Új privát üzeneted érkezett!

jü= jó :oops:
Lilla: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nagyon-nagyon sajnálom

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


de ne keseredj, gyorsan letelik ez a csúnya piri és jöhet újból a mindent bele :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


karira ott lesz a zebrás teszt a fa alatt
Ezt kivánom mindenkinek, akinek még nem volt :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Manó: köszi :)

Lilla: bassszuuusss nagyon sajnálom. Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág:
nálad mi a szitu?
Mikor fogsz újra tesztelni?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Akkor most kezdhetjük előről.
Remélem mindenkinek zebrás teszt lesz a fa alatt. Még nekem is lehet. Hisz még van egy hónap. Asszem most mindent beleadunk.

Kép
p__lilla
 
 


akkor a nyuszókád újraindúl? :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ja, most lltom váltottál vonalzót :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla:ne bánkodjál!!!!!!
mi ugy akartunk 3.babát ahogy irták a szaklapok hogy pé előtt ezerrel mindent bele pé-kor meg semmi.igy telt el 3 honap,a 4.honapban rástartoltunk és a 10.naptól a hő emelkedéséig minden nap hancur volt!!!!!!!ez jött be,de hogy fiu vagy lány azt nem tudom.........ugy emlékszem hogy a fiuknál nem hancuroztunk ilyn sűrűn pedig akkor is terveztük csak akkor nem néztem ilyen pé-s dolgokat.amikor eszünkbejutott!!!!remélem az az elmélet is igat hogy a lányok lassabbak de többen vannak!!!!! :lol:

Lilla!!!!ne szomorkodj mert a fa alá teheted a teszted :lol: .tudom sovány vigasz,de hidd el nem éri meg szomorkodni!!!!!!!!gondolj a huncut napokra milyen jo is az :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Kisvirág!!!!!!mikor tesztelsz????????

mano
manocska2008
 
 


Márti: nem tudom mikor fogok. Várok még pár napot.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nekünk mindegy, hogy fiú-e vagy lány. Főleg első babánál. A lényeg az egészség.

Kép
p__lilla
 
 


Manó: most olvasom te is kerded, hát még várok pár napot

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Én a másodikra is azt mondom hogy mindegy a neme :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Szerintem nálad beágyazódás volt. Drukkolok, hogy sikerüljön. :)

Kép
p__lilla
 
 


na sziasztok lányok, megyek mmert 1000 dolgom van, majd ma még valamikor jövök!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


hát nálunk is az egészség az első!!!!!!!!!de ha egy egészséges kislány :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Ujra itt a nyuszika!!!!majdnem elalszok itt a gép előtt de feküdni meg unalm as és ezer dolgom is lenne :oops:

mano
manocska2008
 
 


köszi neked is a drukkot :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Sztem holnap reggel csinálj egy tesztet, mert ha beágyazódás volt, akkor már van elég hormon a szervezetedben.

Pintyus!
Mi a brendonba készültünk, meg egy fotósboltba, ikea, valamelyik pláza. Nag ybevásárló körút lett volna, de majd megyünk a jövő héten. Még ebben a hónapban kell, mert hát kell számla és ezért is vásárolunk valamit.

Lilla!
nagyon sajnálom, hogy megjött, de neked is összejön majd ebben a hónapban.

Kép
Kép
nati80
 
 


Most megyek dolgozok egy kicsit, meg tanulok is.
Azért jövök ám!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: annyit írsz arról, hogy fotókat készítetek. Megkérdezhetem mit is jelent ez?
Ja és a múltkor ígértem, hogy megkérdek egy csajt a gyedről. Na szóval Ő nem kap gyedet, csak gyest, mert előtte nem volt semmi bejelentett ideje. Szóval, ha a párod be tud jelenteni az nagyon jó lenne, mert akkor kapnál gyedet!
Még várok a teszttel. Kicsit félek, hogy nega lesz és akkor kutathatjuk, hogy mi a bajom. Inkább homokba dugom a fejem :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nekem is leesett a beágyazódás környékén,talán a 9.napon!!!!hány napot késik???????a hő jot jelent fel a fejjel!!!!!

