Új privát üzeneted érkezett!

Mézeskalács nektek, mostanság sokszor volt róla szó: Kép

Találtam egy csomó gif-et, úgyhogy párszor boldogitalak majd titeket vele... :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Erika!

www.fertilityfriend.com, utána bal oldalt alul ticker factory-ra klikk. Következő oldalon középen kb trying to conceive?? vagy valami hasonló, klikk. Rögtön next gomb, utána kiválasztod a vonalzó tipust és next, utána a figurát és next majd kérdezi sorrendben: mensi kezdete, hossza, ovu hányadik napon van kb. és megint next. Ott bemásolod az aláírásodhoz a bbCode sort és ennyi.
Remélem így sikerül majd.

Kép
Kép
nati80
 
 


Erika: igen vége a spontán ide-oda megyünk dolognak. Előre meg kell terveznünk és a nagyival egyeztetni, hogy vigyázzon a gyerekre. Hát nem könnyű. Pl. moziba már hónapok óta nem voltam. Buliba meg hát ki se merem mondani mikor. Vacsizni is a házassági évfordulónkon voltunk aminek lassan fél éve. A spontán szex, khmm ha a gyerek alszik csak akkor. :oops: Volt hogy középidőben épp fogzott a gyerek és hát lecsúsztunk a peteérésről, mert a fiam éjjel-nappal velem volt. De hát mindezt leszámítva nagyon megéri :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Új vonalzót gyártottam, csak hogy egy kicsit téliesebb legyen a hangulat. Már annyira várom a karácsonyt!!! Karácsonyra is van egy szép, amit meg fogok csinálni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, szép a vonalzód, én is ilyet akartam decemberre, csak gólyával. :) Na de hogy ne legyen egyforma, majd mást választok.
JA igen...laptetőn voltam! :oops: :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


lányok, megcsináltam. Köszi Nati. nekem is téli tájas :D
Így legalább tudjátok hol tartok.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Magdolnam:
Nagyon örülök,hogy minden rendben van! A legközelebbi uh-n már szerintem a szivecskéjét is hallani fogod! :)
Te hol fogsz majd szülni? Nem tudom mi területileg hová tartozunk, de én minden képpen ott szülök majd, ahol Annát is, annyira meg voltam elégedve :) De szerintem éppen hozzájuk is tartozunk.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jó éjszakát mindenkinek. Holnap valószínüleg csak estefelé fogok tudni benézni. Addig mindenki vigyázzon magára.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Én is megyek aludni! Jó éjt. Holnap megint megyek dokihoz. Talált valami bacit és kivizsgáljuk. :D Szerintem délután jövök.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok csajok!

Hát, nem bírtam ki reggelig. Teszteltem. Negatív lett. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Bár vártam volna reggelig, legalább még reménykedhettem volna egy kicsit. De hát így jártam. Pedig már annyira beleéltem magam. Sírtam is a férjecskémnek. Nem sikerült az ajándék a féléves évfordulóra. :cry: :cry: :cry: :cry:
Amúgy piri még nincs, bár most úgy érzem a hasam, hogy nemsokára jön. Reggelre biztos. Akkor nem kellett volna tesztelni.

Kép
p__lilla
 
 


Úgyhogy a nyúl nem tűnik el, mindjárt a vonalzó elejére ugrik. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Nagyon sajnálom, de még megeshet, hogy csak nem volt elég a hormon és 1-2 nap mulva már kimutatná. Majd elárulja a reggeli hőd. Ne keseredj még el! Aludj egyet rá és mérd meg a hőd.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ezt fogom tenni Nati. Azért még bízom benne, hátha fent marad a hőm reggel.

Kép
p__lilla
 
 


Na sziasztok újból!

Kösz mindenkinek a vonalzódicséretet! :)

Lilla:
Sajnálom :cry: :cry: :cry: , de ahogy Nati mondja, ne keseredj el, majd alszol egyet rá, és holnap hátha fent marad a hőd....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


csak most jutottam gépközelbe, eddig párom uralta a terepet :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt!
Hát ma is elég korán keltem. A hőm lement 36,8-ra. Ez nem jó jel. De piri még sehol. Valószínű ma megjön.

Kép
p__lilla
 
 


Pálinkás jó rggelt!

szia Lilla!
:cry: sajnálom
Érzel valami tünetet, hogy megfog jönni?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó regget mindenkinek!

Lilla, sajnálom a teszt eredményét :cry: szerintem a 36,8 az még nincs nagyon lent.... nem tudom, de lehet csak a teszt nem volt elég érzékeny.

Nati, múltkor iwiwre bemásoltál nekem egy tickert. Képzeld nem tudom feltenni. Segítenél?????

Képzeljétek, gond nélkül végigaludtam az éjszakát!!!!! Úgy örülök neki!!!!!!!! Úgy érzem, hogy nagyjából kialudtam magam :)
magdolnam
 
 


Marti
Már 4 napja úgy érzem, mintha meg akarna jönni. De nem mindig, csak néha-néha.

