Új privát üzeneted érkezett!

Parapet!
Jaaaaaaaaaaaajj, de jó!!!!!!!!!!! Tervezett baba vagy meglepi baba? :wink:

Mi a héten voltunk a terheléses cukron+ AFP-n, és minden reményem szerint egy bő hét múlva.....esetleg......ha nem lesz a babókánk szégyenlős....megtudjuk, hogy pöcsös vagy punis :lol:
Nála nem "gyúrtunk" :lol: se fiúra se lányra, mindegy teljesen, de annyira szeretném tudni, hogy ki az "albérlőm" :lol:

Azért ha van egy kis időd, tehetnél fel a leányzókról 1-2 képet! :wink:

Kép
Kép
meli30
 
 


Kép

Kép
Kép
meli30
 
 


Meli
Drukkolok, hogy te már itt szülhess! :)
Sebi várja a tesót, bár nemtom mennyit fog fel belőle... :roll: De a legjobban az izgatja, hogy akkor végre megint tudok majd vele a földön vonatozni! :D

Parapet
Grat a picihez! :)
Biztató amit írsz, ha Pálffy dr. jön, remélem Sárvári dr. is! :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

 
 

Cas

Igazából én sem tudom, hogy Réka miként éli meg a terhességemet :roll: Decemberben lesz 2 éves, szavakat mondogat, de nem annyira sokat, érteni viszont szinte mindet...
Meséltünk már neki, hogy a pocimban lakik egy kisbaba, Tök ari, mert sokszor odabújik hozzám, simogatja és puszikat ad a pocakomra :lol:
De baromira anyás, mondhatni a seggemből alig tudom kiszedni sokszor, egész nap velem van, apa este esik haza. a nagyszülők meg a többi rokon 120 km-re vidéken. szóval nem könnyű.
Ráadásul egy állatira akaratos, erős egyéniség, állandóan mozog, és hát zsiványságból is kitesz legalább két fiút :lol: :wink: :shock:

Kicsit reménykedek, hogy a második babó egy kicsit "visszafogottabb" lesz :wink:

De jó, nálatok már nemsokár megszületik a tesó... tényleg, tudjátok-e, hogy kisfiú vagy leányzó?

Kép
Kép
meli30
 
 


Ja, majd' elfelejtettem... Sebiről esteleg egy képet feltennél?

Kép
Kép
meli30
 
 


Szia Saci! :wink:

Meli
Szinte egy időpontra vagyunk kiírva, és én is úgyszintén a másodikkal. :lol: Melyik dokihoz jársz?

Nagyon szeretném, hogy a ctg-kre is tudjak ide a közelünk levő Margitba járni!!!
nikcsi
 
 


Meli
Casnak lánya lesz, nekünk pedig a fiúnk. :lol:
nikcsi
 
 


Szia Nikcsi!

Hááááááááát, ha egyezik az időpont, jó lenne egyszerre szülni... :lol:
Egyébként ti már hogy hogy tudjátok a pocaklakó nemét :?:

Ja, Lévárdi a dokim, Rékát is vele szültem... az életemet tenném a kezébe... annyira megbízom benne :oops:

Kép
Kép
meli30
 
 


Sziasztok!

Jajj, de irigyellek titeket az új pocaklakók miatt!!! :roll: :)
Én is úgy szeretnék már egy kistesót... :)
Egyébként beleolvasgattam az eddig írtakba, és van infóm nekem is.
A Margitban valóban lesz majd szülés, de csak magánszülészet, ami fizetős. Kb 300.000 lesz egy szülés majd. Ez eléggé leszűkíti a kört, nem sokan tudják majd megfizetni. És csak a problémamentes szülés lehet ott, így én nem (terhességi cukorbetegség) :( . Egyébként az én dokim pont ezért is nem fog visszajönni. Jobban érdeklik a problémák, szakmailag nagyobb kihívás neki, és hát nem minden a pénz! Ezek az ő szavai!!! :)
Én mindenképpen maradnék az orvosomnál, akkor is, ha problémamentes lennék. És nem csak a fizetés miatt. 100%-ig megbízom benne, és nem váltanék. :) De azért sajnálom, hogy nem a régi "rend" áll vissza, és nem itt szülhetem majd a következőt.