Natasa már én is mennék vásárolgatni,az olyan jóóóóóó!!!!meg már a lakást is disziteném de még korai majd télapo előtt,bár már be vagyok sózva :lol: :lol: :lol: :lol: .örülök hogy minden jora fordult baba ügyben szurkolok hohy mostmár minél hamarabb beköltözzön a pocakodba a picur!!!!mindig akartam irni de mindig kiment a fejemből.......

mano
manocska2008
 
 


Szia Lilla!

Nagyon sajnálom átérzem, mit érzel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De a következő hónap a miénk lesz :lol: :lol: :lol: :lol:
Karira a fa alatt lesz a + teszt :wink:
Szóval nem feladni ám!!!!!!!

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Elöször is üdvözlöm az újakat... 8) 8)

Jeny, igen csak pár nap a különbség. Majd kivárlak és egyszerre tesztelünk :lol: :lol: :lol: :lol:
persze elötte hancurka ezerrel :wink: :oops: :oops: :oops:

Én is szorítok neked!!!!

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!
nahát képtelenség visszaolvasni benneteket!

Végre elmúlt, úgyhogy remélem neki tudunk kezdeni tesókának, és abban is bízom, hogy Annám is hagy majd minket érvényesülni este... Olyan jó szenzorai vannak, mindig akkor kell ébrednie!! :evil:

Lilla:
látom megjött... :cry: de... legalább nem vacakolt sokáig, így aztán minél hamarabb elkezdhetitek a babásodást! :)

pintyus:
Üdv itt , jó, hogy egyre többen vagyunk! :) Én 27 éves vagyok, és Dunaharaszin lakom. Ja és a mi esküvőnk 2002-ben volt :) Jó rég....
Szerintem terhesség előtt nem fontos külön folsavat szedni, az Elevitben és más terhes vitaminokban van valamennyi. Aztán, ha beköltözik a pocakba a baba, akkor az orvos úgyis elmondja, felíja, hogy mit kell szedni. Én mindkét terhességemnél csak folsavat és Magne B6-ot szedtem . Igaz, a Magne elég drága, mert napi 6 szemet kellett szednem, így hamar elfogyott.
Az elevittől nekem székrekedésem volt,próbáltam :)

Kisvirág:
Te is el voltál tiltva a szextől ? Miért? Na ha összeadom, akkor nálunk 11 és fél hónap volt szexmentesen...ki lehet bírni.. a cél érdekében.. :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Manó: ha a vasárnapot veszem, hogy akkor kellett volna megjönnie, akkor ez a 4. nap. Igazán nem értem a hőmet, mert péntek-szombat volt 36,6 itt esett le, vasárnap-hétfőn felment 36,8-ra és kedd-szerda meg 37-re.
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Mágnes, én is el voltam tiltva a szextől, veszélyeztetett terhes voltam. Miután elvetéltém, aztán már csak gumival. Aztán jött a műtét, és megint semmi. Most újra lehet és már élesben :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
odri
 
 


Mágnes: drukk a tesóprojekthez. :lol:
Én a 6. héten fenyegető vetéléssel kh-ba kerültem. Azt mondta a dokim, hogy no sex minimum az első harmadba. Utána szépen kezdett rövidülni a méhnyakam és akkor meg azért, a végén meg elég korán kezdtem kinyílni akkor meg azé. Szülés után ugye min. 6 hét ami nálunk több volt. Jajj és emlékszem az első alkalomra. Annyira izgultam, mint egy tini :lol: :lol:

Odri neked is mennek a drukkok ám!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Szerintem baba lapul a pocidban.

Odri
Látod nekem is hasonló tüneteim voltak, mint neked. De ez most tényleg a mi hónapunk lesz, és karácsonykor örülünk a + tesztnek. Mindent bele. De teszt csak 1 héttel az elmaradt piri után. Ha jól számolom, nekem az pont karácsony.

Kép
p__lilla
 
 


Mágnes és Odri: most nézem a vonalzótokat, lassan akár holnap már indulhat nálatok a projekt :D Tök jó. :) Karira ott lesz az a + teszt :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lilla: nagyon reménykedem én is.
Fú az tök szupi lenne, ha szenteste reggelén csinálnál egy + tesztet. Ez lenne az igazi karácsony. Nagyon-nagyon szorítok!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Az biztos, hogy az lenne az igazi karácsony. De ha meg jön a piri, akkor meg nem.

Kép
p__lilla
 
 


Kisvirág:
Ne is mondd, én azt mondtam a 6 hét után, hogy most újra elvesztem a szüzességem :) Aztán nekünk is több volt, mint 6 hét, mert nagyon csúnyán repedtem, így sok volt a toldozás foldozás. :)
Én a 8. héten kerültem be a kórházba, 3 hétig voltam bent, véreztem erősen. Az volt a szörnyű, hogy napra pontosan akkor kerültem be, és annyi idősen ugyanolyan tünetekkel, mint egy évvel azelőtt, amikor elvetéltem.
Végig tudtad hordani a terhességed?

Odri:
Akkor nekünk lassan bele kéne húzni, lehet, hogy egyszerre tesztelhetünk? :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lilla: nem fog megjönni karira! Annyian szorítunk nektek!

Mágnes: igen én is úgy éreztem az elsőnél, hogy újra nagylány lettem :lol: Olyan furi volt az egész. :D
Fú akkor neked se volt könnyű a 9 hónap. Én végig feküdtem, illetve a vége felé már nem voltam hajlandó. De egész sokáig húztuk. A 37. héten szültem :) Csak 16 nappal jött előbb a picúr. Te időre szültél?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


hát Kisvirág nem vagyok egy profi hőelemző de ez nekem jonak tűnik!!!!!ha meg akart volna jönni akkor nem ment volna vissza a hő mert a hőtermelő hormon kezdi olyanlor már elveszteni az erejét.......remélem igaza lesz a férjemnek is :lol: .

csajok nyugalom jönnek a babák sorba karácsonykor :lol: .az ajánlatom:hancur ezerrel!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: .

hát nagyon gyeneg vagyok és el tudnék aludni állva...........lehet ledőlök mert aztán indul a délutáni műszak!!!!!!!!!

Kisvirág teszteljél lécccccccciiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Kisvirág:
Hát ahhoz képest, hogy folyamatos koraszüléstől féltem, éppen a betöltött 40. héten szültem. Maradt volna a csajszi még, de a dokimmal megbeszéltük, hogy nyugodtabbak lennénk, ha kint lenne már,tekintve a macerás fogantatást,na meg nem utolsó sorban a 36. héten szívritmus zavart találtak nála, így folyamatosan figyeltek, hogy megindítsák a szülést, ha romlik a szívhang.Ráadásul a 30. héttől diabéteszes lettem, inzulinoznom kellett magam és hetente befeküdni, minden héten napi 5 vérvétel. A terhesség végén már sírtam, mert annyira nem volt ép vénám, hogy fájt minden egyes vérvétel. Mondtam is a dokinak, hogy nem vagyok hajlandó tovább szúratni magam. Szóval én örültem, hogy nem kellett túlhordanom :) De mindez megérte, mert gyönyörű szülésem volt :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na az első huncutkodásról szülés után háááát.nekem nem volt jo!!!!!ez az igazság :oops: .és utána se és igy tovább.......aztán elmentünk a dokihoz mert ugy szurt nekem mindig!!!azt mondta hogy mivel nagy volt a Beni(4kg) igy volt belső varrat is és hát be kell járódnia....na aztán addig gyakoroltunk amég bejáródott :oops: .a Mátéval valamivel könnyebb szülésem volt ő 3.70kg val született csak és nem is volt gond mikor össze kelett bujni :lol: .

aki most szül először az ne agyaljon semmi ilyesmin csak élvezze hogy kismami!!!!!!a szülés meg csak pár ora azért kár 9 honapot végig izgulni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Mágnes: fú nem irigylem a 9 hónapod. Az enyém ehhez képest sétagalopp volt. :)