Kép
p__lilla
 
 


Jó reggelt!

Lilla
Tedd fel a görbéd!

Sajnos én csak délután leszek, ha tudok egyáltalán jönni. Most fogom intézni párom lakcímkártyáját. Holnap meg végre pest!!! Már alig várom!

Kismamik hogy vagytok?
Kisvirág hőd hogy áll?

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam!
Délután jövök és segítek neked megmutatni, hogyan kell csinálni. Most sajna mennem kell készülni, mert megyek órára és okmányirodába.

Kép
Kép
nati80
 
 



Kép
p__lilla
 
 


Magdolnam:
Az nagyszerű! Megnyugodtál egy keveset, most , hogy láttad a kis babszemetek?

Lilla:
Hátha nem jön meg!
Én nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg, hanem baba legyen a dologban!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


rendben, várlak Nati :) nekem semmi extra tünetem nincs, picit a derekam fájdogál. Anyós vett egy halom gyümölcsöt nekem, olyan rendi, csak nem mertem mondani neki, hogy egyáltalán nem bírok kajára nézni.
magdolnam
 
 


Lilla!
Ez még nem esett le a cl. alá!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


igen úgy tűnik :) szerintem azért "ilyedtem" meg mert hirtelen tört rám az öröm. Kicsit furán hangzik amit írok...., de tényleg. =hónapig alig vártam, hogy na mi lesz a 28. nap után és most meg hirtelen + lett, meg az is közrejátszhatott, hogy a kismamiságtól a vérnyomásom felment, pontosabban helyreállt és nagyon megijedtem ettől az érzéstől. A doki erre azt mondta, hogy akinek 100 alatt van a vérnyomása, sajnos az mindent megérez, de ne ilyedjek meg ettől :)
magdolnam
 
 


Lilla, szerintem teljesen rendben van a hőd! NEkem 1 nap 36,7re esett le és másnapra helyreállt
magdolnam
 
 


Nekem is a vérnyomásom 90/70 szokott lenni és a terhesség alatt normalizálódott :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sőt én homokos vagyok :lol: :lol: :lol: (na , ne értsetek félre, homok van az epémben :wink: ) és sosem birtam a hagyma, fokhagyma, stb... dolgokat mert rosszúl voltam tőlük. De terhesség alatt bármit megehettem, semmi bajom sem volt :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdonam
Fel tudnád tenni a görbédet? Csak hogy legyen hasonlítási alapom.

Kép
p__lilla
 
 


:lol: :lol: :lol: tényleg? hm. Én nagyon kevés ételt nem eszek meg, 1 kezemen megtudnám számolni, hogy hány ilyen van. Hála égnek nekem nincs homokom.
magdolnam
 
 


perse, máris teszem, csak én már nem mérem a hőmet, amióta +lett a teszt.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 16800_.png
magdolnam
 
 


Az jóóóóó!
Én sokszor úúúúúgy kivánom amikor a párom eszi, de nem merek enni mert mindig rokakomát kergetek utána és rosszúl vagyok. Ami a sz..r, ezt még műteni sem tudják. :cry: Ha kő lenne, akkor egy-kettő kidobnák...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


De szép babás gőrbéd van Magdolnam :wink: !
Szépen látszik a beágyazódás, ott ahol leesik a hőd!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jaj nem is tudtam, hogy a róka is látogatóba jöhet a homoknál. Azt hallottam, hogy sokat kell inni és az kiviszi. Keresztenyámat a mentő vitte el, mert úgy begörcsölt és a vicc az volt hogy neki is homok, de azt ugye nem műtik. Jó sokat kellett inni és kiment belőle
magdolnam
 
 


Na, megyek mert kell vigyem a fiamat úszni!
Jók legyetek! :wink: :wink:
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


szia Márti:)
magdolnam
 
 


Magdolnam
Csak az a helyzet, hogy neked a beágyazódáskor esett le, nekem meg annak már meg kellett volna lennie. De úgy tűnik, nem volt. Úgyhogy várom pirit. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok lányok!!!!!

nem volt tegnap net nagyon mérges volta miatta :twisted: :twisted: :twisted: .

szia Erika!!!jo helyen vagy itt nálunk,remélem hamarosan baba lesz a pockodban :lol: .

Lilla:hmmmm még nincs lefutva amég nem jön meg!!!!!!addig ne keseredjél!nagyon szoritok!!!!!!!

Magdolnám,de jo neked hogy már voltál dokinál!!!!!már én is ugy mennék,akkor most 5 hetes vagy és hány hetesen kell ujra menni??????mi jövő hét szerdán megyünk,mert a mult honapban voltam és mondta hogy 10 napos késés után menjek!!!!!alig várom már ha most mennék akkor szűk 1 hét telne el :? .
nem érzek semmit,csak a cici feszülést már ugy voltam vele hogy veszek még egy tesztet de aztán nem álltam meg a dm-nél.

ma szinte egész nap itt fogok csücsülni potolom a tegnapot :lol:

Natasa:mi volt a bababoltban meglágyult a párod szive???gondoltam rátok :lol: :lol:

többieknek is egy nagy pussszzz mára!!!!!!nem akark mindenkit kiirni mert félek valakit kihagynék.......de jóóóó hogy van net!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Szia Manó, december 6-án megyünk újra uh-ra meg mondott még valamit, hogy mit fog csinálni.

