Új privát üzeneted érkezett!

Szisztok!

K.ir: Sajnálom, hogy mostanában ennyire rossz napjaid voltak. Lesz ez még jobb, ne keseredj el nagyon ;)

Vízitdíj: Csak azon az egy helyen mondták (Csobánka téri rendelőben), de mivel siettem nem akartam vitatkozni a csajjal, inkább kifizettem azt a 300Ft-ot. Az biztos, hogy nem zsebbe ment, mert kaptam róla nyomtatott nyugtát is... Máshol nem kellett fizetnem és nem szóltak rám, hogy pl rossz gombot nyomtam meg a vízitdíjautomatán. Szóval tojok rá, csak felbosszantott, hogy ennyire nem egyértelműen fogalmaztak honatyáink...


Kiskád: Lehet kapni leeresztőset? Hmm, ez nagyon felcsigázott, igen praktikus. Szerintem én is csináltatok a párommal majd egy kád szélére tehető munkalapot és beszerzünk egy jó kis kádat. Köszi az ötleteket!

Kép

Kép
bettica
 
 


kati sztem a te eseted egyedi volt.
sztem inkáb az a jellemző, amit lafi dokija mondott, ha abbahagyja a gyógyit nincs ami visszafogja tovább.

én is mindkét gyereknél szedtem méhlazítót, és egyáltalán nem keményítette be a méhszájat, a gyógyi abbahagyása után pár nappal egyszerűen kicsusszant belőlem a gyerek, mindkétszer iszonyú gyors és könnyű szülésem volt. én azt hallottam inkább ez az általános.

Szóval lafi sztem inkább egy gyors és könnyű szülésre készülj. ezt kapjuk cserébe a sok gyógyiért és fekvésért! :wink: :lol:

kavicska. nálunk a lavór vált be legjobban kiskádnak, nem veszik el benne a gyerek, nem túl nagy, később mikor már tud ülni nem kell tartanod, mert meg tudja fogni a két szélét, mert eléri, és biztonságos. mi egyszerűen a szennyesláda (Fa doboz) tetejére tettük először, aztán mikor már fröcskölt a gyerek, be a nagykádba. aztán domival együtt lavórostól a nyagykádba. fő a hatékonyság és gyorsaság! :lol:

kép:

Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Annyira irigykedek. Nincs kádunk, csak zuhanyunk........ :cry:

Ákossal volt kád is, nagyon élvezte, meg mi is a fürdést, fürdetést. De most.......

Fogalmam se nincsen, hogy most hogy lesz, és annyit beszélünk itt most róla, hogy komolyan aggódni is kezdtem........
Vendég
 

 
 

Mona, nem kell ezen aggódni, ez legyen életetek legnagyobb baja!Másnál sincs kád és csak megoldották valahogy!!!
Vendég
 


k.ir sajnálom! de sok rossz után már csak jobb lehet.
voltunk ikeába.zsuzsi angyalka volt!!!
most nyűgi.
mindnekinek szép napot!!! menjetek sétálni!! (aki tud...)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lafika!
Tudom én..... :) Csak a beidegződések tudod!
Pocid hogy van???? Pihenel ugye?
Vendég
 


mona, de mit aggódsz? lesz kiskádatok, oszt kész! max. átalakítjátok később a fürcsiszobát :D

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok csajok!

Ma valami egészen elképesztő szépérzés tört rám. Sétáltam hazafelé, miközben a lábammal belegázoltam a betonra lehullt sárga falevelekbe. Olyan gyönyörűséget okozott. :D
Hormonok teszik ezt? :lol:

Kir!
A baj csőstől jön! :? De úgy látom a pizza gyógyír sokmindenre! :lol:
Nagy Tibike nem igényli a lecsutakolást a kádban. Pedig már teljesen elképzeltem, amint az ő talpát, hátát, fülét mosod. :lol: :lol:

Lafika!
Hogy vagyunk? Remélem jól! Én egy Rejo által leírt könnyű szülést jósolok Neked! :D És pont olyan lesz! Most szugerállak az éteren keresztül. Csak hagyd magad! :lol: :lol:
Holnap már 34 hetes vagy! :D

