topik pirijét feléd! :lol: De ne félj, ha eddig nem volt ilyen gondod, miért most lenne! Murphy-t most felejtsd el! :lol: Köszi szépen, már jobban vagyok!

Tapikám!

Hogy is kérdezted múltkor? Merre kócerolok? Vagy valami ilyesmi! :lol: És te merre?

Talán elindult valami, mert mióta éreztem pé-t, araszolva igaz, de azért elkezdett felfelé menni! Most jobban örülök ennek, mert átláthatóbb lesz a görbuszom! Általában felugrik a nagyon alacsonyról, utána meg visszaesik! Talán most nem lesz ilyen!

Kép
Vendég
 


Gröni!
Nálunk is így van,hogy csak magunkról nem tudunk beszélni,minden másról igen.
Na mindegy!

Szépen lassan csak felmegy az a hő.Türelem!:)

Kép
breni
 
 

 
 

Sziasztok!

Gröni!
Szépen araszolgat a hőd felfelé! Csakúgy mint az enyém.

Breni!
Remélem meglesz a nagy beszélgetés!

Dorcsi!

Én inkább babát kívánok neked!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Azta! Ez nagyon jól alakul! :wink: Hát az enyém így is alacsonyka, de legalább megindult felfelé és nincs ugribugri! Remélem meg sem áll a csúcsig, osz ott is marad!
Vendég
 


Gröni!
De látod, hogy az enyém is szépen apránként araszolgat.
Tied is elérhet még a csúcsra!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Most ilyen araszolgatós hónapunk van! :lol: A lényeg a végeredmény! :wink:
Vendég
 


Eredmény az biztos lesz: vagy baba vagy piri. :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gondoltam rá, hogy gyorsan írok egyet, hogy nem a pirinyóra gondolok, de megadtam az esélyt, hogy lecsapjon rá valaki! :lol:

Bumi! Most te vagy a valaki! :lol:
Vendég
 


Látom már javulgat a kedved. Ennek őszintén örülök!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Na ja. Nem kell a szomszédba mennem egy kis hülyeségért! :lol:
Vendég
 


Na lassan go home! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vagyok csajok, csak kissé hézagosan :D
Eltemet a munyka :lol: A híreim sem túl rózsásak, mert a mélyrepüléssel levágta magát 63.5-re és elkezdtem ma délután barnázni is. Viszont, most azért kérem a drukkokat, hogy piroska jó erősen induljon be. Az most megnyugtatna a két utóbbi pötyörgős mensim után. Én is vállalom tehát mindenki pirijét! Jöhetnek :D De ahogy látom, megintultatok a globális felmelegedés felé, szóval így utoljára :wink: még én is boldogan bevállalom pirit. A jövő hónapban itt már úgysem menstruál senki :lol:
Mindenkinek küldöm a sok pozitív energiát, olvaslak is benneteket folyamatosan, de sajnos még pár napig csak így rohanva vagyok!
:? Pusz!
tapedli
 
 


atyaég mit írtam :oops: ne aggódjatok, nem 63.5 a hőm csak 36.5 :lol: :lol: :lol:
tapedli
 
 


Tapi!
Ez neked kihűlés (63,5) :lol: :lol: :lol:
Akkor még utoljára hagyj jöjjön az a fránya piri!!!!!!!!!!!!!!!

Felteszem a csodálatos görbémet,bár még nincs tétje

Kép

Kép
breni
 
 


Tapi! :lol:

Akkor most küldöm feléd is, osztozzatok Dorcsival rajta! :lol:


Reni!

Legalább tudod, hogy honnan vezet az út a csúcs felé! Nem, mint én!

Tegnap este már szúrkált a baloldalam, most meg a jobb és görcsölgetek is! Csak nem jön meg? :shock: Leesett a hőm. Akkor ugyi még nem repedt meg, ha esetleg mégis..... Mert a bal oldalam most nem szúrkál! Ha ott volt valami, akkor az hova lett? Jajjjjj, már a ciszta is eszembe jutott, mert a derekam is hasogat! Bár az már jópár hete(a gyertyára fogtam)! Most olyan tanácstalan vagyok! Nekem már nincs kedvem segget pakolászni sem, mert a gyetya már jóideje nem megy!

Ime a szépségem:


Kép
Vendég
 


Csajok!
Van aki még nincs fent nálam az iwiw-en.Szívesen bejelölném.

Gröni!
Hátha ez csak egy pillanatnyi állapot és holnap felszökik.De tudod a szervezetedre hallgass,ne a görbére.

Kép
breni
 
 


Breni, én nem vagyok :) Már ha szeretnél. :oops: :oops:
Pinkiné név alatt megtalálsz. :)

Gröni, én is utáltam segget pakolászni, a derekam valami hihetetlenül fájt utána. Apa szerint pedig kifejezetten illúzió romboló volt.