Nektek jó pocakosodást, és jó egészséget!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Meli
Nem egyezik az időpont, csak nagyjából, nekem április 17-19.
Neme: a 18. heti UH-n megmutatta az ágyúit, ami engem nagyon meg is lepett és még most is a hatása alatt vagyok, mivel a lányom csak később mutatta meg magát. Most is úgy mentem UH-ra, hogy csak annyit fogok tudni egészséges, minden ok.... ezért nagyon meglepett, hogy már tudjuk fiúnk lesz.

Szilpa
Én is maradok Ritánál! De azért azt nagyon bánni fogom, hogy a heti CTG-re nem járhatok ide a közeli Margitba, hanem majd a MÁV-ba mehetek.... :oops:
nikcsi
 
 


Szilpa!

Asssssssssszem, itt kapok helyben infarktust.............. honnan ez a 300ezres infó :?: :?: :?:
gyerek és gyes mellett marhára nem tudjuk kinyögni ezt az összeget... még a felét sem :cry: :roll: :cry:
Pedig imádom az orvosomat :( :cry:

Nikcsi!
Te a Magenheim Ritához jársz?

Kép
Kép
meli30
 
 


Na azért nekem is vannak friss infóim a szülészet esetleges újraindulásáról, és kicsit szívderítőbbek, mint Szilpáé!
HA újraindul a szülészet (de sok ilyen hír volt már, úgyhogy azért még mérget ne vegyetek rá), szóval HA újraindul, akkor jelenleg olyan formában, hogy "vegyes" támogatásból működne.
Értsd ez alatt, hogy magát a szülést (kb. 90 eFt) vagy császárt (kb. 180 eFt) fizetné az OEP mindenestől. Ezen kívül viszont MINDENT a kismamának kell térítenie, magyarán mint egy szállodai számlát fizetni a végén. (Víz, villany, koszt, mosatás, extrák, stb.)
De erre mondta a dokim, ha a Gellért Szálló áraival számolunk/éj, azért akkor is ki lehet bírni esetleg 3-4 napot anyagilag, és azért ezek nem a Telki magánkórház árai!

Ui (és ez már csak az én véleményem): azért ha az ember összead 6-8 magánrendelést a terhesgondozás során, paraszolvenciát a szüléskor dokinak, esetleg szülésznőnek, plusz a "szállodaszámla", akkor tényleg nem járunk messze a 300-tól. :( De legalább nem egyszerre kell mindent kifizetni... :roll:

Szia Nikcsi! :)

Meli
Igen, úgy néz ki Csillánk lesz! :)
Nincs esetleg olyan ismerősöd, aki nagypocakos terhes? Sebinek szerintem az is sokat segít, hogy nemrégiben két barátnőm is kigömbölyödött, majd megjelent kisbabával, talán érti, hogy most velünk is ez fog történni. :roll:
És íme Sebi:
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!

A múltkoriban én is így vettem ki a doki szavaiból, amit Te leírtál... meg a háttérből dünnyögi a férjem, hogy mivel nem magánintézményről van szó, az OEP-nek kell fizetnie.
Szilpa hozzászólása minden esetre leforrázott egy kissé :(

Gratulálok a punis pocaklakóhoz! az ideális család, 1 fiú+1 lány :lol:

Különben Sebi nagyon aranyos, így a képen egy "visszafogott úriembernek" tünik... 8)

Kép
Kép
meli30
 
 


Meli
Igen, lányomat is nála szültem 2005-be.
"Sebi nagyon aranyos, így a képen egy "visszafogott úriembernek" tünik... " szerintem az is, főleg társaságban. :lol:

Saci
És a hírhez a dátom mennyire igaz? Vagyis tényleg február? Húzhatnák vagy + 2 hónapot! :roll:
nikcsi
 
 


Nikcsi
Köszi a bókot, az ÉN FIAM! :D
Hát a dátum is annyira igaz, mint az egész hír: most úgy néz ki! De még semmi sem biztos!!! :(

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nikcsi
Ja, attól szerintem simán járhatsz ide terhesgondozásra, hogy nem itt fogsz szülni?! Tehát neked végülis mindegy... :roll:
Szerintem...
Mert a terhesgondozó külön van teljesen, mint a szülészet...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nikcsi!