Rejoka!
Olyan aranyos ez a kép! :)
Ennek a lavornak az az előnye, hogy lehet benne ruhát is mosni! :lol: Multifunkcionális! :lol: :lol:

Bettica!
Ha kicsi a fürdő, de van kád, akkor a kád fölé a falba bevertek egy szeget és arra felakasztjátok a kiskádat! Tökéletes helye lesz ott. :lol:

Monácska!
Megértem az "irigykedést" a kád miatt! Én olyan vagyok, mint egy bivaly. Szeretek dögönyözni a vizben. Most terhesen nem megy, de majd jövő téle.
Forró fürdő (éppen csak bírja a bőröm), illatos habfürdő, gyertyafény. Isteni!

Dimet!
Úgy látom a lányodból plázaszerető csajszi lesz :lol: Csak győzzétek majd pénzzel! :lol: :lol:
Vendég
 


plázacicát nem nevelünk.........

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


[quote="dimet"]p írta:dimetlázacicát nem nevelünk.........


Ezt szándékosan nem írtam! :oops:

Miért ne érezné jól magát? Minden új, csillog, szép, sokan vannak. :)

Asszem fürdőt kéne takarítani.

Legszívesebben lefeküdnék, de akkor este nem megy az elalvás! :roll:

Nehéz okosnak lenni!

Rambóka merre vagy?
Gergő baba jól van?

Norka és te?
Vendég
 


kavics, feküdj le! kell a pihi. ne takarítssss.

(csak hülyéskedtem,hogy plazacica...mosolyjelre nem volt időm :) )
naná, hogy tetszik neki. tátott szájjal fekszik a babakocsiba:) mondtam neki,hogy csukja be,mert beleesik vmi :D

bassz, megint kopácsolnak. hetek óta.!!
na, és fúrnak is...... :evil:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Szia Rejo!

Ha egyedi eset voltam, annak nagyon örülnék, mert akkor másodszorra talán nem lesz ilyen probléma a szülésnél.

Én nagyon tartok attól, hogy megint ilyen "nehéz" lesz a terhesség. Anyukámnál dekkoltam 3 hónapig, és ott is szültem, 180 kmre a férjemtől.

Neked is sokat kellett feküdnöd? Mindkettőnél?
Szerinted mekkora esély van arra, hogy a másiknál is végig görcsölni fogok? Nem tudom mi lenne akkor, hogyan látnám el a kisfiamat.

Köszi ha válaszolsz!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Szia Rejo!

Ha egyedi eset voltam, annak nagyon örülnék, mert akkor másodszorra talán nem lesz ilyen probléma a szülésnél.

Én nagyon tartok attól, hogy megint ilyen "nehéz" lesz a terhesség. Anyukámnál dekkoltam 3 hónapig, és ott is szültem, 180 kmre a férjemtől.

Neked is sokat kellett feküdnöd? Mindkettőnél?
Szerinted mekkora esély van arra, hogy a másiknál is végig görcsölni fogok? Nem tudom mi lenne akkor, hogyan látnám el a kisfiamat.

Köszi ha válaszolsz!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Vendég
 


Sziasztok,

ma nem voltam topon, olyan migrénem volt, hogy ihaj!Most kezd múlni...az a tipikus, kellett a sötétség a csend stb...
A fejfájástól ugyanannyi ch mennyiségű ebédre felment a cukrom majdnem 8ig, még jó, hogy másfál órás mérésnél már csak 5.6 volt.
Hát érdekes, mennyire befolyásolja a cukorértéket akár egy fejfájás még akkor is ha minden nap ugyanazt a mennyiséget eszed! :shock:
Na mindegy, még sajog, de csak elmúlik. Az a baj, hogy szinte minden nap fáj a fejem, nem bírom ezeket a gyógyszereket az hiszem, alig várom a 36. hetet!A vérnyomásom is 90/45 már vagy 3 napja, a pulzusom meg 130 körül. Szóval elég szarul viselem a gyógyszerek hatásait, bár legalább nem keményedek és nincs görcs!

