Új privát üzeneted érkezett!

Babszi:ezt neked!(adjál belőle Krisznek is...)

Kép
Vendég
 


Látom egy kis ivásra mindenki kapható! SZépen belendültetek! És mi lesz a munkával????
Vendég
 


Tudod mi meló ezeket a képeket összeszedni? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

melóóóóóóóó????
hiszen most keresek olxan munkát Bálintnak..... tudod :lol: :wink:
pl. lehetne maffiózó..... na? :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Na, köszi Nektek, jobban vagyok :D

Én egy ilyet kérek:

Kép

Kép
bienvenue
 
 


És ez????
Hogy tetszik???


Kép
Vendég
 


Bien:az enyém nem kell?????????????? :cry:
Vendég
 


Bien, mi az? WISKASZ??? :)) Hűűű, vagy konyak?
Az nem gyenge:)))

Csatlakozom, nem semmi ám meló kzözben ilyen képeket keresgélni:)))
Vendég
 


Anyám ez a sok alkesz kismamijelölt!!! :lol: :lol: :lol: :roll: :?
Vendég
 


Krisztinka, ezt soha nem is titkoltam én spec, hogy szeretem a finom nedüt:))) És még addig iszunk, míg lehet... :) Utána már úgysem lehet:)))
Vendég
 


Közben én is rájöttem, hogy Bien keményen nyomja...whiskas-os csaj... :lol:

Pötty:kár, hogy ezért a melóért nem fizet senki! :lol: Amúgy jól vagytok?Új fejlemény?
Vendég
 


Nóri: Semmi:( :cry:
Vendég
 


Erre kell visszajönnöm! Alkesz banda! :lol: :lol:
Na nekem tudjátok mit dobhatnátok: szex on the bííícs :oops: =asszem ilyen színem lenne tőle! Anno ezzel búcsúztattam a hamvas :wink: lányságomat... Állati volt!
Vendég
 


Pöttye, :cry:
Picuranyuról tudsz valamit, nagyon eltűnt?
Vendég
 


Az is jó itóka:)))Tessen szíves:
Kép
Vendég
 


Arikon: Lakásproject elég erőteljesen lefoglalja.
De mensiről mé semmi hír.
Menni fog dokihoz.
Még közelebbi: http://bpicur.blog.hu
Vendég
 


Nórikám, hát a Tiéddel kezdem, nyugesz :wink: A Krisztinkáé sem kutya ám!

Most hívtam Apát, mi lenne, ha ma este tényleg alkoholba folytanánk bánatunkat (évek óta nem ittunk már, csak néha vacsihoz egy pohár bor, meg szilveszteri pezsgő). Erre Ő: Megjött a mikid? Mondom még nem. Akkor nem iszunk, mert még bármi történhet! Gondoltam én: a kis naiv szegény... :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Egy kis vöribor akkor sem árt, ha ott a pindurka. Sőt, vetélés ellen kifejezetten ajánlják.
Vendég
 


Arikon hamvas lányságának elrablója:

Kép
Vendég
 


jó is az a vöribor :lol: én arra szavazok :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Nórikám: Megelőztelek:)De talán kettővel is megbírkózik:) :lol: :lol:
Vendég
 


A fenébe...pedig vadul kerestem...na, ezek után mondja valaki, hogy ez nem kemény meló!

Na, ezt Bíborlány látná, csorogna a nyála... :lol:
Vendég
 


Szerintem ide szokott ő pislogni, majd szól valamit...
És talán Vedresandi is...alias Sólyom:)
Vendég
 


Jajj, de jó egy kicsit kiengedni, elterelni a figyelmet a központi témáról...ennek én úúúúgy örülök.Szerintem ez már nagyon kellett!
Vendég
 


Arikon! Jó kis OFF mi??? Nehogy csak babáról, meg görbéről legyen ám szó!

GAbi! Te mit innál????
Vendég
 


Köszi Pöttye és Nóri! Asszem (ha emlékezetem nem csal) simán legurítom mind a kettőt + egy kis béliszt is :lol:

Ahogy indult ez a mai napi topic, elmondható hogy virtuálisan piába folytjuk bánatunkat.. :D

Bien,
Pároddal teljesen egyetértek! Még nincs veszve semmi! Én is drukkokok!
Vendég
 


Andinak mit küldjünk??? Hmmmm....:)
Vendég
 


Krisz,
jaaa, a flúgos futam újra indul! Kezeket a paplan alá és éljenek a PASIK!! :lol: :oops:
Vendég
 


Andinak én ezt szánom:

Kép
Vendég
 


Ezen most jó vigyorogtam:))) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: Ha ezt ők tudnák, látnák... Azt mondnák, hoyg nem vagyunk teljesen normálisak:)
Vagyishogy flúgosak vagyunk:) :P
Vendég
 


biztos idenéz, csak nem mer szólni, h ő is kér, mert hogy is venné ki magát, ha kiderülne, h ő is ebbe az alkesz bandába tartozik.... hiszen babás :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Csajok, akkor ma este vörcsiborcsi, mindenkinek, jó? ;-) Arikon, én már teljesen leeresztettem, de azért köszi a drukkot :wink:

Tééényleg, Andi jó rég járt erre! Brékó-brékó, Fórum hívja Andit, Andikám, mit innál? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


az Andi meg sztem csak hallgat nagyokat, de lassan majd benyújtja a zebrásat. tőle kitelik ám :wink: :lol:

babszika
 
 


Meg is érdemelné... :) Ő az akitől példát lehet venni.

Én ma forralt borozok:) Mit szóltok hozzá?:)
Vendég
 


na, csajok... én lelépek....

szép napot nektek!

babszika
 
 


Pötty:nyitom az ablakot 8-kor!!!fénypostával kűggyed! :wink: :lol:
Cserébe küldök fokhagymás májat valami zöldségkörettel, vagy még van tegnapról babgulyás füstölt husival.
Vendég
 


Megbeszéltük. De én msot lépek, ma lesz koncertünk a kórusunkkal.
:) szoríjjatok:)

Puszi holnapig mindenkinek!
Semmi nózi lógatás, csakis jókedv!!!!
Vendég
 


Én is csinálok forralt bort! CSak azért is!!!!

Letörlek benneteket! Andinak sajnos nincs zebrása. Megjött neki a múlt héten! :evil: :twisted:

Szép estét Mindenkinek!
Vendég
 


Babszi, sajnálom, ha kicsit felfújtam a dolgot, de így érzek. Ja, és amúgy ez tényleg sikertelen hónap. :?




Mindenkinek sok szerencsét!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi! Ugye nem akarsz eltűnni????
Most megjött??
Vendég
 


Igen, még nem nagyon, de holnapra már intenzívebb lesz.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csajjjok csajjok,

Micsoda alkesz buliból maradtam ki :x Ez már tényleg nagyon kellett :) Imádlak titeket!!!!!! Ilyenkor mindíg erőre kapok, pedig reggel még én is :cry:

Krisz: te csak módjával tintázgass....gyönyörű a görbéd

Bien: még te sem lendülj bele. Annyira nem esett le a hőd, hogy feladd...még bármi lehet

Gabi: sajnálom, de nem szabad így hozzáállnod, hogy a következő hat hónapban sem fog történni semmi :x . Inkább arra gondolj, hogy idővel biztos sikerülni fog.

Babszi: igazad van, de ettől függetlenül annak is fájhat rettenetesen a kudarc aki még nem olyan régóta próbálkozik.

Kép
Kép
mirci74
 
 


hűűűű csajok!! Ez aztán a kínálat!!!!
Én a hétvégén Mojito koktélt készítettem Apácskának- fehér rum,mentalevél, zöld lemon, szóda, jég, cukorszirup helyett cukor ... hm........... nos, én is ittam......... de ne aggódjatok!!! a rum kimaradt belőle!!!! :)))))

Bien, szerintem aggódásra semmi kétség!!! Úgy látszik a skorpiókon van most valami. Rajtam is!!! én szerdán ünneplek... :lol:
De most ISTEN ÉLTESSEN TÉGED!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


DE őszintén szólva, ez a hangulatváltozás, ami rajtad van..... nos???..... hm....... még bármi lehet...... úgyhogy csak ne iszogassál nagyon még sztem......... :lol:

T.Maria???

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


arikon: köszönöm megvagyok, olvaslak titeket, csak hallgatok. Mint ahogy Pöttye is írta, most lefoglal a lakásproject. .... De azért sokszor megfordul a fejemben, hogy hogy rendezném be az egyik nagyszobát, amit direkt babaszobának hagyunk majd meg üresen. .... Már tudom hová tenném a kiságyat, szekrénykéit. ... Én azért álmodozom még. Aztán ki tudja hogy lesz? ... Lehet, hogy pár hónapon belül mégis csak belevágunk, nem várunk 3 évig. .... Ez sok mindentől függ, főleg az anyagiaktól.

Szóval, követelem, hogy vegyetek vissza a táblázatba!!!!!!! :D

Amúgy miki sehol. .... Tudom, hogy nem vagyok terhes, de a hasam mégis nagyon nagy lett, és úgy fájnak a mellbimbóim. :roll:

Jövőhét Kedden megyek dokihoz, akkor telik le a 2 hét. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani. Gondolom elküld UH-ra, aztán lehet, hogy jön vérvétel, de az is lehet, hogy egyből felírja a gyógyszert. Majd kiderül. .... De megjöhetne már, mert piszok rossz érzés, hogy nem jön meg. Szerintem ezért is híztam már 2 kg-ot. :oops: Legalábbis erre próbálom fogni.
Vendég
 


Csajok, én egy fini alkoholmentes karácsonyi italt innék. Olyan, mint a forralt bor, csak bor helyett almalevet kell forralni...... 8)


Jöhetne már a karácsony....... Imádok készülődni...

Ti vásároltatok már? Nekünk idén nagyon szűkös lesz a keret az építkezés miatt, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Viszont igazából nem is érdekel kapunk e valamit, hiszen a legnagyobb ajándék a házikónk lesz. :D

Babszi, ti hogy álltok?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást! Na és a jó ötleteket is.
Kislány:
havi ciklusaim egész jól beálltak. 28 + - 1-2 nap elcsúszással érkezik. Mostanság már elég rövid ideig tart 3-4 nap[/b] Ez pontosan mit befolyásol?
A szokásos szűrő vizsgálat is aktuális lesz, így biztos, hogy meglátogatom a dokit. Viszont úgy gondolom, hogy problémáról még semmi kép nem beszélhetünk. A vizsgálatok nem mutattak ki soha semmit. Én egyszerűen csak annak tudom be, hogy nem akkor szerelmeskedünk mikor az uvulláció várható. Már ha jól számoltam ki. Valahogy midig máskor kívánjuk megy egymást. Volt, hogy csalódott voltam amikor megjött, de ez már elmúlt. A baba, akkor jön amikor Ő akarja és nem akkor, amikor én. De most már eltökélt vagyok és szeretnék mindent megtenni a siker érdekében. Mindenkit olyan jó tanácsokkal tudok ellátni és körülöttem csak úgy potyognak babák. Nálam meg még ez idáig semmi.

Krisztike79
Neked külön köszönöm a címeket. Megyek és meg is nézem, hátha olvasok még valami hasznosat rajta.

Szép napot mindenkinek :lol:
Zsú
zsú zümzüm
 
 


Zsú Zümzüm!

Ha 28 +-2 nap a ciklusod, sztem a mensitől számított 14-17 nap körül lehet az ovud. Én azt javaslom, amit én is tettem, a mensi első napjától számított kb. 10-12. napon menj dokihoz. Akkor látja a doki azt, hogy a petefészekben van-e egyáltalán valami. Azt is meg tudja mondani, hogy kb. hány nap múlva lesz ovulációd...
Amit az ovulációról még tudhatsz. Aszem előtte 1 nappal fehéres hüvelyváladék van, a megszokottól picivel több mennyiségben.

Én pontosan a 10. napon mentem az első vizsgálatra, az UH-n azt modnta a dokim, hogy két petesejtet is lát, kb. 4-5 nap múlva lesz peteérésem. Nos én akkor akcióztam apával, és azóta sincs mensim!!! :lol: :lol:
Még egy fontos dolog! Az ovuláció körül ne szeretkezzetek naponta 4x, bőven elég egyszer is! Figyelni kell arra is, hogy a hímivírsejteknek is termelődniük kell!!!!!! Az orvosok általában azt javasolják, hogy két naponta az egész ciklusban. Az én dokim, amikor voltam nála azt mondta hogy a következő 8 napban minden nap szeretkezzünk. Hát ez nem jött össsze, de ettől függetlenül úgy tűnik, a Babuci sikerült!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Úgy látom macskajajosak vagytok és azért nem jelentkeztek! :D Látjátok, h. én mennyire bírom a piát... :lol:

Nálam a helyzet annyiban változott, h. elkezdtem barnázgatni és egyre jobban szúrkál a jobb oldalamon. Szerintem meg fog jönni... :( Lehet, h. a tegnapi hastánci megdolgoztatott.
Vendég
 


Gabi,
Én majd szerintem december elején kezdem el a nézelődést és a vásárolgatást. Már nagyjából tudom, h. kinek mit vegyek, úgyh. nem lesz nehéz dolgom. :)

Hogy vagy? Remélem megnyugodtál és tényleg nem szabad mindent feketén látni. A dokik valóban nem hiába mondják az 1 éves próbálkozást és itt a babaneten is elég sok példát láthattunk már, h. egyszer csak babás lett valaki, pedig nem egy, hanem már több éve próbálkoztak. Úgyh. csak nyugi!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Arikon: egy pici barnázgatás a várható mensi alatt, miközben babás lehetsz, természetes. Legalábbis ezt olvastam. Úgyhogy sztem aggodalomra semmi ok addig, amíg nem vérzel...


Bienről tud valaki valamit????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?