A terhesgondozás teljesen zavartalanul működik, de én úgy tudom, hogy ctg-re is lehet menni (persze lehet, hogy csak annak, akinek ott van a dokija).

Kép
Kép
meli30
 
 


Meli
Kinek van most a Margitban a dokija? :(
Az enyém a dél-pestibe szerződött, én mégis járhatok ide terhesgondozásra (ctg-re is)... :roll:
Szerintem csak területileg ide kell tartozni, és akkor mehet az ember... nem? :roll:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


sziasztok

cas, így van ahogy írod, sőt, területileg se kell ide tartozni, ha valakinek ex-margitos dokija van és mehet terhesgondozásra, uh-ra, ctg-re, csak elsőre kellett mondanom kinek a betege vagyok, onnantól bármikor mehetek.

én is reménykedem abban, beindul ismét a szülészet és a harmadik gyerekem is a margitban fogom tudni szülni, áprilisban. de annak nagyon nem örülnék ha magánkórház lenne, nem szeretnék tíz-százezreket kifizetni.

cas, ha a dokidtól megtudsz valamit megtennéd, hogy megírod itt? ugyanaz az orvosunk, de én 2 hétig kb nem megyek hozzá, addig nem tudom megkérdezni mi a helyzet, mit tud.
meglepi-baby
 
 


Meglepi
Szerintem akkor te találkozol vele előbb, mert én már csak szülni megyek hozzá! :) (Vagy ha én 2 héten belül szülök nem nagyon lesz érkezésem a Margitról érdeklődni... :D)
De ha addig is megtudok vmit persze megírom!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nekem még a Margitban dolgozik a dokim, a nőgyógyászaton...

Meglepi-baby! Eddig te vagy a harmadik áprilisra kiírt pocakos :lol:

Kép
Kép
meli30
 
 


cas, tényleg, nem is figyeltem mikor szülsz, nemsokára itt az idő.:) akkor tényleg lehet előbb találkozom a dokival, bár őszintén szólva nem kapkodom el, ezen biztos puffogni fog.

meli, igen, látom.:) gyűlünk a kos és bika bébikkel.:)
meglepi-baby
 
 


Meli
Igen, tudom mivel én is a Margitba járok terhesgondozásra, vagyis jelenleg még zavartalul működik. De számomra az nem evidens, hogy akkor is így lesz, amikor ott a szülésért fizetni kell. :shock:
Az én dokim is ex Margitos, plussz még itt lakok a kerületben.

Meglepi-baby
Hányadikára vagy kiírva? Ha marad ez az állás, mint most akkor a Dél-pestibe mész szülni? :shock:
nikcsi
 
 


Meglepi
Nekem még sosem puffogott, ha nem mentem hozzá menetrend szerint szigorúan HAVONTA terhesgondozásra. Nyáron pl. egy a sok nyaralgatás miatt végülis véletlen ki is maradt, de egy rossz szót nem kaptam. :roll:
Igazából még sosem puffogott nekem semmin.
Na mondjuk a hízás az már más kérdés, bár ott is mindig humorral próbált figyelmeztetni, hogy az én súlyom mellett nem nagyon kéne sokat felszedni! :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


jajj, lányok!

