Új privát üzeneted érkezett!

Boni!

Dórinál három tüszőm volt, de akkor több gyogyit is kaptam, meg szuri is volt :) Most csak Closti van, ezért reménykedem benne, hogy lesz két szép tüszőcském :) Három csak a legmerészebb álmaimban jön elő :)

Nellike, Nemone!

Ilyen tömeg van a BMC-ben? Azta...

Kókusz!

Te hogy vagy? Régen írtál :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Na, én virítok a lap tetejin... :twisted: Jó kezdet :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ma véget ér a táppénz brühühüh

mehetek vissza a csúnya dogozóba :oops: 8) :shock: hu de nem fűlik hozzá a fogam :lol:

teccik a hőm még sose volt ilyen szép magas ezekben a napokban... :wink: igaz szedek progit, de azt szedtem szeptemberben is, oszt nudli volt a hőm

puuszantás mindenkinek

Kép
Vendég
 

 
 

Mami!

Szép hő! :) Jól bebabásodsz, és mehetsz vissza táppénzre :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok,

Évi: igen, megkaptam a repesztőt. most kicsit aggódom is mert, 9. nap volt 3*12tüszőm, 11. nap meg 1*17,3 és akkor kaptam a repi szurit.

a repi szuri mikor hat? rögtön, v kicsit később és akkor még tud nőni picit a tüsző? a 17,3 tüsző elég a repesztéshez? a nyálkah. meg 7,8 volt 11 cn.
és ami még tök fura, h kaptam utrogesztan, amit 5. naptól kell szednem 10 napig (a 24. cn-ig).
ha abbahagyom az utrot nem fog megjönni v csak akkor ha nincs baba? nem kellene tovább szedni az utrot? ti hogy szoktátok?

légyszi segítsetek! köszönöm!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb!

A szuri beadása után kb. 36 óra múlva repednek meg a tüszők. Addig még simán tud nőni! Ahogy olvastam többektől az inszem utáni 14. napon csináltatnak a dokik tesztet, és ha negatív, akkor abba lehet hagyni az utrót, ha pozitív, akkor a 12. hétig használni kell. Szerintem ne hagyd abba a 24. napon, de hát nem én vagyok a doki :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


czinkeb ha gondolod irj "szirom"nak privit,vagy irj a homerosok babasai topikba.neki igy adta a doki az utrot(mellesleg abban a honapban babas lett)

Kép
monyo83
 
 


Évi, Monyo: köszi szépen!
én is azért csodálkozom, mert ha nem jött meg (pcos-nak köszönhetően nincs menszim) duphastont szedtem 10 napig, a 3. nap meg is jött. most meg kaptam az utrogestant megint 10 nap kell szednem.
egyéként a sógornőm is szedte terhessége elején a duphastont.
ez különös!! :shock:
és mekkora tüszőket szoktak megrepeszteni? mi a tapasztalatotok? feltétlen el kell érniük a 20 mm-t?

bocsi, h olyan értetlenke vagyok!köszi!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszönöm a válaszokat, egy kicsit megnyugtattatok.

Én most vagyok a második clostys ciklusomban, kíváncsi leszek, hogy mikor lesz pé, mert a pcos nekem is megkavarja a dolgokat.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Legyekmami!+++++++

Évi++++++++++

Vicki++++++++++++

És most jön az Én hírem!

Ma délben megvolt az első és remélem egyben utolsó inszeminációm!

azért tartottam eddig titokban, mert Párom munkája miatt kérdéses volt, egyáltalán itthon lesz e, de szerencsére Minden összejött! Most már csak a pozitív hozzáálásom kell! :lol:

Viszont én nem kaptam semmilyen progipótlást, mert az orvosom szerint nincs rá szükségem!remp! Ő tudja!
Vendég
 


Sziasztok!

Rég voltam, de szoktalak olvasni benneteket.

Vikinek nagyon nagy gratula!!! Azért jó, hogy van olyan köztünk, akinek a 4. sikerült, mert ez erőt ad mindenkinek a folytatáshoz. Tehát nem elkeseredni az első kudarcok után!

Rólam: élemedett korom ellenére ebben a hónapban 3 tüszőm is lett. Remélem lesz egy befutó közülük. Egyébként ma megvolt az inszem is és várjuk a csodát...

Mindenkinek nagyon drukkolok a háttérből!

Réka
réka66
 
 


Bonikó!

Mi nem találkoztunk ma a Kaáliban? KP. az orvosod? Nekem Sz. és jó sokat vártunk rá ketten is ( én voltam az idősebb).

Réka
réka66
 
 


De igen! :lol:
Vendég
 


Réka A szerencsenap tudod! :lol:
Vendég
 


OK, úgy legyen! És különben is, kaptunk két csíkos tesztet, két hét múlva csak ki kell bontani és....

Réka
réka66
 
 


látod az csak egy mozdulat.... :lol:

küldtem privit :wink:
Vendég
 


Boni, Réka!!!!!!!!!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én a kis szerencsetesztre rápiptem iszem után két nappal, hogy megnézem a tüszőrepit jól adtuk e be :lol: :wink: . Kénytelen vagyok mással +at tesztelni jövő hétfőn. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat! Szorítsatok, mert jövő héten szeretnék menni dokihoz. A vonalzómat addig nem is állítom át.


Boni, Réka!!

Sok drukk Nektek!

Anyoooka!
Sztem is korán volt a teszt!

Mami!
Szép a görbéd! Mikor tesztelsz?

Évi!
Mikor mész tüszőt lesni?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Anyoka: Mi újság? Hogy érzed magad?

Kokusz felől is már régen hallottunk! Remélem, azért nem jelentkezel, mert sikerült, és az öröm elmámorított. :)

Legyekmami, Nemone: Mennek a drukkok, mostanában ágyazódnak a pici pöttyök. :)

Réka, Nellike, Évi: Nektek tüszőnövesztőt küldök, de csak mértékkel, nehogy túl sokan legyenek. :wink:

Nekem a tegnapi UH-n is 2 tüsző volt, este beadtuk a repiszurit, holnap inszem! Hurrá-hurrá! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Sziasztok!

Denika, drukkolok holnapra!

Boni, Réka, tuti szerencsés lesz a tegnapi nap!!!! Egyszerrre két zebránk lesz két hét múlva! :lol:

Mami, szép a hőd!!! Csak így tovább! :wink:

Évi, hogy bírod a Clostit? Mennyit szedsz?

Desviki, hogy érzed magad? Koraterhes tünetek? Jövő héten már talán szívhang is lesz! :wink:

Én még mindig Dorka beszoktatásával küzdök. Múlt hét nagyon jó volt, simán ottmaradt, a héten viszont már itthon sírás van, alig tudom othagyni :cry: :cry: :cry: Így nem nagyon van időm/energiám magammal foglalkozni.
Mensi még sehol, cicijeim érzékenyek, de gondolom ez a progipótlástól van. Néha van mindjárt-megjön-érzésem is. Holnap vagy holnapután reggel lepisilem azt a tesztet amit a Kaáliban kaptam, ha addig a piri meg nem látogat.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok

Itt vagyok csak tegnap élni nem volt időm :)

Én már szúrkálom magam a Merionallal már csak két szuri van és pénteken mennék uh-ra, igaz csak a 9. nap lesz de nem akarom hétfőig húzni mert akkor már késő lesz szerintem. Az előzőnél is 11. napon már repesztettünk.

Drukk mindenkinek :)
kokusz
 
 


Szisztok!
Rég voltam már, de azóta sok minden történt. Mint meséltem szerdán elkeztem vérezni, de csütörtök reggel pozitív volt a tesztem, de az UH -n nem látott a doki semmit. Kicsit el is voltunk keseredve, hogy nem sikerült. De tegnap hülyeskedtem este, és csináltam egy tesztet, ami szintén pozitív lett!!!!!!!!! Az előbb hivtam a dokit, és csütörtök reggel kell mennem megint UH-ra, mert lehet, hogy nem vették észre, mert korai volt még.
Szóval most igazán elkelne a nagy drukk.
Matyika
matyika79
 
 


Matyika, extrahipergigamegadrukkok mennek Feléd!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Boni!

Azta, micsoda hírek :) Te aztán tudsz titkot tartani :) Nagy drukkok! :) Nekem is ugyanaz az orvosom, mint neked, és én se kaptam a Dórinál semmilyen progipótlást :) Mégis milyen fain kis csaj lett :)

Réka!

3 tüsző, ejha! Neked is nagyon drukkolok!!!

Viki!

Pénteken fél 9-re megyek tüszőkukkancsra :) Hú, de szeretném, ha minden klassz lenne odabenn!
De várom már, hogy gyere a dokis hírekkel, de tuti minden rendben a manóval :)

Denika!

Drukkhegyek holnapra!

Anyo!

Köszi, most nincs bajom a Clostitól, jóban vagyunk, bár most csak napi egy szem az adagom. Holnap veszem be az utolsót.
Nagyon átérzem a beszoktatás nehézségeit... Szegény Dorka, remélem gyorsan megszereti az ovit, mert így nagyon-nagyon nehéz lehet mindkettőtöknek :(

Kokusz!

Drukk péntekre! Én is aznap megyek, és én is a 9. napon leszek :wink:

Matyika!

Továbbra is drukkolok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Réka, Boniko!

Sok drukk Nektek!!!

Évi!

Igen, sajnos a BMC-ben ilyen sokan vannak, bár a hétfő és a péntek a vérvételesek miatt különösen zsúfolt szokott lenni...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

MAtyika nagyon drukkolok!




MAgamról

Már reggel barnázgattam, világosbarna, sötétbarna... és szétrobban a fejem! carul avgyolk de nagyon! :cry:

LÁnyok nektek volt ilyen, teljesen kétségbe vagyok esve!
Vendég
 


Boni!

Talán picit sérült a méhszáj az inszemkor, attól van egy kis barna. A fejem meg ma nekem is fáj, és nem is kicsit :evil:
Jobbulást! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi remélem, mert az dpon korai a barnázgatás.cudarul avgyok!

Az első inszemet is dokibánk csinálta? és neked se volt progid? köszönöm, ez pozitív! te nem vérzegettél utána? :oops:
Vendég
 


Boni!

Ne aggódj, az első után és is véreztem egy picit két napon keresztül. A másodiknál semmi nem volt, de most a harmadiknál is tegnap pici vérzésem volt. Nincs semmi baj, ez csak a méhszáj sérülésétől van, főleg így középidőben vérbővebb és nyilván emiatt vérzékenyebb.

Matyika drukkolok!!!

Réka
réka66
 
 


Boni, ne félj a barnázás miatt, előfordul!!!

Nekem is iszonyú migrénem van, már harmadik napja, hol elmúlik, hol újra kezdi... :evil:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Köszi lányok, akkor megnyugodtam, mgyek lepihenek! :lol:
Vendég
 


Anyooka!

remélem zebrásat fogsz tesztelni!holnap? :lol:

Boniko,Réka!

gratula az inszemeseknek!babatapik mennek++++++++eccere foktok tesztelni,ez tök izgi :wink: :wink:

Matyika!

drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 8)

Denika!
hajrá ,szorítok holnapra nektek!mindent bele 8)

én egyelőre spontánozok most :oops: :P :shock: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni!

Nekem az első és az utó inszemenél is volt barnzás, sőt kicsit véres cucc is. Ne aggódj!

Évi!
Megy a drukk péntekre!

Matyika!
Megy a mega-giga-hiper drukk!!!!!!!!!!!

Anyoooka!
Köszönöm kérdésed, jól vagyok. Nem émelygek, csak sokat böfizek (bocsi :oops: ). Az arcom egész nap ég, és a melleim is be vannak durranva. A hasam nem fáj.
20150601134430
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Ma megint treningen leszek 17 ig

:twisted: (lehet attól fájt a fejem? :lol: )

Mindenkinek ölelést küldök...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

akinek csak kell

puszi
Vendég
 


Sziasztok,

hát nálam nem lakik zebra :cry: Pisiltem ma egy atom negatívat. Abbahagytam a progit is, várom Piri nénjét... Januárban újra nekifutunk.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyoooka sajnálom .... :( fene egye meg! Januárig még spontán is sikerülhet ...
kokusz
 
 


Anyoooka! :cry:

Mami!

Hogy vagy? Érzel valamit? Nekem tegnap picit szúrkált a hasam, de ma már semmi. Nehezen telik ez a hét nagyon... Te mikor fogsz tesztelni?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Anyokaaa :(

Hajrá január!!

Nemone, nekem is tegnap este irdatlanul fájt, szúrt a méhemtől a petefészkemig mint az állat midnenhol, reméljük jót jelent :lol:

De sajnos és hőmérős vagyok, az meg nem akar nagyon mocorogni na majd meglássuk :lol:

teszt? Vasárnap azt hiszem
Vendég
 


Mami!

A vasárnap nem korai kicsit? Én megpróbálom megvárni a csütörtököt, vagy legalább a szerdát... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én addig biztosan nem tudok várni, mert duphastn ide vagy oda az én mensim ha jönni akar akkor jön keményen és 12 napot bír maximum Pé után....vasárnap már 12. nap mutatnia köll valamit, ha izgalom van odabent :wink: :lol:
Vendég
 


Értem, akkor millió drukk vasárnapra!!! Én azért várom meg legalább a szerdát, mert nekem a pé után 14 nappal szokott megjönni, és ha van bent valami, akkor aznap már jelezhet... :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Na ma reggel csináltam ismét tesztet, és nagyon POZITÍV lett, most már 1 héten belül 3-szor. Már nagyon izgulok, hogy holnap reggel mit mondanak az UH-nál. Úgy félek, hogy nem e méhen kívüli. Annak milyen jelei lennének, mert én semmit nem érzek a hányingeren kívül?
Mami!
Kitartás, ne akarj annyira tesztelni, mert nem jó, hogy állandóan arra gondolsz.
Nemone!
Nagyon szorítok!!! Vigyázz magadra, és pihenj sokat.
Anyooka!
Sajnálom. Tudom közhely, de kitartás. Biztos, hogy pihentél sokat, és szedtél vitamint, folsavat?
Köszönöm mindenkinek a drukkokat, majd reggel kiderül minden. Addig is szép napot mindenkinek.
Matyika
matyika79
 
 


Matyika!

Szorítok érted(tek) nagyon! Jelentkezz mihamarabb holnap, nagyon izgulunk miattad :!:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Boni!

Igen, azt is K.P. csinálta. Tud az ürge :wink: Hasonló végeredményt kívánok neked is :) Emlékeim szerint nem véreztem utána, de erre azért nem esküdnék meg...

Anyo!


Sajnálom nagyon a tesztet :cry: :cry: :cry: Hát mi lesz így a Nagy Közös Tervünkkel? Bár Kokusznak igaza van, januárig még a spontán csoda is beüthet! Úgy legyen!
Hogy van a fejed? Jobb már?

Viki!

Tök jó, hogy jól vagy! Hú, emlékszem a cicim nekem is úgy fájt, hogy még a lépcsőn is csak lassan tudtam lemenni, mert annyi rázkódástól is le akartak szakadni. Ha meg nagyot huppant a kátyúban a busz, hát csillagokat láttam. :twisted: Viszont cserébe két számmal nagyobb lett :twisted:

Boni!

És a te fejed jobban van? (Nagyon együtt tudok érezni a fejfájósokkal, nekem is iszonyú migrénes rohamaim szoktak lenni :( )

Mami!

Drukk, hogy a vasárnap úgy alakuljon, ahogy szeretnéd :)

Nemone!

Neked is drukk a teszthez :) A szurkálás az jóóóóóóóó jel:)

Matyika!

Nagyon sokat fogok gondolni rád holnap, hogy jó híreket kapj! Egyébként szerintem a vitaminokon meg a folsavon nem múlik a siker, sajnos :( Persze a baba egészségéhez fontos, de a megtapadásban nem segít :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk. Sajnos nagyon rég voltam itt, ne haragudjatok, otthon vagyok táppénzen és nincs otthon net. Veszélyeztetett terhes lettem. Két hete találtak egy hematómát ami szép lassan ki is ürült. TEgnap voltunk uh-on, mind a három babóca él, 22-22 és 23 mm-esek.

Nagyon drukkolok mindenkinek!!!!

Puszi!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Anyooka!

:( :( :(
mi is januárban kezdjük újra :wink:

Matyika!
gratulálok a poz.teszthez :P :P :P én már írtam neked a méhenkívüliről,nem olvastad el? :roll: vérzel még?mert ha nem,az jó :lol:

Drukk mindenkinek :D
Vendég
 


Sziasztok!

Barnázás mgszünt koppkopp, fejfájás megszünt koppkopp, csa

csak pozitív energiák vannak

:lol:

Évi én is remélem

Szilva :lol: :
Vendég
 


Sziasztok!
Vicuska!
Olvastam, és már szombaton abba is maradt (szerda késő estétől szombatig véreztem). Azóta csináltam kétszer a tesztet, és mindegyik rögtön pozitív lett. (ma reggel is).
Egyébként az azisztens is azt mondta tegnap reggel, hogy lehet, hogy korai volt még az Uh, és nem vette észre a doki, mert ugyebár véreztem is.
Szóval már alig várom a reggel, mert ugyebár nagyon izgulok(unk).
Csak este tudok majd jönni, mert a pécsi UH után BP-re kell mennem tárgyalásra, és onnan nem tudom mikor érünk haza.
Sziasztok. Matyika
matyika79
 
 


Hello Lányok!
Gondoltam, bekukkantok :D

Látom, sokan folytatjuk majd januárban...Megjegyzem, újult erővel, kipihenten, feltöltődve!!!!! :lol:

Matyika: nagyon kíváncsi vagyok Rád!!!

Tesztelőknek drukk!!!

Inszem előtt állóknak szintén!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?