Új privát üzeneted érkezett!

Benianya!

Blaninak nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk! Kép

Andi és Dávid

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok,

Panni szombaton hazafelé majdnem elaludt a kocsiban, de mivel 5 perces az út, így szegényt fel kellett ébresztenünk.
Aztán már nem volt hajlandó aludni, de így fél hétkor kidőlt és aludt másnap reggel 7ig.
Sajna tegnap is borult a nap, mert vásárlásból hazafelé jövet ismét elaludt a kocsiban és úgy tűnik az a 20 perc elég volt neki, mert megint nem volt hajlandó itthon aludni.
Este fél 8kor még küzdöttünk, főleg mert Guszti bekapcsolta a Tvt az MTVn ment valami díjátadó és a Kisasszony riszálni akart a zenére.
A talin szerintem nem a fáradtság volt az anyásság legfőbboka, hanem tényleg kicsit megszeppent a sok embertől, mert amikor már oszlani kezdett a tömeg, akkor tök jól eljátszott.

Colett,
a fiad aranyos volt, bár akor tényleg volt egy rosszcsont pillanata, amikor ráakarta dönteni Mesire a sátrat, de sikerült ebben megakadályozni. Aztán rájött, hogy sokkal jobb móka, ha kipakolja a párnákat a sátorból és az összes rózsaszín labdát inkább behordja oda :)

Viera Gabella,
nagy köszi a sütireceptekért. Asszem ma megpróbálkozom velük. Drukkoljatok. (mondjuk szalakáli nincs itthon -> meg nem is tudom mi az :)

Na most megyek, mert ma extra nyűgös Panni.

Benianyu,
még annyi, hogy tök jó meglepit találtatok ki a csajnak!

Ja és mindenkit irigylek, akinél hó van!

meteor
 
 


Sziasztok!

Blaninak nagyon-nagyon boldog hétévességet kívánok! Maradjon sokáig ilyen kis vidám örökmozgó igazi gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kofa! Köszi a képeket! (Jó sok Meske van közte! :oops: )

Miénk apa ma a laktanyában tölti fel valahova, így sajna nem biztos, hogy egy helyen meglesz.

Jó sok képet csinált amúgy, szerintem a százhoz közelít...

Meteor! Szalalkáli nálunk szalagáré néven fut, mikor először venni akartam nem találtam, a boltos mondta hogy a két név egy és ugyanaz. (Sülés közben baromi erős szaga van!)

Colett: Máté valóban ráborította Mesire a sátrat, én meg nem voltam ott, Lackó mondta, hogy Blani vígasztalta, de a Máté nem rossz, csak így sikerült! 8) 8) 8)

Tegnap reggel megkérdezte Lackó: na, megint indulunk játszani Budapestre? :roll: Hát, inkább azért kihagytuk! :P :D 8) :lol:

Még alszanak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

[quote="gabella"]M írta:gabellaiénk apa ma a laktanyában tölti fel valahova, így sajna nem biztos, hogy egy helyen meglesz.

Ha sima weboldalra kerülnek fel, valószínűleg tudom importáltatni a Gallery-vel, ha valami spéci albumba, akkor nem biztos, de ki kell próbálni - már persze ha szeretnétek.
Egyébként hasznos lehet a kep.tar.hu meg az ingyenes Picasa képrendszerező és a hozzá kapcsolódó ingyenes album:
http://picasa.google.com/
http://picasaweb.google.com/
kofa
 
 


Valami spéci, saját gyártmányú weboldal, de lehet, hogy ma még nem is lesz belőle semmi, mert dolgozni is kell, holnap meg nyelvvizsgázik...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali.

Feltettem a mi képeinket is, exdeus képei címmel.

Bénianyu, Isten éltesse Blanit! Jó kis meglepi lehetett neki, megnéztem volna a kicsi arcocskáját!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Gabella,

de az miaz? Mármint a szalakáli/szalagáré??? Mire jó?

Most megyk képet lesni.

meteor
 
 


Rita! Sütőpor helyett van, mint ahogy a szódabikarbóna is. De a szalagáré büdös ammónia szagú sülés közben, de érdekes módon a süti íze mégis nagyon jó, mikor kész van.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella

köszi! Helyettesithetem akár sütőporral is ezek szerint?
Mert az van itthon!