Egy hete vidéken "ragadt" a lányom a nagymaminál, holnap "kapom" vissza... már annyira hiányzik, hogy el sem tudom mondani :roll:
asszem holnaptól olyan szerelmeskedés lesz... :lol: :wink:

Kép
Kép
meli30
 
 


sziasztok

nikcsi, nincs fix időpontom, mivel harmadik császár lesz előbb, 38. hét körül programcsaszira számíthatok. ez április közepe valamikor. most a 18. hétben vagyok.

cas, nekem puffog, nem is keveset.:) előző terhességnél nekem is kimaradt egy hónap karácsonyi összevisszaság miatt, kaptam is összefoglalót az észrevétlenül kinyíló méhszáj miatti koraszülés veszélyeiről.:) kilókról ne is beszéljünk. jó, tudom, sokszor poénból teszi, nagyon kedvelem, nem véletlenül ragaszkodom hozzá 16 éve, csak mostanában tán én se veszem annyira a lapot, volt elég idegeskedni- és eldönteni valónk a párommal babaügyben az elmúlt időszakban. és pont ezért semmiféle vizsgálatra nem akarok menni, csak egy 4d uh-ra a jövő héten, amúgy csak a pocakomat szeretném növeszteni az én kis meglepetés kislányommal.
meglepi-baby
 
 


Meglepi
Na jó, annak idején én is kaptam a fejemre, hogy milyen észrevétlenül lehet vkinek huszonévesen is méhnyakrákja, és illene rendszeresen szűrésre járnom! :oops: :)
De én is nagyon kedvelem, bár a mi kapcsolatunk csak Sebi előtt nem sokkal kezdődött, viszont anyu nála szülte az öcsémet (aki most 17). :)
Jól értem, hogy nem egészen terveztétek ezt a harmadik babát? :roll:
Mennyi lesz a korkülönbség a tesókkal? (Nehéz döntés lehetett! Nálunk is nagyon szeretne a párom harmadikat majd, sőt még egy negyediket is, de én még gondolni se tudok 2-nél több gyerekre... :oops: )

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


hello cas

nem terveztük igazából a babát, de nem az volt nehéz döntés megtartjuk-e, az könnyű volt, naná megtartjuk, nem is volt kérdéses.:) nagyon örülünk neki.:)
az volt nehéz menjek-e amniora. mivel áprilisban betöltöttem a 35-öt korom alapján küldenének, de határeset vagyok. és hát ezt kellett eldönteni, végülis a tanácsadás után arra jutottunk, kihagyjuk a hasbaszúrást. de nagyon, nagyon nehéz volt, legalábbis nekem, páromnak nem, ő határozottan ellene volt.

nagyfiam 11 éves, kisfiam 2 éves 8 hónapos. és most ugye lesz egy kislány, legalábbis annak mondták uh-on.:) gondolhatod, mennyire örülünk.:) fiúnak is örültem volna, megjegyzem, de azért a kislány a két fiú után tényleg nagy meglepetés.:)
meglepi-baby
 
 


ja és persze, szűrésre muszáj járni, én is megyek, csak sajnos az 1 év alatt is lehet akármi, két szűrés között.

de gondolom szerencsére rendbejöttél teljesen, ugye?
meglepi-baby
 
 


Bocsi csajok, senkit nem akartam riogatni. De nem én találtam ki, egy dokitól hallottam. A másik változatnak (Cas) persze én is jobban örülnék.

Nikcsi!
Igen, én is ragaszkodom a Ritához, akármi is legyen! :)
És gratulálok a kis tököshöz!!

Cas!
Sebi nagyon édes, és milyen jó kisfiú (a képen legalábbis :wink: )!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Meglepi
Szerencsére nem volt semmi bajom! Csak elég későn jutottam el életemben először nőgyogyihoz, és azért kaptam a leszúrást, hogy addig is simán lehetett volna bajom, a kor nem mentesít sajnos. :(
Amnio: kemény kérdés! Sebinél elég szar lett az AFP, és nálunk is felmerült, hogy esetleg menni kéne. Eléggé el voltunk kenődve, hogy most mi legyen. Aztán úgy döntöttünk, semmiképp sem vetetnénk el, csak ha élettel összeegyeztethetetlen betegsége volna, az meg bőven látszik UH-on is. Aztán szerencsére lett egy gyönyörű egészséges vasgyúrónk! :)

Szilpa
Köszi! :)
Kende is milyen nagy már!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


szia cas

akkor szerencsére félreértettem.:) örülök, hogy nem volt semmi bajod. szűrést tényleg nem jó elbliccelni. nekem egyszer kimaradt egy év, kaptam is a képemre én is, jogosan, hónapok alatt bekövetkezhet trahikus változás, nemhogy évek alatt...

szilpa, nem riogattál.:) jobb mindenre felkészülni.