Azt hiszem most kezdődött el az émelygős időszakom, hú de pocsék érzés....

Lilla, elképzelhető, hogy akkor volt a beágyazódás, nem tudom. Várd ki szerintem a végét :)
magdolnam
 
 


és mit fog még csinálni?????????????

Lilla szoritok!!!!!!!de tudod nem lehet elkeseredni!!!!!!! :wink:

mano
manocska2008
 
 


Nem tudom mit fog csinálni :( Jaj de jó jövőhéten meg Ti mentek :) már én várom! Meglátod, hogy milyen jó lesz a picúrt látni!
magdolnam
 
 


vérvételről meg ilyesmiről még nem esett szó?????a Benivel én először 16 hetesen voltam a Mátéval már nem is tudom ez is csak azért maradt meg mert életem első vérvétele volt nagyon féltem előtte,még sirtam is!!!!!!!!!!
én is várom a dokit és mondja hogy minden rendben.....
:oops:

mano
manocska2008
 
 


sehol senki :( :( :( :( !!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Nem hiszem el hogy nem voltál előtte még vérvételen :D :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: jéééééé.
Lecsót gyártottam, és isteni lett :P
magdolnam
 
 


Csajok!
Az előbb azon gondolkoztam, hogy nem jövök egy darabig. Tiszta depis vagyok. :cry:
De aztán arra jutottam, hogy ilyen hamar nem lehet feladni. Végül is még nem jött meg. Meg ha megfog, akkor jön a következő hónap, aztán sikerül. Még a karácsonyfa alá bekerülhet a + teszt akár nekem is. :)

Kép
p__lilla
 
 


pedig nem :lol: :lol: .orvosnál sem igazán jártam!!!!!!
na az ablakon dobálom i a pénzt....mert vettem egy tesztet és hát persze hogy pozitiv lett de hogy nioncs semmi tünetem,látni akartam ujra!!!!a férjemnek nem is mondom el mert biztos nem értené!!!!!(most olcsóbb fajtát vettem azért :wink: )
jajj itt nézegetem :lol: :lol: :lol: :lol: .megyek sütök valami sütit,mert az ördögök már tegnap is keresték!!!!remélem erről a tesztről nem mulik el a 2 csik!!!!!a másikon nekem ugy elhalványodott mintha ott sem lett volna........

mikor kell menni vérvételre???vagy még nem mondta??azért már nem félek tőle ugy mint az első terhességemnél :wink: ,bár Mátéval meg volt olyan amikor pisilni kelett pohárba és nem birtam,már ott ültünk a laborba 1 orája és még mindig semmi,ittam az üditőket szán nagy nehezen sikerült :lol:

mano
manocska2008
 
 


Lilla ez a beszéd!!!!!!!!!nem is szabad feladni,karira ott lesz a teszt :lol: :lol: :lol: :lol: majd meglátod!!!!!!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok csajok!!!

Én teljesen új vagyok ebbe a topicba, reménykedtem hogy még az elején jártok, de mint látom jó sokat gyártottatok már. Mi most startolánk bele 1 hét múlva, azért gondoltam tpártolok ebbe a topicba. De megint az a bajom hogy nem ismerek senkit, probálgattam én vissza olvasgatni de hát olyan sokat irtatok, és látom már majdnem mindenkinek van 1,2 gyerkőce már. :P

A régebbi topicokba nem fogadnak úgy be mint azokba amelyek most indulnak, mert mindenki a régi ismerősökre vágyik, így hát mindenhonnan ki úgy érzem ki vagyok rekesztve. :cry: :cry: :cry:

Hátha egyszer találok egy olyat ami most indul. :cry:

Nagyon szurkolok hogy járjon a gólylátogatás legyen mindenkinél.
Vendég
 


szia Pintyus!!!!!!!
jo helyen vagy majd szép lassan megismersz minket!!!nem mindenkinek van gyerkőce!!
muffinak csubinak Magdolnámnak és nekem a pocakban van,a többiekért még szurkolunk!!!!!!!Mártinak Mágnesnek,és Györesznek van már ja és nekem is,és csucsunak is!!!!!!
reméljük neked is hamar sikerül majd a bauci a pocakba!!!!!
jajjj ha kihagytam valakit,ez csak a feledékenység miatt van!!!!!
de irhatnál magatokról valamit!!!!!!!(voltál e dokinál,eszel e valami vitamint,hőmérőzés ovu teszt?????)szoritunk neked is!!!!!!

mano
manocska2008
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?