Tapi, örülök, hogy ennyire pozitívan fogod fel a dolgot :) Hajrá Piri! :) Barna meg monnyon le! :):):)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné!
Bejelöltelek.:)
Hű nagyon szép a cicátok,gyönyörű.És ti is nagyon szépek voltatok az esküvőn.Mikor is volt?

Kép
breni
 
 


Köszi csajok!

Két dolog fordulhatott elő velem ma délelőtt! Írtózatos görcseim voltak és hirtelen vége, se görcs, se szúrka! Tehát vagy megrepedtek a tüszök vagy kipukkadt a cisztám, ha egyáltalán volt! Mindegy, mondtam apjuknak innentől számolva 6 órán belül legyen partyképes, mert ha már ennyit "szenvedünk" ezen az egy alkalmon már ne múljon, hogy sikerül-e!

Pinkiné!

Szintén zenész? :lol: Basszus, hogy én annyit szenvedek, komolyan még a házimunka is nehezemre esik! :lol: Lehet, hogy ennek nem épp ez az oka! 8)

Reni!

Én stilusosan Zöld Sziget néven vagyok, de privátba szívesen kiadom magam! Majd csináltatok apjukkal új képet és ha gondolod küldök azt is! csak időbe telik, mert egyszerűen nem tudom megnyitni a mappákat a VIP-n és így nem tudom feltölteni! :?
Vendég
 


Gröni!
Oké jó lesz privibe,azért bejelöllek hogy te láss engem.:)
Na akkor hajrá apára fel!!! :wink: :wink: :roll:

Kép
breni
 
 


Breni, visszaigazoltalak :)

A cicánk neve Cicero, tavaly mindenszentekkor fogadtuk be. Kidobták szegényt az esőbe. :evil:

Az eskink pedig 2005.05.07-én volt. 4,5 év után. :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné!
Nagyon szép cica,jó helyre került.Ha rajtam múlna akkor nekem is lenne több is,csak sajna a párom annyira nem szereti őket.Nekem volt cicám 16 évig.Szegény beteg lett és elment.Ezt azóta sem tudtam megemészteni,Na de nem is akrok lehúzó lenni.

Jó fiatalon mentél férjhez!:)

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál. Egyelőre semmi kirívó. Hétfőn megyek megint, szívultrahang meg 24 órás ekg lesz.
Itt is azt mondták, hogy valszeg a stressz miatt van.
Az meg ugye nemigen jó ababtervezés szempontjából. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


ababtervezés = babatervezés

nem megy ma nekem a gépelés! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Breni, 16 éves voltam amikor "összejöttünk" :) Ő meg 18, akkor érettségizett :)
Azóta együtt vagyunk. :):):):) Bár volt nem egy hullámvölgyünk, de túl vagyunk rajta :)
21 éves voltam, mikor összeházasodtunk és 24 leszek, mire megérkezik a babánk :) Apa meg októberben töltötte a 26-ot :) Ahogy Ő mondja, már közelebb van a 30-hoz, mint a 20-hoz :):):)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jó reggelt csajok!

Olyan vagyok, mint a mosott sz@r! De nem bánom, mert megérte! 8) Tényleg félredobok mindent és csak a megérzésemre hallgatok! Bár a hőmérő marad, mert már nem reggel a reggel nélküle! :lol:


Kép
Vendég
 


Gröni!
Mikor érezted a pét?Mitől vagy mosott kaki? :?

Pinkiné!
Szép hogy ilyen régóta együtt vagytok.Mi is a 7.évünket tapossuk.Márciusba lépünk át a 8.-ba.

Bumi!
Bent kell aludnod?Jaj te szegény.A stresszt valahogy el kellene felejtened. :roll:

Kép

Kép
breni
 
 


Reni!

Tegnapelőtt este szúrkált a bal oldalam és puha volt a méhszáj, tojcsi is volt, de azt én bármikor produkálok 8) , tegnap reggelre a jobb oldalam is szúrkált és valamikor délelőtt már nagyon erős görcseim voltak és, mintha elvágták volna! És pár órával később elkezdtem tüzelni 8) , este 37,3-at mértem! Tudom, hogy ez nem számít, ezét mértem hónaljban, ebből már tutira vettem, hogy volt és nem hagytam apjukot! Ez az oka, hogy bagzó macsak szemem van és, hogy fáj a derekam, mert most egy óra gyertya és egy óra segg alápakolás volt!

Visszajelőltelek! Nagyon helyesek vagytok! :wink:
Vendég
 


Gröni!
Sejtettem hogy ez a fáradság oka,de ez mindent megér.Reméelm hatásos volt a fenék ide-oda pakolása.;)
Én már azt sem tudom mikor voltunk együtt.Bár már jól vagyunk,de olyan fáradtak voltunk tegnap.