És ami még érdekesebb, megint fogytam!Már egy deka plusz sincs rajtam!!!!hát kíváncsi vagyok, mennyi mínusszal zárok. Én úgy minusz 10re saccolom, kb akkora a gyerek méhlepénnyel, vízzel együtt....Hát nem semmi azt hiszem!
Vendég
 


Az a rohadt vízkő! :x Úgy utálom, semmit jobban. :evil:

Mára ennyi volt a lakásszépítés. Mondtam ma Rejonak, hogy lassan neki kellene fogni takarítani.
Mire ő (röhögve): "Hogy Karácsonyig kész legyél!" :lol: :lol:

Igen, azt hiszem teljesen igazad van Rejokám, már a kád sikálás sem a régi. Bugyira vetkőztem, belemásztam és térdelve, gugolva sikáltam. Lassított felvétellel. :shock: Basszus, így tényleg Szenteste még a portörlésnél fogok tartani! :? :lol: :lol:

Ma felhívom a takarítónőt... Ő majd megcsinálja az oroszlánrészt, én csak dirigálok és a fiókokat, szekrényeket szanálom! :roll: :lol: :lol:

Vissza kell hozzam a régi nagyságosasszonyos formám! :roll: Nincs más választás! :lol:

23+1
Vendég
 


Lafikám!
Nagyon sajnálom azt a cudar állapotot! :(
A múltkor írtad, hogy "ezt akartad", akkor nem válaszoltam, de most írom, hogy Te babát akartál és akarsz, ezek a problémák egyszerűen jönnek. (persze minden babás periódus más) De senki sem ezt akarja!
De túl leszel rajta! :) Ahogy Dimet írta, a produktum nagyon jó lesz! Mindent megér! :D
Még két hetet kell kibírni! Menni fog! :D
Több, mint valószínű, hogy a gyógyszerek is befolyásolják a migrénedet!

A kisfiad súlya OK. A lényeg, hogy 2,5 kg fölött szülessen! Az már meglesz! :)
Te pedig fogytál! :) Tűű ezt kérte tőled, nem? Hogy lehetőleg egy kilot se hízz! :lol: No, te ezt szépen betartod! :)

Szerintem ezen ne aggódj, kevesek mondhatják el magukról.

Nekem van egy PCOS ismerősöm (mily meglepő :lol: ), aki óriási túlsúllyal kezdte a terhességét, nem foglalkoztak egyáltalán diétával, zabált végig, erre a sokra még hízott. 5 kilos gyereket szedtek ki belőle csaszival. Ja és a sok hízás ellenére egy deka teje sem volt.
No, ezt csak úgy leírtam. Ez az amit nem szabad! Szerintem!
Vendég
 


Kavicskám, hát én nem takarítok, nem is tudnék már, olyan gyenge vagyok, sztem simán szülni sem menne....kidögölnék. Mi is hívunk takarító nénit....van is egy, totál megbízható és viszonylag olcsó. Amit uram meg tud csinálni, megcsinál, de lesz egy baba előtti nagytakarítás, na azt már a néni csinálja....anyum is felajánlotta, de én nem akarom, hogy szegény mindig feljárogasson....annyira utál vonatozni....és nagyjából a vonat ára annyi mint amit a néni elkér.

Érdekes, amit írsz, ha én nem lennék cukros, akkor is marhára vigyáztam volna, rohadt mód nem akartam visszahízni amit kínkeseregve leadtam előtte....na jó, erre nem számítottam....Tűű azt mondta, hogy nem kéne hízni max egy picit...hát az tutti, hogy betartottam!!!!
Vendég
 


Lafi!
Annyira sajnálom ezt a nyavajás fejfájást. Így végig csinálni tutira nem könnyű......... :( Nem tudnék, csak hülyeségeket írni, de tényleg veled érzek!

Kavicska! Bugyiban??? Én álllandó jelleggel fázom, pedig 21 fok van a lakásban. Kizárt, hogy én bugyiban takaringyózzak.............. :lol: Viszont ha holnap is ilyen idő lesz, ablakot keel/ene/ mosnom!
Vendég
 


Kavicska: Azért ugye szellőztettél rendesen és nem szippantottad be a vegyszerek gőzét!
20. hét után egy kismamának már nem nagyon illik térden suvickolnia. Persze ki csinálja meg helyette a nagytakarítást....

Szóval ne vidd azért túlzásba, ha karácsonyra elkészül, akkor pont jó :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


Lafi: :( Hát akkor én sem várok jobbat. Úgy tűnik, aki migrénes, az a terhesség alatt még jobban fog szenvedni... :(
Kitartás, tényleg már csak 2 hetet kell nagyon bent maradnia Hunornak. Kívánom, hogy ez a pár hét migrénmentes legyen! (meg persze a többi is!!!)
Tényleg hihetetlen, hogy ennyire tudtad tartani a diétát. Sokan ennek a felére sem lettek volna képesek... :roll:

Kép

Kép
bettica
 
 


Monácska!
A mi fürdőszobánk egy lyuk! De fürdőszobának hívják. :shock: Ablaka nincs. :? Van benne egy kád, egy kagyló és befért egy mosógép. Még ketten a párommal egymáshoz lapulva meg tudunk állni. Bár ahogy nő a pocakom, lehet egy idő után csak ÉN KETTEN leszek bennt, a párom pedig vár sorára. :lol:
Szóval, ha becsukom az ajtót, és elindítom a melegvizet pillanatok alatt szauna lesz!
De én nyitott ajtónál csináltam, pont emiatt mert jó meleg volt. :lol:

Lafi!
Hát teljesen megértelek!
Én Karácsonyig szeretnék egy óriási nagytakaírtást! Az a tipusú, amikor minden négyzetcentimétert áttakarítasz (de nem én, hanem a takarítónő és az Uracskám) és majd februárban egy kissebbet, de akkor majd jön az anyukám és ő besegít! (vagyis ketten csinálják a párommal, vagy a takarítónővel)
A lényeg Lafika, hogy a munkát meg kell tudni szervezni! Kép A feladatokat leosztani! :lol: Én már most elkezdem szorgalmasan gyakorolni! :lol: :lol:

Bettica!
Előre ne fesd az ördögöt a falra! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kavics! Lafi!
Szép kis sütemények vagytok, én ilyenre nem is gondoltam (takarítás). A lényeg tényleg abban rejlik, h nem szabad a szülés előtt kimeríteni magunkat!!
:mrgreen:

Kép
lara26
 
 


Kép


Kép
Vendég
 


Gyönyörő Gina!!!!!!Soha nem láttál még ilyen szép képet, ugyi????Engem ez olyan büszkeséggel töltött el, amikor megláttam egy ilyen képet Hunorról!
Vendég
 


Lányok!

nagytakarítás???? Na nekem már most sincs ilyen tervem :) Csak lazán :lol:
Nálunk nemsokára fürdőszoba felujitás ( lesz kád, nagy! ...megirigyeltem Rejóékét), de zuhifülke így kimarad. Lesz benne még Wc + mosdó és a mosógép. Melóm islesz vele, de csak lazán :) Szóval miénk sem nagy :(

Lafi!
Sajnálom hogy nem vagy jól, csak szurkolni tudok, hogy még hetekig okés legyen a szitu :)

Puszika nektek!

Gina
Vendég
 


Lafi!

Igen, büszke vagyok, boldog és meghatódott. Nézem a 2-3 perces videókat, ahol izeg mozog a bébink és pityergek :) ( édes volt, alukált 15 percet a D alatt aztán épp feladtuk...erre nyújtózott egyet és indult az izgi mozgi :) )
Vendég
 


Gina!
Nagyon jóóóó!! :) Kicsi drága tündér! :)
Nem mintha értenék hozzá :oops: , de az nem valami kisfiúra utaló jel a második képen a babalába között :?: :!: :roll:
Annyira jó visszaemlékezni arra, milyenis volt az első Uh felvétel, DVD filmmel egybekötve! Olyan sokszor megnéztem! :D
Vendég
 


Doki szerint is valószínűsíthetően fiú, de nem 100%. Én meg nem értek hozzá, de lényeg hogy a miénk és mindene megvan!
Vendég
 


Gina!
Naná, hogy a tiétek! :lol: :lol:
És mindene megvan! Ez a legfontosabb! :D
Vendég
 


Gina: Nagyon megható lehetett! A lényeg, hogy minden rendben van.
(Amikor az első UHn megláttam a petezsákot, akkor én majdnem elsírtam magam. Legszívesebben megkértem volna a dokit, hogy had nézzem még egy kicsit...)

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja, és persze gratulálok a szép csöppséghez. Nevetek már van?

Kép

Kép
bettica
 
 


Ginuskám, nekem is ott feltűnt valami, de nem mertem leírni, pláne hogy kislányt jósoltam nektek :oops: de amúgy meg tökre mindegy, az a lényeg, hogy egészséges legyen!!!
Vendég
 


Lafi!
Csakegynél én is mellé tippeltem. Addig müködött az állítólagos "megérzés". Nála melléfogtam. Azóta nem tippelgetek, csak magamban! :lol: :lol: :lol:
De az olyan izgi!
Bár a tévedési arány igen magas! 50% :) :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, h. nem bírok visszaolvasni!

Kir!

Látom téged is elért a depi! Pizzát rá! :D

Lafi!

Sajnálom, h. nem hagy békén a migrén. Dokit nem kérdezted, h. nincs-e rá vmi hatásos és baba mellett is szedhető?
Szerintem annyira példásan tartottad eddig a diétát, h. le a kalappal előtted!
(Én az utolsó pár kilómat sajnos képtelen vagyok leadni, mert egyszerűen képtelen vagyok diétázni. :oops: Most alkalmatlan vagyok bármire. :( )

Kavics!

Takarítással csak óvatosan nehogy megcsússz a kádban! :shock: Meg a vegyszerekkel is bánj óvatosan!
A fürdőszobánk nagyon hasonlít a tiétekre! :twisted: A konyhátok nem egy hosszú cső? Panel kívülről kavicsos?

Gina!

Nagyon jók a képek, még én is emlékszem milyen jó volt látni, ahogy ott kalimpált a kis praclijaival. :D Nekem is gyanús, h. kisfiad lesz!


Lara!

Hogy vagytok?


Kád téma: Nekünk állványos volt. Nem zavart. A kiskádnak tényleg kellett volna egy szög a fürdőbe, de panel révén ez nem volt kivitelezhető. A fürdetést apa csinálta, mert nekem annyira kicsi a kezem, h. nem éreztem biztonságosnak benne a gyereket.
Gergő 4 hónapos kortól nagykádazik, eleinte apával együtt, majd apa kintről fogta, most már csak szórakoztatja.
Kiskádban volt maci alakú szivacs csúszásgátlónak, ma már inkább tapadós csúszásgátló tappancsokat vennék, mert a szivacsból nagyon nehéz volt kicsavarni a vizet. Kikában lehet kapni olyan kiskádat, aminek az alján gumi hullámok vannak, de maga a kád nagyon pici, nem jó túl sokáig.
Ha áttértek nagykádra mindenképpen kell csúszásgátló az aljába, különben életveszélyes!
Ja és az egykaros csaptelep(Grohe!) nyitókarját egy aktív 1 éves simán el tudja törni, úgyhogy ne hagyjátok, h. a gyerek rángassa! :roll:


Gergő lassan javul, már eszik, de még megy a hasa. Eléggé punnyadt, rettentően nyűgös, minden apróságon megy a cirkuszolás, de már nem bújós annyira, úgyhogy javul! :twisted:
Az esti fektetés átment horrorba. Üvölt, mint a sakál, nem tudjuk mi a baja, nem akar aludni, de majd meghal az álmosságtól.
Kiköltöztünk a nappaliba a kanapéra, h. végre megint aludhassunk éjjel.
Sajnos én képtelen vagyok napközben aludni :( , így egy kicsit olvasgattam, főztem és mosogattam, amíg aludt.
Apa felporszívózott, amikor hazajött, Gergő lelkesen rohangászott a porszívó és köztem. Odament, beletartotta a kezét a kifújt légáramlatba, aztán boldogan vigyorogva hozzám szaladt, egy pillanatra hozzám bújt, majd rohant vissza a porszívóhoz. Végre megint szaladgál! :D
Én agyhalott vagyok. Fáradtság + Front. :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


bettica nem biztos a migrén. én nagyon migrénes vagyok, menstruációs és hidegfrontos migrén, de terhesség alatt egyszer volt. nekem terhesség alatt elmúlik minden addigi bajom.

Kati!

nálam romlott a helyzet. első terhességnél 22. héten nyíltam ki, kórház, szigorú fekvés onnantól, csak zuhizni kelhettem fel, első gyereknél ezt nagyon szigorúan veszik. sok gyógyit szedtem. aztán gyors szülésem volt és könnyű.

második terheségnél 26. héten nyíltam ki, megint sok gyógyi, de már nem kellett szigorúan feküdni, (ugyanaz a doki), de sok pihenést és fekvést javasolt. többnyire itthon a kanapén hímeztem, nem BKV-ztam, házimunkát férjem csinálta meg takanéni. nekem az volta szerencsém, hogy Domi már nagy volt, nem kellett emelgetnem. szülés extra gyors és könnyű volt.

de van olyan ismerősöm, aki első gyereknél kinyílt, másodiknál végig totál zárt volt.

meg azt mondják, második harmadik terhességnél már jobban belefér egy kis nyílás, egy kis rövidülés, mert az első szülés azért szétnyírja a méhszájat. de ilyenkor már nem kell annyira aggódni, ez természetes, és nem veszélyes, kihordják ezeket a babaákat. az elsőnél ugye még nincs tapasztalat.

szóval ez sztem nagyon egyén- és terhességfüggő.

én dokimat megkéreztem, hogy tudom nem jós, de a második gyerek után nem várunk megint hat évet, valszeg még pici lest johanna, ha harmadikra sikerül megint teherbe esnem, mire számíthatok, szinte biztos hogy kinyílok? Az első két terhesség ismeretében.

azt mondta szte feküdnöm nem kell majd, de gyógyszer tuti kell.

Kép

Kép
rejo
 
 


olyan rossz kedvem van. két évig nem ettem csokit. még met alatt sem. és most avanda alatt eszem.úúúútálom magam. de látjátok a gyógyitól meg a hormonoktól függ.

alig várom a januári kontrollt, hogy kiderüljön merre haladok.

Kép

Kép
rejo
 
 


ja és érdekes mikor kívánom a csokit. volt rendes egészséges vacsi, magos kenyér, sonka, paradicsom, tej, közben avandamet. eltelt egy óra másfél óra és muszáj volt csokit ennem. ez most hipo? Valahogy a gyógyival van összefüggésben.

de ebéd után is kívánom veszettül az édeset, pedig akkor nem veszek be semmit.

reggelinél a tejeskávém édes, gógyi van.

valami tröténik, csak nemtom örüljek-e neki, vagy sem. :roll:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Hol van Csakegy? Megszökött???

HAHÓÓÓ!! Csakegyke!!! Bújj előőőő!!!

Na, voltam barátnékkal találkozni a parkban, ha nem kapják el a nyavalyámat, akkor OK, csak isten őrizz, h mindenki meghűljön, Torkom már nem fáj, de taknyolok, pirosra fújtam az orromat, a taknyom folyik, egész pontosan ömlik, de ezt nem részletezném.

Gina: megható ilyen képeket látni. Már sokat láttunk és mégis mindig ANNYIRA jó érzés.

Hát alig merem elmondani, nekünk nincen ilyen képünk, videónk. Nálunk csak a 35 év felettieknek csinálják meg kötelező módon és ingyen, egyébként fizetni kell rá. Én kérdeztem a dokimat, de szerinte ez a gyerek rendben van, és ha megéri nekem azt a pénzt, akkor csináltassam meg. Hát úgy döntöttünk, h nem költünk rá.