én mondjuk elég nagy bizonytalanségban vagyok így, ha lesz margit de magán és pénzes és én nem akarom finanszírozni vajon az orvosom ettől még elvállalja-e, hogy ott szülhessek ahol ő most szerződéses, stb. vagy bele leszek kényszerítve a magánkórházasdiba mert onnantól csak a margitban lesz.
na de majd meglátjuk, a vak is aszonta, még semmi se biztos, ugye.:)

drukkolok egy megfizethető margitért, sőt, egy tb finanszírozottért.;)
meglepi-baby
 
 


helló, lányok!

ma voltunk UH-on, persze, hogy keresztbe tett lábbal viháncolt babóka odabent.... szóval még mindig kétesélyes a neme...

Viszont, cisztát találtak a buksijában mindkét oldalon :cry: :(
azt mondták, valószínűleg felszívódik... van esetleg valakinek hasonló tapasztalata :?: :roll:

Kép
Kép
meli30
 
 


Meli
Sajnos nem tudok segíteni ciszta-ügyben, de én is azt hallottam, hogy fel szokott szívódni nyomtalanul, és semmi gondot nem okoz a babának a későbbiekben!
Azért drukkolok, hogy minden oké legyen!!!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


szia meli!

először is nyugi! tudom milyen állapotban van ilyenkor az ember, én is átéltem.
a 18. heti genetikai uh-on mondták a kisebbik fiamnál, hogy ciszta van a fejében. ha jól emlékszem valami fél centis volt, akkor halálra rémültem már magától a ciszta tényétől, de a nagyságától is.
azt mondták 3 hét múlva menjek vissza, fel fog szívódni.
és így is történt.:) 3 hét múlva nyoma se volt.
akkor elmentem győrfi mátyáshoz is a praxisba, ő se látta, hálistennek. sőt azt mondta lehet ott se volt, ki tudja, sokmindent félre lehet nézni uh-on.
a 3 hét alatt nem mentem sehova, nem szaldgásztam, mert beszélgettem másokkal akiknek a babájánál szintén találtak cisztát, és eltűnt mindenkié, így párommal úgy határoztunk nem idegesítjük magunkat felesleges vizsgálatokkal, majd 3 hét múlva kiderül mi a helyzet. és reménykedtünk a mi babánk fejéből is felszívódik. így is történt.:)

neked hol nézték? a margitban? mikor kell visszamenned?

még egyszer: nyugi és fel a fejjel!:)
meglepi-baby
 
 


még annyit, születése után ugye nézték a margitban is, ott rutin volt a koponya uh, és el is vittük mi is külön uh-ra, nincs semmi gond a gyerekkel, tán csak annyi a "furcsaság", hogy NAGYON OKOS!:)))))) vág az esze mint a borotva:) na hát ennyit az ő kis cisztájáról.:)
meglepi-baby
 
 


Hello lányok

Kicsit eltűntem, mert még itt az elején annyira fáradt vagyok. És a gyerkőcök se kímélnek. :)
A mi babánk is meglepi lett. Egy kicsit későbbre terveztük, de ő máshogy döntött. :D

Meli
sok ismerősöm gyerekének a fejében volt ciszta, de mire megszülettek felszívódtak. Amíg nem nézték uh-on, nem is tudtunk róla. Szerintem ha baj lenne, az más formában is látszódna.

Egyébként nekem Pálffy azt mondta, hogy a szülőszobákban csak takarítani kéne, és pár nap alatt be lehetne indítani a szülészetet. De eddig még nem történt semmi, és ők sem tudnak semmiről. Ő és Lévárdi mardtak a Margitban.