Köszi,aranyos vagy.:)

Kép
breni
 
 


sziasztok!


Breni!
nem kell bennaludnom, kapok egy hordozható cuccot, és másnap kell visszamennem.

Gröni!
A megérzés a legjobb! Végtére is nem hiába vagyunk nőnől. :wink:

Én soha nem gyertyázok, egyszerűen párnázok. Szerintem ha túl sokat mozognék, kipréselném a bejutottakat is. Párna is max 1 óra. Végülis ha benn vannak a kisfickók, utána már nem esik ki.
Ha jobban belegondoltok, keksz utáni nap még simán találkozol spermiummal pl a WC papíron...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Van igazságod! Nálam ez már rituálé! Ha nem csinálnám és megjönne, biztos lennének ilyen gondolataim, hogy ha esetleg gyertyáztam volna..... Állítólag a spermium nem tud kifolyni csak az ondó! Én inkább azért gyetyázok, hogy hátha a gravitációnak köszönhetően előbb bejutank és nem döglenek meg fél úton! 8)
Vendég
 


Szió!

Háát szerintem annyi igazság van a dologban, hogy így tényleg legalább a gravitáció segít. De legalábbis nem hátráltat. :)
Ráadásul kémiai folyamatok vezérlik őket, meg a hő.
Szerintem fontos a rituálé. Én pl nem fekszem le aludni soha úgy, hogy ne legyen egy pohár víz a közelemben. Lehet, hogy egész éjszaka nem iszom, de ha egyszer elfelejteném, tuti ki kéne mennem a konyhába inni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok csajszik!
Megyek az iwiwre és én is jelölgetek...a fentebb megadott nevek alapján. Engem onnan fogtok megismerni, hogy egyáltalán nem olyan színű a hajam, mint amire a nevem alapján következtetni lehetne :wink:
Mellesleg úgy látom itt erősen én vagyok a rangidős és az együtt töltött évek tekintetében is mi vezetünk. :D Én 34 éves vagyok és 14 éve vagyunk együtt :lol:

Gröni, nagyon szépen alakul a görbi, remélem elkaptátok!

Bumi én is kaptam egy olyan hordozható cuccot anno, de utólag kiderült, hogy az enyém leállt. Ha villogósat kapsz, majd figyeld, hogy villog-e.

Nekem sajnos kiderült, hogy megint van egy vesekövem, amit hamarosan szétzúznak :(

Breni, örülök a béküléseteknek :wink:

Pinkiné, meg
tapedli
 
 


lemaradt a vége :oops:
Pnkiné, megnéztem a fotóid, nagyon helyes pár vagytok :D
tapedli
 
 


Tapi drága!

Korban te vezetsz, de kapcsolatban megelőztelek 1 évvel! :P


Én is bízom benne, hogy megvárta petike apjukot! :lol: Beszéltem hozzá, hogy még egy picit húzza ki és randizhat! Ez már kezdödő elmebaj! :lol: Jól látom, hogy mégcsak most van egy cn? Ó te szegény, hogy mindig van valami! Buminak is most ez a szíves dolog, neked meg ez! :(
Vendég
 


Gröni,
már csütörtökön megjött úgyhogy már a 3. cn. Nem jó volt a vonalzóm, de most cseréltem. A vesekövem remélem megzúzzák mielőbb, viszont így ezt a ciklust sajna ki kell hagynunk :cry: Nem maradhat benn, mert egy terhességnél elindulhat a kő és megmakkanok. :shock: Nade gyorsan kipipilem és már jön is a babóca :D
tapedli
 
 


ebben a hónapban viszont eldobom a hőmérőm. Ha már így alakult, nem idegesítem vele magam :roll:
tapedli
 
 


ma elutazom, úgyhogy mindenkinek pusszantás! Tessék visszajelölni az iwiw-en :D

...most nézem, hogy épp mához egy hónapra van szenteste :)
tapedli
 
 


Jó reggelt!
Milyen korán keltetek! Bár én is fent voltam 7kor, mert akkor szoktam magamba döfni a szurit, de vissza is aludtam :wink:
Nahát, akkor mi vagyunk a legifjabb pár közületek (hajlott korom ellenére-34-, mi csak 1,5 éve vagyunk házasok- ill.előtte is 1,5 évet voltunk együtt). Hát, későn érő típus vagyok :lol:
A nagy örömködésem közepette elfelejtettem megírni, hogy apjuk bacijain mi segített, hátha vkinek még hasznára válhat. Evett mézet, joghurtot és C vitamin pezsgőtablettát, + tőzegáfonya kapszulát (gyárt: celsus) legalábbis mi ezeknek tulajdonítjuk a segítséget..
Velem minden ok, még várom pirkót, már a jeleit érzem, mert annyi pattanás van az államon, h eltüntetni sem tudom és a didkófeszülés is ideért..Azért szorgalamasan avivázok is emellett :D
Tapi! :( Mikor zúzznak?
Gröni! Tuti lesz a siker!!
Szép 7végét Mindenkinek!!
dorcsi73
 
 


Tényleg már csak 1 hónap!!!!Bár nálunk Szentreggel :lol:
(Így alakult...)
dorcsi73
 
 


Dorcsi!