Na, s még azt akartam elmesélni, hogy voltunk turkálni este, egy halom pémzt elköltöttem, de jó cuccokat túrtam és jó olcsón, főleg. Valami egyház kapott egy halom segélyt, amit potom pénzért eladogatott. Örvendek, h rátaláltam, mert meg sem volt hirdetve, egy ismerősőm szólt, hogy van ez, ezen a héten midnen este.
A férjem lehet, h gutaütést kap ha megkátja, hogy mennyi midnent vettem...

Na, most gyorsan elpakolok, mert közben megérkezett az ember, telefonált, hogy itt van a reptéren :))

Szép estét, holnap még jelentkezem - gondolom...

Kép
k.ir
 
 


rejo, én is pont így vagyok!!!hogy vagytok?

norka, az új honlapon nincsen orvosajánló?
kéne szegeden jó nődoki egy ismerősömnek.

megint fúrnak. :evil: gyerek keleget.

rami, örülök,hogy jobban vagytok.

kádról teszek fel képet később én is.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


lányok ma reggel jött aztán az igazi döbbenet!

egy hónapja nem mérlegeltem, mert nem akartam még jobban elkeseríteni magam, mondom ennyi édes és csoki mellett csoda ha tartanám a súlyom, ami mettel elindult lefelé... meg avanda első két hetében feljött egy vagy két kilo.

ma reggel kiváncsiságból mégis ráálltam a mérlegre. egy avandás hónap alatt 3 kilo lement! :lol: alig hittem el! nagyon örültem. és semmi szenvedés, és hogy még csoki is? Ez a csoki dolog nagyon zavar. valami mással kéne helyettesíteni.

mennyit fogynék, ha még csokit se ennék? :roll:

Kép

Kép
rejo
 
 


Hajrá! Most meg jó hurutosan köhög! Ebből ismét dokinéni lesz! :cry:
Tököm kivan! :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rejo, gratulálok!!!

Rami, sajnálom!Szegény Gergő meg Te!GYógyuljon meg minél hamarabb!
Vendég
 


Jesszus Csajok!

Az előbb keltem fel! :shock:

Igaz hétkor kipattant a szemem, mert reggelizni kellett ! (a hasam nem hagy :lol: ), de bújtam is vissza és húztam tovább a lóbőrt! :lol:
Csak tartanám meg ezt a jó szokásomat, mert régen voltak teljesen átalvós éjszakáim! Lehet most pihenem ki a fáradalmakat? :roll: Most jövök egyenesbe? :roll: Remélem...

Rejoka!
Gratula a fogyáshoz!
Könnyen meglehet, hogy egy kis hipo befigyel nálad! Próbálj meg nem csokit enni! Persze ha időnként nagyon azt kívánod, a világ nem dől össze, de esetleg narancs, alma, egy kis gyümölcs joghurt, kefir! Szóval szintém édes, szintén gyors felszívódású CH... és maximálisan egészséges! próbáld meg! :)

Kir!
Én is imádok túrkálni! Régebb nem értettem, hogy mi benne az élvezet, de aztán rájöttem. Olcsó pénzért, jóminőségű, alig használt cuccot találni! :lol: Tiszta vadászat! :lol: :lol:

Rambóka!
Örülök nagyon hogy javultok! :)
Na majd a második gyereked bújós lesz!
Igen, valahogy én is egy bújós szeretgetős gyereket képzelek el! :roll: No, de majd kiderül! :)

Panelünk kivülről nem kavicsos, de magyar szabvány! :lol: Konyha cső! De egyelőre még férünk! :lol: :lol:

Összekaparom magam. Muszáj napi tervet készítenem, amit legalább 10%ban :shock: be kellene tartani! Kép
Vendég
 


Rambóka!
:cry: Gyógypuszi kékszeműnek. Neked pedig kitartás!

Lafi!
Most nézem az avatarod. Ha Hunor baba megszületik, lecseréled a képet? :roll: :wink:
Vendég
 


Kavicskám, hát majd valahogy megoldom.....mert Jimmy-nyelv már védjegyemmé vált....de kitalálom, hogy lehet megoldani a dolgokat!!!
Vendég
 


Rambóka: :( Annyira rossz egy beteg gyereket látni. Gyógyulgassatok, reméljük nincs semmi komolyabb baj. Azért tényleg jobb, ha látja a doki is...