Kép
Kép
Kép
parapet
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a biztatást.... mára egészen megnyugodtam :roll:
Talán azért pánikoltam be, mert erről a dologról semmit sem hallottam még... meg hát hogy a buksijában van..... :roll:

A Margitban voltam uh-n, elég sokáig vizsgált a hölgy, hogy biztos legyen a diagnózis. Tény és való, hogy eddig is szimpatikus volt a Margitban ez a nagyfokú odafigyelés. 2 hét múlva kell mennem a Baross u-i klinikára újabb uh-ra, több szem többet lát alapon...
Rá pár napra van időpontunk Győrffy-hez 4D-re.
Remélem addigra esetleg felszívódik... :oops: :roll:

Kép
Kép
meli30
 
 


Cas!

Asszem Titeket láttalak az uh-s folyosón....
Tündéri kisfiadat azonnal felismertem a feltett képről, és hát meg kell, hogy mondjan, a valóságban is egy angyalka... :wink:
Csak hát nem akartalak "lerohanni " benneteket, meg reménykedtem, hogy bármelyik pillanatban behívhatnak, de sajnos több, mint egy órát kellett várnunk :(
Az én gyermekem volt azzal a gusztustalan gumipókkal :evil:
A múlt heti nagymamizás emléke.... a nagymami vásárolta neki, és azóta nem hajlandó megválni tőle... :twisted:

Kép
Kép
meli30
 
 


Meli
Lehet, hogy mi voltunk, én csak a ctg-s papíromat mentem aláiratni, és nem akartam ott várni, mert Sebi már éhes és szomjas volt, és (érthető módon) kezdett nyűglődni. Úgyhogy csak jöttünk mentünk - kétszer.
Vmi rémlik rólatok is, de nem igazán figyeltem! :oops:
A gyerekeknek miért a leggusztustalanabb játékok kellenek?! :D Sebinek is van ikeás patkánya - én legszívesebben levágnám azt a kopasz farkát, akkor legalább egér-szerű volna, ami egy fokkal jobb. :D
Arról nem is beszélve, amikor kínunkban nyáron kapott egy villogó labdát, ami egy kigúvadt szemet formáz. (Ugyanis mindenkinek volt sípja, csak neki nem - kellett vmi cserealap. No nem is volt gond, a többiek is teljesen odáig voltak azért a rusnya labdáért! :lol:)
Kár, hogy nem jöttél oda, dumálhattunk volna kicsit. :)
No és mennek a drukkok a további vizsgálatokhoz!!!

Parapet
Eddig sem a technikai háttérrel volt gond, hanem a jogival... :oops:
Annyira jó lenne, ha megint lenne itt szülészet!!!
De én már alig-alig tudom elhinni, hogy tényleg lehet valaha... :(

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Sztanyik doktorúrhoz járok. Most ez hogyan megy, terhesgondi a Margitban, szülni meg a SOTE-n? Ha valaki tud erről írja meg légyszi. Köszi.

tjuca
 
 


Tjuca
Én a dél-pestiben fogok szülni, de végig a Margitba jártam-járok terhesgondozásra. (Az első vérvételt leszámítva, azt a háziorvos írja ki.)
De szerintem a dokid úgyis elmagyarázza majd, mert legelőször terheskönyv kell, ahhoz meg a dokidtól igazolás a terhességedről. :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!

Sorry, máskor ígérem bepótoljuk a dumcsit, lehet hogy a gyermekeink sem nyűglődtek volna annyira a folyosón... :wink:
Egyébként már jó nagy pocid van, csini vagy! :)
Előttem volt egy kismami uh-on.... akkora gigantikus pocakkal....amekkorát még nem láttam, és marha jól nézett ki, "csak" a pocakja volt. A szonográfus elkottyantotta, hogy ikres anyuka, kb 40 perces vizsgálat után jött ki...de hát 2 manókát kellett alaposan megvizsgálni :lol:

Réka végigordította -volna- az egész uh-t, úgyhogy megkértem apucit, ballagjanak ki a folyosóra, mert megy fel a vérnyomásom :shock:

Kíváncsian várom, hogy Nálatok milyen lesz a helyzet, ha már otthon lesztek a babóval! :wink:

Kép
Kép
meli30
 
 


Cas!

Köszi a többi megy, csak így olyan furi. Na mindegy, a Margit még mindig jobb, mint a SOTE. :lol:

tjuca
 
 


Meli
Na arra én is kíváncsi vagyok, hogyan fogom bírni a két gyerekkel! :shock:
Egy olyan mozgalmas délelőttöt, mint ma biztos nem bírnék végigcsinálni (ezer dolgunk volt), így is majd' leszakad a derekam! :)
Ja, és már többször kérdezték tőlem, hogy "biztos nem ikrek"? :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Juca
Csak arra gondolok, hogy lehet, hogy a dokid azt javasolja majd, járj inkább terhesgondozásra a SOTE-ra, mert lehet, hogy neki úgy kényelmesebb (esetleg közvetlenül megkapja a leleteket, ilyesmi).
Hangsúlyozom: nem TUDOM, hogy így van-e, csak előfordulhat, ezért írtam , hogy először úgyis hozzá mész, majd ő megmondja, hogyan legyen. :roll:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


sziasztok

meli, jól teszed ha megnyugszol!:) egyébként eszembe jutott már (vagy ezt már írtam??) jó ez a gondos terhesgondozás, hogy odafigyelnek, viszont állatira be tudják paráztatni az embert.:)

cas, olyan ikeás patkányunk nekünk is van, én direkt vettem a kisfiamnak, ne csak tündibündi plüssei legyenek, hanem ilyen is.:) nekem nagyon tetszik.:) de nekünk van sokféle gusztustalan játékunk, pókok, kígyók.:D

mi ma voltunk a praxisban, a győrfi mátyásnál, megerősítette, van egy szép, egészséges kislányunk.:)
meglepi-baby
 
 


Meglepi
Nálunk az apja van rákattanva az ilyen "rusnya" jószágokra! :D
Az UH eredményhez gratula!!! :)
Alapos terhesgondozás: hát igen, tényleg annyira "feleslegesen" tudnak néha idegesíteni. De: inkább ez, mint hogy vmi orvosolható problémát későn vegyenek észre? :roll:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Meglepi-baby!

Gratulálok az egészséges leánykátokhoz!

Éjszaka belázasodott Réka, 39,4 volt, tűzforró, mint egy kályha. fél 2-kor vizet engedtünk a kádba, egyből beugrott, persze nekem is be kellett másznom mellé, volt nagy sikongatás, élvezte marhára, közben folyamatosan hűtöttem...amikor már majd1 befagyott a seggünk kimásztunk. Kúp, egy kis Animal Planet, aztán alvás...10.15-kor tért magához, és azóta is teljesen láztalan, semmi baja... De hogy mitől lett ilyen magas láza, és most meg semmi...nem értem :shock: :roll:

Kép
Kép
meli30
 
 


Meli
Nagyon édi Réka! :P
Én is abba reménykedem, hogy ketteske visszafogottabb lesz. A bölcsibe nekem azt szokták mondani, hogy a lánykám 5 fiút tesz ki. :oops: Volt kitől örökölni. :twisted:
Egy egész hét lányod nélkül? :shock: Nekem még egy ilyen napom se volt, se éjszakám! Még gondolni se tudok rá. :(
Nekünk ue. volt a lányommal (nem mutatta meg magát), aztán a 20. héten elmentünk 4 D-re és ott tudtuk meg a nemét.
Ciszták: én is azt hallottam ezek felszívódnak, többet nem tudok, csak bíztatlak!
Réka hogy van? :shock:

Meglepi-baby
Fiúk után lány! :lol:

Szilpa
Köszi :P

Cas
Leggusztustalanabb játék: azt hittem azt a bizonyos szemet nem említed, az nagyon rémisztő - Kori is kedveli. :?
Biztos nem ikrek: emlékszel 2004. év végén is ezt mondtuk, mindenkinek ez a mániája, hogy mindenpercesnek néznek mindenkit. :roll:
Én is inkább az alapos terhesgondozás mellett voksolok!
nikcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?