Új privát üzeneted érkezett!

Sára lámpázza a "fájós" hasát :lol:

Kép


Öltözködnek a lányok!!!Marietta mint E.T!

Kép

Kép

Azért az éjszaka meglátszotta Sárán: délelőtt elaludt.

Kép

Aztán már nem volt semmi baj, vigyorgott a kamerába ezerrel!




Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Benettke!
Ne legyél elkeseredve :cry: az első fiúcska lesz,majd a második kislány :lol: meg a harmadik,negyedik....kell egy bátyus,aki vigyáz majd a szép kis lányaidra :wink: :lol: fel a fejjel!!! :lol:
ilgya1
 
 


Benettke,
örülj nekil, hogy pöcsös lesz a jövevény - sokkal jobb lesz, ha második nekifutásra lányotok lesz, és a bátyja pátyolgathatja a hugit :) Szóval ne legyél elkeseredve, én nagyon szeretném, ha a két törpe közül legalább az egyik fiú lenne... :)
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

 
 

..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:30-kor.
bibolya
 
 


jaj, et meg akartam mutatni nektek!!!
Sanyi a gyerekkel:
Kép

Már kezd nekem is gyanus lenni: mosogat és lenyulja a papucsomat mert fázik :roll: :roll: , nézzétek a lábát :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:31-kor.
bibolya
 
 


:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.18 08:49-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Nem utaztunk el ,mert Tami is beteg lett... :(

Orvoshoz kellett menni...

Gyöngyi!

Hát tényleg jól néz ki azurad.. :P Nálunk is mosogatott a Zoli, de ő minndig kilóg, ha csak teheti. Én viszont nem vagyok egy nagy kertész.

Ildi!

Nagyon gratulálok a Rékababának!! Most született!!!!!!! Én is imádom a nagy összejöveteleket és szeretek sütni-főzni is. Meg voltam győződve, nem látszik rajtam, hogy ki vagyok akadva a stúdió miatt. Jó levetted 2 perc alatt.

Benettke!

Én mindig két lányt szerettem volna és sikerült, bár Szonjáról az elején azt hittem fiú. Most viszont úgy gondolom, ha valaki tutira mondaná, hogy a harmadik fiú lesz egy percig nem gondolkodnék... a férjem miatt sem, aki iszonyatosan boldog lenne, bár imádatuk határtalan a lányokkal egymás iránt

Igaz Tami közölte ő még 21 testvért szeretne és mind lány legyen!!! :lol:

Szandra!

Bármikor találkozhatunk, bár biztonsággal csak szólóban merem magam ajánlani mert a lányok vírusosak voltak és vannak is még. :cry:

Kata!

Megnéztem a képeket és nagyon jók + megesz a sárga irígység hogy én képtelen vagyok ilyen életet élni. Annamari iszonyatosan ügyes!!! És nagyon szép!!!

Andi!

Neheztelsz rám valami miatt? Megbántottalak?

Ibolya!

Tök jó volt cinin összefutni. Sokan vagyunk, de engem egyátalán nem zavar. Én szeretek így reggel járni. Szonja már sokkal jobban van és a doktornő szerint Tami nem olyan vészes, talán szerdán is tudunk menni. talán...

és hát Nóra!

Éljen , éljen!!! Én például semmit nem tudok rólad.... :( Nagyon örülök, hogy írtál.

Biztos vagyok benn, hogy kihagytam valakit vagy esetleg valakiket a lüke fejemmel. Akkor bocsánat.

anett
kállai
 
 


Szia Anett!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Örülök hogy jöttél!!! Mi lett Tamival??? Ovis betegség???
Tudom nem vígasztal, de Sára újra elég taknyos, és nagyon köhög, most elég húzósak az éjszakák. :cry: :cry:

Én sem vagyok az a kertész típus :lol: :lol: , Sanyi sem, csak ő nagyon fázós, és szerintem szívesen aludna téli álmot!! :lol: :lol:
Végülis a falevél gereblyézés és a seprés nem tipikus férfi feledat. Azért a nagyobb feladatokat ő végzi :lol: :lol: :lol: És nem csak kertészkedés helyett szokott mosogatni ez a jóember :lol: :lol:

Vasárnap kértem a Sanyit, hogy a konyha ablakon lévő kinti hőmérőt rakja már arrébb, mert nem mindig látom a párától. Hát ennek az lett az eredménye, hogy eltört a dupla üveg külső része :cry: :cry: :cry:
Még jó, hogy van biztosításunk. :lol: :lol:

Kati!!!

Jö hogy jöttél, mert hiányolunk, de csak ennyit írsz??????? :twisted: :twisted:
Te hogy vagy????

Benettke??

Hogy vagy?? Barátkozol a gondolattal?

Többiek??? Mit csináltok ebben a szép időben??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


helló Lányok,

Most voltam a genetikai UH-on, mindkét Kismanó rendben van, BPD 41 és 40 mm, TAD 42 és 40 mm, FL 28 és 27 mm. És ami a legfontosabb, hogy nem kell vonalzót módosítanom, mert úgy néz ki, hogy 1 fiú, 1 lány :) :) :) :) :) :) :)

Szép napot mindenkinek :)
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!!

Gratulálok nektek!!!! :lol: :lol: :lol: Örülök, hogy örülsz!! Tényleg jól jártál!! Egy szüléssel meglesz a Te és az apa imádója is!! :lol: :lol: :lol:

Jaj!! Elfelejtettem mesélni!! Nálunk zuhanyfülke van, abban fürdenek a lányok, de a kis kád, ami állványon áll, még az is ott van a fürdőbe. Tegnap akárhogy szagolgattam pisi szagot éreztem a fürdőbe. Na, gondoltam milyen trehány háziasszony lehetek, hogy húgyszagú a lakásunk :oops: :oops: Szaglásztam, szaglásztam és kiderült mi történt: a Sára pisilt a bilibe, majd beleöntötte a kiskádba a pisit, és az bűzlött. :roll: :roll: Tök jó, ha önnáló a gyerek, mi?? :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:34-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok Csajok!