Manó: nekem is fájt az elején, de bejáródott :D :D :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


mágnes:elmult a cukor baj?????hát tényleg nem volt egyszerű!!!!!!!!!!!
én a Benit 6 nappal tulhordtam és a Mátét pedig 6 nappal hamarabb szültem :lol: :lol: :lol: :lol: .

mano
manocska2008
 
 


Kisvirág
Mi fotográfusok vagyunk, meg grafikai munkákat csinál még párom, nyomdai dolgokat stb. Főleg reklám és tárgyfotó. És most karácsonyi őrület van a cégeknél. Mindenki tegnapra akar plakátot. Ezért is nem mentünk pestre. Pedig annyira szerettem volna venni kfadíszeket.

Nemrég fogalmazódott meg bennünk, hogy tudnék itthon is dolgozni baba mellett, ha nagyon akarok. Mi itthon dolgozunk és a grafikai dolgokat én is tudnám csinálni akár, csak meg kellene tanulnom. Pár hónap az egész. Legalább hasznos lehetnék itthon is, ha majd lesz időm.

Most még mindig a szakdoga vázlatával görcsölök. VÁZLAT!!! Sztem ez a legnehezebb. Ha már összeáll, gyorsan össze tudom állítani. Remélem.
Most derült ki nemrég, hogy nekem a spéci szakirányom miatt még egy szakdogát kell írnom, bár az csak 20-30 oldalas. Mondhatom örülök nagyon.

Valszeg idén megvan a házunkon a tetőcsere!!!!! Kezdhetjük a lakás kiépítését!!! HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Annyira boldog tudok lenni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kisvirág miért nem vágtak miért repedtél??????
manocska2008
 
 


Kisvirág!
Ugye tesztelsz reggel??? Legyen egy jó csütörtök reggelünk!!!! Tuti +!

Ti is így gondoljátok Lányok???

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: akkor most tényleg írtó sok melótok lehet. Fú két szakdoga nem semmi. A sok meló mellett még ez is, gondolom nem hiányzott.

Manó: engem vágtak. Mágnes repedt, szegény.

Holnap tuti nem fogok tesztelni. Tegnap du. is csináltam egyet (apa nem is tudja), de az is nega lett. És hát harmadszorra szeretném, hogy + legyen, úgyhogy még várok vele :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Reggeli vizeletből csináld. :!:

Kép
p__lilla
 
 


Majd abból fogom :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Volna egy újabb kérdésem. Gyeddel kapcsolatban. Most mondta a tesóm, hogy egy koléganője még decemberben szül és neki nem az utolsó 180 nap átlagát nézik, hanem a 2006-os év átlagát. Kérdés: Ha én be leszek jelentve 2008-ban 180 napra akkor jogosult leszek a gyedre, de mivel nem volt munkaviszonyom 2007-ben akkor nem kapok gyedet? Mert egy kicsit zavaros ez nekem. Lehet megint felhívom a TB-t.

Kép
Kép
nati80
 
 


Gyednél az előző év átlagát nézik. Tehát ha 2007-ben szül a 2006-ot nézik. De szerintem ha neked nem volt munkaviszonyod 2007-ben és 2008-ban szülsz, akkor azt fogják nézni.

Kép
p__lilla
 
 


Én úgy tudom hogy közvetlen a szülés előtti 1 évet nézik, de ez lehet tört év is. De a Tb tuti megmondja.
Meg van egy mail címem ahol lehet ilyennel kapcsolatban kérdezni: szak.barbar@freemail.hu

Fú csajok írtó szarul vagyok. Szédülök, meg remegek, hányingerem is van. Nem tudom mi van. (persze babás vagyok talán). A fiam meg most kelt fel. :( Pedig úgy ledölnék.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Bár én 2006-ba szültem és a 2005-évet vették alapul. Lehet Lillának van igaza, sőt tuti.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Manocska:
Vágtak, de ettől függetlenül repedtem is rendesen befelé (hüvelyfal) azért, mert Anna az első tolófájástól számítva negyed óra latt megszületett. Szóval nagyon igyekeztünk, de ennek meg van az ára. :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?