Mert nagyon szeretnék sütni. Meg karácsonyra szeretnék olyan kis linzer stiket is csinálni csillag formájúakat! Van ilyenre bárkinek receptje?
(mármint tudom, úgy kezdődik, hogy vegyek egy csillag formát a bótban:) )

Meg most eldöntöttem, hogy rákészülök a Karácsonyra, magam csinálok adventi koszorút, meg ablakdíszt, meg akarok fenyőágakat az ablakba....remélem meg tudom valósítani őket.

meteor
 
 


Van jó mézes receptem! Majd beírom, abból az igazi a csillag meg a szivecske!

Szalalkáli helyett nem tudom, milyen a sütőpor. (Az én sósamba egyik se kell, és az íze kísértetiesen hasonlít az Era sósára!)

Rakok hétvégi képet én is, csak a saját mókuskáimról! A sokat meg szerdán feltölti apa. (Itthonról lassú is lenne, meg lemenne jó sok a felhasználható giga-megából...)
Kép
Kép
Kép
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ex!

Megnéztem, amin Peti és Kinga együtt van, az nagyon tetszik. :wink:

Gab!

Meskéről szerintem nagyon jó a behúzott nyakú kép, "valami rosszat csináltam behúzom fülem, farkam".
Várom a képeiteket, és drukkolok, hogy sikerüljön a nyelvvizsgája. Most azért az az első. :wink:

tjuca
 
 


Juca! Kösz! (Pont én is ezt gondoltam, ahogy a képet néztem! 8) )

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Még mindig senki? Na akkor nem frissítgetek tovább, lenyomom Mesit aludni, aztán befejezem a Spongyát.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ez már régi, de most találtam, és úgy röhögtem, ahogy végigolvastam!


- Milyen telefonja van?
- Nokia.
- És azon belül?
- Ericsson 318-as.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó!
- Milyen kóddal?
- Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés
gomb.

- A telefonom azt írja ki, hogy várjon. Várjak?

- Ez a készülék egy nagy sz*r! Ha tudtam volna, a Pannon GSM-hez
mentem volna, nem magukhoz. . .

Vodafone
- Jó napot, én egy Vidamaxot akarnák főtőteni, de valami
keresztet is kér, ami nincs rajta a kártyán, csak a sok szám. . .
- A kettőskereszt billentyut kell megnyomni, ami a telefonján
van. . .
- Jaaaa. . . . de melyik? Ez a hópehely vagy a létra?

- Mar az előbb is telefonáltam, akkor is félrekapcsoltak. Most
jó helyen vagyok?
- Attól függ, mit szeretne.
- Háát, azt most hagyjuk!!

- Hallo!
- Parancsoljon!
- Kiírja ez a telefon, hogy borítékom van. Mit csináljak?
- Olvassa el, hogy mirol szól!
- Nem szól ez semmit, csak ott figyel. . .

- Pár órája az a gondom, hogy nem csörög a telefonom amikor
hívnak. Ericssonom van. . .
- Valószínuleg bekapcsolta a néma üzemmódot. Lát a kijelzon egy
áthúzott hangjegyet?
- Igen, de nekem nem ez a gondom, hanem amint már mondtam. . .
- . . . de ez lesz a gond. Próbálja meg hosszan nyomni a CLR
gombot, így kikapcsolja a néma üzemmódot. . .
- . . . jó jó tudom, ezt már próbáltam, értek annyira ehhez a
telefonhoz, higgye el. . .
- Értem, akkor legyen szíves a piros NO gombot megnyomni. . .
- Most így beszélgetés közben?
- Igen.
- Jó, akkor most megnyom. . . .

- Jó napot kívánok! Megpróbálom beütni a Pink kódom, de csak
csillagokat látok!
- Ez természetes. Mert a szám titkos, tehát Ön csak csillagokat
fog látni.
- Akkor honnan tudjam, hogy mit ütöttem be???

- És önök ott bent a központban figyelik, hogy mikor jár le a
kártyám?

- Vodafone ügyfélszolgálat, jó napot kívánok, miben segíthetek?
- Maga nem az automata?
- Mit gondol?

Westel
- Azért kaptam csekket, mert fizetnem kell?

- Kapható például az Ericsson A1018-as dominó csomaggal.
- Ez milyen márka?
- Ericsson.
- Hányas?
- A1018-as.

- Vettem egy telefont 2 éves hűségnyilatkozattal, de sajnos a
hűségem tovább tartott, mint a készülék. . .