Mindenkinek KÖSZÖNÖM a biztatást/együttérzést/saját történeteket... Én már kezdem megszokni a "fiús" gondolatot, de azt hiszem emberemnek kicsit nehezebben megy :( :cry: :( Bocsi, hogy most nem reagálok mindenkinek külön-külön, de holnap lenne az amniocentézisem :shock: és persze még mindig nem döntöttük el mi legyen, így most tiszta "zizi" vagyok, állandóan jár az agyam :roll:

Holnap ha tudok jelentkezek, remélem nem lesz semmi gond akkor sem, ha elvégzik a vizsgálatot :shock: :roll: :(

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Anett,
haragszom-e? :shock: Dehogy!!! Miért? Miből gondoltad ezt?
A lányoknak jobbulást!

Benettke,
Drukkolunk a vizsgálathoz! - ha lesz!
A párod is meg fogja szokni a kisfiú gondolatát! Amikor megszületik majd a baba, akkor azért egyszerűbb lesz ilyen szempontból: nem lehet majd nem imádni! :wink:
Egyébként név ötleteitek vannak?

Kata,
gratulálok az 1 fiú, 1 lányhoz, ezt ügyesen összehoztátok! :wink:
Nem is figyeltem eddig, hogy a vonalzódon ott vannak a baba nevek is. :) A Marci Marcell vagy Márton lesz?

Gyöngyi,
a hőmérő volt ilyen erős vagy Sanyi? :lol:
Sára meg nagyon ügyi, nehogy már azt hidd, hogy olyan jó háziasszony vagy! :wink: :lol: :D

Ibolya,
mit tett a Gergő tegnap, amivel túl feszítette a húrt? :)

Jutka,
te hogy el vagy tűnve! Mi van veletek? Dóri, Szabina? Így lefoglal a 2 csaj?

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Kata eddig fel sem tűnt hogy ikreid lesznek, gratulálok tényleg sikerült jól összehozni.Így legalább nem igen fognak vitatkozni ki az idősebb. Ki tudja mi a jobb a vővér aki anyáskodik az öccse felett (na náálunk is volt így egy darabig már nem a kor különbségre hivatkozva)Vagy a bátyus szerepe a jobb aki megvédi a hugicát? Na ez a tuti! Ugysem állnak egymás mellé csak a rosszaságban :lol:

Benettke!
Fel a fejjel! Előszőr nálunk is mindenki fiút várt igaz én tudtam hogy lányom lesz ezért én nem csalódtam, "szerencsére" a másodiknál fiú lett, de a lánynak is nagyon örültem volna. A lényeg, hogy egészséges legyen! Mindkét nemnek megvan a maga szebbik oldala. A lányok cicomássabbak, a fiúk olyan édesek.
A minap álltam volna ki a kocsibeállo kapuján amibe belefagyott a lakat. Már mindent megpróbáltam jégoldót is de semmi, ekkor jött a fiam kezében a zárjégoldóval! Ekkora gyerek( 8 éves) és jobban tudja mit kell tenni. Meglásd minden örömöd meglesz a kisfiúban is!
Aztán még az is lehet hogy mire kibújik lány lesz :roll:

Ildi!
Utólagosan is Boldog Születésnapot!
(Priviben már küldtem neki, csak itt vagyok enyhén szólva lemaradva!) :oops:

Gyöngyi!

A papucs nagyon "tuti" az uradon!


Képzeljétek melóban megint zajlik az élet ezért is nem jövök mostanában. Minden féle kuszaság van eléggé emberhiányban szenvedünk helyettesítés hegyek mennek már tök hulla vagyok.
Most leszámol az egyik kollégám de ennyire még nem örültem ilyennek még ha nem is szép dolog, de nem sokat veszítünk vele.
Mindenkivel lehet csapatban dolgozni de vele sajnos nem. Remélem az új kolléga együtt űködőbb lesz. :P

Ma enyhén szólva elbénáztam a sulinál a parkolást illetve a kiállást és neki tolattam az oszlopnak. Na mondom most mi lesz?! Szerencsére nem vészes igaz a lökhárító elrepedt. Na a gyerekek itthon már dicsekedtek az apjuknak az meg azt hitte teljesen összetörtem, meg is jegyezte ma miért nem hívtam vajon fel?
Már tól vagyok rajta, de egész délelőtt tiszta lelki beteg voltam mit bénázok amikor igaz nem sok de már kb350 km vezettem tök egyedül, miért kellett így lennie.
Ildi!
Ennyit a gyakorlatias ügyességemről! :cry:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk életünk első szülői értekezletén :lol: igaz Szandra? :wink: tök furi volt azon a pici székeken ülni :D

zsúfi napok,így is jellemezhetném a napjainkat :lol: ma például reggel ovi Dáviddal,majd itthon rámolás,Rékával 11-re angol,majd temető járat (virágot vittem Zsolti nagymamájának,Erzsébet) oviba Dávidért,/aki akkorát hisztizett,mert nem akart hazajönni,hogy azt hittem ott süllyedek el szégyenemben,ráadásul meg volt kötve a kezem,mert Rékát fogtam :x /jött a doki beadni Rékának a második Prevenart 2 fele,majd szülői fél 5 től. :shock: 6-ra értem haza,aztán megkezdődött az esti szertartás :o ennyi az idő???????????te jó ég,azt hittem még csak 9 körül van,akkor belehúzok.

Ibolya!
Holnap jösz Cinire 9 kor? :lol: mi si elnézünk a Rékával :lol:
nagyon jók a Gergős képek! :lol: milyen kis mosolygós :lol:
erről a narancsos képről eszembe jutott nekem is egy Dávid kép :lol: megvan.
Kép
itt 14 hónapos :lol:
Mikor megyünk Tescozni? :wink: :lol: :roll: holnap a Müllerbe kell mennem,Cini után asszem elmegyek oda is :lol:
Mit találtál ki az Encsinek?Milyen ajándékot? Nem akarod leírni,nehogy elolvassa? :oops:


Gyöngyi!
Apa papucsa ott van a szeren :wink: :D
pisis sztori nem semmi :lol: komolyan mondom Dávid nem ennyire önálló és egy évvel öregebb :lol: mostmár kezdem megérteni,hogy Benettke miért akar ennyire kislányt :wink: :lol: :lol: :shock: :D

Anett!
Jót nevettem Tami 21 lánytestvérén :lol: jó lesz,ha belehúztok :wink:

Kata!
Gratulálok a kisfiadhoz és a kislányodhoz!!! :lol:

Kriszti!
Ez csak azzal fordul elő aki vezet,szóval fel a fejjel,ettől én még marhára gyakorlatiasnak tartalak. :lol: :wink:

Puszika

Ildikó
ilgya1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:36-kor.
bibolya
 
 


Lányok!

Köszi a biztatást!

Ildi!
Első szülői? Milyen hamar elmegy az idő erre a narancsos képre emlékszem :lol:
Látod mondtam én hogy Dávid majd haza sem akar jönni az oviból!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Lányok, ez a "cini", amit említeni szoktatok, ez micsoda?
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!!!

Tök jó éjszakánk volt :roll: :roll: Kezdődött azal, hogy tegnap este nem tudzuk mire vélni a Sára pörgését: ugrált, futkosott, és be nem állt a szája, egyfolytában beszélt. 38,8 volt a láza :lol: :cry:
Éjjel 2-ig negyedóránként kelt, fene tudja miért. Nem tudtam rájönni, mert lázas nem volt, anyira nem is köhögött.
Ma is "csak"taknyos, de láztalan, élénk, jókedvű. Fene tudja mi ez!!!! :twisted: :twisted:

Kata!!

A cini-muzsika!! dalos, játékos foglalkozás a gyerekeknek, úgy 9 hónapos kortól. De bővült a cini a bukfenccel (ezt is szoktam emlegetni, mi ide járunk), ahol több a mozgás és az eszköz, nagyobbaknak, mint pl a Sára

Azért írhatnál is magadról!!!

Kriszta!!

Ne aggódj, csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit :lol: :lol:
Nekem is régi a jogsim, de én is csinálok hülyeségeket!! Mondjuk szerencsére Vecsésen könnyű parkolni. Budapestre már nem biztos, hogy bátran bemennék, elszoktam tőle.
Tavaly tél elején is csináltam egy szép dolgot. Bejött a hideg, és én azt tanultam aputól, hogy ha jön a minusz, akkor ne húzzuk be a kéziféket, nehogy befagyjon, hanem hagyjuk sebességbe a kocsit. Így is tettem. Reggel indultunk a csajokkal oviba, gondoltam mielőtt beülnek beindítom a kocsit, hogy gyorsan bemelegítsem. Benyultam és elfordítottam a kulcsot, és elfelejtettem, hogy sebességben van!!! :oops: :oops: A kocsi meg elindult!! Még szerencse, hogy a gyerekek a kocsi mögött és mellett voltam, mert simán elüthettem volna a saját gyerekeimet. Nagyon megijedtem. Ehhez képest a kocsi megnyomta a kerítést, és egy kb gyerektenyérnyi kopás lett rajta. És én annak örültem, hogy a gyerekeknek semmi baja.
Na, és még tudnék mesélni!! :oops: :oops:

Ildi!!

Ez a szülői olyan fura dolog, nem?? Nemrég még mi izgultunk, vajon mit mondanak anyánknak a tanárok, most meg mi ülünk a saját gyerekeink szülőijén!!!
És a Marietta sem volt ennyire önnálló, mint a Sára. Csak ő olyan akar lenni, mint a nagy testvére és ezért utánozza!!! :lol: :lol:

Ma reggel (a sztrájk miatt) a Nóra vitte a Mariettát (is)az oviba. Azt kérdezte a Sára: "hazahozza az Etusomat?" :lol: :lol:

Találtam egy szórólapot, ha érdekel valakit:
Minden hónap első szombatján (dec 1.) babruha börze van a Pataky Müv Házban (1105 Szent lászló tér 7-14)

Megyünk ebédelni
Jó étvágyat nektek is!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:37-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:37-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Délután már írtam egyet,de az én édes kis lányom kinyomta a gépet,mostanában ez a mániája,tetszik neki,hogy kéken világít és nyomkodja,hol ezt hol a cd kiadó gombot :shock: így elszálltam...

Szóval,

Ibolya,én is örülök,hogy kicsit tudtunk beszélgetni,és Réka azt üzeni a kis helyes Gergőnek,hogy legközelebb nem fogja kibökni a szemét,hanem megpuszilgatja :oops: :lol: és ne haragudjon rá nagyon :lol: :lol: mutogatjuk neki a babán a testrészeket,ő meg rajtunk

igen,tud aludni Réka-neki mindegyj,ha álmos,ma például a Müllerbe aludt egy órát délelőtt a hordozóban :lol: tudtam nyugodtan nézelődni :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi!Hiányoltalak reggel :wink: és délben is :D

Kriszti!Igazad volt,de ki hitte volna? :lol:


közeledik.......ááááááá
ilgya1
 
 


Gyöngyi, és ez a cini hol szokott lenni? Bár ezzel még nagyon ráérünk, de érdekel :)

Mi jól vagyunk, a lurkók ma is egész nap fociztak a hasamban, napról-napra élénkebbek. Olyan jó volt ma, hogy itthonról tudtam dolgozni, most nem is fáj annyira a fenekem és a derekam, mint amikor bent vagyok és ülök az íróasztalnál egész nap... Kár, hogy nem lehet minden nap a sztrájkra hivatkozni és itthon maradni :lol:

Csatolok egy képet, ami a múlt héten készült Galyatetőn- bár itt csak az látszik, hogy majd' szétdurran rajtam a kabát. Na, majd ma este elkapom az Uramat és megkérem, hogy csináljon néhány fotót a pocakomról, úgyis jó lenne dokumentálni, hogy milyen gyorsan változik a külalakom :)
Kép

Benettke, voltál a vizsgálaton??????