Lafi: Megértem és átérzem, hogy nekem most mennyire nehéz lehet. Amúgy is elég nehéz a terhesség vége, Te meg még kapod a plussz nyavajákat. Kitartás, nem sokára vége ;) Szellőztess, nekem sokat segít a hideg levegó, ha érzem, hogy kezdődik a fejfájos időszak. Persze csak óvatosan, nehogy megfázz! Ki tudsz menni sétálni, egyáltalán lehet ilyesmit tenned vagy be vagy zárva a lakásba és szigorú fekvés?

Kavics: Te írtad le a fürdőtöket, ugye? Mintha a sajátunkat láttam volna magam előtt... Az is olyan picike, hogy 2 ember csak úgy fér el benne, ha az egyik a kádban áll :-D Najó élével még csak csak, de pocakosan már tuti csak 1 személyes lesz. ;)

Rejo: Ugye milyen jó érzés észrevétlenül, megeröltelés nélkül fogyni? Gratulálok a minusz kilókhoz! :)
A migrénre visszatérve: Remélem én is olyan szerencsés leszek, mint Te. Lafinak akár a sok bogyó is besegíthet nem?

Dimet: Keresd meg azt a lakást, ahol fúrnak és mondd meg nekik, hogy ha nem haladnak gyorsabban, akkor napokon belül egy horrorisztikus szörny fog becsöngetni hozzájuk... :D
Mióta csinálják? CSak abbahagyják már lassan. Ez idegörlő lehet. Zsuzsi hogy bírja a körülményeket?

K.ir: Te is gyógyulj meg mihamarabb! Nehogy elkapja a gyerkőc... Sok-sok mézes-citromos tea...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Rambóka!
Sajnálom, hogy Gergőnél jelentkezett ez a köhögés. :(
Nem tudom, mennyire hatna a méz nála a gyógyszerek mellett ilyenkor.
Valami járvány van, mert párom is elkapott valamit a múlt héten, de már meggyógyult. A védőnőm is beteg. Ma jött volna hozzánk, hogy összeírjuk a szükséges dolgokat amik a Klinikán kellenek nekem a nagy napra. Ez most tolódik a jövő hétre.

Én még teljesen zárt vagyok, viszont van egy kis fehérje a vizeletemben. Jövő héten kedden kell mennem először NST-re, ott megint megnézzük, hogy van -e még bennem fehérje. Addig is (amíg meg nem szülök) mellőzöm a sót ételeimből.

Rejo!
Gratula a fogyáshoz!!! Ezek szerint a ti mérlegetek is olyan barátságos, mint a miénk! :D

Kép
lara26
 
 


Bettica, aranyos vagy, de kimenni nem mehetek, nem is tudok, le vagyok gyengülve, az ágyból is már csak úgy kelek fel ha húznak, a kádból sem tudok kilépni....a sok fekvés lazítja az izmokat, meg hát a migrén sem kedvez az energiámnak. A migrén persze megint elkezdődött mint minden nap egy hete már, mindig du. kezd neki, sztem akkor sokall be a gyógyiktól...

Lara, sómentes diétát tarts és akkor nem lesz gond.
Vendég
 


itt is fejfájás....

rami, voltatok dokinéninél? mit mondott? szegény gergő:(

kavics, csak pihizz sokat. mondjuk én a 20-30. hét között voltam energiabomba. aztán azért lassultam le, mert a hasam nem engedett. most meg lusta disznó vagyok. és kövér :cry: ...éppen öngyűlölőőőő vagyok. pffffff.
ja, rami. tegnap este bejött a fekve szopi jobb ciciből. mert abszolút nem kellett neki a jobb cicim. akkor odalra dobtam a ygereket és legalább vmennyit szopizott belőle. de siralmas. egyre kevesebb a tejem, fejőt meg vissza kell adnom,mert kőcsönbe volt. így is örülök,hogy eddig nálam lehetett.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?