- Kűgyön má' nekem csörgődallamot!

- Milyen tipusú készüléke van?
- mocarella százhatvanas!

- . . . Itt pecázgatunk a haverokkal, és mindegyik megkapja az SMS-
t, csak én nem. Lehet, hogy amiatt, mert én árnyékban ülök. . . ?

- Most ha megnyomom a gombot, akkor nem fog elmenni ön?

- Milyen típusú készüléke van?
- Westel.
- Jó, de milyen márkájú a készüléke?
- Westel.
- Nem így értettem uram, alcatel, motorola, nokia,
panasonic. . . . . . .
Valaki súgja: - Mondd neki ''Westel a Kapcsolat'' hátha úgy tudni
fogja!

- Milyen ISDN végberendezése van?
- Nézze, én egy 23 éves szőke nő vagyok, tőlem ilyet ne várjon.

- A megjelenítendő névhez mit írjak?
- A nevet. . .
- Amit a Matáv adott nekem?
- Nem. . . amit a szülei adtak magának

8) :lol: :P :D :) :P :oops: :cry: :twisted: :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek! Legalább 2x végignéztem már! Nagyon átjön a jó hangulat. :P

Marcy: Mennek a drukkok!

Benianya: Boldog szülinapot kívánok a kisasszonynak! Nagyon jó volt a meglepitek. Raktároztam az ötletet. :wink:

Gabella: Nagyon jót nevettem ezeken a ”vicceken”. Az egyik barátunk pannon viszonteladó. Na ő szokott ilyeneket mesélni… :shock: :P :lol:


nancsa
 
 


iwiw-eztem. Bejelöltem a csapatot. Visszaigazolást is kaptam.
Most már ott is közétek tartozom! :D :P


nancsa
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon jók a képek!!!!!!!!! A babák tündériek!!!! A mamák nagyon csinosak! (Azt hiszem, én kilógtam volna a donna tonnámmal!)

Látom a fényképészUrat is sikerült lekapni a sarokban ülve!!!! :lol:

Benianyu!
Szuper szülők vagytok! Ilyen meglepit!!!!!!!!!

Az én gyerekem mostanában csak reklamálni tudna rám, annyit kiabálok szegénykémmel, de olyan hétördög lett, hogy csak naaa!!!!!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Nagyon szuperek a képek! Mindenki csodaszép rajta, a gyerekek meg fantasztikusak! Kofa előtt le a kalappal! Nagyon igényes képeket csinált!

Mi a hétvégén szánkóztunk ezerrel. Tegnap reggelre újabb 10 cm-es hó esett! Igaz ma kezd olvadni. Hű de jó lesz, ha ez hatalmas mennyiség mind elolvad!
Építettünk hóembert, de nem sokáig volt életképes, mert valaki ledöntötte!

Képzeljétek, lehet, hogy veszünk egy családi házat! Hogy mikor nem tudom, de talán sikerült egy jót kifogni. Ha minden igaz a héten valamikor meg is nézzzük. Hatalmas a telek hozzá, de így szerettük volna, hogy Petinek lehessen műhelye!

Juca: nagyon szép a menyasszonykánk. Még mindig! Hiányolunk Benneteket!

Majd igyekszem Kornélról képeket készíteni, s feltenni, s akkor, akik később csatlakoztak, őt is megismerik!

A sütis receptek jók! Én muffin-párti vagyok. Jók, hamar elkészülnek. Rengeteg muffin receptem van!

Na, megyek, mert mindjárt jönnek hozzám!

Wkata: hogy vagy?

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Reni: donna-tonna?? Na ne!!! A Te leadott kilóid idejöttek hozzám!

Ja, azt el is felejtettem:

Benia: tényleg szupi meglepetés volt Blaninak! Ügyesek vagytok!

Kép

Kép
wawel
 
 


Az én zugfényképészemet nem tudta valaki lekattintani, ahogy majdnem bealudt a szopis fotelban? :D:D:D:D:D:D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Először is

BOLDOG SZÜLINAPOT BLANINAK!

Kép

Benianyu:
Nagyon jó meglepit találtatok ki Blaninak. Nekem ilyen eszembe sem jutna. Mármint ez a szöktetési művelet. De ezt a reggeli tortát be fogom vezetni az biztos.
Mi is voltunk két hete a Tropikáriumban a gyerkőkkel. Nagyon élvezték. Zoránnak is nagyon tetszet az a kis buborék vagy mi amibe bemásztak, én is pont ilyen képet készítettem róla. A Nonó is csak lesett, hogy mik röpködnek felettünk.

Gabi:
Tök jó képeket készítettek még a vonaton is. Este akkor várhatjuk a spongyabobos szoba képeit?
A szalakálit én már úgy is hallottam, hogy szalatka. A papírjára hivatalosan szalakáli van írva.

Már nem tudom ki kérdezte, de ott van a boltokban a sütőporok, vaníliás cukrok között.

Ex:
Te is nagyon jó képeket készítettél. Akkor most már én is ide fogom feltenni, majd Viera képei címmel. De még nem most, majd ha időm engedi.

Tjuca:
Van egy kép, amit Noémiről készítettetek, na, nekem az az első számú kedvencem. Az itthoniakat beleszámítva is. Egy fekete-fehér kép és csak a kis pofikája van rajta. Imádom. Ezt nem lehetne egyébként színesre változtatni? Én nem értek hozzá. De nekem különben így tetszik. Ki is lesz nyomtatva.

Jaj, mennem kell, mert Nonó valamiért nagyon elkezdett sírni. Nemrég tettem le aludni. Majd este még jövök képeket csemegézni.

Erika

Kép
viera
 
 


Wawel! Én is imádom a muffinokat, viszont a sok receptből nem szívesen próbálok ki újakat. Eddig amit csináltam, mind valaki jól bevált receptje. Azóta viszont már hűtőben talált akármiből csak saccra is sütöttem, talán egy volt, ami nem sikerült, de az is csak lapos és kicsit lötty volt, de ehető. :D

Reni! Nem vagy te Tonna-donna, hidd el, senki nem azt nézte, ki milyen vékony, sonkás, vagy milyen...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, ha valakit érdekel nekem is van nagyon egyszerű mézeskalács receptem. Ezt is csak gyorsan összegyúrni és máris sütni kell. Kb. 5 percig. Nagyon finom, három éve csinálom. Eddig még soha nem sikerült mézeskalácsot sütnöm, de ez most olyan, hogy el kell dugnom, mert elfogy. Azt szoktuk eszegetni kávéhoz reggel ha valaki bekukk hozzánk. A fára én nem szoktam őket felaggatni, inkább megesszük.
Van nagy formám, azokat eszik a gyerkők, és vannak pici formáim is kb.2-2 cm-esek, azok mennek a kávé mellé.
Na, ebbe jól belementem.

Erika

Kép
viera
 
 


Viera!

Nekem jöhet a mézeskalács recept!!! :wink:

Reni
Kép
prenata
 
 


Nekem a mézes receptem is őskori, a családban 20 éve ezt süti mindenki. (Bár ezt is hűtőzni kell egy éjszakát...)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Reni!
Estére megkeresem és leírom. De mostmár akkor nem ide, hanem az őszi babák receptes topikjába oké? Mert kezdünk átmenni sütős-főzősbe. Bár ez így kari tájékán nem is baj. Én is várok reciket, de ünnepi kajákat is.

Gabi!
Te is írd le a mézeskalács receptedet, legalább tudunk válogatni. Ja, a receptekben meg nem akarok ám versenyezni veled :D .

Erika

Kép
viera
 
 


Wawel!

Köszi. :wink:
Kata babája sajnos elment, nem tudom ide megírta-e. A műtéten túl van, többet én sem tudok róluk.

Viera!

Sajnos azért fekete-fehér, mert a fényviszonyok miatt annyira rosszak lettek a színei, hogy csa így lehetett "megmenteni".
Egyébként Kofa biztosan készített volna minden gyerekről képet, de nagy volt a nyüzsi, és így nem volt kedve kattogni. Bocsi, aki kimaradt. Meg a fényképezőgép mögül nagyon könnyen lehet kimaradni a buliból, amit elfogadok, és nem nyüstölöm, hogy de fényképezzen. :roll: Így is nagy segítség volt nekem, hogy egyik szeme mindig Kingán volt, aki azért néha okot adott a folyamatos bébisintingre, mivel kis termete ellenére olyan csípőmozdulatokkal penderített arrébb gyerekeket, hogy én csak néztem, és ilyenkor kell ám az "apai dörgedelem". :lol:

Nekem spéci még egyik kedvenc képem Méz és Julcsi képe.

Ja és Kofa mondta, hogy amikor elcsomagolta a fényképezőt, na akkor lehetett volna jókat lőni, meg persze a legjobb pillanatokat úgysem lehet elkapni...

tjuca
 
 



Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Küldök itt nektek valamit, ha sikerül. Még nem biztos. Mozgatni kell az egeret és akkor a cica is mozog. Még dorombol is.

http://www.broenink-art.nl/maukie2.swf

Nyissátok meg.

Erika

Kép
viera
 
 


És a recept:

MÉZESKALÁCS

10 dkg margarint, 2 dl olvasztott mézet, 25 dkg kristálycukrot, 1 cs. mézessüti fűszerkeveréket kis lángon megmelegítjük, közben kevergetjük. Hozzákeverünk 3 dl tejet, és hagyjuk kihűlni. 1 ek. szódabikarbónát és kb. 1 kg lisztet összekeverünk, és a masszával tésztát gyúrunk belőle. 1 napra hűtőbe kell rakni, ha tovább marad, nagyon kemény lesz a tészta, én most így jártam, de végülis finom lett.
Kb. 5-6 mm vastagra nyújtjuk, de ha vastagabb, tuti nem lesz kemény. Kiszaggatjuk, és 200 fokos sütőben 10 percig sütjük. Így remélhetőleg puha marad. Azért utána érdemes jól záró fémdobozba elrakni. (Ez a fajta süti kicsit megnő sütés közben!!!)

Era! Ez nem verseny, csak mikor írsz valami sütit, eszembejut, hogy nekem mi ilyenem van.

Andy! A zserbó szerintem is nagyon finom volt, de azért nem mondtam eddig, mert én ehhez nem fognék hozzá, nálunk ez a süti mama meg anyu titkos tudománya, elveszne a varázs, ha én sütném... (Dehát ezt is anyud sütötte :wink: )

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Juca!

Most, hogy végignéztem az Andy által feltöltött képeket, megállapítottam, hogy a lyányod tiszta apja!!!!!!!!! :lol: (Nem sok közöd van hozzá! :wink: )

Benianyu!
Blani meg tiszta anyja!!!!

Gabi!
Meskete meg tuti, hogy manökennek készül, mert nagyon tud pózolni!

Kimike!
Tök jó volt végre Milánt is látni!

De minden baba egytől egyig nagyon édes és szép!!!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Benianya: Blaninak mi is boldog 7. szülinapot kívánunk :) !

Ajándék: én is azokat az ajándékokat értékelem a legjobban, amikor elmegyünk vhova és közös élményben van részünk, amire később olyan jó visszagondolni :P !

Ex: kb. mennyi idő múlva jött meg az email a regisztráció befejezéséhez, miután regisztráltál??? Én is fel szeretném tölteni a miénket, de nem tudom, mert még nem jött meg az email. Na jóóóó, türelmetlen vagyok, mert még csak 10 perce regisztráltam...

Viera: nekem jöhetne a mézeskalács recept, én is imádom az ilyeneket. A legjobb benne, hogy könnyű elkészíteni és finom is :P !

Meteor: én utálom a szalakáli "illatát", szerintem te is kifutnál a világból, ha éreznéd... Anyukám, ha jól tudom, akkor a hatlapos tésztáját csinálja azzal.

A faliképek szuperek, én kétbalkezes vagyok az ilyenekhez!!!

Eni
marcy
 
 


Na ezt a receptet is egy tavalyi hozzászólásból m ásoltam... (Bennemaradtak az instrukciók! :oops: )

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


[quote="viera"][ írta:vierab]Tjuca:
Van egy kép, amit Noémiről készítettetek, na, nekem az az első számú kedvencem. Az itthoniakat beleszámítva is. Egy fekete-fehér kép és csak a kis pofikája van rajta. Imádom. Ezt nem lehetne egyébként színesre változtatni?

Megpróbálom kihozni belőle, amit lehet, de mivel az eredeti ("színes") képben szinte csak a piros árnyalatai szerepelnek, nem valószínű, hogy valami betegesen sárgás vagy lilás bőrszínnél jobbat el tudok érni. Egy próbát megér.
kofa
 
 


Na, gyorsan leírom, aztán eldugulok, mert az összes szabadidőmet itt töltöm. Senki nem vasal helyettem.

Mézeskalács:
50 dkg liszt
25 dkg méz (ez jó, ha kicsit langyos, én mikróban szoktam, de tényleg csak langyítani)
10 dkg margarin,
10 dkg cukor
2 tojássárga
késhegynyi szódabikarbóna
1 evőkanál citromlé
1 kávéskanál mézeskalács fűszerkeverék (én ebből legalább egy evőkanállal szoktam, de a kávéskanálnál biztos, hogy többet)

Csak összegyúrni, nyújtani, ne túl vékonyra és ne is vastagra. Az első adag után már úgyis látni, hogy mekkorára híznak meg.
170 fokon 5 percig sütni. Nem kell, hogy megbarnuljanak, mert akkor nagyon kemények lesznek. Amikor kiveszed őket, akkor puhának tűnnek nagyon, de majd itt megszikkadnak kint.

Egy trükk:
Én jártam már úgy, hogy olyan kemény lett, mert túlsütöttem, hogy nem is bírtunk beleharapni sem. Olyankor bele kell tenni egy dobozba, kettévágni egy almát, a sütik tetejére tenni és lezárni a dobozt.Én fémdobozba szoktam tenni, amúgy is abban tárolom. Az almától megpuhulnak.

Erika

Kép
viera
 
 


Köszi Kofa!

De mondom, ne sokat bajlódj vele, mert nekem így is annyira tetszik!!!
Olyan más érzés ránézni, mint egy színes képre. Nekem olyan nosztalgikus kicsit. Hagyd így.

Erika

Kép
viera
 
 


Ex, Andy! Ti is nagyon jó képeket készítettetek!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Halihó!!!!

Na, mi is vagyunk ám!!!! csak ugye a hétvége második felét a szüleimnél töltöttük, ma délelött meg a városban futkároztunk Danival!!
De végre mindent sikerült venni nek: bundás bakit, vastag sapit, orkános kesztyűt szóval minden megvan!!! Juhééééééééééé!!

Először is:
BLANINAK SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!

Kép

A tali tényleg fantasztikus volt! Képeimet Jucáék galériájába tettem fel én is, mert a képtár nem működik!!!

Hú.....
Elszórakoztam az időt, és Dani lassan felkel, és nem fog hagyni írni!!
gyorsan dobok fel képet a szánkózásról és majd jövök még, ha tudok!!

Kép
Kép
Kép
Kép

A süti receptet majd küldöm mindenknek akinek kell!!

Pussz!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Hali.

Na mindjárt elvánszorgok képeket kukkolni. :)
A hóért én csak irigykedem, itt nem esik...pedig úgy várom.

Marcy, nekem azonnal megjött a regisztrálós e-mail, nekem ugye freemail-es ládám van.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Én örülök, hogy még nincs hó! Majd a téliszünetben jöhet dögivel! Addig légyszi, ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Marcy!

Biztosan regisztráltál, mert van olyan felirat, hogy Marcy képei , csak üres :-)

tjuca
 
 


Már látom sikerült! :wink:

tjuca
 
 


Eni, amikor Gomi ölében ült Peti, és lefotóztad, az nem sikerült? Mert nem találom a feltöltött képek között. :(

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Juca, Kofa! Átnéztem, és válogattam a képek javát... 60 kép az még jó, vagy már túl sok lenne belőlünk? Ha sok, akkor még szelektálok, és majd e-mailben elküldöm a többit az illetékeseknek...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bocsi, ha sok voltam, de én nem vélogattam, hanem az összes képemet feltettem!!
Mégegyszer bocs!

Kép
oriandy
 
 


Andy! Nagyon helyes! Jókat csináltatok!

Marcy! Te is jókat csináltál! A konyhában csak videóztál? Mert olyat nem találtam a képek között.

Én is úgy felraknám, csak tényleg olyan lassú a netünk... Szóval várnunk kell szerdáig...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Próbaként azért 2 képet megpróbálok! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na végül 4-et felraktam, tényleg elég lassú, tehát a többit majd apa szerdán.

Pusz mindenkinek! Kilépek, mert 5 perc múlva jön apa, és hoz egy új (vagyis használt, de nekünk új) TFT monitort, tuti azonnal be akarja üzemelni.

Szóval jók legyetek, holnap jövök!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Még háttér kell, meg kicsit rövidebb egyik keze, de legeslegelső próbálkozás!
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!Nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
veráska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?