Szép estét mindenkinek!
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


megint én vagyok, bocs :oops:

tanácsot szeretnék Tőletek kérni: találtunk végre egy olyan babakocsit, ami nagyon tetszik mindkettőnknek, de fogalmam sincs, hogy milyen szempontokat kell figyelembe venni az ideális babakocsi kiválasztásánál. Tudtok ebben segíteni? Szerintetek ez milyen?
Íme a járgány:
Kép
Termék leírása:
Könnyen lapra csukható, biztonsági zárral ellátott iker, sport babakocsi.
Jellemzői:
- Könnyen lapra csukható.
- Biztonsági zárral ellátva.
- Bolygósítható első dupla kerekek.
- Hátul szimpla kerék, tömör habgumiból.
- Nagy bevásárlóhálók mindkét rész alatt.
- Levehető, állítható magasságú karfa.
- 5 pontos biztonsági öv, vállpárnával ellátva.
- Külön állítható kupola, melyek levehetőek.
- A Mickey egér tartozék.
- Vízszintesig, 4 fokozatban dönthető háttámla.
- Mosható, bababarát huzat.
Ülőrészek hossza: 85 cm.
Szélessége: 35 cm.
Súlya: 15 kg
Mérete: 79x29x82 cm

Köszönöm!!!
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Sziasztok!

Megint nem volt net…. Jó sokat kell visszaolvasnom, remélem sikerülni fog.

Ildi,
Jó kis ünneplős hétvége van mögötted!
Hát remélem is, hogy nem fogja megúnni a játszóasztalt. Tegnap voltak itt anyósomék, és odaadtam nekik a dobozt, hát, Ancsi totál ráizgult. Remélem egy hónap alatt elfelejti! :)
Oké, akkor megyünk Cinire, jövő héten. Vagy az 28-a? Akkor nem tudunk megint menni, mert ma is oltást kapott (Neis vac), meg jövő szerdán is kap (BCG, mert nem eredt meg neki…). Az oltás miatt ma egész nap nagyon nyűgi volt.
Örülök, hogy megnézted Ancsit és tetszett. Nagyon szeretünk kirándulni, olyan jó lenne, ha a gyerekeink is élveznék!
Gratula Rékának az önálló járáshoz! Remélem az én kicsim nem ezt szánja a szülinapomra (két hét múlva lesz), kicsit korai lenne. Bár már így is oda megy a lakásban, ameddig jut, míg el nem kapom. Olyan fura. Eleinte ott maradt ahová raktuk, aztán ugye forgolódott, majd mászott, de maradt a habtapin, most meg úgy lerongyol róla két másodperc alatt, hogy csak lesek. Ma a slozira is utánam csattogott. Nem tettem be a járókába, mert éppen valamiben elmerült, de ahogy észre vette, hogy nem vagyok ott, jött nagy vidáman utánam…
Keresztelő? Én intézem, várom a pap válaszát e-mailben… Tiszta cyber pap.

Benettke,
Remélem megkedvelted már a gondolatot, hogy kicsi fiad lesz! Nekem még nincs sztorim Neked, az az igazság, hogy én nem mertem kívánni baba-nemet, mert féltem, hogy nagyot fogok csalódni, ha nem jön be. Így aztán sikerült csak arra koncentrálnom, hogy mindegy mi lesz, csak egészséges legyen. Persze ehhez az is kellett, hogy nagyon nehezen jött össze Ancsi és a terhességem sem indult zökkenőmentesen.

Nóra,
Szia. Mi még nem találkoztunk, de sokat hallottam Rólad. Szépségesek a fiúcskáid!

Gyöngyi,
Szuperek a képek! Mindig úgy meglepődöm, hogy mennyire más „színű” a két lányod, de most, hogy látom Apát, már értem. Sára nagyon hasonlít rá! (és naggyon jól áll neki a csini papucsod!)
Jól vagyunk, csak ugye nem volt net… De végre rend van itthon, és a szép időben nagyokat sétáltunk is. Nem nagyon szeretem a nyúlós időt, ilyenkor mi csak kicsi körre megyünk sétálni, el a templonyig oszt vissza. De valamelyik nap csak kitoltam Ancsit a teraszra, annyira nem volt kedvem beöltözni.
Láttam a sóbarlang reklámját a dokinál! Rögtön eszembe jutottál ám!
Remélem Sára meggyógyul már, nagyon nehéz lehet, hogyha rosszul is alszik.
Nagyon jót nevettem Sára és a kiskád sztoriján! Olyan jó, hogy Veletek mindig történik valami!

Ibolya,
Ha Benettke nem kap kedvet a kisfiához Gergőtől, akkor szerintem senki sem segíthet rajta. Nagyon édes.

Anett,
Köszönjük a bókot! Sajnálom, hogy Tami is beteg lett, remélem már jól van és ma is találkoztatok Ibolyáékkal. Hová utaztatok volna?

Kata,
NAGY GRATULA A KÉT KISMANÓHOZ!!! Szép neveket választottatok!
Nagyon jó a Galyatetős kép, de szép nagy hó van! Ti is szerettek kirándulni???
Nekem jónak tűnik a kocsi, mindent tud, amit az enyém, amit szeretek.
Egy dolog hiányzik nekem a sajátunkból, hogy nem lehet megfordítani a tolóirányt, így aztán mindig kukucskálnom kell, hogy Ancsi elaludt-e már. Meg most a szeles időben is jó lett volna, ha tudom változtatni a menetirányt. Amíg kisebb volt, a hordozót tettem a kocsira, így mindig szemben volt. Szóval a kiszemeltben van ilyen funkció? Főleg eleinte, szerintem fontos, hogy lásd a babókat!

Kriszti,
Szerintem nagyon belevaló vagy, hogy ennyit vezetsz egyedül. Tök jó, hogy túltetted magad az oszlopon. Én nem tudok parkolni.

Na, elküldöm, mert már egy órája írom a hszt-t, meg kéne mennem hajatmosni…

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szandra!

Tami meggyógyult?
Tök ügyes vagy, hogy varrsz. Én ma üvegfestékeztem egy kicsit. De nagyon kéne karácsonyra készülnöm, de nem mindig van kedvem. Amikor meg van, időm nincs :oops: .
Én azt hittem Edóka neve igazából Edit. Most látom, hogy Edina. :lol:

Na, megyek hajmosni. :roll:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de most is csak pár sor erejéig jövök, ugyanis: voltam ma amniocentézisen. Maga a "beavatkozás" kb. 5(!) másodpercig tartott, és egyáltalán nem éreztem belőle semmit :) de, mint korábban írtam nem is a beavatkozástól való félelmem miatt vaciláltam, hogy menjek-e, hanem a vetélés (bár állítólag minimális) kockázata miatt. Kérlek szorítsatok, hogy ne legyen semmi negatív következménye :cry: !
Most fekszek az ágyamban és pipilni is alig merek átmenni a fürdőbe, pedig ma a szokásosnál is többet kell. :evil: Egyébként már unom a fekvést, pedig még elég sok van hátra :( , Uram vasárnapig ágyba parancsolt, szabit vett ki és most Ő a házvezetőnő, szobalány, ápoló, ... :lol: :D :)

Ja, majd elfelejtettem: kaptam egy plusz szurit is az amnio után közvetlenül a 0 neg. vérem miatt, na az szúrt, feszített, zsibbasztott... :?

Bocsi, hogy csak ennyi, de nehéz tartanom fekve a laptopot :oops:

Puszi mindenkinek!

Még valami:

Kata!

Van egy ismerősöm, aki készített nekem egy "esszét" a babakocsi választást segítendő, ha gondolod átküldöm neked privibe, vagy ha adsz mail címet, akkor arra! 3-4 A/4-es oldal!!! :D :D :D

Az egy fiú egy lány miatt meg: irigyetek vagyok/vagyunk :oops: :oops: :oops:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!!

Ibolya!!

Igen, mi már 20 fogasak vagyunk!! :lol: :lol: De már épp ideje volt, mert mi klasszikusan nem a tankönyv szerint fogzottunk!! :cry: Elméletileg a fogzás nem okzhat lázat, na nálunk minden fogacska lázzal és nyűgös éjszakákkal jött (milyen meglepő ez tőlünk :roll: :roll: )
A vasutasok sztrájkoltak és apa csak kocsival tudott dolgozni menni, nekem meg nem fűlött a fogam a gyalogláshoz :oops: :oops: , és a lázas gyerek ügyebár felmentést is adott ezalol :lol: :lol: Megjegyzem szegény olyan fáradt volt, hogy 3/4 1-kor már aludt, és kocsival is 1-re szoktunk hazaérni, gyalog biztos több idő lett volna!!! (köszönjük Nóra :lol: :lol: , hogy hazahoztad Etusunkat!!)


Ildi!!!

Ez a gépkikapcsolósdi ismerős! :lol: :lol: . Szerencsére már leszoktak róla!!!
És még holnap reggel is hiányolni fogsz :cry: , mert apa viszi a Mariettát, hogy utána el tudja hozni a hőmérő által betört ablakot :roll: :roll:
Jaj, de írigyeltem mindenkit, akinek ilyen könnyen elaludt a gyereke bárhol. Na, vásárlás közben az enyémek talán csak pár hetesen, mert mindig annyira élvezték a zsongást maguk körül
:lol: :lol:


Kata

Na, végre jöttél pár sorral!!! :lol: :lol: :lol:
Cini a művelődési házban szokott lenni szerda délelőtt 9-12-ig 4 foglalkozás, mindegyik olyan 40 perces. Nagyon jó!! Figyeld meg, ha megszülettek milyen gyorsan ott lesztek a cinin, mert röpül az idő!! :lol: :lol:

Babakocsi!! Egyezik a véleményem a Katuséval, én is szerettem látni séta közben a kicsit. Az esernyős babakocsiknál már mindegy, mert nagyok, de kicsinek szerintem is fontos!!
És szerintem nem fogtok ezzel elférni a vecsési járdán!! :cry: :cry:
Gondold át, mennyit szeretnél velük sétálni, mert egy gyerekkel is elég gáz. De láttam már, pont itt Vecsésen olyan ikerbabakocsit, ami egymás előtt vannak (bár lehet azt csak hátulról lehet tolni, nem tudom)
És fontos szempont, hogy elférjen a kocsi csomagtartójába :lol: :lol:
Hányszor jártunk úgy az előző kocsinknál, hogy mellettem az anyósülésen volt összecsukva, mert bevásárlás után nem fért el a csomagtartóba :roll: :roll:
És tényleg csinálj képeket, nekem olyan jó visszanézni őket, de én nagyon szerettem terhesnek lenni. Szerencsés voltam, nem volt gond és jól birtam.

Szóval a Marci mi is igazából???


Katus

Hát, azért én nem mindig örülök a történéseknek
:lol: :lol: :lol:

Szandrát meg ne nagyon dicsérd!! :lol: , Elbizza magát!! Kíváncsi vagyok ezek után tesz-e vallomást?? Mert ha nem beárulom!!!! :lol: :lol: :lol:

Benettke!!

Szívem szerint javasoltam volna az amniocentézist. Csak nem ismerlek (még) annyira, hogy határozott véleményt mondjak. De ha nem mondod határozottan, hogy nem akarom, mert nincs semmi baja a gyermekemnek, akkor szerintem érdemes megcsináltatni, mert az is nagy gond, ha végig izgulod a terhességedet, hogy vajon jól döntöttél-e!! Most kapsz egy jó eredményt!!!! És mivel ilyen fullszervizes ellátásban részesülsz és tudsz pihenni, nem lesz semmi gond!! :lol: :lol: . Hallod!!! Nem lesz semmi!!!!!!

És tartsd észben, hogy vannak akik írigyelnek azért mert fiad lesz!!!! Énnnnnnnnnnnnnnnn!!!!

:lol:

Szandra!!

Jössz a vallomással?? :lol: :lol:

Jutka!!!

Tényleg nagyon el tetszett tünni!!!!!!!!!!!!!! Csak nem a csajokra fogni!!!

Bocsi azoknak, akiket kihagytam, de jön a House!! :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:38-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ma itthon van a gép és csodák csodájára net is van, úgyhogy gondoltam kérdezek Tőletek.
Ancsi nem fogadja el a cumisüveget ugye, eddig pohárból sikerült itatnom vele vizet a kaják alatt. De most rájött, hogy a pohár tökjó játék, és beveszi a vizet a szájába, aztán rámköpi :?
Nem iszik egy kortyot sem egész nap, már mindent próbáltam: cumisüveg (megfogja a cuclit és a kezét rágja), itató (rágja, nem szívja, nem jön belőle egy csepp sem), pohár (nna, ezt már meséltem). Baj, hogy nem iszik? Szopizik még minden kaja után hol többet, hol kevesebbet (illetve este és reggel - néha éjjel is - csak szopi van), ez elég lenne neki? Pisi van, mostanában már a kakija sem bogyós. Szerintetek?

Gyöngyi,
megnéztem a hozzátápis topikot, és hát én is meglepődtem. Nekem is fura, hogy nincs arany középút, csak a szélsőségek. Még jó, hogy van néhány ember a környezetemben (pl Te), akik segítenek a tájékozódásban, mert kellőképp lazák, de azért szem előtt tartják a baba érdekeit is.
És végre megértettem, hogy miért változott ennyit a babatápláláshoz való hozzáállás az elmúlt harminc évben: ezt még soha, senki nem magyarázta el nekem, hiába kérdeztem védőnénit, orvost, akárkit, és anyósomnak sem bírtam érvelni a mostani álláspont mellett, mert nem tudtam a hátteret - ő csecsemőápolónak tanult ezer éve, de sosem dolgozott a szakmában...

Nna, megyünk sétálni!
Puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!!!

Ha van elég vizelete Ancsinak és ráadásul a széklete is oké, akkor biztos elég a cici, bármily meglepő!!!
De ne add fel a próbálkozást. Ez sajna a szopizós babák "átka" én is sokat küzdöttem a Mariettával az ivás miatt. Ráadásul ő nyáron nagyta abba a cicizést, és nem volt hajlandó inni :roll: :roll: , nem volt könnyű rávenni, hogy igyon. Na a mai napig nem szívesen iszik pl. vizet :oops: :oops: Sárával már nincs gond, mert utánozza a tesóját, és ha a nagy iszik, akkor ő is :lol: :lol:

Nálink a szívószál jött be. Marietta kb 1 évesen jött rá, de Sára már 8 hónaposan tudott igy inni :lol: :lol:

Én az enyémeknél rájöttem, hogy nem szívesen isznak ilyenkor már szobahőmérsékletű vizet (szörpit, teát), de őszintén szólva én sem. Úgyhogy mi a vizből csak a langyosan szeretjük :oops: :oops:

Hozzátáplálás topik!! Úgy érzem elég rugalmas vagyok szakmabeliként, és anyatej pártiként, de van ami túlzás nekem, és nem értek. Sokat változott a csecsemőtáplálás megitélése az elmúlt évtizedekben, de az anyatej soha nem ment ki a "divatból". De erről órákat tudnék regélni, úgyhogy lelövöm saját magam!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:39-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:39-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Én még mindig ágyból, fekve, laptopot nehezen tartva írok, ezért bocsi, de valszeg keveset. :oops:

Örülök, hogy ez a nap is eltelt negatívumok nélkül :D

Ma lett meg az AFP eredményem, a pesti védőnőm a TÖKÉLETES jelzővel illette :D Így kicsit nyugodtabban várom a magzatvíz minta eredményét, ami nem árt (mármint a nyugalom), mivel dec. 20-án lesz csak meg, akkor megyek vissza a klinikára szív UH-ra.

Gyöngyi!

Köszönöm a bíztatást, én is bízok benne, hogy nem lesz semmi gond! Az meg direkt jól esik, hogy irigyelsz a fiú miatt :lol: Mondjuk, én meg téged a lányaid miatt, duplán :oops: :P

Ibolya, Ildi!

Köszönöm a fiúk képeit, remélem a mi babónk is ilyen huncutka lesz!

Sszkata!

Azt hiszem valóban azért volt nekünk ilyen fontos a baba neme, mert szerencsére nagyon hamar összejött és a terhességem is olyan problémamentes volt már az elejétől, hogy (egy kis gyomorsav túltengéstől eltekintve) szinte csak a tesztből ill. az orvosi UH-ból httem el, hogy terhes vagyok. Néha mondtam is Uramnak, hogy ugye nem tévedhet teszt, doki, UH? :oops: :P

Andi!

Érdekes módon pont a fiúnév nem volt köztünk vitatéma: Zétény/Bertalan (a 2. név eredetileg Benedek volt, de Uramnak megtetszett a "Kisberci" becézés, én meg nem voltam ellene, pláne mert az apukámat így hívták :cry: De Isten bizony nem én találtam ki, fel sem vetettem lehetőségként)

Kriszta!

Ebben reménykedek én is, hogy a fiunk majd némely /mondjuk pláne gyakorlati/ dolgokban apukájára üt, és kisegít majd engem. Én ugyanis nagyon béna vagyok bizonyos esetekben :oops: :evil:

Nóra!

Nagyon köszönöm, hogy miattam megszakítottad topikos hallgatásodat :lol: Ha a többiek ezért megfeddnének, majd bőszen védelek :P

Képzeljétek!

Ma akkorát rúgott belém a babó, ráadásul alulról a gyomrom felé, hogy még sokáig éreztem a helyét :lol:

Az viszont bánt, hogy Uram szinte alig érezte még párszor (max. 2-3-szor), ugyanis ha ráteszi kezét a hasamra, rögtön "lenyugszik". Anyósom szerint ez azért van, mert még "haragszik" rá babónk azért, amiért nem békélt meg a fiú mivoltával... tényleg kevésbé, mint én :(

Bocsi, de újra csak ennyi telik tőlem, mert kezd nehéz lenni a laptop, ill. Uram ígérte, hogy segít megfürödni és most ér rá :)

Puszi mindenkinek, elnézést, ha valakit kihagytam fönt!

Jó éjt!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Benettke!!!

Tök jó, hogy jöttél!! :lol: :lol: :lol: Elvégre ráérsz (még)! :lol: :lol: :lol:

Miért is lesz szív UH??

Ekkorát rúgni!! hiába: fiú!!! :lol: :lol: :lol:
Hamar megérezted!!!
És nem hiszem, hogy "haragszik" a baba a párodra!!! :twisted:
Nálunk semmi ilyen nem volt, és mégis csak jóval később érezte az apuka a rúgásokat. Ez inkább azért van, mert a várakozás miatt (vajon apa is érzi?) visszatartod a lélegzeted, és ezt érzi meg a baba (Kisberci :lol: ). És azt érzi inkább, hogy ez más valaki, nem az anyukája. Na, majd meglásd, amikor hős királyfiként megvéd téged az apjától, aki gaz módon közeledik feléd (mert meg akar ölelni :lol: )!!!


képzeljétek!!! Nem jutottam el a Lidlbe!!!! Pedig ma volt a nyitás :lol: :lol: :lol:
Pont én!!!!! :roll: :roll:

Jó éjszakát mindenkinek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia Gyöngyi!

Igen, most nagyon ráérek :D :(, hisz az ágyban fetrengésen kívül nem enged túl sok mindent az Uram! Na, jó, azért néha ehetek, ihatok, sőt még slozira is mehetek ha úgy adódik :lol: :lol: :lol:

A szív UH "tartozéka" az amniocentézisnek, tehát mindenkinél menézik egy különleges UH-val a baba szívét akkor, amikor megvan az amnio eredménye. Ezt én nem is bánom!

Már jó pár napja éreztem hol kisebb, hol nagyobb mozgásfélét, de ekkora rúgást még nem :shock: Én is azt mondtam Emberemnek, hogy szerintem "idegen" még neki a keze, az enyém meg azért mégis általában a közelében van :P már csak testi adottságaink miatt is!

Biztos vagy benne, hogy kinyitott a Lidl nélküled? :lol: :lol: :lol: Szerintem elhalasztották! Ha mégsem, akkor majd bosszúból nem megyünk oda :evil: :D :D :D

Most jut eszembe, hogy bár mondtátok, én mégis mindig elfelejtem lefényképeztetni a hasam! :oops: :oops: :oops: Ezt később majd biztos fogom bánni! Szóltam is Uramnak ez ügyben, aki emlékeztetett rá, hogy Ő mártöbbször is említette, de én mindig elhalasztottam. :oops: Igaza van! Most, hogy megemlítettem, kicsit haragszik is!:evil: :twisted:

Azért majd próbálom megfűzni, hogy segítsen feldobni pár olyan képet, amit a 4D-s DVD-ről varázsolt ki, némelyik hihetetlenül látványos lett szerintem!

Na, nézek egy kis Fábrys roma showt!

Puszi!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Benettke!
Hát jó rövidre sikerült, de így is kell!!! Nagyon helyes, tessék csak írni!
Közben én is nézem a Fábryt, csípem ezt a fazont annyi ökörséget tud produkálni.
Ez nálunk is így volt mozgás terén, én akkor tudtam jót aludni amikor apa keze ott volt a pocakomon mert akkor végre nem mocorgott olyan erősen a drága.
Örülök, hogy jó lett az AFP eredményed. Egyértelmű, hogy nem kell aggódnod mert mindenki tudta, hogy tökéletes lesz az eredményed.
Problémamentes terhesség, óóóó én csak álmodni mertem ilyenről, irigyellek. Azt hiszem ez a kis krapek már most a kedvedben akar járni!

Gyöngyi!
Nem vallok!!!! :oops: :lol: :lol: :lol:
Azt kéne bevallanom, hogy nagyon ügyesen tudok varrni (és természetesen első osztályú munkáim vannak) vagy mire gondolsz ??? :lol: :lol: :wink:
Nem voltatok a Lidl-ben????? Na ez a durva!!!! Komolyan mondom, mondtam apának menjünk már el oda mert akarok beszélni a Gyöngyivel erre sehol senki :wink: :lol: !!!

Ibolya!
Ilyenkor jézuska??? Nem semmi!!! Kanyarodhatna erre is :wink: ! Mondjuk nálunk apának az a mániája, hogy ilyen dolgokat nem vesz mert ezek munkaeszközök és az nem ajándék, így vagy 3 évig nem volt normális vasalóm :lol: :lol: , aztán megelégeltem és vettem.

Katus!
Bár én nem vagyok védőnő és nem én vagyok a topikdoki (ezt a titulust előszeretettel a Gyöngyinek adtuk mert mindig mindenre tud valami megnyugtatót mondani) de én is így gondolom, hogy ha van pisi a pelusban és nem túl kemény a széklet akkor nincs gáz, azért Annamari még elég kicsi és a tejecske meg elég sok, és finom és pont jó meleg így az most kielégíti. Persze azért minden nap ugyanúgy kínáld meg pohárból vagy itatóból, most az jó móka, hogy játszik vele de minden csoda 3 napig tart.

Ildi!
Hol vagy? Oké, hogy ma nem voltatok oviba mert angol volt, ovis felmentés oké na de itt nem adtunk felmentést!!!

Andi!
Rólad már nem is beszélve! Csak nem eltanultad a Nórától??? :) :wink:

Anett!
Hogy vagytok? Meggyógyultatok?

Kriszti!
Remélem azért nem parázól jobban az autóvezetéstől egy ilyen malőr miatt?! Gyerekek?

Kata!
Képeket ígértél!!!

Most megyek mert holnap is koránkelés van!

Jó éjt mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!!

Lehet kicsit későn szólok, de nincs kedvetek a Lőrinci úti játzóházba jönni?? (Kolping segítő szolgálat épületében)
Andival megyünk!!

Gyertek, ha tudtok!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!

Ja! Gondolj bele mi lett volna, ha bő lére eresztem! :lol: :lol: :lol:

Egyébként észre sem vettem írás közben a mennyiséget, csak próbáltam mindenkinek reagálni :wink:

Uram kicsit csalódottan veszi tudomásul, hogy már megint nem érezhetett semmit, :( miközben én elég gyakran részesülök benne :)

Terhesség: mondogattam is mindig, hogy ez a babó nagyon rendes velem, tudja, hogy anyát nem szabad bántani :wink: (De én úgy gondoltam, ilyen empátiára csak egy lányka képes. Tévedtem....)

Ugye számodra is hihetetlen, hogy a Lidl Gyöngyi nélkül nyitott meg? :P :P :P :evil: :lol: :lol: :lol:

Olvasgattam az oviba szoktatás eseményeit, de mivel gyakorlati tapasztalatom nincs e téren, okosat nem tudtam volna tanácsolni. Szerintem nagyon hamar megszokta a Tami az új helyzetet, nem hiszem, hogy sok szülőnek/gyereknek megy ettől gyorsabban, problémamentesebben :roll: :D

Kata!

Te nem raksz fel képeket a 4D-s UH-ról?

És akkor a hétfőn készült 4D-s képekből kettő:

Az első képen "élvezi az életet", a másodikon iszik hozzá egy kis magzatvizet :lol: :lol: :lol:

Kép 17 hét + 4 naposan Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Benettke!

Nagyon tündéri mindkét képen a királyfi!
Csodaszép!

A rosszullétekről meg csak annyit, hogy én mindkét csajszival annyit voltam rosszul, hogy azt hittem meghalok. 3 és fél hónapon keresztül napi 4-5 rosszul lét.
Erről ennyit...

Megyek mert kész a kajcsi

Szandra

szandrakiss
 
 


Benettke,
tök jók a sztárfotók! Mi 4D-n még nem voltunk, igazándiból most kezdtem el azon gondolkodni, hogy lehet, hogy nekünk is érdemes lenne elmennünk, de ezt majd még átgondoljuk. Nekem a genetikai UH a kórházban (János) volt, de ott nem adnak fotót a törpékről. :(.

Ma nagyon elkanászodott mindkét gyerek, reggel óta izegnek-mozognak a pocakomban, olyan klassz :) Legalább ők feldobják a mai napomat, mert a munkám miatt egyébként égnek áll a hajam, és visszafelé számolom a perceket, hogy mennyi időt kell még itt töltenem, mielőtt eltűnnék néhány évre.... :(.

Tegnap készült néhány fotó a pocakomról, este felrakom a gépemre és küldök belőle :)
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Benettke, átküldenéd nekem a babakocsis leírást? Köszi szépen!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
Első nekifutásra ezt kaptam infóként

Első ránézésre a kocsi tudja azokat amiket szerintem tudnia kell. Azt gondolom, hogy iker kocsi választásnál több dologra is oda kell figyelni. Pl.: mennyit szeretne vele közlekedni és hol, az egymás melletti ülésű ikerkocsik biztos, hogy könnyebben kezelhetőek és sok helyre be lehet vele férni, azonban nem biztos, hogy a közértbe el tud vele menni bevásárolni, mert a legtöbb helyen a kasszák között nincs elég hely. Az is fontos szempont, hogy ők mennyit fognak autóval közlekedni, és a babakocsi befér-e, ill. hogyan férbe a csomagtartóba. (Itt azzal is kell kalkulálni, hogy egy több napos utazás során sok cuccok kell vinni, amit a babakocsira nem lehet pakolni, mert akkor annak annyi.) Arra sem árt figyelni, hogy könnyen nyitható, ill. csukható legyen.
Még egy fontos dolog, hogy milyen helyen laknak, ha van egy-két lépcsőfok amin le kell vinni a babakocsit, akkor a séta már eleve két emberes, mert egy ikerkocsit benne két gyerkőccel egyedül nem tud úgy megfogni, hogy levigye a lépcsőkön. Ilyen esetben érdemes minél kisebb súlyú kocsit venni.
Nekem ezek jutottak eszembe, de lehet, hogy Dóri még hozzá tud tenni.

és várjuk Dóri véleményét...., majd ha ő is írt akkor azt is bemásolom.

Szandra

szandrakiss
 
 


Köszi Szandra, jól jönnek nagyon ezek az infók! Szerintem a hétvégén elindulok itt a környéken, és lemérek mindent, ahol várhatóan közlekedni fogunk- még a kis CBA bejáratát is, hogy beférünk-e majd :) :) :)
Na végre-valahára van egy kép a 18 hetes pocakomról:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szia Kata!

Privátban átküldtem neked a babakocsis dok-ot!



Lányok! Hol vagytok :roll: :roll: :roll: ???

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Hűha! Most látom csak, hogy ismét enyém a laptető :oops: :oops: :oops: ! Mit fogok én ezért kapni a Gyöngyitől? :roll: :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Hát igen!!! Ki is vagyok akadva!!!!!
Előző lapon egy hónapok óta eltünt ex-topikos :twisted: , most meg egy újonc!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát hiába írok én ennyit??????? :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:

ráadásul ma voltunk a Lidl-be és úgy-de úgy felhúztam magam!!!!!
Hát az első élmény az itteni üzletben nem lett jó!!!!
Ment egy csomó pénztár, beálltunk a legrövidebbe, másodikok lettünk, szépen kipakoltunk, és mire sorra kerültünk szóltak, hogy egy pillanat, és elkezdtek valamit mahinálni a pénztárgépen. Mi meg csak álltunk a két gyerekkel, miközben a többi pénztárnál senki nem volt. Már gondoltam átcuccolok egy másikhoz, de a Sanyi nyugtatot (mindig ezt csinálja :twisted: ) És még annyit sem mondtak, hogy elnézést :twisted: :twisted: :twisted:
Nem ilyen kiszolgáláshoz vagyok én szokva a Lidlben!!!! :roll: :roll:

Valahogy érzékem van kifogni a leglassabb pénztárost, a legdumásabb pénztárost, és beállni a legproblémásabb vevő mögé. :cry: :cry:

Jó éjt!!!

Irjatok sokat, hátha a következő lapon én lehetek felül :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?