A méz az nálunk is megy, igaz nem a kiskatonák kedvéért! :lol: Emelett b,c,evitamin, meg valami összetettebb, amiben van szelén és cink is! Jó hamar elértetek ide! Olyan gyorsnak tűnik, ha más csinálja! Én elképzelem, hogy szurizok, uh-ra járok, leszívás, beülti, mintha soha nem akarna vége lenni! Nagyon ügyik vagytok! :wink:

Tapi!

Sajnos van mikor magunkat előtérbe helyzeni, hogy utána egészségesek legyünk és hadd jöjjön a kistrónörökös! Nekem még nem volt ilyenem és remélem nem is lesz! El sem tudom képzelni milyen kellemetlen és fájadalmas lehet! Gyógyulj meg minél elöbb!

Mai görbusz! Szerintem totál elkaptuk! :wink:

Kép
Vendég
 


Gröni!
Köszi!! :lol:
Ez a görbusz tökéletes! Nagyon terhes-görbe ígéretes :D
Többiek???
dorcsi73
 
 


Ide is csak beköszönök és dobom az aktuálist!

Dorcsi!

Remélem tényleg terhesgörbe! :wink:

Tapi!

Nagyon szép vagy! Ő a párod akivel a Big Bennél vagytok ugye? Majd neked is küldök képet, csak várni kell csöppet! Régit nem akarok, új meg nincs!

Kép
Vendég
 


Morning!! :roll:
dorcsi73
 
 


JÓ REGGELT!

TAPI!
NAGYON SAJNÁLOM AZT A VESEKÖVET.ÉN NEM TUDOM MILYEN LEHET,DE REMÉLEM HAMAR TÚL LESZEL RAJTA,AZTÁN LEHET MEGINT PRÓBÁLKOZNI A BABÁVEL.
HOVA UTAZTATOK?

GRÖNI!
ÍGÉRETES A GÖRBÉD! ;) TUDOD FOTÓT MAJD ÉN IS KÉREK SZÉPEN.:)

NEKEM NEM VOLT JÓ ESTÉM.BNŐMNÉL VOLTAM AMI MÉG NEM ROSSZ,FŐLEG HOGY A MÁSFÉL ÉVES KISFIÁVAL JÁTSZOTTAM,MEGFÜRDETTEM,STB.....CSAK ÚGY NÉZ KI HOGY MA ELKÖLTÖZNEK VISSZA A SZÜLŐI HÁZBA,ELHAGYJA A BARÁTJÁT.ÉS EZ ENGEM NAGYON ELSZOMORÍT.:(
MI ÚGY AHOGY MEG VAGYUNK,MA KETTESBE LESZÜNK EGÉSZ NAP,ELVISZ EBÉDELNI AZ URAM.PEDÁLOZIK!!! :):) MÁR EZ IS VALAMI.



Kép

Kép
breni
 
 


Reni!

Természetesen te sem maradsz ki! Érdemes volt várnod! A férfiak nem bírják olyan sokáig a fasírtot! :wink: Barátnődet sajnálom, főleg a pici gyereket! :(
Vendég
 


Na megjöttünk, nem volt semmi extra utazás, csak felköszöntöttük a Katalinokat. :)
Gröni, köszi a dicséretet :oops: Igen, a Big Ben alatt a párommal állunk. A londoni képen a fekete fiú, a barátnőm férje. :D Viszon én nagyon hiányolom a Te képeid! :D Ja és nagyon szépen alakul a görbuszod!

Breni, örülök, hogy kezdenek alakulni a pároddal a dolgok. Az meg főleg tök jó, hogy pedálozik :D

Dorcsi, nagyon ügyi vagy! Szépen haladnak a dolgok, mire feleszmélsz, már a pocakodban fognak csücsülni a babók :wink:

Pinkiné, hogy állasz a terhestünetekkel? Remélem a róka koma nem kerget :wink:

Bumi, a Te görbéd nagyon stabilan tartja magát :wink:

Hát a vesekő "szülés" az elég kemény dolog. :cry: Az első kövem kijött magától...5 nap alatt. Brozalmasan fáj sajnos :( Hánytam a fájdalomtól, pedig sosem szoktam semmitől. Remélem most simán kipippentem ha szézcsapják. Holnap este megyek a dokeszhez és megbeszéljük mikor csinálja.

Megyek alukálni, mindenkinek szép estét!
tapedli
 
 


szézcsapják=szétcsapják
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: